kopete - en to kk translation catalogue (3649 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fastLearner)
en: I am a fast learner
kk: Тез үйренушімің

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices) i1
en: Name
kk: Атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, listServers)
en: Description
kk: Сипаттамасы

[ctx: 1st message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Welcome to Kopete</h2><p>Which messaging service do you want to connect to?</p>
kk: <h2>Kopete: қош келдіңіз!</h2><p>Қай қызмет арқылы хабарласуды қалайсыз?</p>

en: Step Two: Account Information
kk: 2-қадам: Тіркелгі мәліметі

[ctx: 2nd message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Congratulations</h2><p>You have finished configuring the account. You can add more accounts with <i>Settings->Configure</i>.  Please click the "Finish" button.</p>
kk: <h2>Құттықтаймыз!</h2><p>Тіркелгіні баптау аяқталды. Тағы жаңа тіркелгілерді қосу үшін <i>Баптау ->Kopete баптаулары</i> деген мәзірді таңдаңыз.  Енді "Аяқтау" деген батырмасын басыңыз.</p>

en: Cannot load the %1 protocol plugin.
kk: %1 деген протоколдың плагин модулі жүктелмеді.

en: Error While Adding Account
kk: Тіркелгіні қосу қатесі

en: This protocol does not currently support adding accounts.
kk: Бұл протокол тіркелгіні қосуды қолдамайды.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage1)
en: Step One: Select Messaging Service
kk: 1-қадам: Хабарласу қызметін таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Welcome to the Add Account Wizard</h2>
    <p>Select the messaging service from the list below.</p>
kk: <h2>Контакттарды қосу шеберіне қош келдіңіз!</h2>
    <p>Төмендегі тізімінен хабарласу қызметін таңдаңыз.</p>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage2)
en: Finished
kk: Аяқталған

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Congratulations</h2>
    <p>You have finished configuring the account. Please click the "Finish" button.</p>
kk: <h2>Құттықтаймыз!</h2>
    <p>Сіз тіркелгіні баптауды аяқтадыңыз. "Аяқтау" батырмасын басыңыз.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use a custom color for this account
kk: Осы тіркелгі үшін өзіндік түсті қолдану

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Account are often differentiated by the protocol icon. But if you have severals accounts of the same protocol, you may apply a color filter to that icon to differentiate accounts from the same protocols.
kk: Протоколдың әрбір түрінің өзінің таңбашасы бар. Сізде бір протоколдың бірнеше тіркелгісі болса, оларды бір-бірінен айыру үшін түрлі тіркелгінің протокол таңбашаларын түрлі түспен бояуға болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use &custom color
    for account:
kk: Тіркелгі үшін ө&зіндік
    түсі қолданылсын:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, mColorButton)
en: Account custom color selector
kk: Тіркелгіге қалаған түсті таңдау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Connect right after Finish is pressed
kk: "Аяқтау" батырмасын басқан соң бірден қосылу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: If this is checked, the account will be connected right after you clicked on <i>Finished</i>.
kk: Белгісі қойылса, <i>Аяқтау</i> батырмасын басқан соң осы тіркелгі арқылы бірден қосылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Co&nnect now
kk: Қазір қо&сылу

en: Copy Link Address
kk: Сілтемелер адресін көшіріп алу

en: Save Conversation
kk: Хабар алмасуды сақтау

en: <qt>Could not open <b>%1</b> for writing.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген жазуға ашылмады.</qt>

en: Error While Saving
kk: Сақтау қатесі

en: User Has Left
kk: Қатынасушы доғарды

en: Chat style could not be found, or is invalid.
kk: Әңгіме стилі табылған жоқ не жарамсыз.

en: Save File as
kk: Файлды былай сақтау

en: Wav file (*.wav)
kk: Wav файлы (*.wav)

en: Chat Text Edit Part
kk: Әңгіме мәтінің өңдеу бөлшегі

en: A simple rich text editor part
kk: Kopete-тің қарапайым пішімделген мәтін редакторы

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to clear this chat?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> дегеннен жаңа ғана хабар келді. Әңгімені доғарғыңыз келгені рас па?</qt>

en: Unread Message
kk: Оқылмаған хабар

[ctx: @action:button]
en: Clear Chat
kk: Чатты тазалау

en: <qt>You are about to leave the groupchat session <b>%1</b>.<br />You will not receive future messages from this conversation.</qt>
kk: <qt>Сіз <b>%1</b> топты әңгімесінен шығудың алдындасыз.<br />Бұдан былай бұлардан хабар алмайсыз.</qt>

en: Closing Group Chat
kk: Топтық әңгімені жабу

[ctx: @action:button]
en: Close Chat
kk: Әңгімені жабу

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to close this chat?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> дегеннен жаңа ғана хабар келді. Әңгімені доғарғыңыз келгені рас па?</qt>

en: You have a message send in progress, which will be aborted if this chat is closed. Are you sure you want to close this chat?
kk: Дәл қазір хабарыңыз жіберу барысында. Әңгімені жапсаңыз хабарды жіберу де доғарылады. Мейлі, жабыла берсін бе?

en: Message in Transit
kk: Хабар жіберілуде

en: One other person in the chat | %1 other people in the chat
kk[0]: Бұл әңгімеде тағы %1 қатысушы бар

en: %1 is typing a message
kk: %1 хабарды енгізуде

[ctx: %1 is a list of names]
en: %1 are typing a message
kk: %1 хабарларды енгізуде

en: %1 is now known as %2
kk: %1 енді %2 деп аталады

[ctx: %1 is a contact's name]
en: %1 deleted status message
kk: %1 күй-жай хабарламасын өшірді

[ctx: %1 is a contact's name]
en: %1 changed status message: %2
kk: %1 күй-жайы хабарламасын өзгертті: %2

en: %1 has joined the chat.
kk: %1 әңгімеге қосылды.

en: %1 status message is %2
kk: %1 дегеннің күй-жайы: %2

en: %1 has left the chat.
kk: %1 әңгімеден шықты.

en: %1 has left the chat (%2).
kk: %1 әңгімеден шықты (%2).

en: You are now marked as %1.
kk: Мен %1 деп белгіленгенмін.

en: %2 is now %1.
kk: %2 енді %1.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1)
en: Participants
kk: Қатысушылар

[ctx: @action:button]
en: Send
kk: Жіберу

[ctx: @info:status]
en: Ready.
kk: Дайын.

en: &Send Message
kk: &Хабарды жіберу

en: Send File...
kk: Файлды жіберу

en: Close All Chats
kk: Барлық әңгімелерді доғару

en: &Activate Next Active Tab
kk: Келесі белсенді қойындыға өту

en: &Activate Next Tab
kk: Келесі қойындыға ө&ту

en: &Activate Previous Tab
kk: Алдыңғы қойындыға ө&ту

en: Nic&k Completion
kk: Бүркеншік &атты авто аяқтау

en: &Detach Chat
kk: Әңгімені &бөліп алу

en: Close &All But This Tab
kk: Бұдан басқа &барлық қойындыларын жабу

en: &Move Tab to Window
kk: Қойындыны терезе қ&ылу

en: &Tab Placement
kk: Қ&ойынды орналасуы

en: Previous History
kk: Алдыңғы журнал

en: Next History
kk: Келесі журнал

en: Automatic Spell Checking
kk: Емлесін автоматты түрде тексеру

en: Show Participants
kk: Қатысушыларын көрсету

en: Co&ntacts
kk: К&онтакттар

en: Toolbar Animation
kk: Құралдар панелін анимациялау

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
kk: Назардағы қойындыны жабу

en: More...
kk: Қосымша...

en: Top
kk: Жоғары

en: Bottom
kk: Төмен

en: Left
kk: Сол жақ

en: Right
kk: Оң жақ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Chat
kk: Әң&гіме

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: &Format
kk: &Пішім

note: i18n: ectx: Menu (tabs)
en: &Tabs
kk: Қ&ойындылар

note: i18n: ectx: Menu (settings) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settings)
en: &Settings
kk: &Параметрлері

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (chatToolBar)
en: Chat Toolbar
kk: Чат құралдары

note: i18n: ectx: property (text), widget (AccountTreeWidget, mAccountList) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: ToolBar (statusToolBar) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statusGroup_) i18n: ectx: property (text), widget (QTab
en: Status
kk: Күй-жайы

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
kk: Пішімдеу құралдары

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the font and colors settings have changed.
kk: Қаріп пен түсін өзгерту қажет болғанда ұсынылады.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the message overrides settings have changed.
kk: Хабарлама параметрлерін өзгерту қажет болғанда ұсынылады.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the chat window style has changed.
kk: Әңгіме терезесінің стилін өзгерту қажет болғанда ұсынылады.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when ChatWindowStyle variant has changed.
kk: Әңгіме терезесі стилінің вариантын өзгерту қажет болғанда ұсынылады.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Name of a Adium/Kopete chat window style.
kk: Adium/Kopete чат терезесі стилінің атауы.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Relative path to a CSS variant for the current style.
kk: Қолданыстағы стилінің CSS вариант файлының салыстырмалы жолы.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Group consecutive messages from the same user as one block.
kk: Бір қатынасушының ілеспе хабарларын бір блокқа топтастыру.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Use a compact variant of the chat style for chatrooms.
kk: Әңгіме бөлмесінің ықшамды стилі вариантын колдану.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Text color used when highlighting.
kk: Белгілеу үшін қолданатын мәтін түсі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Background color used when highlighting.
kk: Белгілеу үшін қолданатын мәтін аясының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Disable custom formatting set by users.
kk: Қатынасушы таңдаған пішімдеуін болдырмау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat text color.
kk: Әңгіме мәтіннің түсі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat background color.
kk: Әңгіме мәтін аясының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat link color.
kk: Әңгіме сілтемесінің түсі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat font.
kk: Әңгіменің қаріпі.

en: Download
kk: Жүктеп алу

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Play
kk: Ойын

en: Save as
kk: Былай сақтау

en: << Prev
kk: << Артқа

en: (0) Next >>
kk: (0) Келесі >>

en: &Set Font...
kk: Қ&аріпті орнату...

en: Set Text &Color...
kk: Мәтін &түсін орнату...

en: Set &Background Color...
kk: А&я түсін орнату...

en: Spacer for Animation
kk: Анимация үшін бөлгіш

en: (%1) Next >>
kk: (%1) Келесі >>

en: Cl&ose Chat
kk: Ч&атты жабу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, send_btn)
en: Send
kk: Жіберу

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Add Smiley
kk: Күлегешті қосу

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
kk: &Пішімі

note: i18n: ectx: Menu (alignment)
en: &Alignment
kk: &Туралау

en: Input auto-resize
kk: Енгізу өрісінің авто-өлшемі

en: Enable &Rich Text
kk: &Пішімделген мәтін болсын

en: Reset Font And Color
kk: Қаріпін және түсін ысырып тастау

en: Modify Account
kk: Тіркелгіні өзгерту

en: Are you sure you want to remove the account "%1"?
kk: "%1" тіркелгісін өшіруді қалайсыз ба?

en: Remove Account
kk: Тіркелгіні өшіру

en: Are you sure you want to remove the identity "%1"?
kk: "%1" іс-әлпетін өшіруді қалайсыз ба?

en: Remove Identity
kk: Іс-әлпетін өшіру

en: Before removing the identity %1, the following accounts must be assigned to another identity:
kk: %1 іс-әлпетін өшіру алдында, келесі тіркелгілер басқа іс-әлпетіне тағайындау керек:

en: Select an identity for the account:
kk: Осы тіркелгіге іс-әлпетін таңдау:

en: New Identity
kk: Жаңа іс-әлпеті

[ctx: String used for creating first copy of a named item]
en: Copy of %1
kk: %1 көшірмесі

[ctx: String used for creating second and subsequent copies of a named item]
en: Copy %1 of %2
kk: %1 %2 дегеннің көшірмесі

en: &Add Account...
kk: Тіркелгіні қ&осу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: &Modify Account...
kk: Тіркелгіні &өзгерту...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: &Remove Account
kk: Тіркелгіні ө&шіру

en: &Switch Identity...
kk: Іс-әлпетін ауыстыру...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor)
en: Set C&olor...
kk: &Түсін орнату...

en: Add &Identity...
kk: &Іс-әлпетін қосу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityCopy)
en: &Copy Identity...
kk: Іс-әлпетін &көшірмелеу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: M&odify Identity...
kk: Іс-әлпетін ө&згерту...

en: R&emove Identity
kk: Іс-әлпетін ө&шіру...

en: Set &Default
kk: Ә&детті қылу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KopeteAccountConfigBase)
en: Manage Accounts
kk: Тіркелгілерді басқару

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AccountTreeWidget, mAccountList)
en: This widget shows your identities and accounts in a hierarchical view. Each configured identity shows its associated accounts.
kk: Бұл виджет іс-әлпеттеріңіз бен тіркелгіңізді реттелген түрде көрсетеді. Әрбір бапталған іс-әлпеті тиесілі тіркелгілерін көрсетеді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (AccountTreeWidget, mAccountList)
en: Account ID
kk: Тіркелгі ID-і

[ctx: second-person command]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <span style=" font-style:italic;">Check to Include in Global Connection</span>
kk: <span style=" font-style:italic;">Жалпы жүйелік қосылымға кіргізу үшін белгісін қойыңыз</span>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Use drag & drop to increase or decrease the priority of accounts, accounts at the top of the list have highest priority.
    
    The priority is used to determine which contact to use when you click on a metacontact: Kopete will use the contact of the account with the greatest priority (if all contacts have the same online status).
kk: Тіркелгінің артықшылығын жоғарлату - төмендету үшін керек орынға сүреп апарыңыз. Жоғардағы тіркелгісі ең жоғары арықшылыққа ие.
    
    Артықшылығы мета-контактты түрткенде, қай контактты пайдалану ретін анықтайды: Kopete артықшылығы ең жоғары тіркелгісін жұмсайды (егер барлығы бірдей онлайн күй-жайында болса).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <span style=" font-style:italic;">Accounts at the top of the list have highest priority</span>
kk: <span style=" font-style:italic;">Жоғардағы тіркелгісі ең жоғары арықшылыққа ие</span>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupBoxAccounts)
en: Accounts
kk: Тіркелгілер

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountAdd)
en: Add a new account
kk: Жаңа тіркелгіні қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountAdd)
en: Add Account
    KAction replaces
    these labels!
kk: Тіркелгіні қосу
    KAction осы жарлықтарды
    ауыстырады!

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: Remove selected account
kk: Таңдалған тіркелгіні кетіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Modify selected account
kk: Таңдалған тіркелгіні өзгерту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Lets you edit the account's properties.
kk: Тіркелгінің қасиеттерін өңдеуге мүмкіндік беру.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Associate the selected account with another identity
kk: Таңдалған тіркелгіні басқа іс-әлпетіне тиесілі қылу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Each account is associated with exactly one identity. You can use this button to change the association and switch an account to a different identity
kk: Әрбір тіркелгі бір ғана іс-әлпетіне тиесілі болады. Осы батырманы басып тіркелгінің еншілес іс-әлпетін ауыстыра аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Switch &Identity...
kk: &Іс-әлпетін ауыстыру...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor)
en: Set a custom color for this account
kk: Осы тіркелгі үшін өзіндік түсті қолдану

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupBoxIdentities)
en: Identities
kk: Іс-әлпеттері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityAdd)
en: Add a new identity
kk: Жаңа іс-әлпетін қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityAdd)
en: A&dd Identity...
kk: Іс-әлпетін қ&осу...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityCopy)
en: Create a new identity based on an existing one
kk: Бар іс-әлпетін негіздеп жаңасын құру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove)
en: Remove selected identity
kk: Таңдалған іс-әлпетін кетіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove)
en: R&emove
kk: Кеті&ру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Modify selected identity
kk: Таңдалған іс-әлпетін өзгерту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Let you edit the account's properties.
kk: Тіркелгінің қасиеттерін өңдеуге мүмкіндік беру.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentitySetDefault)
en: Set the selected identity as default identity
kk: Таңдалған іс-әлпетін әдетті қылу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentitySetDefault)
en: &Set Default
kk: Әдетті қ&ылу

en: Contact List
kk: Контакттар тізімі

en: Colors && Fonts
kk: Түстер мен Қаріптер

en: Advanced
kk: Қосымша

en: Layout
kk: Орыналысуы

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_Advanced)
en: Contact List Advanced
kk: Контакттар тізімінің қосымша параметрлері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact List Animations
kk: Контакттар тізімінің анимациясы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAnimateChange)
en: A&nimate changes to contact list items
kk: Тізіміндегі өзгерістер а&нимациялансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListFading)
en: Fade in / out contacts as the&y appear / disappear
kk: Контакттың ғайып/пайда болуы &біртіндеп көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListFolding)
en: Fo&ld in / out contacts as they appear / disappear
kk: Контакттың ғайып/пайда болуы ж&инақтап/жайылып көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Contact List Auto-Hide
kk: Контакттар тізімі автожасырылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHide)
en: A&uto-hide contact list
kk: Контакттар тізімін а&втожасыру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Since vertical scrollbars occupy space, we introduced this auto-hide feature. The vertical scrollbar will not be available until you move your mouse over the contact list.<br>
    (<b>Disabled</b> if "<b>Hide vertical scrollbar</b>" option is selected above.)
kk: Тік жүгірту жолағы орын алмау үшін ол автоматты түрде жасырылады. Жолақ контакттар тізімінің үстінде тышқан меңзерін жылжытқанда пайда болады.<br>
    (Егер "<b>Тік жүгірту жолағы жасырылсын</b>" деген орнатылса, бұл тетік <b>істемейді</b>.)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Auto-hide vertical &scrollbar
kk: &Тік жүгірту жолағын автожасыру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en: The timeout value for both contact list and scrollbar auto-hiding.
kk: Контакттар тізімі мен жүгірту жолағын жасыру алдындағы күту уақыты.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en:  Sec
kk:  сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: after the cursor leaves the window
kk: меңзер терезеден кеткен соң өткенде

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kcfg_contactListResizeAnchor)
en: &Automatically resize contact list window to fit number of contacts onscreen
kk: контакттар тізімінің ұзындығына сай терезесін авто-шақтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, top)
en: Anchor resizing at &top
kk: &Жоғарда бекітілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottom)
en: Anchor resizing at &bottom
kk: &Төменде бекітілсін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_contactListUseCustomFont)
en: C&ustom Fonts
kk: Өз&індік қаріптері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mNormalFontLabel)
en: Base font:
kk: Негізгі қаріп:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSmallFontLabel)
en: Small font:
kk: Шағын қаріп:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Colors
kk: Түстер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_greyIdleMetaContacts)
en: Tint &idle contacts:
kk: Әр&екетсіз контакттар ақшылдансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Group names:
kk: &Топ атаулары:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_ContactList)
en: Contact List Appearance
kk: Контакттар тізімінің көрінісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Group sorting:
kk: Тобтарды реттеу тәртібі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting)
en: Manual
kk: Қолмен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Contact sorting:
kk: Контакттарды реттеу тәртібі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconMode)
en: Use contact photos &when available
kk: Контакттың фотосы болса көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconBorders)
en: Borders
kk: Шеттері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconRounded)
en: Rounded corners
kk: Бұрыштары дөңгеленсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupContactByGroup)
en: Arrange metacontacts by &group
kk: Метаконтакттар &топтастырылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showOfflineGrouped)
en: Show offline contacts in a &separate group
kk: Желіде жоқ контакттар &бөлек топта көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListTreeView)
en: Show tree &branch lines
kk: &Бұтақ тармақтар түрінде көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIndentContact)
en: In&dent contacts
kk: Конт&акттар шегінісі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: <b>Always</b> disables the vertical scrollbar
kk: Тік жүгірту жолағы <b>әрқашанда</b> болмасын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: &Hide vertical scrollbar
kk: Тік жүгірту жолағы &жасырылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showIdentityIcons)
en: Show identities in status bar instead of accounts
kk: Күй-жай жолағында тіркелгілер орнына іс-әлпеттері көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mEditTooltips)
en: Change &Tooltip Contents...
kk: &Ишара мазмұнын өзгерту...

en: Show Icon
kk: Таңбашасын көрсету

en: Unsaved data?
kk: Сақталмаған дерек?

en: Reserved Layout Name
kk: Қосалқы орналасуының атауы

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be overwritten. Please select a different name.
kk: '%1' деген әдетті орналасуларының біреуі, оны өзгертуге болмайды. Басқаша атаңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Layout name:
kk: Орналасуының атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, visibleRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPush
en: Remove
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Preview
kk: Қарап-шығу

en: Optimal width
kk: Лайықты ені

en: Small
kk: Шағын

en: Bold
kk: Қалың

en: Italic
kk: Көлбеу

en: Center
kk: Орта

en: Alignment
kk: Туралау

en: Width
kk: Ені

en: Tooltip Editor
kk: Қалқымалы кеңестерін жазу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, tbDown)
en: Use this arrow to reorder the items in the list.
kk: Бұл батырмамен тізімдегілерді реттеуге болады.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, tbAdd)
en: Use this arrows to add or remove items to your contact tooltips.
kk: Бұл батырмалар көмегімен контакт туралы қалқымалы ишарасына жазбаларды қосуға және өшіруге болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Using the arrow buttons, put on the right the items you want to see in the contact tooltips. You can then sort them.
kk: Жебелі батырмалар көмегімен көргіңіз келетіндерін оң жақтағы тізімге жылжытыңыз. Тізімді реттеуге болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <b>Here you can customize the contact tooltips</b>
kk: <b>Мұнда контакт туралы қалқымалы ишараларды баптауға болады</b>

en: Reset sliders & options to default values
kk: Жүгірткі & параметрлерін әдетті қылу

en: Execute
kk: Орындау

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AVDeviceConfig_VideoDevice)
en: Video
kk: Видео

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, deviceTab)
en: Device
kk: Құрылғы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Device:
kk: Құрылғы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputLabel)
en: Input:
kk: Енгізу:

[ctx: Label of a combo box containing video standards like PAL-B, NTSC-M, etc]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, standardLabel)
en: Standard:
kk: Стандартты:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mDeviceKComboBox)
en: Select the device to take video input from
kk: Видео енгізу құрылғысын таңдау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mInputKComboBox)
en: Select from multiple inputs provided by some devices
kk: Кейбір құрлығылар ұсынатын бірнеше енгізу режімдерінен таңдау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mStandardKComboBox)
en: Select the video standard to use
kk: Қолданатын видеостандарты

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, controlsTab)
en: Sliders
kk: Жүгірткілер

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optionsTab)
en: Optio&ns
kk: Па&раметрлері

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, actionsTab)
en: Actions
kk: Әрекеттер

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &General
kk: &Жалпы

en: &Events
kk: &Оқиғалар

en: A&way Settings
kk: Орнында ж&оқ параметрлері

en: Cha&t
kk: &Чат

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Auto Away
kk: Орнында жоқ режіміне автоауысу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useAutoAway)
en: &Use auto away
kk: &Орнында жоқ режіміне автоауысу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Become away after
kk: Орында жоқ режіміне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: minutes of inactivity
kk: минут белсендік болмаса ауысу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayGoAvailable)
en: Become available when detecting activity again
kk: Белсенділік байқалса орында жоқ режімінен шығу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayAskAvailable)
en: Confirm before becoming available
kk: Оында жоқ режімінен кұптауды сұрап шығу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Auto Away Message
kk: Орнында жоқ туралы авто мәлімдемесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useLastAwayMessage)
en: Display the &last away message used
kk: &Соңғы қолданған орнында жоқ туралы мәлімдемені көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomAwayMessage)
en: Display the &following away message:
kk: Кө&рсететін орнында жоқ туралы мәлімдеме:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
kk: Атағы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatusMessage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Message:
kk: Хабар:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_Chat) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Chat
kk: Әңгіме

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showEvents)
en: Show events in chat &window
kk: Әңгіме &терезесінде оқиғалар көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightEnabled)
en: High&light messages containing your nickname
kk: Бүркеншік атыңыз кездесетін хабарлар б&елгіленсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_spellCheck)
en: E&nable automatic spell checking by default
kk: &Емле автоматты түрде тексерілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_richTextByDefault)
en: E&nable rich text by default
kk: Әдетте &пішімделген мәтін болмасын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysShowTabs)
en: &Always show tabs
kk: Қойындылары &әрқашанда көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, interfaceGroup)
en: &Interface Preference
kk: &Интерфейс параметрлері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, chatWindowGroup)
en: Chat Window Grouping &Policy
kk: Әңгіме терезелерін топтау е&режесі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Every chat will have its own window.
kk: Әрбір әңгіме - бөлек терезесінде.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Open All Messages in New Chat Window
kk: Барлық хабарларды жаңа әңгіме терезесінде ашу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Account in Same Chat Window
kk: Бір тіркелгінің барлық хабарлары бір терезеде

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group All Messages in Same Chat Window
kk: Барлық хабарлар бір терезеде

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Contacts in Same Group in Same Chat Window
kk: Бір контакттар тобының хабарларын бір әңгіме терезесінде

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Metacontact in Same Chat Window
kk: Бір мета-контакттың хабарларын бір әңгіме терезесінде

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showDates)
en: Show message dates
kk: Хабарлардың күні көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_truncateContactName)
en: &Truncate contact name with more characters than:
kk: Мынадан ұзын контакт атауы қы&сқартылсын:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Limit the maximum number of lines visible in a chat window to improve speed for complex layouts.
kk: Терезені бейнелеу жылдамдығын көтеру үшін, сөйлесу терезесінде көрсетілетін жолдар санын шектеңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Ma&ximum number of chat window lines:
kk: Әңгіме терезесіндегі жолдар санның &шегі:

en: Animation is not possible as your Qt version does not support the mng video format.
kk: Анимация болмайды, өйткені Qt-нің нұсқаңыз mng видео пішімін танымайды.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_Events)
en: Events
kk: Оқиғалар

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, notifyGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8)
en: Notifications
kk: Құлақтандырулар

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate the system tray icon on an incoming message
kk: Хабар келгенде жүйелік сөредегі таңбаша анимациялансын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate the system tray icon whenever a message comes in.
kk: Хабар келгенде жүйелік сөредегі таңбашасы анимацияланады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate s&ystem tray icon
kk: &Жүйелік сөредегі таңбашасы анимациялансын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: Left mouse click on flashing system tray opens message instead of restoring/minimizing contact list
kk: Жыпылықтаған таңбашаны тышқанның сол батырмасымен түрткенде, контакттар тізімін жаю/түю орнына, хабар ашылады

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: A left mouse click on the flashing system tray icon opens the incoming message instead of restoring/minimizing the contact list (e.g. to check who is sending messages). A middle click always opens this message.
kk: Жыпылықтаған таңбашаны тышқанның сол батырмасымен түрткенде, контакттар тізімін (мысалы, кімнен келгенін анықтау үшін) жаю/түю орнына, келген хабар ашылады. Тышқанның ортаңғы батырмасымен түрту ылғи хабарды ашады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: &Left mouse click opens message
kk: Тышқанның &сол батырмасымен түртіп хабарды ашу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_animateOnMessageWithOpenChat)
en: Animate the contact list or the system tray icon on an incoming message with open chat
kk: Ашық чатқа хабар келгенде контакттар тізімі не жүйелік сөредегі таңбашасы анимацияланады

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateOnMessageWithOpenChat)
en: Animate on message with open chat
kk: Ашық чатқа хабар келгені анимациялансын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender)
en: Use a single notification for messages from the same sender
kk: Бір жіберушінің хабарламалары туралы бір ғана құлақтандыруы болады

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender)
en: When a message arrives from a user who already has a message for which a notification is still active, then that notification is updated to indicate a new message has arrived, instead of creating a new notification.
kk: Келген хабарламасы туралы әлі өзекті құлақтандырууы бар жіберушіден тағы бір хабарлама келгенде, жаңа құлақтандырудың орнына, алдыңғысы жаңартылады.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: The "Ignore" button of the new message popup closes the chat window for the sender
kk: Көпіршіктегі "Елемеу" батырмасын басқанда бұл жіберушінің әңгіме терезесі жабылады

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: If there is already a chat window opened for the sender of the message displayed in the new message popup the "Ignore" button will close this chat window.
kk: Егер хабар жіберушімен әңгіме терезесі ашық болса, жаңа көпіршіктегі "Елемеу" батырмасын басқанда бұл терезе жабылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: Button "I&gnore" in new message popups closes chat
kk: "&Елемеу" дегенді басқанда әңгіме терезесі жабылсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: Notify only highlighted messages in group chats
kk: Топтық әңгімеде тек белгіленген хабарлар туралы құлақтандыру болсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: In very active group chats, important messages can be singled out by preventing notifications for non-highlighted messages.
kk: Өте қызу топтық әңгімеде құлақтандыру тек белгіленген хабарлардың пайда болуына қөңіліңізді аударатын болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: Exclude non-&highlighted messages in group chats
kk: Топт&ық әңгіме терезесінде белгіленбеген хабарлар болмасын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: Use the same notifications for events in the active chat window and other chat windows on the current desktop (usually less intrusive)
kk: Назардағы үстелде, барлық әңгіме терезелердегі (белсенді де, ондай емес те) оқиғалары үшін бірдей құлақтандырулар пайдаланады

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: If activated, events for chat windows that are on the current desktop will be handled like events in the active chat window: The system tray icon and the sender icon in the contact list are not animated and the "Incoming Message for Active Chat" event is used for the notification. Chat windows on other desktops will trigger notifications.
    If not activated, all chat windows except the active one will notify you that an event has occurred using animations (if activated) and the "Incoming Message" event.
kk: Белгісі қойлса, назардағы үстелдегі әңгіме терезелеріндегі оқиғалар белсенді әңгіме терезесіндегіндей есептелелі. Жүйелік сөредегі және контакттар тізіміндегі жіберушінің таңбашасы анимацияланбайды да, "Белсенді терезеге хабарлама келді" құлақтандыру жасалады. Басқа үстедегі әңгіме терезелер де құлақтандыруларын жібереді.
    Әйтпесе, белсенді терезеден басқа, назардағы бүкіл әңгіме терезелері, болған оқиғалары туралы анимациясы (рұқсат етілген болса) арқылы және "Хабарлама келді" деген құлақтандыруы арқылы білдіреді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: Treat all chats on the current des&ktop like active chats
kk: Назардағы үстел&дегі барлық әңгімелер белсенді деп саналсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Miscellaneous
kk: Түрлі басқа

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable events if your account status is "Away"
kk: "Орнында жоқ" күй-жайында болса да оқиғаларды өңдеу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable notification events even if your account status is "Away" or less available, e.g. "Not Available" or "Do not Disturb". Note: This does not affect the flashing of the system tray icon.
kk: "Орнында жоқ", тіпті "Қол жеткізбеуде" мен "Әурелемеңіз" күйлерінде де құлақтандыру рұқсат етіледі. Ескерту: Бұл жүйелік сөредегі таңбашасының жыпылықтауына әсері жоқ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: E&nable events while away
kk: &Орнында жоқ кезде оқиғаларды өңдеу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch to the desktop which contains the chat window for the sender when opening his/her message
kk: Хабар келген кезде бұл хабардың әңгіме терезесі ашық үстеліне ауысуы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: If there is already a chat window open for the sender of the message, opening his/her message will cause a switch to the desktop which contains this chat window.
kk: Егер жіберушімен әңгіме терезесі ашық болса, және сол терезеге жаңа хабар келсе, онда назар осы терезе орналасқан үстелге ауысады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch &to desktop containing chat on opening message
kk: Ашатын хабар жазылған әңгіме терезесі орналасқан үстелі&не ауысу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: Raise the chat window/tab on an incoming message
kk: Жаңа хабар келген кезде әңгіме терезесі/қойындысы алға шығарылады

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: If there is already a chat window opened for the sender of an incoming message this window will be put on the current desktop and in front of all other windows.
kk: Егер жіберушімен әңгіме терезесі ашық болса, және бұл терезеге жаңа хабар келсе, онда ол назардағы үстеліндегі барлық басқа терезелердің үстінде орналасады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: &Raise window on incoming message
kk: Хабар келген терезе &алға шықсын

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_General) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: General
kk: Жалпы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: System Tray
kk: Жүйелік сөре

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show the icon in the system tray
kk: Жүйелік сөреде таңбашаны көрсету

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: By default, the system tray icon indicates new incoming messages using an animation. A left or middle mouse click on the icon will open the message in a new chat window. Pressing the "View" button in the notification popup has the same effect.
kk: Әдетте, жаңа хабар келгенің жүйелік сөредегі таңбашасы қимылдап білдіреді. Хабарламаны жаңа әңгіме терезесінде ашу үшін тышқанның сол немесе ортаңғы батырмасымен таңбашаны түрту керек. Көпіршіктегі "Қарау" батырмасын басқан да сол нәтиже береді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show system &tray icon
kk: Жүйелік &сөреде таңбашасын көрсету

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window minimized to the system tray
kk: Бастаған кезде негізгі терезені жүйелік сөреге түю

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window hidden. The only visible item is the system tray icon.
kk: Бастаған кезде негізгі терезе көрсетілмейді. Тек жүйелік сөреде таңбашасы көрсетіледі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start &with hidden main window
kk: Бастағанда &Негізгі терезе түйілген түрінде болсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Message Handling
kk: Хабармен айналысу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: Instantly open incoming messages
kk: Келген хабарларды бірден ашу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: If there is no chat window open, a new message arriving will cause a new window to open. If there is already a chat window opened for that sender, the message will immediately be displayed there.
kk: Егер ашылған әңгіме терезесі болмаса, жаңа келген хабарлама оны ашады. Егер де хабар жіберушісіне ашылған әңгіме терезесі болса, онда хабарламасы, бірден, сол терезесінде көрсетіледі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: Open messages instantl&y
kk: Хабарлар б&ірден ашылсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use a message queue to store incoming messages
kk: Келген хабарды сақтау үшін хабар кезегін қолдану

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Store new incoming messages in a message queue. New messages are messages that cannot be displayed in an already open chat window. Only queued messages trigger notification via chat window and system tray icon animations.
kk: Жаңа кіріс хабарларды хабар кезегіне сақтау. Жаңа хабарлар - ашылған әңгіме терезесінде көрсетілмеген хабарлар. Тек кезекке қойылған хабарлар ғана құлақтандыруға себеп болып, жүйелік сөредегі таңбашасын қимылдатады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use message &queue
kk: Хабар &кезегін қолдану

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Also add unread messages to queue
kk: Оқылмаған хабарлар да кезекке қойылады

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Unread messages are messages that will be displayed in an already opened but inactive chat window. Only incoming queued messages trigger notification via chat window and system tray icon animations. With this option disabled only new incoming messages are queued, i.e. messages that cannot be displayed in an already open chat window.
kk: Оқылмаған хабарлар  - ашылған, бірақ белсенді емес әңгіме терезесінде шығарылған хабарлар. Тек кезекке қойылған хабарлар ғана құлақтандыруға сеп болып, таңбашасын қимылдатады. Бұл параметр рұқсат етілмеген болса, онда кезекке тек жаңа келген хабарлар (яғни ашылған әңгіме терезесінде көрсетілмейтін хабарлар) ғана қосылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Queue unrea&d messages
kk: Оқыл&маған хабарлар кезекке қойылсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, initialStatusGroup) i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Initial Status
kk: Бастапқы күй-жайы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Set the initial status
kk: Бастапқы күй-жайын орнату

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: When starting Kopete, and whenever your computer is online, all your accounts will go into the status selected here. You can exclude accounts individually in their properties.
kk: Kopete іске қосылғанда, компьютеріңіз онлайн болса, барлық тіркелгілеріңіз осында келтірілген күйіне ауысады.Тіркелгілерді жеке баптап оларды бұл қасиеттен айыруға болады.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Offline
kk: Желіден тыс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Online
kk: Онлайн

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Away
kk: Орнында жоқ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Busy
kk: Қолым тимейді

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, invisibleTab)
en: Invisible
kk: Көрінбейтін

en: &Style
kk: &Стилі

en: &Emoticons
kk: &Көңіл күйі белгілері

en: (No Variant)
kk: (Вариантсыз)

en: Choose Chat Window Style to Install
kk: Орнататын чат терезесінің стилін таңдау

en: The specified archive cannot be opened.
    Make sure that the archive is a valid ZIP or TAR archive.
kk: Келтірілген архив ашылмайды.
    Бұл дұрыс ZIP не TAR архиві екенін тексеріңіз.

en: Cannot Open Archive
kk: Архив ашылмайды

en: Could not find a suitable place to install the chat window style.
kk: Әңгіме терезенің стилін орнатуға лайық орын табылмады.

en: Cannot Find Styles Directory
kk: Стильдер каталогы табылмады

en: The specified archive does not contain a valid chat window style.
kk: Келтірілген архивте дұрыс чат терезеінің стилі жоқ.

en: Invalid Style
kk: Дұрыс стилі емес

en: The chat window style was successfully installed.
kk: Әңгіме терезесінің стилі сәтті орнатылды.

en: Install Successful
kk: Орнату сәтті аяқталды

en: An unknown error occurred while trying to install the chat window style.
kk: Әңгіме терезесі стилін орнату кезінде беймәлім қате пайда болды.

en: Unknown Error
kk: Беймәлім қате.

[ctx: @info]
en: The Chat Window Style <resource>%1</resource> was successfully deleted.
kk: <resource>%1</resource> чат терезесінің стилі сәтті өшірілді.

[ctx: @info]
en: An error occurred while trying to delete the <resource>%1</resource> Chat Window Style. Your account might not have permission to remove it.
kk: <resource>%1</resource> чат терезесінің стилін өшіргенде қате орын алды. Тіркелгіңізде оны өшіруге, бәлкім, рұқсаты жоқ шығар.

[ctx: @title:window]
en: Chat Window Style <resource>%1</resource> installation
kk: <resource>%1</resource> чат терезесінің стилі сәтті орнатылды

[ctx: @info]
en: The specified archive <filename>%1</filename> cannot be opened.
    Make sure that the archive is a valid ZIP or TAR archive.
kk: Келтірілген <resource>%1</resource> архиві ашылмайды.
    Бұл дұрыс ZIP не TAR архиві екенін тексеріңіз.

[ctx: @info]
en: Could not find a suitable place to install the Chat Window Style <resource>%1</resource>.
kk: <resource>%1</resource> стилін орнатуға лайық орын табылмады.

[ctx: @info]
en: The specified archive <filename>%1</filename> does not contain a valid Chat Window Style.
kk: Келтірілген <resource>%1</resource> архивінде дұрыс чат стилі жоқ.

[ctx: @info]
en: An unknown error occurred while trying to install the Chat Window Style <resource>%1</resource>.
kk: <resource>%1</resource> чат стилін орнату кезінде беймәлім қате пайда болды.

en: One Chat Window Style package has been installed. | %1 Chat Window Style packages have been installed.
kk[0]: %1 чат терезесінің стиль дестесі орнатылған.

[ctx: This is the myself preview contact id]
en: myself@preview
kk: мен@өзім

[ctx: This is the myself preview contact nickname]
en: Myself
kk: Мен өзім

en: Jack
kk: Мырқымбай

[ctx: This is the other preview contact id]
en: jack@preview
kk: myrqymbay@preview

[ctx: This is the other preview contact nickname]
en: Jack
kk: Myrqymbay

[ctx: preview of a chat session]
en: Preview Session
kk: Сеансты қарап-шығу

en: Hello, this is an incoming message :-)
kk: Сәлем, бұл келген хабар :-)

en: Hello, this is an incoming consecutive message.
kk: Сәлем, бұл келген ілеспе хабар.

en: Ok, this is an outgoing message
kk: ОК, мынау -- шығыс хабары

en: Ok, an outgoing consecutive message.
kk: ОК, мынау -- шығыс ілеспе хабары.

en: Message that is being sent.
kk: Жіберілмек хабар.

en: Delivered message.
kk: Жеткізілген хабар.

en: Message that cannot be delivered.
kk: Жеткізімейтін хабар.

en: Here is an incoming colored message.
kk: Ал мынау -- түспен безендірілген кіріс хабары

en: This is an internal message
kk: Мынау -- ішкі хабар

en: performed an action
kk: әрекет жасады

en: This is a highlighted message
kk: Мынау -- белгіленген хабар

en: Hello, this is an incoming file transfer request
kk: Сәлем, бұл келетін файлды тасымалдауға рұқсатын сұрауы

en: Hello, this is a disabled incoming file transfer request
kk: Сәлем, бұл келетін файлды тасымалдауға бұғатталған сұрауы

en: Bye
kk: Сау бол

en: Configure Emoticon Themes
kk: Көңіл күйі белгілер нақышын баптау

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kcfg_chatFontSelection)
en: Fonts
kk: Қаріптері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_chatFont)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Base font in the chat window</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Әңгіме терезесінің негізгі қаріпі</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Base &font:
kk: Негізгі қарі&пі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Use normal screen font
kk: Экранда кәдімгі қаріпті қолдану

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Use system font
kk: Жүйелік қаріпін пайдалану

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Use custom font:
kk: Өзгеше қаріпі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatTextColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatTextColor)
en: The color of normal text
kk: Кәдімгі мәтіннің түсі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Highlight foreground:
kk: Мәтінді белгілеу &бояуы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_highlightForegroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_highlightForegroundColor)
en: Foreground color for highlighted messages
kk: Белгіленген хабар мәтіннің түсі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatBackgroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatBackgroundColor)
en: Color for the background of the chat window
kk: Әңгіме терезесі аясының түсі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Background color:
kk: &Аясының түсі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_highlightBackgroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_highlightBackgroundColor)
en: Background color for highlighted messages
kk: Белгіленген хабардың мәтін аясының түсі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Highlight bac&kground:
kk: Белгіленген мәтіннің аясы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatLinkColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatLinkColor)
en: Color used for links in chats
kk: Әңгімелердегі сілтемелерінің түсі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: &Link color:
kk: &Сілтеменің түсі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Formatting Overrides
kk: Пішімнің түрін ауыстыру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride)
en: Disregard the colors (background and foreground), and font (size and typeface) of incoming messages
kk: Келетін хабарламалардың түстерін (жазу мен аясын), қаріптерін (өлшем мен түрін) ұстанбау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride)
en: Ignore peer's formatting
kk: Қарсы жақтын пішімдеуін елемеу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useEmoticons)
en: If this is checked, the text representation of emoticons in messages will be replaced by an image
kk: Белгісі қойылса, онда хабардағы мәтіндік көңіл күй белгілері кескіндермен ауыстырылады

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEmoticons)
en: U&se the following emoticon theme:
kk: Қолдантын көңіл күйі белгілер нақышы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnManageThemes)
en: &Manage Emoticons...
kk: Көңіл күй белгілері &басқару...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChatWindowConfig_Style)
en: Chat Window Appearance
kk: Әңгіме терезесінің көрінісі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Display
kk: Көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupConsecutiveMessages)
en: Group consecuti&ve messages
kk: &Ілеспелер топтастырылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompact)
en: Co&mpact style in chatrooms
kk: Әңгіме бөлмелер ық&шамды стилінде

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, stylesGroupBox)
en: Styles
kk: Стильдері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Style variant:
kk: Стиль варианты:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: Get new Chat Window styles over the Internet
kk: Интернеттен чат терезесінің стилін алу

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: &Get New...
kk: &Жаңасы...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, installButton)
en: &Install...
kk: &Орнату...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete
kk: Ө&шіру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: For each tab
kk: Әрбір қойынды үшін:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowContactName)
en: Show contact name
kk: Контакттың атауы көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HoverClose)
en: Show close button
kk: Жабу батырмасы көрсетілсін

en: General Plugins
kk: Жалпы плагиндер

en: &Manager
kk: &Менеджері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Online Status Menu
kk: Желідегі күй-жай мәзірі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Protocol's online status menu:
kk: Протоколының желідегі күй-жай мәзірі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: As Global Status Menu
kk: Жалпы күй-жай мәзірі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: Only Statuses With Matching Category
kk: Тек санаты сәйкесті күй-жайы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: All Statuses With Parent Category
kk: Осы санаттың барлық күй-жайы

en: Free For Chat
kk: Әңгімеге дайын

en: Extended Away
kk: Біраздан бері орында жоқ

en: Idle
kk: Әрекетсіз тұру

en: Do Not Change
kk: Өзгертпеу

en: New Status
kk: Жаңа күй-жайы

en: New Group
kk: Жаңа топ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAddStatus) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCustomAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButt
en: Add
kk: Қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAddGroup)
en: Add Group
kk: Топты қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Category:
kk: Санаты:

en: Title
kk: Атағы

en: Placeholder
kk: Орынбасары

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Display Name
kk: Толық атауы

en: Status Title
kk: Күй-жай атауы

en: Status Message
kk: Күй-жай хабарламасы

en: Contact Icons
kk: Контакт таңбашасы

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be deleted.
kk: '%1' деген әдетті орналасуының біреуі, ол өшірілмейді.

en: Cannot Delete Default Layouts
kk: Әдеттілері өшірілмейді

en: <qt>This contact is already on your contact list. It is a child contact of <b>%1</b></qt>
kk: <qt>Бұл контакт контакттар тізіміңізде бар екен. Ол <b>%1</b> дегеннің еншілес контакты</qt>

en: <qt>Are you sure you want to merge meta contacts?
    <b>%1</b>
kk: <qt>Мета контакттарды біріктіруіңіз келгені рас па?
    <b>%1</b>

en: Meta Contact Merge
kk: Мета контактты біріктіру

en: Select Address Book
kk: Адрес кітапшасын таңдау

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MetaContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookSelectorWidget_Base)
en: Select Contact
kk: Контактты таңдау

en: No writeable address book resource found.
kk: Жазылатын адрес кітапша ресурсы табылмады.

en: Add or enable one using the KDE System Settings.
kk: Оны KDE жүйе параметрлерінен қосыңыз немесе рұқсат етіңіз.

en:  (already in address book)
kk:  (адрес кітапшасында бар екен)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: This wizard helps you export instant messaging contacts to the KDE address book.
kk: Бұл шебер лезде хабарласу контакттарды KDE адрес кітапшасына экспорттауға көмектеседі.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Select Address Book
kk: &Адрес кітапшасын таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Selected contacts will be added to the KDE address book.
kk: Таңдалған контакттар KDE адрес кітапшасына енгізіледі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAll)
en: Select &All
kk: &Барлығын таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDeselectAll)
en: &Deselect All
kk: Барлық таңдаудан &айну

en: <Not Set>
kk: <Орнатылмаған>

en: Export to Address Book
kk: Адрес кітапшасына экспорттау

en: Export
kk: Экспорт

en: Set address book fields using the selected data from Kopete
kk: Адрес кітапшасындағы өрістерін таңдалған Kopete деректерімен толтырыңыз

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookExportUI)
en: Merge with Address Book
kk: Адрес кітапшасымен біріктіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblFirstName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: First name:
kk: Аты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblHomePhone)
en: Home phone:
kk: Үй телефоны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblWorkPhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Work phone:
kk: Жұмыс телефоны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mobileLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblMobilePhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Mobile phone:
kk: Қалта телефоны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblLastName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Last name:
kk: Тегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail_2)
en: Email:
kk: Эл.пошта:

en: Create New Group...
kk: Жаңа топты құру...

en: &Move To
kk: &Жылжыту орны

en: &Copy To
kk: &Көшірімелеу орны

en: Merge Meta Contacts
kk: Мета-контакттарды біріктіру

en: Send Email...
kk: Эл.поштаны жіберу...

[ctx: verb, rename a contact]
en: Rename
kk: Қайта атау

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Add Contact
kk: К&онтактты қосу

en: Select Account
kk: Тіркелгіні таңдау

en: Add to Your Contact List
kk: Контакттар тізіміңізге қосу

en: &Properties
kk: Қасиетте&рі

en: Please enter the name for the new group:
kk: Жаңа топтың атауын келтіріңіз:

en: <qt>Are you sure you want to remove the contact <b>%1</b> from your contact list?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген контакты контакттар тізіміңізден өшіргіңіз келгені рас па?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the group <b>%1</b> and all contacts that are contained within it?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> тобын және оған кіретін барлық контакттарды өшіргіңіз келгені рас па?</qt>

en: Are you sure you want to remove these contacts from your contact list?
kk: Контакттар тізіміңізден осы контакттарды өшіргіңіз келгені рас па?

en: Are you sure you want to remove these groups and contacts from your contact list?
kk: Контакттар тізіміңізден осы топтар мен контактты өшіргіңіз келгені рас па?

en: Account %1 is offline. Do you really want to move this metacontact?
kk: %1 тіркелгі желіден тыс. Осы метаконтактты жылжытпақсыз ба?

en: Move contact
kk: Контактты жылжыту

en: There is no email address set for this contact in the KDE address book.
kk: KDE адрес кітапшасында бұл контакт үшін эл.пошта адресі келтірілмеген.

en: No Email Address in Address Book
kk: Адрес кітапшада эл.пошта адресі жоқ

en: This contact was not found in the KDE address book. Check that a contact is selected in the properties dialog.
kk: KDE адрестік кітапшасында бұл контакт табылмады. Қасиеттер диалогында оның таңдалғанын тексеріңіз.

en: Not Found in Address Book
kk: Адрес кітапшасында табылмады

en: Rename Contact
kk: Контактты қайта атау

en: Remove Contact
kk: Контактты өшіру

en: Send Single Message...
kk: Бір хабарды жіберу...

en: &Add Subcontact
kk: &Ішкі контактты қосу

en: Rename Group
kk: Топты қайта атау

en: Remove Group
kk: Топты өшіру

en: Send Message to Group
kk: Топқа хабарды жіберу

en: &Add Contact to Group
kk: &Топқа контактты қосу

en: Rename
kk: Қайта атау

en: Make Meta Contact
kk: Мета-контактты жасау

en: Add Contact
kk: Контактты қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDisplayName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Name:
kk: &Атауы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpIcons)
en: Icons
kk: Таңбашалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom &icons
kk: Қа&лаған таңбашалар қолданылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOpen)
en: O&pen:
kk: &Ашығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClosed)
en: C&losed:
kk: &Жабығы:

en: Properties of Group %1
kk: %1 тобының қасиеттері

en: Custom &Notifications
kk: Басқа құ&лақтандырулар

en: Properties of Meta Contact %1
kk: %1 метаконтакттың қасиеттері

en: Sync KABC...
kk: KABC қадамдастыруы...

en: No Contacts with Photo Support
kk: Фото қолдауымен контакттар жоқ

en: No contacts were imported from the address book.
kk: Адрес кітапшасынан бірде бір контакт импортталған жоқ.

en: No Change
kk: Өзгерімсіз

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAddressbook)
en: Address Book Link
kk: Адрес кітапшасына сілтеме

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: Export contact's details to the KDE Address Book
kk: KDE адрес кітапшасына контакттың егжей-тегжейін экспорттау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: E&xport Details...
kk: &Экспорттау егжей-тегжейі...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: Import contacts from the KDE Address Book
kk: KDE адрес кітапшасынан контактты импорттау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: &Import Contacts
kk: Контакттарды &импорттау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Display Name Source
kk: Атаудың көзін көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameKABC)
en: Use address book &name (needs address book link)
kk: А&тауы адрес кітапшасынан алынсын (кітапшаға сілтеме керек)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameContact) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoContact)
en: From contact:
kk: Мына контакттан:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAccountName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAccountPhoto)
en: Contact with which to synchronize the displayname.
kk: Атауын қадамдастыатын контакт.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameCustom)
en: Cus&tom:
kk: Ба&сқа:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Photo Source
kk: Фотосуреттің көзі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoKABC)
en: U&se address book photo (needs address book link)
kk: Фото адрес кітапшасынан ал&ынсын (кітапшаға сілтеме керек)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photoLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Photo
kk: Фото

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoCustom)
en: Custom:
kk: Қалаған фото:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnChoosePhoto)
en: Choose...
kk: Таңдау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSyncPhoto)
en: S&ync photo to address book
kk: Фото адрес кітапшасындағымен қ&адамдастырылсын

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Ad&vanced
kk: Қос&ымша

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Check to set custom icons for this contact
kk: Осы контакт үшін өзіндік таңбашаларды орнату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom status &icons
kk: Өзіндік &таңбашалары болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOnline)
en: &Online:
kk: &Онлайн:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOffline)
en: O&ffline:
kk: Желіден &тыс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAway)
en: Awa&y:
kk: &Орнында жоқ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUnknown)
en: Un&known:
kk: &Беймәлім:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: &Group:
kk: &Тобы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kabcLabel)
en: Address book entry:
kk: Адрес кітапшасының жазуы:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountIdentityBase) i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, title)
en: Account Identity
kk: Тіркелгінің іс-әлпеті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectText)
en: Select the identity to be used by the accounts:
kk: Тіркелгісі қолданатын іс-әлпеті:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accounts)
en: <img name=foobar> My Account
kk: <img name=foobar> Тіркелгім

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, identityList)
en: Identity
kk: Іс-әлпеті

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IdentityDetailed)
en: Detailed Info
kk: Егжей-тегжейлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: E-mail:
kk: Эл.пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, phoneLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Private phone:
kk: Үй телефоны:

en: Identity Information
kk: Іс-әлпеті мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photo)
en: No Photo
kk: Фото жоқ

en: General Information
kk: Жалпы мәліметі

en: Detailed Information
kk: Егжей-тегжейлі  мәлімет

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IdentityGeneral)
en: General Info
kk: Жалпы мәлімет

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, selectPhoto)
en: Select Photo
kk: Фотосын таңдау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, clearPhoto)
en: Clear Photo
kk: Фотосын өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Show as:
kk: Көрсететін түрі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNickName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNick)
en: Nickname:
kk: Бүркеншік ат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, identityName)
en: Identity Name
kk: Іс-әлпетінің атауы:

[ctx: Button to open account configuration widget]
en: Click to add an account
kk: Тіркелгіні қосу үшін түртіңіз

en: View
kk: Қарау

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_edit)
en: &Edit
kk: &Өңдеу

note: i18n: ectx: ToolBar (quickSearchBar)
en: Quick Search Bar
kk: Тез іздеу панелі

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_actions)
en: &Other Actions
kk: &Басқа әрекеттер

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_groups)
en: &Groups
kk: &Топтар

en: Global status message
kk: Жалпы күй-жайы туралы хабар

en: Service messages
kk: Қызмет хабарламалары

en: &Export Contacts...
kk: Контактты &экспорттау...

en: &Away
kk: &Орнында жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: &Busy
kk: Қ&ол тимейді

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: &Invisible
kk: &Көрінбейтін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnline)
en: &Online
kk: &Онлайн

en: &Set Status
kk: Күй-жа&йын орнату

en: Configure &Global Shortcuts...
kk: &Жалпы тіркесімдерді баптау...

en: Show &All
kk: &Барлығын көрсету

en: Show Offline &Users
kk: Желіден &тыстарды көрсету

en: Show Empty &Groups
kk: &Бос топтарды көрсету

en: Read Message
kk: Хабарды оқу

en: Read the next pending message
kk: Келесі оқылмаған хабарға көшу

en: Show/Hide Contact List
kk: Контакттар тізімін көрсету/жасыру

en: Show or hide the contact list
kk: Контакттар тізімін көрсету немесе жасыру

en: Set Away/Back
kk: Орнында жоқ/Орнына келдім дегенді орнату

en: <qt>Closing the main window will keep Kopete running in the system tray. Use 'Quit' from the 'File' menu to quit the application.</qt>
kk: <qt>Бас терезесін жапқанда Kopete жабылмайды, тек жүйелік сөреге түйіледі. Қолданбадан шығу үшін 'Файл' мәзіріндегі 'Шығу' дегенді таңдаңыз.</qt>

en: Docking in System Tray
kk: Жүйелік сөреде орналасу

[ctx: @label:textbox formatted status title]
en: <b>Status&nbsp;Title:</b>&nbsp;%1
kk: <b>Күй-жай&nbsp;атауы:</b>&nbsp;%1

[ctx: @label:textbox formatted status message]
en: <br /><b>Status&nbsp;Message:</b>&nbsp;%1
kk: <br /><b>Күй-жай&nbsp;хабарламасы:</b>&nbsp;%1

en: Kopete, the KDE Instant Messenger
kk: Kopete, KDE лезде хабарласу бағдарламасы

en: Developer and maintainer
kk: Құрастырушы және жетілдіруші

en: Developer and Project founder
kk: Жасаушысы және жоба негізін қалаушысы

en: Developer, Yahoo plugin maintainer
kk: Жасаушысы, Yahoo плагин модулінің жетілдірушісі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_lastName)
en: Developer
kk: Жасаушысы

en: Developer, Connection status plugin author
kk: Жасаушысы, Қосылым күй-жайы плагинінің авторы

en: Developer, Video device support
kk: Жасаушысы, бейне құралды қолдау

en: Developer, MSN
kk: Жасаушысы, MSN

en: Developer, Gadu plugin maintainer
kk: Жасаушысы, Gadu плагин модулінің жетілдірушісі

en: Lead Developer, AIM and ICQ plugin maintainer
kk: Жетекші жасаушысы, AIM мен ICQ плагин модульдерінің жетілдірушісі

en: IRC plugin maintainer
kk: IRC плагинінің жетілдірушісі

en: Lead Developer, Telepathy and Messenger plugin maintainer
kk: Жетекші жасаушысы, Telepathy мен Messenger плагиндерінің жетілдірушісі

en: Lead Developer, MSN plugin maintainer
kk: Жетекші жасаушысы, MSN плагинінің жетілдірушісі

en: Artist / Developer, Artwork maintainer
kk: Суретші / Жасаушысы, Artwork жетілдірушісі

en: Developer, UI maintainer
kk: Жасаушысы, графикалық интерфейсін жетілдірушісі

en: Developer, WLM plugin maintainer
kk: Жасаушысы, WLM плагинінің жетілдірушісі

en: Developer, Jabber plugin maintainer
kk: Жасаушысы, Jabber плагинінің жетілдірушісі

en: Lead Developer, GroupWise maintainer
kk: Жетекші жасаушысы, GroupWise жетілдірушісі

en: Developer, AIM and ICQ
kk: Жасаушысы, AIM және ICQ

en: Developer, Bonjour Plugin Maintainer
kk: Жасаушысы, Bonjour плагинінің жетілдірушісі

en: Konki style author
kk: Konki стилінің авторы

en: Hacker style author
kk: Hacker стилінің авторы

en: Kopete's icon author
kk: Kopete таңбашаларының авторы

en: Sounds
kk: Дыбыстар

en: Kopete Docugoddess, Bug and Patch Testing.
kk: Kopete құжаттамасы, қателерді түзеу және жамауларды сынау

en: Iris Jabber Backend Library
kk: Iris Jabber жиыны

en: OscarSocket author
kk: OscarSocket авторы

en: Kmerlin MSN code
kk: Kmerlin MSN коды

en: Former developer
kk: Бұрынғы жасаушысы

en: Former developer, project co-founder
kk: Бұрынғы жасаушысы, жоба негізін қалаушысының біреуі

en: Misc bugfixes and enhancements
kk: Түрлі қателерді жөндеу және кодты жақсарту

en: Former developer, original Gadu plugin author
kk: Бұрынғы жасаушы, Gadu плагинінің авторы

en: Former developer, Jabber plugin author
kk: Бұрынғы жасаушысы, Jabber плагинінің авторы

en: Former developer, Oscar plugin
kk: Бұрынғы жасаушысы, Oscar плагині

en: Former developer and WinPopup maintainer
kk: Бұрынғы жасаушысы және WinPopup жетілдірушісі

en: Do not load plugins. This option overrides all other options.
kk: Плагиндер жүктелмесін. Бұл параметр басқалар алдында басымды.

en: Disable auto-connection
kk: Авто-қосылымды рұқсат етпеу

en: Auto-connect the specified accounts. Use a comma-separated list
    to auto-connect multiple accounts.
kk: Көрсетілген тіркелгіге автоматты түрде қосылу. Бірнеше тіркелгілер
    көрсетілетін болса, оларды үтірлермен бөліктеңіз.

en: Do not load the specified plugin. Use a comma-separated list
    to disable multiple plugins.
kk: Көрсетілген модульді жүктемеу. Бірнеше модульдерді
    көрсету үшін оларды үтірлермен бөліктеңіз.

en: Load only the specified plugins. Use a comma-separated list
    to load multiple plugins. This option has no effect when
    --noplugins is set and overrides all other plugin related
    command line options.
kk: Тек көрсетілген модульдерді жүктеу. Бірнеше
    модульдерді көрсету үшін оларды үтірлермен
    бөліктеңіз. Егер командалық жолда --noplugins
    деген бар болса, бұл параметр жұмыс істемейді.

en: URLs to pass to kopete / emoticon themes to install
kk: Орнататын көңіл күйі белгілер жинақтардың URL адрестері

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, clearButton)
en: C&lear
kk: &Тазалау

en: Edit Message
kk: Хабарламаны өңдеу

en: Edit Message...
kk: Хабарламаны өңдеу...

en: Edit Statuses...
kk: Күй-жайларды өзгерту...

en: Configure Statuses
kk: Күй-жай баптаулары

note: i18n: Target Size (KB) (=> KB = kilobyte)
en: Target KB
kk: Мақсат көлемі (КБ)

en: Flicker Reduction
kk: Жарқылды басу

en: Framerate
kk: Кадрлар жиілігі

note: i18n: USB Isochronous Interface
en: USB Alternate
kk: Басқа USB

note: i18n: Selection of combinations of light sources
en: Lights
kk: Жарық көздері

en: Reset Camera
kk: Камераның параметрлерін ысыру

note: i18n: Chroma Auto Gain Control
en: chroma agc
kk: түсті автокүшейту

note: i18n: Combfilter
en: combfilter
kk: тарқты сүзгі

note: i18n: Automute
en: automute
kk: үнін автоөшіру

note: i18n: Luminance Decimation Filter
en: luma decimation filter
kk: жарықтық сүзгісі

note: i18n: Analog/Digital Conversion Crush (!!! aGc is a typo !!! => aDc)
en: agc crush
kk: АЦТ бырырауы

note: i18n: Video Cassette Recorder Hack (improves sync on poor VCR tapes)
en: vcr hack
kk: VCR-ды ептеу

note: i18n: Whitecrush Upper (whitecrush => adaptive auto gain control to prevent "blooming" of the video signal due to very high Luminance levels; upper threshold)
en: whitecrush upper
kk: ақтың бытырауын арттыру

note: i18n: Whitecrush Lower (whitecrush => adaptive auto gain control to prevent "blooming" of the video signal due to very high Luminance levels; lower threshold)
en: whitecrush lower
kk: ақтың бытырауын азайту

note: i18n: U-V Gain Ratio (NOT Ultra Violet !)
en: uv ratio
kk: uv ара-қатынасы

note: i18n: Full Luminance Range
en: full luma range
kk: жарықтытың толық ауқымы

note: i18n: Luminance Coring Level (=> Improves SNR (Signat-to-Noise-Ratio) by HF filtering)
en: coring
kk: өзексіздеу

en: Invert
kk: терістеу

note: i18n: Y Offset Odd Field
en: y offset odd field
kk: тақ өрісті Y-ығыстыру

note: i18n: Y Offset Even Field
en: y offset even field
kk: жүп өрісті Y-ығыстыру

note: i18n: Green Balance
en: green balance
kk: жасылға келтіру

note: i18n: Digital/Analog Converter Magnitude
en: DAC magnitude
kk: ЦАТ амплитудасы

note: i18n: Band Filter
en: band filter
kk: жолақты сүзгі

note: i18n: RGB Gamma
en: rgb gamma
kk: rgb гаммасы

note: i18n: Reset Level
en: reset level
kk: ысыру деңгейі

note: i18n: Pixel Bias Voltage
en: pixel bias voltage
kk: пикселді ығыстыру кернеуі

note: i18n: Noise Suppression (Smoothing)
en: Noise suppression (smoothing)
kk: Шуылды басу (тегістеу)

en: Minimum Clock Divider
kk: Сағаттың ең кысқа бөлімі

en: Webcam Effects
kk: Веб-камера эффекттері

en: Infrared
kk: Инфрақызыл

note: i18n: Black/White
en: B/W
kk: Қара/Ақ

en: Auto Luminance Control
kk: Жарықтықты автобасқару

en: Horizontal Edge Enhancement
kk: Жатық шеттерін кеңейту

en: Vertical Edge Enhancement
kk: Тік шеттерін кеңейту

en: Lens Shading Compensation
kk: Объектив көлеңкелеуін компенсациясы

en: Maximum Exposure Time
kk: Ең ұзақ экспозициясы

en: Red Saturation
kk: Қызылдың қанықтығы

en: Blue Saturation
kk: Көктің қанықтығы

en: Luminance Bandpass
kk: Жақықтықтың өткізу жолағы

en: Luminance Bandpass Weight
kk: Жақықтықтың өткізу жолағынын ені

note: i18n: High Frequency Luminance Coring
en: HF Luminance Coring
kk: Жақықтықтың жоғары жиілігін кесуі

en: Force Color ON
kk: Түсті мәжбүрлеп қосу

note: i18n: Chrominance Gain
en: Chrominance Gain Control
kk: Түсті күшейтуін басқару

note: i18n: Video Tape Recorder Time Constant
en: VTR Time Constant
kk: Видеомагнитофонның уақыт шегі

en: Luminance Delay Compensation
kk: Жақықтық кідіру компенсациясы

en: Vertical Noise Reduction
kk: Тік шуылын азайту

en: Save User Settings
kk: Пайдаланушы параметрлерін сақтау

en: Restore User Settings
kk: Пайдаланушы параметрлерін қалпына келтіру

en: Restore Factory Settings
kk: Параметрлерін бастапқы қалпына келтіру

note: i18n: Color Mode
en: Colour mode
kk: Түс режімі

note: i18n: Auto Contour
en: Auto contour
kk: Автоконтур

en: Contour
kk: Контур

note: i18n: Backlight Compensation
en: Backlight compensation
kk: Түскен жарықтың компенсациясы

note: i18n: Flicker Suppression
en: Flickerless
kk: Жарқылды басу

note: i18n: Noise Reduction
en: Noise reduction
kk: Шуылды азайту

en: Compression Target
kk: Сығатыны

en: Color Filter
kk: Түстер сүзгісі

note: i18n: Transaction Time (msec)
en: Transaction time (msec)
kk: Транзакция уақыты (мсек)

note: i18n: "Buffers per Transaction"
en: Buffers per transaction
kk: Транзакцияға арналған буферлер

note: i18n: off / disable flicker compensation
en: NoFliker
kk: Жарқылсыз

en: Automatic
kk: Автоматты түрде

en: Quality
kk: Сапалы

en: Off
kk: Жоқ

en: Both
kk: Кімден/Кімге

en: On
kk: Бар

en: Brightness
kk: Жарықтылық

en: Hue
kk: Реңкі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, color_btn)
en: Color
kk: Түсі

en: Contrast
kk: Контрастығы

en: Whiteness
kk: Ақтың деңгейі

en: Automatic Brightness/Contrast Correction
kk: Жарықтылықты/контрастықты автотүзету

en: Automatic Color Correction
kk: Түсін автотүзету

en: Vertical Flip
kk: Төңкеріп аудару

en: Horizontal Flip
kk: Аунатып аудару

en: Saturation
kk: Қанықтығы

en: Volume
kk: Үнділігі

en: Balance
kk: Балансы

en: Bass
kk: Жуандығы

en: Treble
kk: Жіңішкелігі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, muteButton)
en: Mute
kk: Үнін өшіру

en: Loudness
kk: Қаттылығы

en: Black Level
kk: Қараның деңгейі

en: Automatic White Balance
kk: Ақтың деңгейін автокелтіру

en: Do White Balance
kk: Ақтың деңгейін келтіру

en: Red Balance
kk: Қызылға келтіру

en: Blue Balance
kk: Көкке келтіру

en: Gamma
kk: Гамма

en: Exposure
kk: Экспозиция

en: Automatic Gain
kk: Автокүшейту

en: Gain
kk: Күшейту

en: Horizontal Center
kk: Жатығынан ортаға

en: Vertical Center
kk: Тігінен ортаға

en: Power Line Frequency
kk: Қуаттандыру тоқтың жиілігі

en: Automatic Hue
kk: Автореңктеу

en: White Balance Temperature
kk: Ақ деңгейінің температурасы

en: Sharpness
kk: Айқындылық

en: Backlight Compensation
kk: Түскен жарықтың компенсациясы

en: Chroma AGC
kk: Түсті автокүшейту

en: Color Killer
kk: Түсті кетіру

en: Color Effects
kk: Түс эффекттері

en: Rotate
kk: Бұрау

en: Background color
kk: Аясының түсі

en: Chroma Gain
kk: Түсті күшейту

en: A network connection was disconnected.  The application is now in offline mode.  Do you want the application to resume network operations when the network is available again?
kk: Желі қосылымы ажыратылды.  Қолданба желінен тыс режімге ауысты. Қосылым қалпына келгеннен кейін, қолданба желілік әрекеттерін жалғастырғанын қалайсыз ба?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect?
kk: Қолданба қазір желіден тыс режімінде. Қосылымды қалайсыз ба?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect in order to carry out this operation?
kk: Қолданба қазір желіден тыс режімінде. Осы әрекетті орындау үшін қосылымды қалайсыз ба?

en: Leave Offline Mode?
kk: Желіге қосылу керек пе?

en: Connect
kk: Қосылу

en: Stay Offline
kk: Желіден тыс қалу

en: Could not find contactlist.xml in Kopete application data.
kk: Kopete қолданба деректерінде contactlist.xml табылмады.

en: Could not open contact list file.
kk: Контакттар тізімінің файлы ашылмады.

en: Could not write contact list to a file.
kk: Контакттар тізімі файлға жазылмады.

en: <qt>"%1" is not supported by Kopete.</qt>
kk: <qt>Kopete "%1" дегенді қолдамайды.</qt>

en: Could Not Sync with KDE Address Book
kk: KDE адрестік кітабымен қадамдастырылмады

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Do Not Use
kk: Қолданбау

en: <qt>An address was added to this contact by another application.<br />Would you like to use it in Kopete?<br /><b>Protocol:</b> %1<br /><b>Address:</b> %2</qt>
kk: <qt>Бұл контакттың адресі басқа қолданба арқылы қосылған.<br />Оны Kopete-те де қолданғыңыз келеді ме?<br /><b>Протоколы:</b> %1<br /><b>Адресі:</b>%2</qt>

en: Import Address From Address Book
kk: Адрестік кітабынан адрестерді импорттау

en: Use
kk: Қолдану

en: <qt>One or more of your accounts using %1 are offline.  Most systems have to be connected to add contacts.  Please connect these accounts and try again.</qt>
kk: <qt>Сіздің %1 дегенді қолданатын бір немесе бірнеше тіркелгілеріңіз желіден тыс. Көп лезде хабарласу жүйелер контактты тізіміңізге қосу үшін желіге қосулы болуды қажет етеді. Осы тіркелгілер арқылы қосылып, әрекетті қайталап көріңіз.</qt>

en: Not Connected
kk: Қосылмаған

en: Choose Account
kk: Тіркелгіні таңдау

en: <qt>You do not have an account configured for <b>%1</b> yet.  Please create an account, connect it, and try again.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> үшін бапталған тіркелгіңіз жоқ ғой. Тіркелгіні құрып, сол арқылы қосылып, әрекетті қайталап көріңіз.</qt>

en: No Account Found
kk: Тркелгі табылмады

en: <qt>It was not possible to add the contact.</qt>
kk: <qt>Контакт тізімге қосылмады.</qt>

en: Could Not Add Contact
kk: Контакт тізімге қосылмады

en: You have been disconnected
kk: Жүйеден ажыратылғансыз

en: You have connected from another client or computer to the account '%1'
kk: Сіз басқа компьютерден немесе клиенттік бағдарламадан "%1" тіркелгі арқылы жүйеге қосылғансыз

en: Most proprietary Instant Messaging services do not allow you to connect from more than one location. Check that nobody is using your account without your permission. If you need a service that supports connection from various locations at the same time, use the Jabber protocol.
kk: Лезде хабарласу қызметтердің көпшілігі бір тіркелгі арқылы бірнеше қосылым орнатуға мүмкіндік бермейді. Басқа біреу рұқсатсыз тіркелгіңізді пайдаланбайтынын тексеріңіз. Егер бір тіркелгі арқылы бірнеше қосылымды орнату керек болса Jabber протоколын пайдаланыңыз.

en: You are not allowed to add yourself to the contact list. The addition of "%1" to account "%2" will not take place.
kk: Контакттың тізіміне өзін өзі қосу мүмкін емес. "%1" дегенді "%2" тіркелгісіне қосуға тыйым салынады.

en: Error Creating Contact
kk: Контактты құру қатесі

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Edit Account
kk: Тіркелгіні өзгерту

en: You have been added
kk: Сізді тізіміне кіргізді

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_add)
en: Add...
kk: Қосу...

en: Authorize
kk: Авторизациялау

en: Block
kk: Бұғаттау

en: Info...
kk: Мәліметі...

en: The contact <b>%1</b> has added you to his/her contact list.
kk: <b>%1</b> деген контакт Сізді өзінің контакттар тізіміне қосты.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the contact list appearance has changed.
kk: Контакттар тізімі өзгергенде ұсынылады.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Enable emoticon support in Kopete.
kk: Kopete-те көңіл күйі белгілерін қолдану.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Whether using the system font for the chat window.
kk: Әңгіме терезесінде жүйелік қаріптін қолдануы.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Color used to identify idle contacts.
kk: Әрекетсіз контакттарды белгілейтін түсі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Whether to use a different color for idle contacts.
kk: Әрекетсіз контакттарды басқа түсіпен ерекшелеуінің қажеттілігі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Contact properties that contact tooltip will show.
kk: Контакттың ишарасында көрсететін қасиеттері.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Contact list group sorting
kk: Контакт топтарының реттеуі

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Contact list icon display mode. Either the protocol icon or the contact photo.
kk: Контакт тізіміндегі таңбашаларды көрсету режімі. Протокол таңбашасы немесе контакттың фотосуреті.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Enable borders on the contact's photo.
kk: Контакт фотоларының қоршауын көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Round contact photo corners.
kk: Контакт фотоларының бұрыштарын дөңгелету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show contact list as a tree view.
kk: Контакттар тізімін бұтақ көрінісінде көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Indent contacts if you do not show tree lines.
kk: Бұтақ сызықтары көрсетілмесе контакттарды шегіндіріп көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Hide the vertical scroll bar.
kk: Тік жүгірту жолағын жасырыру.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Group contacts by group.
kk: Контакттарды топтастыру.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Use custom fonts for contact list.
kk: Контакттар тізімін өзіндік қаріпімен жазу.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Automatically resize the main window.
kk: Негізгі терезесінің өлшемдерін автоматты түрде өзгерту.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Corner at which to anchor main window when auto-resizing.
kk: Негізгі терезесінің өлшемдерін автоөзгертудегі бекітілетін бұрыштары.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Normal font for contact list
kk: Контакттар тізімінің кәдімгі қаріпі

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Small font for contact list (for status message)
kk: Контакттар тізімінің шағын қаріпі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Color for group name.
kk: Топ атауының түсі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Animate contact list on contact list changes.
kk: Контакттар тізіміндегі өзгерістерін анимациялау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Fade-in/Fade-out on contact status changes.
kk: Контакт күй-жайының өзгерістерін біртіндеп көрсету/жасыру

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Fold-in/Fold-out on contact status changes.
kk: Контакт күй-жайының өзгерткенде біртіндеп жаю/бүктеу.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide contact list after a while.
kk: Контакттар тізімін біраздан кейін автожасыру.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide vertical scrollbar in contact list after a while.
kk: Контакттар тізімінің тік жүгірту жолағын біраздан кейін автожасыру.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide timeout
kk: Кашаннан кейін автожасыру

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show offline users in contact list.
kk: Контакттар тізімінде желіде жоқтарды көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show empty groups in contact list.
kk: Контакттар тізімінде бос топтарды көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show identities in status bar instead of accounts.
kk: Күй-жай жолағында тіркелгілер орнына іс-әлпеттерін көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show offline users in a separate group.
kk: Желіден тыс пайдаланушыларды бөлек топта көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Start Kopete docked.
kk: Kopete-ті түйілген түрде бастау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show Kopete in system tray.
kk: Kopete-ті жүйелік сөреде көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Use message queue.
kk: Хабарлар кезегін қолдану.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue unread messages.
kk: Оқылмаған хабарларды кезекте сақтау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Use mouse navigation only in contact list.
kk: Контакттар тізімін ақтару үшін тек тышқанды қолдану.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Reconnect on disconnect.
kk: Байланыс үзілгенде қайта қосылу.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Raise message view on new messages.
kk: Хабар келген терезесін алға шығару.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show events in chat window.
kk: Әңгіме терезесінде оқиғаларды көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue only highlighted messages in group chats
kk: Топтық әңгімеде тек белгіленген хабарларды ғана кезекке қою

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue Only Messages On Another Desktop
kk: Басқа үстелдегі хабарларды ғана кезекке қою

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Single notification for messages from the same sender.
kk: Бір жіберушіден келген хабарлар туралы бір құлақтандыру.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Balloon Notification Ignore Closes Chat View
kk: Көпіршік - құлақтандырулар әңгіме терезесі жабылғанды елемейді

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification
kk: Сөредегі құлақтандыру

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification Left Click Opens Message.
kk: Сөредегі құлақтандыруды тышқанның сол жақ түртуімен хабарды ашу.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Animate on message with open chat.
kk: Ашылған чатта  хабарды қабылдауын аннимациялау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification Set Current Desktop To Chat View
kk: Сөредегі құлақтандыру назардағы үстелді чат көрінісіне ауыстырады

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable events while away.
kk: Орнында жоқ кезде оқиғаларды болдыру.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Chat window grouping policy.
kk: Әңгіме терезелерін топтау ережесі

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable spell checking by default.
kk: Әдетте емлесін автоматты түрде тексеру

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable rich text by default.
kk: Әдетте пішімделген мәтінді рұқсат ету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show send button in Chat Window.
kk: Әңгіме терезесінде жолдау батырмасын көрсету

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show message dates.
kk: Хабарлардың кезін көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Truncate contact name.
kk: Контакт атауларын қысқарту,

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Truncate contact name max length.
kk: Қысқартылған контакт атауының ұзындығы.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Maximum number of messages to show in a chat window.
kk: Әңгіме терезесіндегі көрсетілетін хабарлар санның шегі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Hightlight messages containing your nickname.
kk: Бүркеншік атыңыз кездесетін хабарларды белгілеу.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Selected view plugin for Chat Window.
kk: Әңгіме терезе көрінісінің плагинін таңдау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Use auto away.
kk: Орнында жоқ режіміне автоауысу.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Auto away timeout.
kk: Орнында жоққа автоауысу уақыты.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Go available after detecting an activity.
kk: Белсенділік байқалса орында жоқ режімінен шығу.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Confirm Before Coming Back from Auto Away
kk: Орында жоқ режімінен шығуды құптау қажеттілігі

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: When setting the auto away message, use the latest away message.
kk: Орында жоқ режіміне ауысқанда соңғы мәлімдемені жариялау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: When setting the auto away message, use a custom away message.
kk: Орында жоқ режіміне ауысқанда өзіндік мәлімдемені жариялау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: The custom auto away title.
kk: Орында жоқ мәлімденің атауы.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: The custom auto away message.
kk: Орнында жоқ туралы өзіндік мәлімдеме.

en: I am gone right now, but I will be back later
kk: Мен жоқпын, кейінірек келемін

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Enable smooth scrolling in contact list.
kk: Контакттар тізімін тегіс жүгіртуді рұқсат ету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Always show tabs.
kk: Қойындыларды әрқашанда көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Show contact name for each tab.
kk: Әрбір койынды үшін қонтакттың атауы көрсетілсін.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Show close button for each tab.
kk: Әр қойынды үшін жабу батырмасы көрсетілсін.

en: Outgoing Message Sent
kk: Жолдаған хабар жіберілді

en: A contact sent you a buzz/nudge.
kk: Біреу Сізге зыңыл/түрткі жіберді.

en: User <i>%1</i> is typing a message
kk: <i>%1</i> хабарламаны теріп жатыр

[ctx: @action]
en: Chat
kk: Чат

en: <qt>An error has occurred while creating a new chat window. The chat window has not been created.</qt>
kk: <qt>Әңгіме терезесін құрғанда қате пайда болды. Әңгіме терезесі құрылмады.</qt>

en: Error While Creating Chat Window
kk: Әңгіме терезесін құру қатесі

en: Enter Arguments
kk: Аргументтерді келтіріңіз

en: Enter the arguments to %1:
kk: %1 үшін аргументтерді келтіріңіз:

en: Alias "%1" expands to itself.
kk: "%1" деген бүркеншік ат өзіне өзі сілтеме жасайды.

en: "%2" requires at least %1 argument. | "%2" requires at least %1 arguments.
kk[0]: "%2" кемінде %1 аргумент талап етеді.

en: "%2" has a maximum of %1 argument. | "%2" has a maximum of %1 arguments.
kk[0]: "%2" ең көп дегенде %1 аргумент талап етеді.

en: You are not authorized to perform the command "%1".
kk: "%1" командасын орындауға құқығыңыз жоқ.

en: Command Error
kk: Команданың қатесі

en: USAGE: /help [<command>] - Used to list available commands, or show help for a specified command.
kk: ҚОЛДАНУЫ: /help [<командасы>] - Қолдануға болатын командалардың тізімін немесе келтірілген команданың анықтамасын көрсету үшін.

en: USAGE: /url - Opens last URL for current chat in default browser.
kk: ҚОЛДАНУЫ: /url - әдеттегі шолғышта болып жатқан чатқа соңғы URL-ді ашу.

en: USAGE: /close - Closes the current view.
kk: ҚОЛДАНУЫ: /close - қолданыстағы көріністі жабу.

en: USAGE: /part - Closes the current view.
kk: ҚОЛДАНУЫ: /part - қолданыстағы көріністі жабу.

en: USAGE: /clear - Clears the active view's chat buffer.
kk: ҚОЛДАНУЫ: /clear - қолданыстағы көріністегі барлық әңгімелерді өшіру.

en: USAGE: /away [<reason>] - Marks you as away/back for the current account only.
kk: ҚОЛДАНУЫ: /away [<себебі>] - "Орнында жоқ/Орнына келдім" дегенді орнату (тек қолданыстағы тіркелгі үшін).

en: USAGE: /awayall [<reason>] - Marks you as away/back for all accounts.
kk: ҚОЛДАНУЫ: /awayall [<себебі>] - "Орнында жоқ/Орнына келдім" дегенді орнату (барлық тіркелгі үшін).

en: USAGE: /say <text> - Say text in this chat. This is the same as just typing a message, but is very useful for scripts.
kk: ҚОЛДАНУЫ: /say <мәтін> - мәтінді ағымды әңгімеге беру. Нәтижесі хабарды қалыпты түрде енгізген сияқты, бірақ бұл параметр скрипттерді құрғанда пайдалы болуы мүмкін.

en: USAGE: /exec [-o] <command> - Executes the specified command and displays the output in the chat buffer. If -o is specified, the output is sent to all members of the chat.
kk: ҚОЛДАНУЫ: /exec [-o] <команда> - келтірілген команданы орындап нәтижесін әңгіме терезесінде көрсету. Егер -o параметрі көрсетілген болса, нәтижесі барлық әңгіменің қатысушыларына жіберіледі.

en: Available Commands:
kk: Қолдануға болатын командалар:

en: 
    Type /help <command> for more information.
kk: 
    Қосымша мәліметті алу үшін /help <команда> деп жазыңыз.

en: There is no help available for '%1'.
kk: '%1' анықтамасы қол жеткізбеді.

en: ERROR: Shell access has been restricted on your system. The /exec command will not function.
kk: ҚАТЕ: командалық жолға қатынау жүйеңізде шектеулі. /exec командасы істемейді.

note: i18n: ectx: Menu (commandmenu)
en: Commands
kk: Командалар

en: &Add to Your Contact List
kk: Контакттар тізіміне қ&осу

en: Visible when offline
kk: Желіден тыста көріну

en: Move Contact
kk: Контактты кіргізу

en: Select the meta contact to which you want to move this contact:
kk: Бұл контактты қай метаконтактқа кіргізетініңізді таңдаңыз:

en: Create a new metacontact for this contact
kk: Бұл контакт үшін жаңа метаконтакт құрылсын

en: If you select this option, a new metacontact will be created in the top-level group with the name of this contact and the contact will be moved to it.
kk: Оны таңдасаңыз, жоғарғы деңгейдегі топта осы контакттың атауымен жаңа ментаконтакт құрылып контакт оған кіргізілетін болады.

en: This user is not reachable at the moment. Please try a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
kk: Казіргі кезде бұл қатынасушы қол жеткізбейді. Қатынасатын тұлға желіден тыс кезінде оған хабарлама жіберуді қолдайтын протоколын пайдаланыңыз, немесе ол желіге кіргенше күте тұрыңыз.

en: User is Not Reachable
kk: Қатынасушы қол жеткізбейді

en: Are you sure you want to remove the contact  '%1' from your contact list?
kk: Контакттар тізімінен "%1" контактын өшіргіңіз келе ме?

[ctx: @label:textbox formatted name]
en: <br /><b>Full Name:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>
kk: <br /><b>Толық аты:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>

[ctx: @label:textbox formatted idle time]
en: <br /><b>Idle:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>
kk: <br /><b>Әрекетсіз:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>

[ctx: @label:textbox formatted url]
en: <br /><b>Home Page:</b>&nbsp;<a href="%1"><nobr>%2</nobr></a>
kk: <br /><b>Мекен парағы:</b>&nbsp;<a href="%1"><nobr>%2</nobr></a>

[ctx: @label:textbox formatted status title]
en: <br /><b>Status&nbsp;Title:</b>&nbsp;%1
kk: <br /><b>Күй-жай&nbsp; атауы:</b>&nbsp;%1

[ctx: <days>d <hours>h <minutes>m <seconds>s]
en: %4d %3h %2m %1s
kk: %4т %3сағ %2м %1с

[ctx: <hours>h <minutes>m <seconds>s]
en: %3h %2m %1s
kk: %3сағ %2м %1с

en: Full Name
kk: Толық аты

en: Idle Time
kk: Әрекетсіз

en: Online Since
kk: Желіде

en: Last Seen
kk: Соңғы болғаны

en: First Name
kk: Аты

en: Last Name
kk: Тегі

en: Private Phone
kk: Үй телефоны

en: Private Mobile Phone
kk: Жеке қалта телефоны

en: Work Phone
kk: Жұмыстағы телефоны

en: Work Mobile Phone
kk: Жұмыстағы қалта телефоны

en: Email Address
kk: Эл.пошта адресі

en: Nick Name
kk: Бүркеншік аты

en: Shown even if offline
kk: Желіден тыс болсада көрсетіледі

en: Top Level
kk: Жоғарғы деңгейі

en: Not in your contact list
kk: Контакттар тізіміңізде жоқ

en: Offline Users
kk: Желіден тыстары

[ctx: Label for the default identity, used by users to group their instant messaging accounts]
en: Default Identity
kk: Әдетті іс-әлпеті

en: This user is not reachable at the moment. Please make sure you are connected and using a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
kk: Казіргі кезде бұл қатынасушы қол жеткізбейді. Қосылымыңызды және қолданудағы протокол қатынасатын тұлға желіден тыс кезінде оған хабарлама жіберуді қолдайтынын тексеріңіз, немесе ол желіге кіргенше күте тұрыңыз.

en: Status not available
kk: Күй-жайы беймәлім

en: <qt><i>%1</i> is now %2.</qt>
kk: <qt><i>%1</i> қазір %2.</qt>

en: Unable to find the file %1.
kk: %1 деген файл табылмады.

en: <qt>Unable to download the requested file;<br />please check that address %1 is correct.</qt>
kk: <qt>Сұралған файл жүктелмеді.<br />%1 деген адрестің дұрыс екенін тексеріңіз.</qt>

en: Connecting
kk: Қосылуда

en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Password Required
kk: Пароль талап етіледі

en: <qt>Kopete is unable to save your password securely in your wallet;<br />do you want to save the password in the <b>unsafe</b> configuration file instead?</qt>
kk: <qt>Kopete пароліңізді әмиянда қауіпсіз түрде сақтау мүмкін емес.<br />Оның орына, <b>қауіпсіз емес</b> баптау файлында пароліңізді сақтауды қалайсыз ба?</qt>

en: Unable to Store Secure Password
kk: Парольді қауіпсіз сақтау мүмкін емес

en: Store &Unsafe
kk: Қорға&май сақтау

en: <qt><b>The password was wrong.</b> Please re-enter your password for %1 account <b>%2</b></qt>
kk: <qt><b>Пароль дұрыс емес.</b> <b>%2</b> (%1) тіркелгсі үшін парольді қайталап көріңіз</qt>

en: <qt>Please enter your password for %1 account <b>%2</b></qt>
kk: <qt><b>%2</b> (%1) тіркелгі үшін парольді келтіріңіз</qt>

en: Account Offline
kk: Қатынасушы желіден тыс

en: Sorry, I am busy right now
kk: Кешіріңіз, менің қазір қолым тимейді

en: Going Online - Kopete
kk: Онлайнға кіру - Kopete

en: Do You Want to Change Status to Available?
kk: Күйіңіз қол жетерлікте деп ауыстырылсын ба?

note: i18n: ectx: label, entry, group (Status)
en: Protocol's status menu type.
kk: Протоколдың күй-жайы мәзірінің түрі.

en: Copying
kk: Көшіру

en: Source
kk: Қайдан

en: Destination
kk: Қайда

en: File transfer %1 completed.
kk: %1 файл тасымалдауы аяқталды.

en: File transfer %1 failed.
kk: %1 файл тасымалдауы жаңылды.

en: You cancelled file transfer %1
kk: Сіз %1 файл тасымалдауын доғардыңыз

en: File transfer %1 cancelled.
kk: %1 файл тасымалдауы доғарылды.

en: Kopete File Transfer
kk: Kopete файл тасымалдауы

en: Sorry, sending files which are not stored locally is not yet supported by this protocol.
    Please copy this file to your computer and try again.
kk: Жергілікті емес файлдарды жіберуді бұл протокол қолдамайды.
    Файлды компьютеріңізге көшіріп алып, әрекетіңізді қайталап көріңіз.

en: File Transfer
kk: Файл тасымалдау

en: You must provide a valid local filename
kk: Дұрыс жергілікті файлдың атауын келтіру керек

en: You do not have permission to write to selected file
kk: Таңдалған файлға жазуға рұқсатыңыз жоқ

en: The file '%1' already exists.
    Do you want to overwrite it ?
kk: %1 деген файлы бар екен.
    Оның үстінен жаза берейік пе?

en: Overwrite File
kk: Үстінен жазу

en: The directory %1 does not exist
kk: %1 деген қапшық жоқ екен

en: You do not have permission to write to selected directory
kk: Таңдалған қапшығына жазуға рұқсатыңыз жоқ

en: You must provide a valid local directory
kk: Дұрыс жергілікті қапшығын келтіру керек

en: You have been disconnected.
kk: Сіз ажыратылудасыз.

en: Connection Lost.
kk: Қосылым үзілген.

en: Kopete lost the channel used to talk to the instant messaging system.
    This can be because either your internet access went down, the service is experiencing problems, or the service disconnected you because you tried to connect with the same account from another location. Try connecting again later.
kk: Kopete лезде хабарласу жүйесімен қосылым арнасын жоғалтқан.
    Бұл Интернет қосылымыңыз үзілген, қызметтің олқылықтың немесе бір тіркелгіні басқа компьютерден қолдану әрекетінің нәтижесінде болуы мүмкін. Жайрақ тағы қосылып көріңіз.

en: Cannot connect with the instant messaging server or peers.
kk: Лезде хабарласу серверіне не қарсы жағына қосыла алмады.

en: Cannot connect.
kk: Қосыла алмады.

en: This means Kopete cannot reach the instant messaging server or peers.
    This can be because either your internet access is down or the server is experiencing problems. Try connecting again later.
kk: Бұл Kopete лезде хабарласу серверіне не қарсы жағына қосыла алмады.дегені.
    Бұл Интернет қосылымыңыз үзілген немесе жүйе серверінің олқылықтың нәтижесінде болуы мүмкін. Жайрақ тағы қосылып көріңіз.

en: More Information...
kk: Қосымша мәлімет...

en: + %1 more message | + %1 more messages
kk[0]:  + %1 қосымша хабарлама

[ctx: @title %1 is contact's name]
en: Incoming file transfer request from <i>%1</i>
kk: <i>%1</i> файл тасымалдауын сұрайды

[ctx: @info]
en: A user is trying to send you a file <filename>%1</filename>
kk: Пайдаланушы Сізге <filename>%1</filename> файлын жібермек

[ctx: @info %2 is message]
en: A user is trying to send you a file <filename>%1</filename> with the message:<nl/>"%2"
kk: Пайдаланушы Сізге келесі хатпен <filename>%1</filename> файлын жібермек<nl/>"%2"

en: Incoming message from <i>%1</i>
kk: <i>%1</i> жолдаған хабарлама келді

en: A highlighted message arrived from <i>%1</i>
kk: <i>>%1</i> дегеннен белгіенген хабарлама келді

[ctx: @action]
en: View
kk: Қарау

[ctx: @action]
en: Close
kk: Жабу

en: Choose the corresponding entry for '%1'
kk: '%1' дегенге сәйкесті жазуды таңдау

en: Choose the corresponding entry in the address book
kk: Адрес кітапшасындағы сәйкесті жазуыды таңдау

en: Address Book Association
kk: Адрес кітапша сәйкестігі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtAddressee)
en: The KDE Address Book entry associated with this Kopete Contact
kk: Осы Kopete контактымен байланысты KDE адрес кітапшасының жазуы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_btn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearBlackList) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearWhiteList) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnClear)
en: Clear
kk: Тазалау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: Select an address book entry
kk: Адрес кітапшасындағы контактты таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: C&hange...
kk: Ө&згерту...

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Email
kk: Эл.поштасы

en: New Address Book Entry
kk: Адрес кітапшасының жаңа жазуы

en: Name the new entry:
kk: Жаңа жазудың атауы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create a new entry in your address book
kk: Адрес кітапшасында жаңа жазуды құру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create New Entr&y...
kk: &Жаңа жазуды құру...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Select the contact you want to communicate with via Instant Messaging
kk: Лезде хабарласу қызметін қолданып кіммен байланысуды қалайтыңызды таңдаңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSearch)
en: S&earch:
kk: &Іздейтіні:

en: Select Avatar
kk: Аватарын таңдау

en: No Avatar
kk: Аватары жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAddAvatar)
en: Add Avatar...
kk: Аватарын қосу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemoveAvatar)
en: Remove Avatar
kk: Аватарын өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFromWebcam)
en: From Webcam
kk: Веб-камерадан көрсету

en: Take a photo
kk: Фотосын алу

en: Someone Has Added You
kk: Біреу Сізді контакттар тізіміне қосты

en: <qt><img src="kopete-account-icon:%1" /> The contact <b>%2</b> has added you to his/her contact list. (Account %3)</qt>
kk: <qt><img src="kopete-account-icon:%1" /> Сізді <b>%2</b> деген контакт  өзінің контакттар тізіміне кіргізді (%3 деген тіркелгі)</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_label)
en: The contact XXX has added you to his/her contactlist
kk: ХХХ контакт Сізді өзінің контакттар тізіміне қосты

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_infoButton)
en: Read More Info About This Contact
kk: Осы контакт туралы қосымша мәлімет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_authorizeCb)
en: Authorize this contact to see my status
kk: Контактқа күй-жайымды білуге рұқсат беру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_addCb)
en: Add this contact in my contactlist
kk: Бұл контактты менің контакттар тізіміме қосу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_displayNameEdit)
en: The display name of the contact.  Leave it empty to use the contact's nickname.
kk: Контакттың көрсетілетін атауы.  Бүркеншік атымен аталсын десеңіз - бос қалдырыңыз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_displayNameEdit)
en: Enter the contact's display name. This is how the contact will appear in the contact list.
    Leave it empty if you want to see the contact's nickname as their display name.
kk: Контакттың көрсетілетін атауын келтіріңіз. Контакт осы атауымен контакттар тізімінде тіркеледі.
    Бүркеншік атымен аталсын десеңіз - бос қалдырыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Display name:
kk: Көрсетілетін атауы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it in the top level group.
kk: Контакт қосылатын топты көрсетіңіз. Жоғарғы деңгейдегі топқа қосылсын десеңіз - бос қалдырыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: In the group:
kk: Жатқызатын тобы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_groupList)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it to the top level group.
kk: Контакт қосылатын топты көрсетіңіз. Жоғарғы деңгейдегі топқа қосылсын десеңіз - бос қалдырыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Address book link:
kk: Адрес кітапшасының сілтемесі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please specify an away message, or choose a predefined one.
kk: Орнында жоқ туралы мәлімдемеңізді келтіріңіз, немесе дайын біреуін таңдаңыз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Information
kk: Мәлімет

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Check this and enter your password below if you would like your password to be stored in your wallet, so Kopete does not have to ask you for it each time it is needed.
kk: Парольді әмиянда сақтауы қажет болса, белгісін қойып, төменде пароліңізді келтіріңіз. Сонда Kopete қажет пайда болған сайын, оны сұрай бермейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Remember password
kk: Парольді жаттап алу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Password:
kk: Паролі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here.
kk: Мұнда пароліңізді келтіріңіз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here. If you would rather not save your password, uncheck the Remember password checkbox above; you will then be prompted for your password whenever it is needed.
kk: Мұнда пароліңізді келтіріңіз. Егер пароль сақталмасын десеңіз, жоғарыда көрсетілген "Пароль жатталсын"белгісінің қасындағы құсбелгі көзін тазалаңыз; онда парольді сұраған сайын енгізу қажет болады.

en: Start &Chat...
kk: Әңгі&мені бастау...

en: &Send Single Message...
kk: Бір &хабар жіберу...

en: User &Info
kk: Қатынасушы туралы &мәлімет

en: Send &File...
kk: &Файлды жіберу...

en: View &History...
kk: &Журналды қарау...

en: &Create Group...
kk: &Топты құру...

en: Cha&nge Meta Contact...
kk: &Мета-контактты өзгерту...

en: &Delete Contact
kk: Контактты ө&шіру

en: Change A&lias...
kk: &Бүркеншік атты өзгерту...

en: &Block Contact
kk: Контактты &бұғаттау

en: Un&block Contact
kk: Контакттан &бұғатты шешу

en: Contacts
kk: Контакттар

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Use Subfolder for Each Contact
kk: Әрбір қатынас үшін ішкі қапшықты қолдану

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, yesButton)
en: Always
kk: Әрқашанда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noButton)
en: Never
kk: Ешқашанда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlySelectedButton)
en: Only the selected contacts
kk: Тек таңдалған контакттар үшін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlyNotSelectedButton)
en: Not the selected contacts
kk: Таңдалмаған контакттар үшін

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AliasDialog)
en: Add New Alias
kk: Жаңа бүркеншік атауын қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Command:
kk: Команда:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, command)
en: This is the command that you want to run when you execute this alias.
kk: Осы бүкеншік атауды жеккенде орындалатын команда.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, command)
en: <qt>This is the command that you want to run when you execute this alias.
    
    You can use the variables <b>%1, %2 ... %9</b> in your command, and they will be replaced with the arguments of the alias. The variable <b>%s</b> will be replaced with all arguments. <b>%n</b> expands to your nickname.
    
    Do not include the '/' in the command (if you do it will be stripped off anyway).</qt>
kk: <qt>Осы бүркеншік атауын жеккенде орындалатын команда.
    
    Командада <b>%1, %2 ... %9</b> айнымалыларын қолдануға болады, олар бүркеншік атауға ілеспе аргументтермен ауыстырылады. <b>%s</b> айнымалысы барлық аргументтерімен ауыстырылады. <b>%n</b> пайдаланушы атауыңызбен ауыстырылады.
    
    Атауында '/' таңбасын қолданбаңыз (бәрібір алынып тасталады).</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aliasLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Alias:
kk: Бүркеншік атауы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/').
kk: Анықталып жатқан бүркеншік атауы ('/' деген команданың белгісінен кейін жазылатыны).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/'). Do not include the '/' (it will be stripped off if you do anyway).
kk: Анықталып жатқан бүркеншік атауы ('/' деген команданың белгісінен кейін жазылатыны). Атауында '/' таңбасын қолданбаңыз (бәрібір алынып тасталады).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_saveButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Save
kk: &Сақтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, kPushButton3)
en: &Cancel
kk: Қ&айту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, protocolList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, protocolList)
en: If you want this alias to only be active for certain protocols, select those protocols here.
kk: Егер бүрекшік атауыңыз кейбір протоколдарға ғана әсер етсін десеңіз, оларды осында көрсетіңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, protocolList)
en: Protocols
kk: Протоколдар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: For protocols:
kk: Мынау протоколдар үшін:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, aliasList)
en: This is the list of custom aliases and the commands that you have already added
kk: Бұл Сіз таңдаған бүркеншік атаулары мен командалардың тізімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList)
en: Alias
kk: Бүреншік ат

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList)
en: Command
kk: Команда

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add New Alias...
kk: Жаңа бүркеншік атауын қ&осу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete Selected
kk: Таңдалғанды ө&шіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, editButton)
en: Edit Alias...
kk: Бүркеншік атауын өзгерту...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &Add
kk: Қ&осу

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. An alias name cannot contain the characters "_" or "=".</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген бүркеншік атауы жарамсыз. Оның құрамында "_" және "=" таңбаларын қолдануға болмайды.</qt>

en: Invalid Alias Name
kk: Жарамсыз бүркеншік атау

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. This command is already being handled either by another alias or Kopete itself.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген бүркеншік атауы бола алмайды. Бұл басқа команданы бүркемелеуге немесе Kopete-тің өзінде қолданылады.</qt>

en: Could Not Add Alias
kk: Бүркеншік атауы қосылмады

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. This command is already being handled by either another alias or Kopete itself.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген бүркеншік атауы жарамсыз. Бұл басқа команданы бүркемелеуге немесе Kopete-тің өзінде қолданылады.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: Delete
kk: Өшіру

en: Are you sure you want to delete the selected aliases?
kk: Таңдалған бүркеншік атауларды өшімексіз бе?

en: Delete Aliases
kk: Бүркеншік атауларды өшіру

en: Text
kk: Мәтін

en: Replacement
kk: Алмастыратыны

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Sentence Options
kk: Сөйлем параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DotEndSentence)
en: Add a dot at the end of each sent line
kk: Әрбір жіберілген жолдың соңында нүкте қосылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CapitalizeBeginningSentence)
en: Start each sent line with a capital letter
kk: Әрбір жол бас әріппен басталсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Replacements List
kk: Алмастыру тізімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeHost) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mC
en: &Remove
kk: Өші&ру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Text:
kk: &Мәтіні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Re&placement:
kk: Алмасты&ратын:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_options)
en: Replacement Options
kk: Алмасу параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceIncoming)
en: Auto replace on incoming messages
kk: Келген хабарларға автоалмастыру қолданылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceOutgoing)
en: Auto replace on outgoing messages
kk: Жолдау хабарларға автоалмастыру қолданылсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Contact Notes
kk: Контакт жазбалары

en: Notes about %1:
kk: %1 туралы жазбалар

en: &Notes
kk: &Жазбалар

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (cryptographyToolBar)
en: Cryptography Toolbar
kk: Криптография құралдары

en: Cryptography
kk: Шифрлау

[ctx: @action toggle action]
en: Encrypt Messages
kk: Хабарламаларды шифрлау

[ctx: @action toggle action]
en: Sign Messages
kk: Хабарламаларды қолтаңбалау

[ctx: @action toggle action]
en: Export Contacts' Keys to Address Book
kk: Адрес кітапшасына контакттың кілттерін экспорттау

[ctx: @info]
en: You have not selected a private key for yourself, so signing is not possible. Please select a private key in the Cryptography preferences dialog.
kk: Өзіңіздің сырлы кілтіңізді таңдамадыңыз, сондықтан қолтаңбалау мүмкін емес. Криптография параметрлер диалогы комегімен оны таңдап алыңыз.

en: No Private Key
kk: Сырлы кілті жоқ

[ctx: @info]
en: This protocol may not work with messages that are encrypted. This is because encrypted messages are very long, and the server or peer may reject them due to their length. To avoid being signed off or your account being warned or temporarily suspended, turn off encryption.
kk: Бұл протокол шифрланған хаттармен істемеуі мүмкін, өйткені шифрланған хаттар өте ұзын. Шифрланған хатер ұзын болғандықтан сервер не қарсы компьютер одан бас тартуы мүмкін. Жазылудан шығып қалуды, тіркелгіңіз сөгіс алуды не уақытша төқтатуды болдырмау үшін шифрлаудан айныңыз.

en: Cryptography Unsupported Protocol
kk: Танымайтын криптография протоколы

[ctx: @info]
en: You need to select a public key for %2 to send encrypted messages to that contact. | You need to select a public key for the following meta-contacts to send encrypted messages to them:
    %2
kk[0]: Келесі мета-контактқа шифрланған хаттар жіберу үшін бір ашық кілтін таңдау керек:
    %2

en: Missing public key | Missing public keys
kk[0]: Ашық кілттері жоқ

[ctx: @action]
en: &Select Public Key...
kk: Ашық кілтті &таңдау...

[ctx: @action]
en: &Export Public Keys To Address Book...
kk: Адрес кітапшаға ашық кілттерін эк&спорттау...

[ctx: @info]
en: This protocol %1 may not work with messages that are encrypted. This is because encrypted messages are very long, and the server or peer may reject them due to their length. To avoid being signed off or your account being warned or temporarily suspended, turn off encryption.
kk: %1 протоколы шифрланған хаттармен істемеуі мүмкін, өйткені шифрланған хаттар өте ұзын. Шифрланған хатер ұзын болғандықтан сервер не қарсы компьютер одан бас тартуы мүмкін. Жазылудан шығып қалуды, тіркелгіңіз сөгіс алуды не уақытша төқтатуды болдырмау үшін шифрлаудан айныңыз.

en: Cryptography Unsupported Protocol %1
kk: %1 танымайтын криптография протоколы

[ctx: @info]
en: Cryptography plugin has found an encryption key for %1 (%2) in your KDE address book. Do you want to use key %3 as this contact's public key?
kk: Криптография плагині KDE адрестік кітапшаңызда %1 (%2) дегеннің шифрлау кілтін тапты. %3 кілтін контакттың ашық кілті ретінде қолдануды қалайсыз ба?

en: Public Key Found
kk: Ашық кілт табылды

en: Public Keys Found
kk: Ашық кілттер табылды

[ctx: @info]
en: Cryptography plugin has found multiple encryption keys for %1 (%2) in your KDE address book. To use one of these keys, select it and choose OK.
kk: Криптография плагині KDE адрестік кітапшаңызда %1 (%2) дегеннің бірнеше шифрлау кілтін тапты. Біреуін қолдану үшін таңдаңыз да, ОК-ді басыңыз.

en: Private Key:
kk: Сырлы кілті:

[ctx: @label:chooser]
en: Select the key you want to use to sign and encrypt messages
kk: Хабарламаларды қолтаңбалау мен шифрлауға пайдаланатын кілтін таңдау

en: Select the key you want to use to sign and encrypt messages
kk: Хабарламаларды қолтаңбалау мен шифрлауға пайдаланатын кілтін таңдау

[ctx: @info:tooltip]
en: The private key used for decryption and signing
kk: Шифрды шешу мен қолтаңбаға пайдаланған сырлы кілт

[ctx: @info:whatsthis]
en: View and change the private key used for signing and encrypting messages using the Cryptography plugin
kk: Криптография плагині қолтаңбалау және шифрлауға қолданылған сырлы кілтті қарау және өзгерту

[ctx: @info]
en: <para>Before you can sign messages or receive encrypted ones, you must select a private key for yourself.</para><para>Before you can send encrypted messages to someone, you must select their public key by right-clicking on their name in your contact list and choosing "Select Public Key".</para>
kk: <para>Хаттарды қолтаңбалау немесе шифрланғандарын қабылдау алдында сырлы кілтіңізді таңдап алыңыз.</para><para>Біреуге шифрланған хаттарды жіберу алдында ашық кілтіңізді, керек контакт атауын тышқанның оң жақ батырмамен түртіп, сосын "Ашық кілтті таңдау" дегенді таңдап алыңыз.</para>

en: Sign messages in clearsign mode
kk: Хаттарды clearsign режімінде қолтаңбалау

en: Select Contact's Public Key
kk: Контакттың ашық кілтін таңдау

[ctx: @label:chooser]
en: Select the key you want to use encrypt messages to the recipient
kk: Хабарламаларды шифрлауға пайдаланатын кілтін таңдау

en: Select public key
kk: Ашық кілтті таңдау

[ctx: @label:chooser]
en: Select public key for %1
kk: %1 үшін ашық кілтті таңдау

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cryptography Plugin)
en: User's private key fingerprint.
kk: Пайдаланушы сырлы кілтінің бақылау тізбегі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cryptography Plugin)
en: Sign messages in clearsign mode.
kk: Хаттарды clearsign режімінде қолтаңбалау.

en: Export Public Keys
kk: Ашық кілттерді эк&спорттау

[ctx: @action:button]
en: Export
kk: Экспорт

[ctx: @info:tooltip]
en: Export checked keys to address book
kk: Белгіленген кілттерді адрес кітапшасына экспорттау

[ctx: @item:inlistbox]
en: &lt;No metacontacts with keys to export&gt;
kk: &lt;Экспорттайтын кілттері бар мета-контакттар жоқ&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Cryptography plugin will export keys for the chosen metacontacts. If no address book entry has been linked to each metacontact, one will be created.
kk: Криптография плагині таңдалған мета-контактың кілттерін эеспорттайды. Егер әр мета-контактпен байланысқан адрестік кітапшадағы жазу болмаса, ол құрылып беріледі.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, keyList)
en: Select Keys to Export
kk: Экспорттайтын кілттерді таңдау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KListWidget, keyList)
en: Check the box next to the name and key of each user that you want to export to the address book.
kk: Адрес кітапшасына экспорттауын қалаған атау мен кілттерінен кейінгі белгісін қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, keyList)
en: Select Keys to Use
kk: Пайдаланатын кілттерді таңдау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KListWidget, keyList)
en: Select the key you want to use for to encrypt to the metacontact
kk: Мета-контакт үшін хатты шифрлауға пайдаланатын кілтін таңдау

en: -New filter-
kk: -Жаңа сүзгі-

en: Rename Filter
kk: Сүзгіні қайта атау

en: Please enter the new name for the filter:
kk: Сүзгінің жаңа атауын келтіріңіз:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Filters
kk: Бар сүзгілер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, renameButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rename)
en: Rename...
kk: Қайта атау...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Criteria
kk: Таңдау шарты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: If the message contains:
kk: Хабар мазмұнында келесі болса:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexp)
en: Regular expression
kk: Үлгі өрнегі

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editregexp)
en: Edit...
kk: Өңдеу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_case)
en: Case sensitive
kk: Үлкен-кішілігін ескеріп

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Action
kk: Әрекет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setImportance)
en: Set the message importance to:
kk: Орнататын хабардың маңыздылығы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Low
kk: Төмен

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Normal
kk: Қалыпты

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Highlight
kk: Бояулау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setBG)
en: Change the background color to:
kk: Ая түсі келесі болсын:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setFG)
en: Change the foreground color to:
kk: Түсі келесі болсын:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_raise)
en: Raise window
kk: Терезені алға шығару

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_notifications)
en: Configure Notifications...
kk: Құлақтандыруларын баптау...

en: Keep
kk: Қалдыру

en: Would you like to remove the old history files?
kk: Ескі журнал файлдарын өшірмексіз бе?

en: History Converter
kk: Журналды аудару

en: History converter
kk: Журналды аудару

en: Parsing the old history in %1
kk: Ескі %1 журналын талдау

en: Parsing the old history in %1:
    %2
kk: Ескі %1 журналын талдау:
    %2

note: i18n: ectx: label, entry (Auto_chatwindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Auto_chatwindow), group (History2 Plugin)
en: Show previous messages in new chats.
kk: Жаңа әңгімелерде алдыңғы әңгіме хабарламаларын көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry (Number_Auto_chatwindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Number_Auto_chatwindow), group (History2 Plugin)
en: Number of messages to show.
kk: Көрсетілетін хабарламалар саны.

note: i18n: ectx: label, entry (Number_ChatWindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Number_ChatWindow), group (History2 Plugin)
en: Number of messages per page
kk: Беттегі хабарламалар саны

note: i18n: ectx: label, entry (History_color), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (History_color), group (History2 Plugin)
en: Color of messages
kk: Хабарламалардың түсі:

note: i18n: ectx: label, entry (BrowserStyle), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (BrowserStyle), group (History2 Plugin)
en: Style to use in history-browser.
kk: Журнал-шолғышының стилі.

en: History for %1
kk: %1 дегеннің журналы

en: All
kk: Барлығы

en: Loading...
kk: Жүктеу...

en: Searching...
kk: Іздеу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, searchButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_search) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, searchButton)
en: &Search
kk: &Іздеу

en: History for All Contacts
kk: Барлық контакттардың журналы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Ready
kk: Дайын

en: Latest History
kk: Соңғы оқиғалар

en: View &History
kk: &Журналды қарау

en: Quote Last Message
kk: Соңғы хабарды келтіру

en: Import History
kk: Журналды импорттау

en: Import Listed Logs
kk: Тізімдеген журналдарды импорттау

en: Get History From &Pidgin...
kk: &Pidgin-ден журналды импорттау...

en: Select log directory by hand
kk: Журнал қапшығын қолмен таңдау

en: Parsed History
kk: Талдаған журнал

en: Saving logs to disk ...
kk: Журналдарды дискіге сақтау...

en: Abort Saving
kk: Сақтауды доғару

en: Saving
kk: Сақтау

en: Are You Sure?
kk: Күмәнсіз бе?

en: You already imported logs from pidgin. If you do it twice, each message is imported twice.
    Are you sure you want to continue?
kk: Журналды бір рет pidgin-ден импорттадыңыз ғой. Екінші рет етсеңіз, хабарламалары тек қайталанады.
    Жалғастырмақсыз ба?

en: Select Log Directory
kk: Журналдың қапшығын таңдау

en: Parsing history from pidgin ...
kk: Pidgin-дегі журналды талдау

en: Abort parsing
kk: Талдауды доғару

en: Parsing history
kk: Журналын талдау

en: WARNING: There is no equivalent for protocol %1 in kopete.
kk: ЕСКЕРТУ: kopete-те %1 протоколының баламасы жоқ.

en: WARNING: Cannot find matching account for %1 (%2).
kk: ЕСКЕРТУ: %1 (%2) дегенге сәйкесті тіркелгі табылмады.

en: WARNING: Cannot find %1 (%2) in your contact list. Found logs will not be imported.
kk: ЕСКЕРТУ: %1 (%2) деген контакттарыңыз тізімінде жоқ. Табылған журналдар импортталмайды.

en: WARNING: Cannot open file %1. Skipping.
kk: ЕСКЕРТУ: %1 файлы ашылмағандықтан қаралмай қалады.

en: WARNING: Cannot parse date "%1". You may want to edit the file containing this date manually. (Example recognized date strings: "%2".)
kk: ЕСКЕРТУ: "%1" денген күн түсініксіз. Қаласаңыз, бұл жазуы бар файлды қолмен түзеңіз. (Мысалы, мынау түрге келтіріп: "%2".)

en: INFORMATION: Guessed %1 to be one of your nicks.
kk: МӘЛІМЕТ: %1 деген бүркеншік атыңыздың бүреуі шығар.

en: INFORMATION: Guessed %1 to be one of your buddys nicks.
kk: МӘЛІМЕТ: %1 деген достарыңыздың бүркеншік атыңың бүреуі шығар.

en: Cannot map Nickname to Account
kk: Бүркеншік ат тіркелгіге сәйкестірілмеді

en: Did you ever use "%1" as nickname in your history?
kk: "%1" дегенді журналыңызда бүркеншік ат ретінде пайдаланғансыз ба?

en: WARNING: XML parser error in %1 at line %2, character %3: %4
kk: ЕСКЕРТУ: XML талдау қатесі %1 дегенде, %2-жолда, %3-таңбасында: %4

en: History
kk: Журнал

en: Old history files from Kopete 0.6.x or older has been detected.
    Do you want to import and convert them to the new history format?
kk: Нұсқасы 0.6.x немесе одан ертеректегі Kopete журналының ескі
    файлдары табылған. Оларды импорттап жаңа журнал пішіміне аудармақсыз ба?

en: History Plugin
kk: Журналды жүргізу плагині

en: Import && Convert
kk: Импорттап аудару

en: Do Not Import
kk: Керегі жоқ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chat History
kk: Әңгіме журналы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: The number of messages that are shown when browsing history in the chat window
kk: Журналды қарау кезінде әңгіме терезесінде көрсетілетін хабарламалар саны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: Number of messages per page:
kk: Беттегі хабарламалар саны:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, colorLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, History_color)
en: Color of history messages in the chat window
kk: Әңгіме терезесіндегі журналдың хабарлама түстері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en: Color of messages:
kk: Хабарламалардың түсі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numberLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_Auto_chatwindow)
en: This is the number of messages that will be added automatically in the chat window when opening a new chat.
kk: Жаңа әңгіме терезесіне автоматты түрде қосылатын алдыңғы әңгіменің хабарламалар саны.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number of messages to show:
kk: Көрсетілетін хабарлалар саны:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_ChatWindow)
en: The number of message that are shown when borwsing history in the chat window
kk: Журналды қарау кезінде әңгіме терезесінде көрсетілетін хабарламалар саны

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: When a new chat is opened, automatically add the last few messages between you and that contact.
kk: Жаңа әңгіме басталғанда терезеде осы контактпен соңғы әңгіменің бірнеше хабарламасы көрсетіледі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: Show chat history in new chats
kk: Жаңа әңгімелерде алдыңғы әңгіме журналын көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Contact:
kk: Контакт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importHistory) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importHistory2)
en: Import History...
kk: Журналды импорттау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Message filter:
kk: Хабарлама сүзгісі:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: All Messages
kk: Барлық хабарламалар

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: Only Incoming
kk: Тек кіріс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: Only Outgoing
kk: Тек шығіс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Date
kk: Күні

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Contact
kk: Контакты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Search:
kk: Іздеу:

en: Get History From &Kopete...
kk: &Kopete-тен журналды импорттау...

en: Parsing history from kopete ...
kk: Kopete-тегі журналды талдау

en: History2
kk: Журнал2

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, import2)
en: Import history from other kopete history plugin, pidgin,..
kk: Басқа kopete-тің Pidgin плагинінен журналды импорттау,..

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, import2)
en: Import history
kk: Журналды импорттау

note: i18n: ectx: label, entry (HorizontalDPI), group (Latex Plugin)
en: Horizontal Rendering Resolution (DPI).
kk: Көлденең айырымдылығы (DPI):

note: i18n: ectx: label, entry (VerticalDPI), group (Latex Plugin)
en: Vertical Rendering Resolution (DPI).
kk: Тік айырымдылығы (DPI):

note: i18n: ectx: label, entry (LatexIncludeFile), group (Latex Plugin)
en: Latex Include File.
kk: Latex айдар файлы.

en: Preview Latex Images
kk: Latex кескіндерін алдын-ала қарау

en: The message you are typing does not contain any LaTeX.  A LaTeX formula must be enclosed within two pairs of dollar signs: $$formula$$
kk: Теріп жатқан жазуда ешбір LaTeX жазуы жоқ. LaTeX формуласы қос доллардың белгілерімен қоршалады: $$formula$$

en: No LaTeX Formula
kk: LaTeX формуласы жоқ

en: <b>Preview of the LaTeX message :</b> <br />%1
kk: <b>Алдын-ала қарайтын Latex жазуы :</b> <br />%1

en: Cannot find the Magick 'convert' program.
    convert is required to render the LaTeX formulae.
    Please get the software from www.imagemagick.org or from your distribution's package manager.
kk: Magick 'convert' бағдарламасы табылмады.
    Ол Latex формуласын кескіндеу үшін қажет.
    Оны www.imagemagick.org сайтынан немесе дистрибутивінің десте менеджері арқылы орнатыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The KopeteTeX plugin allows Kopete to render LaTeX formulas in the chat window. The sender must enclose the formula between two pairs of $ signs. ie: $$formula$$
    This plugin requires that the ImageMagick convert program be installed in order to work.
kk: KopeteTeX плагині Kopete әңгіме терезесінде LaTeX формуласын көрсетуге мүмкіндік береді. Бұл үшін формуланы қос $ белгілерінің қоршауында жазу керек, мысалы, былай: $$formula$$
    Плагин істеу үшін ImageMagick түрлендіру бағдарламасын орнату керек.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
kk: Параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: LaTeX include file:
kk: LaTeX айдар файлы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Rendering resolution (DPI):
kk: Айырымдылығы (DPI):

en: Unknown artist
kk: Беймәлім әртіс

en: Unknown album
kk: Беймәлім альбом

en: Unknown track
kk: Беймәлім жолсызық

note: i18n: ectx: label, entry (Header), group (Now Listening Plugin)
en: Header of the message advertised.
kk: Жариялағандағы хабарламаның айдары.

en: Now listening to:
kk: Қазір тыңдайтыны:

note: i18n: ectx: label, entry (PerTrack), group (Now Listening Plugin)
en: Core of the message advertised.
kk: Жариялағандағы хабарламаның негізі.

en: %track( by %artist)( on %album)
kk: %track(орындайтын:%artist )(%album альбомы)

note: i18n: ectx: label, entry (Conjunction), group (Now Listening Plugin)
en: Conjunction when multiple track are playing.
kk: Көп жолсызықтарды ойнатқанда біріктіру.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Conjunction)
en: , and
kk: , және

note: i18n: ectx: label, entry (ExplicitAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show explicitly the current music listened via a menu or /media command.
kk: Тыңдап жатқан әуенді мәзірі не /media командасы арқылы нақтылап көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (ChatAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened in chat window.
kk: Әңгіме терезесінде тыңдап жатқанын көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry (StatusAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened in place of your status message.
kk: Тыңдап жатқан әуенді күй-жай хабарламаңызбен бірге көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry (AppendStatusAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened appended to your status message.
kk: Тыңдап жатқан әуенді күй-жай хабарламаңызға тіркеп көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry (UseSpecifiedMediaPlayer), group (Now Listening Plugin)
en: Use the specified media player.
kk: Көрсетілген ойнатқышты қолдану.

note: i18n: ectx: label, entry (SelectedMediaPlayer), group (Now Listening Plugin)
en: Selected Media Player for source of listening advertising.
kk: Жариялайтының тыңдау үшін қолдануға таңдалған ойнатқышты.

en: Send Media Info
kk: Әуен туралы мәліметті жіберу

en: None of the supported media players (Amarok, KsCD, JuK, Kaffeine, Quod Libet, or Qmmp) are playing anything.
kk: Жүйеңіз танитын медиа ойнатқыштардың (Amarok, KsCD, JuK, Kaffeine, Quod Libet, Qmmp) біреуі де ештеңе орындап жатқан жоқ.

en: Nothing to Send
kk: Жіберетін ештеңе жоқ

en: USAGE: /media - Displays information on current song
kk: ҚОЛДАНУЫ: /media - назардағы ән туралы мәліметін көрсету

[ctx: Message from Kopete user to another user; used when sending media information even though there are no songs playing or no media players running]
en: Now Listening for Kopete - it would tell you what I am listening to, if I was listening to something on a supported media player.
kk: Kopete-тің "Қазір не тыңдап жатқаны" - қолдау табатын медиа плейердің біреуінде тыңдап жатқаныңызды басқаға жариялайды.

en: Unknown player
kk: Беймәлім ойнатқыш

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NowListeningPrefsUI)
en: Now Listening
kk: Қазір не тыңдап жатқаны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, advertiseNewMediaToBuddiesLabel)
en: <b>Share Your Musical Taste</b>
kk: <b>Өзіңіздің музыкалық талғауымен бөлісіңіз</b>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Messa&ge
kk: Хабарла&ма

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, useThisMessageLabel)
en: Use this message when advertising:
kk: Мәлімет бергенде мына хабарлама қолданылсын:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helperLabel)
en: %track, %artist, %album, %player will be substituted if known.
    Expressions in brackets depend on a substitution being made.
kk: %track, %artist, %album, %player өрнектері өлеңнің аты,
    орындаушысы, альбом атауы және ойнатқыш мәліметімен
    (белгілі болса) алмастырылатын болады. Жақшадағы өрнектер
    алмастырғанына тәуелді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_headerLabel)
en: Start with:
kk: Бастайтыны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Header)
en: Now Listening To:
kk: Енді тыңдайтыны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_perTrackLabel)
en: For each track:
kk: Әрбір жолсызығы үшін:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_PerTrack)
en: %track (by %artist)(on %album)
kk: (%artist - )%track (/%album/)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_conjunctionLabel)
en: Conjunction (if >1 track):
kk: Біріктіретіні (егер >1 жолсызығы болса):

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvertising Mode
kk: Жар&намалау түрі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExplicitAdvertising)
en: Explicit &via "Tools->Send Media Info",
    or by typing "/media" in the chat
    window edit area.
kk: Бұл үшін келесі &мәзірді қолданыңыз
    "Құралдар->Медиа мәліметін жіберу", немесе 
    хабарды енгізу аймағында "/media" командасын теріңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ChatAdvertising)
en: &Show in chat window (automatic)
kk: Әңгіме терезесінде &көрсетілсін (автоматты түрде)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_StatusAdvertising)
en: Show &the music you are listening to 
    in place of your status message.
kk: Т&ыңдап жатқан әуенді күй-жай 
    хабарламаңызбен бірге көрсету.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AppendStatusAdvertising)
en: Appe&nd to your status message
kk: Күй-жайыңыз туралы хабарламаңызға т&іркелсін

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Media Pla&yer
kk: &Ойнатқыш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSpecifiedMediaPlayer)
en: Use &specified media player
kk: Көр&сетілген ойнатқыш қолданылсын

en: Waiting for %1...
kk: %1 дегенді күту...

en: Checking if answers match...
kk: Жауаптарды тексеру...

en: Incoming authentication request from %1
kk: %1 дегеннен аутентификацияға сұраныс келді

en: Close
kk: Жабу

[ctx: @title]
en: Select authentication method
kk: Аутентификациялау тәсілін таңдау

en: Question and Answer
kk: Сұрақ пен жауап

en: Shared Secret
kk: Ортақ құпия

en: Manual fingerprint verification
kk: Бақылау тізбегін қолмен тексеру

[ctx: @title]
en: Question and Answer
kk: Сұрақ пен жауап

[ctx: @info]
en: Enter a question that only %1 is able to answer:
kk: Тек %1 ғана жауабын білетін сұрақ:

[ctx: @info]
en: Enter the answer to your question:
kk: Сұрағыңызға жауабын келтіріңіз:

[ctx: @info]
en: Authentication with %1
kk: %1 аутентификациясы

[ctx: @info]
en: %1 would like to verify your authentication. Please answer the following question in the field below:
kk: %1 Сізді аутентификациясынан өткізбек. Келесі сұрағына төмендегі өрісте жауабыңызды беріңіз:

[ctx: @title]
en: Shared Secret
kk: Ортақ құпия

[ctx: @info]
en: Enter a secret passphrase known only to you and %1:
kk: Тек %1 және Сізге ғана мәлім құпия жауапты келтіріңіз.

[ctx: @title]
en: Authentication with %1
kk: %1 аутентификациясы

[ctx: @info]
en: Enter the secret passphrase known only to you and %1:
kk: Тек %1 және Сізге ғана мәлім құпия жауапты келтіріңіз.

[ctx: @title]
en: Manual Verification
kk: Қолмен өткізген тексеріс

[ctx: @info]
en: Contact %1 via another secure channel and verify that the following fingerprint is correct:
kk: %1 дегенмен басқа қауіпсіз арна арқылы қатынап, келесі жауап дұрыс екенін анықтаңыз:

[ctx: @item:inlistbox ...verified that]
en: I have not
kk: Мен құптамаймын

[ctx: @item:inlistbox ...verified that]
en: I have
kk: Мен құптаймын

[ctx: @info:label I have...]
en: verified that this is in fact the correct fingerprint for %1
kk: (%1 берген жауабы дұрыс дегенді)

en: Authentication successful
kk: Аутентификация сәтті өтті

en: The authentication with %1 was completed successfully. The conversation is now secure.
kk: %1 деген аутентификацияңыздан сәтті өтті. Хабар алмасуы қауіпсіз.

en: <b>%1</b> has successfully authenticated you. You may want to authenticate this contact as well by asking your own question.
kk: <b>%1</b> аутентификациясынан сәтті өттіңіз. Сіз де бұл контактты, өзіңіз  сұрағыңызды қойып, аутентификацияңыздан өткізе аласыз.

en: Authentication failed
kk: Аутентификация жаңылысы

en: The authentication with %1 failed. To make sure you are not talking to an imposter, try again using the manual fingerprint verification method. Note that the conversation is now insecure.
kk: %1 аутентификацияңыздан өтпеді. Қатынасып тұрған бөтен тұлға емес екенін дәлелдеу үшін тексерісті қолмен өткізіп көріңіз. Хабар алмасуы қауіпсіз емес екенін ескерген жөн.

en: Authentication aborted
kk: Аутентификация доғарылды

en: %1 has aborted the authentication process. To make sure you are not talking to an imposter, try again using the manual fingerprint verification method.
kk: %1 аутентификация процесін доғарды. Қатынасып тұрған бөтен тұлға емес екенін дәлелдеу үшін тексерісті қолмен өткізіп көріңіз.

en: Ask %1 a question, the answer to which is known only to you and them. If the answer does not match, you may be talking to an imposter.
kk: Жауабы тек %1 және Сізге ғана мәлім сұрақты қойыңыз. Жауабы дұрыс болмаса, қатынасып тұрған бөтен тұлға болуы мүмкін.

en: Pick a secret known only to you and %1. If the secret does not match, you may be talking to an imposter. Do not send the secret through the chat window, or this authentication method could be compromised with ease.
kk: Құпияңыз тек %1 және Сізге ғана мәлім болсын. Оны дұрыс жауап бермесе, қатынасып тұрған бөтен тұлға болуы мүмкін. Құпияны чат терезесі арқылы жібермеңіз, ол тәуекелді жол.

en: Verify %1's fingerprint manually. For example via a phone call or signed (and verified) email.
kk: %1 дегенді қолмен тексеріңіз. Мысалы, телефонмен звондап немесе қолтаңбаланған (және тексерілген) эл.пошта арқылы.

[ctx: @title]
en: Authenticating contact...
kk: Контактты аутентификациялау...

note: i18n: ectx: label, entry (rbAlways), group (Policy)
en: Always encrypt outgoing messages
kk: Әрқашанда шығыс хабарларды шифрлау

note: i18n: ectx: label, entry (rbOpportunistic), group (Policy)
en: Automatically encrypt messages if the other side supports OTR
kk: Қарсы жақ OTR-ды түсінсе әрқашанда шығыс хабарларды шифрлау

note: i18n: ectx: label, entry (rbManual), group (Policy) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbManual)
en: Encrypt messages if the other side requests an OTR connection
kk: Егер қарсы жақ OTR шифрлауын сұраса

note: i18n: ectx: label, entry (rbNever), group (Policy)
en: Never encrypt outgoing messages
kk: Әрқашанда шығыс хабарларды шифрламау

note: i18n: ectx: Menu (otr_menu)
en: OTR Settings
kk: OTR параметрлері

en: OTR Encryption
kk: OTR шифрлауы

en: Start OTR Session
kk: OTR сеансын бастау

en: End OTR Session
kk: OTR сеансын аяқтау

en: Authenticate Contact
kk: Контакт аутентификациясы

en: Refresh OTR Session
kk: OTR сеансын жаңарту

en: <b>Received a new fingerprint from <a>%1</a>. You should authenticate this contact.</b>
kk: <b><a>%1</a> дегеннен жаңа бақылау тізбегі келді. Бұл контактты аутентификациялау керек.</b>

en: <b>Private OTR session started.</b>
kk: <b>Сырлы OTR сеансы басталды.</b>

en: <b>Unverified OTR session started.</b>
kk: <b>Тексерілмеген OTR сеансы басталды.</b>

en: <b>OTR Session ended. Note that the conversation is now insecure.</b>
kk: <b>OTR сеансы аяқталды. Хабар алмасуы қауіпсіз емес екенін ескерген жөн.</b>

en: <b>OTR connection refreshed successfully.</b>
kk: <b>OTR қосылым сәтті жаңартылды.</b>

en: Error occurred encrypting message.
kk: Хабарламаны шифрлағанда қате пайда болды.

en: You sent encrypted data to %1, who wasn't expecting it.
kk: %1 дегенге, ол күтпеген шифрланған деректерді жіберіпсіз.

en: You transmitted an unreadable encrypted message.
kk: Оқуға жарамайтын шифрланған хатты тапсырыпсыз.

en: You transmitted a malformed data message.
kk: Дерегі жарамсыз хатты тапсырыпсыз.

en: [resent]
kk: [қайта жіберген]

en: Authentication with <b>%1</b> successful. The conversation is now secure.
kk: <b>%1</b> аутентификациядан сәтті өтті. Хабар алмасуы қауіпсіз.

en: Authentication with <b>%1</b> failed. The conversation is now insecure.
kk: <b>%1</b> аутентификациядан өте алмады. Хабар алмасуы қауіпсіз емес.

en: You attempted to send an unencrypted message to %1.
kk: %1 дегенге шифрланбаған хатты жібермексіз.

en: An error occurred when encrypting your message. The message was not sent.
kk: Хатты шифрлағанда қате пайда болды. Хат жіберілмеді.

en: %1 has already closed his/her private connection to you. Your message was not sent. Either end your private conversation, or restart it.
kk: %1 деген Сізбен сырлы байланысын жапқан екен. Хатыңыз жіберілмеді. Сырлы хабарласуды доғарыңыз, немесе жаңадан бастаңыз.

en: OTR error
kk: OTR қатесі

en: We are receiving our own OTR messages. You are either trying to talk to yourself, or someone is reflecting your messages back at you.
kk: Озіміздің OTR хатарын қабылдап жатырсыз. Немесе Сіз өз-өзімен әңгімелеспексіз, немесе біреу хатарыңызды қайтарып берді.

en: <b>The last message to %1 was resent.</b>
kk: <b>%1 дегенге соңғы хат қайта жіберілді.</b>

en: <b>The encrypted message received from %1 is unreadable, as you are not currently communicating privately.</b>
kk: <b>%1 дегеннен келген шифрланған хат оқылмайды, өйткені Сіз онымен сырлы байланысуда емессіз.</b>

en: We received an unreadable encrypted message from %1.
kk: %1 дегеннен оқуға жарамайтын шифрланған хат келді.

en: We received a malformed data message from %1.
kk: %1 дегеннен дерегі жарамсыз хат келді.

en: <b>The following message received from %1 was <i>not</i> encrypted: [</b>%2<b>]</b>
kk: <b>%1 дегеннен келген келесі хат <i>шифрланБАған</i> : [</b>%2<b>]</b>

en: %1 has sent an encrypted message intended for a different session. If you are logged in multiple times, another session may have received the message.
kk: %1 деген бірнеше сеанстарға арналған шифрланған хатты жіберіпті. Егер бірнеше сеансқа кірген болсаңыз, бұл хат қайталанады.

en: <b>%1</b> has ended the OTR session. You should do the same.
kk: <b>%1</b> OTR сеансын аяқтады. Сізге де сөйту керек.

en: An error occurred while encrypting the message.
kk: Хабарламаны шифрлағанда қате пайда болды.

en: Terminating OTR session.
kk: OTR сеансын аяқтау.

en: <b>Authentication aborted. Note that the conversation is now insecure.</b>
kk: <b>Аутентификация доғарылды. Хабар алмасуы қауіпсіз емес екенін ескерген жөн.</b>

en: <b>Authenticating contact...</b>
kk: <b>Контактты аутентификациялау...</b>

[ctx: @info]
en: No fingerprint present.
kk: Бақылау тізбегі жоқ.

[ctx: @item:intable Fingerprint was never used]
en: Unused
kk: Бұрын қолданбаған

[ctx: @item:intable Fingerprint is used in a private conversation]
en: Private
kk: Сырлы

[ctx: @item:intable Fingerprint is used in an unverified conversation]
en: Unverified
kk: Тексерілмеген

[ctx: @item:intable Private conversation finished]
en: Finished
kk: Аяқталған

[ctx: @item:intable Conversation is not private]
en: Not Private
kk: Сырлы емес

[ctx: @item:intable The fingerprint is trusted]
en: Yes
kk: Иә

[ctx: @item:intable The fingerprint is not trusted]
en: No
kk: Жоқ

[ctx: @item:inmenu]
en: &OTR Policy
kk: &OTR тәртібі

[ctx: @item:inmenu Use the default encryption mode specified in settings dialog]
en: &Default
kk: &Әдетті

[ctx: @item:inmenu Always encrypt messages]
en: Al&ways
kk: Ә&рқашанда

[ctx: @item:inmenu Use the opportunistic encryption mode]
en: &Opportunistic
kk: &Икемді

[ctx: @item:inmenu Use the manual encryption mode]
en: &Manual
kk: &Қолмен

[ctx: @item:inmenu Never encrypt messages]
en: Ne&ver
kk: Е&шқашанда

[ctx: @info:status]
en: Your policy settings do not allow encrypted sessions to this contact.
kk: Орнатқан тәртібіңіз бұл контактқа шифрланған сеанстарды рұқсат етпейді.

[ctx: @info:status]
en: Attempting to refresh the OTR session with <b>%1</b>...
kk: <b>%1</b> дегенмен OTR сеансын жаңарту әрекеті...

[ctx: @info:status]
en: Attempting to start a private OTR session with <b>%1</b>...
kk: <b>%1</b> дегенмен сырлы OTR сеансын бастау әрекеті...

en: Selected account already has a key. Do you want to create a new one?
kk: Таңдалған тіркелгінің кілті бар екен. Жаңасын жасамақсыз ба?

en: Overwrite key?
kk: Кілтің қайта жазбақсыз ба?

en: Please contact %1 via another secure way and verify that the following fingerprint is correct:
kk: %1 дегенмен басқа бір қауіпсіз жолмен байланысып, келесі бақылау тізбегі дұрыстығын анықтаңыз:

en: Are you sure you want to trust this fingerprint?
kk: Осы бақылау тізбегінің дұрыстығына сенесіз бе?

en: Verify fingerprint
kk: Бақылау тізбегін тексеру

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OTRPrefsUI)
en: OTR Plugin Preferences
kk: OTR плагин параметрлері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Private Keys
kk: Жеке кілттер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Account:
kk: Тіркелгісі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btGenFingerprint)
en: &Generate
kk: &Жасау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fingerprint:
kk: Бақылау тізбегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlFingerprint)
en: No Fingerprint
kk: Бақылау тізбегі жоқ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbPolicy)
en: Default OTR Policy
kk: Әдетті OTR тәртібі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbAlways)
en: Always encrypt messages
kk: Әрқашан шифрлау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbAlways)
en: Al&ways
kk: Ә&рқашан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbManual)
en: &Manual
kk: &Қолмен

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbOpportunistic)
en: Encrypt messages automatically if the other side supports OTR
kk: Егер қарсы жақта OTR шифрлауы мүмкіндігі болса

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbOpportunistic)
en: &Opportunistic
kk: &Икемді

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbNever)
en: Never encrypt messages
kk: Ешқашанда шифрламау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbNever)
en: Ne&ver
kk: Е&шқашан

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, fingerprints)
en: K&nown Fingerprints
kk: &Мәлім бақылау тізбектері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Contact ID
kk: Контакттың ID-і

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Verified
kk: Тексерілді

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Fingerprint
kk: Бақылау тізбегі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Protocol
kk: Протоколы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btVerify)
en: &Verify Fingerprint
kk: Бақылау тізбегін т&ексеру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btForget)
en: F&orget Fingerprint
kk: Бақылау тізбегін ұм&ыту

en: Please wait
kk: Күте тұрыңыз

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrivKeyPopup)
en: Please Wait
kk: Күте тұрыңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please wait while generating the private key
kk: Жеке кілт жасауын күте тұрыңыз

[ctx: adjective decribing instant message]
en: Inbound
kk: Кіріс

[ctx: adjective decribing instant message]
en: Outbound
kk: Шығыс

[ctx: adjective decribing instant message directions inbound and outbound]
en: Both Directions
kk: Кіріс те, шығыс та

en: HTML Message Body
kk: HTML хабарлама денесі

en: Plain Text Message Body
kk: Кәдімгі мәтінді хабарлама денесі

en: Kopete Message XML
kk: Kopete XML хабарламасы

[ctx: adjective decribing an instant message]
en: Inbound
kk: Кіріс

[ctx: adjective decribing an instant message]
en: Outbound
kk: Шығыс

en: Path
kk: Жолы

en: Direction
kk: Бағыты

en: Pipe Contents
kk: Арнадағысы

en: The pipe %1 returned malformed XML to the Pipes plugin.The error is:
    
    %2
    
    Located at line %3 and column %4
kk: %1 арнасы "Арналар" плагиніне бұзылған XML қайтарды. Қатесі:
    
    %2
    
    Қате %3-жолының, %4-бағанында пайда болған

en: Select Program or Script to Pipe Messages Through
kk: Хабарды қай бағдарлама не скрипт арқылы жолдамақсыз, таңдаңыз

[ctx: verb]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add...
kk: Қ&осу...

[ctx: verb]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeButton)
en: &Remove
kk: Өші&ру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAddExistingMetaContact)
en: Add an existing metacontact:
kk: Қосылатын мета-контакты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAnotherContact)
en: Specify another contact:
kk: Басқа атау қолданылсын:

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowAll), group (Privacy Plugin)
en: Allow everyone to send you messages.
kk: Кез-келген хабарлама қабылдау.

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowNoneButWhiteList), group (Privacy Plugin)
en: Allow nobody to send you messages, except the contacts on the whitelist.
kk: ""Ақ" тізімімдегілерден басқасынан қабылдамау.

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowAllButBlackList), group (Privacy Plugin) i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowNoneButContactList), group (Privacy Plugin)
en: Allow everyone to send you messages, except the contacts on the blacklist.
kk: "Қара" тізімімдегілерден басқасынан қабылдау.

note: i18n: ectx: label, entry (WhiteList), group (Privacy Plugin)
en: Contacts on the whitelist.
kk: "Ақ" тізімдегілер.

note: i18n: ectx: label, entry (BlackList), group (Privacy Plugin)
en: Contacts on the blacklist.
kk: "Қара" тізімдегілер.

note: i18n: ectx: label, entry (Content_DropIfAny), group (Privacy Plugin)
en: Drop messages that contain at least one of the following words.
kk: Кемінде бір келесі сөздері бар хабарламалады лақтырып тастау.

note: i18n: ectx: label, entry (DropIfAny), group (Privacy Plugin) i18n: ectx: label, entry (DropIfAll), group (Privacy Plugin)
en: Words to look for.
kk: Бақлайтын сөздер.

note: i18n: ectx: label, entry (Content_DropIfAll), group (Privacy Plugin)
en: Drop messages that contain all of the following words.
kk: Барлық келесі сөздері бар хабарламаларды лақтырып тастау.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Filter by Sender
kk: Жолдаушы бойынша сүзгілеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnlyWhiteList)
en: Allow messages only from contacts on the whitelist
kk: Тек "ақ" тізімдегілерден ғана хабарлар қабылдансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Blacklist:
kk: "Қара" тізімі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAllowAll)
en: Allow all messages
kk: Барлық хабарлар қабылдансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnlyContactList)
en: Allow messages only from contacts on my contact list
kk: Контакттар тізімімдегілерден ғана қабылдансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAllButBlackList)
en: Allow all messages but messages from contacts on the blacklist
kk: Тек "қара" тізімдегілерден ғана хабарлар қабылданбасын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Whitelist:
kk: "Ақ" тізімі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter by Content (separate multiple words by commas)
kk: Мазмұны бойынша сүзгілеу (үтірмен бөлінген сөздер)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDropAll)
en: Drop messages that contain all of the following words:
kk: Келесі сөздері барлары лақтырып тасталсын:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDropAtLeastOne)
en: Drop messages that contain at least one of the following words:
kk: Кемінде бір келесі сөздері барлары лақтырып тасталсын:

en: Add to WhiteList
kk: "Ақ" тізіміне кіргізу

en: Add to BlackList
kk: "Қара" тізіміне кіргізу

en: A message from %1 was dropped, because this contact is not on your whitelist.
kk: %1 контактты "ақ" тізіміңізде болмағасын, оның хабарламасы қабылданбады.

en: A message from %1 was dropped, because this contact is on your blacklist.
kk: %1 контактты "қара" тізімінде болғандықтан, оның хабарламасы қабылданбады.

en: A message from %1 was dropped, because this contact is not on your contact list.
kk: %1 контактты контакттар тізіміңізде болмағандықтан, оның хабарламасы қабылданбады.

en: A message from %1 was dropped, because it contained a blacklisted word.
kk: %1 жібірген хабарлама қабылданбады, өйткені онда "қара" тізімге кірген сөз бар.

en: A message from %1 was dropped, because it contained blacklisted words.
kk: %1 жіберген хабарлама қабылданбады, өйткені онда "қара" тізімге кірген сөздер бар.

en: Add Contact to Whitelist
kk: Контактты "ақ" тізіміне кіргізу

en: Add Contact to Blacklist
kk: Контактты "қара" тізіміне кіргізу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3) i18n: ectx: Menu (privacyMenu)
en: Privacy
kk: Дербестік

en: Statistics for %1
kk: %1 статистикасы

en: Key:  <font color="%1">Online</font>  <font color="%2">Away</font>  <font color="%3">Offline</font>
kk: Кілт:  <font color="%1">Онлайн</font>  <font color="%2">Орында жоқ</font>  <font color="%3">Желіден тыс</font>

en: <h1>Statistics for %1</h1>
kk: <h1>%1 статистикасы</h1>

en: <div class="statgroup"><b><a href="main:generalinfo" title="General summary view">General</a></b><br><span title="Select the day or month for which you want to view statistics"><b>Days: </b><a href="dayofweek:1">Monday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:2">Tuesday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:3">Wednesday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:4">Thursday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:5">Friday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:6">Saturday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:7">Sunday</a><br><b>Months: </b><a href="monthofyear:1">January</a>&nbsp;<a href="monthofyear:2">February</a>&nbsp;<a href="monthofyear:3">March</a>&nbsp;<a href="monthofyear:4">April</a>&nbsp;<a href="monthofyear:5">May</a>&nbsp;<a href="monthofyear:6">June</a>&nbsp;<a href="monthofyear:7">July</a>&nbsp;<a href="monthofyear:8">August</a>&nbsp;<a href="monthofyear:9">September</a>&nbsp;<a href="monthofyear:10">October</a>&nbsp;<a href="monthofyear:11">November</a>&nbsp;<a href="monthofyear:12">December</a>&nbsp;</span></div><br>
kk: <div class="statgroup"><b><a href="main:generalinfo" title="General summary view">Жалпы</a></b><br><span title="Select the a day or a month to view the stat for"><b>Күндері: </b> <a href="dayofweek:1">Дүйсенбі</a>&nbsp;<a href="dayofweek:2">Сейсенбі</a>&nbsp;<a href="dayofweek:3">Сәрсенбі</a>&nbsp;<a href="dayofweek:4">Бейсенбі</a>&nbsp;<a href="dayofweek:5">Жұма</a>&nbsp;<a href="dayofweek:6">Сенбі</a>&nbsp;<a href="dayofweek:7">Жексенбі</a><br><b>Айлары: </b><a href="monthofyear:1">Қаңтар</a>&nbsp;<a href="monthofyear:2">Ақпан</a>&nbsp;<a href="monthofyear:3">Наурыз</a>&nbsp;<a href="monthofyear:4">Сәуір</a>&nbsp;<a href="monthofyear:5">Мамыр</a>&nbsp;<a href="monthofyear:6">Маусым</a>&nbsp;<a href="monthofyear:7">Шілде</a>&nbsp;<a href="monthofyear:8">Тамыз</a>&nbsp;<a href="monthofyear:9">Қыркүйек</a>&nbsp;<a href="monthofyear:10">Қазан</a>&nbsp;<a href="monthofyear:11">Қараша</a>&nbsp;<a href="monthofyear:12">Желтоқсан</a>&nbsp;</span></div><br>

en: <div class="statgroup" title="Contact status history for today"><h2>Today</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>From</td><td>To</td></tr>
kk: <div class="statgroup" title="Contact status history for today"><h2>Бүгін</h2><table width="100%"><tr><td>Күй-жайы</td><td>Басталуы</td><td>Аяқталуы</td></tr>

en: <b title="The total time %1 was visible">Total visible time :</b> %2<br>
kk: <b title="Жалпы %1 желіде көрінген уақыт">Жалпы желіде көрінген уақыт : </b> %2 сағат<br>

en: <b title="The total time %1 was online">Total online time :</b> %2<br>
kk: <b title="Жалпы %1 желіде болған уақыт">Жалпы желіде болған уақыт :</b> %2 сағат<br>

en: <b title="The total time %1 was away">Total busy time :</b> %2<br>
kk: <b title="Жалпы %1 орында болмаған уақыт">Жалпы қол тимеген уақыт :</b> %2 сағат<br>

en: <b title="The total time %1 was offline">Total offline time :</b> %2
kk: <b title="Жалпы %1 желіден тыс болған уақыт">Жалпы желіден тыс болған уақыт : </b> %2 сағат

en: General information
kk: Жалпы мәліметі

en: <b>Average message length:</b> %1 character<br> | <b>Average message length:</b> %1 characters<br>
kk[0]: <b>Хабардың орта ұзындығы:</b> %1 таңба<br>

en: <b>Time between two messages:</b> %1 second | <b>Time between two messages:</b> %1 seconds
kk[0]: <b>Хабарлардың арасындағы уақыт: </b> %1 секунд

en: <b title="The last time you talked with %1">Last talk :</b> %2<br>
kk: <b title="The last time you talked with %1">Соңғы сөйлесуі :</b> %2<br>

en: <b title="The last time %1 was online or away">Last time present :</b> %2
kk: <b title="The last time %1 was online or away">Соңғы орында болған уақыт: </b> %2

note: i18n("<b title=\"%1 uses to set his status online at these hours (EXPERIMENTAL)\">Main online events :</b><br>").arg(m_contact->metaContact()->displayName())); QValueList<QTime> mainEvents = m_contact->mainEvents(Kopete::OnlineStatus::Online); for (uint i=0; i<mainEvents.count(); i++) QString("%1<br
en: Current status
kk: Қазіргі күй-жайы

en: Is <b>%1</b> since <b>%2</b>
kk: <b>%2</b> кезден бастап <b>%1</b>

[ctx: TRANSLATOR: please reverse 'left' and 'right' as appropriate for your language]
en: When was this contact visible?<br />All charts are in 24 blocks, one per hour, encompassing one day. %1 is on the left, and %2 is on the right.
kk: Бұл контакт қашан көрінетін күйде болған?<br />Әр диаграмма, тәулікті шолып, сағат сайын, 24-ке бөлінген. %1 - сол жақта, %2 - оң жақта.

en: Between %1 and %2, %3 was visible for %4% of the hour.
kk: %1 - %2 аралығында, %3 сағаттың %4% көрінетін күйде болды.

en: Online time
kk: Онлайн уақыты

en: Away time
kk: Орнында жоқ уақыты

en: Offline time
kk: Желіден тыс уақыты

en: online
kk: желіде

en: away
kk: орнында жоқ

en: offline
kk: желіден тыс

en: Between %1 and %2, %3 was %4% %5.
kk: %1 - %2 аралығында, %3 %4% %5 күйінде болды.

en: <h2>%1</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>From</td><td>To</td></tr>
kk: <h2>%1</h2><table width="100%"><tr><td>Күй-жайы</td><td>Басталуы</td><td>Аяқталуы</td></tr>

en: View &Statistics
kk: &Статистиканы қарау

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &Calendar View
kk: &Күнтізбе

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Colors
kk: &Түстер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsAdd)
en: &Add...
kk: Қ&осу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsUp)
en: Move &Up
kk: &Жоғарлату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsDown)
en: Move &Down
kk: &Төмендету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_colorRandom)
en: Random order
kk: Кездейсоқ ретімен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_fg)
en: Change global text foreground color
kk: Жалпы мәтін түсі өзгертілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_char)
en: Change color every letter
kk: Әрбір әріптің түсі өзгертілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_words)
en: Change color every word
kk: Әрбір сөздің түсі өзгертілсін

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Effects
kk: Эффекттер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_casewaves)
en: CasE wAVes
kk: ӘріП тОЛқыНЫ

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLanguage), group (Translator plugin)
en: Default native language
kk: Әдеттегі ана тілі

note: i18n: ectx: label, entry (Service), group (Translator plugin)
en: Translation service
kk: Аударма қызметі

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingDontTranslate), group (Translator plugin)
en: Do not translate incoming messages
kk: Кіріс хабарламаларды аудармау

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingShowOriginal), group (Translator plugin)
en: Show the original incoming message
kk: Келген хабарламаның түпнұсқасын көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingTranslate), group (Translator plugin)
en: Translate incoming message directly
kk: Келген хабарламаны тура аудару

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingDontTranslate), group (Translator plugin)
en: Do not translate outgoing messages
kk: Шығыс хабарламаларды аудармау

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingShowOriginal), group (Translator plugin)
en: Show the original outgoing message
kk: Шығыс хабарламаның түпнұсқасын көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingTranslate), group (Translator plugin)
en: Translate outgoing message directly
kk: Шығыс хабарламаны тура аудару

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingAsk), group (Translator plugin)
en: Show dialog before sending message
kk: Жіберудің алдында диалогты көрсету

en: Translator Plugin
kk: Аудармашы плагині

en: Translate
kk: Аудару

en: Detect language
kk: Тілді тану

en: Afrikaans
kk: Африкаанс

en: Albanian
kk: Албанша

en: Arabic
kk: Арабша

en: Armenian
kk: Арменше

en: Azerbaijani
kk: Әзірбайжанша

en: Basque
kk: Баскша

en: Belarusian
kk: Белорусша

en: Bulgarian
kk: Болғарша

en: Catalan
kk: Каталанша

en: Chinese (Simplified)
kk: Қытайша (Жеңілдеткен)

en: Chinese (Traditional)
kk: Қытайша (Дәстүрлі)

en: Croatian
kk: Хорватша

en: Czech
kk: Чехше

en: Danish
kk: Датша

en: Dutch
kk: Голландша

en: English
kk: Ағылшынша

en: Estonian
kk: Эстонша

en: Filipino
kk: Филипинше

en: Finnish
kk: Финше

en: French
kk: Французша

en: Galician
kk: Галисияша

en: Georgian
kk: Гүржіше

en: German
kk: Немісше

en: Greek
kk: Грекше

en: Haitian Creole
kk: Гаити креолша

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Hindi
kk: Хинди

en: Hungarian
kk: Мажарша

en: Icelandic
kk: Исландша

en: Indonesian
kk: Индонезше

en: Irish
kk: Ирландша

en: Italian
kk: Итальянша

en: Japanese
kk: Жапонша

en: Korean
kk: Корейше

en: Latvian
kk: Латышша

en: Lithuanian
kk: Литовша

en: Macedonian
kk: Македонша

en: Malay
kk: Малайша

en: Maltese
kk: Мальташа

en: Norwegian
kk: Норвегше

en: Persian
kk: Парысша

en: Polish
kk: Полякша

en: Portuguese
kk: Португалша

en: Romanian
kk: Румынша

en: Russian
kk: Орысша

en: Serbian
kk: Сербше

en: Slovak
kk: Словакша

en: Slovenian
kk: Словенше

en: Spanish
kk: Испанша

en: Swahili
kk: Суахили

en: Swedish
kk: Шведше

en: Thai
kk: Тайша

en: Turkish
kk: Түрікше

en: Ukrainian
kk: Украинша

en: Urdu
kk: Урду

en: Vietnamese
kk: Вьетнамша

en: Welsh
kk: Уэльсше

en: Yiddish
kk: Идиш

en: Set &Language
kk: &Тілді орнату

en: %2 
    Auto Translated: 
    %1
kk: %2
    Автоматы түрде аударылған: 
    %1

en: %2 <br/>Auto Translated: <br/>%1
kk: %2<br />Автоматы түрде аударылған: <br />%1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Translation service:
kk: Аударма қызметі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Default native language:
kk: Әдеттегі ана тілі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, IncomingMessages)
en: Incoming Messages
kk: Кіріс хабарлары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingDontTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingDontTranslate)
en: Do not translate
kk: Аудармау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingShowOriginal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingShowOriginal)
en: Show the original message
kk: Бастапқы хабар көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingTranslate)
en: Translate directly
kk: Тура аударма

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OutgoingTranslate)
en: Outgoing Messages
kk: Шығыс хабарлары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingAsk)
en: Show dialog before sending
kk: Жіберудің алдында диалог көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewAmount), group (URLPicPreview Plugin)
en: Maximum number of Previews
kk: Нобайлар санының шегі

note: i18n: ectx: label, entry (Scaling), group (URLPicPreview Plugin)
en: Should the image be scaled
kk: Кескінді масштабтау керек пе

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewRestriction), group (URLPicPreview Plugin)
en: Should the number of previews be restricted?
kk: Нобайлар санының шектеуі керек пе?

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewScaleWidth), group (URLPicPreview Plugin)
en: Scale images to the width
kk: Кескіннің енін кішрейту

en: Preview of:
kk: Қарап-шығу:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, URLPicPreviewPrefsUI)
en: Picture Preview Preferences
kk: Суреттерді қарап-шығу параметрлері

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, restrictPreviews)
en: If checked, only the selected number of pictures are downloaded and displayed as previews.
    Otherwise, an unlimited number of previews are generated.
kk: Белгісі қойылса, тек таңдалған суреттер саны ғана алдын-ала жүктеліп көрсетіледі.
    Әйтпесе, бұлардын саны шектелмейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restrictPreviews)
en: &Restrict number of previews:
kk: Көрсетілетін суреттер санының &шегі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, previewAmount)
en: The maximum number of pictures to download and preview.
kk: Алдын-ала жүктеліп көрсетілетін суреттер санының шегі.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Scaling
kk: Масштабтау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableScaling)
en: If checked, preview images get scaled down to the width specified.
    Otherwise, the images are not scaled at all and appear in their original size.
kk: Белгсі қойылса, қарап-шығатын суреттер келтірген еніне
    кішірейтіледі. Әйтпесе, олар өзінің өлшемдерімен көрсетіледі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableScaling)
en: Scale &to:
kk: Келтірілетін өл&шемі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, previewScaleWidth)
en: The width to which images should be scaled down. Smaller images will appear in their original size.
kk: Суреттер осы еніне келтіріліп кішрейтіледі. Сурет бұдан шағын болса - өз өлшемінде қалады.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, previewScaleWidth)
en:  pixel
kk:  пиксел

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, linkPreviewGroup)
en: Link Preview
kk: Сілтеменің нобайы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableLinkPreview)
en: Creates a preview picture of the link.
kk: Сілтеменің нобай суретін жасау.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableLinkPreview)
en: Enable lin&k preview
kk: С&ілтеменің нобайы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Abort creating previe&w after
kk: Н&обайды құруын доғару аралығы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, timeoutLinkPreview)
en: After the specified number of seconds the creation of the preview is aborted automatically.
    Use 0 seconds to never abort the creation.
kk: Келтірілген секунд аралығынан кейін нобайды құру автоматты түрде доғарылады.
    0 деп қойсаңыз - ешуақытта доғарылмайды.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, timeoutLinkPreview)
en:  seconds
kk:  секунд

note: i18n: ectx: label, entry (UploadFrequency), group (Web Presence Plugin)
en: Delay in seconds before updating the file
kk: Файлы жаңартуды кідірту уақыты

note: i18n: ectx: label, entry (uploadURL), group (Web Presence Plugin)
en: The URL where the file should be uploaded to
kk: Файлды қай URL-адресіне жүктеп беру керек

note: i18n: ectx: label, entry (formatHTML), group (Web Presence Plugin)
en: HTML formatting
kk: HTML пішімдеу

note: i18n: ectx: label, entry (formatXHTML), group (Web Presence Plugin)
en: XHTML formatting
kk: XHTML пішімдеу

note: i18n: ectx: label, entry (formatXML), group (Web Presence Plugin)
en: XML formatting
kk: XML пішімдеу

note: i18n: ectx: label, entry (formatStylesheet), group (Web Presence Plugin)
en: XML transformation with a XSLT sheet
kk: XSLT кестесі қолданылып XML түрлендіру

note: i18n: ectx: label, entry (formatStylesheetURL), group (Web Presence Plugin)
en: XSLT sheet
kk: XSLT кестесі

note: i18n: ectx: label, entry (useImagesHTML), group (Web Presence Plugin)
en: Replace protocol text with images in (X)HTML
kk: Протокол атауларын (X)HTML-дегі кескіндерімен ауыстыру

note: i18n: ectx: label, entry (showName), group (Web Presence Plugin)
en: Use one of your IM names as display name
kk: Бір лезде хабарласу қызметінің атауын қолдану

note: i18n: ectx: label, entry (showAnotherName), group (Web Presence Plugin)
en: Use another name as display name
kk: Басқа атауды қолдану

note: i18n: ectx: label, entry (showThisName), group (Web Presence Plugin)
en: Desired display name
kk: Көрсетілетін атауы:

note: i18n: ectx: label, entry (includeIMAddress), group (Web Presence Plugin)
en: Include IM addresses
kk: Лезде хабарласу адрестерін қоса

en: An error occurred when uploading your presence page.
    Check the path and write permissions of the destination.
kk: Бетті жүктеп бергенде қате пайда болды.
    Мақсаттаған орынның жолын және жазуға рұқсатыңыз бар екеннін тексеріңіз.

en: Not yet known
kk: Әзірше беймәлім

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Uploading
kk: Жүктеп беру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Uplo&ad to:
kk: Келесіге жү&ктеп беру:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formatHTML)
en: Formatting
kk: Пішімдеу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML 4.01 Transitional using the ISO-8859-1 (aka. Latin 1) character set encoding.
kk: HTML 4.01 Transitional стандарты, ISO-8859-1 (Latin 1) кодтамасы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML 4.01 Transitional formatting using ISO-8859-1 (aka. Latin 1) character set encoding.
    
    This version should be easily opened by most web browsers.
kk: HTML 4.01 Transitional стандарты, ISO-8859-1 (Latin 1) кодтамасы.
    
    Мұндай пішімдегі құжатты кез келген Веб шолғышпен ашуға болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML (simple loo&k)
kk: HTML (қара&пайым)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: The resulting page will be formatted using the XHTML 1.0 Strict W3C Recommendation. The character set encoding is UTF-8.
    
    Note that some web browsers do not support XHTML. You should also make sure your web server serves it out with the correct mime type, such as application/xhtml+xml.
kk: Нәтижесінде құжат  XHTML 1.0 Strict W3C Recommendation ережелеріне сәйкес пішімделеді. Кодтамасы UTF-8 болады.
    
    Кейбір веб шолғыштар XHTML тілін қолдамайтынын ескеріңіз. Сервердің баптауларында дұрыс  MIME түрі, яғни application/xhtml+xml көрсетілгенін де тексеріңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: XHTML (simple look)
kk: XHTML (қарапайым)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using UTF-8 character set.
kk: Шығыс құжат UTF-8 кодтамасында XML пішімінде сақталсын.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using the UTF-8 encoding.
kk: Шығыс құжат UTF-8 кодтамасында XML пішімінде сақталсын.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatStylesheet)
en: XML transformation &using this XSLT sheet:
kk: XSLT кестесі қ&олданылып XML түрлендіруі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Replaces the protocol names, such as MSN and IRC, with images.
kk: MSN не IRC секілді протоколдардың атаулары кескіндерімен ауыстырылады.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Replaces the protocol names, such as MSN and IRC, with images.
    
    Note that you have to manually copy the PNG files into place.
    
    The following files are used by default:
    
    images/msn_protocol.png
    images/icq_protocol.png
    images/jabber_protocol.png
    images/yahoo_protocol.png
    images/aim_protocol.png
    images/irc_protocol.png
    images/sms_protocol.png
    images/gadu_protocol.png
    images/winpopup_protocol.png
kk: MSN не IRC секілді протоколдардың атаулары кескіндерімен ауыстырылады.
    
    PNG файлдарды орнына қолмен көшіріп алу керегін ескеріңіз.
    
    Әдетте келесі файлдар қолданылады:
    
    images/msn_protocol.png
    images/icq_protocol.png
    images/jabber_protocol.png
    images/yahoo_protocol.png
    images/aim_protocol.png
    images/irc_protocol.png
    images/sms_protocol.png
    images/gadu_protocol.png
    images/winpopup_protocol.png

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Repla&ce protocol text with images in (X)HTML
kk: Протокол атаулары (X)HTML-дегі кескіндерімен а&уыстырылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showName)
en: Use one of &your IM names
kk: Бір лезде &хабарласу қызметінің атауы қолданылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_includeIMAddress)
en: Include &IM addresses
kk: Лезде ха&барласу қызметінің адресін қоса

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showAnotherName)
en: Use another &name:
kk: &Басқа атау қолданылсын:

en: Unable to publish Bonjour service. Currently the Bonjour plugin only works with Avahi.
kk: Bonjour жариялау қызметі орындалмадыs. Әзірше, Bonjour плагині тек Avahi-мен істейді.

en: Unable to connect to the local mDNS server. Please ensure the Avahi daemon is running.
kk: Жергілікті mDNS серверімен байланыс жоқ. Avahi қызметі орындалуда ма, тексеріңіз.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BonjourAccountPreferences)
en: Account Preferences - Bonjour
kk: Тіркелгі параметрлері - Bonjour

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: B&asic Setup
kk: &Негізгі баптау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox53) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mAccountInfo) i18n: ec
en: Account Information
kk: Тіркелгі мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
kk: Аты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Email address:
kk: Эл.пошта адресі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: The Bonjour protocol needs you to at least specify a name. The name can be of form 'Full Name@Hostname'
kk: Bonjour протоколы кеінде атауыңызды қажет етеді. Атауыңыз 'Толық_ат@Хост_атауы' түрінде болуы мүмкін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">The Bonjour protocol does not allow you to add contacts. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Contacts will appear as they come online.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">If you expect to see a contact, but they are not appearing</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">1) Please ensure that your local mDNS server (avahi-daemon) is running properly.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">2) Run "<span style=" font-style:italic;">avahi-browse _presence._tcp -t"</span> in konsole and ensure you see the contact there.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">3) Ensure that ports 5353/UDP and 5298/TCP are open in your firewall</p></body></html>
kk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Bonjour протоколы контакттарды қосуыңызға рұқсат бермейді. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Контакттар желіге кіргенде пайда болады.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Егер күткен контакт пайда болмай жатса</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">1) Жергілікті mDNS серверіңіз (avahi-daemon) дұрыс істеп тұрғанын тексеріңіз.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">2) Консоліде "<span style=" font-style:italic;">avahi-browse _presence._tcp -t"</span> команданы орындап, контакт көрінетінің байқаңыз.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">3) Желіаралық қалқаныңыз 5353/UDP және 5298/TCP порттарды бұғаттамағанын тексеріңіз</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: O&nline
kk: О&нлайн

[ctx: This Means the User is Away]
en: Away
kk: Орнында жоқ

[ctx: This Means the User is Away]
en: &Away
kk: &Орнында жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, offlineButton_)
en: O&ffline
kk: &Желіден тыс

en: &Search for Friends
kk: Достарды &іздестіру

en: Export Contacts to Server
kk: Контакттарды серверге экспорттау

en: Import Contacts from Server
kk: Контакттарды серверден импорттау

en: Delete Contacts from Server
kk: Контакттарды серверден өшіру

en: Export Contacts to File...
kk: Контакттарды файлға экспорттау...

en: Import Contacts from File...
kk: Контакттарды файлдан импорттау...

en: Only for Friends
kk: Тек достар үшін

en: Go O&nline
kk: &Онлайнға кіру

en: Set &Busy
kk: Қо&л тимейді деу

en: Set &Invisible
kk: &Көрінбейтін

en: Go &Offline
kk: &Желіден тыс

en: Set &Description...
kk: &Сипаттамасы...

en: Export Contacts on change
kk: Өзгергенде контакттарды экспорттау

en: connection using SSL was not possible, retrying without.
kk: SSL қосылымы мүмкін емес, оны қолданбай қайталап көріңіз.

en: unable to connect to the Gadu-Gadu server("%1").
kk: Gadu-Gadu ("%1") серверіне қосылу болмады.

en: Connection Error
kk: Байланыс қатесі

en: Imported contacts list is empty.
kk: Импортталған контакттар тізімі бос.

en: Contacts imported.
kk: Контакттар импортталды.

en: Contacts exported.
kk: Контакттар экспортталды.

en: Contacts deleted from the server.
kk: Контакттар серверден өшірілді.

en: Save Contacts List for Account %1 As
kk: %1 тіркелгісінің контакттар тізімін былай сақтау

en: Unable to create temporary file.
kk: Уақытша файл құрылмады.

en: Save Contacts List Failed
kk: Контакттар тізімін сақтау жаңылысы

en: Load Contacts List for Account %1 As
kk: %1 тіркелгісінің контакттар тізімін былай жүктеу

en: Contacts List Load Has Failed
kk: Контакттар тізімін жүктеу жаңылысы

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAwayUI)
en: Away Dialog
kk: Орнында жоқ диалогы

en: Unable to retrieve token.
kk: Тексеру жолы алынбады.

en: Registration FAILED
kk: Тіркеу ЖАҢЫЛЫСЫ

en: Unknown connection error while retrieving token.
kk: Тексеру жолын алған кездегі беймәлім байланыс қатесі.

en: Token retrieving status: %1
kk: Тексеру жолын алу күйі: %1

en: Gadu-Gadu token retrieve problem
kk: Gadu-Gadu тексеру жолын алу мәселесі

en: Unknown connection error while registering.
kk: Тіркеу кезіндегі қосылымның беймәлім қатесі.

en: Registration status: %1
kk: Тіркеу күйі: %1

en: Gadu-Gadu Registration Error
kk: Gadu-Gadu тіркеу қатесі

en: Registration Finished
kk: Тіркеу аяқталды

en: Registration has been completed successfully.
kk: Тіркеу сәтті аяқталды.

en: Registration Error
kk: Тіркеу қатесі

en: Incorrect data sent to server.
kk: Серверге дұрыс емес деректер жіберілген.

en: Password reminding finished prematurely due to a connection error.
kk: Парольді еске салу қосылым қатесі себебінен ерте аяқталды.

en: Success
kk: Сәтті болды

en: Unsuccessful. Please retry.
kk: Сәтсіз болды. Әрекетті қайталаңыз.

en: Remind Password
kk: Парольді еске салу

en: Remind password finished:
kk: Парольді еске салу аяқталды:

en: Password changing finished prematurely due to a connection error.
kk: Қосылым қатесінің себебінен парольді өзгерту ерте аяқталды.

en: State Error
kk: Күй-жайы қатесі

en: Password changing finished prematurely due to a session related problem (try again later).
kk: Сеанс қатесінің себебінен парольді өзгерту ерте аяқталды (кейінірек әрекетті қайталаңыз).

en: Changed Password
kk: Пароль өзгертілген

en: Your password has been changed.
kk: Пароліңіз өзгертілді.

en: Show Profile
kk: Профилін көрсету

en: <qt>You need to go online to remove a contact from your contact list.</qt>
kk: <qt>Контакттар тізіміңізден контактты өшіру үшін онлайн болуыңыз керек.</qt>

en: Gadu-Gadu Plugin
kk: Gadu-Gadu плагині

en: &Resume
kk: &Жалғастыру

en: Over&write
kk: Қа&йта жазу

en: The file %1 already exists, do you want to resume or overwrite it?
kk: '%1' деген файл бар екен. Қала берсін бе, әлде үстінен жазасыз ба?

en: File Exists: %1
kk: Файл бар екен: %1

en: Connection to peer was refused; it possibly does not listen for incoming connections.
kk: Қарсы компьютер қосылымнан бас тартты. Мүмкін, ол келген қосылымдарды тыңдамайды.

en: File transfer transaction was not agreed by peer.
kk: Қарсы жағы файлды қабылдауға келісім бермеді.

en: File-transfer handshake failure.
kk: Файлды тасымалдау туралы келісім жаңылысы.

en: File transfer had problems with the file.
kk: Тасымалдау кезінде файл мәселелер туғызды.

en: There was network error during file transfer.
kk: Файл тасымалдау кезінде желіде қате пайда болды.

en: Unknown File-Transfer error.
kk: Файл тасымалдаудағы беймәлім қате.

[ctx: personal information being fetched from server]
en: <p align="center">Fetching from server</p>
kk: <p align="center">Серверден мәліметтерді алу</p>

en: <b>Registration FAILED.</b>
kk: <b>Тіркеу ЖАҢЫЛЫСЫ.</b>

en: <b>Enter UIN please.</b>
kk: <b>UIN нөмірін келтіріңіз.</b>

en: <b>UIN should be a positive number.</b>
kk: <b>UIN оң сан болу керек.</b>

en: <b>Enter password please.</b>
kk: <b>Парольді келтіріңіз.</b>

en: <b>Starting DCC listening socket failed; dcc is not working now.</b>
kk: <b>DCC сокетін іске қосу орындалмады: dcc істемейді.</b>

en: Edit Contact's Properties
kk: Контакт қасиеттерін өңдеу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: A&way
kk: &Орнында жоқ

en: B&usy
kk: Қо&л тимейді

en: I&nvisible
kk: &Көрінбейтін

en: Search &More...
kk: &Тағы басқасын іздеу...

en: Gadu-Gadu Public Directory
kk: Gadu-Gadu ашық каталогы

en: &New Search
kk: &Жаңа іздестіру

en: S&earch
kk: &Іздеу

en: &Add User...
kk: &Пайдаланушыны қосу...

en: &Close
kk: &Жабу

en: Register New Account
kk: Жаңа тіркелгіні құру

en: &Register
kk: &Тіркеу

en: Retrieving token
kk: Тексеру жолын алу

en: Please enter a valid E-Mail Address.
kk: Дұрыс эл.пошта адресін келтіріңіз.

en: Please enter the same password twice.
kk: Парольді қайталап келтіріңіз.

en: Password entries do not match.
kk: Қайталаған парольдер сәйкес келмейді.

en: Please enter the verification sequence.
kk: Тексеру тізбегін келтіріңіз.

en: Account created; your new UIN is %1.
kk: Тіркелгі құрылды; жаңа UIN: %1.

en: Registration failed: %1
kk: Тіркеу қатесі: %1

en: Registration was unsucessful, please try again.
kk: Тіркеу сәтті өтпеді, қайталап көріңіз.

en: You are not connected to the server.
kk: Сіз серверге қосылмадыңыз.

en: You have to be connected to the server to change your status.
kk: Күй-жайды өзгерту үшін серверге қосылу керек.

en: idle
kk: әрекетсіз тұру

en: resolving host
kk: хост адресін анықтау

en: connecting
kk: байланысты құру

en: reading data
kk: деректерді оқу

en: error
kk: қате

en: connecting to hub
kk: хабқа қосылу

en: connecting to server
kk: серверге қосылу

en: retrieving key
kk: кілтті алу

en: waiting for reply
kk: жауапты күту

en: connected
kk: қосылған

en: sending query
kk: сұрауды жіберу

en: reading header
kk: айдарды оқу

en: parsing data
kk: деректерді талдау

en: done
kk: орындалды

en: TLS connection negotiation
kk: TLS қосылымды келістіру

en: unknown
kk: беймәлім

en: Resolving error.
kk: Айқындау қатесі.

en: Connecting error.
kk: Қосылым қатесі.

en: Reading error.
kk: Оқу қатесі.

en: Writing error.
kk: Жазу қатесі.

en: Unknown error number %1.
kk: Беймәлім қате нөмірі: %1.

en: Unable to resolve server address. DNS failure.
kk: Сервер адресі анықталмады. DNS жаңылысы.

en: Unable to connect to server.
kk: Серверге қосылу мүмкін емес.

en: Server sent incorrect data. Protocol error.
kk: Сервер жарамсыз деректерді жіберді. Протокол қатесі.

en: Problem reading data from server.
kk: Серверден деректерді алғандағы жаңылыс.

en: Problem sending data to server.
kk: Серверге деректерді беру қатесі.

en: Incorrect password.
kk: Жарамсыз пароль.

en: Unable to connect over an encrypted channel.
    Try to turn off encryption support in the Gadu account settings, then reconnect.
kk: Шифрланған арна арқылы қосылу мүмкін емес.
    Gadu тіркелгісінің параметрлеріндегі шифрлауды ажыратып, әрекетті қайталаңыз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.
kk: Сіз қосқыңыз келген Gadu-Gadu пайдаланушысының тіркелгі идентификаторы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).  This field is mandatory.
kk: Сіз қосқыңыз келген Gadu-Gadu пайдаланушысының тіркелгі идентификаторы (бөлшек бөлігі жоқ және бос орынсыз жазылған бүтін сан). Бұл жолақ міндетті түрде толтырылу керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: 1234567)</i>
kk: <i>(мысалы: 1234567)</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename of the contact you wish to add.
kk: Қосқыңыз келген қатынасушының аты.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename (first name) of the contact you wish to add.  Optionally this may include a middle name.
kk: Қосқыңыз келген қатнасушының аты. Әкесінің атын да қосуға болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Forename:
kk: &Аты:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname of the contact you wish to add.
kk: Қосқыңыз келген қатнасушының тегі.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname (last name) of the contact you wish to add.
kk: Қосқыңыз келген қатнасушының тегі (фамилиясы).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Surname:
kk: &Тегі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickEdit_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickEdit_)
en: A nickname for the contact you wish to add.
kk: Қосқыңыз келген қатнасушының бүркеншік аты.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2_2)
en: N&ickname:
kk: &Бүркеншік ат:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLin
en: E-Mail address for this contact.
kk: Қатынасушының эл.пошта адресі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4)
en: &Email address:
kk: &Эл.пошта адресі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2)
en: &Telephone number:
kk: &Телефон нөмірі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, notAFriend_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Check if you want to exclude this contact from the "Just for friends" status mode.
kk: "Тек достар үшін" режімінде бұл қатынас болмау үшін құсбелгісін қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Offline to contact when you set "&Just for friends"
kk: "&Тек достар үшін" режімінде желі ажыратылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, groups) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Group
kk: Тобы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, statusGroup_)
en: Choose a status; by default Online status is selected. 
    So all you need to do is just to type in your description. 
    Choosing Offline status will disconnect you, with given description.
kk: Күй-жайын таңдаңыз, әдетте "Орнында" күй-жайы таңдалған
    болады. Керегі - сипатамасын ғана келтіру. 'Желіден тыс'  күй-жайын таңдасаңыз Сізді, көрсетілген түсініктемемен ажыратып тастайды.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online.
kk: "Онлайн" күй-жайын орнату.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online, indicating that you are available to chat with anyone who wishes.
kk: Кез келгенмен әңгімелесуге дайын екеніңізді көрсететін "Онлайн" күй-жайын орнатады.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy.
kk: 'Қол тимейді' күй-жайын орнату.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy, indicating that you should not be bothered with trivial chat, and may not be able to reply immediately.
kk: Қазір әңгіме-дүкен құруға мұрша жоқтығын, сондықтан бірден жауап бере алмайтынын көрсететін, 'Қол тимейді' күй-жайын орнату.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users.
kk: Сіздің бар екеніңізді басқалардан жасыратын 'Көрінбейтін' күй-жайын орнату.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users (who will see you as offline).  However you may still chat, and see the online presence of others.
kk: Сіздің бар екеніңізді басқа пайдаланушылардан жасыратын 'Көрінбейтін' күй-жайды орнату (олар үшін Сіздің күй-жайыңыз  "Желіден тыс" болады). Бірақ, Сіз әңгімеге қатынаса аласыз және басқалардың күй-жайын көресіз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, offlineButton_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, offlineButton_)
en: Choose this status to disconnect with the description entered below.
kk: Төменде келтірілген түсініктемемен желіден шығу.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status.
kk: Күй-жайыңыздың түсініктемесі.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status (up to 70 characters).
kk: Сіздің күй-жайыңыздың түсініктемесі (70 таңбаға дейін).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Message:
kk: &Хабарлама:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAccountEditUI)
en: Account Preferences - Gadu-Gadu
kk: Gadu-Gadu -тіркелгісінің параметрлері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.
kk: Gadu-Gadu -тіркелгісін пайдаланушының идентификаторы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
kk: Gadu-Gadu -тіркелгісін пайдаланушының идентификаторы (бөлшек  бөлігі жоқ және бос орынсыз бүтін сан түрінде жазылған).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoLoginCheck_)
en: Check to disable automatic connection. When checked, you may connect to this account manually via the icon in the bottom of the main Kopete window.
kk: Автоматты түрде қосылым болмасын десеңіз осы белгіні қойыңыз.  Көзі белгіленіп тұрса, Kopete бас терезесінің астындағы таңбашасы арқылы қолмен қосылуыңызға болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoConnect) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoLoginCheck_) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoLogin) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoLogon) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_a
en: E&xclude from connect all
kk: &Барлығын қосу дегенгенге кірмесін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, registrationGroupBox)
en: Registration
kk: Тіркеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Gadu-Gadu network, you will need a Gadu-Gadu account.<br><br>
    If you do not currently have an account, please click the button to create one.
kk: Gadu-Gadu желісіне қосылу үшін, Gadu-Gadu тіркелгісі қажет.<br><br>
    Егер тіркелгіңіз әлі болмаса, тіркелу үшін батырманы басыңыз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (tool
en: Register a new account on this network.
kk: Бұл желіде жаңадан тіркелу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: Re&gister New Account
kk: Жаңа ті&ркелгіні құру

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&ccount Preferences
kk: Ті&ркелгі параметрлері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox54) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBo
en: Connection Preferences
kk: Қосылым параметрлері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: Cache connection information for each server connected to in case the main load-balancing server fails.
kk: Жүктеуді үлестіретін сервердің жаңылыс кезіне, әрбір сервер үшін қосылым мәліметін кэштеу.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: This option is used whenever the primary Gadu-Gadu load-balancing server fails.  If this is checked, Kopete will try to connect to the actual servers directly using cached information about them.  This prevents connection errors when the main load-balancing server does not answer. In practice it only helps very rarely.
kk: Gadu-Gadu жүктеуді үлестіретін серверде жаңылыс болғанда, осы параметр қолданылады.  Құсбелгісі қойылса, Kopete сақталған мәліметті қолданып, сервермен тікелей қосылуға әрекет жасайды. Бұл жүктеуді үлестіретін сервер жауап бермегендегі, қосылым қатесін болдырмауға арналған. Іс жүзінде, өте сирек керек болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: C&ache server information
kk: Сервер туралы мәлімет кэ&штелсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dccCheck_)
en: &Use direct connections (DCC)
kk: Тікелей қосылымды (DCC) қ&олдану

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, exportCheck_)
en: Keep your local and server side contact list in sync. Any change in local list will result in exporting your list to server.
kk: Жергілікті және сервердегі контакттар тізімін қадамдастырылған күйде ұстау. Әрбір жергілікті өзгеріс серверға экспортталып тұрады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportCheck_)
en: &Export contact list on change
kk: Өзгерген контакттар тізімі серверге э&кспортталсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, importCheck_)
en: On each connection Kopete will import your list
kk: Косылған сайын Kopete тізіміңізді импорттап тұрады

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importCheck_)
en: I&mport contact list on startup
kk: Бастағанда контакттар тізімі и&мпортталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreCheck_)
en: &Ignore people not on your contact list
kk: Контакттар тізіміңізде жоқтарды &елемеу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.
kk: Сервермен байланыс жасау үшін SSL шифрлау протоколы керек - керек еместігін таңдау.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.  Note that this is not end-to-end encryption, but rather encrypted communication with the server.
kk: Сервермен байланыс жасау үшін SSL шифрлау протоколы керек - керек еместігін таңдау. Тек сервермен алмасатын мәлімет шифрланады. Әңгіме мәліметі шифрланбайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Use protocol encr&yption (SSL):
kk: &SSL шифрлау протоколын қолдану:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: If Available
kk: Мүмкіндігі болса

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Required
kk: Керек

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: U&ser Information
kk: &Пайдаланушы туралы мәлімет

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, userInformation)
en: User Information
kk: Пайдаланушы туралы мәлімет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectLabel)
en: <p align="center">You must be connected to change your Personal Information.</p>
kk: <p align="center">Жеке мәліметті өзгерту үшін, қосылуыңыз қажет.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4)
en: Maiden name:
kk: Қыз кезіндегі аты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4_3)
en: City of origin:
kk: Туған қаласы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4_2)
en: The values below will be used in the search, but will not appear in the results.
kk: Төмендегі мәндер іздегенде қолданылады, бірақ нәтижелерінде көрсетілмейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: Forename:
kk: Аты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uiSurnamea)
en: Surname:
kk: Тегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3)
en: Your nickname:
kk: Бүркеншік атыңыз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblGender)
en: Gender:
kk: Жынысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_2)
en: Year of birth:
kk: Туған жыл:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCity) i18
en: City:
kk: Қаласы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Female
kk: Әйел

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Male
kk: Ер

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &File Transfer
kk: &Файл тасымалдау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dcc)
en: Global DCC Options
kk: Жалпы DCC параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <qt><p align="center"><font color="#ff0000">These options affect <b>all</b> Gadu-Gadu accounts.</font></p></qt>
kk: <qt><p align="center"><font color="#ff0000">Бұл параметрлер <b>барлық</b> Gadu-Gadu тіркелгісіне әсерін тигізеді.</font></p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideDCC)
en: &Override default configuration
kk: &Әдеттегі баптау ауыстырылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Local &IP address /
kk: Жергілікті &IP адресі /

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPort)
en: po&rt:
kk: по&рты:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduRegisterAccountUI)
en: Register Account - Gadu-Gadu
kk: Gadu-Gadu тіркелуі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use.
kk: Қолданғыңыз келген парольді құптау.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use for this account.
kk: Осы тіркелгі үшін қолданғыңыз келген парольді құптау.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPasswordVerify)
en: Repeat pass&word:
kk: Па&рольдің қайталануы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use.
kk: Қолданғыңыз келген пароль.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use for this account.
kk: Осы тіркелгі үшін қолданғыңыз келген пароль.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: Your E-mail address.
kk: Эл.пошта адресіңіз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: The E-mail address you would like to use to register this account.
kk: Тіркелу үшін қолданғыңыз келген эл.пошта адресіңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: &E-Mail address:
kk: &Эл.поштаның адресі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelVerificationSequence) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, valueVerificationSequence)
en: The text from the image below.
kk: Төмендегі кескіндегі мәтін.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelVerificationSequence) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, valueVerificationSequence)
en: The text from the image below.  This is used to prevent abusive automated registration scripts.
kk: Төмендегі кескіндегі мәтін. Скрип арқылы автоматты режімде тіркеуді болдырмау үшін қолданылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelVerificationSequence)
en: &Verification sequence:
kk: &Тексеру тіркесімі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword)
en: &Password:
kk: &Паролі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, pixmapToken)
en: Gadu-Gadu registration token.
kk: Gadu-Gadu тіркеу шифры.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, pixmapToken)
en: This field contains an image showing a number that you need to type into the <b>Verification Sequence</b> field above.
kk: Бұл өрісте <b>Тексеру тізбегі</b> жолағында қайталайтын сан жазылған кескін келтіріледі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInstructions)
en: <i>Type the letters and numbers shown in the image above into the <b>Verification Sequence</b> field.  This is used to prevent automated registration abuse.</i>
kk: <i><b>Тексеру тізбегі</b> өрісінде кескінделген әріп пен сандарды қайталаңыз. Бұл автоматты түрде тіркеуді болдырмау үшін жасалынған.</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByData)
en: Search by specified data:
kk: Көрсетілген мәліметті іздеу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Nick:
kk: Бүркеншік аты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2a)
en: Age from:
kk: Жасы, келесі аралықта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_4)
en: to:
kk: келсіге дейін:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByUin)
en: Request information about user:
kk: Пайдаланушы туралы мәлімет сұрау:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uin_static)
en: User number:
kk: Пайдаланушының нөмірі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Lookup only those that are currently online
kk: Қазір желіде барлардың арасынан іздеу

en: &Set Auto-Reply...
kk: &Автожауап беруші...

en: &Join Channel...
kk: &Арнаға кіру...

en: &Manage Privacy...
kk: Дербестікті &басқару...

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because the QCA TLS plugin is not installed on your system.
kk: %1тіркелгі үшін SSL қолдауы инициализацияланбады. Бәлкім, жүйеңізде QCA TLS плагині орнатылмаған.

en: GroupWise SSL Error
kk: GroupWise жүйесіндегі SSL қатесі

[ctx: Message Sending Failed using the named local account]
en: Kopete was not able to send the last message sent on account '%1'.
    If possible, please send the console output from Kopete to <wstephenson@novell.com> for analysis.
kk: Kopete '%1' тіркелгісі арқылы соңғы жолдаған хабарламасын жібере алмады.
    Мүмкіндік болса, Kopete-тің консоліне шығарған мәліметін <wstephenson@novell.com> адресіне сараптамаға жіберіңіз.

[ctx: message sending failed using the named local account]
en: Unable to Send Message on Account '%1'
kk: '%1' тіркелгі арқылы хабарлама жіберілмеді

en: Kopete: Conflicting Changes Made Offline
kk: Kopete: Желіден тыс жасалған өзгерістер қайшылығы

en: A change happened to your GroupWise contact list while you were offline which was impossible to reconcile.
kk: Желіден тыс кезде GroupWise контакттар тізіміне енгізілген қайшылығын келістіру мүмкін емес.

[ctx: Error shown when connecting failed]
en: Kopete was not able to connect to the GroupWise Messenger server for account '%1'.
    Please check your server and port settings and try again.
kk: Kopete "%1" тіркелгі арқылы GroupWise хабарласу серверіне қосыла алмады.
    Сервер және порт параметрлерін тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Unable to Connect '%1'
kk: "%1" дегенмен қосылмады

en: The host name does not match the one in the certificate.
kk: Хост атауы көрсетілген куәліктегіге сәйкес келмейді.

en: The certificate is invalid.
kk: Куәлік жарамсыз деп табылды.

en: No certificate was presented.
kk: Жарамды куәлік көрсетілген жоқ.

en: The Certificate Authority rejected the certificate.
kk: Куәлік Куәландыру орталығының тексерісінен өтпеді.

en: The certificate is not trusted.
kk: Сенім артылмаған куәлік.

en: The signature is invalid.
kk: Қолтаңбасы жарамсыз.

en: The Certificate Authority is invalid.
kk: Куәліктер қоймасы дұрыс емес.

en: Invalid certificate purpose.
kk: Куәліктің мақсаты дұрыс емес.

en: The certificate is self-signed.
kk: Куәлікті оның иесі ғана растаған.

en: The certificate has been revoked.
kk: Куәліктің күші жойылған.

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
kk: Куәліктердің тізбегінің ұзындығы шектен шығып кеткен.

en: The certificate has expired.
kk: Куәліктің мерзімі біткен.

en: The Certificate Authority has expired.
kk: Куәліктер қоймасының жарамдылық мерзімі өткен.

en: Validity is unknown.
kk: Дұрыстығы беймәлім.

en: <qt><p>The identity and the certificate of server %1 could not be validated for account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
kk: <qt><p>%1 серверінің куәлігі келесі тіркелгі үшін тексерілмеді: %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Жалғастырғыңыз келе ме?</p></qt>

en: <qt><p>The certificate of server %1 could not be validated for account %2: %3</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
kk: <qt><p>%1 серверінің куәлігі келесі тіркелгі үшін тексерілмеді: %2: %3</p> <p>Жалғастырғыңыз келе ме?</p></qt>

en: GroupWise Connection Certificate Problem
kk: GroupWise қосылымының куәлік мәселесі

[ctx: Prefix used for automatically generated auto-reply messages when the contact is Away, contains contact's name]
en: Auto reply from %1:
kk: %1 дегеннен авто-жауап:

[ctx: Prefix used for broadcast messages]
en: Broadcast message from %1:
kk: %1 дегеннен кеңтаралымды хабар:

[ctx: Prefix used for system broadcast messages]
en: System Broadcast message from %1:
kk: %1 дегеннен жүйелік кеңтаралымды хабар:

en: The contact %1 could not be added to the contact list, with error message: %2
kk: %1 контакты тізіміне қосылмады. Қате туралы хабар: %2

en: Error Adding Contact
kk: Контактты тізімге қосу қатесі

en: Kopete: Signed in as %1 Elsewhere
kk: Kopete: %1 деп басқа жерге қосылған

[ctx: The parameter is the user's own account id for this protocol]
en: You have been disconnected from GroupWise Messenger because you signed in as %1 elsewhere
kk: GroupWise Messenger серверінен ажыратылдыңыз, себебі Сіз %1 ретінде басқа бір жерге қосылғансыз

en: %1 has been invited to join this conversation.
kk: %1 деген осы хабар алмасуына шақырылған.

en: Enter Auto-Reply Message
kk: Автожауап хабарын келтіріңіз

en: Please enter an Auto-Reply message that will be shown to users who message you while Away or Busy
kk: Сіз орнында жоқ немесе қолыңыз тимейтін кезде болғанда, Сізге хабар жіберушіге көрсетілетін автожауап хабарламаңызды келтіріңіз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &Account name:
kk: &Тіркелгінің атауы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_uniqueName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_uniqueName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineE
en: The account name of the account you would like to add.
kk: Сіз қосқыңыз келген тіркелгінің атауы.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QButtonGroup)
en: Contact Type
kk: Контакттың түрі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: &Echo
kk: &Жаңғырық

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton)
en: Hey look!  Only one option.  Could you please make this a dropdown and add Null?
kk: Қарасыңызшы!  Тек бір параметр ғана!  Мұны ашылмалы тізім ретінде жасап NULL-ді қосуға бола ма?

en: Unblock User
kk: Пайдаланушының бұғатын шешу

en: Block User
kk: Пайдаланушыны бұғаттау

en: %1|Blocked
kk: %1|Бұғатталған

en: &Invite
kk: &Шақыру

en: Security Status
kk: Қауіпсіздік күй-жайы

en: Conversation is secure
kk: Хабар алмасуы қауіпсіз

en: Archiving Status
kk: Архивтеу күй-жайы

en: An error occurred when trying to start a chat: %1
kk: Әңгімені бастаған кезде қате пайда болды: %1

en: Your message could not be sent. You cannot send messages while your status is Appear Offline.
kk: Хабар жіберілмеді. Егер күйіңіз "Желіден тыс деп көріну" деген болса, хабарды жіберуге болмайды.

en: &Other...
kk: &Басқасы...

en: Enter Invitation Message
kk: Шақыру хабарын келтіріңіз

en: Enter the reason for the invitation, or leave blank for no reason:
kk: Шақыру себебін келтіріңіз, себепсіз болса - бос қалдырыңыз:

en: Search for Contact to Invite
kk: Шақыратын контактты іздеу

[ctx: label attached to contacts who have been invited but are yet to join a chat]
en: (pending)
kk: (күтілуде)

en: All the other participants have left, and other invitations are still pending. Your messages will not be delivered until someone else joins the chat.
kk: Бар қатысушылар әңгімеден шықты, қалған шақырылғандарының қатысуы күтілуде. Әңгімеге басқа біреу қосылғанша Сіздің хабарларыңыз жеткізілмейді.

en: %1 has rejected an invitation to join this conversation.
kk: %1 деген бұл хабар алмасуға шақыруды қабылдамады.

en: Conversation is being administratively logged
kk: Хабар алмасуы әкімшілік журналында жазылады

en: Conversation is not being administratively logged
kk: Сөйлесу әкімшілік журналында жазылмайды

en: This conversation is secured with SSL security.
kk: Бұл хабар алмасуы SSL арқылы қорғалған.

en: This conversation is being logged administratively.
kk: Бұл хабар алмасуы әкімшілік журналында жазылады.

en: A&vailable
kk: Қол ж&етерлікте

en: Appear Offline
kk: Желіден тыс деген

en: A&ppear Offline
kk: &Желіден тыс деп көріну

en: Invalid Status
kk: Жөнсіз күй-жайы

en: Auto Reply Message
kk: Автожауап берушінің хабары

en: Common Name
kk: Жалпы атауы

en: Access denied
kk: Қатыныуға болмайды

en: Not supported
kk: Қолдауы жоқ

en: Password expired
kk: Ескірген пароль

en: Invalid password
kk: Жарамсыз пароль

en: User not found
kk: Бұндай пайдаланушысы жоқ

en: Attribute not found
kk: Бұндай атрибут табылған жоқ

en: User not enabled
kk: Бұл пайдаланушы бұғатталған

en: Directory failure
kk: Каталог жаңылысы

en: Host not found
kk: Хост табылмады.

en: Locked by admin
kk: Әкімшісі бұғаттаған

en: Duplicate participant
kk: Қосарлап кіру әрекеті

en: Server busy
kk: Сервер бос емес

en: Object not found
kk: Объект табылмады

en: Directory update
kk: Катталогты жаңарту

en: Duplicate folder
kk: Қапшықты қосарлау

en: Contact list entry already exists
kk: Контакттар тізімі бар екен

en: User not allowed
kk: Пайдаланушыға болмайды

en: Too many contacts
kk: Контакттар тым көп

en: Conference not found
kk: Маслихат табылмады

en: Too many folders
kk: Қапшықтар тым көп

en: Server protocol error
kk: Сервер протоколының қатесі

en: Conversation invitation error
kk: Хабар алмасуға шақыру қатесі

en: User is blocked
kk: Пайдаланушыға тыйым салынған

en: Master archive is missing
kk: Бастапқы архиві жоқ

en: Expired password in use
kk: Ескірген парольді колдану

en: Credentials missing
kk: Өкілеттіліктер жазуы жоқ

en: Eval connection limit
kk: Қосылымды күту уақыты шегіне жетті

en: Unsupported client version
kk: Клиенттің қолдауы жоқ нұсқасы.

en: A duplicate chat was found
kk: Қосарлаған чат табылды

en: Chat not found
kk: Чат табылған жоқ

en: Invalid chat name
kk: Жарамсыз чат атауы

en: The chat is active
kk: Белсенді әңгіме

en: Chat is busy; try again
kk: Чат бос емес. Қайталап көріңіз.

en: Tried request too soon after another; try again
kk: Тым тез қайталауы. Жайрақ қайталап көріңіз.

en: Server's chat subsystem is not active
kk: Сервердің чат жүйесі істемейді

en: The chat update request is invalid
kk: Чатты жаңарту талабы дұрыс емес

en: Write failed due to directory mismatch
kk: Каталогтың сәйкес келмеуіден жазу жаңылды

en: Recipient's client version is too old
kk: Қарсыластың клиетінін нұсқасы тым ескі

en: Chat has been removed from server
kk: Чат серверінен кетірілген

en: Unrecognized error code: %1
kk: Танылмаған қате коды: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseAccountPreferences)
en: Account Preferences - Groupwise
kk: Тіркелгі параметрлері  - Groupwise

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, accountLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, accountLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_passport) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_passport) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel
en: The account name of your account.
kk: Тіркелгіңіздің атауы.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &User ID:
kk: &Пайдаланушының ID-і:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you may connect to this account manually using the icon in the bottom of the main Kopete window
kk: Автоматты түрде қосылым болмасын десеңіз құсбелгісін қойыңыз.  Көзі белгіленіп тұрса, Kopete бас терезесінің астындағы таңбашасы арқылы қолмен қосылуыңызға болады

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to.
kk: Қосылғыңыз келген сервердің IP-адресі немесе хост атауы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example im.yourcorp.com).
kk: Қосылғыңыз келген сервердің IP адресі немесе хост атауы (мысалы, im.yourcorp.com).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServer)
en: Ser&ver:
kk: Сер&вер:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to.
kk: Қосылғыңыз келген сервердің порты.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to (default is 5222).
kk: Қосылғыңыз келген сервердің порты (әдетегісі -5222).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblProxyServerPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPort)
en: Po&rt:
kk: &Порты:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Advanced &Options
kk: Қосымша &параметрлер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDontShowAgain) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alwaysAccept)
en: A&lways accept invitations
kk: Шақыру әрқ&ашанда қабылдансын

en: You need to be connected to be able to add contacts.
kk: Контактты қосу үшін, қосылуыңыз керек.

en: Connect to GroupWise Messenger and try again.
kk: GroupWise хабарласу жүйесіне қосылып, қайталап көріңіз.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic
kk: &Негізгі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, bg_addMethod)
en: Add Using
kk: Келесіні қолданып қосу:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_userName)
en: A full or partial name. Asterisks are ignored
kk: Толық не қысқа атауы. Жұлдызша еленбейді

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_userName)
en: Type some or all of the contact's name.  Matches will be shown below
kk: Контакттың толық не қысқа атауын енгізіңіз. Сәйкес келетіндер төменде көрсетіледі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_userId)
en: User &ID:
kk: Пайдаланушының &ID-і:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_userName)
en: Userna&me:
kk: Пайдалану&шы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_userId)
en: A correct User ID
kk: Пайдаланушының дұрыс ID-і

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_userId)
en: Use this field to add a contact if you already know the user's exact User ID
kk: Анық білетін ID бойынша контактты қосу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseChatProps)
en: GroupWise Chat Properties
kk: GroupWise әңгімесінің қасиеттері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, displayName)
en: DISPLAY NAME
kk: КӨРСЕТІЛЕТІН АТЫ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, creator)
en: The user who created the chatroom
kk: Осы әңгіме бөлмесін құрғаны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_2)
en: Query:
kk: Сұраныс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTopic)
en: Topic:
kk: Тақырыбы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, disclaimer)
en: A disclaimer for users entering the chatroom
kk: Әңгімеге қосылатындарға берілетін ескерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m__2_2)
en: Owner:
kk: Иесі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, topic)
en: The current topic of the discussion
kk: Пікірталас тақырыбы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, query)
en: UNKNOWN
kk: БЕЙМӘЛІМ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11_2_2)
en: Maximum users:
kk: Қатысушылар санының шегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m__2_2_2)
en: Created on:
kk: Басталған кезі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_displayName_2)
en: Disclaimer:
kk: Ескертпе:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, description)
en: General description of the chatroom
kk: Әңгіме бөлмесінің жалпы сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, maxUsers)
en: Maximum number of simultaneous users allowed in the chatroom
kk: Әңгіме бөлмесінің бір мезгілдегі қатысушылар санының шегі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Creator:
kk: Құрушысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Description:
kk: Сипаттамасы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, createdOn)
en: Date and time the chatroom was created
kk: Әңгіме бөлмесінің құрылған кезі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, archive)
en: Indicates if the chatroom is being archived on the server
kk: Әңгімесі сервер архивіне жазылатынын көрсеткіші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, archive)
en: Archived
kk: Архивтелген

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, owner)
en: The user who owns this chatroom
kk: Әңгіме бөлмесінің иесі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Default Access
kk: Әдетті қатынау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRead)
en: General permission to read messages in the chatroom
kk: Әңгіме бөлмесінің хабарларын оқуға жалпы рұқсаты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRead)
en: Read message
kk: Хабарды оқу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWrite)
en: General permission to write messages in the chatroom
kk: Әңгіме бөлмесінің хабарларын жазуға жалпы рұқсаты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWrite)
en: Write message
kk: Хабарды жазу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkModify)
en: General permission to modify the chatroom's access control list
kk: Әңгіме бөлмесінің қатынауды бақылау тізімін өзгертуге жалпы рұқсаты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkModify)
en: Modify access
kk: Қатынау рұқсатын өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Access Control List
kk: Қатынауды бақылау тізімі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListBox, acl)
en: Access permissions for specific users
kk: Көрсетілгендерінің қатынау рұқсаттары

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, addAcl)
en: Add a new ACL entry
kk: Тізімге жаңа жазуын қосу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, editAcl)
en: Edit an existing ACL entry
kk: Тізімінің жазуын өзгерту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, deleteAcl)
en: Delete an ACL entry
kk: Тізімінің жазуын өшіру

en: Chatroom properties
kk: Әңгіме бөлмесінің қасиеттері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: &Refresh
kk: &Жаңарту

en: Search Chatrooms
kk: Әңгіме бөлмесін іздеу

en: Updating chatroom list...
kk: Әңгіме бөлме тізімін жаңарту...

en: Contact Properties
kk: Контакт қасиеттері

en: Telephone Number
kk: Телефон нөмірі

en: Department
kk: Бөлімі

en: Location
kk: Орналасуы

en: Mailstop
kk: Пошта бөлімшесі

en: Personal Title
kk: Атағы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lastName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, displayName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, firstName)
en: Change the display name used for this contact
kk: Бұл контакттың атауын өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Status:
kk: Күй-жайы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbldisplayName)
en: &Display name:
kk: &Көрсетілетін атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15)
en: Additional properties:
kk: Қосымша қасиеттері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, propsView)
en: New Column
kk: Жаңа баған

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseContactSearchWidget)
en: Search GroupWise Messenger
kk: GroupWise Messenger іздестіруі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &First name
kk: &Аты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &User ID
kk: &Пайдаланушының ID-і

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Title
kk: &Атағы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Department
kk: &Бөлімі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: contains
kk: мазмұнында

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: begins with
kk: басталалуы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: equals
kk: келесіге тең

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Last &name
kk: &Тегі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Cl&ear
kk: &Тазалау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: &Results:
kk: &Нәтижесі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_details)
en: Detai&ls
kk: &Егжей-тегжейлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_matchCount)
en: 0 matching users found
kk: 0 тұлға табылды

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Status:
kk: &Күй-жайы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Awa&y message:
kk: Орнында ж&оқ туралы хабар:

en: The changes you just made will take effect next time you log in with GroupWise.
kk: Жасалған өзгерістеріңіз GroupWise қызметіне келесі кіргенде күшіне енеді.

en: GroupWise Settings Changed While Signed In
kk: Қызметке қосылған кезде GroupWise параметрлері өзгерді

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Users who can see my online status and send me messages:
kk: Кім менің күй-жайымды көре және хабарды маған жібере алады:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: A&llowed
kk: &Рұқсат берілген

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBlock)
en: &Block >>
kk: &Бұғаттау>>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAllow)
en: << Allo&w
kk: << &Рұқсат беру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: A&dd...
kk: Қо&су...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Bloc&ked
kk: Бұға&тталған

[ctx: Account specific privacy settings]
en: Manage Privacy for %1
kk: %1 дербестігін басқару

en: Privacy settings have been administratively locked
kk: Дербестік параметрлерін әкімшілік бұғаттаған

en: <Everyone Else>
kk: <әлдекім басқа>

en: Search for Contact to Block
kk: Бұғаттайтын контактты іздеу

en: You can only change privacy settings while you are logged in to the GroupWise Messenger server.
kk: Тек GroupWise Messenger серверіне қосылғанда ғана, дербестік параметрлерін өзгерте аласыз.

en: '%1' Not Logged In
kk: '%1' жүйеге кірмеген

en: Invitation to Conversation
kk: Хабар алмасуға шақыру

en: User ID
kk: Пайдаланушының ID-і

en: Searching
kk: Іздеу

en: 1 matching user found | %1 matching users found
kk[0]: %1 пайдаланушылар сәйкес келеді

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <p align="right">From:</p>
kk: <p align="right">Кімнен:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p align="right">Sent:</p>
kk: <p align="right">Жіберілген:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dateTime)
en: Invitation Date
kk: Шақыру күні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contactName)
en: Contact Name
kk: Контакт атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtInvMsg) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, message)
en: Invitation Message
kk: Шақыру хабары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Would you like to join the conversation?
kk: Хабар алмасуға қосылғыңыз келе ме?

en: Temporary Network - %1
kk: Уақытша желі - %1

en: Network imported from previous version of Kopete, or an IRC URI
kk: Желі Kopete-тің алдыңғы ннұсқасынан импортталған, немесе бұл IRC URI

en: Join Channel...
kk: Арнаға кіру...

en: Search Channels...
kk: Арнаны іздеу...

en: <qt>The network associated with this account has no valid hosts. Please ensure that the account has a valid network.</qt>
kk: <qt>Осы тіркелгімен байланысты желіде жарамды хост жоқ. Тіркелгі дұрыс желімен байланысты екенін тексеріңіз.</qt>

en: Network is Empty
kk: Желіде ештеңе жоқ

en: <qt>The network associated with this account, <b>%1</b>, has no valid hosts. Please ensure that the account has a valid network.</qt>
kk: <qt>Осы тіркелгімен байланысты желіде (<b>%1</b>) жарамды хост жоқ. Тіркелгі дұрыс желімен байланысты екенін тексеріңіз.</qt>

en: <qt>Kopete could not connect to any of the servers in the network associated with this account (<b>%1</b>). Please try again later.</qt>
kk: <qt>Тіркелгімен (<b>%1</b>) байланысты желідегі серверлердің біреуінеде қосылмады. Кейінірек қайталап көріңіз.</qt>

en: Network is Unavailable
kk: Желі қол жеткізбейді

en: Join Channel
kk: Арнаға кіру

en: Please enter the name of the channel you want to join:
kk: Кіруіңіз келген арнаның атауын келтіріңіз:

en: Password Incorect
kk: Пароль дұрыс емес

en: There is 1 operator online. | There are %1 operators online.
kk[0]: Онлайнда %1 оператор бар.

en: There is 1 unknown connection. | There are %1 unknown connections.
kk[0]: %1 беймәлім қосылым бар.

en: There has been 1 channel formed. | There have been %1 channels formed.
kk[0]: %1 құрылған арна бар.

en: Server was too busy to execute %1.
kk: %1 дегенді орындау үшін сервер тым жүктеулі.

en: You have been marked as being away.
kk: Сіз орнында жоқ деп белгіленгенсіз.

en: %1 is a registered nick.
kk: %1 деген - тіркелген бүркеншік ат.

en: %1 is an IRC operator.
kk: %1 деген IRC операторы.

en: You cannot send messages to channel %1.
kk: %1 арнасына хабарлама жолдауға болмайды.

en: Nickname %1 is already in use.
kk: %1 деген бүркеншік ат қолданыста бар екен.

en: You are not on channel %1.
kk: %1 деген арнада емессіз.

en: Cannot join %1, channel is full.
kk: %1 дегенге кіре алмайсыз, арна толып кеткен.

en: Cannot join %1, channel is invite only.
kk: %1 дегенге кіре алмайсыз, арна тек шақырылым бойынша.

en: Cannot join %1, you are banned from that channel.
kk: %1 дегенге кіре алмайсыз, арна Сізге тыйымды.

en: Cannot join %1, wrong channel key was given.
kk: %1 дегенге кіре алмайсыз, келтірілген арна кілті жарамсыз.

en: There is one operator online. | There are %1 operators online.
kk[0]: %1 оператор онлайнда.

en: There is one unknown connection. | There are %1 unknown connections.
kk[0]: %1 беймәлім қосылым бар.

en: One channel has been formed. | %1 channels have been formed.
kk[0]: %1 арна құрылған.

en: Acknowledge size is greater than the expected file size
kk: Күтілетін файл өлшемінің шектен шығатынын растау

en:  members
kk:  мүше

en: Channel
kk: Арна

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Topic
kk: Тақырыбы

en: Search for:
kk: Іздейтіні:

en: You may search for channels on the IRC server, using a text string entered here.
kk: Мұнда келтірген мәтін жолы бойынша IRC серверінде арналарды іздей аласыз.

en: Channels returned must have at least this many members.
kk: Қайтарылған арналар көрсетілген мүшелер санынан кем болмауы қажет.

en: You may search for channels on the IRC server, using a text string entered here.  For instance, you may type 'linux' to find channels that have something to do with Linux.
kk: Мұнда келтірген мәтін жолы бойынша IRC серверінде арналарды іздей аласыз. Мысалы, Linux-ке қатысы бар арналарды табу үшін 'linux' деп жазу керек.

en: You may search for channels on the IRC server for a text string entered here.
kk: Мұнда келтірген мәтін жолы бойынша IRC серверінде арналарды іздей аласыз.

en: Perform a channel search.
kk: Арналарды іздеу.

en: Perform a channel search.  Please be patient, as this can be slow, depending on the total number of channels on the server.
kk: Арнаны іздеу. Шыдамды болыңыз - серверде арналардың саны көп болса, іздеу көп уақытты алуы мүмкін.

en: Double click on a channel to select it.
kk: Арнаны таңдау үшін қос түртім жасаңыз.

en: You must be connected to the IRC server to perform a channel listing.
kk: Іздеуді орындау үшін IRC серверіне қосылуыңыз қажет.

en: You have been disconnected from the IRC server.
kk: Сіз IRC серверінен ажыратылғансыз.

en: Disconnected
kk: Ажыратылған

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.
kk: Қосатын IRC контакты не арнасы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.  You can type a person's nickname, or a channel name, preceded by a pound sign ('#').
kk: Қосатын IRC контакты не арнасы. Жай ғана қатынасушының бүркеншік атын немесе '#' таңбасымен бастап арнаның атауын келтіруге болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: N&ickname/channel to add:
kk: Қосатын &бүркеншік ат/арна:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i>(for example: joe_bob or #somechannel)</i>
kk: <i>(мысалы: joe_bob немесе #somechannel)</i>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Search Channels
kk: Арналарда &іздеу

en: <qt>You need to specify a channel to join, or a query to open.</qt>
kk: <qt>Қосылатын арнаны немесе салатын сұрауды келтіруіңіз қажет.</qt>

en: You Must Specify a Channel
kk: Арнаны келтіруіңіз керек

en: The nickname %1 is already in use
kk: %1 деген бүркеншік ат қолданыста бар

en: IRC Plugin
kk: IRC плагин модулі

en: The nickname %1 is already in use. Please enter an alternative nickname:
kk: %1 деген ат қолданыста бар екен. Басқа бүркеншік атты келтіріңіз:

en: "%1" is an invalid channel name. Channels must start with '#', '!', '+', or '&'.
kk: "%1" деген арнаның атауы дұрыс емес. Арна атауы '#', '!', '+', '&' таңбасымен басталуы қажет.

en: Channel List for %1
kk: %1 арналар тізімі

en: The IRC server is currently too busy to respond to this request.
kk: Қазіргі кезде IRC сервері өте жүктеуілі болғандықтан сұрауыңызға жауап бере алмайды.

en: Server is Busy
kk: Сервер бос емес

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_nickNamesLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickNames)
en: This is the name that everyone will see every time you say something
kk: Сіз бірдеме дегенде ол осы атыңыз арқылы барлығы үшін жетізіледі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nickNamesLabel)
en: N&icknames:
kk: &Бүркеншік аттар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_realNameLabel)
en: &Real name:
kk: &Шын аты:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.  Leave blank to use your system account name.
kk: Егер жүйеңіз identd идентификациялау протоколын қолдамайтын болса, бұл IRC қатынасында қолдануға таңдаған атауыңыз. Бос қалдырсаңыз Сіз жүйеге кірген атауыңыз қолданылатын болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Username:
kk: &Пайдаланушы атауы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.
kk: Егер жүйеңіз identd идентификациялау протоколын қолдамайтын болса, бұл IRC қатынасында қолдануға таңдаған атауыңыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickNames)
en: The alias you would like to use on IRC.  Once you are online, you can change it with the /nick command.
kk: IRC қатынасында Сіз қолдануды қалаған бүркеншік ат. Сіз оны /nick командасымен өзгерте аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: Network:
kk: Желі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editButton)
en: &Edit...
kk: &Өңдеу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p><b>Note:</b> most IRC servers do not require a password to connect, only a nickname.</p>
kk: <p><b>Ескерту:</b> IRC-серверлердің көпшілігі парольді талап етпейді,қосылылуға тек бүркеншік ат керек.</p>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, connectionTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: C&onnection
kk: Қ&осылым

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Default &charset:
kk: Әдетті к&одтамасы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkAutoLogin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mAutoLogon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: If you enable this option, this account will not be connected when you press the "Connect All" button, nor at startup even if you have enabled automatic connection at startup.
kk: Егер бұны таңдасаңыз, "Барлығын қосу" батырмасын басқанда , тіпті автоматты түрдегі қосылымды таңдасаңыз да, бұл тіркелгі қосылмайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preferSSL)
en: &Prefer SSL-based connections
kk: SSL-негіздеген қосылымды &артық көру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox60)
en: Run the Following Commands on Connect
kk: Қосылғанда келесі командалар орындалсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, commandList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, commandList)
en: Any commands added here will be run as soon as you are connected to the IRC server.
kk: Мұндағы келтірілген командалар IRC-серверіне қосылғанда орындалады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Co&mmand
kk: &Команданы қосу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvanced Configuration
kk: Қ&осымша баптау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Custom CTCP Replies
kk: CTCP жауаптары

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, ctcpList)
en: You can use this dialog to add custom replies for when people send you CTCP requests. You can also use this dialog to override the built-in replies for VERSION, USERINFO, and CLIENTINFO.
kk: Сізге CTCP сұрауын жіберетін қатынасушыларға қалаған жауаптарын қосу үшін осы диалогты қолдануға болады. Бұл диалог VERSION, USERINFO, CLIENTINFO сұрауларына әдетті жауаптарды қалаған жауаптарымен ауыстыруға да қолданылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Reply:
kk: &Жауап:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addReply)
en: Add Repl&y
kk: Жауапт&ы қосу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Default Messages
kk: Қалыпты хабарлар

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, quitMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, quitMessage)
en: The message you want people to see when you disconnect from IRC without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
kk: Сіз себебін көрсетпей IRC қосылымды ажыратқанда басқа қатынасушыларға жеткізілетін хабар. Қалыпты Kopete хабары қолданылсын десеңіз - бос қалдырыңыз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, partMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, partMessage)
en: The message you want people to see when you part a channel without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
kk: Сіз себебін көрсетпей арнадан кеткенде басқа қатынасушыларға жеткізілетін хабар. Қалыпты Kopete хабары қолданылсын десеңіз - бос қалдырыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: &Quit message:
kk: &Шығу туралы хабар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Part message:
kk: &Арнадан шығу туралы хабар:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Windows
kk: Терезелер

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox7)
en: Message Destinations
kk: Хабарды қайда жіберу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoShowAnonWindows)
en: Auto-show anonymous windows
kk: Анонимді терезелер автоматты түрде көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoShowServerWindow)
en: Auto-show the server window
kk: Сервер терезесі автоматты түрде көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Server messages:
kk: Сервер хабарлары:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3_2)
en: Server notices:
kk: Сервер ескертулері:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Active Window
kk: Белсенді терезе

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Server Window
kk: Сервер терезесі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Anonymous Window
kk: Анонимді терезе

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Ignore
kk: Елемеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3_2)
en: Error messages:
kk: Қателер туралы хабарлар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2_2)
en: Information replies:
kk: Жауап мәліметтері:

en: <qt>You must enter a nickname.</qt>
kk: <qt>Бүркеншік атты келтіріңіз.</qt>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkConfig)
en: Network Configuration
kk: Желіні баптау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Host Con&figurations
kk: &Хостты баптау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newHost)
en: &New...
kk: &Жаңа...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network
kk: Осы желімен байланысты IRC-серверлері

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network. Use the up and down buttons to alter the order in which connections are attempted.
kk: Осы желімен байланысты IRC-серверлері. Қосылу ретін өзгерту үшін жоғарлату мен төмендету батырмаларын басыңыз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move this server down
kk: Серверді төмен жылжыту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, downButton)
en: Decrease connection-attempt priority for this server
kk: Бұл серверімен қосылу әрекетінің артықшылығын төмендету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDown) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_down) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downButton)
en: Down
kk: Төмендету

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move this server up
kk: Серверді жоғары жылжыту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, upButton)
en: Increase connection-attempt priority for this server
kk: Бұл серверімен қосылу әрекетінің артықшылығын жоғарлату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonUp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_up) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upButton)
en: Up
kk: Жоғарлату

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Check this to enable SSL for this connection
kk: Бұл қосылым үшін SSL қолдануға осы белгісін қойыңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Use SS&L
kk: SS&L қолданылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostLabel)
en: &Host:
kk: &Хост:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_portLabel)
en: Por&t:
kk: По&рт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: &Description:
kk: &Сипаттамасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newNetworkButton)
en: Ne&w
kk: &Жаңа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameNetworkButton)
en: Rena&me...
kk: &Қайта атау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNetworkButton)
en: Remo&ve
kk: Өші&ру

en: <qt>Are you sure you want to delete the network <b>%1</b>?<br>Any accounts which use this network will have to be modified.</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген желіні өшіргіңіз келгені рас па? Бұны қолданатын барлық тіркелгілерді өзгерту қажет болады.</qt>

en: Deleting Network
kk: Желіні өшіру

en: &Delete Network
kk: Желіні ө&шіру

en: <qt>Are you sure you want to delete the host <b>%1</b>?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деген хостты өшіргіңіз келгені рас па?</qt>

en: Deleting Host
kk: Хостты өшіру

en: &Delete Host
kk: Хостты ө&шіру

en: New Host
kk: Жаңа хост

en: Enter the hostname of the new server:
kk: Жаңа сервер хостының атауын келтіріңіз:

en: A host already exists with that name
kk: Былай аталған хост бар екен

en: Rename Network
kk: Желіні қайта атау

en: Enter the new name for this network:
kk: Желінің жаңа атауын келтіріңіз:

en: A network already exists with that name
kk: Былай аталған желі бар екен

en: Could not bind the Jabber file transfer manager to a local port. Please check if the file transfer port is already in use, or choose another port in the account settings.
kk: Jabber файл тасымалдау менеджері жергілікті портпен байланыспады. Көрсетілген порттың файл тасымалың етіп жатқанын тексеріңіз немесе тіркелгінің параметрлерінде басқа портты көрсетіңіз.

en: Failed to start Jabber File Transfer Manager
kk: Jabber файл тасымалдау менеджері іске қосылмады

en: Join Groupchat...
kk: Топтық әңгімеге қосылу...

en: Services...
kk: Қызметтер...

en: XML Console
kk: XML консолі

en: Edit User Info...
kk: Пайдаланушы мәліметін өзгерту...

en: Set Mood
kk: Қөңіл-күйді көрсету

en: Jabber Error
kk: Jabber қатесі

en: Please connect first.
kk: Алдымен қосылыңыз.

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because TLS support for QCA is not available.
kk: %1 тіркелгі үшін SSL қолдауы инициализацияланбады. Бәлкім, жүйеңізде QCA үшін TLS қолдауы жоқ шығар.

en: Jabber SSL Error
kk: Jabber SSL қатесі

en: Jabber Connection Certificate Problem
kk: Jabber-ге қосылу куәлігінің мәселесі

en: An encrypted connection with the Jabber server could not be established.
kk: Jabber серверімен шифрланған қосылым орнатылмады.

en: Jabber Connection Error
kk: Jabber серверіне қосылым қатесі

en: Malformed packet received.
kk: Бұзылған десте келді.

en: There was an unrecoverable error in the protocol.
kk: Протоколда бір жөнделмейтін қате пайда болды.

en: Generic stream error.
kk: Деректер ағынның жалпы қатесі.

en: There was a conflict in the information received.
kk: Келген мәліметте бір қайшылық бар.

en: The stream timed out.
kk: Деректер ағынды күту мерзімі бітті.

en: Internal server error.
kk: Сервердің ішкі қатесі.

en: Stream packet received from an invalid address.
kk: Деректер дестесі дұрыс емес адрестен келген.

en: Malformed stream packet received.
kk: Жарамсыз деректер ағынның дестесі келген.

en: Policy violation in the protocol stream.
kk: Протокол деректерінде ереже бұзылған.

en: Resource constraint.
kk: Ресурс шектелген.

en: System shutdown.
kk: Жүйе сөндірілген.

en: Unknown reason.
kk: Себебі белгісіз.

en: There was an error in the protocol stream: %1
kk: Протокол дерегінде қате пайда болды: %1

en: Host not found.
kk: Хост табылмады.

en: Address is already in use.
kk: Адрес қолдануда ғой.

en: Connection refused.
kk: Қосылымға рұқсат жоқ.

en: Connection attempt already in progress.
kk: Қосылым әрекеті орындалуда.

en: Network failure.
kk: Желі қатесі.

en: Socket timed out.
kk: Сокетті күту мерзімі бітті.

en: Remote closed connection.
kk: Қосылым қашықтан жабылған.

en: Unexpected error condition (%1).
kk: Күтпеген қате жағдайы (%1).

en: There was a connection error: %1
kk: Қосылым қатесі: %1

en: Unknown host.
kk: Беймәлім хост.

en: Could not connect to a required remote resource.
kk: Көрсетілген қашықтағы ресурспен қосылым болмады.

en: It appears we have been redirected to another server; I do not know how to handle this.
kk: Бізді асқа серверге бағыттаған сияқты, бірақ бағдарлама оны істей алмады.

en: Unsupported protocol version.
kk: Протоколдың танымайтын нұсқасы.

en: Unknown error.
kk: Беймәлім қате.

en: There was a negotiation error: %1
kk: Келісу кезде қате пайда болды: %1

en: Server rejected our request to start the TLS handshake.
kk: Сервер TLS сеансын бастауды сұрауын қабылдамады.

en: Failed to establish a secure connection.
kk: Қауіпсіз қосылым орнатылмады.

en: There was a Transport Layer Security (TLS) error: %1
kk: TLS қатесі пайда болды: %1

en: Login failed with unknown reason.
kk: Белгісіз себеппен жүйеге кіру болмады.

en: No appropriate authentication mechanism available.
kk: Керек аутентификация тетігі табылмады.

en: Bad SASL authentication protocol.
kk: Жарамсыз SASL аутентификация протоколы.

en: Server failed mutual authentication.
kk: Сервер өзара аутентификациясын орындалмады.

en: Encryption is required but not present.
kk: Шифрлау болу тиісті, бірақ ол жоқ.

en: Invalid user ID.
kk: Пайдаланушының идентификаторы жарамсыз.

en: Invalid mechanism.
kk: Тетігі қате.

en: Invalid realm.
kk: Дұрыс емес аумақ.

en: Mechanism too weak.
kk: Тетігі тым әлсіз.

en: Wrong credentials supplied. (check your user ID and password)
kk: Дұрыс емес деректер келтірілген. (пайдаланушы мен паролін тексеріңіз)

en: Temporary failure, please try again later.
kk: Уақытша жаңылыс. Кейінірек қайталап көріңіз.

en: There was an error authenticating with the server: %1
kk: Серверде аутентификация қатесі: %1

en: Transport Layer Security (TLS) problem.
kk: Transport Layer Security (TLS) қатесі.

en: Simple Authentication and Security Layer (SASL) problem.
kk: Simple Authentication and Security Layer (SASL) қатесі.

en: There was an error in the security layer: %1
kk: Қауіпсіздік деңгейінде қате пайда болды: %1

en: No permission to bind the resource.
kk: Бұл ресурсты беруге рұқсат жоқ.

en: The resource is already in use.
kk: Ресурс қолданыста ғой.

en: Could not bind a resource: %1
kk: Ресурс берілмеді: %1

en: Kopete: Connection problem with Jabber server %1
kk: Kopete: %1 Jabber серверіне қосылу қатесі

en: The Jabber user %1 removed %2's subscription to him/her. This account will no longer be able to view his/her online/offline status. Do you want to delete the contact?
kk: %1 Jabber пайдаланушысы %2 дегеннің өзіне жазылуын өшірді. Бұл тіркелгі бұдан былай оның (желіде/желіден тыс) күйін анықтай алмайды. Контакт өшіріп тасталсын ба?

en: Notification
kk: Құлақтандыру

en: Waiting for authorization
kk: Құптауды күтуде

en: A password is required to join the room %1.
kk: %1 бөлмесіне қосылу үшін паролін келтіру керек.

en: Error trying to join %1 : nickname %2 is already in use
kk: %1 бөлмесіне қосылу қатесі: %2 деген бүркеншік ат қолданыста бар екен

en: Provide your nickname
kk: Бүркеншік атыңызды келтіру

en: You cannot join the room %1 because you have been banned
kk: %1 бөлмесіне кіре алмайсыз, себебі Сізге тыйым салынған

en: Jabber Group Chat
kk: Jabber топтық әңгіме

en: You cannot join the room %1 because the maximum number of users has been reached
kk: %1 бөлмесіне кіре алмайсыз, өйткені қатысушылар саны шегіне жеткен

en: No reason given by the server
kk: Сервер себебін көрсетпеді

en: There was an error processing your request for groupchat %1. (Reason: %2, Code %3)
kk: %1 топтық әңгімеге қосылуды сұрауын өңдеу қатесі. (Себебі: %2, коды %3)

en: Do you want to also unregister "%1" from the Jabber server ?
    If you unregister, your whole contact list may be removed from the server, and you will never be able to connect to this account with any client
kk: Jabber серверінен "%1" дегеннің тіркеуі алынып тасталсын ба ?
    Өйтсе, контакттарыңыз тізімі серверінен толығымен өшіріліп, бұл тіркелгімен ешбір клиент бағдарламасы арқылы қосыла алмайсыз

en: Unregister
kk: Тіркелуден айыру

en: Remove and Unregister
kk: Өшіріп тіркелуден айыру

en: Remove only from Kopete
kk: Тек Kopete-тең ғана өшіру

en: An error occurred while trying to remove the account:
    %1
kk: Тіркелгіні алып тастау кезде бір қате пайда болды:
    %1

en: Jabber Account Unregistration
kk: Jabber тіркелгісін тіркеуден шығару

en: You cannot see each others' status.
kk: Бір-бірінің күйлерін көре алмайыз.

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
kk: Бұл контакттың күйін көре аласыз, ол күйіңізді көре алмайды.

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
kk: Бұл контакттың күйін көре алмайсыз, ол күйіңізді көре алады.

en: You can see each others' status.
kk: Бір-бірінің күйлерін көре аласыз.

en: Client
kk: Клиент

en: User Mood
kk: Қөңіл-күйі

en: Groupchat
kk: Топтық әңгіме

en: Rich text messages
kk: RTF пішімді хабарлар

en: Data Forms
kk: Дерек пішіндер

en: Message Events
kk: Хабарлама оқиғалары

en: Message Delivery Receipts
kk: Хатты жеткізгенді растаулары

en: File transfers
kk: Файл берілімі

en: Service Discovery
kk: Қызметтерді байқау

en: Supported Features
kk: Бар қасиеттері

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Message
kk: Хабарлама

en: Failed to download Jabber contact photo.
kk: Jabber контакттың фотосуретін жүктеп алу қатесі.

en: Edit Bookmarks...
kk: Бетбелгілерді өңдеу...

en: Groupchat Bookmark
kk: Топтық әңгіме бетбелгісі

en: Show audio calls
kk: Аудиошақыруларын көрсету

en: Start audio call
kk: Аудиошақыруды бастау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Authorization
kk: Авторизация

en: (Re)send Authorization To
kk: Келесіге авторизацияңызды (қайта) жіберу

en: (Re)request Authorization From
kk: Келесіден авторизациясын (қайта) сұрау

en: Remove Authorization From
kk: Келесіден авторизацияны өшіру

en: Call contact
kk: Контактты шақыру

en: Set Availability
kk: Дайындық күйін орнату

en: Free to Chat
kk: Әңгімеге дайын

en: Do Not Disturb
kk: Әурелемеңіз

en: Select Resource
kk: Ресурсты таңдау

en: Automatic (best/default resource)
kk: Автоматты түрде (ең жақсы/әдетті ресурс)

en: Test action
kk: Сынақ әрекеті

en: Jingle Audio call
kk: Jingle аудиошақыруы

en: Jingle Video call
kk: Jingle видеошақыруы

en: The original message is : <i>" %1 "</i><br />
kk: Бастапқы хабарламасы : <i>" %1 "</i><br />

en: <qt><i>%1</i> has invited you to join the conference <b>%2</b><br />%3<br />If you want to accept and join, just <b>enter your nickname</b> and press OK.<br />If you want to decline, press Cancel.</qt>
kk: <qt><i>%1</i> Сізді келесі маслихатқа қатысуға шақырды: <b>%2</b><br />%3<br /> Қатысам десеңіз, <b>бүркеншік атыңызды келтіріп</b> OK батырмасын баса салыңыз.<br />Егер қатыспасаңыз, "Қайту" дегенді басыңыз.</qt>

en: Invited to a conference - Jabber Plugin
kk: Маслихатқа шақыру - Jabber плагині

en: Message has been displayed
kk: Хабарлама көрсетілді

en: Message has been delivered
kk: Хабарлама жеткізілді

en: Message stored on the server, contact offline
kk: Контакт желіден тыс - хабарлама серверде сақталды.

en: %1 has ended his/her participation in the chat session.
kk: %1 деген бұл әңгіме сеансында қатысуын аяқтады.

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
kk: Хабарламаңыз жеткізілмеді: "%1", Себебі: "%2"

en: Do you also want to remove user %1's authorization to see your status?
kk: %1 деген пайдаланушыдан күйіңізді көруге рұқсатыңыз алынып қойылсын ба?

en: You have preselected a resource for contact %1, but you still have open chat windows for this contact. The preselected resource will only apply to newly opened chat windows.
kk: %1 деген контакт үшін ресурс бөлінген, бірақ әңгіме терезесі ашылмаған. Ресурс тек жаңа әңгіме терезелерінде қолданылатын болады.

en: Jabber Resource Selector
kk: Jabber ресурсын таңдау

en: You have been invited to %1
kk: %1 дегенге шақырылдыңыз

en: Change nickname
kk: Бүркеншік атын өзгерту

en: Change nickname - Jabber Plugin
kk: Бүркеншік атын өзгерту - Jabber плагині

en: Please enter the new nickname you want to have in the room <i>%1</i>
kk: <i>%1</i> бөлмесінде қолданатын жаңа бүкеншік атыңызды келтіріңіз

en: Free for Chat
kk: Әңгімеге дайын

en: Do not Disturb
kk: Әурелемеңіз

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Subscription
kk: Жазылу

en: Authorization Status
kk: Авторизация күйі

en: Available Resources
kk: Бар ресурстар

en: vCard Cache Timestamp
kk: vCard кэшінің уақыт белгісі

en: Jabber ID
kk: Jabber идентификаторы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Birthday
kk: Туған күні

en: Timezone
kk: Уақыт белдеуі

en: Homepage
kk: Мекен парағы

en: Company name
kk: Компания атауы

en: Company Departement
kk: Компания бөлімі

en: Company Position
kk: Лауазымы

en: Company Role
kk: Орындайтын міндеті

en: Work Street
kk: Жұмыс адресі: көшесі

en: Work Extra Address
kk: Жұмыс адресі: қосымша

en: Work PO Box
kk: Жұмыс пошта жәшігі

en: Work City
kk: Жұмыс адресі: қаласы

en: Work Postal Code
kk: Жұмыс пошта индексі

en: Work Country
kk: Жұмыс адресі: ел

en: Work Email Address
kk: Жұмыстағы эл.пошта адресі

en: Home Street
kk: Үй адресі: көшесі

en: Home Extra Address
kk: Үй адресі: қосымша

en: Home PO Box
kk: Үй пошта жәшігі

en: Home City
kk: Үй адресі: қаласы

en: Home Postal Code
kk: Үй пошта индексі

en: Home Country
kk: Үй адресі: ел

en: Fax
kk: Факс

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_9)
en: About
kk: Осы туралы

en: Choose an account to handle the URL %1
kk: %1 URL-мен айналысатын тіркелгісін таңдаңыз

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
kk: '%1' дегенді контакттар тізіміне қосу керек пе?

en: Do Not Add
kk: Керегі жоқ

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
kk: '%1' дегенді контакттар тізімінен өшіру керек пе?

en: Do Not Remove
kk: Өшірмеу

en: Please enter your nickname for the room %1
kk: %1 бөлме үшін бүкеншік атыңызды келтіріңіз

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, jingleCallsGui)
en: Main Window
kk: Негізгі терезесі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QToolBar, toolBar)
en: Toolbar
kk: Құралдары

en: Audio
kk: Аудио

en: Choose the contents you want to accept:
kk: Қабыл ететін мазмұның таңдаңыз:

en: New Jingle session from %1
kk: %1 дегенмен жаңа Jingle сеансы

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, jingleContentDialog)
en: Dialog
kk: Диалог

en: Cannot start process %1. Check your installation of Kopete.
kk: %1 процесі басталмады. Kopete-тің орнатылымын тексеріңіз.

en: Answer for incoming call
kk: Келген шақырысқа жауап беру

en: Accepted
kk: Қабылданды

en: Calling...
kk: Шақыру...

en: Rejected
kk: Қабыл етілмеді

en: Call in progress
kk: Шақыру етілуде

en: Other side hung up
kk: Қарсылас қоя салды

en: Waiting...
kk: Күту...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Calling with:
kk: Кімді шақыру:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Call Status:
kk: Шақырудың күй-жайы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AcceptButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, acceptButton)
en: Accept
kk: Қабылдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rejectButton)
en: Reject
kk: Бас тарту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, hangupButton)
en: Hang up
kk:  Қоя салу

en: None
kk: Жоқ

en: Afraid
kk: Зәрем кетті

en: Amazed
kk: Ғажаптандым

en: Angry
kk: Ашуландым

en: Annoyed
kk: Нараздамын

en: Anxious
kk: Уайымдамын

en: Aroused
kk: Ояумын

en: Ashamed
kk: Ұялдым

en: Bored
kk: Ішім пысты

en: Brave
kk: Батылмын

en: Calm
kk: Сабыр

en: Cold
kk: Суық

en: Confused
kk: Абыржыдым

en: Contented
kk: Ризамын

en: Cranky
kk: Ызамын

en: Curious
kk: Қызықтым

en: Depressed
kk: Күйзелістемін

en: Disappointed
kk: Ренжідім

en: Disgusted
kk: Жеркендім

en: Distracted
kk: Қапаландым

en: Embarrassed
kk: Сасып қалдым

en: Excited
kk: Елірдім

en: Flirtatious
kk: Қылымсызған

en: Frustrated
kk: Торығтым

en: Grumpy
kk: Қазымыр

en: Guilty
kk: Кінәлімін

en: Happy
kk: Бақыттымын

en: Hot
kk: Ыстық

en: Humbled
kk: Жуас

en: Humiliated
kk: Жәбірлендім

en: Hungry
kk: Ашпым

en: Hurt
kk: Өкпеледім

en: Impressed
kk: Әсерлендім

en: In awe
kk: Сескенемін

en: In love
kk: Ғашықпын

en: Indignant
kk: Наразымын

en: Interested
kk: Қызықтымын

en: Intoxicated
kk: Маспын

en: Invincible
kk: Жеңімпаз

en: Jealous
kk: Қызғанамын

en: Lonely
kk: Жалғызбын

en: Mean
kk: Қарапайым

en: Moody
kk: Жабырқандым

en: Nervous
kk: Күйгелек

en: Neutral
kk: Бейтарап

en: Offended
kk: Намысыма тиді

en: Playful
kk: Жеңілтек

en: Proud
kk: Мақтан тұтамын

en: Relieved
kk: Жайықпын

en: Remorseful
kk: Өкінемін

en: Restless
kk: Тынышсыз

en: Sad
kk: Мұңды

en: Sarcastic
kk: Мысқыл

en: Serious
kk: Байсалды

en: Shocked
kk: Шоктамын

en: Shy
kk: Секемшіл

en: Sick
kk: Жүрегім айниды

en: Sleepy
kk: Қалғып отырмын

en: Stressed
kk: Стресс

en: Surprised
kk: Таң қалдым

en: Thirsty
kk: Шөлдедім

en: Worried
kk: Мазасызданудамын

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, dlgAddContact)
en: Add Contacts
kk: Контакттарды қосу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.
kk: Тіркелгіге қосқыңыз келген Jabber ID-і.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
kk: Тіркелгіге қосқыңыз келген Jabber ID-і. ID пайдаланушы мен доменінен құрылатынын ескеріңіз (эл.поштасы сияқты), өйткені Jabber серверлері көп.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <i>(for example: joe@jabber.org)</i>
kk: <i>(мысалы, joe@jabber.org)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRefresh)
en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Execute command
kk: Команданы орындау

en: Command executing
kk: Команда орындалуда

en: Finish
kk: Аяқтау

en: Next
kk: Келесі

en: Previous
kk: Алдыңғы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Current password:
kk: Қолданыстағы пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: New password:
kk: Жаңа пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatus)
en: Please enter your current password first
    and then your new password twice.
kk: Қолданыстағы парольді келтіріп,
    жаңа парольді екі рет келтіріңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Server:
kk: Сервері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuery)
en: &Query
kk: &Сұрау салу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblChatRoomsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tblChatRoomsList)
en: Chatroom Name
kk: Әңгіме бөлмесінің атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblChatRoomsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tblChatRoomsList)
en: Chatroom Description
kk: Әңгіме бөлмесінің сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Room:
kk: Арна:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, dlgRegister)
en: Register with Jabber Service
kk: Jabber қызметінде тіркелу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpForm)
en: Registration Form
kk: Тіркеу пішіні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWait)
en: Please wait while querying the server...
kk: Серверге сұралуда, күте тұрыңыз...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: &Execute
kk: &Орындау

en: Group Chat Name
kk: Топтық әңгіменің атауы

en: Enter a name for the group chat:
kk: Жаңа топтық әңгіменің атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autoJoinButton)
en: Toggle Auto Join
kk: Автоқосылу күйін ауыстыру

en: Change Jabber Password
kk: Jabber паролін өзгерту

en: You entered your current password incorrectly.
kk: Қазіргі пароліңіз дұрыс келтірілмеген.

en: Password Incorrect
kk: Пароль дұрыс емес

en: Your new passwords do not match. Please enter them again.
kk: Жаңа парольдер сәйкес келмейді. Қайталап көріңіз.

en: For security reasons, you are not allowed to set an empty password.
kk: Қауіпсіздік себебімен бос парольді орнатуға рұқсат жоқ.

en: Your account needs to be connected before the password can be changed. Do you want to try to connect now?
kk: Парольді өзгерту үшін алдымен қосылу қажет. Қазір қосыласыз ба?

en: Jabber Password Change
kk: Jabber паролін өзгерту

en: Your password has been changed successfully. Please note that the change may not be instantaneous. If you have problems logging in with your new password, please contact the administrator.
kk: Пароль сәтті өзгертілді. Өзгеріс бірден күшіне енбеуі мүмкін. Егер жаңа парольмен жүйеге кіре алмасаңыз, әкімшісімен байланысыңыз.

en: Your password could not be changed. Either your server does not support this feature or the administrator does not allow you to change your password.
kk: Пароль өзгертілмеді. Өзгерісті не сервер қолдамайды, немесе оны өзгертуге әкімшісі рұқсат бермеген.

en: Join Jabber Groupchat
kk: Jabber топтық әңгімеге қосылу

en: Join
kk: Кіру

en: Unable to retrieve the list of chat rooms.
kk: Әңгіме бөлмелер тізімі алынбады.

en: List Chatrooms
kk: Әңгіме бөлмелерін тізімдеу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberChooseServer)
en: Choose Server - Jabber
kk: Серверді таңдау - Jabber

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberEditAccountWidget)
en: Account Preferences - Jabber
kk: Тіркелгі параметрлері  - Jabber

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basicSetupTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_connection)
en: &Basic Setup
kk: &Негізгі баптау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.
kk: Пайдаланғыңыз келген тіркелгі үшін Jabber ID-і.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
kk: Пайдаланғыңыз келген тіркелгі үшін Jabber ID-і. ID пайдаланушы мен доменінен құрылатынын ескеріңіз (эл.поштасы сияқты), өйткені Jabber серверлері көп.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (for example, joe@jabber.org), as there are many Jabber servers.
kk: Пайдаланғыңыз келген тіркелгі үшін Jabber ID-і. ID пайдаланушы мен доменінен құрылатынын ескеріңіз (мысалы, joe@jabber.org), өйткені Jabber серверлері көп.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mAutoConnect) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAutoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you can connect manually to this account, using the icon at the bottom of the main Kopete window
kk: Автоматты түрде қосылым болмасын десеңіз осы белгіні қойыңыз.  Көзі белгіленіп тұрса, Kopete бас терезесінің астындағы таңбашасы арқылы қолмен қосылуыңызға болады

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRegistration)
en: To connect to the Jabber network, you will need an account on a Jabber server.  If you do not yet have an account, please click the button to create one.
kk: Jabber желісіне қосылу үшін Jabber серверінде тіркелгіңіз болу қажет. Егер ол Сізде болмаса, тіркелу үшін батырманы басыңыз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, changePasswordGroupBox)
en: Change Password
kk: Парольді өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnChangePassword)
en: Change &Your Password...
kk: &Пароліңізді өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlChangePwSuccess)
en: If you have an existing Jabber account and would like to change its password, you can use this button to enter a new password.
kk: Егер қолданыстағы Jabber тіркелгі паролін өзгерткіңіз келсе, жаңа парольді енгізу үшін осы батырманы қолданыңыз.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Co&nnection
kk: Қ&осылым

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbUseSSL) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbUseSSL)
en: Check this box to enable legacy SSL encrypted communication with the server. This is needed only for old servers.
kk: Сервермен байланыс жасағанда баяғы SSL-шифрлауды қолдану үшін осы белгіні қойыңыз. Бұны тек ескі серверлер қажет етеді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseSSL)
en: Use legacy SSL encr&yption
kk: Баяғы SSL шифрлауы қолданылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowPlainTextPassword)
en: Allow plain-te&xt password authentication
kk: Парольді кәдімгі мәт&ін түрінде жіберуді рұқсат ету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCustomServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOverrideHost)
en: &Override default server information
kk: &Сервердің әдетті мәліметін ауыстрыру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServer)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example jabber.org).
kk: Қосылғыңыз келген сервердің IP-адресі немесе хост атауы (мысалы, jabber.org).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Location Settings
kk: Орналасу параметрлері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.
kk: Jabber желісінде қолданғыңыз келген ресурс атауы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.  Jabber allows you to sign on with the same account from multiple locations with different resource names, so you may wish to enter 'Home' or 'Work' here, for example.
kk: Jabber желісіндегі қолданғыңыз келген ресурс атауы.  Jabber түрлі орналасудан бір тіркелгіні қолдануға мүмкіндік береді, сондықтан мұнда, мысалы, "Үй" немесе "Жұмыс" деп белгілеп қоюға болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3)
en: R&esource:
kk: &Ресурстар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: P&riority:
kk: &Артықшылығы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPriority) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPriority)
en: <qt>Each resource can have different <b>priority </b> levels. The messages will be sent to the resource which has the highest priority level.
    
    If two resources have the same priority, the messages will be sent to the one most recently connected.</qt>
kk: <qt>Әрбір ресурстың өзінің <b>артықшылық</b> деңгейі бар. Хабар артықшылығы ең жоғары ресурсқа жіберіледі.
    
    Егер екі ресурстың артықшылығы бірдей болса, онда хабар соңғы қосылғанына жіберіледі.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAdjustPriority)
en: When absent, adjust priority to:
kk: Орында болмағандағы артықшылығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeMessages)
en: Merge all messages from all resources to one window/tab
kk: Барлық ресурстардан келген хабарларды бір терезе/қойындыға біріктіру

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Fi&le Transfer
kk: Фай&л тасымалы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: File Transfer Settings
kk: Файл тасымалдау параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Pro&xy JID:
kk: Про&кси JID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Public &IP address:
kk: Ашық &IP-адресі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i><ul><li>The information in the "public IP address" and "port" fields applies to all Jabber accounts.</li>
    <li>You can leave the "public IP address" empty if your computer is directly connected to the internet.</li>
    <li>A hostname is also valid.</li>
    <li>Changes to these fields will only take effect the next time you start Kopete.</li>
    <li>The "Proxy JID" can be configured per account.</li></ul></i>
kk: <i><ul><li>"Ашық IP адресі" мен "порт" өрістердегі мәлімет барлық  Jabber тіркелгісінде қолданылады.</li>
    <li>Егер Интернетке тікелей қосылымыңыз болса, "Ашық IP адресі" дегенді бос қалдыруыңызға болады.</li>
    <li>IP адресіннің орнына хосттың атауын көрсетуге болады.</li>
    <li>Бұл өрістердегі өзгерістер Kopete келесі жегілгенде күшіне енеді.</li> <li>Әрбір тіркелгі үшін JID-проксиді жеке баптауға болады.</li></ul></i>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network
kk: Желі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoDetectIPBox)
en: Auto-detect external IP address
kk: Сыртқы IP адресті автобайқау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First port to use:
kk: Қолданатын (бірінші) порты:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, firstPortEdit)
en: Set the first incoming port to use for Jingle sessions.
    One media type uses 2 ports and each new Jingle session will use the next 2 available ports.
kk: Jingle сеансы қолданатын бірінші портты келтіріңіз.
    Бір сеанс 2 портты пайдаланады, сонда әрбір жаңа сеанс келесі қол жеткізген 2 портты жүмсайды.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Media
kk: БАҚ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Microphone to use:
kk: Қолданатын микрофоны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Audio output:
kk: Аудио шығысы:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, privacyTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Pri&vacy
kk: Д&ербестік

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: General Privacy
kk: Жалпы дербестік

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbHideSystemInfo)
en: By default, Kopete gives the other users some info about your system and the client. Checking this box will hide that information.
kk: Әдетте, Kopete басқаларға жүйеңіз бен клиент бағдарламаңыз туралы кейбір мәліметті жібереді. Бұл мәліметті жасыру үшін осы белгіні қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbHideSystemInfo)
en: &Hide system and client info
kk: Клиент және жүйе туралы мәлімет &жасырылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendEvents)
en: Check this box if you always want to send notifications to your contacts.
kk: Контакттарыңызға құлақтандырулар әрқашан жіберілсін десеңіз осы белгіні қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendEvents)
en: Always send not&ifications
kk: Құлақтанд&ырулар әрқашан жіберілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendDeliveredEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Delivered notification</b> to your contacts : when a message is delivered to Kopete, Kopete can notify your contact that it has received the message.</qt>
kk: <qt>Хабары Kopete-ке жеткізгенде жіберушісіне <b>Жеткізген туралы құлақтандыруды</b> жолдау үшін осы белгіні қойыңыз.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendDeliveredEvent)
en: Alwa&ys send delivered notifications
kk: Ә&рқашанда жеткізген туралы құлақтандыру жіберілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendDisplayedEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Displayed notification</b> to your contacts : when a message is displayed in Kopete, Kopete can notify your contact that it has displayed the message.</qt>
kk: <qt>Хабары Kopete-те көрсетілгенде жіберушісіне <b>Көрсетілген туралы құлақтандыруды</b> жолдау үшін осы белгіні қойыңыз.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendDisplayedEvent)
en: Al&ways send displayed notifications
kk: Әрқа&шанда көрсетілген туралы құлақтандыру жіберілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendComposingEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Typing notification</b> to your contacts : when you are composing a message, you might want your contact to know that you are typing so that he/she knows you are answering.</qt>
kk: <qt>Контакттыңызға арналған хабар теріліп жатқан туралы <b>Теріліп жатқан туралы құлақтандыруды</b> жолдау үшін осы белгіні қойыңыз.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendComposingEvent)
en: Always send &typing notifications
kk: Әрқашанда &теріліп жатқан туралы құлақтандыру жіберілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendGoneEvent)
en: Always send &gone notifications (closing the window)
kk: Әрқашанда &кету (терезесін жабу) туралы құлақтандыру жіберілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, privacyListsButton)
en: Privacy Lists
kk: Дербестік тізімдері

en: Unable to retrieve registration form.
    Reason: "%1"
kk: Тіркеу пішімі алынбады.
    Себебі: "%1"

en: Registration sent successfully.
kk: Тіркеу мәліметі сәтті жіберілді.

en: Jabber Registration
kk: Jabber тіркеуі

en: The server rejected the registration form.
    Reason: "%1"
kk: Сервер тіркеу пішімін қабылдамады.
    Себебі:  "%1"

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberRegisterAccount)
en: Register Account - Jabber
kk: Тіркелу - Jabber

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnChooseServer)
en: C&hoose...
kk: Таң&дау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblJID)
en: Desired Jabber &ID:
kk: Қалаған Jabber &ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPassword)
en: Pass&word:
kk: П&ароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPasswordVerify)
en: &Repeat password:
kk: &Парольді қайталаңыз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: &Port:
kk: &Порты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer)
en: &Server:
kk: &Сервері:

en: Services
kk: Қызметтер

en: Register...
kk: Тіркеу...

en: Search...
kk: Іздеу...

en: Execute...
kk: Орындау...

en: &Save User Info
kk: Пайдаланушы мәліметін &сақтау

en: Fetch vCard
kk: vCard-ты алу

en: Saving vCard to server...
kk: vCard-ты серверге сақтау...

en: vCard successfully saved.
kk: vCard сәтті сақталды.

en: Error: Unable to save vCard.
kk: Қате: vCard сақталынбады.

en: Fetching contact vCard...
kk: Контакттың vCard-тын алу...

en: vCard successfully retrieved.
kk: vCard сәтті қабылданды.

en: No vCard available.
kk: Қол жеткізетін vCard жоқ.

en: Error: vCard could not be fetched correctly.
    Check connectivity with the Jabber server.
kk: Қате: vCard дұрыстап алынбады,
    Jabber серверімен байланысын тексеріңіз..

en: <qt>An error occurred when trying to change the photo.<br />Make sure that you have selected a valid image file</qt>
kk: <qt>Фотоны өзгертуге әрекет жасағанда қате пайда болды.<br /> Таңдалған файл жарамды кескін екенін тексеріңіз</qt>

en: Register
kk: Тіркеу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Search
kk: Іздеу

en: Please wait while retrieving search form...
kk: Іздеу пішімін алуды күте тұрыңыз...

en: Unable to retrieve search form.
kk: Іздеу пішімі алынбады.

en: The Jabber server rejected the search.
kk: Jabber сервері іздеуді қабылдамады.

en: Jabber Search
kk: Jabber іздеуі

en: Nickname
kk: Бүркеншік аты

[ctx: First name]
en: First
kk: Аты

[ctx: Last name]
en: Last
kk: Тегі

en: e-mail
kk: эл.поштасы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dynamicForm)
en: Search For
kk: Іздестіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Node:
kk: Түйіні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnQuery)
en: &Query Server
kk: &Серверге сұрау салу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices)
en: Node
kk: Түйіні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Full name:
kk: Толық аты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHomepage)
en: Homepage:
kk: Мекен парақшасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblBirthday)
en: Birthday:
kk: Туған күні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimezone)
en: Timezone:
kk: Уақыт белдеуі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectPhoto)
en: &Select Photo...
kk: Фотоны таңдау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearPhoto)
en: Clear Pho&to
kk: Фо&тоны алып тастау

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Home Address
kk: &Үй адресі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet_2)
en: Street:
kk: Көшесі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox_2)
en: PO box:
kk: Пошта жәшігі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState_2)
en: Postal code:
kk: Пошта индексі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry_2)
en: Country:
kk: Елі:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Work Address
kk: &Жұмыс адресі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Wor&k Information
kk: Жұмы&с мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompany)
en: Company:
kk: Компаниясы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDepartment)
en: Department:
kk: Бөлім:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPosition)
en: Position:
kk: Мансабы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRole)
en: Role:
kk: Міндеті:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Phone &Numbers
kk: Телефон '&нөмірлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Home:
kk: Үйдегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Work:
kk: Жұмыстағы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneFax)
en: Fax:
kk: Факс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneCell)
en: Cell:
kk: Ұялысы:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&bout
kk: Өзім т&уралы

en: Loading instructions from gateway...
kk: Шлюзінен нұсқауларын жүктеп алу...

en: Connect to the Jabber network and try again.
kk: Jabber желісіне қосылып әрекетті қайталаңыз.

en: An error occurred while loading instructions from the gateway.
kk: Шлюзінен нұсқауларын жүктеп алу кезде бір қате пайда болды.

en: Choose Jabber Server
kk: Jabber серверін таңдау

en: Retrieving server list...
kk: Сервер тізімін алу...

en: Could not retrieve server list.
kk: Сервер тізімі алынбады.

en: Could not parse the server list.
kk: Сервер тізімі талдауға келмеді.

en: The changes you just made will take effect next time you log in with Jabber.
kk: Жасалған өзгерістеріңіз Jabber жүйесіне келесі кіргенде күшіне енеді.

en: Jabber Changes During Online Jabber Session
kk: Jabber сеансы кезіндегі өзгерістер

en: The Jabber ID you have chosen is invalid. Please make sure it is in the form user@server.com, like an email address.
kk: Жарамсыз Jabber идентификаторы таңдалған. Ол эл.пошта адресі сияқты user@server.com түрінде болу керек.

en: Invalid Jabber ID
kk: Жарамсыз Jabber идентификаторы

en: Register New Jabber Account
kk: Жаңа Jabber тіркелгісін құру

en: Please enter a server name.
kk: Сервердің атауын келтіріңіз.

en: Please enter a valid Jabber ID or click Choose.
kk: Дұрыс Jabber ID-ін келтіріңіз немесе Таңдау дегенді түртіңіз.

en: Unless you know what you are doing, your JID should be of the form "username@server.com".  In your case for example "username@%1".
kk: Әдеті бойынша, JID келесі түрде болу қажет: "username@server.com". Сіздің жағдайыңызда, мына түрде: "username@%1".

en: Connecting to server...
kk: Сервермен байланыс құру...

en: Protocol error.
kk: Протокол қатесі.

en: Connected successfully, registering new account...
kk: Қосылым сәтті болды, жаңа тіркелгі тіркелуде...

en: Registration successful.
kk: Тіркеу сәтті аяқталды.

en: Registration failed.
kk: Тіркеу қатесі.

en: Unable to create an account on the server. The Jabber ID is probably already in use.
kk: Серверде тіркелгі жасалынбады. Мүмкін, бұл біреу қолданатын Jabber идентификаторы шығар.

en: Jabber Account Registration
kk: Jabber тіркелгісін жасау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_settings)
en: Settings
kk: Параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Default list (all sessions):
kk: Әдетті тізімі (барлық сеанстар)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active list (current session):
kk: Әдетті тізімі (назардағы сеанс)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_listSettings)
en: List Editor
kk: Тізім редакторы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: List:
kk: Тізімі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_newList)
en: New List...
kk: Жаңа тізім...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_deleteList)
en: Delete List
kk: Тізімді өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_autoActivate)
en: Automatically activate this list on connect
kk: Қосылғанда, бірден, осы тізім іске қосылсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_rules)
en: Rules
kk: Ережелері

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_apply)
en: Apply
kk: Іске қосу

en: %1: Privacy Lists
kk: %1: дербестік шектеулері

en: <None>
kk: <Жоқ>

en: There was an error changing the list.
kk: Тізімді өзгерткенде бір қате кетті.

en: Error
kk: Қате

en: There was an error processing your request.
kk: Талабыңызды өңдеу қатесі.

en: New List
kk: Жаңа тізім

en: Enter the name of the new list:
kk: Жаңа тізімінің атауын келтіріңіз:

en: A list with this name already exists.
kk: Былай аталған тізім бар екен.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrivacyRule)
en: Edit Privacy Rule
kk: Дербестік ережесін өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Then:
kk: Сонда:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_messages)
en: Messages
kk: Хабарламалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_queries)
en: Queries
kk: Сұраныстар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_presenceOut)
en: Outgoing presence
kk: Бар-жоғын көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_presenceIn)
en: Incoming presence
kk: Бар-жоғын көру

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Deny
kk: Бас тарту

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Allow
kk: Рұқсат ету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If:
kk: Егер:

en: Edit Privacy List Rule
kk: Дербестік шектеулер тізімінің ережесін өзгерту

en: From
kk: Кімден

en: To
kk: Кімге

en: &Change Status Message
kk: Күй-жайы хабарламасын &өзгерту

en: Meanwhile Plugin: Message from server
kk: Meanwhile плагин модулі: серверден келген хабар

en: <qt>You must enter a valid screen name.</qt>
kk: <qt>Дұрыс көрсетілетін атауды келтіріңіз.</qt>

en: Meanwhile Plugin
kk: Meanwhile плагині

en: <qt>You must deselect password remembering or enter a valid password.</qt>
kk: <qt>Парольді жаттауын алып тастаңыз немесе дұрыс парольді келтіріңіз.</qt>

en: <qt>You must enter the server's hostname/ip address.</qt>
kk: <qt>Сервердің хост атауын немесе IP адресін келтіріңіз.</qt>

en: <qt>0 is not a valid port number.</qt>
kk: <qt>0 деген порт нөмірі дұрыс емес.</qt>

en: Could not connect to server
kk: Серверге қосылмады

en: Could not connect to redirected server
kk: Жаңа бағытталған серверге қосылмады

en: Meanwhile Plugin: Conference invitation
kk: Meanwhile плагині: Маслихатқа шақыру

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MeanwhileAddUI)
en: Add Sametime Contact
kk: Sametime контактты қосу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The user ID of the contact you would like to add.
kk: Қосылатын контакттың пайдаланушы идентификаторы.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnFindUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnFindUser)
en: Find User ID
kk: Пайдаланушының ID-ін табу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnFindUser)
en: &Find
kk: &Табу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: johndoe)</i>
kk: <i>(мысалы: johndoe)</i>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MeanwhileEditAccount)
en: Edit Meanwhile Account
kk: Meanwhile тіркелгісін өңдеу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: Your Sametime user ID
kk: Сіздің Sametime ID-іңіз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Meanwhile &username:
kk: Meanwhile &пайдаланушысының атауы:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Connection
kk: Қосылым

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServerName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServerName)
en: The IP address or hostname of the Sametime server you wish to connect to.
kk: Қосылғыңыз келген Sametime сервердің IP-адресі немесе хост атауы.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mServerPort)
en: The port on the Sametime server that you would like to connect to.
kk: Қосылғыңыз келген Sametime серверінің порты.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mServerPort)
en: The port on the Sametime server that you would like to connect to.  Usually this is 1533.
kk: Қосылғыңыз келген Sametime серверінің порты. Әдетте бұл 1533.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Client Identifier
kk: Клиент идентификаторы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkCustomClientID)
en: Use custom client identifier
kk: Қалаған клиент идентификаторы пайдалансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClientIdentifier)
en: Client identifier:
kk: Клиент идентификаторы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClientVersion)
en: Client version (major.minor):
kk: Клиент нұсқасы (негізгі.тармағы)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnServerDefaults) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore the server and port values to their defaults.
kk: Сервердің әдеттегі атауын және порт нөмірін қалпына келтіру.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore &Defaults
kk: &Егжей-тегжейлерін қалпына қайтару

en: Visit the Kopete website at <a href="http://kopete.kde.org">http://kopete.kde.org</a>
kk: Kopete веб-сайтына  кіріп-шығыңыз <a  href="http://kopete.kde.org">http://kopete.kde.org</a>

en: Join Chat...
kk: Әңгімеге қосылу...

en: In&visible
kk: &Көрінбейтін

en: Editing your user info is not possible because you are not connected.
kk: Пайдаланушы туралы мәліметіңізді өзгертте алмайсыз, өйткені қосылмағансыз..

en: Unable to edit user info
kk: Пайдаланушы туралы мәліметті өзгертуге болмайды

en: Joining an AIM chat room is not possible because you are not connected.
kk: AIM әңгіме бөлмесіне кіре алмайсыз, өйткені қосылмағансыз.

en: Unable to Join AIM Chat Room
kk: AIM әңгіме бөлмесіне кіруге болмайды

en: &Warn User
kk: Пайдаланушыны &ескерту

en: Always &Visible To
kk: Әрқашанда &көретіндер

en: Always &Invisible To
kk: Әрқашанда көр&мейтіндер

en: <qt>Would you like to warn %1 anonymously or with your name?<br>(Warning a user on AIM will result in a "Warning Level" increasing for the user you warn. Once this level has reached a certain point, they will not be able to sign on. Please do not abuse this function, it is meant for legitimate practices.)</qt>
kk: <qt>%1 дегенді ескерту анонимді не Сіздің атыңыздан ба?<br> (AIM пайдаланушысын ескерту, оның "Айыпталу деңгейі" дегенін ұлғайтады. Бұл деңгей шегіне жеткен кезде, бұл пайдаланушы жүйеге кіре алмайды. Бұл мүмкіндікті асыра пайдаланбаңыз!)</qt>

en: Warn User %1?
kk: %1 ескертілсін бе?

en: Warn Anonymously
kk: Анонимді ескерту

en: Warn
kk: Ескерту

en: Join AIM Chat Room
kk: AIM әңгіме бөлмесіне кіру

en: Unable to connect to the chat room %1 because the account for %2 is not connected.
kk: AIM %1 әңгіме бөлмесімен байланыс жоқ, өйткені %2 тіркелгісі қосылмаған..

en: User Profile
kk: Пайдаланушының профилі

en: Connecting...
kk: Байланысты құру...

en: Waiting for Authorization
kk: Құптауды күту

en: &Do Not Disturb
kk: &Әурелемеу

en: O&ccupied
kk: &Бос емес

en: Occupied
kk: Бос емес

en: Not Available
kk: Қол жеткізбеуде

en: Not A&vailable
kk: Қол ж&еткізбеуде

en: &Free for Chat
kk: Әң&гімеге дайын

en: Mobile
kk: Мобильді

en: User Information on %1
kk: %1 пайдаланушы туралы мәліметі

en: &Save Profile
kk: Профильді &сақтау

en: Requesting User Profile, please wait...
kk: Пайдаланушының профилін сұрауды күте тұрыңыз...

en: <html><body><I>No user information provided</I></body></html>
kk: <html><body><I>Пайдаланушы туралы мәлімет жоқ</I></body></html>

en: You need to be connected to be able to add contacts.
    Connect to the AIM network and try again.
kk: Контакттарды қосу үшін онлайн болу керек. AIM желісіне
    қосылып қайталап көріңіз.

en: ICQ Plugin
kk: ICQ плагині

en: You must enter a valid ICQ number.
kk: Дұрыс ICQ нөмірін келтіру керек.

en: You must enter a valid AOL screen name.
kk: Дұрыс AOL экрандағы атты келтіру керек.

en: No Screen Name
kk: Аты жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, aimRadioButton)
en: AOL screen name:
kk: AOL экрандағы атау:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, icqRadioButton)
en: ICQ number:
kk: ICQ нөмірі:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, aimEditAccountUI)
en: Account Preferences - AIM
kk: Тіркелгі параметрлері - AIM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the AOL Instant Messaging network, you will need to use a screen name from AIM, AOL, or .Mac.<br><br>If you do not currently have an AIM screen name, please click the button to create one.
kk: AOL лезде хабарласу желісіне қосылу үшін AIM, AOL немесе .Mac атауын қолдану қажет.<br><br>Егер Сізде ол жоқ болса, тіркелу үшін батырманы басыңыз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.
kk: Сіздің AIM тіркелгісінің атауы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.  This should be in the form of an alphanumeric string (spaces allowed, not case sensitive).
kk: Сіздің AIM тіркелгісінің атауы. Әріп-цифрлар тізбегі (бос орындар рұқсат етілген, үлкен-кішілігі ескерілмейді).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountId)
en: AIM &screen name:
kk: AIM экрандағы атауы:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, accountPreferencesTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Accou&nt Preferences
kk: Ті&ркелгі параметрлері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.
kk: Қосылғыңыз келген AIM серверінің IP адресі немесе хост қалқасы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.  Normally you will want the default (login.oscar.aol.com).
kk: Қосылғыңыз келген AIM серверінің IP адресі немесе хост қалқасы. Әдетте қолданылатын сервері (login.oscar.aol.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.
kk: Қосылуға тиісті AIM серверінің порты.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.  Normally this is 5190.
kk: Қосылуға тиісті AIM серверінің порты. Әдетте бұл 5190.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Direct Connect Options
kk: Тікелей байланыс параметрлері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort)
en: The ports to use for direct connections.
kk: Тікелей байланыста жүмсайтын порттар

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort)
en: The ports to use when listening for direct connections. These must not be blocked by a firewall or router.
kk: Тікелей байланыста жүмсайтын порттар. Бұлар желіаралық қалқан не маршруттауышпен бұғатталған болмау керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: Po&rt range:
kk: &Порттар ауқымы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxFirstPort)
en: The start of the port range.
kk: Порттар ауқымының басы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxFirstPort)
en: The start of the port range. Normally this is 5190.
kk: Порттар ауқымының басы. Әдетте бұл 5190.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxLastPort)
en: The end of the port range.
kk: Порттар ауқымының соңы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxLastPort)
en: The end of the port range. Normally this is 5199.
kk: Порттар ауқымының соңы. Әдетте бұл 5199.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: Use AOL proxy server instead of direct connections. If you are behind a router that you do not control, you will probably want this.
kk: Тікелей байланысының орнына AOL прокси серверін қолдану. Егер құзыретіңізден тыс маршруттауыштың артында болсаңыз, осыны қалаған дұрыс болар.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: Use the AOL proxy server for things that would normally need a direct connection, like file transfers. You will want this if there is a firewall or router that blocks connections to your computer and you cannot get unblocked. If a direct connection fails, a proxy connection will be tried regardless of this setting.
kk: Файл тасымалдау секілді, әдетте тікелей байланысты қажет ететін амалдарда AOL прокси серверін қолдану. Бұны компьютеріңіздің байланыстары Сіз басқаралмайтын желіаралық қалқан не маршруттауышпен бұғатталған болса, колдануға болады. Тікелей байланыс құрылмаса, бұл параметрге қарамастан, прокси арқылы байланыс құрылып көріледі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: &Use proxy instead
kk: &Бұнын орнына прокси пайдалансын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblTimeout) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxTimeout)
en: Timeout for direct connections.
kk: Тікелей қосылымды күту уақыты.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblTimeout) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxTimeout)
en: The number of seconds to wait for a connection to succeed before trying a different method.
kk: Басқа тәсілге көшкенін алдында байланысты күтетін секундтағы уақыт.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimeout)
en: T&imeout (secs):
kk: Күту &уақыты (сек):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default to the following &encoding for messages:
kk: Әдетті хабарламалардың к&одтамасы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Visibility Settings
kk: Көріну параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowPerimtList)
en: Allow only from visible list
kk: Тиісті тізімдегілерге ғана рұқсатты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowMyContacts)
en: Allow only contact list's users
kk: Контакттар тізімдегілерге ғана рұқсатты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowAll)
en: Allow all users
kk: Барлығына рұқсатты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockAll)
en: Block all users
kk: Барлығына рұқсат жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockAIM)
en: Block AIM users
kk: AIM пайдаланушыларға рұқсат жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockDenyList)
en: Block only from invisible list
kk: Тиісті тізімдегілерге ғана рұқсат жоқ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, visibleTab)
en: Visible
kk: Көрінетін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Always visible:
kk: Әрқашанда көретіндер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Contact to add:
kk: Қосатын контакт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Always invisible:
kk: Әрқашанда көрмейтіндер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblScreenName)
en: Screen name:
kk: Экрандағы атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWarnLevel)
en: Warning level:
kk: Айыпталу деңгейі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIdleTime)
en: Idle minutes:
kk: Бос болу уақыты (мин):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOnlineSince)
en: Online since:
kk: Желіге кірген кезі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAwayMessage)
en: Away message:
kk: Орнында жоқ туралы мәлімдеме:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Profile:
kk: Профилі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Please enter the name of the chat room you wish to join.
kk: Қосылғыңыз келген әңгіме бөлмесінің атауын келтіріңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Room &name:
kk: Әңгіме бөлмесінің &атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: E&xchange:
kk: &Айырбастау:

en: &Ignore
kk: &Елемеу

en: Select Encoding...
kk: Кодтаманы таңдау...

note: i18n( "Send &SMS..." ), 0, 0, this, SLOT(slotSendSMS()), this, "ICQAccount::mActionSendSMS") );
en: Set Xtraz Status
kk: Xtraz күй-жайын орнату

en: Set Status...
kk: Күй-жайын орнату...

en: User %1 is reading your status message
kk: %1 күй-жайыңыз мәліметті оқып жатыр

en: Request Authorization
kk: Құптауды сұрау

en: Reason for requesting authorization:
kk: Құптауды сұрау себебі:

en: Please authorize me so I can add you to my contact list
kk: Сізді өзімнің контакттар тізімімне кіргізу үшін құптауды сұраймын

en: User %1 has granted your authorization request.
    Reason: %2
kk: %1 деген сұрағаныңызды құптады.
    Жауабы: %2

en: User %1 has rejected the authorization request.
    Reason: %2
kk: %1 деген сұрағыңызды құптамады.
    Жауабы: %2

[ctx: Translators: client-name client-version]
en: %1 %2
kk: %1 (%2)

en: RTF-Messages
kk: RTF хабарламалар

en: <qt>You must be logged on to ICQ before you can send a message to a user.</qt>
kk: <qt>Пайдаланушыға хабарды жіберу үшін ICQ желісіне кіру керек.</qt>

en: Not Signed On
kk: Жүйеге кірмеген

en: &Request Authorization
kk: Авторизацияны &сұрау

en: &Grant Authorization
kk: &Рұқсат беру

en: You must be online to add a contact.
kk: Контактты қосу үшін, онлайн болуыңыз керек.

en: Do you want to add %1 to your contact list?
kk: %1 дегенді контакттар тізіміңізге қосу керек пе?

en: IP Address
kk: IP адресі

en: Antigua
kk: Антигуа

en: Ascension Island
kk: Вознесение аралы

en: Barbuda
kk: Барбуда

en: British Virgin Islands
kk: Британ Виргин аралдары

en: Canary Islands
kk: Канары аралдары

en: Cocos-Keeling Islands
kk: Кокос-Килинг аралдары

en: Cocos (Keeling) Islands
kk: Кокос (Килинг) аралдары

en: Diego Garcia
kk: Диего-Гарсия

en: French Antilles
kk: Франция Антил аралдары

en: Antilles
kk: Антил аралдары

en: French Guiana
kk: Францияның Гуиана

en: Mayotte Island
kk: Майотт аралы

en: Nevis
kk: Невис

en: Reunion Island
kk: Реюньон аралы

en: Rota Island
kk: Рота аралы

en: Saipan Island
kk: Сайпан аралы

en: Sierra Leone
kk: Сьерра-Леоне

en: St. Kitts
kk: Сент-Киттс

en: Tinian Island
kk: Тиниан аралы

en: Wales
kk: Уэльс

en: Scotland
kk: Шотландия

en: Yugoslavia - Serbia
kk: Югославия - Сербия

en: Yugoslavia - Montenegro
kk: Югославия - Черногория

en: Yugoslavia
kk: Югославия

en: Congo, Democratic Republic of (Zaire)
kk: Конго Демократикалық Республикасы (Заир)

note: i18n("Arabic")
en: Bhojpuri
kk: Бходжпури

note: i18n("Bulgarian") i18n("Burmese")
en: Cantonese
kk: Кантондық

note: i18n("Catalan") i18n("Chinese") i18n("Croatian") i18n("Czech") i18n("Danish") i18n("Dutch") i18n("English") i18n("Esperanto") i18n("Estonian")
en: Farsi
kk: Фарси

note: i18n("Finnish") i18n("French") i18n("Gaelic") i18n("German") i18n("Greek") i18n("Hebrew") i18n("Hindi") i18n("Hungarian") i18n("Icelandic") i18n("Indonesian") i18n("Italian") i18n("Japanese") i18n("Khmer") i18n("Korean") i18n("Lao") i18n("Latvian") i18n("Lithuanian") i18n("Malay") i18n("Norwegian") 
en: Punjabi
kk: Панджаби

note: i18n("Chamorro") i18n("Mongolian")
en: Mandarin
kk: Мандарин

en: Taiwanese
kk: Тайвандық

note: i18n("Macedonian") i18n("Sindhi") i18n("Welsh") i18n("Azerbaijani") i18n("Kurdish") i18n("Gujarati") i18n("Tamil")
en: Belorussian
kk: Белорусша

en: euc-JP Japanese
kk: euc-JP Жапондық

en: euc-KR Korean
kk: euc-KR Кореялық

en: GB-2312 Chinese
kk: GB-2312 Қытайлық

en: GBK Chinese
kk: GBK Қытайлық

en: GB18030 Chinese
kk: GB18030 Қытайлық

en: JIS Japanese
kk: JIS Жапондық

en: Shift-JIS Japanese
kk: Shift-JIS Жапондық

en: KOI8-R Russian
kk: KOI8-R Орыс

en: KOI8-U Ukrainian
kk: KOI8-U Украинша

en: ISO-8859-1 Western
kk: ISO-8859-1 Батыстық

en: ISO-8859-2 Central European
kk: ISO-8859-2 Орталық-еуропалық

en: ISO-8859-3 Central European
kk: ISO-8859-3 Орталық-еуропалық

en: ISO-8859-4 Baltic
kk: ISO-8859-4 Балтық

en: ISO-8859-5 Cyrillic
kk: ISO-8859-5 Кирилл жазуы

en: ISO-8859-6 Arabic
kk: ISO-8859-6 Араб

en: ISO-8859-7 Greek
kk: ISO-8859-7 Грек

en: ISO-8859-8 Hebrew, visually ordered
kk: SO-8859-8 Иврит, көрнекті реттелген

en: ISO-8859-8-I Hebrew, logically ordered
kk: ISO-8859-8-I Иврит, логикалы реттелген

en: ISO-8859-9 Turkish
kk: ISO-8859-9 Түрік

en: ISO-8859-15 Western
kk: ISO-8859-15 Батыстық

en: Windows-1250 Central European
kk: Windows-1250 Орталық-еуропалық

en: Windows-1251 Cyrillic
kk: Windows-1251 Кирилл жазуы

en: Windows-1252 Western
kk: Windows-1252 Батыстық

en: Windows-1253 Greek
kk: Windows-1253 Грек

en: Windows-1254 Turkish
kk: Windows-1254 Түрік

en: Windows-1255 Hebrew
kk: Windows-1255 Иврит

en: Windows-1256 Arabic
kk: Windows-1256 Араб

en: Windows-1257 Baltic
kk: Windows-1257 Балтық

en: Windows-1258 Viet Nam
kk: Windows-1258 Вьетнам

en: TIS-620 Thai
kk: TIS-620 Тай

en: Single
kk: Бойдақ

en: Long term relationship
kk: Ұзақ қатынаста

en: Engaged
kk: Некеге тұрған

en: Married
kk: Үйленген/күйеуге шыққан

en: Divorced
kk: Ажырасқан

en: Separated
kk: Бөлек тұрады

en: Widowed
kk: Тұл қалған/жесір

en: Art
kk: Өнер

en: Cars
kk: Автомобильдер

en: Celebrity Fans
kk: Қадірлейтін әйгілі тұлғалар

en: Collections
kk: Коллекциялау

en: Computers
kk: Компьютерлер

en: Culture
kk: Мәдениет

en: Fitness
kk: Фитнес

en: Games
kk: Ойындар

en: Hobbies
kk: Хобби

en: ICQ - Help
kk: ICQ - Анықтама

en: Internet
kk: Интернет

en: Lifestyle
kk: Өмір салты

en: Movies and TV
kk: Фильмдер және ТВ

en: Music
kk: Музыка

en: Outdoors
kk: Серуендеу

en: Parenting
kk: Балаларды тәрбиелеу

en: Pets and Animals
kk: Жануарлар

en: Religion
kk: Дін

en: Science
kk: Ғылым

en: Skills
kk: Шеберлік

en: Sports
kk: Спорт

en: Web Design
kk: Веб-дизайн

en: Ecology
kk: Экология

en: News and Media
kk: Жаңалық пен БАҚ

en: Government
kk: Үкімет

en: Business
kk: Іскерлік

en: Mystics
kk: Мистика

en: Travel
kk: Саяхат

en: Astronomy
kk: Астрономия

en: Space
kk: Ғарыш

en: Clothing
kk: Киім-кешек

en: Parties
kk: Той-думан

en: Women
kk: Әйелдер

en: Social science
kk: Әлеуметтік ғылымдар

en: 60's
kk: 60-жылдар

en: 70's
kk: 70-жылдар

en: 80's
kk: 80-жылдар

en: 50's
kk: 50-жылдар

en: Finance and Corporate
kk: Қаржы мен Корпорациялар

en: Entertainment
kk: Ойын-сауық

en: Consumer Electronics
kk: Тұрмыстық электроника

en: Retail Stores
kk: Бөлшекті сауда

en: Health and Beauty
kk: Денсаулық пен сұлулық

en: Household Products
kk: Үй шаруашылығы

en: Mail Order Catalog
kk: Каталогы арқылы сатып алу

en: Business Services
kk: Іскерлік қызметтері

en: Audio and Visual
kk: Аудио және бейне

en: Sporting and Athletic
kk: Спорт және атлетика

en: Publishing
kk: Баспа

en: Home Automation
kk: Үйдегі автоматтандыру

en: Academic
kk: Жоғары оқу орын

en: Administrative
kk: Менеджмент

en: Art/Entertainment
kk: Өнер/Ермек

en: College Student
kk: Колледж студенты

en: Community & Social
kk: Әлеуметтік қызмет

en: Education
kk: Оқыту-ағарту

en: Engineering
kk: Инженерлік іс

en: Financial Services
kk: Қаржылық қызметтер

en: High School Student
kk: Мектеп оқушысы

en: Home
kk: Үй

en: ICQ - Providing Help
kk: ICQ - Анықтама

en: Law
kk: Заң

en: Managerial
kk: Басқару

en: Manufacturing
kk: Өндіру

en: Medical/Health
kk: Медицина/Денсаулық

en: Military
kk: Әскері

en: Non-Government Organization
kk: Мемлекеттік емес ұйым

en: Other Services
kk: Басқа бір қызмет

en: Professional
kk: Кәсіпқой

en: Retail
kk: Бөлшекті сауда

en: Retired
kk: Зейнеткер

en: Science & Research
kk: Ғылым және зерттеу

en: Technical
kk: Техникалық өндіріс

en: University Student
kk: Университет студенті

en: Web Building
kk: Веб-дизайн

en: Alumni Org.
kk: Түлектер ұйымы

en: Charity Org.
kk: Қайырымдылық ұйымы

en: Club/Social Org.
kk: Клуб ұйымы

en: Community Org.
kk: Қоғамдық ұйымы

en: Cultural Org.
kk: Мәдениет ұйымы

en: Fan Clubs
kk: Фан-клубтары

en: Fraternity/Sorority
kk: Достастық/Әйелдер ұйымы

en: Hobbyists Org.
kk: Әуесқой ұйымы

en: International Org.
kk: Халықаралық ұыймы

en: Nature and Environment Org.
kk: Табиғатты қорғау ұйымы

en: Other
kk: Басқа

en: Professional Org.
kk: Кәсіптік ұйымы

en: Scientific/Technical Org.
kk: Ғылыми/Техникалық ұйымы

en: Self Improvement Group
kk: Өзін-өзі дамыту клубы

en: Spiritual/Religious Org.
kk: Діни ұйымы

en: Sports Org.
kk: Спорт ұйымы

en: Support Org.
kk: Қолдау ұйымы

en: Trade and Business Org.
kk: Cауда және іскерлік ұйымы

en: Union
kk: Одақ

en: Voluntary Org.
kk: Еріктілікшік ұйымы

en: Elementary School
kk: Бастапқы мектеп

en: High School
kk: Орта мектеп

en: College
kk: Колледж

en: University
kk: Университет

en: Past Work Place
kk: Соңғы жұмыс орны

en: Past Organization
kk: Болған ұйымы

en: &Fetch Again
kk: &Қайтадан алу

en: '%2' Message for %1
kk: %1 үшін '%2' хабар

en: Fetching '%2' Message for %1...
kk: %1 үшін '%2' хабарламаны алу...

[ctx: @item icq xtraz status]
en: angry
kk: ыза

[ctx: @item icq xtraz status]
en: bath
kk: жуынуда

[ctx: @item icq xtraz status]
en: tired
kk: шаршаған

[ctx: @item icq xtraz status]
en: party
kk: думан

[ctx: @item icq xtraz status]
en: beer
kk: сыра

[ctx: @item icq xtraz status]
en: thinking
kk: ойлап жатырмын

[ctx: @item icq xtraz status]
en: eating
kk: тамақтануда

[ctx: @item icq xtraz status]
en: watching tv
kk: тв қарап жатырмын

[ctx: @item icq xtraz status]
en: meeting
kk: жиналыста

[ctx: @item icq xtraz status]
en: coffee
kk: шәй

[ctx: @item icq xtraz status]
en: music
kk: музыка

[ctx: @item icq xtraz status]
en: business
kk: іскерлік

[ctx: @item icq xtraz status, taking pictures with camera]
en: shooting
kk: фото түсіру

[ctx: @item icq xtraz status]
en: having fun
kk: көңіл көтеруде

[ctx: @item icq xtraz status]
en: phone
kk: телефон

[ctx: @item icq xtraz status]
en: gaming
kk: ойындамын

[ctx: @item icq xtraz status]
en: studying
kk: оқудамын

[ctx: @item icq xtraz status]
en: shopping
kk: дүкенде

[ctx: @item icq xtraz status]
en: sick
kk: ауыру

[ctx: @item icq xtraz status]
en: sleeping
kk: ұйқы

[ctx: @item icq xtraz status, water sport]
en: surfing
kk: серфинг

[ctx: @item icq xtraz status, browsing the Internet]
en: browsing
kk: веб ақтаруда

[ctx: @item icq xtraz status]
en: working
kk: жұмыс

[ctx: @item icq xtraz status]
en: typing
kk: мәтін теруде

[ctx: @item icq xtraz status]
en: picnic
kk: пикник

[ctx: @item icq xtraz status]
en: cooking
kk: ас әзірлеу

[ctx: @item icq xtraz status]
en: smoking
kk: шылым

[ctx: @item icq xtraz status]
en: i am high
kk: жоғардамын

[ctx: @item icq xtraz status]
en: wc
kk: дәретxана

[ctx: @item icq xtraz status]
en: to be or not to be
kk: болу-болмау мәселесі

[ctx: @item icq xtraz status]
en: love
kk: махаббат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Alternatively, you can search the ICQ Whitepages :
kk: Сонымен, ICQ Whitepages анықтамасынан іздестіруге болады:

en: Authorization Reply
kk: Авторизация жауабы

en: <b>%1</b> requested authorization to add you to his/her contact list.
kk: <b>%1</b> өзінің контакттар тізіміне Сізді қосу үшін құптауды сұрайды.

en: Authorization reply to <b>%1</b>.
kk: <b>%1</b> дегеннің құптауды сұрауына жауап.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQAuthReplyUI)
en: ICQ Authorization Reply
kk: ICQ авторизациялау жауабы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUserReq)
en: %1 requested authorization to add you to his/her contact list.
kk: %1 деген өзінің контакттар тізіміне Сізді қосуға рұқсат сұрайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblReqReason)
en: Request Reason:
kk: Сұрау себебі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRequestReason)
en: Some reason...
kk: Себебі...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbGrant)
en: &Grant authorization
kk: &Авторизацияны құптау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbDecline)
en: &Decline authorization
kk: &Авторизацияны құптамау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblReason)
en: Reason:
kk: Себебі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatus)
en: Please enter your current password first
    and then your new password twice.
    Password have to be between 6-8 characters long.
kk: Қолданыстағы парольді келтіріп,
    жаңа парольді екі рет келтіріңіз.
    Пароль ұзындығы 6-8 таңба болу керек.

en: Change ICQ Password
kk: ICQ паролін өзгерту

en: ICQ Password Change
kk: ICQ паролін өзгерту

en: Your new password must be between 6-8 characters long.
kk: Жаңа пароліңіздін ұзындығы 6-8 таңба болу керек.

en: Your password could not be changed.
kk: Пароліңіз өзгертілмейді.

en: Your password has been changed successfully.
kk: Пароліңіз өзгертілді.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQEditAccountUI)
en: Account Preferences - ICQ
kk: Тіркелгі параметрлері - ICQ

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic Setup
kk: &Негізгі баптау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account Preferences
kk: Тіркелгі параметрлері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.
kk: ICQ тіркелгі пайдаланушының идентификаторы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
kk: ICQ тіркелгі пайдаланушының идентификаторы. Бұл нөмір түрінде(бөлшексіз және бос орынсыз).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountId)
en: IC&Q UIN:
kk: &ICQ UIN:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the ICQ network, you will need an ICQ account.<br><br>
    If you do not currently have an ICQ account, please click the button to create one.
kk: ICQ желісіне қосылу үшін, Сізде ICQ тіркелгісі болу қажет.<br><br>
    Егер Сізде ол жоқ болса, тіркелу үшін батырманы басыңыз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, changePasswordGroupBox)
en: Change password
kk: Парольді өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If you have an existing ICQ account and would like to change its password, you can use this button to enter a new password.
kk: Егер қолданыстағы ICQ тіркелгі паролін өзгерткіңіз келсе, жаңа парольді енгізу үшін осы батырманы қолданыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonChangePassword)
en: Change Your Password...
kk: Пароліңізді өзгерту...

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Accou&nt Preferences
kk: Т&іркелгі параметрлері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Privacy Options
kk: Дербестік параметрлері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: Enable the authorization requirement, which will not allow users to add you to their contact list without authorization from you.
kk: Рұқсатыңызсыз, Сізді біреудің контакттар тізіміне қосуы болмасын.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: Enable the authorization requirement, which will not allow users to add you to their contact list without authorization from you.  Check this box, and you will have to confirm any users who add you to their list before they may see your online status.
kk: Рұқсатыңызсыз, Сізді біреудің контакттар тізіміне қосуды болдырмау. Белгісі қойылса, қатынасушы Сіздің онлайн күй-жайыңызды көру үшін Сізді олардың контакттар тізіміне қосқанда құптау сұралады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: &Require authorization before someone can add you to their contact list
kk: &Сізді өзінің контакттар тізіміне қосу үшін авторизациялау талап етілсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Check this to hide your IP address from people when they view your user info
kk: Басқалардан IP-адресіңізді жасыру үшін осы белгіні қойыңыз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Checking this box prevent people from seeing your IP address if they view your ICQ user details such as name, address, or age.
kk: Сіз туралы атыңыз, адресіңіз, жасыңыз сияқты егжей-текжейлерді қарағанда басқалар IP-адресіңізді көргенін қаламайтын болсаңыз, осы белгіні қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Hide &IP address
kk: &IP адресім жасырылсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable Web Aware functionality.
kk: Web Aware қызметін рұқсат ету үшін осыны таңдаңыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable ICQ's Web Aware functionality, which allows people to see your online status from ICQ's web page, and send you a message without necessarily having ICQ themselves.
kk: Белгісі қойылса, ICQ's Web Aware қызметі рұқсат етіледі, бұл ICQ клиентін орнатпай ICQ веб-сайтынан онлайн күй-жайыңызды көріп Сізге хабар жіберуге мүмкіндік береді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Make my status available via &ICQ's unified messaging center
kk: &ICQ хабарласу орталығы арқылы менің жай-күйім көрсетіле берсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, edtServerEncrypted)
en: Use SSL encryption
kk: SSL шифрлауы қолданылсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.
kk: Қосылғыңыз келген ICQ серверінің IP адресі немесе хост қалқасы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.  Normally you will want the default (slogin.icq.com or login.icq.com).
kk: IP адресі немесе қосылуға тиісті ICQ серверінің желі қалқасы. Әдетте қолданылатын сервері (slogin.icq.com не login.oscar.aol.com).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServer)
en: Ser&ver /
kk: Сер&вер /

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.
kk: Қосылуға тиісті ICQ серверінің порты.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.  Normally this is 443 or 5190.
kk: Қосылуға тиісті ICQ серверінің порты. Әдетте бұл 43 не 5190.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtProxyServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the proxy server you wish to use for connecting to an ICQ server.
kk: ICQ серверіне қосылғыңыз келген компьютеріңіздін IP адресі немесе прокси-серверінің хост қалқасы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtProxyServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the proxy server you wish to use for connecting to an ICQ server. The proxy server must support a CONNECT command and allow connections to the ICQ server port (normally 443 or 5190).
kk: ICQ серверіне қосылғыңыз келген компьютеріңіздін IP адресі немесе прокси-серверінің хост қалқасы. Проксиіңіз CONNECT командасын қолдау керек және ICQ сервер порты арқылы (әдетте 443 не 5190) қатынауға рұқсат беру керек.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblProxyServerPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, edtProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to.
kk: Прокси-сервері тыңдайтын порт.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to. Normally this will be 3128 or 8080.
kk: Прокси-сервері тыңдайтын порт. Әдетте бұл 3128 не 8080.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, edtProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to. Normally this will be 3128, 8080, or 443 (https).
kk: Прокси-сервері тыңдайтын порт. Әдетте бұл 3128 не 8080 немесе 443 (https).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Peer Connection Options
kk: Тең қарсыласпен байланыс

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabVisible)
en: Visible
kk: Көрінетін

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabInvisible)
en: Invisible
kk: Көрінбейтін

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabIgnore)
en: Ignore
kk: Елемеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Ignore:
kk: Елемеу

en: <qt>You must enter a valid ICQ No.</qt>
kk: <qt>Дұрыс ICQ нөмірін келтіріңіз.</qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Personal Information
kk: Дербес мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ipLabel)
en: &IP:
kk: &IP адресі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Nickname:
kk: &Бүркеншік аты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &First name:
kk: &Аты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Last name:
kk: &Тегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Gen&der:
kk: &Жынысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, maritalLabel)
en: Marital status:
kk: Отбасылық жағдайы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Timezone:
kk: &Уақыт белдеуі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayDayLabel)
en: Day:
kk: Күн:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayMonthLabel)
en: Month:
kk: Ай:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayYearLabel)
en: Year:
kk: Жыл:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: A&ge:
kk: &Жасы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Spoken Languages
kk: Сөйлейтін тілдер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language1Label)
en: First:
kk: Бірінші:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language2Label)
en: Second:
kk: Екінші:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language3Label)
en: Third:
kk: Үшінші:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Location && Contact Information
kk: Орналасу мен контакт мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Address:
kk: &Адресі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &City:
kk: &Қаласы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &State:
kk: &Облысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Zip:
kk: Пошта &индексі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Countr&y:
kk: &Елі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Phone:
kk: &Телефоны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2)
en: Ce&ll:
kk: Ұя&лысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7_2)
en: Fa&x:
kk: Фак&сы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_2)
en: &Homepage:
kk: &Мекен парағы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Origin
kk: Туған жері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState)
en: State:
kk: Облысы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Interests
kk: Әуестері

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Organization Type
kk: Ұйымның түрі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Past Affiliation
kk: Бұрынғы ұйымдары

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Email Addresses
kk: Эл.пошта адрестері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sendInfoCheck)
en: Send updates and ICQ promotional info to my primary email
kk: Жаңарту туралы және ICQ жарнамасын менің негізгі эл.поштаға жіберілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Non-published email will be used for password retrieval purposes.
kk: Жарияланбайтын, парольді беру мақсатына пайдаланатын эл.пошта адресі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabWhitepages)
en: ICQ Whitepages Search
kk: ICQ Whitepages анықтамасынан іздеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: &Email:
kk: &Эл.пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: &Gender:
kk: &Жынысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Lan&guage:
kk: &Тілі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: C&ountry:
kk: &Елі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Only search for online contacts
kk: Тек онлайн контакттарынан іздеу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabUIN)
en: UIN Search
kk: UIN іздеуі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, searchResults)
en: This is where the results from your search are displayed. If you double-click a result, the search window will close and pass the UIN of the contact you wish to add back to the Add Contact Wizard. You can only add one contact at a time.
kk: Мұнда іздеу нәтіжесі көорсетіледі. Нәтіже жолын қос түртсеңіз, іздеу терезесі жабылып, контакт Контактты қосу шеберіне тапсырылады. Контакттарды бірбірлеп қана қосуға болады.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, searchButton)
en: Search the ICQ Whitepages with your search criteria
kk: Шарттарыңыз бойынша  ICQ Whitepages анықтамасынан іздеу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, clearButton)
en: Clears both search fields and results
kk: Іздеу өрістер мен нәтижелерді тазалау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stops the search
kk: Іздеуді тоқтату

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stop
kk: Тоқтату

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: Show information about the selected contact
kk: Таңдалған контакт туралы мәліметті көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: User Info
kk: Пайдаланушы мәліметі

en: ICQ User Search
kk: ICQ пайдаланушысын іздестіру

en: Add the selected user to your contact list
kk: Таңдалғанды контакттар тізіміне қосу

en: Requires Authorization
kk: Авторизациясы керек

en: You must be online to search the ICQ Whitepages.
kk: ICQ адрестік кітапшасынан іздеу үшін онлайн болу керек.

en: You must enter a valid UIN.
kk: Жарамды UIN нөмірін келтіру керек.

en: You must enter search criteria.
kk: Іздестіру шартын келтіру керек.

en: You must be online to display user info.
kk: Пайдаланушы туралы мәліметті көрсету үшін онлайн болу керек.

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: ICQ User Information
kk: ICQ пайдаланушы мәліметі

en: General ICQ Information
kk: ICQ жалпы мәліметі

en: Home Info
kk: Мекен-жай ақпары

en: Home Information
kk: Мекен-жай мәліметі

en: Work Info
kk: Жұмыс туралы мәлімет

en: Work Information
kk: Жұмыс туралы мәлімет

en: Other Info
kk: Басқа мәліметтер

en: Other ICQ Information
kk: ICQ туралы басқа мәліметтер

en: Interest Info
kk: Әуестері туралы мәліметтер

en: Interest Information
kk: Әуестері туралы мәліметтер

en: Org & Aff Info
kk: Ұйым/Мекемесі туралы ақпар

en: Organization & Affiliation Information
kk: Ұйым/Мекемесі туралы мәлімет

en: Type
kk: Түрі

en: Publish Email/Email
kk: Эл.пошта адрестері

[ctx: Primary email address]
en: Primary
kk: Негізгі

[ctx: Other email address]
en: More
kk: Қосымша...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Company Location Information
kk: Компания туралы мәлімет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Address:
kk: Адресі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Zip:
kk: Пошта индексі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Personal Work Information
kk: Жұмысы туралы мәлімет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, occupationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOccupation)
en: Occupation:
kk: Жұмысы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Phone:
kk: Телефоны:

en: Xtraz Status Editor
kk: Xtraz күй-жай өңдегіші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
kk: Таңбаша:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAppend)
en: Append to menu
kk: Мәзірге жалғау

en: file is empty:
kk: Бос файл:

en: Bad Request
kk: Жарамыз талап

en: Request Timed Out
kk: Жауапты күту уақыты өтті

en: Acceptance Period Timed Out
kk: Қабылдауды күту уақыты өті

en: Unknown Error:
kk: Беймәлім қате:

en: missing IP or port
kk: IP не порты жоқ

en: Timeout
kk: Күту уақыты өтті

en: Adding contacts
kk: Контакттарды қосу

en: Adding contacts to ICQ server list.
kk: ICQ серверіндегі тізімге контакттарды қосу

en: Adding contacts to AIM server list.
kk: AIM серверіндегі тізімге контакттарды қосу

[ctx: %1 out of %2 contacts have been added]
en: %1 out of %2 added.
kk: %1 / %2 қосылды.

en: Chat Room Invitation
kk: Әңгіме бөлмесіне шақыру

[ctx: account has been disconnected]
en: Kopete: %1 disconnected
kk: Kopete: %1 ажыратылды

en: There was an error in the protocol handling; it was not fatal, so you will not be disconnected.
kk: Протоколдың деректерін талдау кезінде жөндеуге келетін қате пайда болды. Жұмыс жалғастырылды.

en: There was an error in the protocol handling; automatic reconnection occurring.
kk: Протоколдың деректерін талдау кезінде қате пайда болды. Бағдарлама жүйеге қайтадан қосылады.

en: Kopete: OSCAR Protocol error
kk: Kopete: OSCAR протоколының қатесі

[ctx: AIM user id]
en: screen name
kk: көрсетілетін атау

en: You have logged in more than once with the same %1, account %2 is now disconnected.
kk: %1 ретінде қосарлап кіргеніңіз үшін %2 тіркелгісі ажыратылған.

en: Sign on failed because either your %1 or password are invalid. Please check your settings for account %2.
kk: %1 дегенге қосылмады: жарамды пароль келтірілмеген. %2 тіркелгісінің параметрлерін тексеріңіз.

en: The %1 service is temporarily unavailable. Please try again later.
kk: %1 қызметі уақытша қол жеткізбейді. Кейінірек әрекетті қайталаңыз.

en: Could not sign on to %1 with account %2 because the password was incorrect.
kk: %1 дегенге %2 тіркелгі арқылы қосылмады: келтірілген пароль жарамсыз.

en: Could not sign on to %1 with nonexistent account %2.
kk: %1 дегенге қосылмады - %2 деген тіркелгі жоқ.

en: Sign on to %1 failed because your account %2 expired.
kk: %1 дегенге тіркеу орындалмады, өйткені %2 тіркелгісінің мерзімі біткен.

en: Sign on to %1 failed because your account %2 is currently suspended.
kk: %1 дегенге тіркеу орындалмады, өйткені %2 тіркелгісі тоқтатылған.

en: Could not sign on to %1 as there are too many clients from the same computer.
kk: %1 дегенге қосылмады, себебі осы компьютерден тым көп клиенттер қосылған.

en: Account %1 was blocked on the %2 server for sending messages too quickly. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
kk: Хабарларды тым жиі жіберудің салдарынан %2 серверіндегі %1тіркелгісін бұғаттады. Он минут аялдап әрекетті қайталаңыз. Егер әрекетті бірден жалғастырсаңыз, оданда көп уақыт күтуге мәжбүр боласыз.

en: Account %1 was blocked on the %2 server for reconnecting too quickly. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
kk: Өте жиі қосылу әрекетінің салдарынан %2 сервердегі %1тіркелгісі бұғатталды. Он минут аялдап әрекетті қайталаңыз. Егер бірден жалғастырсаңыз, онда көп уақыт күтуге мәжбүр боласыз.

en: Sign on to %1 with your account %2 failed.
kk: %1 дегенге %2 тіркелгісі арқылы қосылым жаңылысы.

en: The %1 server thinks the client you are using is too old. Please report this as a bug at http://bugs.kde.org
kk: %1 сервер Сіз қолданған клиентті тым ескі деп есептейді. Қате туралы http://bugs.kde.org сайтына хабарлаңыз

en: Account %1 was disabled on the %2 server because of your age (under than 13).
kk: %2  сервердегі %1 тіркелгісі рұқсат етілмеген, себебі Сіз өте жассыз (13 жасқа жетпеген).

en: Buddy icons
kk: Достардың таңбашалары

en: Group chat
kk: Топтық әңгіме

en: Voice chat
kk: Дауысты әңгіме

en: Send buddy list
kk: Достардың тізімін жіберу

en: The user %1 requires authorization before being added to a contact list. Do you want to send an authorization request?
    
    Reason for requesting authorization:
kk: %1 деген пайдаланушысы коннтакттар тізімге кіргізу үшін құптауды сұрауды талап етеді. Құптауды сұрайсыз ба?
    
    Құптауды сұрау себебі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Use this &encoding when chatting with this contact:
kk: Осы контактпен әңгімелесу үшін мынау &кодтама қолданылсын:

en: Select Encoding
kk: Кодтамасын таңдау

en: Default
kk: Әдеті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The following contacts are not on your contact list. Would you like to add them?
kk: Контакттар тізіміңізде бұл тұлға жоқ. Оны қосу керек пе?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotShowAgain)
en: Do &not ask again
kk: Бұл сұрақ енді қойыл&масын

en: Add Contacts to Server List
kk: Сервердегі тізімге контакттарды қосу

en: Do &Not Add
kk: Қосыл&масын

en: Client Features
kk: Клиент сипаттамалары

en: Buddy Icon MD5 Hash
kk: Достың таңбашасының MD5 хэші

en: Contact Encoding
kk: Қолданатын кодтама

en: Member Since
kk: Қашаннан бері мүше

en: Protocol Version
kk: Протоколдың нұсқасы

en: Show my own video...
kk: Өзімнің видеомды көрсету...

en: View Contact's Webcam
kk: Контакттың веб-камерасынан қарау

en: Send Webcam
kk: Веб-камерадан көрсету

en: Country
kk: Елі

en: State
kk: Облысы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Home Address
kk: Үй адресі

en: Zipcode
kk: Пошта индексі

en: Age
kk: Жасы

en: There was an error while connecting to the QQ server.
    Error message:
kk: QQ серверіне қосылғанда қате пайда болды.
    Қате хабарламасы:

en: Unable to lookup %1
kk: %1 деген анықталмады

en: Unhandled QQ error code %1 
    Please file a bug report with a detailed description and, if possible, the last console debug output.
kk: Өңделмеген QQ қатесінің коды: %1
    Мүмкін болса, консоліне шығарылған жазуды қосып, қате туралы егжей-тегжейлі хабар жіберіңіз.

en: WARNING: This vCard may be out-of-date.
kk: ЕСКЕРТУ: Бұл vCard ескірген болуы мүмкін.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Contact name:
kk: Контакттың а&тауы:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QQEditAccountUI)
en: Account Preferences - QQ
kk: Тіркелгі параметрлері - ICQ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_login)
en: The user ID of the QQ contact you would like to use.
kk: Қолданғыңыз келген QQ контакт пайдаланушысының идентификаторы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_login)
en: The user ID of the QQ contact you would like to use.  This should be in the form of a valid E-mail address.
kk: Сіз қолданғыңыз келген QQ контакт пайдаланушысының идентификаторы. Істейтін эл.поштаның адрес түрінде болу керек.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autologin)
en: If you check this checkbox, the account will not be connected when you press the "Connect All" button, or at startup when automatic connection at startup is enabled.
kk: Белгісі қойылса, "Барлығын қосу" батырмасын басқанда, тіпті автоматты түрдегі қосылымды таңдасаңыз да, бұл тіркелгі қосылмайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonVCard)
en: View && Update my vCard
kk: vCard-ымды қарап жаңарту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the QQ network, you will need a QQ ID.
    
    If you do not currently have an ID, please create one.
kk: QQ желісіне қосылу үшін, Сізде QQ ID-і болу қажет.
    
    Егер Сізде ол жоқ болса, жасап алыңыз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (toolTip), widget
en: Only modify these values if you want to use a special IM proxy server, like SIMP
kk: SIMP секілді, арнайы IM прокси серверін қолданғанда ғана, бұл мәндерді өзгертіңіз

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_settings_page)
en: Global QQ Options
kk: Жалпы QQ параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Note:</b> These settings are applicable to all QQ accounts
kk: <qt><b>Ескерту:</b> Бұл параметрлер барлық QQ тіркелгісіне қолданылады

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: This option will notify you when a contact starts typing their message, before the message is sent or finished.
kk: Белгісі қойылса, контакт хабарын тере бастағанда, әлі жібермеген және аяқталған кезде құлақтандыру болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: Au&tomatically open a chat window when someone starts a conversation
kk: Біреу хабар алмасуды бастаса, ав&томатты түрде әңгіме терезесі ашылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <qt><p>Indicate when Kopete will download the display pictures of contacts</p>
    <dl><dt>Only manually</dt><dd>The picture is not downloaded automatically. It is only downloaded when the user requests it</dd>
    <dt>When a chat is open</dt><dd>The picture is downloaded when a conversation socket is opened, i.e. when you open a chat window</dd>
    <dt>Automatically</dt><dd>Always try to download the picture if the contact has one.  <b>Note:</b> this will open a socket, and let the user know you are downloading their picture.</dd></dl>
kk: <qt><p>Бұл параметр контакттың суреттері қашан жүктелетінін анықтайды</p>
    <dl><dt>Тек қолмен</dt><dd>Сурет автоматты түрде жүктелінбейді. Жүктеу тек пайдаланушының командасы бойынша орындалады.</dd>
    <dt>Әңгіме басталғанда</dt><dd>Сурет жүктеуі - хабар алмасу сокеті, яғни, әңгіме терезесі ашылғанда.</dd>
    <dt>Автоматты түрде</dt><dd>Сурет автоматты түрде жүктеледі.  <b>Ескерту:</b> бұл кезде бағдарлама сокетті ашады және пайдаланушыға суретті жүктеу туралы ескерту жібереді.</dd></dl>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Download the QQ picture:
kk: Жүктелетін QQ cуреті:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: <qt><p>Indicate when Kopete will download the pictures of contacts</p>
    <dl><dt>Only manually</dt><dd>The picture is not downloaded automatically. It is only downloaded when the user requests it</dd>
    <dt>When a chat is open</dt><dd>The picture is downloaded when a conversation socket is opened, i.e. when you open a chat window</dd>
    <dt>Automatically</dt><dd>Always try to download the picture if the contact has one.  <b>Note:</b> this will open a socket, and let the user know you are downloading their picture.</dd></dl>
kk: <qt><p>Бұл параметр контакттың суреттері қашан жүктелетінін анықтайды</p>
    <dl><dt>Тек қолмен</dt><dd>Сурет автоматты түрде жүктелінбейді. Жүктеу тек пайдаланушының командасы бойынша орындалады.</dd>
    <dt>Әңгіме басталғанда</dt><dd>Сурет жүктеуі - хабар алмасу сокеті, яғни әңгіме терезесі ашылғанда.</dd>
    <dt>Автоматты түрде</dt><dd>Сурет автоматты түрде жүктеледі.  <b>Ескерту:</b> бұл кезде бағдарлама сокетті ашады және пайдаланушыға суретті жүктеу туралы ескерту жібереді.</dd></dl>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Only Manually
kk: Тек қолмен

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: When a Chat is Open (default)
kk: Әңгіме басталғанда (әдетті)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Automatically (read help)
kk: Автоматты түрде (анықтамасын қараңыз)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useCustomEmoticons)
en: QQ Messenger allows users to download and use custom emoticons. If this option is enabled, Kopete will download and display such emoticons.
kk: QQ Messenger пайдаланушыларына қалаған көңіл күйі белгілерін қолдануға мүмкіндік береді. Белгісі қойылса, Kopete оларды жүктейді және көрсетеді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useCustomEmoticons)
en: &Download and show custom emoticons
kk: Стандарты емес көңіл күйі белгілер жү&ктелсін және көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, exportEmoticons)
en: Export all the emoticon themes as custom emoticons (only works for emoticons in the PNG format).
kk: Барлық көңіл күйі белгілер жинақтары стандартты емес деп экспортталсын (тек PNG пішіміндегі белгілер ғана істейді).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportEmoticons)
en: E&xport the current emoticon theme to users
kk: Назардағы көңіл күйі белгілер қатынасушыларға эк&спортталсын

en: <qt>You must enter a valid email address.</qt>
kk: <qt>Эл.поштаның дұрыс адресін келтіру керек.</qt>

en: QQ Plugin
kk: QQ плагині

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Picture
kk: Сурет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAge)
en: Age:
kk: Жасы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: N/A
kk: А/Ж

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSignature)
en: Signature:
kk: Қолтаңбасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblZip)
en: Zip code:
kk: Пошта индексі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phone Numbers
kk: Телефон нөмірлері

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rat
kk: Тышқан

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Ox
kk: Сиыр

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Tiger
kk: Барыс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rabbit
kk: Қоян

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Dragon
kk: Ұлу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Snake
kk: Жылан

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Horse
kk: Жылқы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Ram
kk: Кой

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Monkey
kk: Мешін

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rooster
kk: Тауық

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Dog
kk: Ит

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Pig
kk: Доңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Graduate:
kk: Білімі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblZodiac)
en: Zodiac:
kk: Мүшел жылы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Aries
kk: Тоқты

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Taurus
kk: Торпақ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Gemini
kk: Егіздер

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Cancer
kk: Шаян

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Leo
kk: Арыстан

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Virgo
kk: Бикеш

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Libra
kk: Таразы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Scorpio
kk: Сарышаян

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Sagittarius
kk: Мерген

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Capricorn
kk: Тауешкі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Aquarius
kk: Суқұйғыш

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Pisces
kk: Балықтар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHoroscope)
en: Horoscope:
kk: Гороскопы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIntroduction)
en: Introduction:
kk: Кіріспе:

en: Webcam for %1
kk: %1 үшін веб-камера

en: No webcam image received
kk: Веб-камерадан сурет түсіріліп келмеді

en: This version of Skype is too old, consider upgrading
kk: Бұл өте ескі Skype нұсқасы, жаңартып алсаңыз қайтеді

en: Skype protocol
kk: Skype протоколы

en: Does not have multi-user chat capability
kk: Көп жақты әңгіменің мүмкіндігі жоқ

en: Chat denied
kk: Әңгіме болмады

en: Unknown error
kk: Беймәлім қате.

en: Misc error
kk: Бір қате

en: User or phone number does not exist
kk: Бұндай пайдаланушы не телефон нөмірі жоқ

en: User is offline
kk: Пайдаланушы желіден тыс

en: No proxy found
kk: Прокси табылмады

en: Session terminated
kk: Сеанс доғарылды

en: No common codec found
kk: Ортақ кодек табылмады

en: Sound I/O error
kk: Дыбыс Е/Ш қатесі

en: Problem with remote sound device
kk: Қашықтағы дыбыстық құрылғы мәселесі

en: Call blocked by recipient
kk: Қабылдаушы шақыруды бұғаттаған

en: Recipient not a friend
kk: Қабылдаушы дос емес

en: User not authorized by recipient
kk: Қабылдаушы пайдаланушыны қабыл етпеді

en: Sound recording error
kk: Дыбысты жазып алу қатесі

en: This version of Skype does not support adding users to chat.
kk: Skyp-тың бұл нұсқасы әңгімеге қосылуды істемейді.

en: Skype Protocol
kk: Skype протоколыl

en: Could not ping Skype
kk: Skype жауап бермейді

en: Skype did not accept this application
kk: Skype бұл қолданбаны қабыл етпейді

en: Skype API syntax error
kk: Skype API синтаксис қатесі

en: Skype API not ready yet, wait a bit longer
kk: Skype API әлі дайын емес, ұзақтау күте тұрыңыз

en: Cannot register Skype communication for Kopete on D-Bus
kk: Skype байланысы D-Bus-дегі Kopete-ті тіркемейді

en: Could not launch Skype.
    You need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 binary from http://www.skype.com
kk: Skype жегілмейді.
    Динамикалық жинақталған шын Skype (нұсқасы 2.0) бинарлық файлын http://www.skype.com сайтынан алып орнатыңыз

en: Could not find Skype.
    You need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 binary from http://www.skype.com
kk: Skype табылмады.
    Динамикалық жинақталған шын Skype (нұсқасы 2.0) бинарлық файлын http://www.skype.com сайтынан алып орнатыңыз

en: Could not ping Skype.
    Maybe Skype not running.
    Error while sending a message to Skype (%1).
kk: Skype жауап бермейді.
    Мүмкін Skype жегілмеген шығар.
    Skype-қа (%1) хабарлама жібергенде қате орын алды.

en: Error while sending a message to Skype (%1).
kk: Skype-қа (%1) хабарлама жібергенде қате орын алды.

en: Could not ping Skype.
    You are logged out from Skype, please log in.
kk: Skype жауап бермейді.
    Skype жүйесіне кірген жоқсыз, алдымен кіріңіз.

en: Please login to Skype first
kk: Алдымен Skype жүйесіне кіріңіз

en: Skype Me
kk: Маған Skype ет

en: Make Test Call
kk: Сынақ қоңырау соғу

en: Cannot open info about user %1
kk: %1 пайдаланушысы туралы мәлімет ашылмады

en: Unknown action from SkypeActionHandler
kk: SkypeActionHandler дегеннен беймәлім әрекет

en: Add contact from SkypeActionHandler is not supported yet
kk: SkypeActionHandler дегеннен контактты қосу әлі іске асырылмаған

en: Send voicemail from SkypeActionHandler is not supported yet
kk: SkypeActionHandler дегеннен даусты пошта жіберу әлі іске асырылмаған

en: You must connect to Skype first.
kk: Алдымен Skype-пен байланысу керек.

en: Wrong Information
kk: Қате мәлімет

en: You must write the contact's name.
kk: Контакттың атауын жазуыңыз керек.

en: Contact echo123 is not needed. You can make test call in Skype protocol actions.
kk: echo123 контакты керегі жоқ. Сынап көру үшін Skype.протоколының әрекеті бар.

en: This contact already exists in this account.
kk: Бұл тіркелгіде бұндай контакт бар екен.

en: You cannot add yourself as a contact.
kk: Өзіңізді контакт ретінде қосуға болмайды.

en: Call with %1
kk: %1 дегенге қоңырау соғу

en: Canceled
kk: Бас тарту

en: Other person is busy
kk: Қарсы жақ бос емес

en: Refused
kk: Айныған

en: Call Back
kk: Қарсы шақыруы

en: Missed
kk: Елемеген

en: Resume
kk: Жалғастыру

en: On hold (local)
kk: Тыңдап тұр (жергілікті)

en: On hold (remote)
kk: Тыңдап тұр (қашықта)

en: On hold
kk: Тыңдап тұр

en: Hold
kk: Тыңдау

en: In progress
kk: Барыста

en: Ringing
kk: Қоңырау

en: Failed
kk: Болмады

[ctx: Early media means the media played before the call is established. For example it can be a calling tone or a waiting message such as all operators are busy.]
en: Early media (waiting for operator...)
kk: Алдындағы әуен (операторды күту...)

en: Failed (%1)
kk: Болмады (%1)

en: %1 active
    %2 total
kk: %1 белсенді
    %2 жалпы

en: Skypeout inactive
kk: Skypeout белсенді емес

en: Call
kk: Шақыру

en: Conference Call
kk: Маслихатқа шақыру

en: Block contact
kk: Контактты бұғаттау

en: Details for User %1
kk: %1 пайдаланушысы туралы егжей-тегжейі

en: You can have only one skype account
kk: Жалғыз Skype тиркелгісіне ие бола аласыз

en: Configure Skype client
kk: Skype клиентін баптау

en: Please enter your skype user name
kk: Skype пайдаланушы атауыңызды келіріңіз

en: You must enter your skype user name
kk: Skype пайдаланушы атауыңызды келтіру керек

en: Cannot create/open file %1 for configuring the Skype client.
kk: Skype клиентін баптау үшін керек %1 файлы құрылмады/ашылмады.

en: Process has completed.
    Skype is now configured for Kopete.
    You must restart the Skype client for changes to take effect.
kk: Процесс бітті.
    Skype жүйесі Kopete үшін бапталды.
    Өзгерістер күшіне ену үшін Skype клиентін қайта жегу керек.

en: Not in Skype list
kk: Skype тізімінде жоқ

en: Not authorized
kk: Құптауы жоқ

en: SkypeOut contact
kk: SkypeOut контакты

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeAddContactBase)
en: Add Skype Contact
kk: Skype контактын қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Skype name:
kk: Skype-тағы атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Sorry, but the search function is not yet implemented.
kk: Кешіріңіз, іздеу мүмкіндігі әлі іске асырылмаған.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SearchButton)
en: Se&arch
kk: Ізд&естіру

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeCallDialogBase)
en: Skype Call
kk: Skype қоңырауы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, NameLabel)
en: Name(s) of Participant(s)
kk: Қатысушы(лары)ның атау(лар)ы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, NameLabel)
en: Name of the other participant in the call (or a list of names if it is a conference call.)
kk: Қатысушының атауы (немесе, маслихат болса, атаулар тізімі).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TimeLabel)
en: Total time elapsed.
kk: Жалпы өткен уақыты.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Time:
kk: Уақыты:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, CreditLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, CreditLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: SkypeOut credits left
kk: Қалған SkypeOut кредиттері

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TimeLabel)
en: Total length of the call/<br />(i.e. both time speaking and time on hold.)
kk: Жалпы әңгіменің ұзындығы.<br />(яғни сөйлеу мен тыңдау уақыты)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: SkypeOut credits:
kk: SkypeOut кредиттері:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, AcceptButton)
en: Accept call
kk: Қоңырауды қабылдау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, AcceptButton)
en: Accept incoming call
kk: Кіріс қоңырау шақыруын қабылдау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, HangButton)
en: Finish the call
kk: Сөйлесуді аяқтау

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, HangButton)
en: Terminate the call
kk: Сөйлесуді доғару

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, HangButton)
en: H&ang up
kk: Тұтқаны қ&ою

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, HoldButton)
en: Hold the call
kk: Тыңдап тұру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, HoldButton)
en: Interrupt the call for a moment and resume (or hang up) later.
kk: Сөйлесуді бір мезгілге үзіп жалғастыру (не тұтқасын қою)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, HoldButton)
en: H&old
kk: Т&ыңдап тұру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Open chat to the person.
kk: Осымен чатты ашу.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Open chat to the person with whom you are talking.
kk: Сөйлесіп тұрғанымен чат-әңгімені ашу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, VideoButton)
en: Start/Stop Video
kk: Видеоны айдау/тоқтату

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeDetailsBase)
en: User's Details
kk: Пайдаланушының егжей-тегжейлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Skype ID:
kk: Skype ID-і:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Authorized
kk: Рұқсат берілген

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Not Authorized
kk: Рұқсат берілмеген

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Is authorized:
kk: Неге рұқсат берілген:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Display Name:
kk: Жазылатын атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Sex:
kk: Жынысы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, excludeCheck)
en: Check this if you do not want to connect with other protocols
kk: Басқа протоколды қаласаңыз осы белгіні қойыңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, excludeCheck)
en: E&xclude from connection
kk: Қосылатындардан алып &тасталсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Important Note
kk: Маңызды ескертпе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: The Skype plugin serves as a bridge to an externally running copy of Skype. This has some consequences on how it functions: you need an instance of Skype to be running, and only one Skype account can be used.<br /><br />Note that you need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 or 2.1 from <a href="http://www.skype.com">http://www.skype.com</a><br /><br />This plugin will only work if the language in the Skype client set to English. Kopete shows notifications (incoming call, message, ...), so you can turn off the notifications in Skype.
kk: Skype плагині бөлек жегілген Skype бағдарламасына көпір қызметін етеді. Бұл жағдайының келесі шартары бар: айтқандай, Skype данасы орындалуда болу керек, және Skype-тың жалғыз ғана тіркелгісін пайдалану керек.<br /><br /> <a href="http://www.skype.com">http://www.skype.com</a> сайтынан алынған шын Skype-тың динамикалық жинақталған 2.0 не 2.1-нұсқасы орнатылғаны қажет from  <br /><br /> Бұл плагині Skype клиентінің тілі ағылшын деп орнатылса ғана істейді. Kopete құлақтандыруларын (келген шақыру, хабарлама, ...) өзі көрсетеді, сондықтан, Skype-тың құлақтандыруларын бұғаттап тастауға болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureSkypeClient)
en: Disable Skype notifications and set up English language in Skype client
kk: Skype құлақтандырулары болмасын және клиентінің тілі ағылшын болсын

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, launchTab)
en: Lau&nch
kk: Же&гу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, LaunchGroup)
en: You can set whether and when should kopete launch Skype.
kk: Kopete Skype-ты жегсін бе, және оны қашан істейтінін баптай аласыз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, LaunchGroup)
en: Launch Skype
kk: Skype-ты жегу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, LaunchNeededRadio)
en: When &not running
kk: Әлі жегіл&месе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, LaunchNeverRadio)
en: N&ever
kk: Е&шқашанда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Command to launch Skype:
kk: Skype-ты жегу командасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Launch timeout:
kk: Жегуді күту уақыты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: s
kk: сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Wait before trying to connect to Skype:
kk: Skype-пен байланысу алдында күту уақыты:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, WaitSpin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, WaitSpin)
en: trying
kk: байланыс ету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: If you get error that Skype was not found, but in fact it is running, check the instructions at <a href="https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux">https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux</a>.<br /><br />Note that only the dynamic linked Skype binary is supported.
kk: Skype жегілгеніне қарамастан, ол табылған жоқ деген қатеге тап босаңыз, мынадан нұсқау алыңыз: <a href="https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux">https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux</a>.<br /><br />Тек динамакалық жинақталған Skype керек екенін ескеріңіз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Each application that wants to use Skype must provide its name to it, and the user is asked whether to allow said application to access Skype.<br>By default, kopete provides kopete as its name, but if you suspect another application is accessing Skype with this name, you can change the name Kopete uses here, and then within Skype disallow applications that refer to themselves as kopete.
kk: Әрбір Skype-ты пайдаланбақ бағдарламасы, өзінің атын келтіріп, Skype-пен қатынауға рұқсат сұрауға тиіс.<br>Бұндайда, әдетте, kopete өзін kopete деп таныстырады. бірақ егерде басқа бір бағдарлама өзін kopete деп таныстырып, қатынап жатыр деп күдіктенсеңіз, бұндағыны өзгертіп, басқа бағдарламаларға kopete атымен жамылып Skype-ты пайдалануға жол кесе аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AuthorCheck)
en: &Non-standard authorization
kk: Стандарттан &тыс құптау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: What bus do you want to use
kk: Қай шинасын қолдануды қалайсыз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: Which D-Bus do you want to use to connect to Skype?<br>Session: Your own, other people cannot use it (use --use-session-dbus to start Skype on that bus.)<br>System: Shared by all people on the same computer. This one is used by default by Skype.<br>You have to specify the same D-Bus used by Skype.
kk: Skype-пен байланысу үшін қай D-Bus пайдаланылады?<br>Сеанс: Меншікті, басқалар оны пайдалана алмайды (бл шинада Skype-ты жегу үшін оны --use-session-dbus параметрімен жегу керек.)<br>Жүйе: компьютердегі барлық пайдаланушыларына ортақ. Әдетте Skype осыны пайдаланады.<br>Skype пайдаланатын D-Bus шинасын таңдаңыз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: Bus
kk: Шина

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton4)
en: Sessi&on
kk: &Сеанс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton5) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: S&ystem
kk: &Жүйе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Note that Kopete will freeze while Skype asks you if it can allow Kopete to access it. This is normal, and if you allow it forever (check that "Remember" checkbox in Skype's dialog), it will not happen again.<br /><br />The 'System Bus' option is not yet supported by Skype
kk: Skype бағдарламасы Kopete-ке қатынауды рұқсат етуді сұраған кезде ол (Kopete) тоқтап қалады. Бұл қалыпты жағдай, егерде (Skype диалогында "Жаттап алынсын" деген белгі көзін белгілеп) оны тұрақты қылсаңыз, ол қайталана береді.<br /><br />'Жүйе шинасы' деген параметрі әлі Skype-та іске асырылмаған

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, activityTab)
en: &Activity
kk: &Белсенділік

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: Show all incoming messages
kk: Барлық кіріс хабарламалар көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: This will show all incoming Skype messages. If this is off, they are showed only if the message belongs to chat that is started by kopete.
kk: Барлық кіріс хабарламаларды көрсету. Әйтпесе, тек қана басталған әңгіме бөлмесінің хабарлары көрсетіледі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: Show all incoming &messages
kk: Барлық кіріс &хабарламалар көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, MarkCheck)
en: This will mark incoming messages as read, so if you have Skype set up not to automatically pop-up chats, it will not flash the exclamation icon.
kk: Барлық кіріс хабарламалар оқылған деп белгіленеді, сондықтан Skype автоматты тұрде әңгімені бастайтын қылып бапталмаса, хабар келген сайын жыплықтаған леп таңбашасы болмайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, MarkCheck)
en: Mar&k as read
kk: Оқылған деп белгіленсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ScanCheck)
en: If this is checked, Kopete will ask Skype on login if it has any messages that have not been shown, and if so, will show them. This is useful if you start Kopete later than Skype, and Skype is configured not to show incoming messages.
kk: Бұл белгі қойылса, Kopete ісіне кіріскенде Skype-тан көрсетілмеген хабарламалар бар ма деп сұрап, ббар болса оларды көрсетеді. Бұл қасиет Kopete Skype-тан кейін жегілгенде және Skype келген хабарларды көрсетпейтін қылып бапталғанда пайдалы.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ScanCheck)
en: Scan f&or unread
kk: Оқылмағанды қ&арастыру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: Show call control window for all calls
kk: Бүкіл шақыруда оны басқару терезесі ашылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: This will show a call control window for every call (both incoming and outgoing). If it is off, you can call from Kopete, but you have to control that call from Skype.
kk: Бұның көмегімен барлық  (кіріс те, шығыс те) шақыру қоңырауы соққанда шақыруды басқару терезесі ашылады. Әйтпесе, Kopete арқылы қоңырау соғып, оны Skype арқылы басқара аласыз..

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: S&how call control (this will also hide Skype client call dialog)
kk: Шақыруды басқару к&өрсетілсін (Skype клиенттің шақыру диалогын жасырады)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: Auto close the call control window
kk: Шақыруды басқару терезесі автожабылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: This will close the call control window automatically when the call finishes
kk: Бұл қоңырау соққан соң шақыруды басқару терезесін автоматты түрде жабуы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: Autoc&lose
kk: Авто&жабылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Timeout:
kk: Күту уақыты:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: If this is enabled, Kopete keeps track of whether or not Skype is running.
kk: Белгісі қойылса, Kopete Skype-тың жегілгенін байқап отырады.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: This keeps track of whether Skype is running. Turning this off only makes sense it you are trying to get non-flooded debug output.
kk: Kopete-тан Skype-тың жегілгенін байқап отыруы. Оны байқамау, тек жөндеуге мәлімет жинау мақсатты көздегенде мәнсіз емес деп табылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: Pi&ng Skype
kk: Skype-ты &байқау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, LeaveCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, LeaveCheck)
en: Do not leave a chat on window exit
kk: Терезесін жапқанда әңгіме үзілмесін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, LeaveCheck)
en: Do not leave a chat when the chat window is closed. Makes a difference only with multi-user chats: if it is checked, you will continue receiving messages from that chat even after closing the window.
kk: Терезесін жапқанда әңгімесін үзбеу. Тек көп жақты әңгіме үшін мағыналы: белгісі қойылса, терезесі жабылғаннан кейін де хабарламалары қабылдана береді.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, callsTab)
en: &Calls
kk: Қ&оңырау соғу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StartCallCommandCheck)
en: E&xecute before call
kk: Қ&оңырау соғудың алдында орындау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: This will wait before making/accepting the call for the command to finish.
kk: Қоңырауды соғу/қабылдаудың алдында осы команданың орындауын күту.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: This will wait for the command to finish before accepting/making the call.<br>
    Note that kopete will freeze whilst waiting.
kk: Қоңырауды соғу/қабылдаудың алдында осы команданың орындауын күту.<br>
    Күткен кезде Kopete тоқтап қалады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: Wait for fi&nish
kk: А&яқтағанын күту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, EndCallCommandCheck)
en: Execute after call
kk: Қоңырау соғудан кейін орындау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, OnlyLastCallCommandCheck)
en: Usually this makes no difference, but if there are some other calls on hold, it is executed only for the most recently ended one.
kk: Әдетте ешбір өзгеріс енгізбейді, тек қана бірнеше әңгіме болып жатса, бұл ең жуырда аяқталған үшін орындалады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, OnlyLastCallCommandCheck)
en: Onl&y for last call
kk: Т&ек соңғысы үшін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, IncomingCommandCheck)
en: Execute on inco&ming call
kk: К&іріс қоңырау соғуда орындалады

en: Could not load service %1.
kk: '%1' қызметі жүктелінбеді.

en: Error Loading Service
kk: Қызметті жүктеу қатесі

en: <qt>GSMLib is a library (and utilities) for sending SMS via a GSM device. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
kk: <qt>GSMLib - GSM құрылғы арқылы SMS жіберу бағдарламалық жасауы. Оны мына адрестен таба аласыз<a href="%1">%1</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: GSMLib Settings
kk: GSMLib параметрлері

en: Could Not Send Message
kk: Хабар жіберілмеді

en: No provider configured
kk: Ешбір провайдер көрсетілмеген

en: <qt>SMSClient is a program for sending SMS with the modem. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
kk: <qt>SMSClient - модем арқылы SMS жіберу бағдарламасы. Оны мына адрестен таба аласыз<a href="%1">%1</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient Settings
kk: SMSClient параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &program:
kk: SMSClient &бағдарламасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Pro&vider:
kk: Про&вайдері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &config path:
kk: &SMSClient конфигурациясының жолы:

en: No provider configured.
kk: Провайдеры көрсетілмеген.

en: No prefix set for SMSSend, please change it in the configuration dialog.
kk: SMSSend үшін префикс орнатылмаған, оны баптау диалогында орнатыңыз.

en: No Prefix
kk: Префиксы жоқ

en: %1 Settings
kk: %1 параметрлері

en: <qt>SMSSend is a program for sending SMS through gateways on the web. It can be found on <a href="%1">%2</a></qt>
kk: <qt>SMSSend - web арқылы SMS жіберу бағдарламасы. Оны мына адрестен таба аласыз <a href="%1">%2</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend Options
kk: SMSSend параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend prefi&x:
kk: SMSSend префик&сі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Provider Options
kk: Провайдер параметрлері

en: Could not determine which argument should contain the message.
kk: Мазмұнында хабар бар аргументі анықталмады.

en: Could not determine which argument should contain the number.
kk: Мазмұнында нөмірі бар аргументі анықталмады.

en: This message is longer than the maximum length (%1). Should it be divided to %2 messages?
kk: Хабардың ұзындығы шегінен асып кетті (%1). Хабар %2 бөлікке бөлінсін бе?

en: Message Too Long
kk: Хабар тым ұзын

en: Divide
kk: Бөліктеу

en: Do Not Divide
kk: Керегі жоқ

en: Message too long.
kk: Хабар тым ұзын.

en: Something went wrong while sending the message.
kk: Хабарды жіберіп жатқанда бір қате орын алған.

en: &Contact Settings
kk: &Контакт параметрлері

en: User Preferences
kk: Пайдаланушының параметрлері

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget)
en: Account Preferences - SMS
kk: Тіркелгінің параметрлері - SMS

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: A unique name for this SMS account.
kk: SMS тіркелгісінің бірегей атауы.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &SMS delivery service:
kk: &SMS жеткізу қызметі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.
kk: Сіз қолданғыңыз келген жеткізу қызметі.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.  Note that you will need to have this software installed prior to using this account.
kk: Сіз қолданғыңыз келген жеткізу қызметі.  Ескерту, осы тіркелгіні қолдану үшін алдымен қажетті бағдарламалық жасауды орнату керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &Description
kk: &Сипаттамасы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service.
kk: SMS жеткізу қызметінің сипаттамасы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service, including download locations.
kk: SMS жеткізу қызметінің сипаттамасы, жүктеу орындарымен қоса.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: To use SMS, you will need an account with a delivery service.
kk: SMS-ты қолдану үшін тіркелгі мен жеткізу қызметін көрсету қажет.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Messaging Preferences
kk: Хабарласу параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: If the message is too &long:
kk: Егер хабарлама өте ұ&зын болса:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.
kk: Тым ұзын SMS-хабарламамен айналысу.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.  You can either choose to break it up into smaller messages automatically, cancel the message from being sent entirely, or have Kopete prompt you each time you enter a message that is too long.
kk: Тым ұзын SMS-хабарламамен айналысу.  Сіз хабарды автоматты түрде қысқа үзінділерге бөлуді, хабарды жібермеуді таңдай аласыз, немесе хабар тым ұзын - не істелік деп Kopete-ні сұратқызуға болады.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Prompt (recommended)
kk: Сұратқызу (лазым)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Break Into Multiple
kk: Бөлшектеу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Cancel Sending
kk: Жібермеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Enable phone number internationalization
kk: Телефон нөмірі халықаралық пішімінде б&олсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.
kk: Телефон нөмірі халықаралық пішімде болу керек болса, құсбелгісін қойыңыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.  Without this option, you will only be able to use SMS for accounts within your country.
kk: Телефон нөмірі халықаралық пішімде болу керек болса, құсбелгісін қойыңыз.  Әйтпесе, тек жергілікті SMS-хабарын жібере аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Substitute leading &zero with code:
kk: Нөмірдің басындағы &нөлді ауыстыратын код:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine)
en: Whatever you want to substitute for a leading zero.
kk: Нөмірдің басындағы нөлді қандай кодқа ауыстыратынын таңдау.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.
kk: Қосқыңыз келген контакттың телефон нөмірі.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.  This should be a number with SMS service available.
kk: Қосқыңыз келген контакттың телефон нөмірі. Бұл нөмірде SMS қызметі бар болу керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Contact na&me:
kk: Контакт а&тауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Some One
kk: Әлдекім

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.
kk: Қатынасушының телефон нөмірі.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.  This should be a number with SMS service available.
kk: Қатынасушының телефон нөмірі. Бұл SMS қызметі бар телефоны болу керек.

en: The working directory %1 does not exist.
    If you have not yet configured anything for Samba please see
    Install Into Samba (Configure... -> Account -> Edit) information
    on how to do this.
    Should the directory be created? (May require the root password)
kk: %1 жұмыс каталогы жоқ.
    Егер samba әлі бапталмаған болса, Samba (Баптау... ->Тіркелгі -> Өңдеу)
    дегенге баруға тура келді
    Каталогты құру керек пе? (root әкімшінің паролі қажет болуы мүмкін)

en: Create Directory
kk: Каталогты құру

en: Do Not Create
kk: Құру керек жоқ

en: Permissions of the working directory %1 are incorrect.
    You will not receive messages if choose No.
    You can also correct it manually (chmod 0777 %1), restart Kopete.
    Fix this (may require the root password)?
kk: %1 жұмыс каталогының рұқсаттары дұрыс орнатылмаған.
    Жоқ десеңіз хаттарыңыз келмейді.
    Оны қолмен де ('chmod 0777 %1' деп) түзеп, Kopete-ті қайта жеге аласыз.
    Түзейсіз бе? (root әкімшінің паролі қажет болуы мүмкін)

en: Fix
kk: Түзеу

en: Do Not Fix
kk: Керегі жоқ

en: Connection to localhost failed.
    Is your samba server running?
kk: localhost-қа қосылу жаңылысы.
    Samba серверіңіз жегілген бе?

en: A message file could not be removed; maybe the permissions are incorrect.
    Fix this (may require the root password)?
kk: Хабарлама файлы өшірілмеді, мүмкін, қатынау рұқсаттары дұрыс орнатылмаған.
    Түзеу керек пе? (root әкімшінің паролі қажет болуы мүмкін)

en: Still cannot remove it; please fix it manually.
kk: Әлі де өшіру болмады. Қатені қолмен жөндеңіз.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WPAddContactBase)
en: Add WinPopup Contact
kk: WinPopup контактын қосу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mHostName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, mHostName)
en: The hostname to which you want to send WinPopup messages.
kk: WinPopup хабарңызды жіберетін хосттың атауы.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Com&puter hostname:
kk: Ком&пьютердің хост атауы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: The workgroup or domain containing the computer to which you want to send WinPopup messages.
kk: WinPopup хабарын жіберуге көздеген компьютерінің жұмыс тобы не домені.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Workgroup/domain:
kk: &Жұмыс тобы/домені:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mHostGroup) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, mHostGroup)
en: The workgroup or domain containing the computer to which you want to send WinPopup messages
kk: WinPopup хабарын жіберуге көздеген компьютерінің жұмыс тобы не домені.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WPEditAccountBase)
en: Account Preferences - WinPopup
kk: Тіркелгі параметрлері - WinPopup

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Basi&c Setup
kk: &Негізгі параметрлері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mHostName)
en: The hostname under which you want to send WinPopup messages.
kk: WinPopup хабарңызды жіберетін хосттың атауы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mHostName)
en: The host name under which you want to send WinPopup messages. Note that you do not have to specify the true hostname in order to send messages, but you do if you want to receive them.
kk: WinPopup хабарңызды жіберетін хосттың атауы. Ескерту: бұл хабарларды жіберу үшін қажет емес, қабылдау үшін қажет.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Hos&tname:
kk: &Хост атауы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, doInstallSamba) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, doInstallSamba)
en: Install support into Samba to enable this service.
kk: Samba жүйесіне осы қызметті қолдауын орнату.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, doInstallSamba)
en: I&nstall Into Samba
kk: Samba-ға о&рнату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: To receive WinPopup messages sent from other machines, the hostname above must be set to this machine's hostname.
kk: Басқа компьютерлерден жіберілген WinPopup хабарын алу үшін , компьютердің хост атауын келтіру керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The samba server must be configured and running.
kk: Samba сервері бапталып істеп тұру керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: "Install into Samba" is a simple method to create the directory for the temporary message files and configure your samba server.<br>
    However, the recommended way is to ask your administrator to create this directory ('mkdir -p -m 0777 /var/lib/winpopup') and for you to add
    'message command = _PATH_TO_/winpopup-send %s %m %t &' (substitute _PATH_TO_ by the real path) to the [global] section in your smb.conf.
kk: "Samba-ға орнату" деген хабарламалардың уақытша файлдары үшін керек қапшықты құрып samba серверіңізді баптап алатын ең оңай тәсілі..<br>
    Сонда да, аталған қапшықты әкімшіңіз ('mkdir -p -m 0777 /var/lib/winpopup' деп) құрып беріп, smb.conf.файлыңыздың [global] бөліміне
    'message command = _PATH_TO_/winpopup-send %s %m %t &' дегенді (_PATH_TO_ дегеннін орнына шын жолын келтіріп) қосып қойғаны жөн болар.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Protocol Preferences
kk: Протоколдың параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: second(s)
kk: секунд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Host check frequency:
kk: Хостты тексеру жиілігі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Path to 'smbclient' executable:
kk: 'smbclient' бағдарламасының жолы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: <i>These options apply to all WinPopup accounts.</i>
kk: <i>Бұл параметрлер барлық WinPopup тіркелгілерінде қолданылады.</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblComputerName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblComputerName)
en: The host name of this contact's computer.
kk: Контакттың компьютерінін хост атауы.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblComputerName)
en: &Computer name:
kk: &Компьютер атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sComputerName)
en: Computer Name
kk: Компьютер атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Comment:
kk: Түсініктеме:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sComment) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sWorkgroup) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sOS) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sServer)
en: Looking
kk: Іздестіру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: The workgroup or domain containing this contact's computer.
kk: Контакттың компьютері кіретін жұмыс тобы не домені.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: The operating system running on this contact's computer.
kk: Контакттың компьютерінде істеп тұрған операциалық жүйесі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Operating s&ystem:
kk: Операциалық жү&йесі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: The software running on this contact's computer.
kk: Контакттың компьютерінде істеп тұрған бағдарлама.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Ser&ver software:
kk: Сер&вер бағдарламасы:

en: <qt>You must enter a valid hostname.</qt>
kk: <qt>Дұрыс хост атауын келтіріңіз.</qt>

en: <qt>LOCALHOST is not allowed as a contact.</qt>
kk: <qt>Контактты LOCALHOST деп атауға болмайды.</qt>

en: <qt>You must enter a valid smbclient path.</qt>
kk: <qt>smbclient бағдарламасының дұрыс жоллын келтіріңіз.</qt>

en: The Samba configuration file has been modified.
kk: Samba баптау файлы өзгертілген.

en: Configuration Successful
kk: Баптау сәтті аяқталды

en: Updating the Samba configuration file failed.
kk: Samba баптау файлын жаңарту қатесі.

en: Configuration Failed
kk: Баптау қатесі

en: User Info for %1
kk: %1 деген қатынасушының мәліметі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WlmAccountPreferences)
en: Account Preferences - Wlm
kk: Тіркелгі параметрлері - Wlm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: WLM passport:
kk: WLM паспорты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Microsoft network, you will need a Microsoft Passport.<br><br>If you do not currently have a Passport, please click the button to create one.
kk: Microsoft Network желісіне қосылу үшін Microsoft паспорты қажет.<br><br>Егер ол Сізде жоқ болса, батырманы басып құрып алыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Blocked contacts:
kk: Бұғатталған контакттар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Allowed contacts:
kk: Рұқсат етілген контакттар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Italics</span> contacts are not on your contact list.</p></body></html>
kk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Italics</span> контакттары тізіміңізде жоқ.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_warning)
en: WARNING: You need to be connected to modify this page
kk: ЕСКЕРТУ: Бұл бетті өзгерту үшін, желіге қосылуыңыз қажет

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Connection Preferences (for advanced users)
kk: Қосылым параметрлері (тәжірибелі пайдаланушыларға)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionEnableProxy)
en: Enable Proxy
kk: Прокси рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyHost)
en: Host /
kk: Хост /

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyPort)
en: port:
kk: порты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyUsername)
en: Username:
kk: Пайдаланушы атауы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: General Options
kk: Жалпы параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_doNotSendEmoticons)
en: Do not send custom emoticons to other contacts
kk: Стандартты емес көңіл-күйі белгілірін басқа контакттарға жіберілмесін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_doNotRequestEmoticons)
en: Do not show custom emoticons from other contacts
kk: Басқа контакттардан стандартты емес көңіл-күйі белгілірі көрсетілмесін

en: <qt>You must enter a valid WLM passport.</qt>
kk: <qt>Дұрыс WLM паспортын келтіріңіз.</qt>

en: MSN Plugin
kk: MSN плагині

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &WLM passport:
kk: &WLM паспорты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: joe@hotmail.com)</i>
kk: <i>(мысалы: joe@hotmail.com)</i>

en: WLM Plugin
kk: WLM плагині

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Personal message:
kk: Дербес хабар:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phones
kk: Телефондар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Mobile:
kk: Қалталы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: Show whether you are on the contact list of this user
kk: Сіздің қатынасушының контакттар тізімінде бар-жоғын көрсету

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: If this box is checked, you are on this user's contact list.
    If not, the user has not added you to their list, or has removed you.
kk: Құсбелгісі қойылса, осы қатынасушының контакттар тізімінде
    барсыз. Әйтпесе, оның тізіміне қосылмағансыз не алынып тасталғансыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: I am on &the contact list of this contact
kk: Мен осы қатынасушының контакттар т&ізімінде бармын

en: Open Inbo&x...
kk: Кіріс жә&шігін ашу...

en: &Change Display Name...
kk: Көрсетілетін атауын ө&згерту...

note: i18n("&Start Chat..."), this); QObject::connect(m_startChatAction, SIGNAL(triggered(bool)), this, SLOT(slotStartChat()));
en: Open MS&N service status site...
kk: MS&N қызметтің күй-жайы сайтын ашу...

en: Buddies
kk: Достар

en: Change Display Name - MSN Plugin
kk: Көрсетілетін атауын өзгерту -- MSN плагині

en: Enter the new display name by which you want to be visible to your friends on MSN:
kk: Сіздің MSN-достарыңызға көрсетілетін жаңа атауыңызды келтіріңіз:

en: <qt>The display name you entered is too long. Please use a shorter name.
    Your display name has <b>not</b> been changed.</qt>
kk: <qt>Келтірілген атауыңыз тым ұзын. Атауды қысқартыңыз.
    Атауыңыз өзгертілген <b>жоқ</b>.</qt>

en: You have one unread message in your Hotmail inbox. | You have %1 unread messages in your Hotmail inbox.
kk[0]: Hotmail пошта жәшігіңізде %1 оқылмаған хабар бар.

[ctx: @action]
en: Open Inbox
kk: Кіріс жәшігін ашу

en: New message from %1 in your Hotmail inbox.<p>Subject: %2
kk: Hotmail пошта жәшігіңізге %1 дегеннен жаңа хабар келді.<p>Тақырыбы: %2

en: Send Nudge
kk: "Түркіні" жіберу

en: Send &Voice
kk: &Дауысты хабарын жіберу...

en: Sound card not detected
kk: Дыбыстық тақша байқалмады

en: Stop &recording
kk: &Жазып алуды тоқтату

en: The other contact needs to be online to receive voice clips.
kk: Дауысты хабарды қабылдау үшін қарсы контакт онлайнда болу керек.

en: You cannot send voice clips in invisible status
kk: Көрінбейтін күйде дауысты хабарды жібере алмайыз

en: The maximum recording time is 15 seconds
kk: Тек 15 секундқа дейін жазып алуға болады.

en: The voice clip must be longer
kk: Дауысты хабар ұзындау болуы тиіс

en: has sent a nudge
kk: түрткіні жіберді

en: has sent you a nudge
kk: Сізге түрткіні жіберді

en: Send Ink
kk: Сілтемесін жіберу

en: Select the pen's color
kk: Қаламдың түсін таңдау

en: Block Contact
kk: Контактты бұғаттау

en: Update Photo
kk: Фотосуретті жаңарту

en: &Block custom emoticons
kk: Стандартты емес көңіл күйі белгілерін &бұғаттау

en: <qt>You need to go online to remove a contact from your contact list. This contact will appear again when you reconnect.</qt>
kk: <qt>Сіздің контакттар тізіміңізден контактты өшіру үшін желіге кіріңіз. Қайта қосылғанда бұл контакт қайта пайда болады.</qt>

en: This contact does not have you in his/her list
kk: Сіз бұл контакттың тізімінде жоқсыз

en: This contact is blocked
kk: Бұл контакт бұғатталған

en: This contact does not have you in his/her list and is blocked
kk: Сіз бұл контакттың тізімінде жоқсыз, ол бұғатталған

en: Be Right Back
kk: Тез ораламын

en: Be &Right Back
kk: &Тез ораламын

en: On the Phone
kk: Телефонмен сөйлесіп жатырмын

en: On The &Phone
kk: &Телефонмен сөйлесіп жатырмын

en: Out to Lunch
kk: Түскі үзілістемін

en: Out To &Lunch
kk: &Түскі үзілістемін

en: &Idle
kk: &Әрекетсіз тұру

[ctx: This is used in the tooltip of a contact]
en: Listening To
kk: Қазір тыңдайтын:

en: File transfer cancelled.
kk: Файл тасымалдауы тоқтатылды.

en: An error occurred while saving the address book entry.
kk: Адрестік кітапшаға жазуды сақтағанда қате пайда болды.

en: The Yahoo Address Book entry could not be saved:
    %1 - %2
kk: Yahoo адрестік кітапшасына жазу сақталмады:
    %1 - %2

en: The Yahoo Address Book entry could not be created:
    %1 - %2
kk: Yahoo адрестік кітапшасына жазу жасалмады:
    %1 - %2

en: The Yahoo Address Book entry could not be deleted:
    %1 - %2
kk: Yahoo адрестік кітапшасынан жазу өшірілмеді:
    %1 - %2

en: The picture was not successfully uploaded
kk: Сурет дұрыс жүктеп берілмеді

en: Could not open file for writing.
kk: Файл жазуға ашылмады

en: An error occurred while downloading the file.
kk: Файлды жүктеп алғанда бір қате пайда болды.

en: Unable to connect to file transfer server
kk: Файл тасымалдау серверіне қосылу мүмкін емес

en: An error occurred while sending the file.
kk: Файлды жібергенде бір қате пайда болды.

en: An error occurred while sending the message
kk: Хабарлама жібергенде бір қате пайда болды

en: The message is empty.
kk: Бұл бос хабарлама.

en: Error opening file: %1
kk: Келесі файлды ашқанда қате пайда болды: %1

en: An unknown error has occurred.
kk: Беймәлім қате пайда болды.

en: Webcam connection to the user %1 could not be established.
    
    Please relogin and try again.
kk: %1 пайдаланушысымен Веб-камера қосылымы орнатылмады.
    
    Қайта кіріп, тағы қосылып көріңіз.

en: An error occurred closing the webcam session.
kk: Веб-камера сеансын жабу кезінде бір қате пайда болды.

en: You tried to close a connection that did not exist.
kk: Болмаған қосылымды жабу әрекетін істедіңіз.

en: Could not retrieve server side address book for user info.
kk: Сервердегі адрестік кітапша алынбады.

en: An error occurred while downloading a buddy icon (%1)
kk: Достың таңбашасын (%1) жүктеп алғанда бір қате пайда болды

en: Could not join chat
kk: Әңгімеге қосыла алмады

en: The room is full. Please choose another one.
kk: Бөлмесінде орын жоқ, басқасын таңдаңыз.

en: Invalid user.
kk: Лайықсыз пайдаланушы

en: An unknown error occurred while joining the chat room.
kk: Әңгіме бөлмесіне кіру кезінде беймәлім қате пайда болды.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooAddContactBase)
en: Add Yahoo Contact
kk: Yahoo контактты қосу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.
kk: Сіз қосқыңыз келген Yahoo тіркелгісінің атауы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
kk: Сіз қосқыңыз келген Yahoo тіркелгісінің атауы. Әріп-цифрлар тізбегі (бос орындар болмасын).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Yahoo username:
kk: &Yahoo пайдаланушының атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: joe8752)</i>
kk: <i>(мысалы: joe8752)</i>

en: Choose a chat room...
kk: Әңгіме бөлмесін таңдау...

en: Yahoo Chat rooms
kk: Yahoo әңгіме бөлмелері

en: Users: %1 Webcams: %2 Voices: %3
kk: %1 пайдаланушы, %2 веб-камера, %3 дауыс

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooChatSelectorWidgetBase)
en: Choose Chat Room
kk: Әңгіме бөлмесін таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Chat rooms:
kk: Әңгіме бөлмелері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Categories:
kk: Санаттары:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooEditAccountBase)
en: Account Preferences - Yahoo
kk: Тіркелгі параметрлері - Yahoo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.
kk: Yahoo тіркелгісінің атауы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
kk: Yahoo тіркелгісінің атауы. Әріп-цифрлар тізбегі (бос орындар болмасын).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Yahoo network, you will need a Yahoo account.<br><br>If you do not currently have a Yahoo account, please click the button to create one.
kk: Yahoo желісіне қосылу үшін, Сізде Yahoo тіркелгісі болу қажет.<br><br>
    Егер Сізде ол жоқ болса, тіркелу үшін батырманы басыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister)
en: Register &New Account
kk: &Жаңадан тіркелу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Accoun&t Preferences
kk: Тір&келгі параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer)
en: O&verride default server information
kk: Сервердің әдетті мәліметін а&уыстрыру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, editServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the Yahoo server you wish to connect to.
kk: Қосылғыңыз келген Yahoo серверінің IP адресі немесе хост қалқасы.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, editServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the Yahoo server you wish to connect to.  Normally you will want the default (scs.msg.yahoo.com).
kk: Қосылғыңыз келген Yahoo серверінің IP адресі немесе хост қалқасы. Әдеттегі сервері (scs.msg.yahoo.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect to.
kk: Қосылғыңыз келген Yahoo серверінің порты.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect to.  Normally this is 5050, but Yahoo also allows port 80 in case you are behind a firewall.
kk: Қосылғыңыз келген Yahoo серверінің порты.  Әдеттегісі - 5050, бірақ желіаралық қалқанның қоршауында болсаңыз Yahoo 80-ші портты қолдануға рұқсат береді).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: P&ort:
kk: П&орты:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect  to.
kk: Қосылғыңыз келген Yahoo серверінің порты.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Buddy Icon
kk: Достың таңбашасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionSendBuddyIcon)
en: Se&nd buddy icon to other users
kk: Таңбаша басқа пайдаланушыларға жібе&рілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSelectPicture)
en: Select Picture...
kk: Суретті таңдау...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact Information
kk: Контакт мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_3)
en: Email &3:
kk: Эл.пошта &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2)
en: Pager:
kk: Пейджері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_2)
en: Email &2:
kk: Эл.пошта &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2_2)
en: Additional:
kk: Қосымшаі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Location Information
kk: Мекен-жай мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel_2)
en: Anniversary:
kk: Мерекесі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yahooIdLabel)
en: Yahoo ID:
kk: Yahoo идентификаторы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2_2)
en: Second name:
kk: Тегі:

[ctx: Person's name suffix or prefix]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yahooIdLabel_2)
en: Title:
kk: Атағы:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooInviteListBase)
en: Invite Friends to Conference
kk: Достарды маслихатқа шақыру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Conference Members
kk: Маслихатқа қатысушылар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_Add)
en: Add >>
kk: Қосу >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_Remove)
en: << Remove
kk: << Кетіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Chat Invitation List
kk: Әңгімеге шақыру тізімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Friend List
kk: Достар тізімі

en: Invite
kk: Шақыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Note 4:
kk: 4-ескерту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Note 3:
kk: 3-ескерту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Note 2:
kk: 2-ескерту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Note 1:
kk: 1-ескерту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: Contact comments:
kk: Контакт пайымдамалары:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Show Me As
kk: Мені кім деп көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOffline)
en: Off&line
kk: Желіден &тыс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPermOffline)
en: Perma&nently offline
kk: Желіде шы&н болмау

en: Yahoo User Information
kk: Yahoo пайдаланушысы туралы мәлімет

en: Save and Close
kk: Сақтап жабу

en: Merge with existing entry
kk: Бар жазумен біріктіру

en: General Yahoo Information
kk: Yahoo жалпы мәліметі

en: Other Yahoo Information
kk: Басқа Yahoo мәліметі

en: Replace existing entry
kk: Бар жазуды алмастыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Your Account has to be verified due to too many failed login attempts.<br>
kk: Тіркелгіңіз тексерілуге тиіс, өйткені одан көп сәтсіз кіру әрекеті жасалған.<br>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Please enter the characters shown in the picture:
kk: Суреттегі таңбаларды келтіріңіз:

en: %1 has stopped broadcasting
kk: %1 кеңтаралым хабарды жіберуді тоқтатты

en: %1 has cancelled viewing permission
kk: %1 қарау рұқсатынан айныды

en: %1 has declined permission to view webcam
kk: %1 веб-камерасын қарауға рұқсат беремеді

en: %1 does not have his/her webcam online
kk: %1 пайдаланушының қосылған веб-камерасы жоқ

en: Unable to view %1's webcam for an unknown reason
kk: %1 дегенның веб-камерасынан қарау мүмкін емес. Себебі белгісіз

en: 1 viewer | %1 viewers
kk[0]: %1 қараушы

en: Open &Address book...
kk: &Адрес кітапшасын ашу...

en: &Edit my contact details...
kk: Контакт мәліметтерін &өңдеу

en: &Join chat room...
kk: Әңгіме бөлмесіне &кіру...

en: Could not log into the Yahoo service: your account has been locked.
    Visit %1 to reactivate it.
kk: Yahoo қызметіне кіре алмады: тіркелгіңіз бұғатталған.
    Оны жаңғырту үшін %1 дегенге кіріп шығыңыз.

en: Could not log into the Yahoo service: the username specified was invalid.
kk: Yahoo қызметіне кіре алмады: Келтірілген пайдаланушының атауы дұрыс емес.

en: You have been logged out of the Yahoo service, possibly due to a duplicate login.
kk: Yahoo қызметінен ажыратылғансыз, қызметке қосарлап кіру себебінен болуы мүмкін.

[ctx: @info]
en: Could not log into the Yahoo service. Error code: <message><numid>%1</numid></message>.
kk: Yahoo қызметіне кіре алмады. Қатенің коды: <message><numid>%1</numid></message>.

en: %1 has been disconnected.
    Error message:
    %2 - %3
kk: %1 ажыратылған.
    Қате хабарламасы:
    %2 - %3

en: There was an error while connecting %1 to the Yahoo server.
    Error message:
    %2 - %3
kk: %1 Yahoo серверіне қосылғанда қате пайда болды.
    Қате хабарламасы:
    %2 - %3

en: %1
    
    Reason: %2
kk: %1
    
    Себебі: %2

en: Yahoo Plugin
kk: Yahoo плагині

en: User %1 has granted your authorization request.
kk: %1 пайдаланушысы Сіз сұраған авторизациясын берді.

en: User %1 has rejected your authorization request.
    %2
kk: %1 пайдаланушысы Сіз сұраған авторизациясын бермеді.
    %2

[ctx: This string is shown when the user is buzzed by a contact]
en: Buzz
kk: Зың-зың!

en: %1 has invited you to join a conference with %2.
    
    His/her message: %3
    
    Accept?
kk: %1 деген Сізді %2 дегенмен маслихатқа қосылуға шақырды.
    
    Шақыру хабарламасы: %3
    
    Қабыл етесісз ба?

[ctx: @action]
en: Accept
kk: Қабылдау

en: %1 has declined to join the conference: "%2"
kk: %1 деген маслихатына қатысудан бас тартты: "%2"

en: You have one unread message in your Yahoo inbox. | You have %1 unread messages in your Yahoo inbox.
kk[0]: Yahoo кіріс пошта жәшігіңізде %1 оқылмаған хабар бар.

en: %1 has a message from %2 in your Yahoo inbox. <br><br>Subject: %3
kk: %1 Yahoo кіріс пошта жәшігінде %2 дегеннен хабар бар.<br><br>Тақырыбы: %3

en: %1 has invited you to view his/her webcam. Accept?
kk: %1 деген оның веб-камерасынан қарауды шақырады. Қарайсыз ба?

en: Webcam for %1 is not available.
kk: Веб-камера %1 үшін қол жеткізбейді.

en: <qt>The selected buddy icon could not be opened. <br />Please set a new buddy icon.</qt>
kk: <qt>Таңдаған достың таңбашасын ашу мүмкін емес.<br />Басқа таңбашаны таңдаңыз.</qt>

en: An error occurred when trying to change the display picture.
kk: Көрсетілетін суретті өзерткенде қате пайда болды.

en: %1 wants to view your webcam. Grant access?
kk: %1 деген веб-камераңыздан қарауды қалайды. Қарасын ба?

en: You are now in %1 (%2)
kk: Сіз %1 (%2) дегендесіз

en: Yahoo Chat:
kk: Yahoo чаты:

en: Yahoo Chat: %1
kk: Yahoo чаты: %1

en: Buzz Contact
kk: Контактқа зыңыл жіберу

en: Show User Info
kk: Қатынасушы туралы мәлімет көрсетілсін

en: Request Webcam
kk: Веб-камераны қарау

en: Invite to view your Webcam
kk: Веб-камераңызды қарауға шақыру

en: Yahoo Display Picture
kk: Yahoo суреті

en: &Invite others
kk: Басқаларды &шақыру

en: %1|Stealthed
kk: %1|Жасырын

en: View &Webcam
kk: &Веб-камерадан қарау

en: &Buzz Contact
kk: &Зыңыл жіберу

en: &Stealth Setting
kk: &Көрінбеу баптаулары

en: &Invite to Conference
kk: Маслихатқа &шақыру

en: &View Yahoo Profile
kk: &Yahoo профилін көру

en: Stealth Setting
kk: Көрінбеу баптаулары

en: Buzz
kk: Зың-зың!

en: <qt>You must enter a valid password.</qt>
kk: <qt>Дұрыс парольді келтіріңіз.</qt>

en: Be right back
kk: Жақында қайтып ораламын

en: Not at home
kk: Үйде жоқпын

en: Not at my desk
kk: Орнында жоқпын

en: Not in the office
kk: Кеңседе жоқ

en: On the phone
kk: Телефондамын

en: On vacation
kk: Демалысқа кеттім

en: Out to lunch
kk: Түскі үзілістемін

en: Stepped out
kk: Шығып кеттім

en: I'm On SMS
kk: SMS-пен шұғылданып жатырмын

en: Custom
kk: Қалау бойынша

en: Buddy Icon Checksum
kk: Достың таңбашасының бақылау қосындысы

en: Buddy Icon Expires
kk: Достың таңбашасының мерзімі

en: Buddy Icon Remote URL
kk: Достың таңбашасының қашықтағы URL-і

en: YAB Id
kk: YAB идентификаторы

en: Pager number
kk: Пейджер нөмірі

en: Fax number
kk: Факс нөмірі

en: Additional number
kk: Қосымша нөмірі

en: Alternative email 1
kk: Басқа эл.пошта 1

en: Private Address
kk: Жеке адресі

en: Private City
kk: Тұратын қала

en: Private State
kk: Тұратын облыс/өлке

en: Private ZIP
kk: Үйінің пошта индексі

en: Private Country
kk: Тұратын елі

en: Private URL
kk: Жеке URL-і

en: Corporation
kk: Корпорациясы

en: Work Address
kk: Жұмыс адресі

en: Work State
kk: Жұмыс адресі: облыс/өлке

en: Work ZIP
kk: Жұмыс адресі: индексі

en: Work URL
kk: Жұмыс URL-і

en: Anniversary
kk: Жылдығы

en: Notes
kk: Жазбалары

en: Additional 1
kk: 1-қосымша

en: Additional 2
kk: 2-қосымша

en: Additional 3
kk: 3-қосымша

en: Additional 4
kk: 4-қосымша

en: Account Verification - Yahoo
kk: Тіркелгіні тексеру - Yahoo
