kget - en to kk translation catalogue (762 entries)

en: Pattern
kk: Өрнек

en: Syntax
kk: Синтаксис

en: Escape sequences
kk: Escape-тізбегі

en: Regular expression
kk: Үлгі өрнегі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
kk: Жүйелік сөреде таңбашасы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AfterFinishActionEnabled)
en: Execute action after all downloads have been finished:
kk: Барлық жүктеулері аяқталған соң орындайтыны:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
kk: KGet-тен шығу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At startup:
kk: Бастағанда:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
kk: Жүктеуді қалпына келтіру

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
kk: Барлық жүктеп алуды бастау

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
kk: Барлық жүктеп алуды тоқтату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: History backend:
kk: Журналы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_EnableKUIServerIntegration)
en: Enable KDE Global Progress Tracking
kk: Жалпы KDE жүйелік қадағалауы рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportSingleTransfer)
en: Show every single download
kk: Әрбір жүктеп алуы көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportGlobalJob)
en: Show overall progress
kk: Жалпы барысы көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Handle existing Files/Transfers
kk: Бар файл/тасымалдауларға араласу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAlwaysAsk)
en: Always ask
kk: Әрқашанда сұрап

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAutomaticRename)
en: Automatic rename
kk: Авто атын өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
kk: Үстінен жазу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowDropTarget)
en: Use Drop Target
kk: Сүйреп әкелетін орынын пайдалану

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
kk: Анимациясы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DirectoriesAsSuggestion)
en: Use default folders for groups as suggestion
kk: Топтардың әдетті қапшықтары ұсынылғандай болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AskForDestination)
en: Ask for destination if there are no default folders
kk: Әдеттісі болмаса керек қапық сұралсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, rename)
en: Rename
kk: Атауын өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (KIconButton, selectIcon)
en: Select Icon...
kk: Таңбашаны таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KonquerorIntegration)
en: Use as download manager for Konqueror
kk: Konqueror-дың жүктеу менеджері қылу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoPaste)
en: Monitor Clipboard for Files to Download
kk: Жүктейтін файлдарды алмасу буферінен күту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Case sensitive:
kk: Үлкен-кішілігін ескеріп:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, increase)
en: &Increase Priority
kk: Артықшылығын к&өтеру

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, decrease)
en: &Decrease Priority
kk: Артықшылығын &төмендету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_maxnum)
en: Maximum downloads per group:
kk: Топтағы жүктеулер санның шегі:

[ctx: no limit for maximum downloads has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_MaxConnections)
en: No limit
kk: Шегі жоқ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SpeedLimit)
en: Speed Limit
kk: Жылдамдығын шектеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dllimitlb)
en: Global &download limit:
kk: Жалпы жүктеп &алу шегі:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_GlobalDownloadLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_GlobalUploadLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_TransferSpeedLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: prop
en:  KiB/s
kk:  КиБ/сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Global &upload limit:
kk: Жалпы жүктеп &беру шегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_per_transfer)
en: Per transfer:
kk: Әр тасымал үшін:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ReconnectOnBroken)
en: Reconnect on Broken Connection
kk: Қосылым үзілгенде қайталансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
kk: Қайталау саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
kk: Қайталау аралығы:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
kk:  сек

en: Could not open KWallet
kk: KWallet ашылмады

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_WebinterfaceEnabled)
en: Enable Web Interface
kk: Веб интерфейсі істесін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
kk: Порты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
kk: Пайдаланушы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
kk: Паролі:

en: Include
kk: Қатарға қосу

en: Exclude
kk: Шығарып тастау

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryColumnWidths), group (Geometry)
en: The width of the columns in the history view
kk: Журнал көрінісіндегі бағандарының ені

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Turn Off Computer
kk: Компьютерді сөндіру

en: Hibernate Computer
kk: Компьютерді ұйықтату

en: Suspend Computer
kk: Компьютерді қалғыту

en: Appearance
kk: Көрінісі

en: Change appearance settings
kk: Көрінісін өзгерту

en: Groups
kk: Топтар

en: Manage the groups
kk: Топтарды басқару

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
kk: Желі

en: Network and Downloads
kk: Желі және жүктеп алу

en: Web Interface
kk: Веб интерфейсі

en: Control KGet over a Network or the Internet
kk: KGet-ті желі не Интернет арқылы басқару

en: Verification
kk: Тексеру

[ctx: integration of KGet with other applications]
en: Integration
kk: Біріктіру

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
kk: Жетелеу

en: Advanced Options
kk: Жетелеу параметрлері

en: Transfer Plugins
kk: Тасымалдау плагиндері

en: New Group
kk: Жаңа топ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ChecksumAutomaticVerification)
en: Automatic checksums verification
kk: Бақылау қосындысын автотексеру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Used checksum:
kk: Қолданатын бақылау қосындысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
kk: Босаң (ең жылдамы)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
kk: Қатаң (лайықтысы осы)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
kk: Ең қатаң (баяу)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, signature) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup)
en: Signature
kk: Қолтаңба

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
kk: Автоматты түрде расталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticDownloading)
en: Automatic downloading of missing keys
kk: Жетпеген кілттер автоматты түрде алынсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyservers:
kk: Қілт серверлері:

en: Error
kk: Қате

en: Filesize is larger than maximum file size supported by VFAT.
kk: Фалдың өлшемі VFAT.рұқсат ететін шегінен асады.

[ctx: A mirror is removed when the file has the wrong download size]
en: %1 removed as it did report a wrong file size.
kk: Файлдың өлшемін дұрыс хабарламаған соң %1 деген өшірілді.

[ctx: file in a filesystem]
en: File
kk: Файл

[ctx: status of the download]
en: Status
kk: Күй-жайы

[ctx: size of the download]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
kk: Бақылау қосындысы

[ctx: signature of a file]
en: Signature
kk: Қолтаңбасы

en: No server for downloading keys is specified in settings. Downloading aborted.
kk: Кілттерді алатын сервер келтірілмеген. Жүктеу доғарылды.

en: No key server
kk: Кілт сервері жоқ

en: No useful key server found, key not downloaded. Add more servers to the settings or restart KGet and retry downloading.
kk: Істейтін кілт сервері табылмады, кілт алынбады. Параметрлерінде қосымша серверлерін келтіріп, KGet-ті қайта жегіп, жүктеуді қайта бастаңыз.

en: Are you sure that you want to remove the group named %1?
kk: %1 деп аталған топты шын өшірмексіз бе?

en: Remove Group
kk: Топты өшіру

en: Are you sure that you want to remove the following groups?
kk: Келесі топты шын өшірмексіз бе?

en: Remove groups
kk: Топты өшіру

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
kk: <p>Келесі файлдың жүктеп алуы аяқталды:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download added
kk: Жүктеп алу қосылды

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p>
kk: <p>Жүктеп алу тізіміне келесі тасымалдау тапсырмасы енгізілді:</p>

en: <p>The following transfers have been added to the download list:</p>
kk: <p>Жүктеп алу тізіміне келесі тасымалдау тапсырмалар енгізілді:</p>

en: My Downloads
kk: Жүктеп алғандарым

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
kk: %1 деген файл бар екен.
    Үстінен жаза берейік пе?

en: Overwrite existing file?
kk: Файл үстінен жаза берейік пе?

en: Unable to save to: %1
kk: Келесіге сақталмады: %1

en: <p>The following URL cannot be downloaded, its protocol is not supported by KGet:</p> | <p>The following URLs cannot be downloaded, their protocols are not supported by KGet:</p>
kk[0]: <p>Келесі URL-лер жүктеп алуға келмейді, өйтені олардың протоколдарын KGet түсінбейді:</p>

en: Protocol unsupported
kk: Танымайтын протокол

en: New Download
kk: Жаңа жүктеліс

en: Enter URL:
kk: URL:

en: Save As
kk: Былай сақтау

en: Malformed URL:
    %1
kk: Жарамсыз URL:
    %1

en: Malformed URL, protocol missing:
    %1
kk: Жарамсыз URL, протоколы келтірілмеген:
    %1

en: You have already completed a download from the location: 
    
    %1
    
    Download it again?
kk: Бұл орынынан бірде толығымен жүктеп алынған екен: 
    
    %1
    
    Қайтадан жүктейік пе?

en: Download it again?
kk: Қайта жүктейік пе?

en: You have a download in progress from the location: 
    
    %1
    
    Delete it and download again?
kk: Бұл орынынан жүктеу басталған: 
    
    %1
    
    Өшіріп, қайта жүктейік пе?

en: Delete it and download again?
kk: Өшіріп, қайта жүктейік пе?

en: Directory is not writable
kk: Қапшыққа жазуға болмайды

en: File already downloaded. Download anyway?
kk: Файл жүктелген екен. Сонда да жүктелсін бе?

en: You are already downloading the same file
kk: Дәл осындай файл жүктелуде екен

en: File already exists
kk: Файл бар екен

en: Internet connection established, resuming transfers.
kk: Интернетке қосылым бар, тасымалдау жалғасады.

en: No internet connection, stopping transfers.
kk: Интернетке қосылым жоқ, тасымалдау тоқтайды.

en: Plugin loader could not load the plugin: %1.
kk: Плагин жүктегіші келесі плагинді жүктей алмады: %1.

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
kk: %1
    деген өшірілмейді
    өйткені бұл қапшық.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
kk: %1
    деген өшірілмейді
    өйткені бұл жергілікті файл емес.

en: <p>The following file has finished downloading:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
kk: <p>Келесі файлдың жүктеп алуы аяқталды:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download completed
kk: Жүктеу аяқталды

en: <p>The following transfer has been started:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
kk: <p>Келесі тасымалдау басталды:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download started
kk: Жүктеп алу басталды

en: <p>There has been an error in the following transfer:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>The error message is:</p><p style="font-size: small;">%2</p>
kk: <p>Келесі тасымалдауда қате орын алды:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>Қатенің хабарламасы:</p><p style="font-size: small;">%2</p>

en: Resolve
kk: Шешу

en: KGet is now closing, as all downloads have completed.
kk: KGet барлық тапсырмаларын орындап енді доғарады.

en: The computer will now turn off, as all downloads have completed.
kk: KGet барлық тапсырмаларын орындады, компьютер енді сөндіріледі.

[ctx: Shutting down computer]
en: Shutdown
kk: Компьютерді сөндіру

en: The computer will now suspend to disk, as all downloads have completed.
kk: Барлығы жүктеп алынып, компьютер енді күйін діскіне сақтап ұйықтайды.

[ctx: Hibernating computer]
en: Hibernating
kk: Ұйықтату

en: The computer will now suspend to RAM, as all downloads have completed.
kk: Барлығы жүктеп алынып, компьютер енді күйін жадына сақтап қалғиды.

[ctx: Suspending computer]
en: Suspending
kk: Қалғу

[ctx: abort the proposed action]
en: Abort
kk: Доғару

en: <p>All transfers have been finished.</p>
kk: <p>Барлық тасымалдары аяқталды.</p>

en: Downloads completed
kk: Жүктеулер аяқталды

en: KGet is downloading %1 file | KGet is downloading %1 files
kk[0]: KGet %1 файлды жүктеуде

en: KGet Transfer
kk: KGet тасымалдауы

en: Error trying to get %1
kk: %1 дегенді алу жаңылысы

en: The key to verify the signature is missing, do you want to download it?
kk: Қолтаңбасын тексеретін кілт жоқ, оны жүктеп алмақсыз ба?

en: The signature could not be verified for %1. See transfer settings for more information.
kk: %1 дегеннің қолтаңбасы тексерілген жоқ. Толығрақ параметрлерінен білуге болады.

en: Signature not verified
kk: Қолтаңбасы тексерілмеді

en: Downloading....
kk: Жүктеу...

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
kk: Кідіртілген

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
kk: Тоқталған

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
kk: Доғарылған

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
kk: Біткен

[ctx: changing the destination of the file]
en: Changing destination
kk: Мақсаттаған орынды өзгерту

en: 1 Item | %1 Items
kk[0]: %1 нысан

en: %1/s
kk: %1/сек

[ctx: start transfergroup downloads]
en: Start
kk: Бастау

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
kk: Тоқтау

[ctx: not available]
en: n/a
kk: а/ж

en: Stalled
kk: Тоқтап тұр

[ctx: name of download]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: status of download]
en: Status
kk: Күй-жайы

[ctx: size of download]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: progress of download]
en: Progress
kk: Барысы

[ctx: speed of download]
en: Speed
kk: Жылдамдығы

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
kk: Қалған уақыт

en: Question
kk: Сұрақ

en: Appl&y to all
kk: Барлығына қол&дану

en: No download directory specified.
kk: Жүктеп алатын қапшық келтірілмеген.

en: Invalid download directory specified.
kk: Жүктеп алатын қапшық дұрыс келтірілмеген.

en: Download directory is not writeable.
kk: Жүктеп алатын қапшыққа жазуға болмайды.

en: No download destination specified.
kk: Қайда жүктеп алу келтірілмеген.

en: Invalid download destination specified.
kk: Қайда жүктеп алу дұрыс келтірілмеген.

en: Download destination is not writeable.
kk: Жүктеп алатын орынға жазуға болмайды.

en: No URL specified.
kk: URL-адресі келтірілмеген.

en: Malformed URL.
kk: Жарамсыз URL

en: Malformed URL, protocol missing.
kk: Жарамсыз URL, протоколы келтірілмеген.

en: Malformed URL, host missing.
kk: Жарамсыз URL, хосты келтірілмеген.

en: Invalid download directory specified:
    %1
kk: Жүктеп алатын қапшық дұрыс келтірілмеген:
    %1

en: Download directory is not writeable:
    %1
kk: Жүктеп алатын қапшыққа жазуға болмайды:
    %1

en: Invalid download destination specified:
    %1
kk: Жүктеп алатын орын дұрыс келтірілмеген:
    %1

en: Download destination is not writeable:
    %1
kk: Жүктеп алатын орынға жазуға болмайды:
    %1

en: Malformed URL, host missing:
    %1
kk: Жарамсыз URL, хосты келтірілмеген:
    %1

en: File already exists. Overwrite it?
kk: Бұндай файл бар екен. Үстінен жаза берейік пе?

en: You have already downloaded that file from another location.
    Download and delete the previous one?
kk: Бұл файл басқа орынынан бірде жүктеп алынған екен.
    Қайтадан жүктеп, алдыңғысын өшіріп тастайық па?

en: You are already downloading that file from another location.
    Download and delete the previous one?
kk: Бұл файл басқа орынынан жүктеп алынуда екен.
    Қайтадан жүктеп, алдыңғысын өшіріп тастайық па?

en: You have already completed a download from that location. Download it again?
kk: Бұл орынынан жүктеп алуы біткен. Қайтадан жүктейік пе?

en: You have a download in progress from that location.
    Delete it and download again?
kk: Бұл орынынан жүктеу басталған. Өшіріп, қайта жүктейік пе?

en: File already exists:
    %1
    Overwrite it?
kk: %1
    деген файл бар екен.
    Үстінен жаза берейік пе?

en: Malformed URLs.
kk: Жарамсыз URL-адрестер.

en: Malformed URLs, protocol missing.
kk: Жарамсыз URL-лер, протоколы келтірілмеген.

en: Malformed URLs, host missing.
kk: Жарамсыз URL-лер, хосты келтірілмеген.

en: Malformed URLs:
    %1
kk: Жарамсыз URL-адрестер:
    %1

en: Malformed URLs, protocol missing:
    %1
kk: Жарамсыз URL-лер, протоколы келтірілмеген:
    %1

en: Malformed URLs, host missing:
    %1
kk: Жарамсыз URL-лер, хосты келтірілмеген:
    %1

en: Destinations are not writable:
    %1
kk: Көздеген орынға жазуға болмайды:
    %1

en: Files exist already. Overwrite them?
kk: Бұндай файлдар бар екен. Үстінен жаза берейік пе?

en: You have already completed downloads at those destinations. Download them again?
kk: Бұнда жүктеуі біткендері бар екен. Оларды қайта жүктейік пе?

en: You have downloads in progress to these destinations.
    Delete them and download again?
kk: Бұнда жүктеуі басталғандары бар.
    Оларды өшіріп, қайта жүктейік пе?

en: You have already completed downloads from these locations. Download them again?
kk: Бұл орынынан жүктеп алуы біткендері бар екен. Оларды қайта жүктейік пе?

en: You have downloads in progress from these locations.
    Delete them and download again?
kk: Бұл орынынан жүктеліп жатқандар бар.
    Оларды өшіріп, қайта жүктейік пе?

en: Files exist already:
    %1
    Overwrite them?
kk: Мынау файлдар бар екен:
    %1
    Үстінен жаза берейік пе?

en: You have already completed downloads at those destinations: 
    
    %1
    
     Download them again?
kk: Бұнда жүктеп алуы біткендері бар екен: 
    
    %1
    
    Оларды қайта жүктейік пе?

en: You have downloads in progress to these destinations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
kk: Бұнда жүктеу басталғандары бар: 
    
    %1
    
    Оларды өшіріп, қайта жүктейік пе?

en: You have already completed downloads from these locations: 
    
    %1
    
    Download them again?
kk: Бұл орынынан жүктеп алуы біткендері бар екен:
    
    %1
    
    Оларды қайта жүктейік пе?

en: You have downloads in progress from these locations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
kk: Бұл орынынан жүктеу басталған: 
    
    %1
    
    Өшіріп, қайта жүктейік пе?

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
kk: Түрі

[ctx: the used hash for verification]
en: Hash
kk: Хеші

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
kk: Тексерілгені

en: Unable to start WebInterface: Could not open KWallet
kk: WebInterface жегілмеді: KWallet ашылмады

[ctx: @info]
en: Unable to start WebInterface: %1
kk: WebInterface жегілмеді: %1

[ctx: @item speed of transfer per seconds]
en: %1/s
kk: %1/с

[ctx: @label]
en: KGet Web Interface
kk: KGet Веб интерфейсі

[ctx: @label number]
en: Nr
kk: №

[ctx: @label]
en: File name
kk: Файл атауы

[ctx: @label Progress of transfer]
en: Finished
kk: Аяқталды

[ctx: @label Speed of transfer]
en: Speed
kk: Жылдамдығы

[ctx: @label Status of transfer]
en: Status
kk: Күй-жайы

[ctx: @action:button start a transfer]
en: Start
kk: Бастау

[ctx: @action:button]
en: Stop
kk: Тоқтау

[ctx: @action:button]
en: Remove
kk: Өшіру

[ctx: @label Download from]
en: Source:
kk: Қайдан:

[ctx: @label Save download to]
en: Saving to:
kk: Қайда:

[ctx: @label Title in header]
en: Web Interface
kk: Веб интерфейсі

[ctx: @action]
en: Settings
kk: Параметрлері

[ctx: @action]
en: Refresh
kk: Жаңарту

[ctx: @action]
en: Enter URL:
kk: URL:

[ctx: @action:button]
en: OK
kk: ОК

[ctx: @action Refresh download list every x (seconds)]
en: Refresh download list every
kk: Жүктеу тізімінің жаңарту аралығы:

[ctx: @action (Refresh very x )seconds]
en: seconds
kk: секунд

[ctx: @action:button]
en: Save Settings
kk: Параметрлерін сақтау

[ctx: @title]
en: Downloads
kk: Жүктеп алымдары

[ctx: @label text in footer]
en: KGet Web Interface | Valid XHTML 1.0 Strict &amp; CSS
kk: KGet Веб-интерфейсі | Нақты XHTML 1.0 Strict &amp; CSS

en: (C) 2005 - 2012, The KGet developers
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss
kk: (C) 2005 - 2012, KGet құрастырушылары
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss

en: Maintainer, Core Developer, Torrent Plugin Author
kk: Жетілдірушісі, Негізін жасаушысы, Торрент плагинінің авторы

en: Core Developer
kk: Негізін жасаушысы

en: Core Developer, Multithreaded Plugin Author
kk: Негізін жасаушысы, Көпағынды плагинінің авторы

en: Developer
kk: Құрастырушысы

en: Google Summer of Code Student
kk: Google Summer of Code студенті

en: Mms Plugin Author
kk: Mms плагиннің авторы

en: Former Developer
kk: Бұрынғы құрастырушысы

en: BTCore (KTorrent) Developer
kk: BTCore (KTorrent) құрастырушысы

en: Design of Web Interface
kk: Веб интерфейсін жобалау

en: Start KGet with drop target
kk: KGet-ті сүйреп әкелетін орынымен бастау

en: Start KGet with hidden main window
kk: KGet-ті негізгі терезесін жасырып бастау

en: Start KGet without drop target animation
kk: KGet-ті сүйреп әкелетін орнының анимациясыз бастау

en: Execute Unit Testing
kk: Модуль сынағын орындау

en: URL(s) to download
kk: Жүктейтін URL адрес(тер)

en: &New Download...
kk: &Жаңа жүктеу...

en: Opens a dialog to add a transfer to the list
kk: Тасымалды тізміне қосу үшін диалогты ашу

en: &Import Transfers...
kk: Тасымалдарды &импорттау...

en: Imports a list of transfers
kk: Тасымалдар тізімін импорттау

en: &Export Transfers List...
kk: Тасымалдарды &экспорттау...

en: Exports the current transfers into a file
kk: Назардағы тасымалдарды файлға экспорттау

en: &Create a Metalink...
kk: Метасілтемені құ&ру

en: Creates or modifies a metalink and saves it on disk
kk: Метасілтемені құрып не өзгертіп діскіне сақтау

en: Top Priority
kk: Ең жоғары артықшылығы

en: Download selected transfer first
kk: Таңдалғанды алдымен жүктеп алу

en: Least Priority
kk: Ең төмен артықшылығы

en: Download selected transfer last
kk: Таңдалғанды соңында жүктеп алу

en: Increase Priority
kk: Артықшылығын көтеру

en: Increase priority for selected transfer
kk: Таңдалған тасымалдың артықшылығын жоғарлату

en: Decrease Priority
kk: Артықшылығын түсіру

en: Decrease priority for selected transfer
kk: Таңдалған тасымалдың артықшылығын төмендету

en: Delete Group | Delete Groups
kk[0]: Топт(ард)ы өшіру

en: Delete selected group
kk: Таңдалған топты өшіру

en: Rename Group... | Rename Groups...
kk[0]: Топт(ард)ы қайта атау...

en: Set Icon...
kk: Таңбашасын орнату...

en: Select a custom icon for the selected group
kk: Таңдалған топқа өзгеше таңбашаны таңдау

en: Auto-Paste Mode
kk: Авто орналастыру режімі

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
kk: <b>Авто орналастыру</b> батырмасы - авто орналастыру режімді
    қосып-өшіреді. Бұл режімде KGet алмасу буферде URL адресі бар-жоғын мезгіл сайын қарап тұрады, бар болса - автоматты түрде орналастырады.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
kk: KGet Konqueror-дың жүктеу менеджері болсын

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
kk: Таңдалғанды алып тастау

en: Removes selected transfer and deletes files from disk if it's not finished
kk: Таңдалған тасымалды кетіріп оның бітпеген файлдарын діскіден өшіру

[ctx: delete all finished transfers]
en: Remove All Finished
kk: Аяқталғандарды алып тастау

en: Removes all finished transfers and leaves all files on disk
kk: Бүкіл аяқталған тасымалдарды өшіріп файлдарын дискіде қалдыру

[ctx: delete selected transfer item and files]
en: Remove Selected and Delete Files
kk: Таңдалғанды алып тастап файлдарын өшіру

en: Removes selected transfer and deletes files from disk in any case
kk: Таңдалған тасымалды кетіріп оның бүкіл файлдарын діскіден өшіру

[ctx: redownload selected transfer item]
en: Redownload Selected
kk: Таңдалғанды қайта жүктеп алу

en: Start All
kk: Бүкілін бастау

en: Starts / resumes all transfers
kk: Барлығын бастау/жалғастыру

en: Start Selected
kk: Таңдалғанды бастау

en: Starts / resumes selected transfer
kk: Таңдалғанды бастау/жалғастыру

en: Pause All
kk: Бүкілін аялдату

en: Pauses all transfers
kk: Барлық тасымалдарды аялдату:

en: Stop Selected
kk: Таңдалғанды тоқтату

en: Pauses selected transfer
kk: Таңдалғанды аялдату

en: Start
kk: Бастау

en: Pause
kk: Аялдау

en: Open Destination
kk: Мақсатталған орынды ашу

en: Open File
kk: Файлды ашу

en: Show Details
kk: Егжей-тегжейлерін көрсету

en: Copy URL to Clipboard
kk: URL-ді алмасу буферіне көшіріп алу

en: &Transfer History
kk: &Тасымалдар журналы

en: &Group Settings
kk: &Топ параметрлері

en: &Transfer Settings
kk: &Тасымалдың параметрлері

en: Import &Links...
kk: &Сілтемелерді импорттау...

en: After downloads finished action
kk: Жүктеулер аяқталған кейінгі әрекет

en: Choose an action that is executed after all downloads have been finished.
kk: Бүкіл жүктеулері аяқталған соң орындайтын амалды таңдау.

en: No Action
kk: Жоқ

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
kk: KGet-ті бірінші рет жегіп жатырсыз.
    KGet-ті Konqueror-дың жүктеу менеджері болсын ба?

en: Konqueror Integration
kk: Konqueror-мен біріктіру

en: Enable
kk: Болсын

en: Do Not Enable
kk: Болмасын

en: All Openable Files
kk: Барлық ашылатын файлдар

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
kk: Кейбір тасымалдаулар әлі орындалып жатыр.
    KGet-тен шыққыңыз келгені рас па?

en: Confirm Quit
kk: Шығуды құптау

en: KGet Transfer List
kk: KGet тасымалдар тізімі

en: Text File
kk: Мәтін файлы

en: Export Transfers
kk: Тасымалдар тзімін экспорттау

en: Enter Group Name
kk: Топтың атауын келтіріңіз

en: Group name:
kk: Топтың атауы:

en: Are you sure you want to delete the selected transfer? | Are you sure you want to delete the selected transfers?
kk[0]: Таңдалған тасымалды өшірмексіз бе?

en: Confirm transfer delete
kk: Тасымалды өшіруін құптау

en: Are you sure you want to delete the selected transfer including files? | Are you sure you want to delete the selected transfers including files?
kk[0]: Таңдалған тасымалдың файл(дар)ын өшірмексіз бе?

en: KGet has been temporarily disabled as download manager for Konqueror. If you want to disable it forever, go to Settings->Advanced and disable "Use as download manager for Konqueror".
kk: KGet уақытша Konqueror-дың жүктеу менеджері болудан айырылды. Оны тұрақты айыру үшін мәзірдегі 'KGet баптауы->Жетелеу' дегенге барып, "Konqueror-дың жүктеу менеджері қылу" дегенді өзгерту керек.

en: The dropped file is a KGet Transfer List
kk: Әкелген файл KGet тасымалдар тзімі

en: &Download
kk: &Жүктеп алу

en: &Load transfer list
kk: &Тасымалдар тізімін жүктеу

en: Advanced Details for %1
kk: %1 дегеннің жетелеу егжей-тегжейлері

en: Files
kk: Файлдар

en: Trackers
kk: Трекерлері

en: Webseeds
kk: Веб-таратушылар

en: Chunk
kk: Тілімі

en: Progress
kk: Барысы

en: Peer
kk: Қатарласы

en: Down Speed
kk: Алу жылдамдығы

en: Number of the chunk
kk: Тілімдер саны

en: Download progress of the chunk
kk: Тілімінің жүктеу барысы

en: Which peer we are downloading it from
kk: Қай қатарласынан оны жүктеп алып жатырмыз

en: Download speed of the chunk
kk: Тілімінің жүктеу жылдамдығы

en: Which files the chunk is located in
kk: Тілімінің жататын файлдары

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chunks
kk: Тілімдер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
kk: Жалпы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
kk: Жүктеп жатқаны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Downloaded:
kk: Жүктеп алынғаны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Excluded:
kk: Шығарылып тастағаны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
kk: Қалғаны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
kk: Өлшемі:

[ctx: Open file]
en: Open
kk: Ашу

en: Download first
kk: Алдында жүктеп алу

en: Download normally
kk: Ретімен жүктеп алу

en: Download last
kk: Соңында жүктеп алу

en: Do Not Download
kk: Жүктеп алмау

en: Delete File(s)
kk: Файл(дар)ды өшіру

en: Move File
kk: Файлды жылжыту

en: Collapse Folder Tree
kk: Қапшық бұтақтарын бүктеу

en: Expand Folder Tree
kk: Қапшық бұтақтарын тарқату

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
kk[0]: Бұл файл(дар)дағы бүкіл дерек жоғалса да, бәрібір амалды істемексіз бе?

en: Select a directory to move the data to.
kk: Деректі қай қапшыққа жылжытатынын таңдаңыз.

en: Priority
kk: Артықшылығы

en: Preview
kk: Қарап-шығу

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
kk: Біткен %

[ctx: Download first]
en: First
kk: Алғашқы

[ctx: Download last]
en: Last
kk: Соңғы

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
kk: Кәдімгі ретімен

[ctx: Preview available]
en: Available
kk: Бар

[ctx: Preview pending]
en: Pending
kk: Күтлуде

[ctx: No preview available]
en: No
kk: Жоқ

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
kk: Ретімен

[ctx: preview available]
en: Available
kk: Бар

en: Kick Peer
kk: Қатарластан ажырау

en: Ban Peer
kk: Қатарласқа тыйым салу

[ctx: Choked]
en: Yes
kk: Иә

[ctx: Not choked]
en: No
kk: Жоқ

[ctx: Snubbed]
en: Yes
kk: Иә

[ctx: Not snubbed]
en: No
kk: Жоқ

[ctx: Interested]
en: Yes
kk: Иә

[ctx: Not Interested]
en: No
kk: Жоқ

[ctx: Interesting]
en: Yes
kk: Иә

[ctx: Not Interesting]
en: No
kk: Жоқ

en: IP Address
kk: IP адресі

en: Client
kk: Клиент

en: Up Speed
kk: Беру жылдамдығы

en: Choked
kk: Басылған

en: Snubbed
kk: Үзілген

en: Availability
kk: Мүмкіндік

en: Score
kk: Ұпайы

en: Upload Slot
kk: Жүктеп беретін орын

en: Requests
kk: Талаптар

en: Downloaded
kk: Жүктеп алынғаны

en: Uploaded
kk: Жүктеп берілгені

en: Interested
kk: Мүдделігі

en: Interesting
kk: Мүдделігіміз

en: IP address of the peer
kk: Қатарластың IP адресі

en: Which client the peer is using
kk: Қатарластың қолданатын бағдарламасы

en: Download speed
kk: Жүктеп алу жылдамдығы

en: Upload speed
kk: Жүктеп беру жылдамдығы

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
kk: 'Үзілген' - қатарлас соңғы 2 минут бізге ештеңе жібермеді деген сөз.

en: How much of the torrent's data the peer has
kk: Қатарласында торренттің қанша деректері бар

en: Whether or not the peer has DHT enabled
kk: Қатарласта DHT рұқсат етілген бе, жоқ па

en: The score of the peer. KTorrent uses this to determine who to upload to.
kk: Қатарластың ұпайы. Осыған жүгініп, KTorrent қайсысына жүктеп беретінін ұйғарады.

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
kk: Жүктеп беруге слоты бар қатарластар ғана бізден деректерді алады

en: The number of download and upload requests
kk: Жүктеп алу мен беру талаптар саны

en: How much data we have downloaded from this peer
kk: Қатарластан қаншама дерек жүктеп алынғаны

en: How much data we have uploaded to this peer
kk: Қатарласқа қаншама дерек жүктеп берілгені

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
kk: Қатарлас бізден деректі жүктеп алуға мұдделі ме, жоқ па

en: Whether we are interested in downloading from this peer
kk: Қатарластан біз деректі жүктеп алуға мұдделіміз бе, жоқ па

en: File
kk: Файл

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
kk: Өлшемі

en: Url
kk: URL

en: Status
kk: Күй-жайы

en: Seeders
kk: Таратушылар

en: Leechers
kk: Сүліктер

en: Times Downloaded
kk: Жүктеу саны

en: Next Update
kk: Келесі жаңарту

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
kk: Трекерді қосу

en: Enter the URL of the tracker:
kk: Трекердің URL-адресін келтіріңіз.

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
kk: <b>%1</b> деп аталған трекер бар екен.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
kk: Трекерді өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
kk: Трекерді өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
kk: Трекерлерді жаңарту

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
kk: Әдеттілеріне қайту

en: Speed
kk: Жылдамдығы

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
kk: %1 веб-таратушысы қосылмады, ол веб-таратушылар тізімінің бір бөлігі екен.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
kk: %1 веб-таратушысы өшірілмеді, ол торренттің бір бөлігі екен.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_webseed)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Торрентіне қосылатын веб-тарату.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ескерту: </span>Тек http веб-таратушыларды ғана таниды.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
kk: Веб-таратушыны қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
kk: Веб-таратушыны кетіру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
kk: Статистика

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Seeders:
kk: Таратушылары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
kk: Жүктеп  алу жылдамдығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Leechers:
kk: Сүліктері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
kk: Жүктеп  беру жылдамдығы:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
kk: Қалғаны:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
kk: Барлығы:

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
kk: Қайдан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
kk: Қайда:

en: Select a default torrent folder
kk: Әдетті торрент қапшығын таңдау

en: Select a default temporary folder
kk: Әдетті уақытша қапшығын таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadLimitLabel)
en: Upload limit per transfer:
kk: Әр тасымал үшін жүктеп беру шегі:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
kk: Шеғі жоқ

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: KiB
kk: КиБ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, downloadLabel)
en: Download limit per transfer:
kk: Әр тасымал үшін жүктеп алу шегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utpBox)
en: Enable UTP protocol
kk: UTP протоколы рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
kk: Қапшықтар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
kk: Әдетті торрент қапшығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
kk: Алдын-ала арнаған диск орны

en: Downloading Torrent File....
kk: Торрент файлын жүктеп алу...

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
kk: Жүктеп алу...

en: Cannot add a tracker to a private torrent.
kk: Трекер жекеше торрентке қосылмады.

en: Torrent file does not exist
kk: Торрент файлы жоқ

en: Analyzing torrent....
kk: Торрентті талдау...

en: Cannot initialize port...
kk: Порт бастау күйіне келмеді...

[ctx: Transfer status: seeding]
en: Seeding....
kk: Тарату...

en: Cannot initialize libktorrent. Torrent support might not work.
kk: libktorrent бастау күйіне келмеді. Торренті істемеуі мүмкін.

en: &Advanced Details
kk: &Жетелеу егжейі-тегжейі

en: &Scan Files
kk: &Файлдарды зерттеу

en: Error scanning data: %1
kk: Деректі зерттеу қатесі: %1

en: Scanning data of <b>%1</b> :
kk: <b>%1</b> дерегін зерттеу :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrent_label)
en: Scanning data of torrent:
kk: Торренттің деректерін зерттеу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of chunks found:
kk: Табылған тілімдер саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of chunks failed:
kk: Қате тілімдер саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of chunks not downloaded:
kk: Жүктеп алынбаған тілімдер саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of chunks downloaded:
kk: Жүктеп алынған тілімдер саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancel)
en: Cancel
kk: Қ айту

en: Append
kk: Жалғастыру

en: Replace file
kk: Файлды ауыстыру

en: Replace file-ending
kk: Файлдың соңын ауыстыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Change string:
kk: Өзгертетін жазу жолы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
kk: Режімі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Checksum type:
kk: Бақылау қосындының түрі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
kk: Нәтижесі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
kk: тамға

en: Add item
kk: Нысанды қосу

en: %1 would become %2
kk: %1 деген %2 болу керек

[ctx: the string that is used to modify an url]
en: Change string
kk: Жазуды өзгерту

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
kk: Нені өзгерту

[ctx: the type of the checksum e.g. md5]
en: Checksum type
kk: Бақылау қосындысын

note: i18n: ectx: label, entry (SearchStrings), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesNameList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engines
kk: Бар іздеу тетіктерінің тізімі

note: i18n: ectx: label, entry (UrlChangeModeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (ChecksumTypeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (PathList), group (UserScripts) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesUrlList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engine URLs
kk: Бар іздеу тетіктерінің URL-адрестері

[ctx: Transfer state: processing script]
en: Processing script....
kk: Скриптті орындау...

[ctx: Transfer State: Finished]
en: Finished
kk: Аякталды

[ctx: Transfer State: Aborted]
en: Aborted
kk: Доғарылды

[ctx: Configure script]
en: Configure script
kk: Скриптті баптау

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: User Scripts
kk: Пайдаланушының скрипттері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: Path
kk: Жолы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: RegExp
kk: Үлгі өрнегі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: Description
kk: Сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newScriptButton)
en: New Script....
kk: Жаңа скрипт...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeScriptButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
kk: Алып тастау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editScriptButton)
en: Edit....
kk: Өңдеу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureScriptButton)
en: Configure....
kk: Баптау...

en: Add New Script
kk: Жаңа скриптті қосу

en: Edit Script
kk: Скрипті өзгерту

en: Set Script File
kk: Скрипт файлын орнату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptUrlRegexpLabel)
en: Regexp:
kk: ҮлгіӨрнек:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptPathLabel)
en: Path:
kk: Жолы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptDescriptionLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
kk: Сипаттамасы:

note: i18n: ectx: label, entry (UrlRegexpList), group (UserScripts)
en: List of the Regexp to match input URL
kk: Кірістегі URL-ге сәйкесті үлгі өрнектер тізімі

note: i18n: ectx: label, entry (DescriptionList), group (UserScripts)
en: List of descriptions for user scripts
kk: Пайдаланушы скрипттердің сипаттамалар тізімі

note: i18n: ectx: label, entry (EnableList), group (UserScripts)
en: List of whether the script is enabled
kk: Скрипт рұқсатты-бұғатталған күйінің тізімі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileSettingGroupBox)
en: File Settings
kk: Файл параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
kk: Файл атауы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fileNameComboBox)
en: Use Normalized Name
kk: Нормаланған атауы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fileNameComboBox)
en: Use Literal Name
kk: Нақты атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel)
en: Quality:
kk: Сапасы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Best Quality (.mp4)
kk: Жоғары сапасы (.mp4)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Normal Quality (.flv)
kk: Кәдімгі сапасы (.flv)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Provide login info of your YouTube account in order to access restricted media.
kk: Шектелген медиасына қатынау үшін YouTube тіркелгіңіздін кіру мәліметіңізді келтіріңіз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Login Info
kk: Кіру мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
kk: Пайдаланушы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useNetrcCheck)
en: .netrc must have a hostname called 'youtube'.
kk: .netrc файлында 'youtube' деп аталған хост болу керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useNetrcCheck)
en: User .netrc file
kk: Пайдаланушының .netrc файлы

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
kk: Қосылу..

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to repair it?
kk: Бұл жүктеу (%1) тексерілмейді. Жөндейік пе?

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to redownload it?
kk: Бұл жүктеу (%1) тексерілмейді. Қайта жүктейік пе?

en: Verification failed.
kk: Тексеру жаңылысы.

en: The download could not be verified, do you want to repair (if repairing does not work the download would be restarted) it?
kk: Жүктеген тексеруден өтпеді, жөндеп (жөндеуге келмесе - қайта жүктеп) көресіз бе?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of simultaneous file downloads:
kk: Бірмезгілде жүктейтін файл саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of mirrors per file:
kk: Әр файлдың айналар саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of connections per URL:
kk: Әр URL-дің қосылым саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Select the files you want to be downloaded.
kk: Жүктеп алатын файлдарды таңдау.

en: File Selection
kk: Файл таңдау

en: Downloading Metalink File....
kk: Метасілтеме файлды жүктеу...

en: A newer version of this Metalink might exist, do you want to download it?
kk: Бұл метасілтеменің жаңа нұсқасы болуы мүмкін, оны жүктеп алмақсыз ба?

en: Redownload Metalink
kk: Метасілтемені қайта жүктеп алу

en: Download failed, no working URLs were found.
kk: Жуктеу жаңылысы, істейтін URL табылған жоқ.

en: The download could not be verified, try to repair it?
kk: Бұл жүктеу тексерілмейді, жөндеп көрейік пе?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
kk: Тетігінің атауы:

en: Insert Engine
kk: Тетігін келтіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
kk: Іздеу тетіктері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
kk: Тетіктің атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
kk: Жаңа тетігі...

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
kk: Орындау...

[ctx: Transfer State:Finished]
en: Finished
kk: Біткен

en: Download failed, could not access this URL.
kk: Жүктеп алу жаңылысы, бұл URL-ге қатынау жоқ.

en: This URL does not allow multiple connections,
    the download will take longer.
kk: Біл URL бірнеше қосылымды рұқсат етпейді,
    жүктеп алу ұзаққа созылмақ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enginesCheckBox)
en: Use search engines
kk: Іздеу тетіктері қолданылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, verificationCheckBox)
en: Search for verification information
kk: Растау мәліметін іздеу

en: Failed to write to the file.
kk: Файлға жазу жаңылысы.

en: Semantic Desktop
kk: Семантикалық Үстел

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
kk: Жабыстыру

en: Show Main Window
kk: Негізгі терезені көрсету

en: Hide Main Window
kk: Негізгі терезені жасыру

en: Drop Target
kk: Сүйреп әкелетін орын

en: You can drag download links into the drop target.
kk: Жүктеп алатынды осыған сүйреп әкеліп тастаңыз.

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size]
en: %1(%2% %3/%4) Speed:%5/s
kk: %1(%2% %3/%4) Жылдамдығы:%5/с

en: Ready
kk: Дайын

en: Group Settings for %1
kk: '%1' топтық параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
kk: Топтық параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default &folder:
kk: Әдетті қап&шық:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Moves all transfers with the regular expression to this group
kk: Үлгі өрнегіне сәйкесті тасымалдарын осы топқа жылжыту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Regular &expression:
kk: Үлгі &өрнегі:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, regExpEdit)
en: *movies*
kk: *фильмдер*

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
kk: Орнатылмаған

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum &download speed:
kk: Жүктеп а&лу жылдамдығының шегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum &upload speed:
kk: Жүктеп &беру жылдамдығының шегі:

en: Transfer History
kk: Тасымалдау журналы

en: &Open File
kk: &Файлды ашу

[ctx: The transfer is running]
en: Running
kk: Орындалып жатыр

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
kk: Тоқталды

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
kk: Доғарылды

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
kk: Аяқталды

en: Source File
kk: Қайдан

en: Destination
kk: Қайда

en: Time
kk: Уақыты

en: File Size
kk: Өлшемі

en: Less than 1MiB
kk: 1MiBтан кем

en: Between 1MiB-10MiB
kk: 1MiB-10MiB аралықта

en: Between 10MiB-100MiB
kk: 10MiB-100MiB аралықта

en: Between 100MiB-1GiB
kk: 100MiB-1GiB аралықта

en: More than 1GiB
kk: 1GiBтен артық

en: Today
kk: Бүгін

en: Last week
kk: Өткен аптада

en: Last month
kk: Өткен айда

en: A long time ago
kk: Баяғыда

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
kk: Аяқталды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
kk: Журналды тазалау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: View Modes:
kk: Көрсету режімдері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Ranges:
kk: Ауқымдарды таңдау:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
kk: Күні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
kk: Хост

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Filter history
kk: Журналды сүзгілеу

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
kk: Таңдаланын өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
kk: Жүктеп алу

en: Last Month
kk: Өткен айда

en: Under 10MiB
kk: 10MiBтен төмен

en: Between 10MiB and 50MiB
kk: 10MiB пен 50MiB арасында

en: Between 50MiB and 100MiB
kk: 50MiB пен 100MiB арасында

en: More than 100MiB
kk: 100MiBтен артық

en: Download again
kk: Қайта жүктеп алу

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
kk: Таңдалғанын өшіру

en: Open file
kk: Файлды ашу

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
kk: &Жүктеп алулары

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Анықтама

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі Құралдар панелі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &File with links to import:
kk: Импорттайтын &файл мен сілтемелер

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, importLinks)
en: &Import Links
kk: Cілтемелерді &импорттау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
kk: Көрсететіні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWebContent)
en: Show &web content
kk: &Веб мазмұны көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, textFilter)
en: You can use wildcards for filtering.
kk: Сүзгілеу үшін үлгі қалқаларын қолдануға болады.

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, textFilter)
en: Filter files here....
kk: Файлдарды сүзгілеу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectAll)
en: &Select All
kk: Барлығын &таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deselectAll)
en: D&eselect All
kk: Барлық таңдауын ш&ешу

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, invertSelection)
en: Inver&t Selection
kk: &Таңдауын терістеу

en: Import Links
kk: Сілтемелерді импорттау

en: Contains
kk: Мазмұнында бары:

en: Does Not Contain
kk: Мазмұнында жоғы:

en: All
kk: Бүкілі

en: Videos
kk: Видео

en: Images
kk: Кескіндер

en: Audio
kk: Аудио

en: Archives
kk: Архивтер

[ctx: of a filter, e.g. RegExp or Wildcard]
en: Pattern Syntax
kk: Өрнек синтаксисы

en: Escape Sequences
kk: Escape-тізбегі

en: Regular Expression
kk: Үлгі өрнегі

[ctx: name of a file]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: Download the items which have been selected]
en: &Download
kk: &Жүктеп алу

en: Auxiliary header
kk: Қосалқы айдары

en: File Name
kk: Файл атауы

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
kk: Файл түрі

en: Location (URL)
kk: Орналасуы (URL)

en: Links in: %1 - KGet
kk: Сілтемелер: %1 - KGet

en: &Select All Filtered
kk: Барлық сүзгіленгенді &таңдау

en: D&eselect All Filtered
kk: Барлық сүзгілен таңдауын ш&ешу

en: Filter Column
kk: Бағанды сүзгілеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
kk: Іс-әлпеті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
kk: Нұсқасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Logo:
kk: Логотипі

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, logo)
en: URL to the logo
kk: Логотипінің URL-адресі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13)
en: The language of the file
kk: Файл қай тілде

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
kk: Тілі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Operating systems:
kk: Операциялық жүйелері:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, os)
en: Supported OSes, separated with commas
kk: Танитын ОЖ-лері, үтірмен бөліктелген

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Copyright:
kk: Авторлық құқықтары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
kk: Жариялаушысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
kk: жариялаушы

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, pub_name)
en: Name of the publisher
kk: Жариялаушының атауы

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, pub_url)
en: URL to the publisher
kk: Жариялаушының URL-адресі

en: Import dropped files
kk: Әкелген файлдарды импорттау

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
kk: Жалпы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, partialChecksums)
en: Create partial checksums
kk: Бөлшек бақылау қосындылары есептелсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General URL:
kk: Жалпқ URL-і:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Automatically create checksums for the selected types. Keep in mind that this might take a while.
kk: Таңдалған түріндегі бақылау қосындыларын құру. Құруға біршама уақыт керегі екенін ескерген жөн.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Enter URLs here if all the dropped files are on that server and in the same directory. For each dropped file the URL would consist of the entered part and the filename.
kk: Егер сүйреп әкелген файлдар серверде бір қапшықта болса, олардын ULR-ін осында келтіріңіз. Әрбір файлдың адресі келтірілген ULR-ден жане файл атауынан құрылады..

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Types of the checksums:
kk: Бақылау қорсындылар түрі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Create checksums:
kk: Келесінің қосындылары:

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
kk: Міндетті емес

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Optional data:
kk: Міндетті емес деректер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enter information that all chosen files share.
kk: Барлық таңдалған файлдарға ортақ мәліметті келтіріңіз.

en: File Properties
kk: Файл қасиеттері

en: Enter a filename.
kk: Файл атауын келтіру.

en: The filename exists already, choose a different one.
kk: Былай аталған файл бар екен, басқаша атаңыз.

en: Enter at least one URL.
kk: Кемінде бір URL-ін келтіріңіз.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
kk: Міндетті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Used Mirrors:
kk: Қолданатын айналары:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
kk: Толырғаны жөн болары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: File size (in bytes):
kk: Файл өлшемі (байт):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Verification:
kk: Растауы:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
kk: Міндетті емес

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, add_local_file)
en: Adds local files adding a lot information automatically.
kk: Жергілікті файлды қосқанда, автоматты түрде көп мәлімет қосылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, add_local_file)
en: Add local files
kk: Жергілікті файлдарды қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Adding local files...
kk: Жергілікті файлдарды қосу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: General information:
kk: Жалпы мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Here you can enter optional general information on the metalink.
kk: Мұнда метасілтеме туралы жалпы мәліметті келтіре аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
kk: Көзі:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, origin)
en: Web URL to the metalink
kk: Метасілтеменің Веб URL-і

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic means that updated metalinks can be found at "Origin".
kk: Динамикалық дегені жаңартылған метасілтеме "Көзінде" табылатынын көрсетеді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic:
kk: Динамикалық

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, publishedGroupBox)
en: Metalink published
kk: Метасілтеме жарияланды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
kk: Күні мен уақыты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_publishedtimeoffset) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_updatedtimeoffset)
en: Timezone offset:
kk: Уақыт белдеуі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Negative offset:
kk: Теріс шегінуі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, updatedGroupBox)
en: Metalink updated
kk: Метасілтеме жаңартылды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: This assistant allows you to create metalinks from scratch or base them on existing metalinks. A lot of the fields are optional or recommended, so enter them if desired. The minimum is a save location, at least one file and one URL.
kk: Бұл көмекші метасилтемелерді негізінен бастап, не бар метасілтемелерді негіздеп кұрып береді. Өрістерінің көбі міндетті емес не толтырылғаны жөн болар дегендері, қаласаңыз ғана толтырыңыз. Міндеттісі тек сақтау орыны, кемінде бір файлы мен бір URL-і.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save created Metalink at:
kk: Құрылған метасілтеменің сақтау орны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: Create new Metalink
kk: Жаңа метасілтеме құру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadButton)
en: Load existing Metalink:
kk: Бар метасілтеме жүктеу

note: i18n: ectx: property (filter), widget (KUrlRequester, load)
en: *.metalink *.meta4|Metalink file (*.metalink *.meta4)
kk: *.metalink *.meta4|Метасілтеме файлы (*.metalink *.meta4)

en: Create a Metalink
kk: Метасілтемені құру

en: Add at least one file.
kk: Кемінде бір файлды қосыңыз.

en: You need to set mirrors for the entries with an icon.
kk: Таңбашасы бар жазулар үшін айналарын көрсету керек.

en: General optional information for the metalink.
kk: Метасілтеменің міндетті емес жалпы мәліметі.

en: Unable to load: %1
kk: Жүктеуге келмейді: %1

en: Metalink Version 4.0 file (*.meta4)
kk: Метасілтеме файлы, нұсқасы 4.0 (*.meta4)

en: Metalink Version 3.0 file (*.metalink)
kk: Метасілтеме файлы, нұсқасы 3.0 (*.metalink)

en: Define the saving location.
kk: Сақтайтын орнын анықтаңыз.

[ctx: file as in file on hard drive]
en: Files
kk: Файлдар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMirror)
en: Mirror:
kk: Айнасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnections)
en: Number of connections:
kk: Қосылым саны:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, url)
en: Enter a URL
kk: URL-ді келтіріңіз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
kk: Артықшылығы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, priority)
en: Optional: The priority of the mirror, 1 highest 999999 lowest.
kk: Міндетті емес: Айнаның артықшылығы, 1 -ең жоғарғысы, 999999 - ең төменгісі.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntNumInput, priority)
en: not specified
kk: келтірілмеген

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
kk: Орналасуы:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
kk: Айна

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
kk: Артықшылық

[ctx: Number of paralell connections to the mirror]
en: Connections
kk: Қосылымдар

[ctx: Location = country]
en: Location
kk: Орналасуы

en: Add mirror
kk: Айнасын қосу

en: Modify the used mirrors
kk: Қолданған айналарды өзгерту

en: Select at least one source url.
kk: Кемінде бір URL таңдаңыз.

en: Files that exist already in the current folder have been marked.
kk: Назардағы қапшықта табылған файлдар белгіленді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
kk: Қайда:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Transfer group:
kk: Тасымалдар тобы:

en: Rename File
kk: Файлды қайта атау

en: Rename %1 to:
kk: %1 дегенді келесіге өзгерту:

en: &Rename
kk: Қ&айта атау

[ctx: trust level]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: trust level]
en: Undefined
kk: Анықталмаған

[ctx: trust level]
en: Never
kk: Ешқашан

[ctx: trust level]
en: Marginal
kk: Толық емес

[ctx: trust level]
en: Full
kk: Толығымен

[ctx: trust level]
en: Ultimate
kk: Әлбетте

[ctx: Signature here is meant in cryptographic terms, so the signature of a file.]
en: Signature of %1.
kk: %1 қолтаңбасы

en: This option is not supported for the current transfer.
kk: Болып жатқан тасымалда бұл параметр қолданбайды.

en: Detached OpenPGP ASCII signature (*.asc)
kk: Бөлек OpenPGP ASCII қолтаңбасы (*.asc)

en: Detached OpenPGP binary signature (*.sig)
kk: Бөлек OpenPGP бинарлы қолтаңбасы (*.asc)

en: Load Signature File
kk: Қолтаңба файлын жүктеу

en: You need to define a signature.
kk: Қолтаңбалау керек еді.

en: No fingerprint could be found, check if the signature is correct or verify the download.
kk: Бақылау тізбегі табылған жоқ, қолтаңбасының дұрыстығын не жүктемесін тексеріңіз.

en: The key has been revoked.
kk: Қілті қайтарылып алынған.

en: The key is disabled.
kk: Кілт бұғатталған.

en: The key is invalid.
kk: Кілт жарамсыз.

en: The key is expired.
kk: Кілт ескірген.

en: The key is not to be trusted.
kk: Сенім артылмаған кілт.

en: The key is to be trusted marginally.
kk: КІлтке толық сенім жоқ.

en: Trust level of the key is unclear.
kk: Кілтке артылған сенімділігі анықсыз.

en: Unlimited
kk: Шектелмеген

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
kk: Расталды

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
kk: Расталмады

en: Caution: Verification failed. Either you entered the wrong signature, or the data has been modified.
kk: Абайлаңыз: Қолтаңбасы расталған жоқ. Келтіргеніңіз қате, немесе дерегі өзгертілген.

en: Verification not possible. Check the entered data, whether gpg-agent is running, or whether you have an Internet connection (for retrieving keys.)
kk: Растау мүмкін емес. Келтірілген деректі, gpg-агенті жегілгенін, Интернетке қосылуыңыз (қілттерін алу үшін) істейтінін тексеріңіз.

en: Feature is not supported, as KGet is not compiled with QPGME support.
kk: Таңымайтын қасиет, себебі - KGet бағдарламасы QPGME-қолдауысыз компиляцияланған.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, binaryLabel)
en: Has binary PGP signature.
kk: Бинарлы PGP қолтаңбасы бар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, asciiLabel)
en: Ascii PGP signature:
kk: Ascii PGP қолтаңбасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, loadSignature)
en: Load Signature
kk: Қолтаңбаны жүктеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verify)
en: Verify
kk: Растау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
kk: Кілті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
kk: Шығарушысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail:
kk: Эл.пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
kk: Түсініктеме

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
kk: Шығарған кезі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Expiration:
kk: Жарамдылық соңы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
kk: Сенімділігі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
kk: Бақылау тізбегі:

en: Average speed: %1/s
kk: Орташа жылдамдығы: %1/с

en: %1 of %2
kk: %1 / %2

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
kk: Қайдан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
kk: Күй-жайы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
kk: Қалған уақыт:

en: Transfer Settings for %1
kk: %1 тасымалдың параметрлері

en: Changing the destination did not work, the destination stays unmodified.
kk: Қабылдау орны өзгертілмейті - ол өзгермей қалды.

en: Destination unmodified
kk: Қабылдау орны өзгерген жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Transfer Settings
kk: Тасымалдың параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Download des&tination:
kk: Қа&йда жүктеп алу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUpload)
en: &Upload limit:
kk: Жүктеп б&еру шегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDownload)
en: &Download limit:
kk: Жүктеп &алу шегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelShareRatio)
en: Maximum &share ratio:
kk: Максимум &ортақтасу ара-қатынасы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, mirrors)
en: Modify the mirrors used for downloading.
kk: Жүктеп алатын айналарды өзгерту.

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, mirrors)
en: Mirrors
kk: Айналары

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verification)
en: Verification
kk: Растау

en: Select columns
kk: Бағандарды таңдау

en: Transfer Details
kk: Тасымалдың егжей-тегжейлері

en: Download Manager
kk: Жүктеу менеджері

[ctx: hash type as in md5t, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hash type:
kk: Хеш түрі:

[ctx: hash as a hash of type md5, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hash:
kk: Хеші:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, newHash)
en: Enter a hash key
kk: Хеш кілтің келтіріңіз

en: Add checksum
kk: Бақылау қосындысын қосу

en: Transfer Verification for %1
kk: %1 тасымалын растау

en: %1 was successfully verified.
kk: %1 сәтті расталды.

en: Verification successful
kk: Растауы сәтті өтті

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, verify)
en: Verify the finished download with the selected checksum.
kk: Жүктеп алғанды таңдалған бақылау қосындысын есептеп растау.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verify)
en: &Verify
kk: &Растау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Verifying:
kk: Растап жатқаны:
