timezones4 - en to kk translation catalogue (727 entries)

en: Africa/Abidjan
kk: Африка/Абиджан

en: Africa/Accra
kk: Африка/Аккра

en: Africa/Addis_Ababa
kk: Африка/Аддис-Абеба

en: Africa/Algiers
kk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmara
kk: Африка/Асмара

en: Africa/Asmera
kk: Африка/Асмара

en: Africa/Bamako
kk: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
kk: Африка/Банги

en: Africa/Banjul
kk: Африка/Банжул

en: Africa/Bissau
kk: Африка/Бисау

en: Africa/Blantyre
kk: Африка/Блантир

en: Africa/Brazzaville
kk: Африка/Браззавиль

en: Africa/Bujumbura
kk: Африка/Бужумбура

en: Africa/Cairo
kk: Африка/Каир

en: Africa/Casablanca
kk: Африка/Касабланка

en: Africa/Ceuta
kk: Африка/Сеута

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ceuta & Melilla
kk: Сеута мен Мелилла

en: Africa/Conakry
kk: Африка/Конакри

en: Africa/Dakar
kk: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
kk: Африка/Дар-эс-Салам

en: Africa/Djibouti
kk: Африка/Джибути

en: Africa/Douala
kk: Африка/Дуала

en: Africa/El_Aaiun
kk: Африка/Эль-Ааиун

en: Africa/Freetown
kk: Африка/Фритаун

en: Africa/Gaborone
kk: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
kk: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
kk: Африка/Йоханнесбург

en: Africa/Juba
kk: Африка/Джуба

en: Africa/Kampala
kk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
kk: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
kk: Африка/Кигали

en: Africa/Kinshasa
kk: Африка/Киншаса

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Dem. Rep. of Congo
kk: Конго Дем. Респ. батысы

en: Africa/Lagos
kk: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
kk: Африка/Либревиль

en: Africa/Lome
kk: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
kk: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
kk: Африка/Лубумбаши

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Dem. Rep. of Congo
kk: Конго Дем. Респ. шығысы

en: Africa/Lusaka
kk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
kk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
kk: Африка/Мапуто

en: Africa/Maseru
kk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
kk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
kk: Африка/Могадишу

en: Africa/Monrovia
kk: Африка/Монровия

en: Africa/Nairobi
kk: Африка/Найроби

en: Africa/Ndjamena
kk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
kk: Африка/Ниамей

en: Africa/Nouakchott
kk: Африка/Нуакшотт

en: Africa/Ouagadougou
kk: Африка/Уагадугу

en: Africa/Porto-Novo
kk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Pretoria
kk: Африка/Претория

en: Africa/Sao_Tome
kk: Африка/Сао-Томе

en: Africa/Timbuktu
kk: Африка/Тимбукту

en: Africa/Tripoli
kk: Африка/Триполи

en: Africa/Tunis
kk: Африка/Тунис

en: Africa/Windhoek
kk: Африка/Виндхук

en: America/Adak
kk: Америка/Адак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aleutian Islands
kk: Алеут а-ры

en: America/Anchorage
kk: Америка/Анкоридж

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time
kk: Аляска уақыты

en: America/Anguilla
kk: Америка/Ангилья

en: America/Antigua
kk: Америка/Антигуа

en: America/Araguaina
kk: Америка/Арагуайна

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tocantins
kk: Токантинс

en: America/Argentina/Buenos_Aires
kk: Америка/Аргентина/Буэнос-Айрес

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Buenos Aires (BA, CF)
kk: Буенос-Айрес (BA, CF)

en: America/Argentina/Catamarca
kk: Америка/Аргентина/Катамарка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Catamarca (CT), Chubut (CH)
kk: Катамарка (CT), Чубут (CH)

en: America/Argentina/ComodRivadavia
kk: Америка/Аргентина/Комодривадавья

en: America/Argentina/Cordoba
kk: Америка/Аргентина/Кордоба

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
kk: елдердің көпшілігі (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
kk: елдердің көпшілігі (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: America/Argentina/Jujuy
kk: Америка/Аргентина/Жужуй

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Jujuy (JY)
kk: Жужуй (JY)

en: America/Argentina/La_Rioja
kk: Америка/Аргентина/Ла-Риоя

note: i18n: comment to the previous timezone
en: La Rioja (LR)
kk: Ла-Риоха (LR)

en: America/Argentina/Mendoza
kk: Америка/Аргентина/Мендоза

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mendoza (MZ)
kk: Мендоза (MZ)

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
kk: Америка/Аргентина/Рио-Гальегос

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Santa Cruz (SC)
kk: Санта-Круз (SC)

en: America/Argentina/Salta
kk: Америка/Аргентина/Салта

en: America/Argentina/San_Juan
kk: Америка/Аргентина/Сан-Жуан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: San Juan (SJ)
kk: Сан-Жуан (SJ)

en: America/Argentina/San_Luis
kk: Америка/Аргентина/Сан-Луис

note: i18n: comment to the previous timezone
en: San Luis (SL)
kk: Сан-Луис (SL)

en: America/Argentina/Tucuman
kk: Америка/Аргентина/Тукуман

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tucuman (TM)
kk: Тукуман (TM)

en: America/Argentina/Ushuaia
kk: Америка/Аргентина/Ушуая

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tierra del Fuego (TF)
kk: Тиерра дел Фуего (TF)

en: America/Aruba
kk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
kk: Америка/Асунсьон

en: America/Atikokan
kk: Америка/Атиокан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
kk: Шығыс стандартты уақыт - Атиокан, Онтарио және Саутамптон І, Нунаву

en: America/Atka
kk: Америка/Атка

en: America/Bahia
kk: Америка/Байя

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bahia
kk: Байя

en: America/Bahia_Banderas
kk: Америка/Байя-Бандерас

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Bahia de Banderas
kk: Орталық Мексика уақыты - Байя-де-Бандерас

en: America/Barbados
kk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
kk: Америка/Белем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amapa, E Para
kk: Амапа, Е-Пара

en: America/Belize
kk: Америка/Белиз

en: America/Blanc-Sablon
kk: Америка/Бланк-Саблон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
kk: Атлантикалық стандартты уақыт - Квебек - Төменгі солтүстік жағалауы

en: America/Boa_Vista
kk: Америка/Боа-Виста

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Roraima
kk: Рорайма

en: America/Bogota
kk: Америка/Богота

en: America/Boise
kk: Америка/Бойсе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
kk: Таулық уақыт - оңтүс. Айдахо мен шығыс Орегон

en: America/Buenos_Aires
kk: Америка/Буэнос-Айрес

en: America/Calgary
kk: Америка/Калгари

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
kk: Таулық уақыт - Альберта, шығыс Брит. Колумбия және батыс Саскачеван

en: America/Cambridge_Bay
kk: Америка/Кембридж-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Nunavut
kk: Таулық уақыт - батыс Нанавут

en: America/Campo_Grande
kk: Америка/Кампо-Гранде

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mato Grosso do Sul
kk: Мато-Гросо-до-Сул

en: America/Cancun
kk: Америка/Канкун

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Quintana Roo
kk: Орталық уақыты - Куинтана-Роо

en: America/Caracas
kk: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
kk: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
kk: Америка/Кайенне

en: America/Cayman
kk: Америка/Кайман

en: America/Chicago
kk: Америка/Чикаго

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time
kk: Орталық уақыты

en: America/Chihuahua
kk: Америка/Чихуахуа

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Chihuahua
kk: Таулық уақыты - Чихуахуа

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Mountain Time - Chihuahua away from US border
kk: Таулық Мексика уақыты - Чихуахуа АҚШ шекарасынан алыста

en: America/Coral_Harbour
kk: Америка/Корал-Харбор

en: America/Cordoba
kk: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
kk: Америка/Коста-Рика

en: America/Creston
kk: Америка/Крестон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Creston, British Columbia
kk: Таулық стандартты уақыт - Крестон, Брит.Колумбия

en: America/Cuiaba
kk: Америка/Куяба

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mato Grosso
kk: Мато-Гроссо

en: America/Curacao
kk: Америка/Кюрасао

en: America/Danmarkshavn
kk: Америка/Данмаркшавн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east coast, north of Scoresbysund
kk: шығыс жағалау. солтүстік Скоресбисунд

en: America/Dawson
kk: Америка/Доусон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - north Yukon
kk: Тынық мұхит уақыты - солтүстік Юкон

en: America/Dawson_Creek
kk: Америка/Доусон-Крик

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
kk: Таулық стандартты уақыт - Доусон-крик және Форт Сент-Джон, Брит.Колумбия

en: America/Denver
kk: Америка/Денвер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time
kk: Таулық уақыт

en: America/Detroit
kk: Америка/Детройт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Michigan - most locations
kk: Шығыс уақыты - Мичиган - елдердің көпшілігі

en: America/Dominica
kk: Америка/Доминика

en: America/Edmonton
kk: Америка/Эдмонтон

en: America/Eirunepe
kk: Америка/Эйрунепе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Amazonas
kk: Батыс Амазонас

en: America/El_Salvador
kk: Америка/Эл Сальвадор

en: America/Ensenada
kk: Америка/Есенада

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time
kk: Тынық мұхит уақыты

en: America/Fort_Wayne
kk: Америка/Форт-Вейн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - most locations
kk: Шығыс уақыты - Индиана - елдердің көпшілігі

en: America/Fortaleza
kk: Америка/Форталеза

note: i18n: comment to the previous timezone
en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
kk: Солт.-Шығ. Бразилия (MA, PI, CE, RN, PB)

en: America/Fredericton
kk: Африка/Фредериктон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
kk: Атлантика уақыты - Жаңа Шотландия (көпшілігі), Ханзада Эдуард ар.

en: America/Glace_Bay
kk: Америка/Глейс-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
kk: Атлантика уақыты - Жаңа Шотландия - 1966-1971 жазғы уақытқа ауыспаған елдер

en: America/Godthab
kk: Америка/Готтаб

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations
kk: елдердің көпшілігі

en: America/Goose_Bay
kk: Америка/Гус-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Labrador - most locations
kk: Атлантик уақыт - Лабрадор - елдердің көпшілігі

en: America/Grand_Turk
kk: Америка/Гранд-Турк

en: America/Grenada
kk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
kk: Америка/Гваделупе

en: America/Guatemala
kk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
kk: Америка/Гуаякиль

note: i18n: comment to the previous timezone
en: mainland
kk: құрылық

en: America/Guyana
kk: Америка/Гайана

en: America/Halifax
kk: Америка/Галифакс

en: America/Havana
kk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
kk: Америка/Гермосилло

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Sonora
kk: Таулық стандартты уақыт -Сонора

en: America/Indiana/Indianapolis
kk: Америка/Индиана/Индианаполис

en: America/Indiana/Knox
kk: Америка/Индиана/Нокс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Starke County
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Старк аймағы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Starke County
kk: Орталық уақыты - Индиана - Старк аймағы

en: America/Indiana/Marengo
kk: Америка/Индиана/Маренго

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Кроуфорд аймағы

en: America/Indiana/Petersburg
kk: Америка/Индиана/Петерсбург

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Pike County
kk: Орталық уақыты - Индиана - Пайк аймағы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pike County
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Пайк аймағы

en: America/Indiana/Tell_City
kk: Америка/Индиана/Телл-Сити

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Perry County
kk: Орталық уақыты - Индиана - Перри аймағы

en: America/Indiana/Vevay
kk: Америка/Индиана/Вивей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Switzerland County
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Свитзерленд аймағы

en: America/Indiana/Vincennes
kk: Америка/Индиана/Винсенс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Дейвиес, Дюбуа, Нокс, Мартин аймақтары

en: America/Indiana/Winamac
kk: Америка/Индиана/Винамак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
kk: Шығыс уақыты - Индиана - Пуласки аймағы

en: America/Indianapolis
kk: Америка/Индианаполис

en: America/Inuvik
kk: Америка/Инувик

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Northwest Territories
kk: Таулық уақыты - батыс Солтүстік-Батыстағы жерлері

en: America/Iqaluit
kk: Америка/Икалуит

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
kk: Шығыс уақыты - шығыс Нунавут - елдердің көпшілігі

en: America/Jamaica
kk: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
kk: Америка/Жужуй

en: America/Juneau
kk: Америка/Джуно

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle
kk: Аляска уақыты - Аляска "тұтқасы"

en: America/Kentucky/Louisville
kk: Америка//Кентуки/Луивилл

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
kk: Шығыс уақыты - Кентуки - Луивилл аумағы

en: America/Kentucky/Monticello
kk: Америка/Кентуки/Монтицелло

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
kk: Шығыс уақыты - Кентукки - Уейн аймағы

en: America/Knox_IN
kk: Америка/Нокс (Индиана)

en: America/Kralendijk
kk: Америка/Кралендейк

en: America/La_Paz
kk: Америка/Ла-Пас

en: America/Lima
kk: Америка/Лима

en: America/Los_Angeles
kk: Америка/Лос-Анджелес

en: America/Louisville
kk: Америка/Луисвилл

en: America/Lower_Princes
kk: Америка/Лоуер-Принсес

en: America/Maceio
kk: Америка/Масейо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alagoas, Sergipe
kk: Алагоас, Сержипи

en: America/Managua
kk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
kk: Америка/Манаус

note: i18n: comment to the previous timezone
en: E Amazonas
kk: Шығыс Амазонас

en: America/Marigot
kk: Америка/Мариго

en: America/Martinique
kk: Америка/Мартиника

en: America/Matamoros
kk: Америка/Матаморос

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas near US border
kk: Орталық АҚШ уақыты - Коауила, Дуранго, Нуэво-Леон, Тамаулипас АҚШ шекараға жуық

en: America/Mazatlan
kk: Америка/Мазатлан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
kk: Таулық уақыты - оңтүс.Байя, Наярит, Синалоа

en: America/Mendoza
kk: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
kk: Америка/Меномини

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
kk: Орталық уақыты - Мичиган - Дикинсон, Гожебик, Айрон, Меномини аймақтары

en: America/Merida
kk: Америка/Мерида

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Campeche, Yucatan
kk: Орталық уақыты - Кампече, Юкатан

en: America/Metlakatla
kk: Америка/Метлакатла

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Metlakatla Time - Annette Island
kk: Метлакатла уақыты - Аннетт ар-ы

en: America/Mexico_City
kk: Америка/Мехико-сити

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - most locations
kk: Орталық уақыты - елдердің көпшілігі

en: America/Miquelon
kk: Америка/Микелон

en: America/Moncton
kk: Америка/Монктон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - New Brunswick
kk: Атлантика уақыты - Нью-Брансуик

en: America/Monterrey
kk: Америка/Монтеррей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
kk: Орталық уақыты - Коауила, Дуранго, Нуэво-Леон, Тамаулипас

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas away from US border
kk: Орталық Мексика уақыты - Коауила, Дуранго, Нуэво-Леон, Тамаулипас АҚШ-тан алыс

en: America/Montevideo
kk: Америка/Монтевидео

en: America/Montreal
kk: Америка/Монреаль

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Quebec - most locations
kk: Шығыс уақыты - Квебек - елдердің көпшілігі

en: America/Montserrat
kk: Америка/Монтсеррат

en: America/Nassau
kk: Америка/Нассау

en: America/New_York
kk: Америка/Нью-Йорк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time
kk: Шығыс уақыты

en: America/Nipigon
kk: Америка/Нипигон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
kk: Шығыс уақыты - Онтарио, Квебек - 1967-1973 жазғы уақытқа ауыспаған елдер

en: America/Nome
kk: Америка/Ном

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - west Alaska
kk: Аляска уақыты - батыс Аляска

en: America/Noronha
kk: Америка/Норонха

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic islands
kk: Атлант мұхиттағы аралдары

en: America/North_Dakota/Beulah
kk: Америка/Солтүстік Дакота/Беулах

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Mercer County
kk: Орталық уақыты - Солтүстік Дакота - Мерсер аймағы

en: America/North_Dakota/Center
kk: Америка/Солтүстік Дакота/Орталық

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Oliver County
kk: Орталық уақыты - Солтүстік Дакота - Оливер аймағы

en: America/North_Dakota/New_Salem
kk: Америка/Солтүстік Дакота/Нью-Салем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
kk: Орталық уақыты - Солтүс.Дакота - Мортон аймағы (Мандан аумағысыз)

en: America/Ojinaga
kk: Америка/Оджинага

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Mountain Time - Chihuahua near US border
kk: Таулық АҚШ уақыты - Чихуахуа  АҚШ-қа жақында

en: America/Ontario
kk: Америка/Онтарио

en: America/Panama
kk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
kk: Америка/Пангниртанг

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
kk: Шығыс уақыты - Пангниртунг, Нунавут

en: America/Paramaribo
kk: Америка/Парамарибо

en: America/Phoenix
kk: Америка/Феникс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Arizona
kk: Таулық стандартты уақыт - Аризона

en: America/Port-au-Prince
kk: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
kk: Америка/Порт-оф-Спейн

en: America/Porto_Acre
kk: Америка/Порто-Акре

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Acre
kk: Акре

en: America/Porto_Velho
kk: Америка/Порто-Велью

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rondonia
kk: Рондониа

en: America/Puerto_Rico
kk: Америка/Пуэрто-Рико

en: America/Rainy_River
kk: Америка/Рэйни-Ривер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
kk: Орталық уақыты - Рейни Ривер және Форт Франс, Онтарио

en: America/Rankin_Inlet
kk: Америка/Рэнкин-Инлет

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - central Nunavut
kk: Орталық уақыты - орталық Нунавут

en: America/Recife
kk: Америка/Ресифи

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pernambuco
kk: Пернамбуко

en: America/Regina
kk: Америка/Регина

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
kk: Орталық стандартты уақыт - Саскачеван - елдердің көпшілігі

en: America/Resolute
kk: Америка/Ресолюте

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Resolute, Nunavut
kk: Шығыс уақыты - Резолют, Нунавут

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Resolute, Nunavut
kk: Орталық стандартты уақыты - Резолют, Нунавут

en: America/Rio_Branco
kk: Америка/Рио-Бранко

en: America/Rosario
kk: Америка/Розарио

en: America/Santa_Isabel
kk: Америка/Санта-Исабел

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Pacific Time - Baja California away from US border
kk: Мексика Тынық мұхит уақыты - Байя Калифорния АҚШ-тан алыс

en: America/Santarem
kk: Америка/Сантарем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Para
kk: батыс Пара

en: America/Santiago
kk: Америка/Сантьяго

en: America/Santo_Domingo
kk: Америка/Санто-Доминго

en: America/Sao_Paulo
kk: Америка/Сан-Паулу

note: i18n: comment to the previous timezone
en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
kk: Оңтүс. және Оңтүс.-Шығыс Бразилия (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: America/Saskatoon
kk: Америка/Саскатун

en: America/Scoresbysund
kk: Америка/Скорсбисунд

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Scoresbysund / Ittoqqortoormiit
kk: Скорсбисунд / Иттоккортоормиит

en: America/Shiprock
kk: Америка/Шипрок

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Navajo
kk: Таулық уақыт - Навахо

en: America/Sitka
kk: Америка/Ситка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - southeast Alaska panhandle
kk: Аляска уақыты - Оңтүстік-шығыс Аляска "тұтқасы"

en: America/St_Barthelemy
kk: Америка/Сен-Бартелми

en: America/St_Johns
kk: Америка/Сент-Джонс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Newfoundland Time, including SE Labrador
kk: Ньюфаундленд, Лабрадордың оңтүс.-шығысы қоса

en: America/St_Kitts
kk: Америка/Сент-Китс

en: America/St_Lucia
kk: Америка/Сент-Люсия

en: America/St_Thomas
kk: Америка/Сент-Томас

en: America/St_Vincent
kk: Америка/Сент-Винсент

en: America/Swift_Current
kk: Америка/Свифт-Каррент

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
kk: Орталық стандартты уақыт - Саскачеван - батыс. ортасы

en: America/Tegucigalpa
kk: Америка/Тегусигальпа

en: America/Thule
kk: Америка/Туле

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Thule / Pituffik
kk: Туле / Питуффик

en: America/Thunder_Bay
kk: Америка/Сандер-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
kk: Шығыс уақыты - Сандер-Бей, Онтарио

en: America/Tijuana
kk: Америка/Тиюана

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Pacific Time - Baja California near US border
kk: АҚШ Тынық мұхит уақыты - Байя Калифорния АҚШ-қа жуық

en: America/Toronto
kk: Америка/Торонто

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario - most locations
kk: Шығыс уақыты - Онтарио - елдердің көпшілігі

en: America/Tortola
kk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
kk: Америка/Ванкувер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - west British Columbia
kk: Тынық мұхит уақыты - батыс Британдық Колумбия

en: America/Virgin
kk: Америка/Виргин аралдары

en: America/Whitehorse
kk: Америка/Вайтхорс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - south Yukon
kk: Тынық мұхит уақыты - оңтүс. Юкон

en: America/Winnipeg
kk: Америка/Виннипег

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Manitoba & west Ontario
kk: Орталық уақыты - Манитоба мен батыс Онтарио

en: America/Yakutat
kk: Америка/Якутат

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
kk: Аляска уақыты - Аляска "тұтқасының сағағы"

en: America/Yellowknife
kk: Америка/Йеллоунайф

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - central Northwest Territories
kk: Таулық уақыты - орталық Солт.-Батыс жерлері

en: Antarctica/Casey
kk: Антарктида/Кэйси

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Casey Station, Bailey Peninsula
kk: Кейси станциясы,  Бэйли түбегі

en: Antarctica/Davis
kk: Антарктика/Дэвис

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Davis Station, Vestfold Hills
kk: Дэвис станциясы, Вестфолд-Хиллз

en: Antarctica/DumontDUrville
kk: Антарктика/Дюмон-д'Юрвил

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
kk: Дюмон-д'Юрвил станциясы, Адел жері

en: Antarctica/Macquarie
kk: Антарктика/Маккуори

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Macquarie Island Station, Macquarie Island
kk: Маккуори станциясы, Маккуори аралы

en: Antarctica/Mawson
kk: Антарктика/Моусон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mawson Station, Holme Bay
kk: Моусон станциясы, Холм бұғазы

en: Antarctica/McMurdo
kk: Антарктика/Мак-Мердо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: McMurdo Station, Ross Island
kk: Мак-Мердо станциясы, Росс аралы

en: Antarctica/Palmer
kk: Антарктика/Палмер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Palmer Station, Anvers Island
kk: Палмер станциясы, Анверс аралы

en: Antarctica/Rothera
kk: Антарктика/Ротера

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rothera Station, Adelaide Island
kk: Ротера станциясы, Аделаида аралы

en: Antarctica/South_Pole
kk: Антарктика/Оңтүстік полюс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amundsen-Scott Station, South Pole
kk: Амудсен-Скотт станциясы, Оңтүстік полюс

en: Antarctica/Syowa
kk: Антарктика/Сева

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Syowa Station, E Ongul I
kk: Сева станциясы, Ист-Онгул аралы

en: Antarctica/Vostok
kk: Антарктика/Восток

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, S Magnetic Pole
kk: Восток станциясы, Оңтүс.магниттік полюсы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, Lake Vostok
kk: Восток станциясы, Восток көлі

en: Arctic/Longyearbyen
kk: Арктика/Лонгйербиен

en: Asia/Aden
kk: Азия/Аден

en: Asia/Almaty
kk: Азия/Алматы

en: Asia/Amman
kk: Азия/Амман

en: Asia/Anadyr
kk: Азия/Анадырь

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+10 - Bering Sea
kk: Мәскеу+10 - Беринг теңізі

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Bering Sea
kk: Мәскеу+08 - Беринг теңізі

en: Asia/Aqtau
kk: Азия/Ақтау

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atyrau (Atirau, Gur'yev), Mangghystau (Mankistau)
kk: Атырау, Маңғыстау

en: Asia/Aqtobe
kk: Азия/Ақтөбе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aqtobe (Aktobe)
kk: Ақтөбе

en: Asia/Ashgabat
kk: Азия/Ашхабад

en: Asia/Ashkhabad
kk: Азия/Ашғабад

en: Asia/Baghdad
kk: Азия/Багдад

en: Asia/Bahrain
kk: Азия/Бахрейн

en: Asia/Baku
kk: Азия/Баку

en: Asia/Bangkok
kk: Азия/Бангкок

en: Asia/Beijing
kk: Азия/Бейжің

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
kk: Шығыс Қытай - Бейжің, Гуандун, Шанхай, т.б.

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Standard Time
kk: Қытай стандартты уақыты

en: Asia/Beirut
kk: Азия/Бейрут

en: Asia/Bishkek
kk: Азия/Бішкек

en: Asia/Brunei
kk: Азия/Бруней

en: Asia/Calcutta
kk: Азия/Калькутта

en: Asia/Choibalsan
kk: Азия/Чойбалсан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dornod, Sukhbaatar
kk: Дорнод, Сухэ-Батор

en: Asia/Chongqing
kk: Азия/Чунцин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
kk: Орталық Қытай - Сычуань, Юньнань, Гуанси, Шаньси, Гуйчжоу, т.б.

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China mountains
kk: Қытай таулы өңірі

en: Asia/Chungking
kk: Азия/Чунцин

en: Asia/Colombo
kk: Азия/Коломбо

en: Asia/Dacca
kk: Азия/Дакка

en: Asia/Damascus
kk: Азия/Дамаск

en: Asia/Dhaka
kk: Азия/Дакка

en: Asia/Dili
kk: Азия/Дили

en: Asia/Dubai
kk: Азия/Дубай

en: Asia/Dushanbe
kk: Азия/Душанбе

en: Asia/Gaza
kk: Азия/Газа

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gaza Strip
kk: Газа жолағы

en: Asia/Harbin
kk: Азия/Харбин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
kk: Хэйлунцзян (Мохе кірмейді), Цзилинь

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China north
kk: Солтүстік Қытай

en: Asia/Hebron
kk: Азия/Хеврон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Bank
kk: Батыс Жағалауы

en: Asia/Ho_Chi_Minh
kk: Азия/Хошимин

en: Asia/Hong_Kong
kk: Азия/Сянган (Гонконг)

en: Asia/Hovd
kk: Азия/Қобд

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bayan-Olgiy, Govi-Altai, Hovd, Uvs, Zavkhan
kk: Баян-Өлгей, Гоби-Алтай, Қобд, Увс, Завхан аймақтары

en: Asia/Irkutsk
kk: Азия/Иркутск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+05 - Lake Baikal
kk: Мәскеу+05 - Байкал көлі

en: Asia/Jakarta
kk: Азия/Джакарта

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Java & Sumatra
kk: Ява мен Суматра

en: Asia/Jayapura
kk: Азия/Джаяпура

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Irian Jaya & the Moluccas
kk: Батыс Папуа мен Молукк аралдары

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west New Guinea (Irian Jaya) & Malukus (Moluccas)
kk: Батыс Жаңа Гвинея (Ириан Жая) мен Молукк аралдары

en: Asia/Jerusalem
kk: Азия/Иерусалим

en: Asia/Kabul
kk: Азия/Қабул

en: Asia/Kamchatka
kk: Азия/Камчатка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+09 - Kamchatka
kk: Мәскеу+09 - Камчатка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Kamchatka
kk: Мәскеу+08 - Камчатка

en: Asia/Karachi
kk: Азия/Карачи

en: Asia/Kashgar
kk: Азия/Кашгар

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Tibet & Xinjiang
kk: Батыс Тибет пен Шыңжаң

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China west Xinjiang
kk: Батыс Қытай Шыңжаң

en: Asia/Kathmandu
kk: Азия/Катманду

en: Asia/Katmandu
kk: Азия/Катманду

en: Asia/Kolkata
kk: Азия/Калькутта

en: Asia/Krasnoyarsk
kk: Азия/Красноярск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+04 - Yenisei River
kk: Мәскеу+04 - Енисей өзен бойы

en: Asia/Kuala_Lumpur
kk: Азия/Куала-Лумпур

note: i18n: comment to the previous timezone
en: peninsular Malaysia
kk: Малайзия түбегі

en: Asia/Kuching
kk: Азия/Кучинг

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Sabah & Sarawak
kk: Сабах пен Саравак

en: Asia/Kuwait
kk: Азия/Кувейт

en: Asia/Macao
kk: Азия/Аомын (Макао)

en: Asia/Macau
kk: Азия/Макау

en: Asia/Magadan
kk: Азия/Магадан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Magadan
kk: Мәскеу+08 - Магадан

en: Asia/Makassar
kk: Азия/Макассар

en: Asia/Manila
kk: Азия/Манила

en: Asia/Muscat
kk: Азия/Мускат

en: Asia/Nicosia
kk: Азия/Никозия

en: Asia/Novokuznetsk
kk: Азия/Новокузнецк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novokuznetsk
kk: Мәскеу+03 - Новокузнецк

en: Asia/Novosibirsk
kk: Азия/Новосибирск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novosibirsk
kk: Мәскеу+03 - Новосибирск

en: Asia/Omsk
kk: Азия/Омбы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - west Siberia
kk: Мәскеу+03 - батыс Сібір

en: Asia/Oral
kk: Азия/Орал

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Kazakhstan
kk: Батыс Қазақстан

en: Asia/Phnom_Penh
kk: Азия/Пномпень

en: Asia/Pontianak
kk: Азия/Понтианак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west & central Borneo
kk: Батыс және орталық Борнео

en: Asia/Pyongyang
kk: Азия/Пхеньян

en: Asia/Qatar
kk: Азия/Катар

en: Asia/Qyzylorda
kk: Азия/Қызылорда

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Qyzylorda (Kyzylorda, Kzyl-Orda)
kk: Қызылорда

en: Asia/Rangoon
kk: Азия/Рангун

en: Asia/Riyadh
kk: Азия/Эр-Рияд

en: Asia/Saigon
kk: Азия/Хошимин

en: Asia/Sakhalin
kk: Азия/Сахалин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Sakhalin Island
kk: Мәскеу07 - Сахалин аралы

en: Asia/Samarkand
kk: Азия/Самаркант

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Uzbekistan
kk: Батыс Өзбекстан

en: Asia/Seoul
kk: Азия/Сеул

en: Asia/Shanghai
kk: Азия/Шанхай

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China east
kk: Шығыс Қытай

en: Asia/Singapore
kk: Азия/Сингапур

en: Asia/Taipei
kk: Азия/Тайбей

en: Asia/Tashkent
kk: Азия/Ташкент

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Uzbekistan
kk: Шығыс Өзбекстан

en: Asia/Tbilisi
kk: Азия/Тбилиси

en: Asia/Tehran
kk: Азия/Теһран

en: Asia/Tel_Aviv
kk: Азия/Тель-Авив

en: Asia/Thimbu
kk: Азия/Тхимбу

en: Asia/Thimphu
kk: Азия/Тхимпху

en: Asia/Tokyo
kk: Азия/Токио

en: Asia/Ujung_Pandang
kk: Азия/Уджунг-Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
kk: Азия/Улан-Батор

en: Asia/Ulan_Bator
kk: Азия/Улан-Батор

en: Asia/Urumqi
kk: Азия/Ұрымжы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most of Tibet & Xinjiang
kk: Тибеттің қөпшілігі мен Шыңжаң

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Xinjiang-Tibet
kk: Қытай Шыңжаң-Тибет

en: Asia/Vientiane
kk: Азия/Вьентьян

en: Asia/Vladivostok
kk: Азия/Владивосток

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Amur River
kk: Мәскеу+07 - Амур өз. бойы

en: Asia/Yakutsk
kk: Азия/Якутск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+06 - Lena River
kk: Мәскеу+06 - Лена өз. бойы

en: Asia/Yekaterinburg
kk: Азия/Екатеринбург

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+02 - Urals
kk: Мәскеу+02 - Орал өңірі

en: Asia/Yerevan
kk: Азия/Ереван

en: Atlantic/Azores
kk: Атлант мұхиты/Азор

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Azores
kk: Азор аралдары

en: Atlantic/Bermuda
kk: Атлант мұхиты/Бермуда

en: Atlantic/Canary
kk: Атлант мұхиты/Канар

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Canary Islands
kk: Канар аралдары

en: Atlantic/Cape_Verde
kk: Атлант мұхиты/Кабо-Верде

en: Atlantic/Faeroe
kk: Атлант мұхиты/Фаэро

en: Atlantic/Faroe
kk: Атлант мұхиты/Фароэ

en: Atlantic/Jan_Mayen
kk: Атлант мұхиты/Ян-Майен

en: Atlantic/Madeira
kk: Атлант мұхиты/Мадейра

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Madeira Islands
kk: Мадейра аралдары

en: Atlantic/Reykjavik
kk: Атлант мұхиты/Рейкъявик

en: Atlantic/South_Georgia
kk: Атлант мұхиты/Оңтүстік Георгия

en: Atlantic/St_Helena
kk: Атлант мұхиты/Әулие Елена

en: Atlantic/Stanley
kk: Атлант мұхиты/Стэнли

en: Australia/ACT
kk: Аустралия/Аустралияның астаналық аумағы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - most locations
kk: Нью Саут Уелс - елдердің көпшілігі

en: Australia/Adelaide
kk: Аустралия/Аделаида

note: i18n: comment to the previous timezone
en: South Australia
kk: Оңтүстік Аустралия

en: Australia/Brisbane
kk: Аустралия/Брисбен

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - most locations
kk: Куинсланд - елдердің көпшілігі

en: Australia/Broken_Hill
kk: Аустралия/Брокен-Хилл

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - Yancowinna
kk: Жаңа Оңтүстік Уэльс - Янковинна

en: Australia/Canberra
kk: Аустралия/Канберра

en: Australia/Currie
kk: Аустралия/Курри

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - King Island
kk: Тасмания - Кинг аралы

en: Australia/Darwin
kk: Аустралия/Дарвин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Northern Territory
kk: Солтүстік аумағы

en: Australia/Eucla
kk: Аустралия/Эукла

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - Eucla area
kk: Батыс Аустралия - Эукла аумағы

en: Australia/Hobart
kk: Аустралия/Хобарт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - most locations
kk: Тасмания - елдердің көпшілігі

en: Australia/LHI
kk: Аустралия/Лорд-Хау ар.

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Lord Howe Island
kk: Лорд-Хау аралы

en: Australia/Lindeman
kk: Аустралия/Линдеман

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - Holiday Islands
kk: Куинсленд - Холидей аралдары

en: Australia/Lord_Howe
kk: Аустралия/Лорд-Хау

en: Australia/Melbourne
kk: Аустралия/Мельбурн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Victoria
kk: Виктория

en: Australia/NSW
kk: Аустралия/Жаңа Оңтус.Уэльс

en: Australia/North
kk: Аустралия/Солтүстік

en: Australia/Perth
kk: Аустралия/Перт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - most locations
kk: Батыс Аустралия - елдердің көпшілігі

en: Australia/Queensland
kk: Аустралия/Куинсленд

en: Australia/South
kk: Аустралия/Оңтүстік

en: Australia/Sydney
kk: Аустралия/Сидней

en: Australia/Tasmania
kk: Аустралия/Тасмания

en: Australia/Victoria
kk: Аустралия/Виктория

en: Australia/West
kk: Аустралия/Батыс

en: Australia/Yancowinna
kk: Аустралия/Янковинна

en: Brazil/Acre
kk: Бразилия/Акре

en: Brazil/DeNoronha
kk: Бразилия/Де-Норонха

en: Brazil/East
kk: Бразилия/Шығыс

en: Brazil/West
kk: Бразилия/Батыс

en: Canada/Atlantic
kk: Канада/Атлантика жағалауы

en: Canada/Central
kk: Канада/Орталық

en: Canada/East-Saskatchewan
kk: Канада/Шығыс Саскачеван

en: Canada/Eastern
kk: Канада/Шығыс

en: Canada/Mountain
kk: Канада/Таулы өңір

en: Canada/Newfoundland
kk: Канада/Ньюфаундленд

en: Canada/Pacific
kk: Канада/Тынық мұхит жағалауы

en: Canada/Saskatchewan
kk: Канада/Саскачеван

en: Canada/Yukon
kk: Канада/Юкон

en: Chile/Continental
kk: Чили/Құрылық

en: Chile/EasterIsland
kk: Чили/Пасха аралы

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Easter Island & Sala y Gomez
kk: Пасха аралы мен Сала-и-Гомес

en: Cuba
kk: Куба

en: Egypt
kk: Мысыр

en: Eire
kk: Ирландия

en: Europe/Amsterdam
kk: Еуропа/Амстердам

en: Europe/Andorra
kk: Еуропа/Андорра

en: Europe/Athens
kk: Еуропа/Афин

en: Europe/Belfast
kk: Еуропа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
kk: Еуропа/Белград

en: Europe/Berlin
kk: Еуропа/Берлин

en: Europe/Bratislava
kk: Еуропа/Братислава

en: Europe/Brussels
kk: Еуропа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
kk: Еуропа/Бухарест

en: Europe/Budapest
kk: Еуропа/Будапешт

en: Europe/Chisinau
kk: Еуропа/Кишинеу

en: Europe/Copenhagen
kk: Еуропа/Копенгаген

en: Europe/Dublin
kk: Еуропа/Дублин

en: Europe/Gibraltar
kk: Еуропа/Гибралтар

en: Europe/Guernsey
kk: Еуропа/Гуемсей

en: Europe/Helsinki
kk: Еуропа/Хельсинки

en: Europe/Isle_of_Man
kk: Еуропа/Мэн аралы

en: Europe/Istanbul
kk: Еуропа/Ыстанбол

en: Europe/Jersey
kk: Еуропа/Джерси

en: Europe/Kaliningrad
kk: Еуропа/Калининград

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow-01 - Kaliningrad
kk: Мәскеу-01 - Калининград

en: Europe/Kiev
kk: Еуропа/Киев

en: Europe/Lisbon
kk: Еуропа/Лиссабон

en: Europe/Ljubljana
kk: Еуропа/Любляна

en: Europe/London
kk: Еуропа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
kk: Еуропа/Люксембург

en: Europe/Madrid
kk: Еуропа/Мадрид

en: Europe/Malta
kk: Еуропа/Мальта

en: Europe/Mariehamn
kk: Еуропа/Мариехамн

en: Europe/Minsk
kk: Еуропа/Минск

en: Europe/Monaco
kk: Еуропа/Монако

en: Europe/Moscow
kk: Еуропа/Мәскеу

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - west Russia
kk: Мәскеу+00 - Батыс Ресей

en: Europe/Oslo
kk: Еуропа/Осло

en: Europe/Paris
kk: Еуропа/Париж

en: Europe/Podgorica
kk: Еуропа/Подгорица

en: Europe/Prague
kk: Еуропа/Прага

en: Europe/Riga
kk: Еуропа/Рига

en: Europe/Rome
kk: Еуропа/Рим

en: Europe/Samara
kk: Еуропа/Самара

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+01 - Samara, Udmurtia
kk: Мәскеу+01 - Самара, Удмуртия

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Samara, Udmurtia
kk: Мәскеу+00 - Самара, Удмуртия

en: Europe/San_Marino
kk: Еуропа/Сан-Марино

en: Europe/Sarajevo
kk: Еуропа/Сараево

en: Europe/Simferopol
kk: Еуропа/Симферополь

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central Crimea
kk: Орталық Қырым

en: Europe/Skopje
kk: Еуропа/Скопье

en: Europe/Sofia
kk: Еуропа/София

en: Europe/Stockholm
kk: Еуропа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
kk: Еуропа/Таллинн

en: Europe/Tirane
kk: Еуропа/Тирана

en: Europe/Tiraspol
kk: Еуропа/Тирасполь

en: Europe/Uzhgorod
kk: Еуропа/Ужгород

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ruthenia
kk: Рутения

en: Europe/Vaduz
kk: Еуропа/Вадуц

en: Europe/Vatican
kk: Еуропа/Ватикан

en: Europe/Vienna
kk: Еуропа/Вена

en: Europe/Vilnius
kk: Еуропа/Вильнюс

en: Europe/Volgograd
kk: Еуропа/Волгоград

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Caspian Sea
kk: Мәскеу+00 - Каспий теңізі

en: Europe/Warsaw
kk: Еуропа/Варшава

en: Europe/Zagreb
kk: Еуропа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
kk: Еуропа/Запорожье

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Zaporozh'ye, E Lugansk / Zaporizhia, E Luhansk
kk: Запорожье, Шығ.Луганск

en: Europe/Zurich
kk: Еуропа/Цюрих

en: GB
kk: Ұлыбритания

en: GB-Eire
kk: Ұлыбритания-Ирландия

en: Hongkong
kk: Сянган (Гонконг)

en: Iceland
kk: Исландия

en: Indian/Antananarivo
kk: Үнді мұхиты/Антананариву

en: Indian/Chagos
kk: Үнді мұхиты/Чагос

en: Indian/Christmas
kk: Үнді мұхиты/Милад ар.

en: Indian/Cocos
kk: Үнді мұхиты/Кокос а-ры

en: Indian/Comoro
kk: Үнді мұхиты/Комор а-ры

en: Indian/Kerguelen
kk: Үнді мұхиты/Кергелен

en: Indian/Mahe
kk: Үнді мұхиты/Махе

en: Indian/Maldives
kk: Үнді мұхиты/Мальдив а-ры

en: Indian/Mauritius
kk: Үнді мұхиты/Маврикий

en: Indian/Mayotte
kk: Үнді мұхиты/Мариотт

en: Indian/Reunion
kk: Үнді мұхит/Реюньон

en: Iran
kk: Иран

en: Israel
kk: Израиль

en: Jamaica
kk: Ямайка

en: Japan
kk: Жапония

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Kwajalein
kk: Кваялейн

en: Libya
kk: Ливия

en: Mexico/BajaNorte
kk: Мексика/БайяНорте

en: Mexico/BajaSur
kk: Мексика/БайяСур

en: Mexico/General
kk: Мексика/Жалпы

en: NZ
kk: Жаңа Зеландия

en: NZ-CHAT
kk: Жаңа Зеландия - Чатем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chatham Islands
kk: Чатем аралдары

en: Navajo
kk: Навахо

en: PRC
kk: ҚХР

en: Pacific/Apia
kk: Тынық мұхит/Апиа

en: Pacific/Auckland
kk: Тынық мұхит/Окленд

en: Pacific/Chatham
kk: Тынық мұхит/Чатем

en: Pacific/Chuuk
kk: Тынық мұхит/Чуук

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chuuk (Truk) and Yap
kk: Трук (Чуук) пен Яп

en: Pacific/Easter
kk: Тынық мұхит/Пасха ар.

en: Pacific/Efate
kk: Тынық мұхит/Эфате

en: Pacific/Enderbury
kk: Тынық мұхит/Эндербури

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Phoenix Islands
kk: Феникс аралдары

en: Pacific/Fakaofo
kk: Тынық мұхит/Факаофо

en: Pacific/Fiji
kk: Тынық мұхит/Фиджи

en: Pacific/Funafuti
kk: Тынық мұхит/Фунафути

en: Pacific/Galapagos
kk: Тынық мұхит/Галапагос а-ры

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Galapagos Islands
kk: Галапагос аралдары

en: Pacific/Gambier
kk: Тынық мұхит/Гамбье

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gambier Islands
kk: Гамбье аралдары

en: Pacific/Guadalcanal
kk: Тынық мұхит/Гуадалканал

en: Pacific/Guam
kk: Тынық мұхит/Гуам

en: Pacific/Honolulu
kk: Тынық мұхит/Гонолулу

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Hawaii
kk: Гавайи

en: Pacific/Johnston
kk: Тынық мұхит/Джонстон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Johnston Atoll
kk: Джонстон атоллы

en: Pacific/Kiritimati
kk: Тынық мұхит/Киритимати

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Line Islands
kk: Лайн аралдары

en: Pacific/Kosrae
kk: Тынық мұхит/Косрае

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Kosrae
kk: Косрае

en: Pacific/Kwajalein
kk: Тынық мұхит/Кваялейн

en: Pacific/Majuro
kk: Тынық мұхит/Маюро

en: Pacific/Marquesas
kk: Тынық мұхит/Маркизас

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Marquesas Islands
kk: Макизас аралдары

en: Pacific/Midway
kk: Тынық мұхит/Мидуэй

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Midway Islands
kk: Мидуэй аралдары

en: Pacific/Nauru
kk: Тынық мұхит/Науру

en: Pacific/Niue
kk: Тынық мұхит/Нуе

en: Pacific/Norfolk
kk: Тынық мұхит/Норфолк

en: Pacific/Noumea
kk: Тынық мұхит/Нумеа

en: Pacific/Pago_Pago
kk: Тынық мұхит/Паго-Паго

en: Pacific/Palau
kk: Тынық мұхит/Палау

en: Pacific/Pitcairn
kk: Тынық мұхит/Питкарн

en: Pacific/Pohnpei
kk: Тынық мұхит/Понпей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pohnpei (Ponape)
kk: Понпей (Понапе)

en: Pacific/Ponape
kk: Тынық мұхит/Понапе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ponape (Pohnpei)
kk: Понапе (Понпей)

en: Pacific/Port_Moresby
kk: Тынық мұхит/Порт-Морсби

en: Pacific/Rarotonga
kk: Тынық мұхит/Раротонга

en: Pacific/Saipan
kk: Тынық мұхит/Сайпан

en: Pacific/Samoa
kk: Тынық мұхит/Самоа

en: Pacific/Tahiti
kk: Тынық мұхит/Таити

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Society Islands
kk: Cесайти аралдары

en: Pacific/Tarawa
kk: Тынық мұхит/Тарава

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gilbert Islands
kk: Гилберт аралдары

en: Pacific/Tongatapu
kk: Тынық мұхит/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
kk: Тынық мұхит/Трук

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Truk (Chuuk) and Yap
kk: Трук (Чуук) пен Яп

en: Pacific/Wake
kk: Тынық мұхит/Уаке

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Wake Island
kk: Уаке аралы

en: Pacific/Wallis
kk: Тынық мұхит/Уаллис

en: Pacific/Yap
kk: Тынық мұхит/Яп

en: Poland
kk: Польша

en: Portugal
kk: Португалия

en: ROC
kk: Тайван

en: ROK
kk: Корея Республикасы

en: Singapore
kk: Сингапур

en: Turkey
kk: Түркия

en: US/Alaska
kk: АҚШ/Аляска

en: US/Aleutian
kk: АҚШ/Алеут а-ры

en: US/Arizona
kk: АҚШ/Аризона

en: US/Central
kk: АҚШ/Орталық

en: US/East-Indiana
kk: АҚШ/Шығыс-Индиана

en: US/Eastern
kk: АҚШ/Шығыс

en: US/Hawaii
kk: АҚШ/Гавайи

en: US/Indiana-Starke
kk: АҚШ/Индиана-Старк

en: US/Michigan
kk: АҚШ/Мичиган

en: US/Mountain
kk: АҚШ/Таулы өңірі

en: US/Pacific
kk: АҚШ/Тынық мұхит

en: US/Samoa
kk: АҚШ/Самоа

en: W-SU
kk: Бұрынғы СО батысы
