kget - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
kk: Жүктеу менеджері

en: Show Drop Target
kk: Сүйреп әкелетін орнын көрсету

en: List All Links
kk: Барлық сілтемелерді тізімдеу

en: List Selected Links
kk: Таңдаған сілтемелерді тізімдеу

en: No downloadable links were found.
kk: Жуктеуге келетін сілтеме табылған жоқ

en: No Links
kk: Сілтемелер жоқ

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
kk: KGet жүктеу менеджерімен қатынау жоқ.

en: Communication Error
kk: Қатынау қатесі

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар
