kppplogview - en to kk translation catalogue (52 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
kk: Мәтіндік файлға экспорттау. Бөлгіш ретінде үтірлі нүкте қойылады.<p> </p><i>KSpread</i> секілді электрондық кесте бағдарламаларда қолдануға болады.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
kk: HTML парағына экспорттау.<p></p><i>Индерннет</i> арқылы мәліметпен алмасуға ыңғайлы.

en: Export Wizard for kPPP Logs
kk: kPPP журналын экспорттау шебері

en: List with possible output formats
kk: Қол жеткізкр шығыс пішімдер тізімі

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
kk: <qt><b>Сол жақтағы шығыс пішімін таңдаңыз.</b></qt>

en: Selection of Filetype
kk: Файл түрін таңдау

en: Filename:
kk: Файлдың атауы:

en: [No file selected]
kk: [Файл таңдалмаған]

en: &Select File...
kk: Файлды &таңдау...

en: Select the filename of the exported output file
kk: Экспорттайтын шығыс файлдың атауын таңдау

en: Selection of Filename
kk: Файлдың атауын таңдау

en: File Format
kk: Файлдың пішімі

en: Please Choose File
kk: Файлды таңдаңыз

en: Connection log for %1
kk: %1 қосылым журналы

en: Loading log files
kk: Журнал файлдарды жүктеу

en: KPPP log viewer
kk: KPPP журналын қарау

en: KPPP Log Viewer
kk: KPPP журналы

en: Monthly Log
kk: Айлық журналы

en: &File
kk: &Файл

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
kk: (c) 1999-2002, KPPP жасаушылары

en: Run in KPPP mode
kk: KPPP режімінде орындау

en: %1 KiB
kk: %1 КиБ

en: %1 MiB
kk: %1 МиБ

en: %1s
kk: %1с

en: %1m %2s
kk: %1м %2с

en: %1h %2m %3s
kk: %1С %2м %3с

en: Connection
kk: Қосылым

en: Day
kk: Күні

en: From
kk: Басы

en: Until
kk: Аяғы

en: Duration
kk: Ұзақтығы

en: Costs
kk: Бағасы

en: Bytes In
kk: Кіріс байт

en: Bytes Out
kk: Шығыс байт

en: All Connections
kk: Барлық қосылымдар

en: &Prev Month
kk: &Алдыңғы ай

en: &Next Month
kk: &Келесі ай

en: C&urrent Month
kk: &Осы ай

en: &Export...
kk: &Экспорт...

en: Statistics:
kk: Статистикасы:

en: n/a
kk: а/ж

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
kk[0]: %1 қосылым таңдалған

en: %1 connection | %1 connections
kk[0]: %1 қосылым

en: Monthly estimates
kk: Айлық шамасы

en: Connection log for %1 %2
kk: %1 %2 қосылым журналы

en: No connection log for %1 %2 available
kk: %1 %2 қосылым журналы жоқ

en: A document with this name already exists.
kk: Былай аталған құжат бар ғой.

en: Overwrite file?
kk: Файл үстінен жазайық па?

en: An error occurred while trying to open this file
kk: Бұл файлды ашқанда қате пайда болды

en: Sorry
kk: Кешіріңіз

en: Monthly estimates (%1)
kk: Айлық шамасы (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
kk: Бұл файлға жазғанда қате пайда болды.
