kio_zeroconf - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
kk: FTP серверлері

en: WebDav remote directory
kk: Қашықтағы WebDav каталогы

en: Remote disk (sftp)
kk: Қашықтағы (sftp) дискі

en: Remote disk (fish)
kk: Қашықтағы (fish) дискі

en: NFS remote directory
kk: Қашықтағы NFS каталогы

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
kk: Zeroconf қызметі (mdnsd) жегілмеген.

en: KDE has been built without Zeroconf support.
kk: KDE-ңіз Zeroconf қолдауысыз құрылып жинақталған.
