kscd - en to kk translation catalogue (60 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EjectOnFinish)
en: Eject CD when finished playing
kk: Ойнап аяқтағанда CD алынып шығарылсын

en: loop track
kk: жолсыз. қайтала беру

en: loop disc
kk: дискін қайтала беру

[ctx: This action allow the user to listen a random track]
en: random
kk: кездейсоқ

en: WELCOME!
kk: ҚОШ КЕЛДІҢІЗ!

en: eject CD
kk: CD алып шығу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, trackListDlgUI)
en: KsCD - TrackList
kk: KsCD - Жолсызық тізімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:12pt; font-weight:600;">Album</span></p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:12pt; font-weight:600;">Альбом</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Year</span></p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Шығ. жылы</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Track
kk: Жолсызығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Title
kk: Атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Length
kk: Ұзындығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text font:
kk: Мәтін қаріпі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Text color:
kk: Мәтін түсі:

en: KDE CD player
kk: KDE CD ойнатқышы

en: Configure Shortcuts...
kk: Тіркесімдерді баптау...

en: Configure...
kk: Баптау

en: Download Info
kk: Мәліметін жүктеп алу

en: Upload Info
kk: Мәліметін жүктеп беру

en: Play/Pause
kk: Айдау/Аялдату

en: Stop
kk: Тоқтату

[ctx: This action allow user to pass to the following track]
en: Next
kk: Келесі

[ctx: This action allow the user to pass to the preceding track]
en: Previous
kk: Алдыңғы

[ctx: This action allow to eject the inserted disc]
en: Eject
kk: Алып шығу

en: Volume Up
kk: Үнділігін көтеру

en: Volume Down
kk: Үнділігін төмендету

[ctx: This action allow the user to listen a random track list]
en: Random
kk: Кездейсоқ

en: Repeat Track
kk: Жолсызықты қайталау

en: Repeat Album
kk: Альбомды қайталау

en: Show Tracklist
kk: Жолсызық тізімін көрсету

en: Mute/Unmute
kk: Үнін өшіру/шығару

en: Minimize
kk: Түю

en: No disc
kk: Дискі жоқ

en: Invalid disc
kk: Жарамсыз дискі

[ctx: General option in the configuration dialog]
en: General
kk: Жалпы

en: Settings
kk: Параметрлері

en: Appearance
kk: Көрінісі

en: Current maintainer, Solid/Phonon Upgrade, QDBus connection
kk: Қазіргі жетілдірушісі, Solid/Phonon жаңартуы, QDBus қосылымы

en: Previous maintainer
kk: Алдыңғы жетілдірушісі

en: Workman library update, CDTEXT, CDDA
kk: Workman жиын файлын жаңартуы, CDTEXT, CDDA

en: Workman library, previous maintainer
kk: Workman жиыны, бұрынғы жетілдірушісі

en: Patches galore
kk: Galore жамаулары

en: Workman library
kk: Workman жиыны

en: UI Work
kk: Интефейсті жетілдіру

en: Special thanks to freedb.org for providing a free CDDB-like CD database
kk: freedb.org -қа CDDB-секілді ашық CD деректер қоры үшін алғысымызды айтамыз

en: Start playing
kk: Ойнауды бастау

note: i18n: ectx: label, entry (Autoplay), group (General)
en: Start playing when a CD is inserted.
kk: CD салынғанда ойнай бастайды.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Autoplay), group (General)
en: When this option is selected the CD will start playing automatically upon being inserted into the CD-ROM.
kk: Белгісі қойылса, CD құрылғысына салғанда автоматты түрде ойнай бастайды.

note: i18n: ectx: label, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: Eject CD when playing is finished.
kk: Аяқтағанда CD алынып шығарылады.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: When this option is selected the CD will automatically eject when it is finished.
kk: Белгісі қойылса, ойыны аяқталған соң CD автоматты түрде алынып шығарылады.

note: i18n: ectx: label, entry (TextColor), group (Appearance)
en: The text color that will be used in the panel.
kk: Панельдегі жазуының түсі.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextColor), group (Appearance)
en: Change the color of the text in the panel
kk: Панельдегі жазуының түсін өзгерту

note: i18n: ectx: label, entry (TextFont), group (Appearance)
en: The font that will be used for the panel.
kk: Панельдегі жазуының қаріпі.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextFont), group (Appearance)
en: Change the font of the text in the panel
kk: Панельдегі жазуының қаріпін өзгерту

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Appearance)
en: The skin that will be use for the application
kk: Қолданбаның пайдаланатын тысы

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (url), group (Appearance)
en: Change the skin of the application
kk: Қолданбаның пайдаланатын тысын ауыстыру

en: Unknown album
kk: Беймәлім альбом

en: Unknown artist
kk: Беймәлім орындаушы

en: Unknown title
kk: Атауы беймәлім

en: No Disc
kk: Дискі жоқ
