kio_help4 - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Output file
kk: Шығыс файл

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
kk: Стандартты амалдардың перне тіркесімдер үшін DocBook жазуларды құру

en: There is no documentation available for %1.
kk: %1 дегеннің құжаттамасы жоқ.

en: Looking up correct file
kk: Дұрыс файлды іздеу

en: Preparing document
kk: Құжатты әзірлеу

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
kk: Сұралған анықтама файлы талдауға келмеді:<br />%1

en: Saving to cache
kk: Кэшке сақтау

en: Using cached version
kk: Кэштегі нұсқасын пайдалану

en: Looking up section
kk: Бөлімді ізеу

en: Could not find filename %1 in %2.
kk: %1 деген файл %2 дегенде табылмады.

en: Stylesheet to use
kk: Пайдаланатын стиль кестесі

en: Output whole document to stdout
kk: Түгел құжатты stdout құрылғысына шығару

en: Output whole document to file
kk: Түгел құжатты файлға шығару

en: Create a ht://dig compatible index
kk: ht://dig-пен үйлесімді индексті құру

en: Check the document for validity
kk: Құжатын жарамдылығын тексеру

en: Create a cache file for the document
kk: Осы құжаттың кэш файлын құру

en: Set the srcdir, for kdelibs
kk: kdelibs үшін srcdir-ді орнату

en: Parameters to pass to the stylesheet
kk: Стиль кестесіне тапсырылатын параметрі

en: The file to transform
kk: Түрлендірілетін файл

en: XML-Translator
kk: XML-трансляторы

en: KDE Translator for XML
kk: XML үшін KDE трансляторы

en: Could not write to cache file %1.
kk: %1 кэш файлы жазылмады.

en: Parsing stylesheet
kk: Стиль кестесін талдау

en: Parsing document
kk: Құжатты талдау

en: Applying stylesheet
kk: Стиль кестесін қолдану

en: Writing document
kk: Құжатты жазу
