kdeqt - en to kk translation catalogue (1879 entries)

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QPageSetupWidget) i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QPrintWidget) i18n: file: gui/dialogs/qprintpropertieswidget.ui:13 i18n: ectx: propert
en: Form
kk: Пішін

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:42 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Paper
kk: Қағаз

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pageSizeLabel)
en: Page size:
kk: Парақ өлшемі:

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:61 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: Width:
kk: Ені:

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:80 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: Height:
kk: Биіктігі:

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:99 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, paperSourceLabel)
en: Paper source:
kk: Қағаз көзі:

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:128 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Orientation
kk: Бағдары

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:134 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, portrait)
en: Portrait
kk: Тік

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:144 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, landscape)
en: Landscape
kk: Көлденең

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:151 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, reverseLandscape)
en: Reverse landscape
kk: Кері көлденең

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:158 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, reversePortrait)
en: Reverse portrait
kk: Кері тігінен

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:184 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Margins
kk: Жиектер

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:192 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, topMargin) i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:195 i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QDoubleSpinBox, topMargin)
en: top margin
kk: Жоғарғы жиегі

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:223 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, leftMargin) i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:226 i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QDoubleSpinBox, leftMargin)
en: left margin
kk: Сол жақ жиегі

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:255 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, rightMargin) i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:258 i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QDoubleSpinBox, rightMargin)
en: right margin
kk: Оң жақ жиегі

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:286 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, bottomMargin) i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:289 i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QDoubleSpinBox, bottomMargin)
en: bottom margin
kk: Төменгі жиегі

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:22 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, printerGroup)
en: Printer
kk: Принтер

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
kk: &Атауы

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:54 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, properties)
en: P&roperties
kk: Қ&асиеттері

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:61 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Location:
kk: Орналасуы:

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:71 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preview)
en: Preview
kk: Қарап-шығу

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:78 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Type:
kk: Түрі:

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:88 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lOutput)
en: Output &file:
kk: Шығыс &файлы:

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintpropertieswidget.ui:34 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabPage)
en: Page
kk: Бет

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintpropertieswidget.ui:44 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cupsPropertiesPage)
en: Advanced
kk: Жетелеу

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:27 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, copiesTab)
en: Copies
kk: Қанша дана

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:39 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbPrintRange)
en: Print range
kk: Ауқымын басып шығару

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:51 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, printAll)
en: Print all
kk: Бүкілін басып шығару

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:69 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, printRange)
en: Pages from
kk: Мынадан бастап:

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:89 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: to
kk: Мынаған дейін:

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:124 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, printCurrentPage)
en: Current Page
kk: Назардағы бетті

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:131 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, printSelection)
en: Selection
kk: Таңдағанды ғана

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:154 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Output Settings
kk: Шығыс параметрлері

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:160 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Copies:
kk: Қанша дана:

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:193 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, collate)
en: Collate
kk: Сұрыптау

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:210 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reverse)
en: Reverse
kk: Кері ретімен

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:234 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optionsTab)
en: Options
kk: Параметрлері

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:240 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorMode)
en: Color Mode
kk: Түстер режімі

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:259 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, color)
en: Color
kk: Түсі

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, grayscale)
en: Grayscale
kk: Сұр реңкті

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:279 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, duplex)
en: Duplex Printing
kk: Екі жақты басып шығару

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:285 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noDuplex)
en: None
kk: Жоқ

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:295 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, duplexLong)
en: Long side
kk: Ұзыннан

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:302 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, duplexShort)
en: Short side
kk: Қысқасынан

[ctx: QXml]
en: no error occurred
kk: қате жоқ

[ctx: QXml]
en: error triggered by consumer
kk: пайдаланушы істеген қате

[ctx: QXml]
en: unexpected end of file
kk: күтпеген файлдың соңы

[ctx: QXml]
en: more than one document type definition
kk: құжаттың түрінің біреуден артық анықтамасы бар

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing element
kk: элементті талдау кезіндегі қате

[ctx: QXml]
en: tag mismatch
kk: тег қайышлығы

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing content
kk: мазмұнын талдау кезіндегі қате

[ctx: QXml]
en: unexpected character
kk: жарамсыз таңба

[ctx: QXml]
en: invalid name for processing instruction
kk: өңдеу нұсқауының қате атауы

[ctx: QXml]
en: version expected while reading the XML declaration
kk: XML мәлімдемесінде керек жерде ңұсқа мәліметі жоқ

[ctx: QXml]
en: wrong value for standalone declaration
kk: standalone мәлімдемесінде дұрыс емес мәні

[ctx: QXml]
en: encoding declaration or standalone declaration expected while reading the XML declaration
kk: XML мәлімдемесінде кодтау мәлімдемесін не standalone мәлімдемесі болуға тиіс

[ctx: QXml]
en: standalone declaration expected while reading the XML declaration
kk: XML мәлімдемесінде standalone мәлімдемесі болуға тиіс

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing document type definition
kk: құжат түрін анықтап талдау кезінде қате байқалды

[ctx: QXml]
en: letter is expected
kk: әріп болуға тиіс

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing comment
kk: түсіндірмені талдау кезінде қате байқалды

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing reference
kk: сілтемелерді талдау кезіндегі қате байқалды

[ctx: QXml]
en: internal general entity reference not allowed in DTD
kk: DTD-де ішкі жалпы мәндеріне (internal general entity) сілтеме жасауға болмайды

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in attribute value
kk: Атрибут мәндерінде сыртқы талдау жалпы мәндеріне (external parsed general entity) сілтеме жасауға болмайды

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in DTD
kk: DTD-де сыртқы талдау жалпы мәндеріне (external parsed general entity) сілтеме жасауға болмайды

[ctx: QXml]
en: unparsed entity reference in wrong context
kk: қате контекстегі талданылмайтын мәніне сілтеме

[ctx: QXml]
en: recursive entities
kk: рекурсивтік мәндері

[ctx: QXml]
en: error in the text declaration of an external entity
kk: мәтіндік мәлімдемесіндегі сыртқы мәнінің қатесі

en: Cannot assign to non-existent property "%1"
kk: "%1" деген жоқ қасиетіне тағайындау болмайды

en: GestureArea: nested objects not allowed
kk: GestureArea: нысандарды бірі-біріне салу рұқсат етілмеген

en: GestureArea: syntax error
kk: GestureArea: синтаксис қатесі

en: GestureArea: script expected
kk: GestureArea: күткені скрипт еді

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to create BLOB
kk: BLOB құрылмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to write BLOB
kk: BLOB жазылмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to open BLOB
kk: BLOB ашылмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to read BLOB
kk: BLOB оқылмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not find array
kk: Жиым табылмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get array data
kk: Жиымының дерегі алынбады

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get query info
kk: Сұраныстың ақпары алынбады

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not start transaction
kk: Транзакция басталмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to commit transaction
kk: Транзакция жасалмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not allocate statement
kk: Операторға орын бөлінбеді

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not prepare statement
kk: Оператор дайындалмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not describe input statement
kk: Кіріс операторы сипатталмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not describe statement
kk: Оператор сипатталмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to close statement
kk: Оператор жабылмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to execute query
kk: Сұраныс орындалмады

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not fetch next item
kk: Келесісі алынбады

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get statement info
kk: Операторының ақпары алынбады

[ctx: QIBaseDriver]
en: Error opening database
kk: Деректер қорын ашу қатесі

[ctx: QIBaseDriver]
en: Could not start transaction
kk: Транзакция басталмады

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to commit transaction
kk: Транзакция жасалмады

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to rollback transaction
kk: Транзакциядан айну болмады

[ctx: QODBCResult]
en: QODBCResult::reset: Unable to set 'SQL_CURSOR_STATIC' as statement attribute. Please check your ODBC driver configuration
kk: QODBCResult::reset: 'SQL_CURSOR_STATIC' дегенді орератордың атрибуты қыла алмады. ODBC драйверінің конфигурациясын тексеріңіз

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to execute statement
kk: Оператор орындалмады

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch
kk: Алынбады

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch next
kk: Келесісі алынбады

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch first
kk: Біріншісі алынбады

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch previous
kk: Алдыңғысы алынбады

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch last
kk: Соңғысы алынбады

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to prepare statement
kk: Оператор дайындалмады

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to bind variable
kk: Айнымалы байланыстырылмады

en: Unable to connect
kk: Қосылмады

en: Unable to connect - Driver doesn't support all functionality required
kk: Қосылмады - Драйвері керек мүмкіндіктерін қамтамасыз ете алмады

en: Unable to disable autocommit
kk: Автоорындауын бұғаттауы болмады

en: Unable to commit transaction
kk: Транзакция жасалмады

en: Unable to rollback transaction
kk: Транзакциядан айну болмады

en: Unable to enable autocommit
kk: Автоорындауын рұқсат етуі болмады

[ctx: QSymSQLResult]
en: Error retrieving column count
kk: Бағандар санын есептеу қатесі

[ctx: QSymSQLResult]
en: Error retrieving column name
kk: Бағанның атауын оқу қатесі

[ctx: QSymSQLResult]
en: Error retrieving column type
kk: Бағанның түрін анықтау қатесі

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to fetch row
kk: Қазір алынбады

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to execute statement
kk: Оператор орындалмады

[ctx: QSymSQLResult]
en: Statement is not prepared
kk: Оператор дайын емес

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to reset statement
kk: Оператор ысырылмады

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to bind parameters
kk: Параметрлері быайланыстырылмады

[ctx: QSymSQLResult]
en: Parameter count mismatch
kk: Параметрлер саны сәйкес келмейді

en: Invalid option:
kk: Жарамсыз параметрі:

en: Error opening database
kk: Деректер қорын ашу қатесі

en: POLICY_DB_DEFAULT must be defined before any other POLICY definitions can be used
kk: POLICY_DB_DEFAULT деген бүкіл басқа POLICY анықтамалардың алдында анықталу керек

en: Unable to begin transaction
kk: Транзакция басталмады

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to fetch results
kk: Нәтижелер шықпады

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to execute statement
kk: Оператор орындалмады

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to execute statement
kk: Оператор орындалмады

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to prepare statement
kk: Оператор дайындалмады

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to bind variable
kk: Айнымалы байланыстырылмады

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch record %1
kk: %1 жазуы алынбады

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch next
kk: Келесісі алынбады

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch first
kk: Біріншісі алынбады

en: Unable to set autocommit
kk: Автоорындауын орнатуы болмады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to fetch data
kk: Дерегі алынбады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute query
kk: Сұраныс орындалмады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store result
kk: Нәтижесі сақталмады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute next query
kk: Келесі сұраныс орындалмады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store next result
kk: Елесі нәтиже сақталмады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to prepare statement
kk: Оператор дайындалмады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to reset statement
kk: Оператор ысырылмады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind value
kk: Мәні байланыстырылмады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute statement
kk: Оператор орындалмады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind outvalues
kk: Шығыс мәндері байланыстырылмады

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store statement results
kk: Оператордың нәтижелері сақталмады

en: Unable to open database '
kk: Мына деректер қоры ашылмады: '

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to fetch row
kk: Жол алынбады

[ctx: QSQLiteResult]
en: No query
kk: Сұраныс жоқ

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to execute statement
kk: Оператор орындалмады

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to execute multiple statements at a time
kk: Бірнеше операторлар бірмезгілде орындалмайды

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to reset statement
kk: Оператор ысырылмады

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to bind parameters
kk: Параметрлері быайланыстырылмады

[ctx: QSQLiteResult]
en: Parameter count mismatch
kk: Параметрлер саны сәйкес келмейді

en: Error closing database
kk: Деректер қорын жабу қатесі

en: Unable to open connection
kk: Байланыс ашылмады

en: Unable to use database
kk: Деректер қоры пайдалануға келмеді

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to create query
kk: Сұраныс құрылмады

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to prepare statement
kk: Оператор дайындалмады

en: Could not begin transaction
kk: Транзакцияны бастау мүмкін емес

en: Could not commit transaction
kk: Транзакцияны жасау мүмкін емес

en: Could not rollback transaction
kk: Транзакциядан айну мүмкін емес

en: Unable to subscribe
kk: Жазылу болмады

en: Unable to unsubscribe
kk: Жазылудан айну болмады

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to bind column for batch execute
kk: Дестелеп орындау үшін баған байланыстырылмады

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to execute batch statement
kk: Десте операторы орындалмады

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to goto next
kk: Келесіге өту болмады:

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to alloc statement
kk: Операторға жад бөлінбеді

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to prepare statement
kk: Оператор дайындалмады

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to get statement type
kk: Оператордың түрі анықталмады

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to bind value
kk: Мәні байланыстырылмады

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to execute statement
kk: Оператор орындалмады

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to initialize
kk: Инициализациясы болмады

en: Unable to logon
kk: Кіру болмады

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to begin transaction
kk: Транзакция басталмады

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to commit transaction
kk: Транзакция жасалмады

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to rollback transaction
kk: Транзакциядан айну болмады

en: Invalid empty URL
kk: Жарамсыз бос URL

en: createObject: value is not an object
kk: createObject: мәні нысан емес

en: Invalid property assignment: "%1" is a read-only property
kk: Қасиет тағайындалмайды: "%1" қасиеті тек оқу үшін

en: Invalid property assignment: unknown enumeration
kk: Қасиет тағайындалмайды: беймәлім тізбелеу

en: Invalid property assignment: string expected
kk: Қасиет тағайындалмайды: мәтін жолы болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: url expected
kk: Қасиет тағайындалмайды: URL болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: unsigned int expected
kk: Қасиет тағайындалмайды: URL теріс болмайтын бүтін болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: int expected
kk: Қасиет тағайындалмайды: бүтін сан болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: number expected
kk: Қасиет тағайындалмайды: сан болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: color expected
kk: Қасиет тағайындалмайды: түс болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: date expected
kk: Қасиет тағайындалмайды: күн болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: time expected
kk: Қасиет тағайындалмайды: уақыт болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: datetime expected
kk: Қасиет тағайындалмайды:түрі datetime болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: point expected
kk: Қасиет тағайындалмайды:түрі point болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: size expected
kk: Қасиет тағайындалмайды:түрі size болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: rect expected
kk: Қасиет тағайындалмайды:түрі rect болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: boolean expected
kk: Қасиет тағайындалмайды:логикалық мән болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: 3D vector expected
kk: Қасиет тағайындалмайды:үш өлшемді вектор болу тиіс еді

en: Invalid property assignment: unsupported type "%1"
kk: Қасиет тағайындалмайды: "%1" деген түрі танылмады

en: Element is not creatable.
kk: Элемент құруға келмейді.

en: Component elements may not contain properties other than id
kk: Бөлшек элементтерінде идентификатордан басқа қасиеттері болмайды

en: Invalid component id specification
kk: Бөлшектің ID-і дұрыс келтірілмеген

en: id is not unique
kk: ID-і бірегей емес

en: Invalid component body specification
kk: body бөлшегі дұрыс келтірілмеген

en: Component objects cannot declare new properties.
kk: Нысан бөлшегі жаңа қасиеттерді мәлімдей алмайды

en: Component objects cannot declare new signals.
kk: Нысан бөлшегі жаңа сигналдарды мәлімдей алмайды

en: Component objects cannot declare new functions.
kk: Нысан бөлшегі жаңа функцияларды мәлімдей алмайды

en: Cannot create empty component specification
kk: Бос бөлшек спецификациясы күрылмайды

en: "%1.%2" is not available in %3 %4.%5.
kk: %3 %4.%5 дегенде "%1.%2" жоқ.

en: "%1.%2" is not available due to component versioning.
kk: Нұсқалар айырмашылығынан "%1.%2" қол жеткізбейді.

en: Incorrectly specified signal assignment
kk: Дұрыс кетірілмеген сигнал тағайындауы

en: Cannot assign a value to a signal (expecting a script to be run)
kk: Сигналдың мәні тағайындалмады (скрипт орындауы күтілуде)

en: Empty signal assignment
kk: Бос сигнал тағайындауы

en: Empty property assignment
kk: Бос қасиет тағайындауы

en: Attached properties cannot be used here
kk: Бұнда тіркеме қасиеттерді қолдануға бомайды

en: Non-existent attached object
kk: Орнында жоқ тіркеме нысаны

en: Invalid attached object assignment
kk: Дұрыс емес тіркеме нысан тағайындауы

en: Cannot assign to non-existent default property
kk: Жоқ әдетті қасиеті тағайыналмайды

en: Invalid use of namespace
kk: Жөнсіз атаулар кеңістігін қолдануы

en: Not an attached property name
kk: Тіркеме қасиеттің атауы емес

en: Invalid use of id property
kk: Жөнсіз қасиет ID-ін  қолдануы

en: Property has already been assigned a value
kk: Қасиеттің мәні бұрынан бар екен

en: Invalid grouped property access
kk: Топталған қасиетіне жөнсіз қатынау

en: Cannot assign a value directly to a grouped property
kk: Топталған қасиетіне тікелей мәнің тағайындауға болмайды

en: Invalid property use
kk: Жөнсіз қасиетті қолдануы

en: Property assignment expected
kk: Қасиет тағайындауын күткен еді

en: Single property assignment expected
kk: Бөлек қасиет тағайындауын күткен еді

en: Unexpected object assignment
kk: Күтпеген нысан тағайындауы

en: Cannot assign object to list
kk: Тізімге нысан тағайндалмайды

en: Can only assign one binding to lists
kk: Тізімге бір ғана байланысты тағайындауға болады

en: Cannot assign primitives to lists
kk: Тізімге нгізгі элемент тағайндалмайды

en: Cannot assign multiple values to a script property
kk: Скрипт қасиетіне бірнеше мән тағайындалмайды

en: Invalid property assignment: script expected
kk: Қасиет тағайындалмайды: скрипт болу тиіс еді

en: Cannot assign multiple values to a singular property
kk: Жалғыз қасиетіне бірнеше мән тағайындалмайды

en: Cannot assign object to property
kk: Қасиетке нысан тағайндалмайды

en: "%1" cannot operate on "%2"
kk: "%1" деген "%2" дегенде істемейді

en: Duplicate default property
kk: Әдетті қасиетін қосарлау

en: Duplicate property name
kk: Қасиет атауын қосарлау

en: Property names cannot begin with an upper case letter
kk: Қасиеттің атауы үлкен әріптен бастала алмайды

en: Illegal property name
kk: Жарамсыз қасиет атауы

en: Duplicate signal name
kk: Сигнал атауын қосарлау

en: Signal names cannot begin with an upper case letter
kk: Сигналдың атауы үлкен әріптен бастала алмайды

en: Illegal signal name
kk: Сигналдың атауы жарамсыз

en: Duplicate method name
kk: Әдстің атауын қосарлау

en: Method names cannot begin with an upper case letter
kk: Әдістің атауы үлкен әріптен бастала алмайды

en: Illegal method name
kk: Жарамсыз әдіс атауы

en: Property value set multiple times
kk: Қасиеттің мәні бірнеше рет орнатылған

en: Invalid property nesting
kk: Жөнсіз қасиеттің бір-біріне салынуы

en: Cannot override FINAL property
kk: FINAL қасиетін өзгертуге болмайды

en: Invalid property type
kk: Жармсыз қасиеттің түрі

en: Invalid empty ID
kk: Жарамсыз бос ID

en: IDs cannot start with an uppercase letter
kk: ID үлкен әріптен бастала алмайды

en: IDs must start with a letter or underscore
kk: IDs әріптен немесе асты сызықтан басталуға тиіс

en: IDs must contain only letters, numbers, and underscores
kk: ID-де тек қана әріптерді, сандарды және асты сызықтарды қолдануға болады

en: ID illegally masks global JavaScript property
kk: ID жөнсіз глобалды JavaScript қасиетін қалқандайды

en: No property alias location
kk: Қасиеттің бүркеншік атауының орналасуы көрсетілмеген

en: Invalid alias location
kk: Жарамсыз бүркеншік атауының орналасуы

en: Invalid alias reference. An alias reference must be specified as <id>, <id>.<property> or <id>.<value property>.<property>
kk: Жарамсыз бүркеншіктің сілтемесі Бүркеншік атауының сілтемесі <id>,<id>.<value property> немесе <id>.<value property> болу керек

en: Invalid alias reference. Unable to find id "%1"
kk: Жарамсыз бүркеншіктің сілтемесі. "%1" деген ID табылған жоқ

en: Alias property exceeds alias bounds
kk: Бүркеншік қасиетті бүреншік шектерінен асып кетті

en: Binding loop detected for property "%1"
kk: "%1" қасиеттің тұйық байланысы табылды

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Syntax error
kk: Синтаксис қатесі

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unexpected token `%1'
kk: `%1' - күтпеген сөзі

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected token `%1'
kk: `%1' - күткен сөзі

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal unicode escape sequence
kk: Жарамсыз Юникод эскейп-тізбегі

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal character
kk: Жарамсыз таңба

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unclosed string at end of line
kk: Жол соңында жабылмаған мәтін жолы

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal escape sequence
kk: Жарамсыз эскейп-тізбегі

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unclosed comment at end of file
kk: Файлдың соңында жабылмаған түсініктеме

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal syntax for exponential number
kk: Жылжымалы үтірлі санның синтаксисі дұрыс емес.

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Identifier cannot start with numeric literal
kk: Идентификатор сан таңбасынан басталмайды.

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression literal
kk: Үлгі өрнегінде аяқталмаған сөйлем

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Invalid regular expression flag '%0'
kk: Үлгі өрнегінің жарамсыз жалаушасы: '%0'

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression backslash sequence
kk: Үлгі өрнегінде аяқталмаған кері колбеу сызықты тізбек

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression class
kk: Үлгі өрнегінде аяқталмаған класы

[ctx: QDeclarativeCompiledBindings]
en: Binding loop detected for property "%1"
kk: "%1" қасиеттің тұйық байланысы табылды

en: Script %1 unavailable
kk: %1 скрипті қол жеткізбеді

en: Type %1 unavailable
kk: %1 түрі қол жеткізбеді

en: Namespace %1 cannot be used as a type
kk: %1 атау кеңістігін түрі ретінде қолдануға келмейді

en: plugin cannot be loaded for module "%1": %2
kk: "%1" модулінің плагині жүктелмеді: %2

en: module "%1" plugin "%2" not found
kk: "%1" модулінің "%2" плагині табылған жоқ

en: module "%1" version %2.%3 is not installed
kk: "%1" модулінің %2.%3 нұсқасы орнатылмаған

en: module "%1" is not installed
kk: "%1" модулі орнатылмаған

en: "%1": no such directory
kk: "%1": бұндай каталог жоқ

en: import "%1" has no qmldir and no namespace
kk: "%1" импорттауға qmldir мен атаулар кеңістігі жоқ

en: - %1 is not a namespace
kk: - %1 деген атау кеңістігі емес

en: - nested namespaces not allowed
kk: - бірі-біріне салынған атау кеңістіктері рұқсат етілмеген

en: local directory
kk: жергілікті каталог

en: is ambiguous. Found in %1 and in %2
kk: - бірмағанлы емес. %1 және %2 дегенде табылған

en: is ambiguous. Found in %1 in version %2.%3 and %4.%5
kk: - бірмағанлы емес. %1 дегеннің %2.%3 және %4.%5 нұсқасында табылған

en: is instantiated recursively
kk: рекурсивті құрылған

en: is not a type
kk: - түр емес

en: File name case mismatch for "%1"
kk: Файл атауының әріп үлкен-кішілігі "%1" дегене келіспейді

en: executeSql called outside transaction()
kk: executeSql деген transaction() сыртынан шақырылған

en: Read-only Transaction
kk: Тек оқу амалы

en: Version mismatch: expected %1, found %2
kk: Нұсқасы келіспейді: күткені - %1, бары - %2

en: SQL transaction failed
kk: SQL амал жаңылысы

en: transaction: missing callback
kk: амал: қарсы шақыруы жетіспейді

en: SQL: database version mismatch
kk: SQL: деректер қорының нұсқасы келіспейді

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Unable to create object of type %1
kk: %1 түріндегі нысан құрылмады.

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign value %1 to property %2
kk: %2 қасиетіне %1 мәні тағайындалмады

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign object type %1 with no default method
kk: Әдетті әдісі жоқ түрі %1 нысан тағайындалмады

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot connect mismatched signal/slot %1 %vs. %2
kk: Сәйкеспейтін %1 %vs. %2 сигнал мен слот байланыстыруға келмеді

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign an object to signal property %1
kk: Сигналдың %1 қасиетіне нысан тағайындалмады

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign object to list
kk: Тізімге нысан тағайндалмайды

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign object to interface property
kk: Интерфейсінің қасиетіне нысан тағайындалмады

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Unable to create attached object
kk: Тіркеме нысан құрылмады

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot set properties on %1 as it is null
kk: Қасиеттің %1 мәні орнатылмады, өйткені ол нөл

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Property value set multiple times
kk: Қасиеттің мәні бірнеше рет орнатылған

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected type name
kk: Күтетін түрінің атауы

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Invalid import qualifier ID
kk: Жармсыз импорт ID анықтауышы

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Reserved name "Qt" cannot be used as an qualifier
kk: "Qt" деген арнаулы атау, ол анықтауыш ретінде бола алмайды

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Script import qualifiers must be unique.
kk: Скрипттің импорт анықтауышы бірегей болу тиіс

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Script import requires a qualifier
kk: Скрипттің импорты анықтауышты керек қылады

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Library import requires a version
kk: Жиын файл импорты нұсқасының нөмірін керек қылады

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected parameter type
kk: Күтетін параметрінің түрі

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Invalid property type modifier
kk: Жармсыз қасиет түрінің түрлендіргіші

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unexpected property type modifier
kk: Күтпеген қасиет түрінің түрлендіргіші

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected property type
kk: Күтетін қасиетінің түрі

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Readonly not yet supported
kk: Тек оқу үшінің қолдауы әлі жоқ

[ctx: QDeclarativeParser]
en: JavaScript declaration outside Script element
kk: Скрипт элементінің сырттағы JavaScript мәлімдемесі

en: Could not load cursor delegate
kk: Меңзер өкілі жүктелмеді.

en: Could not instantiate cursor delegate
kk: Меңзер өкілінің данасы құрылмады.

en: front is a write-once property
kk: front деген бір мәрте жазылатын қасиеті.

en: back is a write-once property
kk: back деген бір мәрте жазылатын қасиеті.

[ctx: QDeclarativeAnimatedImage]
en: Qt was built without support for QMovie
kk: Qt дестесі QMovie қолдауысыз жинақталған

en: KeyNavigation is only available via attached properties
kk: KeyNavigation тек қана тіркеген қасиеттер арқылы қол жеткізеді

en: Keys is only available via attached properties
kk: Keys тек қана тіркеген қасиеттер арқылы қол жеткізеді

en: LayoutMirroring is only available via attached properties
kk: LayoutMirroring тек қана тіркеген қасиеттер арқылы қол жеткізеді

en: Loader does not support loading non-visual elements.
kk: Жүктегіш көрсетелмейтін элементтерін жүктеуді қолдамайды.

en: LayoutDirection attached property only works with Items
kk: LayoutDirection тіркеген қасиеттер тек қана аталымдарымен істейді

en: Delegate component must be Item type.
kk: Өкіл компонентінің түрі Item (аталым) болу тиіс.

en: Possible anchor loop detected on fill.
kk: fill дегенде бекіткіш тұйықтығы байқалған сияқты.

en: Possible anchor loop detected on centerIn.
kk: centerIn дегенде бекіткіш тұйықтығы байқалған сияқты.

en: Cannot anchor to an item that isn't a parent or sibling.
kk: Аталық не аталас емеске бекіткіш орнатылмайды

en: Possible anchor loop detected on vertical anchor.
kk: Тік бекіткішінде бекіткіш тұйықтығы байқалған сияқты.

en: Possible anchor loop detected on horizontal anchor.
kk: Жатық бекіткішінде бекіткіш тұйықтығы байқалған сияқты.

en: Cannot specify left, right, and hcenter anchors.
kk: left, right, және hcenter бекіткіштерді келтре алмады.

en: Cannot anchor to a null item.
kk: null-ге бекіту болмайды.

en: Cannot anchor a horizontal edge to a vertical edge.
kk: Жатық шетін тік шетіне бекіту болмайды.

en: Cannot anchor item to self.
kk: Өз-өзіне бекіту болмайды.

en: Cannot specify top, bottom, and vcenter anchors.
kk: topt, bottom, және vcenter бекіткіштерді келтре алмады.

en: Baseline anchor cannot be used in conjunction with top, bottom, or vcenter anchors.
kk: Нізгі жол бекіткіші  top, bottom, vcenter бекіткіштерімен бірге қолдануға келмейді.

en: Cannot anchor a vertical edge to a horizontal edge.
kk: Тік шетін жатық шетіне бекіту болмайды.

en: Cannot change the animation assigned to a Behavior.
kk: Behavior дегенге тағайндалған анимацияны өзгертуге болмайды.

en: Error decoding: %1: %2
kk: Кодын шешу қатесі: %1: %2

en: Failed to get image from provider: %1
kk: Мына провайдерден кескінді алу жаңылысы: %1

en: Cannot open: %1
kk: Ашылмады: %1

en: Cannot animate non-existent property "%1"
kk: Жоқ "%1 " қасиетті анимациялауға болмайды

en: Cannot animate read-only property "%1"
kk: Тек оқу үшін "%1 " қасиетті анимациялауға болмайды

en: Cannot set a duration of < 0
kk: Ұзақтық '<0' деп орнатылмайды

en: Unable to preserve appearance under complex transform
kk: Күрделі түрлендіруден кейін көрінісін сақтауға мүмкін емес

en: Unable to preserve appearance under non-uniform scale
kk: Біркелкі емес масштабтаудан кейін көрінісін сақтауға мүмкін емес

en: Unable to preserve appearance under scale of 0
kk: Масштабы 0 болғанда көрінісін сақтауға мүмкін емес

en: remove: index %1 out of range
kk: өшіру: %1 индексі шегінен шыққан

en: insert: value is not an object
kk: енгізу: мәні нысан емес

en: insert: index %1 out of range
kk: енгізу: %1 индексі шегінен шыққан

en: move: out of range
kk: жылжыту: шегінен шыққан

en: append: value is not an object
kk: :жалғау: мәні нысан емес

en: set: value is not an object
kk: орнату: мәні нысан емес

en: set: index %1 out of range
kk: орнату: %1 индексі шегінен шыққан

en: ListElement: cannot contain nested elements
kk: ListElement: ішіде бір-біріне салынған элементтер бола алмайды

en: ListElement: cannot use reserved "id" property
kk: ListElement: арнаулы "id" қасиетін қолданалмайды

en: ListElement: cannot use script for property value
kk: ListElement: қасиеттің мәнінде скриптті қолданалмайды

en: ListModel: undefined property '%1'
kk: ListModel: '%1' қасиеті анықталмаған

en: "%1" duplicates a previous role name and will be disabled.
kk: "%1" деген алдыңғы мідеттің атауын қайталайды, сондықтан бұғатталады

[ctx: QDeclarativeXmlRoleList]
en: An XmlListModel query must start with '/' or "//"
kk: XmlListModel сұрансы '/' не "//" деп басталуы тиіс

en: invalid query: "%1"
kk: Дұрыс емес сұраныс: "%1"

en: PropertyChanges does not support creating state-specific objects.
kk: PropertyChanges-де күйі ерекше нысандардың қодауы жоқ.

en: Cannot assign to read-only property "%1"
kk: Тек оқу үшін "%1" қасиетіне мән тағайындалмайды

en: Application is an abstract class
kk: Application деген абстрактты класс

en: Animation is an abstract class
kk: Animation деген абстрактты класс

[ctx: QDeclarativeXmlListModel]
en: Qt was built without support for xmlpatterns
kk: Qt дестесі xmlpatterns қолдауысыз жинақталған

en: Connections: nested objects not allowed
kk: Бір-бірінің ішіндегі нысандарды байланыстыруға рұсат жоқ

en: Connections: syntax error
kk: Байланыстар: синтаксис қатесі

en: Connections: script expected
kk: Байланыстар: күткені скрипт еді

[ctx: Debugger::JSAgentWatchData]
en: [Array of length %1]
kk: [Ұзындығы %1 жиым]

[ctx: Debugger::JSAgentWatchData]
en: <undefined>
kk: <анықталмаған>

en: Activate
kk: Белсендету

en: Activates the program's main window
kk: Бағадарламаның негізгі терезесін белсендету

en: Go Back
kk: Артқа қарай өту

en: < &Back
kk: < &Шегіну

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: &Next
kk: &Келесі

en: &Next >
kk: &Келесі >

en: Commit
kk: Тапсыру

en: Done
kk: Бітті

en: &Finish
kk: &Аяқтау

en: Cancel
kk: Қайту

en: Help
kk: Анықтама

en: &Help
kk: &Анықтама

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page Setup
kk: Бет баптаулары

[ctx: QPrintDialog]
en: Print
kk: Басып шығару

en: &Options >>
kk: &Параметрлері >>

en: &Print
kk: &Басып шығару

en: &Options <<
kk: &Параметрлері <<

en: Print to File (PDF)
kk: Файлға басып шығару (PDF)

en: Print to File (Postscript)
kk: Файлға басып шығару (Postscript)

en: Local file
kk: Жергілікті файл

en: Write %1 file
kk: %1 файлына жазу

en: Print To File ...
kk: Файлға басып шығару...

en: %1 is a directory.
    Please choose a different file name.
kk: %1 деген қапшық бар.
    Файлды басқаша атаңыз.

en: File %1 is not writable.
    Please choose a different file name.
kk: "%1" деген файлы жазылмайды.
    Файлды басқаша атаңыз.

en: %1 already exists.
    Do you want to overwrite it?
kk: %1 "%1" деген бар екен.
    Үстінен жаза берейік пе?

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Value
kk: Мәні

en: Show Details...
kk: Егжей-тегжейлері...

en: Hide Details...
kk: Егжей-тегжейін жасыру...

[ctx: QMessageBox]
en: OK
kk: ОК

[ctx: QMessageBox]
en: Help
kk: Анықтама

en: <h3>About Qt</h3><p>This program uses Qt version %1.</p>
kk: <h3>Qt туралы</h3><p>Бұл бағдарлама Qt %1 нұсқасын негіздейді.</p>

en: About Qt
kk: Qt туралы

en: OK
kk: ОК

en: %1 TB
kk: %1 ТБ

en: %1 GB
kk: %1 ГБ

en: %1 MB
kk: %1 МБ

en: %1 KB
kk: %1 КБ

en: %1 bytes
kk: %1 байт

en: Invalid filename
kk: Жарамсыз файл атауы

en: <b>The name "%1" can not be used.</b><p>Try using another name, with fewer characters or no punctuations marks.
kk: <b>"%1" деген атауы жарамсыз.</b><p>Басқаша атап көріңіз, қысқартып не тыныс белгілерсіз қылып.

en: Name
kk: Атауы

en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: Match OS X Finder]
en: Kind
kk: Қалпы

[ctx: All other platforms]
en: Type
kk: Түрі

en: Date Modified
kk: Өзгертілген кезі

en: What's This?
kk: Бұл не?

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print Preview
kk: Басатынды алдын-ала қарау

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Next page
kk: Келесі бет

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Previous page
kk: Алдыңғы бет

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: First page
kk: Алғашқы бет

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Last page
kk: Соңғы бет

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit width
kk: Енің шақтау

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit page
kk: Бетің шақтау

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom in
kk: Жақындау

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom out
kk: Алыстау

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Portrait
kk: Тік

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Landscape
kk: Көлденең

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show single page
kk: Жалғыз бетті көрсету

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show facing pages
kk: Қатар беттерін көрсету

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show overview of all pages
kk: Бүкіл беттерін шолу

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print
kk: Басып шығару

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page setup
kk: Бет баптаулары

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Close
kk: Жабу

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Export to PDF
kk: PDF-ке экспорттау

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Export to PostScript
kk: PostScript-қа экспорттау

en: Select Font
kk: Қаріпті таңдау

en: &Font
kk: &Қаріп

en: Font st&yle
kk: &Қаріп стилі

en: &Size
kk: &Өлшемі

en: Effects
kk: Эффекттер

en: Stri&keout
kk: Сызып &тастаған

en: &Underline
kk: &Асты сызылған

en: Sample
kk: Үлгісі

en: Wr&iting System
kk: Жа&зу жүйесі

en: File exists
kk: Файл бар екен

en: <qt>Do you want to overwrite it?</qt>
kk: <qt>Оның үстінен жазбақсыз ба?</qt>

en: A0 (841 x 1189 mm)
kk: A0 (841 x 1189 мм)

en: A1 (594 x 841 mm)
kk: A1 (594 x 841 мм)

en: A2 (420 x 594 mm)
kk: A2 (420 x 594 мм)

en: A3 (297 x 420 mm)
kk: A3 (297 x 420 мм)

en: A4 (210 x 297 mm, 8.26 x 11.7 inches)
kk: A4 (210 x 297 мм, 8.26 x 11.7 дюйм)

en: A5 (148 x 210 mm)
kk: A5 (148 x 210 мм)

en: A6 (105 x 148 mm)
kk: A6 (105 x 148 мм)

en: A7 (74 x 105 mm)
kk: A7 (74 x 105 мм)

en: A8 (52 x 74 mm)
kk: A8 (52 x 74 мм)

en: A9 (37 x 52 mm)
kk: A9 (37 x 52 мм)

en: B0 (1000 x 1414 mm)
kk: B0 (1000 x 1414 мм)

en: B1 (707 x 1000 mm)
kk: B1 (707 x 1000 мм)

en: B2 (500 x 707 mm)
kk: B2 (500 x 707 мм)

en: B3 (353 x 500 mm)
kk: B3 (353 x 500 мм)

en: B4 (250 x 353 mm)
kk: B4 (250 x 353 мм)

en: B5 (176 x 250 mm, 6.93 x 9.84 inches)
kk: B5 (176 x 250 мм, 6.93 x 9.84 дюйм)

en: B6 (125 x 176 mm)
kk: B6 (125 x 176 мм)

en: B7 (88 x 125 mm)
kk: B7 (88 x 125 мм)

en: B8 (62 x 88 mm)
kk: B8 (62 x 88 мм)

en: B9 (44 x 62 mm)
kk: B9 (44 x 62 мм)

en: B10 (31 x 44 mm)
kk: B10 (31 x 44 мм)

en: C5E (163 x 229 mm)
kk: C5E (163 x 229 мм)

en: DLE (110 x 220 mm)
kk: DLE (110 x 220 мм)

en: Executive (7.5 x 10 inches, 191 x 254 mm)
kk: Executive (7.5 x 10 дюйм, 191 x 254 мм)

en: Folio (210 x 330 mm)
kk: Folio (210 x 330 мм)

en: Ledger (432 x 279 mm)
kk: Ledger (432 x 279 мм)

en: Legal (8.5 x 14 inches, 216 x 356 mm)
kk: Legal (8.5 x 14 дюйм, 216 x 356 мм)

en: Letter (8.5 x 11 inches, 216 x 279 mm)
kk: Letter (8.5 x 11 дюйм, 216 x 279 мм)

en: Tabloid (279 x 432 mm)
kk: Tabloid (279 x 432 мм)

en: US Common #10 Envelope (105 x 241 mm)
kk: US Common #10 Envelope (105 x 241 мм)

en: Print selection
kk: Таңдауды басып шығару

en: Print current page
kk: Назардағы бетті басып шығару

en: Custom
kk: Өзгеше

en: Centimeters (cm)
kk: Сантиметр (см)

en: Millimeters (mm)
kk: Миллиметр (мм)

en: Inches (in)
kk: Дюйм (д)

en: Points (pt)
kk: Пойнт (пт)

en: Enter a value:
kk: Мәнін келтіріңіз:

en: Print
kk: Басып шығару

en: The 'From' value cannot be greater than the 'To' value.
kk: Аяқтау мәні бастау мәнінен артық болу керек.

en: Remove
kk: Өшіру

en: locally connected
kk: жерғілікті қосылған

en: Aliases: %1
kk: Бүркеншік атаулары: %1

en: unknown
kk: беймәлім

en: <empty>
kk: <жоқ>

en: Undo %1
kk: %1 амалынан қайту

[ctx: Default text for undo action]
en: Undo
kk: Амалдан қайту

en: Redo %1
kk: %1 амалын қайталау

[ctx: Default text for redo action]
en: Redo
kk: Қайтудан айну

en: Home
kk: Мекен

[ctx: QFileDialog]
en: My Computer
kk: Компьютерім

en: %1 byte(s)
kk: %1 байт

en: False
kk: Жалған

en: True
kk: Ақиқат

[ctx: QFileDialog]
en: Drive
kk: Дискі

[ctx: QFileDialog]
en: File
kk: Файл

[ctx: Match Windows Explorer]
en: File Folder
kk: Файл қапшығы

[ctx: All other platforms]
en: Folder
kk: Қапшық

[ctx: Mac OS X Finder]
en: Alias
kk: Бүркеншік

[ctx: All other platforms]
en: Shortcut
kk: Тіркесім

[ctx: QFileDialog]
en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Minimize
kk: Түю

en: Maximize
kk: Кең жаю

en: Unshade
kk: Айдарынан жаю

en: Shade
kk: Айдарына түю

en: Restore Down
kk: Қайта орнына келтіру

en: Restore
kk: Қалпына қайтару

en: Close
kk: Жабу

en: Menu
kk: Мәзір

en: &Restore
kk: Қ&алпына қайтару

en: &Move
kk: &Жылжыту

en: Mi&nimize
kk: &Түю

en: Ma&ximize
kk: &Кең жаю

en: Stay on &Top
kk: &Әрқашан алдында

en: &Close
kk: &Жабу

en: &Select All
kk: &Бүкілін таңдау

en: &Step up
kk: Жоғары аттау

en: Step &down
kk: Төмен аттау

[ctx: QMenuBar]
en: Corner Toolbar
kk: Бұрыштық құралдар панелі

en: (Untitled)
kk: (Аталмаған)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Scroll here
kk: Осыған жүгірту

en: Left edge
kk: Сол жақ шеті

en: Top
kk: Жоғары

en: Right edge
kk: Оң жақ шеті

en: Bottom
kk: Төмені

en: Page left
kk: Сол жақтағы бет

en: Page up
kk: Жоғардағы бет

en: Page right
kk: Он жақтағы бет

en: Page down
kk: Төмендні бет

en: Scroll left
kk: Солға жүгірту

en: Scroll up
kk: Жоғарға жүгірту

en: Scroll right
kk: Оңға жүгірту

en: Scroll down
kk: Төменге жүгірту

en: Close Tab
kk: Қойындыны жабу

en: &Undo
kk: Амалдан &қайту

en: &Redo
kk: Қайтудан &айну

en: Cu&t
kk: &Қиып алу

en: &Copy
kk: &Көшіріп алу

en: &Paste
kk: &Орналастыру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Select All
kk: Бүкілін таңдау

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &OK
kk: &Құп

[ctx: QDialogButtonBox]
en: OK
kk: Құп

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Save
kk: &Сақтау

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save
kk: Сақтау

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Open
kk: Ашу

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Cancel
kk: Қ&айту

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Cancel
kk: Қайту

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Close
kk: &Жабу

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close
kk: Жабу

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Apply
kk: Іске асыру

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Reset
kk: Ысырып тастау

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Help
kk: Көмек

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Don't Save
kk: Сақтамау

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close without Saving
kk: Сақтамай жабу

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Discard
kk: Ысыру

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Yes
kk: &Иә

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Yes to &All
kk: &Бүкіліне Иә

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &No
kk: &Жоқ

[ctx: QDialogButtonBox]
en: N&o to All
kk: Бүкіліне Ж&оқ

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save All
kk: Бүкілін сақтау

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Abort
kk: Доғару

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Retry
kk: Қайталау

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Ignore
kk: Елемеу

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Restore Defaults
kk: Әдеттілеріне қайту

en: Sh&ade
kk: &Айдарына түю

en: &Unshade
kk: &Айдарынан жаю

[ctx: Translate this string to the string 'LTR' in left-to-right languages or to 'RTL' in right-to-left languages (such as Hebrew and Arabic) to get proper widget layout.]
en: QT_LAYOUT_DIRECTION
kk: LTR

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Services
kk: Қызметтер

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Hide %1
kk: %1 жасыру

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Hide Others
kk: Басқаларын жасыру

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Show All
kk: Бүкілін көрсету

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Preferences...
kk: Параметрлер...

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Quit %1
kk: %1 дегеннен шығу

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: About %1
kk: %1 туралы

en: Exit
kk: Шығу

[ctx: QShortcut]
en: Space
kk: Бос орын

[ctx: QShortcut]
en: Return
kk: Enter

[ctx: QShortcut]
en: Left
kk: Солға

[ctx: QShortcut]
en: Up
kk: Жоғарға

[ctx: QShortcut]
en: Right
kk: Оңға

[ctx: QShortcut]
en: Down
kk: Төмен

[ctx: QShortcut]
en: Menu
kk: Мәзір

[ctx: QShortcut]
en: Help
kk: Көмек

[ctx: QShortcut]
en: Back
kk: Артқа

[ctx: QShortcut]
en: Forward
kk: Алға

[ctx: QShortcut]
en: Stop
kk: Тоқтау

[ctx: QShortcut]
en: Refresh
kk: Жаңарту

[ctx: QShortcut]
en: Volume Down
kk: Үнің төмен

[ctx: QShortcut]
en: Volume Mute
kk: Үнсіз

[ctx: QShortcut]
en: Volume Up
kk: Үнің жоғары

[ctx: QShortcut]
en: Bass Boost
kk: Жуан.күшейту

[ctx: QShortcut]
en: Bass Up
kk: Жуанрақ

[ctx: QShortcut]
en: Bass Down
kk: Жуандығын басу

[ctx: QShortcut]
en: Treble Up
kk: Жіңішкерек

[ctx: QShortcut]
en: Treble Down
kk: Жіңішкелігін басу

[ctx: QShortcut]
en: Media Play
kk: Ойнату

[ctx: QShortcut]
en: Media Stop
kk: Тоқтату

[ctx: QShortcut]
en: Media Previous
kk: Алдыңғы

[ctx: QShortcut]
en: Media Next
kk: Келесі

[ctx: QShortcut]
en: Media Record
kk: Жазып алу

[ctx: QShortcut]
en: Media Pause
kk: Аялдау

[ctx: QShortcut]
en: Toggle Media Play/Pause
kk: Айдау/Аялдау

[ctx: QShortcut]
en: Home Page
kk: Мекен парағы

[ctx: QShortcut]
en: Favorites
kk: Таңдаулы

[ctx: QShortcut]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: QShortcut]
en: Standby
kk: Күту

[ctx: QShortcut]
en: Open URL
kk: URL-ді ашу

[ctx: QShortcut]
en: Launch Mail
kk: Поштаны жіберу

[ctx: QShortcut]
en: Launch Media
kk: Медианы жіберу

[ctx: QShortcut]
en: Launch (0)
kk: Жіберу (0)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (1)
kk: Жіберу (1)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (2)
kk: Жіберу (2)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (3)
kk: Жіберу (3)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (4)
kk: Жіберу (4)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (5)
kk: Жіберу (5)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (6)
kk: Жіберу (6)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (7)
kk: Жіберу (7)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (8)
kk: Жіберу (8)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (9)
kk: Жіберу (9)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (A)
kk: Жіберу (A)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (B)
kk: Жіберу (B)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (C)
kk: Жіберу (C)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (D)
kk: Жіберу (D)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (E)
kk: Жіберу (E)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (F)
kk: Жіберу (F)

[ctx: QShortcut]
en: Monitor Brightness Up
kk: Монитор жарықтығын үлкейту

[ctx: QShortcut]
en: Monitor Brightness Down
kk: Монитор жарықтығын кішірейту

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Light On/Off
kk: Пернетақта шамдарын қосу/сөндіру

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Brightness Up
kk: Пернетақта жарықтығын үлкейту

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Brightness Down
kk: Пернетақта жарықтығын кішірейту

[ctx: QShortcut]
en: Power Off
kk: Сөндіру

[ctx: QShortcut]
en: Wake Up
kk: Ояту

[ctx: QShortcut]
en: Eject
kk: Алып-шығу

[ctx: QShortcut]
en: Screensaver
kk: ЭкранСақтаушысы

[ctx: QShortcut]
en: Sleep
kk: Қалғу

[ctx: QShortcut]
en: LightBulb
kk: Лампасы

[ctx: QShortcut]
en: Shop
kk: Дүкен

[ctx: QShortcut]
en: History
kk: Журналы

[ctx: QShortcut]
en: Add Favorite
kk: Таңдамалыны қосу

[ctx: QShortcut]
en: Hot Links
kk: Суымаған сілтемелер

[ctx: QShortcut]
en: Adjust Brightness
kk: Жарықтығын лайықтау

[ctx: QShortcut]
en: Finance
kk: Қаржы

[ctx: QShortcut]
en: Community
kk: Қоғамдастық

[ctx: QShortcut]
en: Audio Rewind
kk: Аудио Артқа жүгірту

[ctx: QShortcut]
en: Back Forward
kk: Артқа Алға

[ctx: QShortcut]
en: Application Left
kk: Сол жақ қолданбасы

[ctx: QShortcut]
en: Application Right
kk: Оң жақ қолданбасы

[ctx: QShortcut]
en: Book
kk: Кітап

[ctx: QShortcut]
en: Calculator
kk: Калькулятор

[ctx: QShortcut]
en: Clear
kk: Тазалау

[ctx: QShortcut]
en: Clear Grab
kk: Түсіргеннен тазалау

[ctx: QShortcut]
en: Close
kk: Жабу

[ctx: QShortcut]
en: Copy
kk: Көшіріп алу

[ctx: QShortcut]
en: Cut
kk: Қиып алу

[ctx: QShortcut]
en: Display
kk: Көрсету

[ctx: QShortcut]
en: Documents
kk: Құжаттар

[ctx: QShortcut]
en: Spreadsheet
kk: Электрондық кесте

[ctx: QShortcut]
en: Browser
kk: Шолғыш

[ctx: QShortcut]
en: Game
kk: Ойын

[ctx: QShortcut]
en: Go
kk: Өту

[ctx: QShortcut]
en: Logoff
kk: Шығып кету

[ctx: QShortcut]
en: Market
kk: Базар

[ctx: QShortcut]
en: Meeting
kk: Жиналыс

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Menu
kk: Пернетақта мәзірі

[ctx: QShortcut]
en: Menu PB
kk: Мәзір батырмасы

[ctx: QShortcut]
en: My Sites
kk: Сайттарым

[ctx: QShortcut]
en: News
kk: Жаңалықтар

[ctx: QShortcut]
en: Home Office
kk: Үй кеңсесі

[ctx: QShortcut]
en: Option
kk: Амал

[ctx: QShortcut]
en: Paste
kk: Орналастыру

[ctx: QShortcut]
en: Phone
kk: Телефондау

[ctx: QShortcut]
en: Reply
kk: Жауап беру

[ctx: QShortcut]
en: Reload
kk: Қайта жүктеу

[ctx: QShortcut]
en: Rotate Windows
kk: Терезелерді бұрау

[ctx: QShortcut]
en: Rotation PB
kk: Бұрылыс батырмасы:

[ctx: QShortcut]
en: Rotation KB
kk: Бұрылыс пернесі

[ctx: QShortcut]
en: Save
kk: Сақтау

[ctx: QShortcut]
en: Send
kk: Жіберу

[ctx: QShortcut]
en: Spellchecker
kk: Емлесін тексеру

[ctx: QShortcut]
en: Split Screen
kk: Экранды бөлу

[ctx: QShortcut]
en: Support
kk: Қолдау

[ctx: QShortcut]
en: Task Panel
kk: Тапсырма панелі

[ctx: QShortcut]
en: Terminal
kk: Терминал

[ctx: QShortcut]
en: Tools
kk: Құралдар

[ctx: QShortcut]
en: Travel
kk: Саяхат

[ctx: QShortcut]
en: Video
kk: Видео

[ctx: QShortcut]
en: Word Processor
kk: Мәтін өңдеуші

[ctx: QShortcut]
en: Zoom In
kk: Жақындау

[ctx: QShortcut]
en: Zoom Out
kk: Алыстау

[ctx: QShortcut]
en: Away
kk: Орнында жоқ

[ctx: QShortcut]
en: Messenger
kk: Хабарласу

[ctx: QShortcut]
en: WebCam
kk: Веб-камера

[ctx: QShortcut]
en: Mail Forward
kk: Поштаны басқаға бағыттау

[ctx: QShortcut]
en: Pictures
kk: Суреттер

[ctx: QShortcut]
en: Music
kk: Музыка

[ctx: QShortcut]
en: Battery
kk: Батарея

[ctx: QShortcut]
en: Wireless
kk: Сымсыз

[ctx: QShortcut]
en: Ultra Wide Band
kk: Әсіре кең арна

[ctx: QShortcut]
en: Audio Forward
kk: Аудио Алға

[ctx: QShortcut]
en: Audio Repeat
kk: Аудио Қайталау

[ctx: QShortcut]
en: Audio Random Play
kk: Аудио Кездейсоқ ретімен

[ctx: QShortcut]
en: Subtitle
kk: Субтитрлер

[ctx: QShortcut]
en: Audio Cycle Track
kk: Аудио Жолсызықты қайталау

[ctx: QShortcut]
en: Time
kk: Уақыт

[ctx: QShortcut]
en: Select
kk: Таңдау

[ctx: QShortcut]
en: View
kk: Қарау

[ctx: QShortcut]
en: Top Menu
kk: Жоғарғы мәзір

[ctx: QShortcut]
en: Suspend
kk: Аялдату

[ctx: QShortcut]
en: Hibernate
kk: Ұйықтау

[ctx: QShortcut]
en: Yes
kk: Иә

[ctx: QShortcut]
en: No
kk: Жоқ

[ctx: QShortcut]
en: Context1
kk: Контекст1

[ctx: QShortcut]
en: Context2
kk: Контекст2

[ctx: QShortcut]
en: Context3
kk: Контекст3

[ctx: QShortcut]
en: Context4
kk: Контекст4

[ctx: QShortcut]
en: Call
kk: Шақыру

[ctx: QShortcut]
en: Hangup
kk: Доғару

[ctx: QShortcut]
en: Toggle Call/Hangup
kk: Шақыру/Доғару

[ctx: QShortcut]
en: Flip
kk: Аудару

[ctx: QShortcut]
en: Voice Dial
kk: Дауыпен теру

[ctx: QShortcut]
en: Last Number Redial
kk: Соңғы тергенді қайталау

[ctx: QShortcut]
en: Camera Shutter
kk: Камераның қалқа тетігі

[ctx: QShortcut]
en: Camera Focus
kk: Камераның тоғысы

[ctx: QShortcut]
en: Kanji
kk: Кандзи

[ctx: QShortcut]
en: Muhenkan
kk: Мухенкан

[ctx: QShortcut]
en: Henkan
kk: Хенкан

[ctx: QShortcut]
en: Romaji
kk: Ромадзи

[ctx: QShortcut]
en: Hiragana
kk: Хирагана

[ctx: QShortcut]
en: Katakana
kk: Катакана

[ctx: QShortcut]
en: Hiragana Katakana
kk: Хирагана Катакана

[ctx: QShortcut]
en: Zenkaku
kk: Зенкаку

[ctx: QShortcut]
en: Hankaku
kk: Ханкаку

[ctx: QShortcut]
en: Zenkaku Hankaku
kk: Зенкаку Ханкаку

[ctx: QShortcut]
en: Touroku
kk: Тоуроку

[ctx: QShortcut]
en: Massyo
kk: Массё

[ctx: QShortcut]
en: Kana Lock
kk: Кана-Lock

[ctx: QShortcut]
en: Kana Shift
kk: Кана-Shift

[ctx: QShortcut]
en: Eisu Shift
kk: Ейсу-Shift

[ctx: QShortcut]
en: Eisu toggle
kk: Ейсу ауысуы

[ctx: QShortcut]
en: Code input
kk: Кодты енгізу

[ctx: QShortcut]
en: Multiple Candidate
kk: Бірнеше амал

[ctx: QShortcut]
en: Previous Candidate
kk: Алдыңғы амал

[ctx: QShortcut]
en: Hangul
kk: Хангыл

[ctx: QShortcut]
en: Hangul Start
kk: Хангыл басы

[ctx: QShortcut]
en: Hangul End
kk: Хангыл аяғы

[ctx: QShortcut]
en: Hangul Hanja
kk: Хангыл ханжа

[ctx: QShortcut]
en: Hangul Jamo
kk: Хангыл жамо

[ctx: QShortcut]
en: Hangul Romaja
kk: Хангыл романжа

[ctx: QShortcut]
en: Hangul Jeonja
kk: Хангыл жеонжа

[ctx: QShortcut]
en: Hangul Banja
kk: Хангыл банжа

[ctx: QShortcut]
en: Hangul PreHanja
kk: Хангыл преханжа

[ctx: QShortcut]
en: Hangul PostHanja
kk: Хангыл постханжа

[ctx: QShortcut]
en: Hangul Special
kk: Арнаулы арнаулы

en: Select
kk: Таңдау

en: Copy &Link Location
kk: &Сілтемесін көшіріп алу

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRM Left-to-right mark
kk: LRM Солдан оңға белгісі

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLM Right-to-left mark
kk: RLM Оңнан солға белгісі

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWJ Zero width joiner
kk: ZWJ Ені нөл біріктіргіш

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWNJ Zero width non-joiner
kk: ZWNJ Ені нөл біріктірмегіш

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWSP Zero width space
kk: ZWSP Ені нөл аралық

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRE Start of left-to-right embedding
kk: LRE Солдан оңға ендіруді бастау

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLE Start of right-to-left embedding
kk: RLE Оңнан солға ендіруді бастау

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRO Start of left-to-right override
kk: LRO Солдан оңға үстінен жазуды бастау

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLO Start of right-to-left override
kk: RLO Оңнан солға үстінен жазуды бастау

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: PDF Pop directional formatting
kk: PDF жазу бағдарын қайтару

en: Insert Unicode control character
kk: Юникод басқару символын енгізу

[ctx: QFontDatabase]
en: Normal
kk: Қәдімгі

[ctx: QFontDatabase]
en: Bold
kk: Қалың

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi Bold
kk: Жартылай қалың

[ctx: QFontDatabase]
en: Black
kk: Қара

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi
kk: Жарты

[ctx: QFontDatabase]
en: Light
kk: Жарық

[ctx: QFontDatabase]
en: Italic
kk: Көлбеу

[ctx: QFontDatabase]
en: Oblique
kk: Қиғаш

[ctx: QFontDatabase]
en: Any
kk: Кез келген

[ctx: QFontDatabase]
en: Latin
kk: Латын

[ctx: QFontDatabase]
en: Greek
kk: Грек әріпі

[ctx: QFontDatabase]
en: Cyrillic
kk: Кирилл жазуы

[ctx: QFontDatabase]
en: Armenian
kk: Армян

[ctx: QFontDatabase]
en: Hebrew
kk: Иврит

[ctx: QFontDatabase]
en: Arabic
kk: Араб

[ctx: QFontDatabase]
en: Syriac
kk: Сириялық

[ctx: QFontDatabase]
en: Thaana
kk: Таана

[ctx: QFontDatabase]
en: Devanagari
kk: Девангари

[ctx: QFontDatabase]
en: Bengali
kk: Бенгали

[ctx: QFontDatabase]
en: Gurmukhi
kk: Гурмухи

[ctx: QFontDatabase]
en: Gujarati
kk: Гуджарати

[ctx: QFontDatabase]
en: Oriya
kk: Ория

[ctx: QFontDatabase]
en: Tamil
kk: Тамил

[ctx: QFontDatabase]
en: Telugu
kk: Телугу

[ctx: QFontDatabase]
en: Kannada
kk: Каннада

[ctx: QFontDatabase]
en: Malayalam
kk: Малайям

[ctx: QFontDatabase]
en: Sinhala
kk: Сингала

[ctx: QFontDatabase]
en: Thai
kk: Тай

[ctx: QFontDatabase]
en: Lao
kk: Лао

[ctx: QFontDatabase]
en: Tibetan
kk: Тибеттік

[ctx: QFontDatabase]
en: Myanmar
kk: Мьянма

[ctx: QFontDatabase]
en: Georgian
kk: Гүржі

[ctx: QFontDatabase]
en: Khmer
kk: Кхмер

[ctx: QFontDatabase]
en: Simplified Chinese
kk: Жеңілтілген қытайша

[ctx: QFontDatabase]
en: Traditional Chinese
kk: Дәстүрлі қытайша

[ctx: QFontDatabase]
en: Japanese
kk: Жапон

[ctx: QFontDatabase]
en: Korean
kk: Корей

[ctx: QFontDatabase]
en: Vietnamese
kk: Вьетнамша

[ctx: QFontDatabase]
en: Symbol
kk: Белгісі

[ctx: QFontDatabase]
en: Ogham
kk: Одхам

[ctx: QFontDatabase]
en: Runic
kk: Рун жазуы

[ctx: QFontDatabase]
en: N'Ko
kk: Н'Ко

en: XIM input method
kk: XIM енгізу әдісі

en: Windows input method
kk: Windows енгізу әдісі

en: Mac OS X input method
kk: Mac OS X енгізу әдісі

en: S60 FEP input method
kk: S60 FEP енгізу әдісі

en: New
kk: Жаңа

en: Toggle Breakpoint
kk: Аялдау нүктесін орнату/кетіру

en: Disable Breakpoint
kk: Аялдау нүктесін бұғаттау

en: Enable Breakpoint
kk: Аялдау нүктесін рұқсат ету

en: Breakpoint Condition:
kk: Аялдау нүктесінің шарты:

en: Loaded Scripts
kk: Жүктелген скрипттер

en: Breakpoints
kk: Аялдау нүктелері

en: Stack
kk: Стек

en: Locals
kk: Жергілікті

en: Console
kk: Консоль

en: Debug Output
kk: Жөндеу шығысы

en: Error Log
kk: Қателер журналы

en: Search
kk: Іздеу

en: View
kk: Қарау

en: Qt Script Debugger
kk: Qt скрипт жөндегіші

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Location
kk: Орны

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Condition
kk: Шарты

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Ignore-count
kk: Елемеу саны

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Single-shot
kk: Жалғыз реттік

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Hit-count
kk: Дәл болған саны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Case Sensitive
kk: Үлкен-кішілігін ескеріп

en: Whole words
kk: Тұтас сөздер

en: <img src=":/qt/scripttools/debugging/images/wrap.png">&nbsp;Search wrapped
kk: <img src=":/qt/scripttools/debugging/images/wrap.png">&nbsp;Іздеу оралды

en: Go to Line
kk: Ауысатын жол

en: Line:
kk: Жолы:

en: Interrupt
kk: Үзілім

en: Step Into
kk: Аттап кіру

en: Step Over
kk: Аттап өту

en: Run to Cursor
kk: Меңзерге дейін

en: Run to New Script
kk: Жаңа скриптке дейін орындау

en: Clear Debug Output
kk: Жөндеу шығысын таазалау

en: Clear Error Log
kk: Қателер журналын тазалау

en: Clear Console
kk: Консолін тазалау

en: &Find in Script...
kk: Скриптте &іздеу...

en: Find &Next
kk: &Келесіні табу

en: Find &Previous
kk: &Алдыңғыны табу

en: Debug
kk: Жөндеу

[ctx: QScriptDebuggerLocalsModel]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: QScriptDebuggerLocalsModel]
en: Value
kk: Мәні

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Level
kk: Деңгейі

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Location
kk: Орны

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Request for opening non-local file %1
kk: Жергілікті емес %1 файлын ашуы сұралды

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Error opening %1: %2
kk: %1 ашу қатесі: %2

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Write error writing to %1: %2
kk: %1 дегенге жазу қатесі: %2

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Cannot open %1: Path is a directory
kk: %1 ашылмады. Ол қапшық. жәй файл емес

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Read error reading from %1: %2
kk: %1 дегеннен оқу қатесі: %2

[ctx: QNetworkAccessCacheBackend]
en: Error opening %1
kk: %1 ашу қатесі

[ctx: QNetworkAccessDataBackend]
en: Invalid URI: %1
kk: Жарамсыз URI: %1

[ctx: QNetworkReply]
en: Protocol "%1" is unknown
kk: "%1" протоколы беймәлім

[ctx: QNetworkReply]
en: Network session error.
kk: Желі сеанс қатесі.

[ctx: QNetworkReply]
en: backend start error.
kk: тетігін жегу қатесі.

en: Temporary network failure.
kk: Уақытша желі қатесі

en: Operation canceled
kk: Әрекет доғарылды

[ctx: QNetworkAccessManager]
en: Network access is disabled.
kk: Желіге қатынау рұқсат етілмеген.

en: No suitable proxy found
kk: Керек прокси табылмады

en: Cannot open %1: is a directory
kk: %1 ашылмады: ол қапшық

en: Logging in to %1 failed: authentication required
kk: %1 кіру жаңылысы: аутентификация қажет

en: Error while downloading %1: %2
kk: %1 жүктеп алу қатесі: %2

en: Error while uploading %1: %2
kk: %1 жүктеп беру қатесі: %2

[ctx: QNetworkAccessDebugPipeBackend]
en: Write error writing to %1: %2
kk: %1 дегенге жазу қатесі: %2

en: Socket error on %1: %2
kk: %1 дегенде сокет қатесі: %2

en: Remote host closed the connection prematurely on %1
kk: Қашықтағы хост %1 дегенмен байланысты ерте үзді

en: Connection to proxy refused
kk: Прокси қосылымдан бас тартты

en: Connection to proxy closed prematurely
kk: Проксимен байланыс тым ерте үзілді

en: Proxy host not found
kk: Прокси хосты табылмады

en: Connection to proxy timed out
kk: Поркси қосылымын күту мерзімі бітті

en: Proxy authentication failed
kk: Прокси аутентификациясы өтпеді

en: Proxy authentication failed: %1
kk: Прокси аутентификациясы өтпеді: %1

en: SOCKS version 5 protocol error
kk: SOCKS 5-нұсқа протоколының қатесі

en: Host not found
kk: Хост табылмады

en: General SOCKSv5 server failure
kk: Жалпы SOCKSv5 сервер жаңылысы

en: Connection not allowed by SOCKSv5 server
kk: Қосылымды SOCKSv5 сервері рұқсат етпеді

en: Network unreachable
kk: Желі қол жеткізбейді

en: Connection refused
kk: Байланыс болмады

en: TTL expired
kk: TTL мерзімі біткен

en: SOCKSv5 command not supported
kk: Танымайтын SOCKSv5 командасы

en: Address type not supported
kk: Танымайтын адрес түрі

en: Unknown SOCKSv5 proxy error code 0x%1
kk: Беймәлім SOCKSv5 прокси қатесінің коды: 0x%1

[ctx: QSocks5SocketEngine]
en: Network operation timed out
kk: Желі операциясыны күту мерзімі бітті

en: Unable to initialize non-blocking socket
kk: Бұғаттамайтын сокеттің инициализациясы болмады

en: Unable to initialize broadcast socket
kk: Кең тарату сокеттің инициализациясы болмады

en: Attempt to use IPv6 socket on a platform with no IPv6 support
kk: IPv6 танымайтын платформасында IPv6 сокетін пайдалану әрекеті

en: The remote host closed the connection
kk: Қашықтағы хост байланысты үзді

en: Network operation timed out
kk: Желі операциясыны күту мерзімі бітті

en: Out of resources
kk: Ресурстары бітті

en: Unsupported socket operation
kk: Қолдауы жоқ сокет операциясы

en: Protocol type not supported
kk: Қолдауы жоқ протоколдың түрі

en: Invalid socket descriptor
kk: Жарамсыз сокет дескрипторы

en: Host unreachable
kk: Хост қол жеткізбейді

en: Permission denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Connection timed out
kk: Қосылымды күту мерзімі бітті

en: The bound address is already in use
kk: Бұл қослым адресі қолданыста бар екен

en: The address is not available
kk: Адрес қол жеткізбейді

en: The address is protected
kk: Адрес қорғалған

en: Datagram was too large to send
kk: Датаграмма жіберу үшін тым үлкен

en: Unable to send a message
kk: Хабарлама жіберілмеді

en: Unable to receive a message
kk: Хабарлама қабылданбады

en: Unable to write
kk: Жазылмады

en: Network error
kk: Желі қатесі

en: Another socket is already listening on the same port
kk: Осы портты басқа сокет тыңдап жатыр екен

en: Operation on non-socket
kk: Сокеттік емес амал

en: The proxy type is invalid for this operation
kk: Бұл операцияға бұл проксидің түрі жарамайды

en: Unknown error
kk: Беймәлім қате

en: This platform does not support IPv6
kk: Бұл платфома IPv6 протоколын танымайды

en: Operation on socket is not supported
kk: Сокет операцияның қолдауы жоқ

en: Socket operation timed out
kk: Сокет операциясын күту  мерзімі бітті

en: Socket is not connected
kk: Сокет қосылған жоқ

en: The address is invalid for this operation
kk: Бұл операцияға бұл адресі жарамайды

en: The specified network session is not opened
kk: Келтірілген желілік сеанс ашылмаған

en: No error
kk: Қате жоқ

en: The issuer certificate could not be found
kk: Берушісінің куәлігі табылмады

en: The certificate signature could not be decrypted
kk: Куәлік қолтаңбаның шифры шешілмеді

en: The public key in the certificate could not be read
kk: Куәліктің ашық кілті оқылмады

en: The signature of the certificate is invalid
kk: Куәліктің қолтанбасы  дұрыс емес

en: The certificate is not yet valid
kk: Куәлік әзірше жарамсыз

en: The certificate has expired
kk: Куәлік ескірген

en: The certificate's notBefore field contains an invalid time
kk: Куәліктің 'notBefore' өріснде дұрыс емес уақыт

en: The certificate's notAfter field contains an invalid time
kk: Куәліктің 'notAfter' өріснде дұрыс емес уақыт

en: The certificate is self-signed, and untrusted
kk: Куәлікті оның иесі ғана растаған, сондықтан сенімсіз

en: The root certificate of the certificate chain is self-signed, and untrusted
kk: Куәлікт тізбгінің түбір куәлігін оның иесі ғана растаған, сондықтан сенімсіз

en: The issuer certificate of a locally looked up certificate could not be found
kk: Жергілікті табылған куәлігінің берушісінің куәлігі табылмады

en: No certificates could be verified
kk: Тексеруден өтетін куәліктер жоқ

en: One of the CA certificates is invalid
kk: Бір Куәладыру Орталығы жарамсыз

en: The basicConstraints path length parameter has been exceeded
kk: basicConstraints параметрінің жол ұзындығы асып кеткен

en: The supplied certificate is unsuitable for this purpose
kk: Келтірілген куәлік бұл мақсатқа сай емес

en: The root CA certificate is not trusted for this purpose
kk: Түбір Куәландыру Орталығының куәлігі бұл мақсат үшін сенімсіз

en: The root CA certificate is marked to reject the specified purpose
kk: Түбір Куәландыру Орталығының куәлігі келтірілген мақсат үшін жарамайды деп белгіленген

en: The current candidate issuer certificate was rejected because its subject name did not match the issuer name of the current certificate
kk: Назардағы мүмкін берушісінің куәлігі қабылданбады, өйткені оның тақырып атауы назардағы куәлікті берушісінің атауымен келіспейді

en: The current candidate issuer certificate was rejected because its issuer name and serial number was present and did not match the authority key identifier of the current certificate
kk: Назардағы мүмкін берушісінің куәлігі қабылданбады, өйткені оның берушісінің атауы мен тізбекті нөмірі келтірілген және назардағы куәлікті берушісінің индентификаторымен келіспейді

en: The peer did not present any certificate
kk: Қарсы жақ бірдебір куәлігін көрсеткен жоқ

en: The host name did not match any of the valid hosts for this certificate
kk: Хост атауы бұл куәлікке жарамды хосттарына жатпайды

en: The peer certificate is blacklisted
kk: Қарсы жақ куәлігі қара тізімге еңді.

en: Error creating SSL context (%1)
kk: SSL контекстін құру қатесі (%1)

en: Invalid or empty cipher list (%1)
kk: Шифр тізімі дұрыс емес не бос (%1)

en: Cannot provide a certificate with no key, %1
kk: Кілтсіз куәлікті беруге болмайды, %1

en: Error loading local certificate, %1
kk: Жергілікті куәлікті жүктеу қатесі, %1

en: Error loading private key, %1
kk: Сырлы кілтті жүктеу қатесі, %1

en: Private key does not certify public key, %1
kk: Сырлы кілт ашық кілтті куәландыра алмайды, %1

en: Error creating SSL session, %1
kk: SSL сеансын құру қатесі, %1

en: Error creating SSL session: %1
kk: SSL сеансын құру қатесі: %1

en: Unable to write data: %1
kk: Деректер жазылмады: %1

en: Unable to decrypt data: %1
kk: Деректердің шифры шешілмеді: %1

en: The TLS/SSL connection has been closed
kk: TLS/SSL қосылым жабылды

en: Error while reading: %1
kk: Оқу кезде қате пайда болды: %1

en: Error during SSL handshake: %1
kk: SSL сеансын бастау кезінде қате пайда болды: %1

[ctx: QHostInfoAgent]
en: No host name given
kk: Хосттың атауы берілмеген

[ctx: QHostInfoAgent]
en: Invalid hostname
kk: Жарамсыз хост атауы

en: Unknown address type
kk: Беймәлім адрес түрі

[ctx: QHostInfo]
en: No host name given
kk: Хосттың атауы берілмеген

en: Unknown error (%1)
kk: Беймәлім қате (%1)

en: No host name given
kk: Хосттың атауы берілмеген

en: Invalid hostname
kk: Жарамсыз хост атауы

en: Invalid configuration.
kk: Баптауы дұрыс емес.

en: Extra content at end of document.
kk: Құжаттың соңында артық мазмұны.

en: Invalid entity value.
kk: Мәні жарамсыз.

en: Invalid XML character.
kk: Жарамсыз XML символы.

en: Sequence ']]>' not allowed in content.
kk: Мазмұнында ']]>' деген болуға тиіс емес.

en: Encountered incorrectly encoded content.
kk: Дұрыс емес кодталған мазмұны.

en: Namespace prefix '%1' not declared
kk: Атау кеңістігінің '%1' префиксі анықталмаған

en: Illegal namespace declaration.
kk: Жарамсыз атау кеңістігінің мәлімдемесі.

en: Attribute redefined.
kk: Атрибут қайта анықталған.

en: Unexpected character '%1' in public id literal.
kk: Ашық сөз ID-інде күтпеген символ: '%1'.

en: Invalid XML version string.
kk: Жарамыз XML нұсқа мәтін жолы.

en: Unsupported XML version.
kk: Танымайтын XML нұсқасы.

en: The standalone pseudo attribute must appear after the encoding.
kk: Бөлек псевдо-атрибуты кодтамасынан кейін болу керек.

en: %1 is an invalid encoding name.
kk: %1 деген кодтаманың атауы жарамсыз.

en: Encoding %1 is unsupported
kk: %1 - танымайтын кодтама

en: Standalone accepts only yes or no.
kk: Бөлек тек қана иә мен жоқты қабылдайды.

en: Invalid attribute in XML declaration.
kk: XML мәлімдемесінде дұрыс емес атрибуты бар.

en: Premature end of document.
kk: Жөнсіз құжаттың соңы.

en: Invalid document.
kk: Жарамсыз құжат.

en: Expected
kk: Күткені

en: , but got '
kk: , бірақ тап болғаны '

en: Unexpected '
kk: Күтпегені '

en: Expected character data.
kk: Символдық дерек күтілген еді.

[ctx: QIODevice]
en: Permission denied
kk: Рұқсат жоқ

[ctx: QIODevice]
en: Too many open files
kk: Ашылған файлдар тым көп

[ctx: QIODevice]
en: No such file or directory
kk: Бұндай файл не қапшық жоқ

[ctx: QIODevice]
en: No space left on device
kk: Құрылғыда орын қалған жоқ

en: Missing initial state in compound state '%1'
kk: '%1' күрделі күйінің бастапқы күйі жетіспейді

en: Missing default state in history state '%1'
kk: '%1' күйінің тарихында әдетті күйі жетіспейді

en: No common ancestor for targets and source of transition from state '%1'
kk: '%1' күйінен ауысу үшін мақсатты мен бастапқысы тектес болу керек

en: %1: already exists
kk: %1: бар екен

en: %1: doesn't exists
kk: %1: жоқ екен

en: %1: invalid size
kk: %1: өлшемі дұрыс емес

en: %1: out of resources
kk: %1: ресурс тапшылығы

en: %1: permission denied
kk: %1: рұқсат жоқ

en: %1: unknown error %2
kk: %1: %2 беймәлім қатесі

en: %1: key is empty
kk: %1: кілті бос

en: %1: unable to set key on lock
kk: %1: бұғаттау үшін кілт орнатылмады

en: %1: create size is less then 0
kk: %1: өлшемі 0-ден кем

en: %1: unable to lock
kk: %1: бұғатталмады

en: %1: unable to unlock
kk: %1: бұғаты шешілмеді

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: already exists
kk: %1: бар екен

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: does not exist
kk: %1: жоқ екен

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: out of resources
kk: %1: ресурс тапшылығы

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: permission denied
kk: %1: рұқсат жоқ

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unknown error %2
kk: %1: %2 беймәлім қатесі

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: name error
kk: %1: атау қатесі

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: key is empty
kk: %1: кілті бос

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unable to make key
kk: %1: кілті жасалынбады

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: ftok failed
kk: %1: ftok жаңылысы

en: %1: doesn't exist
kk: %1: жоқ

en: %1: size query failed
kk: %1: өлшемді сұрау жаңылысы

en: %1: UNIX key file doesn't exist
kk: %1: UNIX кілт файлы жоқ

en: %1: ftok failed
kk: %1: ftok жаңылысы

en: %1: unable to make key
kk: %1: кілті жасалынбады

en: %1: system-imposed size restrictions
kk: %1: жүйенің өлшем шектеулері

en: %1: bad name
kk: %1: жарамсыз атау

en: %1: not attached
kk: %1: тіркелмеген

en: Cannot load library %1: %2
kk: %1 жинақ файлы жүктелмеді: %2

en: Cannot unload library %1: %2
kk: %1 жинақ файлы босатылмады: %2

en: Cannot resolve symbol "%1" in %2: %3
kk: %2 дегендегі "%1" символы түсініксіз: %3

en: The plugin was not loaded.
kk: Плагиіні жүктелмеген.

en: The shared library was not found.
kk: Ортақ жиын файлы табылған жоқ.

en: Plugin verification data mismatch in '%1'
kk: %1 плагинінде тексеріс дерегінің қайшылығы

en: The file '%1' is not a valid Qt plugin.
kk: '%1' дұрыс Qt плагині емес

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (%2.%3.%4) [%5]
kk: '%1' плагині үйлесіпейтін Qt жиын файлын қолданады. (%2.%3.%4) [%5]

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. Expected build key "%2", got "%3"
kk: '%1' плагині үйлесіпейтін Qt жиын файлын қолданады. Керек жинақ нұсқасы "%2", қолданыстағы - "%3"

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (Cannot mix debug and release libraries.)
kk: '%1' плагині үйлесіпейтін Qt жиын файлын қолданады. (Жөндеуге арналған жинақ файлдары мен шығарлым файлдары арыласқан.)

en: '%1' is not an ELF object (%2)
kk: '%1' ELF нысаны емес (%2)

en: '%1' is not an ELF object
kk: '%1' ELF нысаны емес

en: '%1' is an invalid ELF object (%2)
kk: %1 - дұрыс ELF нысаны емес (%2)

en: Error reading from process
kk: Процестен оқу қатесі

en: Error writing to process
kk: Процеске жазу қатесі

en: Process crashed
kk: Процесі қирады

en: No program defined
kk: Бағдарлама анықталмаған

en: Could not open input redirection for reading
kk: Қайта бағытталған кіріс оқу үшін ашылмады

en: Could not open output redirection for writing
kk: Қайта бағытталған шығыс жазу үшін ашылмады

en: Resource error (fork failure): %1
kk: Ресурс қатесі (тармақтау жаңылысы): %1

en: Process operation timed out
kk: Процес операциясын күту уақыты бітті

en: Destination file exists
kk: Мақсатты файл бар екен

en: Will not rename sequential file using block copy
kk: Тізбекті файлдың блокты көшірмесінің атауы өзгертілмейді

en: Cannot remove source file
kk: Бастапқы файл өшірімеді

en: Cannot open %1 for input
kk: %1 кіріс файлы ашылмады

en: Cannot open for output
kk: Шығыс файлы ашылмады

en: Failure to write block
kk: Блокты жазу жаңылысы

en: Cannot create %1 for output
kk: Шығыс үшін %1 құрылмады

en: No file engine available or engine does not support UnMapExtension
kk: Файл басқару тетігі жоқ не ол UnMapExtension-ді қолдамайды

en: Process failed to start: %1
kk: Процесті бастау қатесі: %1

[ctx: QRegExp]
en: no error occurred
kk: қате жоқ

[ctx: QRegExp]
en: disabled feature used
kk: бұғатты мүмкіндік пайдаланған

[ctx: QRegExp]
en: bad char class syntax
kk: класс синтаксис қатесі - жарамсыз символ

[ctx: QRegExp]
en: bad lookahead syntax
kk: алдын-ала қарастыру синтаксис қатесі

[ctx: QRegExp]
en: lookbehinds not supported, see QTBUG-2371
kk: артқа қарап іздеудің қолдауы жоқ, QTBUG-2371 қараңыз

[ctx: QRegExp]
en: bad repetition syntax
kk: қайталау синтаксис қатесі

[ctx: QRegExp]
en: invalid octal value
kk: жарамсыз сегіздік мән

[ctx: QRegExp]
en: missing left delim
kk: сол жақ бөлгіші жоқ

[ctx: QRegExp]
en: unexpected end
kk: күтпеген аяқтауы

[ctx: QRegExp]
en: met internal limit
kk: ішкі шектеуге тірелді

[ctx: QRegExp]
en: invalid interval
kk: аралығы дұрыс емес

[ctx: QRegExp]
en: invalid category
kk: жарамсыз санат

en: System
kk: Жуйе

en: Restore up
kk: Жоғары қалпына келтіру

en: Restore down
kk: Төмен қалпына келтіру

en: Contains commands to manipulate the window
kk: Мазмұнында тереземен айналысу командалары

en: Puts a minimized window back to normal
kk: Түйіп қойған терезені қәдімгі қалпына қайтару

en: Moves the window out of the way
kk: Терезені көз алдыңнан сырғыту

en: Puts a maximized window back to normal
kk: Кең жайылған терезені қәдімгі қалпына қайтару

en: Makes the window full screen
kk: Терезені толық экранды қылу

en: Closes the window
kk: Терезені жабу

en: Displays the name of the window and contains controls to manipulate it
kk: Терезенің атаун көрсетіп онымен айналысу тізгіндерін ұсынады

en: More
kk: Тағы да

en: Less
kk: Кемірек

en: Line up
kk: Бір жол жоғары

en: Position
kk: Орны

en: Line down
kk: Бір жол төмен

en: SpeedoMeter
kk: Спидометр

en: SliderHandle
kk: ЖүгірткіТұтқасы

en: Scroll Left
kk: Солға жүгірту

en: Scroll Right
kk: Оңға жүгірту

en: Press
kk: Басу

en: Close the tab
kk: Қойындыны жабу

en: Activate the tab
kk: Қойындыны белсендету

en: Open
kk: Ашу

en: Uncheck
kk: Белгісін кетіру

en: Check
kk: Белгісін қою

en: Toggle
kk: Ауыстыру

en: Execute
kk: Орындау

en: Dock
kk: Орнықтыру

en: Float
kk: Қалқымалы

en: Could not read image data
kk: Кесксннің дерегі алынбады

en: Sequential device (eg socket) for image read not supported
kk: Тізбекті құрылығы (мыс., сокет) кескіннің деректерін оқу амалын істей алмайды

en: Seek file/device for image read failed
kk: Файл/құрылғыдан оқу үшін кескінді іздеу жаңылысы

en: Image mHeader read failed
kk: Кескіннің mHeader-ін оқу қатесі

en: Image type not supported
kk: Танымайтын кескннің түрі

en: Image depth not valid
kk: Кескіннің тереңдік мәні қате

en: Could not seek to image read footer
kk: Кескіннің соңғы бөлімі табылмады

en: Could not read footer
kk: Кескіннің соңғы бөлімі оқылмалы

en: Image type (non-TrueVision 2.0) not supported
kk: Кескіннің (TrueVision 2.0 емес) түрі таңылмайды

en: Could not reset to start position
kk: Басынан бастап оқылмады

en: Select IM
kk: Енгізу әдісін таңдау

en: Multiple input method switcher
kk: Бірнеше енгізу әдіс ауыстырғышы

en: Multiple input method switcher that uses the context menu of the text widgets
kk: Мәтін виджетінің контексті мәзірінқолданатын бірнеше енгізу әдіс ауыстырғышы

en: Zoom to &100%
kk: &100% масштабы

en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: Zoom Out
kk: Кішірейту

en: Items
kk: Аталымдар

en: Inspector Mode
kk: Тексеріс күйі

en: Play/Pause Animations
kk: Айдау/Аялдау анимациясы

en: Select (Marquee)
kk: Таңдау (белгілеп)

en: Zoom
kk: Масштаб

en: Color Picker
kk: Түсті шұқып алғыш

en: Apply Changes to QML Viewer
kk: QML қарау құралы үшін өзгерістерді іске асыру

en: Apply Changes to Document
kk: Құжат үшін өзгерістерді іске асыру

en: Tools
kk: Құралдар

en: Copy Color
kk: Түсін көшіріп алу

en: Unknown session error.
kk: Беймәлім сеанс қатесі

en: The session was aborted by the user or system.
kk: Сеансты пайдаланушысы не жүйе өзі доғарды.

en: The requested operation is not supported by the system.
kk: Сұралған операцияны бұл жүйе танымайды

en: The specified configuration cannot be used.
kk: Келтірілген конфигурация қолдануға келмейді

en: Roaming was aborted or is not possible.
kk: Роуминг доғарылды не мүмкін емес.

en: Roaming error
kk: Роуминг қатесі

en: Session aborted by user or system
kk: Сеансты пайдаланушы не жүйе доғарды

en: Unidentified Error
kk: Анықталмаған қате

en: Apply
kk: Іске асыру

en: Defaults
kk: Әдеттегілер

en: &Cancel
kk: &Қайту

en: Insert
kk: Ендіру

en: Update
kk: Жаңарту

[ctx: QSql]
en: Delete
kk: Өшіру

[ctx: QSql]
en: Delete this record?
kk: Жазуды өшіру керек пе?

[ctx: QSql]
en: Yes
kk: Иә

[ctx: QSql]
en: No
kk: Жоқ

[ctx: QSql]
en: Insert
kk: Ендіру

[ctx: QSql]
en: Update
kk: Жаңарту

[ctx: QSql]
en: Save edits?
kk: Өзгерістерді сақтау керек пе?

[ctx: QSql]
en: Cancel
kk: Қайту

[ctx: QSql]
en: Confirm
kk: Құптау

[ctx: QSql]
en: Cancel your edits?
kk: Өзгерістерінен айнисыз ба?

en: More...
kk: Қосымша...

en: Customize...
kk: Баптау...

en: Operation stopped by the user
kk: Әрекетті пайдаланушы тоқтатты

en: Clear
kk: Тазалау

en: %1, %2 not defined
kk: %1, %2 анықталмаған

en: Ambiguous %1 not handled
kk: Бірмағыналы емес %1 өңделмеді

en: JavaScript Alert - %1
kk: JavaScript дабылы - %1

en: JavaScript Confirm - %1
kk: JavaScript құптауы - %1

en: JavaScript Prompt - %1
kk: JavaScript шақыруы - %1

en: JavaScript Problem - %1
kk: JavaScript мәселесі - %1

en: The script on this page appears to have a problem. Do you want to stop the script?
kk: Осы беттегі скриптте бір мәселе бар сияқты. Скрипт орындауы тоқталсын ба?

en: Move the cursor to the next character
kk: Меңзерді келесі символына жылжыту

en: Move the cursor to the previous character
kk: Меңзерді алдыңғы символына жылжыту

en: Move the cursor to the next word
kk: Меңзерді келесі сөзіне жылжыту

en: Move the cursor to the previous word
kk: Меңзерді алдыңғы сөзіне жылжыту

en: Move the cursor to the next line
kk: Меңзерді келесі жолына жылжыту

en: Move the cursor to the previous line
kk: Меңзерді алдыңғы жолына жылжыту

en: Move the cursor to the start of the line
kk: Меңзерді келесі жолының басына жылжыту

en: Move the cursor to the end of the line
kk: Меңзерді келесі жолының соңына жылжыту

en: Move the cursor to the start of the block
kk: Меңзерді блогының басына жылжыту

en: Move the cursor to the end of the block
kk: Меңзерді блогының соңына жылжыту

en: Move the cursor to the start of the document
kk: Меңзерді құжатының басына жылжыту

en: Move the cursor to the end of the document
kk: Меңзерді құжатының соңына жылжыту

en: Select to the next character
kk: Келесі таңбаны таңдау

en: Select to the previous character
kk: Келесі символына дейін таңдау

en: Select to the next word
kk: Келесі сөзіне дейін таңдау

en: Select to the previous word
kk: Алдыңғы символына дейін таңдау

en: Select to the next line
kk: Келесі жолына дейін таңдау

en: Select to the previous line
kk: Алдыңғы жолына дейін таңдау

en: Select to the start of the line
kk: Жолының басына дейін таңдау

en: Select to the end of the line
kk: Жолының соңына дейін таңдау

en: Select to the start of the block
kk: Блогының басына дейін таңдау

en: Select to the end of the block
kk: Блогының соңына дейін таңдау

en: Select to the start of the document
kk: Құжатының басына дейін таңдау

en: Select to the end of the document
kk: Құжатының соңына дейін таңдау

en: Delete to the start of the word
kk: Сөзінің басына дейін өшіру

en: Delete to the end of the word
kk: Сөзінің соңына дейін өшіру

en: Insert a new paragraph
kk: Жаңа абзацты ендіру

en: Insert a new line
kk: Жаңа жолды ендіру

en: Paste and Match Style
kk: Оналастыру мен Сәйкестігінің стилі

en: Remove formatting
kk: Пішімдеуін кетіру

en: Strikethrough
kk: Сызып тастауы

en: Subscript
kk: Жол астылығы

en: Superscript
kk: Жол үстілігі

en: Insert Bulleted List
kk: Таңбаланған тізімін ендіру

en: Insert Numbered List
kk: Нөмірленген тізімін ендіру

en: Indent
kk: Шегінісі

en: Outdent
kk: Тартпасы

en: Center
kk: Ортаға

en: Justify
kk: Ені бойынша

en: Align Left
kk: Солға туралау

en: Align Right
kk: Оңға туралау

[ctx: QWebPage]
en: Web Inspector - %2
kk: Веб Инспекторы - %2

[ctx: Submit (input element) alt text for <input> elements with no alt, title, or value]
en: Submit
kk: Жіберу

[ctx: default label for Reset buttons in forms on web pages]
en: Reset
kk: Ысырып тастау

[ctx: text that appears at the start of nearly-obsolete web pages in the form of a 'searchable index']
en: This is a searchable index. Enter search keywords:
kk: Бұл іздеу индексі. Түйін сөздерді келтіріңіз:

[ctx: default label for Submit buttons in forms on web pages]
en: Submit
kk: Жіберу

[ctx: title for file button used in HTML forms]
en: Choose File
kk: Файлды таңдау

[ctx: text to display in file button used in HTML forms when no file is selected]
en: No file selected
kk: Файл таңдалмаған

[ctx: text to display in <details> tag when it has no <summary> child]
en: Details
kk: Егжей-тегжейлері

[ctx: Open in New Window context menu item]
en: Open in New Window
kk: Жаңа терезеде ашу

[ctx: Download Linked File context menu item]
en: Save Link...
kk: Сілтемені сақтау...

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Link
kk: Сілтемені көшіріп алу

[ctx: Open Image in New Window context menu item]
en: Open Image
kk: Кескінді ашу

[ctx: Download Image context menu item]
en: Save Image
kk: Кескінді сақтау

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Image
kk: Кескінді көшіріп алу

[ctx: Copy Image Address menu item]
en: Copy Image Address
kk: Кескін адресін көшіріп алу

[ctx: Open Video in New Window]
en: Open Video
kk: Видеоны ашу

[ctx: Open Audio in New Window]
en: Open Audio
kk: Аудионы ашу

[ctx: Copy Video Link Location]
en: Copy Video
kk: Видеоны көшіріп алу

[ctx: Copy Audio Link Location]
en: Copy Audio
kk: Аудионы көшіріп алу

[ctx: Toggle Media Controls]
en: Toggle Controls
kk: Тізгіндерінің күйін ауыстыру

[ctx: Toggle Media Loop Playback]
en: Toggle Loop
kk: Тұйық орындау күйін ауыстыру

[ctx: Switch Video to Fullscreen]
en: Enter Fullscreen
kk: Толық экранға ауысу

[ctx: Play]
en: Play
kk: Айдау

[ctx: Pause]
en: Pause
kk: Аялдау

[ctx: Mute]
en: Mute
kk: Үнсіз

[ctx: Open Frame in New Window context menu item]
en: Open Frame
kk: Фреймді ашу

[ctx: Copy context menu item]
en: Copy
kk: Көшіріп алу

[ctx: Back context menu item]
en: Go Back
kk: Артқа қарай өту

[ctx: Forward context menu item]
en: Go Forward
kk: Алға қарай өту

[ctx: Stop context menu item]
en: Stop
kk: Тоқтау

[ctx: Reload context menu item]
en: Reload
kk: Қайта жүктеу

[ctx: Cut context menu item]
en: Cut
kk: Қиып алу

[ctx: Paste context menu item]
en: Paste
kk: Орналастыру

[ctx: Select All context menu item]
en: Select All
kk: Бүкілін таңдау

[ctx: No Guesses Found context menu item]
en: No Guesses Found
kk: Болжамдар жоқ

[ctx: Ignore Spelling context menu item]
en: Ignore
kk: Елемеу

[ctx: Learn Spelling context menu item]
en: Add To Dictionary
kk: Сөздікке қосу

[ctx: Search The Web context menu item]
en: Search The Web
kk: Вебте іздеу

[ctx: Look Up in Dictionary context menu item]
en: Look Up In Dictionary
kk: Сөздікте қарау

[ctx: Open Link context menu item]
en: Open Link
kk: Сілтемені ашу

[ctx: Ignore Grammar context menu item]
en: Ignore
kk: Елемеу

[ctx: Spelling and Grammar context sub-menu item]
en: Spelling
kk: Емлені тексеру

[ctx: menu item title]
en: Show Spelling and Grammar
kk: Емле мен грамматиканы көрсету

[ctx: menu item title]
en: Hide Spelling and Grammar
kk: Емле мен грамматиканы жасыру

[ctx: Check spelling context menu item]
en: Check Spelling
kk: Емлені тексеру

[ctx: Check spelling while typing context menu item]
en: Check Spelling While Typing
kk: Тергенде емлені тексеру

[ctx: Check grammar with spelling context menu item]
en: Check Grammar With Spelling
kk: Емлемен грамматиканы

[ctx: Font context sub-menu item]
en: Fonts
kk: Қаріптер

[ctx: Bold context menu item]
en: Bold
kk: Қалың

[ctx: Italic context menu item]
en: Italic
kk: Көлбеу

[ctx: Underline context menu item]
en: Underline
kk: Асты сызық

[ctx: Outline context menu item]
en: Outline
kk: Сұлба

[ctx: Writing direction context sub-menu item]
en: Direction
kk: Бағыты

[ctx: Text direction context sub-menu item]
en: Text Direction
kk: Мәтіннің бағыты

[ctx: Default writing direction context menu item]
en: Default
kk: Әдетті

[ctx: Left to Right context menu item]
en: Left to Right
kk: Солдан оңға

[ctx: Right to Left context menu item]
en: Right to Left
kk: Оңнан солға

[ctx: Inspect Element context menu item]
en: Inspect
kk: Қарау

[ctx: Label for only item in menu that appears when clicking on the search field image, when no searches have been performed]
en: No recent searches
kk: Жуырдағылар жоқ

[ctx: label for first item in the menu that appears when clicking on the search field image, used as embedded menu title]
en: Recent searches
kk: Жуырдағы іздегендері

[ctx: menu item in Recent Searches menu that empties menu's contents]
en: Clear recent searches
kk: Жуырдағыларын тазалау

[ctx: Label text to be used when a plug-in is missing]
en: Missing Plug-in
kk: Плагині жоқ

[ctx: Unknown filesize FTP directory listing item]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: Title string for images]
en: %1 (%2x%3 pixels)
kk: %1 (%2x%3 пиксел)

[ctx: Media controller status message when the media is loading]
en: Loading...
kk: Жүктеу...

[ctx: Media controller status message when watching a live broadcast]
en: Live Broadcast
kk: Тікелей трансляция

[ctx: Media controller element]
en: Audio Element
kk: Аудио элементі

[ctx: Media controller element]
en: Video Element
kk: Видео элементі

[ctx: Media controller element]
en: Mute Button
kk: Үнсіз қылу батырмасы

[ctx: Media controller element]
en: Unmute Button
kk: Үнің қайтару батырмасы

[ctx: Media controller element]
en: Play Button
kk: Айдау батырмасы

[ctx: Media controller element]
en: Pause Button
kk: Аялдау батырмасы

[ctx: Media controller element]
en: Slider
kk: Жүгірткі

[ctx: Media controller element]
en: Slider Thumb
kk: Бұрау түтқасы

[ctx: Media controller element]
en: Rewind Button
kk: Артқа жүгірту батырмасы

[ctx: Media controller element]
en: Return to Real-time Button
kk: Шын уақыт режімге қайту батырмасы

[ctx: Media controller element]
en: Elapsed Time
kk: Өткен уақыт

[ctx: Media controller element]
en: Remaining Time
kk: Қалған уақыт

[ctx: Media controller element]
en: Status Display
kk: Күй-жайын көрсету

[ctx: Media controller element]
en: Fullscreen Button
kk: Толық экранға ауысу батырмасы

[ctx: Media controller element]
en: Seek Forward Button
kk: Алға жүгірту батырмасы

[ctx: Media controller element]
en: Seek Back Button
kk: Артқа жүгірту батырмасы

[ctx: Media controller element]
en: Audio element playback controls and status display
kk: Аудио ойнату тізгін мен күй-жайы элементтері

[ctx: Media controller element]
en: Video element playback controls and status display
kk: Видео ойнату тізгін мен күй-жайын көрсету элементтері

[ctx: Media controller element]
en: Mute audio tracks
kk: Дыбыс жолсызықтарды үнсіз қылу

[ctx: Media controller element]
en: Unmute audio tracks
kk: Дыбыс жолсызықтарға үнің қайтару

[ctx: Media controller element]
en: Begin playback
kk: Ойнатуды бастау

[ctx: Media controller element]
en: Pause playback
kk: Ойнатуын аялдау

[ctx: Media controller element]
en: Movie time scrubber
kk: Бейне уақыт қысқартқышы

[ctx: Media controller element]
en: Movie time scrubber thumb
kk: Бейне уақыт қысқартқыш түтқасы

[ctx: Media controller element]
en: Rewind movie
kk: Бейнені артқа жүгірту

[ctx: Media controller element]
en: Return streaming movie to real-time
kk: бейненің шын уақыт легіне қайту

[ctx: Media controller element]
en: Current movie time
kk: Бейненің өткен уақыты

[ctx: Media controller element]
en: Remaining movie time
kk: Бейненің қалған уақыты

[ctx: Media controller element]
en: Current movie status
kk: Бейненің қазіргі күй-жайы

[ctx: Media controller element]
en: Play movie in full-screen mode
kk: Бейнені толық экранды қылып орындау

[ctx: Media controller element]
en: Seek quickly back
kk: Артта іздеп жүгірту

[ctx: Media controller element]
en: Seek quickly forward
kk: Алда іздеп жүгірту

[ctx: Media time description]
en: Indefinite time
kk: Уақытты шектемей

[ctx: Media time description]
en: %1 days %2 hours %3 minutes %4 seconds
kk: %1 күн %2 сағат %3 минут %4 секунд

[ctx: Media time description]
en: %1 hours %2 minutes %3 seconds
kk: %1 сағат %2 минут %3 секунд

[ctx: Media time description]
en: %1 minutes %2 seconds
kk: %1 минут %2 секунд

[ctx: Media time description]
en: %1 seconds
kk: %1 секунд

[ctx: QWebPage]
en: Redirection limit reached
kk: Қайта бағыттау шегіне жеткен

[ctx: QWebPage]
en: Scroll here
kk: Осыған жүгірту

[ctx: QWebPage]
en: Left edge
kk: Сол жағы

[ctx: QWebPage]
en: Top
kk: Жоғары

[ctx: QWebPage]
en: Right edge
kk: Оң жағы

[ctx: QWebPage]
en: Bottom
kk: Төмені

[ctx: QWebPage]
en: Page left
kk: Сол жақтағы беті

[ctx: QWebPage]
en: Page up
kk: Жоғардағы беті

[ctx: QWebPage]
en: Page right
kk: Он жақтағы бет

[ctx: QWebPage]
en: Page down
kk: Төмендні беті

[ctx: QWebPage]
en: Scroll left
kk: Солға жүгірту

[ctx: QWebPage]
en: Scroll up
kk: Жоғарға жүгірту

[ctx: QWebPage]
en: Scroll right
kk: Оңға жүгірту

[ctx: QWebPage]
en: Scroll down
kk: Төменге жүгірту

en: Cannot start playback. 
    
    Check your GStreamer installation and make sure you 
    have libgstreamer-plugins-base installed.
kk: Ойната алмады. 
    
    GStreamer орнатылымын тексеріп, libgstreamer-plugins-base
    деген орнатылғанына көз жеткізіңіз.

en: Missing codec helper script assistant.
kk: Кодектің көмек ететін скрипт тетігі жоқ

en: Plugin codec installation failed for codec: %0
kk: Мына кодектің плагинін орнату жаңылысы: %0

en: A required codec is missing. You need to install the following codec(s) to play this content: %0
kk: Қажетті кодек жоқ. Бұның мазмұнын ойнату үшін келесі кодек(тер) керек: %0

en: Could not open media source.
kk: Медиа көзі ашылмады.

en: Invalid source type.
kk: Көзінің түрі дұрыс емес.

en: Could not locate media source.
kk: Медиа көзінің орны анықталмады.

en: Could not open audio device. The device is already in use.
kk: Аудио құрылғысы ашылмады. Ол істе екен.

en: Could not decode media source.
kk: Медиа көзінің коды түсініксіз.

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
kk: Ескерту: gstreamer0.10-plugins-good дестесі орнатылмаған сияқты.
              Кейбір видео мүмкіндіктері болмайды.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
kk: Ескерту: Gstreamer плагиндері орнатылмаған сияқты.
              Бүкіл аудио мен видео мүмкіндіктері жоқ

en: Pause failed
kk: Аядау жаңылысы

en: Seek failed
kk: Табу жаңылысы

en: Getting position failed
kk: Орның табу жаңылысы

en: Opening clip failed
kk: Клипті ашу жаңылысы

en: Enabled
kk: Рұқсат етілген

en: %1 Hz
kk: %1 Гц

en: Level (%)
kk: Деңгейі (%)

en: Decay HF ratio (%)
kk: Жоғ.жиіліктердің басылуы (%)

en: Decay time (ms)
kk: Басылу уақыты (мсек)

en: Density (%)
kk: Қалыңдығы (%)

en: Diffusion (%)
kk: Бытырауы (%)

en: Reflections delay (ms)
kk: Шағылыстар кідіруі (мсек)

en: Reflections level (mB)
kk: Шағылыстар деңгейі (мБ)

en: Reverb delay (ms)
kk: Жаңғырық кідіруі (мсек)

en: Reverb level (mB)
kk: Жаңғырық деңгейі (мБ)

en: Room HF level
kk: Жоғ.жиілік толтыру деңгейі

en: Room level (mB)
kk: Толтыру деңгейі (мБ)

en: Not ready to play
kk: Ойнатуға дайын емес.

en: Error opening file
kk: Файлды ашу қатесі

en: Error opening URL
kk: URL-ді ашу қатесі

en: Error opening resource
kk: Дерек көзін ашу қатесі

en: Error opening source: resource not opened
kk: Көзін ашу қатесі: ресурс ашылмады

en: Setting volume failed
kk: Томын орнату жаңылысы

en: Loading clip failed
kk: Клипті жүктеу жаңылысы

en: Playback complete
kk: Орындалуы бітті

en: Download error
kk: Жүктеу қатесі

en: Not found
kk: Табылмады

en: Out of memory
kk: Жад тапшылығы

en: Not supported
kk: Қолдауы жоқ

en: Overflow
kk: Толып кетті

en: Underflow
kk: Азайып кетті

en: Already exists
kk: Бұндай бар екен

en: Path not found
kk: Жолы табылмады

en: In use
kk: Қолданыста

en: Not ready
kk: Дайын емес

en: Access denied
kk: Қатыныуға болмайды

en: Could not connect
kk: Байланыс болмады.

en: Disconnected
kk: Ажыратылды

en: Insufficient bandwidth
kk: Өткізгіштік қабілет тапшылығы

en: Network unavailable
kk: Желі қол жеткізбейді

en: Network communication error
kk: Желі байланыс қатесі

en: Streaming not supported
kk: Деректер ағынның қолдауы жоқ

en: Server alert
kk: Сервер дабылы

en: Invalid protocol
kk: Жарамсыз протокол

en: Invalid URL
kk: Жарамсыз URL

en: Multicast error
kk: Көпбағытты тарату қатесі

en: Proxy server error
kk: Прокси-сервердің қатесі

en: Proxy server not supported
kk: Прокси-сервердің қолдауы жоқ

en: Audio output error
kk: Аудио шығыс қатесі

en: Video output error
kk: Видео шығыс қатесі

en: Decoder error
kk: Декодер қатесі

en: Audio or video components could not be played
kk: Аудио не видео компоненті орындауға келмейді

en: DRM error
kk: DRM қатесі

[ctx: Phonon::MMF]
en: Audio Output
kk: Аудио шығысы

[ctx: Phonon::MMF]
en: The audio output device
kk: Аудио шығыс құрылғысы

en: Video display error
kk: Бейне көрсету қатесі

en: Error opening source: type not supported
kk: Көзін ашу қатесі: танымайтын түрі

en: Error opening source: resource is compressed
kk: Көзін ашу қатесі: ресурс дерегі сығылған

en: Error opening source: resource not valid
kk: Көзін ашу қатесі: ресурс дерегі дұрыс емес

en: Error opening source: media type could not be determined
kk: Көзін ашу қатесі: медиа түрі анықталмады

en: Failed to set requested IAP
kk: Сұралған IAP орнатылмады

en: Volume: %1%
kk: Үнділігі: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%. The rightmost is %1%
kk: Дыбыстын қаттылығын басқаратын жүгірткі. Сол жақ шеті 0%, оң жақ шеті %1%

en: Muted
kk: Үнcіз

en: PulseAudio Sound Server
kk: PulseAudio дыбыс сервері

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
kk: <html>Дыбысты орындау <b>%1</b> құрылғысы істемейді.<br/><b>%2</b> дегенге ауысты.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
kk: <html>Қол жеткізер болған және артықшылығы жоғарырақ <b>%1</b><br/>дыбысты орындау құрылғысына ауысу.</html>

en: Revert back to device '%1'
kk: '%1' құрылғысына қайту

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
kk: <html>Артықшылығы бар не осындай лек түріне әдейі бапталған<br/> <b>%1</b> аудио ойнату құрылғысына ауысу.</html>

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
kk: Құлақтандырулар

[ctx: Phonon::]
en: Music
kk: Музыка

[ctx: Phonon::]
en: Video
kk: Видео

[ctx: Phonon::]
en: Communication
kk: Байланыс

[ctx: Phonon::]
en: Games
kk: Ойындар

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
kk: Арнайы мүмкіндік

en: Element %1 is not allowed at this location.
kk: %1 элементіне бұнда тұруға болмайды.

en: Text nodes are not allowed at this location.
kk: Мәтін түйініне бұнда тұруға болмайды.

en: Parse error: %1
kk: Талдау қатесі: %1

en: The value of the XSL-T version attribute must be a value of type %1, which %2 isn't.
kk: XSL-T нұсқа атрибут мәнінің түрі %1 болуы тиіс, бірақ %2 ондай емес.

en: Running an XSL-T 1.0 stylesheet with a 2.0 processor.
kk: XSL-T 1.0 стиль кестесі 2.0 процессормен орындалуда.

en: Unknown XSL-T attribute %1.
kk: Беймәлім XSL-T атрибуты: %1.

en: Attribute %1 and %2 are mutually exclusive.
kk: %1 және %2 атрибуттары бірге сиыспайды.

en: In a simplified stylesheet module, attribute %1 must be present.
kk: Жеңілдетілген стиль модулінде %1 атрибуты болу міндет.

en: If element %1 has no attribute %2, it cannot have attribute %3 or %4.
kk: Егерде %1 элементінде %2 атрибуты болмаса, онда %3 не %4 атибуттары да болмау керек.

en: Element %1 must have at least one of the attributes %2 or %3.
kk: %1 элементінде %2 не %3 атрибуттарының кемінде біреуі болу керек.

en: At least one mode must be specified in the %1-attribute on element %2.
kk: %2 элементінің %1-атрибутінде кемінде бір режімді келтіру керек.

en: Element %1 must come last.
kk: %1 элементі соңғы болу керек.

en: At least one %1-element must occur before %2.
kk: %2 алдында кемінде бір %1 элементі болу керек.

en: Only one %1-element can appear.
kk: Тек қана бір %1 элементі болу керек.

en: At least one %1-element must occur inside %2.
kk: %2 ішінде кемінде бір %1 элементі болу керек.

en: When attribute %1 is present on %2, a sequence constructor cannot be used.
kk: %2 дегенде %1 атрибуты болса, тізбек конструкторын қолдануға болмайды.

en: Element %1 must have either a %2-attribute or a sequence constructor.
kk: %1 элементінде %2 атрибуты немесе тізбек конструкторы болу тиіс.

en: When a parameter is required, a default value cannot be supplied through a %1-attribute or a sequence constructor.
kk: Параметр талап етілгенде, әдетті мән %1 атрибуты немесе тізбек конструкторы арқылы келтірілмейді.

en: Element %1 cannot have children.
kk: %1 элементінде еншілеісі болмайды.

en: Element %1 cannot have a sequence constructor.
kk: %1 элементінде тізбек конструкторы болмайды.

en: The attribute %1 cannot appear on %2, when it is a child of %3.
kk: %2 деген %3 дегеннің еншілесі болғанда онда %1 атрибуты бола алмайды.

en: A parameter in a function cannot be declared to be a tunnel.
kk: Фнкцияның параметрін туннель деп мәлімдеуге болмайды.

en: This processor is not Schema-aware and therefore %1 cannot be used.
kk: Бұл процессордың Schema-aware функциясыз. сондықтан %1 дегенді пайдалануға болмайды.

en: Top level stylesheet elements must be in a non-null namespace, which %1 isn't.
kk: Жоғарғы деңгейлі стиль кестесінің элементі нөл емес атау кеңістігінде болу керек, бірақ %1 онда жоқ.

en: The value for attribute %1 on element %2 must either be %3 or %4, not %5.
kk: %2 элементінің %1 атрибутының мәні %3 не %4 болуы тиіс, %5 болмау керек.

en: Attribute %1 cannot have the value %2.
kk: %1 атрибутының мәні %2 болмау тиіс.

en: The attribute %1 can only appear on the first %2 element.
kk: %1 атрибуты тек бірінші %2 элементінде болу керек.

en: At least one %1 element must appear as child of %2.
kk: Кеміде бір %1 элемент %2 дегеннің енішлесі болу керек.

en: The variable %1 is unused
kk: %1 айнымалы қолданыста жоқ.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Only the standard attributes can appear.
kk: %1 деген атрибуты %2 элементінде болмау керек. Онда стандартты атрибуттар болу тиіс.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Only %3 is allowed, and the standard attributes.
kk: %1 деген атрибуты %2 элементінде болмау керек. Онда тек %3 және стандартты атрибуттар рұқсат етілген.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Allowed is %3, %4, and the standard attributes.
kk: %1 деген атрибуты %2 элементінде болмау керек. Онда тек %3, %4 және стандартты атрибуттар рұқсат етілген.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Allowed is %3, and the standard attributes.
kk: %1 деген атрибуты %2 элементінде болмау керек. Онда тек %3 және стандартты атрибуттар рұқсат етілген.

en: XSL-T attributes on XSL-T elements must be in the null namespace, not in the XSL-T namespace which %1 is.
kk: XSL-T атрибуттары XSL-T элементтерінде нөл атау кеңістігінде болу керек, %1 деген XSL-T атау кеңістігінде емес.

en: The attribute %1 must appear on element %2.
kk: %1 атрибуты %2 элементінде болу тиіс.

en: The element with local name %1 does not exist in XSL-T.
kk: Жергілікті %1 атаулы элемент XSL-T дегенде жоқ.

en: W3C XML Schema identity constraint selector
kk: W3C XML сұлба профилінің шектеуін таңдау

en: W3C XML Schema identity constraint field
kk: W3C XML сұлба профилінің шектеу өрісі

en: A construct was encountered which is disallowed in the current language(%1).
kk: Қолданыстағы тілде (%1)  рұқсат етілмеген конструкция табылды.

en: %1 is an unknown schema type.
kk: %1 деген беймәлім сұлба түрі.

en: A template with name %1 has already been declared.
kk: %1 деп аталған үлгі бұрын мәлімделген екен.

en: %1 is not a valid numeric literal.
kk: %1 дұрыс сан таңбасы емес.

en: Only one %1 declaration can occur in the query prolog.
kk: Сұраныс бастамасында тек бір %1 мәлімдемесі болу тиіс.

en: The initialization of variable %1 depends on itself
kk: %1 айнымалының инициализациясы өзіне тәуелді

en: No variable with name %1 exists
kk: %1 деп аталған айнымалы жоқ

en: Version %1 is not supported. The supported XQuery version is 1.0.
kk: %1 нұсқасының қолдауы жоқ. Қолдауы бар XQuery нұсқасы - 1.0.

en: The encoding %1 is invalid. It must contain Latin characters only, must not contain whitespace, and must match the regular expression %2.
kk: %1 коды жарамсыз. Ол тек қана латын әріптерінен болу керек, онда бос орындар болмау керек және ол %2 үлгі өрнегіне сәйкес келу керек.

en: No function with signature %1 is available
kk: Сигнатурасы %1 функция қол жеткізбеді

en: A default namespace declaration must occur before function, variable, and option declarations.
kk: Әдетті атау кеңісігінің мәлімдемесі функция, айнымалы, параметр мәлімдемелерінің алдында болу тиіс.

en: Namespace declarations must occur before function, variable, and option declarations.
kk: Атау кеңісігінің мәлімдемелері функция, айнымалы, параметр мәлімдемелерінің алдында болу тиіс.

en: Module imports must occur before function, variable, and option declarations.
kk: Модульді импорттауы функция, айнымалы, параметр мәлімдемелерінің алдында болу тиіс.

en: The keyword %1 cannot occur with any other mode name.
kk: %1 түйінді сөз басқа бір режім атауымен болу тиіс емес.

en: The value of attribute %1 must be of type %2, which %3 isn't.
kk: %1 атрибут мәнінің түрі %2 болуы тиіс, бірақ %3 ондай емес.

en: It is not possible to redeclare prefix %1.
kk: %1 префиксін қайта мәлімдеуі мүмкін емес.

en: The prefix %1 cannot be bound. By default, it is already bound to the namespace %2.
kk: %1 префиксі қойылмады. Әдет бойынша, ол %2 атау кеңістігімен байланыстырылған.

en: Prefix %1 is already declared in the prolog.
kk: %1 префиксі бастамасында мәлімделген екен.

en: The name of an option must have a prefix. There is no default namespace for options.
kk: Параметрінің атауында префикс болу керек. Параметрлерге арналған әдетті атау кеңістігі жоқ.

en: The Schema Import feature is not supported, and therefore %1 declarations cannot occur.
kk: Сұлбаны импорттау мүмкіндігінің қолдауы жоқ, сондықтан %1 мәлімдемелер болмау керек.

en: The target namespace of a %1 cannot be empty.
kk: %1 дегеннің мақсатты атау кеңістігі бос болмау керек.

en: The module import feature is not supported
kk: Сұлбаны импорттау мүмкіндігінің қолдауы жоқ

en: A variable with name %1 has already been declared.
kk: %1 деп аталған айнымалы бұрын мәлімделген екен.

en: No value is available for the external variable with name %1.
kk: %1 деп аталған сыртқы айнымалының мәні жоқ.

en: A stylesheet function must have a prefixed name.
kk: Стиль кесте функциясының атауы префикстіы болу тиіс.

en: The namespace for a user defined function cannot be empty (try the predefined prefix %1, which exists for cases like this)
kk: Пайдаланушы анықтаған функцияның атау кеңістігі бос болмау керек (осындайға арналған %1 префиксін қолданып көріңіз)

en: The namespace %1 is reserved; therefore user defined functions may not use it. Try the predefined prefix %2, which exists for these cases.
kk: %1 деген арнаулы атау кеңістігі; сондықтан оны пайдаланушы анықтаған функция үшін қолдануға болмайды.Осындайға арналған %2 префиксін қолданып көріңіз.

en: The namespace of a user defined function in a library module must be equivalent to the module namespace. In other words, it should be %1 instead of %2
kk: Жиын файл модуліндегі пайдаланушы анықтаған функцияның атау кеңістігі модулінің атау кеңістігіне тең болу керек. Демек, %2 орнында %1 болу керек.

en: A function already exists with the signature %1.
kk: Сигнатурасы %1 деген функция бар екен.

en: No external functions are supported. All supported functions can be used directly, without first declaring them as external
kk: Сыртқы функциялардың қолдауы жоқ. Бүкіл функцияларды,  алдын-ала сыртқы деп мәлімдемеусіз, тікелей қолдануға болады.

en: An argument with name %1 has already been declared. Every argument name must be unique.
kk: %1 деп аталған аргументі мәлімделген екен. Әр аргумент бірегей болу тиіс.

en: When function %1 is used for matching inside a pattern, the argument must be a variable reference or a string literal.
kk: %1 функциясы өрнекте үлгі ретінде қолданғанда, аргументі айнымалының сілтемесі не мәтін жолды болу керек.

en: In an XSL-T pattern, the first argument to function %1 must be a string literal, when used for matching.
kk: Салыстыратын үлгі өрнегінде қолданғанда %1 функциясының бірінші аргументі мәтін жолды болу тиіс.

en: In an XSL-T pattern, the first argument to function %1 must be a literal or a variable reference, when used for matching.
kk: Салыстыратын үлгі өрнегінде қолданғанда %1 функциясының бірінші аргументі символдар тізбегі не айнымалы сілтемесі болу тиіс.

en: In an XSL-T pattern, function %1 cannot have a third argument.
kk: XSL-T өрнегінде %1 функциясында үшінші аргумент болмайды.

en: In an XSL-T pattern, only function %1 and %2, not %3, can be used for matching.
kk: Салыстыратын XLS-T өрнегінде қолданғанда функциясы тек %1 және %2 болу керек, %3 емес.

en: In an XSL-T pattern, axis %1 cannot be used, only axis %2 or %3 can.
kk: XSL-T өрнегінде %1 осін қолдануға болмайды, тек қана %2 не %3 осьтері рұқсатты.

en: %1 is an invalid template mode name.
kk: %1 деген режім атауы дұрыс емес.

en: The name of a variable bound in a for-expression must be different from the positional variable. Hence, the two variables named %1 collide.
kk: for-цикл айнымалысының атауы позициялық параметрінің атауынан басқа болу керек. Демек, %1 деп аталған екі айнымалы бір-біріне қайшы келеді.

en: The Schema Validation Feature is not supported. Hence, %1-expressions may not be used.
kk: Сұлбаны тексеру мүмкіндігінің қолдауы жоқ. Демек, %1 деген пайдалануға келмейді.

en: None of the pragma expressions are supported. Therefore, a fallback expression must be present
kk: Pragma өрнектерінің қолдауы жоқ. Демек, қосалқы өрнегін келтіру керек.

en: Each name of a template parameter must be unique; %1 is duplicated.
kk: Үлгінің параметрлерінің атаулары қайталанбау керек. %1 қайталанған.

en: The %1-axis is unsupported in XQuery
kk: XQuery-де %1 осінің қолдауы жоқ.

en: No function with name %1 is available.
kk: %1 деп аталған функция қол жеткізбеді.

en: The namespace URI cannot be the empty string when binding to a prefix, %1.
kk: Префикске байланыстырғанда URI атау кеңістігі бос мәтін жолы болмау керек, %1.

en: %1 is an invalid namespace URI.
kk: %1 дұрыс емес URI атаулар кеңістігі.

en: It is not possible to bind to the prefix %1
kk: %1 префиксіне байланыстыру мүмкін емес

en: Namespace %1 can only be bound to %2 (and it is, in either case, pre-declared).
kk: %1 атау кеңістігі тек %2 дегенге байланыстыруға келеді (әйтпесе ол алдын-ала мәлімделген болады).

en: Prefix %1 can only be bound to %2 (and it is, in either case, pre-declared).
kk: %1 префиксі тек %2 дегенге байланыстыруға келеді (әйтпесе ол алдын-ала мәлімделген болады).

en: Two namespace declaration attributes have the same name: %1.
kk: Екі бірдей атау кеңістігінің мәлімдемесі: %1.

en: The namespace URI must be a constant and cannot use enclosed expressions.
kk: URI атау кеңістігі тұраты мән блу керек және оның құрамында өрнектер болмау тиіс.

en: An attribute with name %1 has already appeared on this element.
kk: %1 деп аталған атрибут бұл элементінде кездескен еді.

en: A direct element constructor is not well-formed. %1 is ended with %2.
kk: Элементтің тіке конструкторы дұрыс қалыптаспаған. %1 деген %2 деп аяқталған.

en: The name %1 does not refer to any schema type.
kk: %1 деген атау ешбір сұлба түріне сәйкес келмейді.

en: %1 is an complex type. Casting to complex types is not possible. However, casting to atomic types such as %2 works.
kk: %1 деген күрделі түрі. Ол басқа түрге келтіруге келмейді. Бірақ %2 секілді элементарлы түрлерін келтіруге болады.

en: %1 is not an atomic type. Casting is only possible to atomic types.
kk: %1 деген элементарлы түрі емес. Тек қана элементалыны басқа түрге келтіруге болады.

en: %1 is not a valid name for a processing-instruction.
kk: %1 деген өңдеу нұсқауы үшін қате атау

en: %1 is not in the in-scope attribute declarations. Note that the schema import feature is not supported.
kk: %1 деген бұнда көрінетін атрибут мәлімдемелеріне жатпайды. Сұлбаны импорттау мүмкіндігі жоқ екенін ескерген жөн.

en: The name of an extension expression must be in a namespace.
kk: Атауының жұрнағы атау кеңісігінде болу керек.

en: Can not process unknown element %1, expected elements are: %2.
kk: %1 деген беймәлім элемент іске жарамады, күтетіндері: %2

en: Element %1 is not allowed in this scope, possible elements are: %2.
kk: Бұл жерде %1 элементі рұқсат етілмеген, мүмкін элементтері: %2

en: Child element is missing in that scope, possible child elements are: %1.
kk: Бұл жерде еншілес элемент жетіспейді, болуға мүмкіні:%1.

en: Document is not a XML schema.
kk: Құжаттың сұлбасы XML емес.

en: %1 attribute of %2 element contains invalid content: {%3} is not a value of type %4.
kk: %2 элементінің %1 атрибуттың мазмұнында қате бар: {%3} деген мәннің түрі %4 емес.

en: %1 attribute of %2 element contains invalid content: {%3}.
kk: %2 элементінің %1 атрибуттың мазмұнында қате бар: {%3}.

en: Target namespace %1 of included schema is different from the target namespace %2 as defined by the including schema.
kk: Кіргізген сұлбаның %1 мақсатты атау кеңістігінің кіргізіп жатқан сұлба анықтаған %2 мақсатты атау кеңістігінен айырмашылығы бар.

en: Target namespace %1 of imported schema is different from the target namespace %2 as defined by the importing schema.
kk: Импортталған сұлбаның %1 мақсатты атау кеңістігінің импорттап жатқан сұлба анықтаған %2 мақсатты атау кеңістігінен айырмашылығы бар.

en: %1 element is not allowed to have the same %2 attribute value as the target namespace %3.
kk: %1 элементінде %2 атрибутының мәні %3 мақсатты атау кеңістіктегідей болуға рұқсат етілмеген.

en: %1 element without %2 attribute is not allowed inside schema without target namespace.
kk: Мақсатты атау кеңістіксіз сұлбада %2 атрибутсыз %1 элементі рұқсат етілмеген.

en: %1 element is not allowed inside %2 element if %3 attribute is present.
kk: %2 элементінде %3 атрибуты болса, оның ішінде %1 элементіне болуға рұқсаты жоқ.

en: %1 element has neither %2 attribute nor %3 child element.
kk: %1 элементінде не %2, не %3 еншілес элементі жоғы.

en: %1 element with %2 child element must not have a %3 attribute.
kk: %2 еншілес элементі бар %1 элементінің %3 атрибуты болмау керек.

en: %1 attribute of %2 element must be %3 or %4.
kk: %2 элементінің %1 атрибуты %3 не %4 болуы тиіс.

en: %1 attribute of %2 element must have a value of %3.
kk: %2 элементінің %1 атрибутының мәні %3 болуы тиіс.

en: %1 attribute of %2 element must have a value of %3 or %4.
kk: %2 элементінің %1 атрибутының мәні %3 не %4 болуы тиіс.

en: %1 element must not have %2 and %3 attribute together.
kk: %1 элементінде %2 және %3 атрибуттары бірдей болуға тиіс емес.

en: Content of %1 attribute of %2 element must not be from namespace %3.
kk: %2 элементінің  %1 атрибутының мазмұны %3 атаулар кеңістігінен емес болу керек.

en: %1 attribute of %2 element must not be %3.
kk: %2 элементінің %1 атрибуты %3 болуы тиіс.

en: %1 attribute of %2 element must have the value %3 because the %4 attribute is set.
kk: %2 элементінің %1 атрибутының мәні %3 болуы тиіс, өйткені %4 атрибуты орнатылған.

en: Specifying use='prohibited' inside an attribute group has no effect.
kk: Атрибут тобының ішінде use='prohibited' деген істемейді.

en: %1 element must have either %2 or %3 attribute.
kk:  %1 элементінде немесе %2, немесе %3 атрибуты болу тиіс.

en: %1 element must have either %2 attribute or %3 or %4 as child element.
kk:  %1 элементінде немесе %2 атрибуты, немесе %3, не оның %4 еншілес элементі ретінде болу тиіс.

en: %1 element requires either %2 or %3 attribute.
kk: %1 элементі %2 не %3 атрибутын қажет етеді.

en: Text or entity references not allowed inside %1 element
kk: %1 элементінің ішінде мәтін не басқа бірдемеге сілтемелер рұқсат етілмеген

en: %1 attribute of %2 element must contain %3, %4 or a list of URIs.
kk: %2 элементінің %1 атрибутында %3, %4 не URI тізімі болу керек.

en: %1 element is not allowed in this context.
kk: %1 элементі бұл контексте жөнсіз.

en: %1 attribute of %2 element has larger value than %3 attribute.
kk: %2 элементінің %1 атрибутының мәні %3 атрибутынан артық

en: Prefix of qualified name %1 is not defined.
kk: Беріліп жатқан %1 атауының префиксі анықталмаған.

en: %1 attribute of %2 element must either contain %3 or the other values.
kk: %2 элементінің %1 атрибутының мәні %3 не басқа бір болу керек.

en: Component with ID %1 has been defined previously.
kk: Компонентің %1 деген ID-і алдында анықталған.

en: Element %1 already defined.
kk: %1 деген элемент анықталған екен.

en: Attribute %1 already defined.
kk: %1 деген атрибут анықталған екен.

en: Type %1 already defined.
kk: %1 деген түрі анықталған екен.

en: Attribute group %1 already defined.
kk: %1 деген атрибут тобы анықталған екен.

en: Element group %1 already defined.
kk: %1 деген элемент тобы анықталған екен.

en: Notation %1 already defined.
kk: %1 деген белгілеуі анықталған екен.

en: Identity constraint %1 already defined.
kk: %1 деген іс-әлпеті шектеуі анықталған екен.

en: Duplicated facets in simple type %1.
kk: %1 жәй түрінде қосарлы шектер

en: Empty particle cannot be derived from non-empty particle.
kk: Бос бөлшек бос емес бөлшектен туынды бола алмайды.

en: Derived particle is missing element %1.
kk: Туынды бөлшек %1 элементін жоғалтқан.

en: Derived element %1 is missing value constraint as defined in base particle.
kk: Туынды %1 элементінде, неізгі бөлшегінде анықталғандай, мәннің шектеуі жетіспейді.

en: Derived element %1 has weaker value constraint than base particle.
kk: Туынды %1 элементінде, неізгі бөлшегімен салыстырғанда, мәннің шектеуі кеңірек.

en: Fixed value constraint of element %1 differs from value constraint in base particle.
kk: %1 элементіндегі тұрақты мәннің шектеуі, неізгі бөлшегіндегінен басқа.

en: Derived element %1 cannot be nillable as base element is not nillable.
kk: Негізгі элементі нөл бола алмайтын туынды %1 элемент нөл бола алмайды.

en: Block constraints of derived element %1 must not be more weaker than in the base element.
kk: Туынды %1 элементінде, неізгі бөлшегімен салыстырғанда, мәннің блоктау шектеуі кеңірек болмау керек.

en: Simple type of derived element %1 cannot be validly derived from base element.
kk: %1 туынды элементінің жәй түрі негізгі элементінен дұрыс шығарылмаған.

en: Complex type of derived element %1 cannot be validly derived from base element.
kk: %1 туынды элементінің күрделі түрі негізгі элементінен дұрыс шығарылмаған.

en: Element %1 is missing in derived particle.
kk: Туынды бөлшектеы %1 элементі жетіспейді.

en: Element %1 does not match namespace constraint of wildcard in base particle.
kk: %1 элементі негізгі бөлшегініде үлгі қалқа атау кеңістігіне қойылған шектеуіне сәйкес келмейді.

en: Wildcard in derived particle is not a valid subset of wildcard in base particle.
kk: Туынды бөлшегіндегі үлгі қалқасы негізгі бөлшегінің үлгі қалқалар қатарына кірмейді.

en: processContent of wildcard in derived particle is weaker than wildcard in base particle.
kk: Туынды бөлшектегі үлгі қалқасының processContent-і негізгі үлгі қалқасынан кеңірек.

en: Derived particle allows content that is not allowed in the base particle.
kk: Туынды бөлшек негізгі бөлшегінде рұқсат етілмеген мазмұнды рұқсат етеді.

en: Base attribute %1 is required but derived attribute is not.
kk: %1 атрибуты негізінде қажетті, бірақ туынды атрибуты қажетті емес.

en: Type of derived attribute %1 cannot be validly derived from type of base attribute.
kk: Туынды %1 атрибуттың түрі негізгі атрибуттың түрінен дұрыс шығарылмаған.

en: Value constraint of derived attribute %1 does not match value constraint of base attribute.
kk: Туынды %1 атрибут мәнінің шектеуі негізгі атрибут мәнінің шектеуіне сәйкес келмейді.

en: Derived attribute %1 does not exist in the base definition.
kk: Туынды %1 атрибуты негізгі анықтамасында жоқ.

en: Derived attribute %1 does not match the wildcard in the base definition.
kk: Туынды %1 атрибуты негізгі анықтамасындағы үлгі қалқасына сәйкес келмейді.

en: Base attribute %1 is required but missing in derived definition.
kk: Қажетті %1 атрибуты негізінде бар, бірақ туынды анықатамасында жоқ.

en: Derived definition contains an %1 element that does not exists in the base definition
kk: Туынды анықтамада %1 деген элементі бар, ол негізгі анықтамасында жоқ.

en: Derived wildcard is not a subset of the base wildcard.
kk: Туынды үлгі қалқасы  негізгі қалқасы шектеуімен шектелмйді.

en: %1 of derived wildcard is not a valid restriction of %2 of base wildcard
kk: Туынды үлгі қалқасының %1 дегені, негізгі қалқасының %2 дұрыс шектеуі емес.

en: Attribute %1 from base type is missing in derived type.
kk: %1 негізгі түрінің атрибуты туынды түрінде жетіспейді.

en: Type of derived attribute %1 differs from type of base attribute.
kk: Туынды атрибуттың %1 түрінің негізгі атрибутың түрінен айырмашылығы бар.

en: Base definition contains an %1 element that is missing in the derived definition
kk: Негізгі анықтамада %1 деген элементі бар, ол туынды анықтамада жетіспейді.

en: %1 references unknown %2 or %3 element %4.
kk: %1 деген беймәлм %2 не %3 %4 элементіне сілтейді.

en: %1 references identity constraint %2 that is no %3 or %4 element.
kk: %1 деген %2 профиль шектеуіне сілтейді, бірақ онда %3 не %4 элементі жоқ

en: %1 has a different number of fields from the identity constraint %2 that it references.
kk: %1 дегендегі өрістер саны, ол сілтеген %2 профиль шектеуіндегінен басқа.

en: Base type %1 of %2 element cannot be resolved.
kk: %2 элементі негіздеген %1 түрі айқындалмады.

en: Item type %1 of %2 element cannot be resolved.
kk: %2 элементтің %1 аталымының түрі айқындалмады.

en: Member type %1 of %2 element cannot be resolved.
kk: %2 элементтің %1 мүшесінің түрі айқындалмады.

en: Type %1 of %2 element cannot be resolved.
kk: %2 элементтің %1 түрі айқындалмады.

en: Base type %1 of complex type cannot be resolved.
kk: Күрделі түрі негіздеген %1 түрі айқындалмады.

en: %1 cannot have complex base type that has a %2.
kk: %1 деген түрі %2 дегені бар күрделі түрді негіздей алмайды.

en: Content model of complex type %1 contains %2 element, so it cannot be derived by extension from a non-empty type.
kk: %1 күрделі түрінің мазмұны моделінде %2 деген элемент бар, сонымен ол кеңейту арқылы бос емес түрінен туындалмайды.

en: Complex type %1 cannot be derived by extension from %2 as the latter contains %3 element in its content model.
kk: %1 күрделі түрі кеңейту арқылы %2 түрінен туындалмайды, өйткені екіншісінің мазмұны моделінде %3 элементі бар.

en: Type of %1 element must be a simple type, %2 is not.
kk: %1 элементінің түрі жәй болу тиіс, бірақ %2 жәй емес.

en: Substitution group %1 of %2 element cannot be resolved.
kk: %2 элементтің %1 ауыстыру тобы айқындалмады.

en: Substitution group %1 has circular definition.
kk: %1 ауыстыру тобының анықтамасында тұйықтық бар.

en: Duplicated element names %1 in %2 element.
kk: %2 элементіндегі %1 деген элемент атауы қайталанған.

en: Reference %1 of %2 element cannot be resolved.
kk: %2 элементтің %1 сілтемесі айқындалмады.

en: Circular group reference for %1.
kk: %1 дегенге циклді топ сілтеме.

en: %1 element is not allowed in this scope
kk:  %1 деген элемент бұл жерде рұқсат естілмеген.

en: %1 element cannot have %2 attribute with value other than %3.
kk: %1 элементінде %2 атрибутының мәні %3 ғана болу тиіс.

en: %1 element cannot have %2 attribute with value other than %3 or %4.
kk: %1 элементінде %2 атрибутының мәні %3 не %4 ғана болу тиіс.

en: %1 or %2 attribute of reference %3 does not match with the attribute declaration %4.
kk: %3 сілтеменің %1 не %2 аттрибуты %4 атрибут мәлімдемесіне сәйкес келмейді.

en: Attribute group %1 has circular reference.
kk: %1 атрибут тобында циклді сілтеме бар.

en: %1 attribute in %2 must have %3 use like in base type %4.
kk: %2 денгеннің %1 атрибуты, ол негіздеген %4 түріндегідей %3 дегенді пайдалану керек.

en: Attribute wildcard of %1 is not a valid restriction of attribute wildcard of base type %2.
kk: %1 дегеннің үлгі қалқа атрибуты ол негіздеген %2 түрінің үлгі қалқа атрибутынан дұрыс шектеп шығарлмаған.

en: %1 has attribute wildcard but its base type %2 has not.
kk: %1 дегеннің үлгі қалқа атрибуты бар, бірақ ол негіздеген %2 түрінің ондайы жоқ.

en: Union of attribute wildcard of type %1 and attribute wildcard of its base type %2 is not expressible.
kk: Түрі %1 үлгі қалқа атрибутымен ол негіздеген %2 үлгі қалқа атрибут түрінің бірлестігі өрнектеуге келмейді.

en: Enumeration facet contains invalid content: {%1} is not a value of type %2.
kk: Тізбектеуінің шегі {%1} дұрыс емес, ол түрі %2 мән болу керек.

en: Namespace prefix of qualified name %1 is not defined.
kk: Беріліп жатқан %1 атауының атау кеңістігінің префиксі анықталмаған.

en: %1 element %2 is not a valid restriction of the %3 element it redefines: %4.
kk: %2 дегеннің %1 элементі %3 элементінің дұрыс шектеуі емес, ол %4 дегенді жаңадан анықтайды.

en: %1 has inheritance loop in its base type %2.
kk: %1 дегеннің %2 негізгі түрінде туындау тұйықтығы бар

en: Circular inheritance of base type %1.
kk: Негізгі %1 түрінің циклді туындауы.

en: Circular inheritance of union %1.
kk: %1 бірлестігінің циклді туындауы.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by restriction as the latter defines it as final.
kk: %1 деген %2 дегеннен шектеумен туындалмайды, өйткені соңғысы ақырғы деп анықталған.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by extension as the latter defines it as final.
kk: %1 деген %2 дегеннен кеңейтумен туындалмайды, өйткені соңғысы ақырғы деп анықталған.

en: Base type of simple type %1 cannot be complex type %2.
kk: %1 жәй түрлі негізгі түрі күрделі %2 түрі бола алмайды.

en: Simple type %1 cannot have direct base type %2.
kk: %1 жәй түрі %2 түрін тікелей негіздей алмайды.

en: Simple type %1 is not allowed to have base type %2.
kk: %1 жәй түріне %2 түрін негіздеуі рұқсат етілмеген.

en: Simple type %1 can only have simple atomic type as base type.
kk: %1 жәй түрі тек қана жәй элементарлы түрін негіздей алады.

en: Simple type %1 cannot derive from %2 as the latter defines restriction as final.
kk: %1 жәй түрі %2 дегеннен туындалмайды, өйткені соңғысы ақырғы деген шектеуімен анықталған.

en: Variety of item type of %1 must be either atomic or union.
kk: Түрі %1 деген аталым немесе элементарлы не бірлестік болу тиіс.

en: Variety of member types of %1 must be atomic.
kk: Түрі %1 деген мүшесі элементарлы болу тиіс.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by list as the latter defines it as final.
kk: %1 деген %2 дегеннен тізімдеумен туындалмайды, өйткені соңғысы ақырғы деп анықталған.

en: Simple type %1 is only allowed to have %2 facet.
kk: %1 жәй түріне %2 шегі болуы ғана рұқсат етілген.

en: Base type of simple type %1 must have variety of type list.
kk: %1 жәй түрінің негізгі түрінде бір қатар тізім түрі болу тиіс.

en: Base type of simple type %1 has defined derivation by restriction as final.
kk: %1 жәй түрінің негізгі түрінде шектеу арқылы туындауы ақырғы деп анықталған.

en: Item type of base type does not match item type of %1.
kk: Негізгі түріндегі аталым түрі %1 дегеннің аталым түріне сәйкес келмейді.

en: Simple type %1 contains not allowed facet type %2.
kk: %1 жәй түріне түрі %2 шегі болуы рұқсат етілмеген.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by union as the latter defines it as final.
kk: %1 деген %2 дегеннен біріктірумен туындалмайды, өйткені соңғысы ақырғы деп анықталған.

en: %1 is not allowed to have any facets.
kk: %1 дегене ешбр шектер рұқсат етілмеген.

en: Base type %1 of simple type %2 must have variety of union.
kk: %2 жәй түрінің %1 негізгі түрінде бір қатар бірлестік болу тиіс.

en: Base type %1 of simple type %2 is not allowed to have restriction in %3 attribute.
kk: %2 жәй түрінің %1 негізгі түрінің %3 атрибутында шектеу болмау керек.

en: Member type %1 cannot be derived from member type %2 of %3's base type %4.
kk: %1 мүше түрі негізгі %3 %4 түрінің %2 мүше турінен туындалмайды.

en: Derivation method of %1 must be extension because the base type %2 is a simple type.
kk: %1 дегеннің туындау әдісі кеңейту болу тиіс, өйткені %2 негізгі түрі - жәй түр.

en: Complex type %1 has duplicated element %2 in its content model.
kk: %1 күрделі түнінің мазмұны моделінде %2 элементі қайталанған.

en: Complex type %1 has non-deterministic content.
kk: %1 күрделі түрінің мазмұнында анықсыздық бар.

en: Attributes of complex type %1 are not a valid extension of the attributes of base type %2: %3.
kk: %1 күрделі түрінің атрибуты %2 негізгі түрінің атрибутынан дұрыс кенейтілмеген: %3.

en: Content model of complex type %1 is not a valid extension of content model of %2.
kk: %1 күрделі түрінің мазмұны моделі %2 негізгі түрінің мазмұны моделінен дұрыс кенейтілмеген.

en: Complex type %1 must have simple content.
kk: %1 күрделі түрінің мазмұны жәй болу керек.

en: Complex type %1 must have the same simple type as its base class %2.
kk: %1 күрделі түрініде, оның негізгі %2 класындағыдай, жәй түрі болу керек.

en: Complex type %1 cannot be derived from base type %2%3.
kk: %1 күрделі түрі %2%3 негізгі түрінен туындалмайды.

en: Attributes of complex type %1 are not a valid restriction from the attributes of base type %2: %3.
kk: %1 күрделі түрінің атрибуты %2 негізгі түрінің атрибутынан дұрыс шектелмей шығарылған: %3.

en: Complex type %1 with simple content cannot be derived from complex base type %2.
kk: Жәй мазмұнды %1 күрделі түрі %2 күрделі түрін негіздеп туындалмайды.

en: Item type of simple type %1 cannot be a complex type.
kk: %1 жәй түрінің аталым түрі күрделі түрі бола алмайды.

en: Member type of simple type %1 cannot be a complex type.
kk: %1 жәй түрінің мүше түрі күрделі түрі бола алмайды.

en: %1 is not allowed to have a member type with the same name as itself.
kk: %1 дегенінде өзінің атауындай аталған мүше түрі бола алмайды.

en: %1 facet collides with %2 facet.
kk: %1 шегі %2 шегімен қайшылықта.

en: %1 facet must have the same value as %2 facet of base type.
kk: %1 шегінің мәні негізгі түрінің %2 шегімен бірдей болу керек.

en: %1 facet must be equal or greater than %2 facet of base type.
kk: %1 шегінің мәні негізгі түрінің %2 шегінен артық не тең болу керек.

en: %1 facet must be less than or equal to %2 facet of base type.
kk: %1 шегінің мәні негізгі түрінің %2 шегінен кем не тең болу керек.

en: %1 facet contains invalid regular expression
kk: %1 шегінің мазмұнында жарамсыз үлгі өрнек

en: Unknown notation %1 used in %2 facet.
kk: %2 шегінде беймәлім %1 белгілеуі келтірілген.

en: %1 facet contains invalid value %2: %3.
kk: %1 шегінің мазмұнында жарамсыз %2 мәні: %3.

en: %1 facet cannot be %2 or %3 if %4 facet of base type is %5.
kk: %1 шектеуі %2 не %3 болмау керек, егерде %4 шектеуі %5 деген негізгі түрге жатса.

en: %1 facet cannot be %2 if %3 facet of base type is %4.
kk: %1 шектеуі %2 болмау керек, егерде %3 шектеуі %4 деген негізгі түрге жатса.

en: %1 facet must be less than or equal to %2 facet.
kk: %1 шегі %2 шегінен кем не тең болу керек.

en: %1 facet must be less than %2 facet of base type.
kk: %1 шегінің мәні негізгі түрінің %2 шегінен кем болу керек.

en: %1 facet and %2 facet cannot appear together.
kk: %1 шегі %2 шегімен біргелеспеу керек.

en: %1 facet must be greater than %2 facet of base type.
kk: %1 шегінің мәні негізгі түрінің %2 шегінен артық болу керек.

en: %1 facet must be less than %2 facet.
kk: %1 шегі %2 шегінен кем болу керек.

en: %1 facet must be greater than or equal to %2 facet of base type.
kk: %1 шегінің мәні негізгі түрінің %2 шегінен артық не тең болу керек.

en: Simple type contains not allowed facet %1.
kk: Жәй түрінің мазмұнында рұқсат етімеген %1 шегі бар.

en: %1, %2, %3, %4, %5 and %6 facets are not allowed when derived by list.
kk: %1, %2, %3, %4, %5, %6 шектері тізімінің туындысында рұқсат етілмеген.

en: Only %1 and %2 facets are allowed when derived by union.
kk: Бірлестіктің туындысында тек %1 және %2 шектер ғана рұқсатты.

en: %1 contains %2 facet with invalid data: %3.
kk: %1 дегендегі %2 шегінде жарамсыз дерек: %3

en: Attribute group %1 contains attribute %2 twice.
kk: %1 атрибуттар тобында %2 атрибуты қайталанған.

en: Attribute group %1 contains two different attributes that both have types derived from %2.
kk: %1 атрибуттар тобында, екеуіде %2 дегеннен туынды екі бөлек атрибуты бар.

en: Attribute group %1 contains attribute %2 that has value constraint but type that inherits from %3.
kk: %1 атрибуттар тобында %2 атрибутында шектелген мән бар, бірақ оның түрі %3 дегеннен туындалған.

en: Complex type %1 contains attribute %2 twice.
kk: Күрделі %1 түрінде %2 атрибуты қайталанған.

en: Complex type %1 contains two different attributes that both have types derived from %2.
kk: Күрделі %1 түрінде, екеуіде %2 дегеннен туынды екі бөлек атрибуты бар.

en: Complex type %1 contains attribute %2 that has value constraint but type that inherits from %3.
kk: %1 күделі түрінің %2 атрибутында шектелген мән бар, бірақ оның түрі %3 дегеннен туындалған.

en: Element %1 is not allowed to have a value constraint if its base type is complex.
kk: Егерде %1 элементі негіздеген түрі күрделі болса оның шектелген мәні бола алмайды.

en: Element %1 is not allowed to have a value constraint if its type is derived from %2.
kk: Егерде %1 элементінің түрі %2 дегеннен туындалса оның шектелген мәні бола алмайды.

en: Value constraint of element %1 is not of elements type: %2.
kk: %1 элементінің мән шектеуі элемент түріне жатпайды: %2.

en: Element %1 is not allowed to have substitution group affiliation as it is no global element.
kk: %1 элементінде ауыстыру топ мүшелігі (substitution group affiliation) , өйткені ол глобалды элемент емес.

en: Type of element %1 cannot be derived from type of substitution group affiliation.
kk: %1 элементінің түрі ауыстыру топ мүшелік (substitution group affiliation) түрінен туындалмайды.

en: Value constraint of attribute %1 is not of attributes type: %2.
kk: %1 атрибутінің мән шектеуі атрибут түріне жатпайды: %2.

en: Attribute %1 has value constraint but has type derived from %2.
kk: %1 атрибутында шектелген мән бар, бірақ оның түрі %2 дегеннен туындалған.

en: %1 attribute in derived complex type must be %2 like in base type.
kk: Туынды күрделі %1 түрі негізгі түріндегідей %2 болу керек.

en: Attribute %1 in derived complex type must have %2 value constraint like in base type.
kk: Туынды күрделі түрінің %1 атрибутының  мәнінің шектеуі негізгі түріндегідей %2 болу керек.

en: Attribute %1 in derived complex type must have the same %2 value constraint like in base type.
kk: Туынды күрделі түрінің %1 атрибутының ортақ %2 мәнінің шектеуі негізгі түріндегідей болу керек.

en: Attribute %1 in derived complex type must have %2 value constraint.
kk: Туынды күрделі түрінің %1 атрибуты %2 мәнінің шектеуін керек етеді.

en: processContent of base wildcard must be weaker than derived wildcard.
kk: Негізгі үлгі қалқасының processContent-і туынды қалқасынан кеңірек болу тиіс.

en: Element %1 exists twice with different types.
kk: %1 элементінің екі түрлі қос данасы бар.

en: Particle contains non-deterministic wildcards.
kk: Бөлшекте анықсыз үлгі қалқасы бар.

en: %1 is not valid according to %2.
kk: %2 бойынша %1 дұрыс емес.

en: String content does not match the length facet.
kk: Мәтін жолының мазмұны ұзындық шегіне сәйкес келмейді.

en: String content does not match the minLength facet.
kk: Мәтін жолының мазмұны the minLength шегіне сәйкес келмейді.

en: String content does not match the maxLength facet.
kk: Мәтін жолының мазмұны the maxLength шегіне сәйкес келмейді.

en: String content does not match pattern facet.
kk: Мәтін жолының мазмұны үлгісінің шегіне сәйкес келмейді.

en: String content is not listed in the enumeration facet.
kk: Мәтін жолының мазмұны тізбелеу шегіне тізімінде жоқ.

en: Signed integer content does not match the maxInclusive facet.
kk: Оң не теріс бүтін сан мазмұны maxInclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Signed integer content does not match the maxExclusive facet.
kk: Оң не теріс бүтін сан мазмұны maxExclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Signed integer content does not match the minInclusive facet.
kk: Оң не теріс бүтін сан мазмұны minInclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Signed integer content does not match the minExclusive facet.
kk: Оң не теріс бүтін сан мазмұны minExclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Signed integer content is not listed in the enumeration facet.
kk: Оң не теріс бүтін сан мазмұны тізбелеу шектеуінің тізімінде жоқ.

en: Signed integer content does not match pattern facet.
kk: Оң не теріс бүтін сан мазмұны үлгісінің шегіне сәйкес келмейді.

en: Signed integer content does not match in the totalDigits facet.
kk: Оң не теріс бүтін сан мазмұны totalDigits шегіне сәйкес келмейді.

en: Unsigned integer content does not match the maxInclusive facet.
kk: Теріс болмайтын бүтін сан мазмұны maxInclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Unsigned integer content does not match the maxExclusive facet.
kk: Теріс болмайтын бүтін сан мазмұны maxExclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Unsigned integer content does not match the minInclusive facet.
kk: Теріс болмайтын бүтін сан мазмұны minInclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Unsigned integer content does not match the minExclusive facet.
kk: Теріс болмайтын бүтін сан мазмұны minExclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Unsigned integer content is not listed in the enumeration facet.
kk: Теріс болмайтын бүтін сан мазмұны тізбелеу шектеуінің тізімінде жоқ.

en: Unsigned integer content does not match pattern facet.
kk: Теріс болмайтын бүтін сан мазмұны үлгісінің шегіне сәйкес келмейді.

en: Unsigned integer content does not match in the totalDigits facet.
kk: Теріс болмайтын бүтін сан мазмұны totalDigits шегіне сәйкес келмейді.

en: Double content does not match the maxInclusive facet.
kk: Дәлдігі екі еселі сан мазмұны maxInclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Double content does not match the maxExclusive facet.
kk: Дәлдігі екі еселі сан мазмұны maxExclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Double content does not match the minInclusive facet.
kk: Дәлдігі екі еселі сан мазмұны minInclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Double content does not match the minExclusive facet.
kk: Дәлдігі екі еселі сан мазмұны minExclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Double content is not listed in the enumeration facet.
kk: Дәлдігі екі еселі сан мазмұны тізбелеу шектеуінің тізімінде жоқ.

en: Double content does not match pattern facet.
kk: Дәлдігі екі еселі сан мазмұны үлгісінің шегіне сәйкес келмейді.

en: Decimal content does not match in the fractionDigits facet.
kk: Ондық сан мазмұны fractionDigits шегіне сәйкес келмейді.

en: Decimal content does not match in the totalDigits facet.
kk: Ондық сан мазмұны totalDigits шегіне сәйкес келмейді.

en: Date time content does not match the maxInclusive facet.
kk: Күн-уақыт мазмұны maxInclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Date time content does not match the maxExclusive facet.
kk: Күн-уақыт мазмұны maxExclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Date time content does not match the minInclusive facet.
kk: Күн-уақыт мазмұны minInclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Date time content does not match the minExclusive facet.
kk: Күн-уақыт мазмұны minExclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Date time content is not listed in the enumeration facet.
kk: Күн-уақыт мазмұны тізбелеу шектеуінің тізімінде жоқ.

en: Date time content does not match pattern facet.
kk: Күн-уақыт мазмұны үлгісінің шегіне сәйкес келмейді.

en: Duration content does not match the maxInclusive facet.
kk: Ұзақтықтың мазмұны maxInclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Duration content does not match the maxExclusive facet.
kk: Ұзақтықтың мазмұны maxExclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Duration content does not match the minInclusive facet.
kk: Ұзақтықтың мазмұны minInclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Duration content does not match the minExclusive facet.
kk: Ұзақтықтың мазмұны minExclusive шегіне сәйкес келмейді.

en: Duration content is not listed in the enumeration facet.
kk: Ұзақтықтың мазмұны тізбелеу шектеуінің тізімінде жоқ.

en: Duration content does not match pattern facet.
kk: Ұзақтықтың мазмұны үлгісінің шегіне сәйкес келмейді.

en: Boolean content does not match pattern facet.
kk: Логикалықтың мазмұны үлгісінің шегіне сәйкес келмейді.

en: Binary content does not match the length facet.
kk: Бинарлының мазмұны ұзындық шегіне сәйкес келмейді.

en: Binary content does not match the minLength facet.
kk: Бинарлының мазмұны the minLength шегіне сәйкес келмейді.

en: Binary content does not match the maxLength facet.
kk: Бинарлының мазмұны the maxLength шегіне сәйкес келмейді.

en: Binary content is not listed in the enumeration facet.
kk: Бинарлының мазмұны тізбелеу шектеуінің тізімінде жоқ.

en: Invalid QName content: %1.
kk: Жарамсыз QName мазмұны: %1.

en: QName content is not listed in the enumeration facet.
kk: QName мазмұны тізбелеу шектеуінің тізімінде жоқ.

en: QName content does not match pattern facet.
kk: QName мазмұны үлгісінің шегіне сәйкес келмейді.

en: Notation content is not listed in the enumeration facet.
kk: Белгілеу мазмұны тізбелеу шектеуінің тізімінде жоқ.

en: List content does not match length facet.
kk: Тізімдің мазмұны ұзындық шегіне сәйкес келмейді.

en: List content does not match minLength facet.
kk: Тізімдің мазмұны minLength шегіне сәйкес келмейді.

en: List content does not match maxLength facet.
kk: Тізімдің мазмұны maxLength шегіне сәйкес келмейді.

en: List content is not listed in the enumeration facet.
kk: Тізімдің мазмұны тізбелеу шектеуінің тізімінде жоқ.

en: List content does not match pattern facet.
kk: Тізімдің мазмұны үлгісінің шегіне сәйкес келмейді.

en: Union content is not listed in the enumeration facet.
kk: Біріктірудің мазмұны тізбелеу шектеуінің тізімінде жоқ.

en: Union content does not match pattern facet.
kk: Біріктірудің мазмұны үлгісінің шегіне сәйкес келмейді.

en: Data of type %1 are not allowed to be empty.
kk: %1 түрінің дерегі бос болуға тиіс емес.

en: Element %1 is missing child element.
kk: %1 элементінде еншілес элементі жетіспейді.

en: There is one IDREF value with no corresponding ID: %1.
kk: ID-і сәйкес келмейтін бір IDREF бар: %1.

en: Loaded schema file is invalid.
kk: Жүктелген сұлба жарамсыз.

en: %1 contains invalid data.
kk: %1 дегенде дұсыс емес дерек бар.

en: xsi:schemaLocation namespace %1 has already appeared earlier in the instance document.
kk: xsi:schemaLocation %1 деген атаулар кеңістігі бұл құжат данасында бұрын қолданылған екен.

en: xsi:noNamespaceSchemaLocation cannot appear after the first no-namespace element or attribute.
kk: xsi:noNamespaceSchemaLocation бірінші атаулар кеңістігіне жатпайтын элемент не атрибуттан кейін бола алмайды.

en: No schema defined for validation.
kk: Тексеретін сұлба анықталмаған.

en: No definition for element %1 available.
kk: %1 деген элементтің анықтамасы жоқ.

en: Specified type %1 is not known to the schema.
kk: Келтірілген %1 түрі бұл сұлбада беймәлім.

en: Element %1 is not defined in this scope.
kk: %1 деген элемент бұл жерде анықталмаған.

en: Declaration for element %1 does not exist.
kk: %1 деген элементтің мәлімдемесі жоқ.

en: Element %1 contains invalid content.
kk: %1 элементтың мазмұны дұрыс емес.

en: Element %1 is declared as abstract.
kk: %1 элемент абстрактты деп жарияланған.

en: Element %1 is not nillable.
kk: %1 элемент нөл бола алмайды.

en: Attribute %1 contains invalid data: %2
kk: %1 атрибутында дұрыс емес мазмұны: %2

en: Element contains content although it is nillable.
kk: Элементте мазмұны бар, нөл бола алсада.

en: Fixed value constraint not allowed if element is nillable.
kk: Нөл бола алатын элемент болса, тұрақты мәнге шарт қоюға болмайды.

en: Specified type %1 is not validly substitutable with element type %2.
kk: Келтірілген %1 түрін түрі %2 элементімен ауыстыруға болмайды.

en: Complex type %1 is not allowed to be abstract.
kk: Күрделі %1 түрі абстрактты бола алмайды.

en: Element %1 contains not allowed attributes.
kk: %1 элементінде рұқсат етілмеген атрибуты бар.

en: Element %1 contains not allowed child element.
kk: %1 элементінің мазмұнында рұқсат етілмеген еншілес элементі бар.

en: Content of element %1 does not match its type definition: %2.
kk: %1 элементінің мазмұны, оның түріне сәйкес келмейді: %2

en: Content of element %1 does not match defined value constraint.
kk: %1 элементінің мәні, қойылған шектеуіне сәйкес келмейді.

en: Element %1 contains not allowed child content.
kk: %1 элементінің ішінде мазмұнында рұқсат етілмеген еншілес мазмұны бар.

en: Element %1 contains not allowed text content.
kk: %1 элементінің мазмұнында рұқсат етілмеген мәтін бар.

en: Element %1 cannot contain other elements, as it has fixed content.
kk: %1 элементінің ішнде басқа элементтер болмайды, оның мазмұны тұрақты.

en: Element %1 is missing required attribute %2.
kk: %1 элементінде керек %2 атрибуты жоқ.

en: Attribute %1 does not match the attribute wildcard.
kk: %1 атрибуты, оның үлгі қалқасына сәйкес келмейді.

en: Declaration for attribute %1 does not exist.
kk: %1 деген атрибуттың мәлімдемесі жоқ.

en: Element %1 contains two attributes of type %2.
kk: %1 элементінде түрі %2 екі атрибуты бар.

en: Attribute %1 contains invalid content.
kk: %1 атрибуттың мазмұны дұрыс емес.

en: Element %1 contains unknown attribute %2.
kk: %1 элементінде беймәлім %2 деген атрибуты бар.

en: Content of attribute %1 does not match its type definition: %2.
kk: %1 атрибуттың мазмұны, оның түріне сәйкес келмейді: %2

en: Content of attribute %1 does not match defined value constraint.
kk: %1 атрибуттың мәні, қойылған шектеуіне сәйкес келмейді.

en: Non-unique value found for constraint %1.
kk: %1 шектеуінде қайталанатын мән табылды.

en: Key constraint %1 contains absent fields.
kk: %1 шектеуінде болмайтын өрстер бар.

en: Key constraint %1 contains references nillable element %2.
kk: %1 шектеуінде %2 деген нөл бола алатын элементіне сілтемелер бар.

en: No referenced value found for key reference %1.
kk: %1 сілтеменің орнында сілтеме емес.

en: More than one value found for field %1.
kk: %1 өрісінде бірнеше мәні табылды.

en: Field %1 has no simple type.
kk: %1 өрісі жәй түрінде емес.

en: ID value '%1' is not unique.
kk: ID '%1' мәні қайталанған.

en: '%1' attribute contains invalid QName content: %2.
kk: '%1' атрибутында дұрыс емес QName мазмұны: %2.

en: A zone offset must be in the range %1..%2 inclusive. %3 is out of range.
kk: Зоналық шегініс %1..%2 арада болу керек, шектерін қоса. %3 одан тыс.

en: %1 is not a whole number of minutes.
kk: %1 - толық минут саны емес.

en: %1 is an invalid %2
kk: %1 деген дұрыс емес %2

en: If the first argument is the empty sequence or a zero-length string (no namespace), a prefix cannot be specified. Prefix %1 was specified.
kk: Егер бірінші аргументі бос тізбек не ұзындығы нөл мәтін жолы (атау кеңістігі жоқ) болса, онда префикс келтірілмейді. %1 префиксі келтірілген.

en: It will not be possible to retrieve %1.
kk: %1 дегенді алу мүмкін болмайды.

en: The default collection is undefined
kk: Әдетті жинағы анықталмаған

en: %1 cannot be retrieved
kk: %1 алынбайды

en: The first argument to %1 cannot be of type %2.
kk: %1 дегеннің бірінші аргументінің түрі %2 болмау керек.

en: %1 must be followed by %2 or %3, not at the end of the replacement string.
kk: %1 дегеннен кейін %2 не %3 болу керек, ауыстыратын мәтін жолының соңында емес.

en: In the replacement string, %1 must be followed by at least one digit when not escaped.
kk: Аустыратын жолда %1 дегеннен кейін кемінде бір цифра болу керек, ол эскейптелген болмаса.

en: In the replacement string, %1 can only be used to escape itself or %2, not %3
kk: Аустыратын жолда %1 деген тек қана өзін не %2 дегенді эскейптеуге жұмсалады, %3 дегенге емес.

en: The first argument to %1 cannot be of type %2. It must be a numeric type, xs:yearMonthDuration or xs:dayTimeDuration.
kk: %1 дегеннің бірінші аргументінің түрі %2 болмау керек. Ол не сан, не xs:yearMonthDuration, не xs:dayTimeDuration болу тиіс.

en: The first argument to %1 cannot be of type %2. It must be of type %3, %4, or %5.
kk: %1 дегеннің бірінші аргументінің түрі %2 болмау керек. Ол %3, %4 немесе %5 болу тиіс.

en: The second argument to %1 cannot be of type %2. It must be of type %3, %4, or %5.
kk: %1 дегеннің екінші аргументінің түрі %2 болмау керек. Ол %3, %4 немесе %5 болу тиіс.

en: %1 is not a valid XML 1.0 character.
kk: %1 дұрыс XML 1.0 символы емес.

en: The URI cannot have a fragment
kk: URI-да фрагмент болмау керек

en: The root node of the second argument to function %1 must be a document node. %2 is not a document node.
kk: %1 функциясының екінші аргументінің түбір түйіні құжат түйіні болу керек. Ал %2 құжат түйіні емес.

en: If both values have zone offsets, they must have the same zone offset. %1 and %2 are not the same.
kk: Мәннің екеунде де зоналық шегіністері бар, олар бірдей болу керек. %1 және %2 бірдей емес.

en: %1 was called.
kk: %1 шақырылған.

en: %1 matches newline characters
kk: %1 деген жаңа жол символдарына сәйкесті

en: %1 and %2 match the start and end of a line.
kk: %1 және %2 жолдың басы мен аяғына сәйкесті

en: Matches are case insensitive
kk: Үлкен-кішілігін ескермейтін сәйкестік

en: Whitespace characters are removed, except when they appear in character classes
kk: Бос орындар өшіріледі, олар символық кластарындағы болмаса

en: %1 is an invalid regular expression pattern: %2
kk: %1 деген дұрыс емес үлгі өрнегі: %2

en: %1 is an invalid flag for regular expressions. Valid flags are:
kk: %1 деген үлгі өрнегінің дұрыс емес жалаушасы. Дұрысы:

en: The normalization form %1 is unsupported. The supported forms are %2, %3, %4, and %5, and none, i.e. the empty string (no normalization).
kk: %1 нормализация пішінің қолдауы жоқ. Қолдауы бар пішіндері: %2, %3, %4, %5 және нормализация жоғы, яғни бос мәтін жолы.

en: empty
kk: бос

en: zero or one
kk: нөл не бір

en: exactly one
kk: тура бір

en: one or more
kk: бір не артық

en: zero or more
kk: нөл не артық

en: Required type is %1, but %2 was found.
kk: %1 деген түрі қажет етілген, бірақ табылғаны %2.

en: Promoting %1 to %2 may cause loss of precision.
kk: %1 -> %2 ауыстыруы дәлдігін жоғалтуға апару мүмкін.

en: The focus is undefined.
kk: Назары анықталмаған

en: The item %1 did not match the required type %2.
kk: %1 деген керек %2 түріне жатпайды.

en: Required cardinality is %1; got cardinality %2.
kk: Керек қуаттылығы - %1. Бар қуаттылығы - %2.

en: Year %1 is invalid because it begins with %2.
kk: Жылдың %1 жазуы дұрыс емес, өйткені ол %2 деп басталады.

en: Day %1 is outside the range %2..%3.
kk: %1 деген күн %2..%3 аумағынан тыс .

en: Month %1 is outside the range %2..%3.
kk: %1 айы %2..%3 аумағынан тыс .

en: Overflow: Can't represent date %1.
kk: Толып кетті: %1 күні келтірілмеді.

en: Day %1 is invalid for month %2.
kk: %1 деген күн %2 айында жоқ.

en: Time 24:%1:%2.%3 is invalid. Hour is 24, but minutes, seconds, and milliseconds are not all 0;
kk: 24:%1:%2.%3 деген уақыт дұрыс емес. Сағаты 24, бірақ минут, секунд, милисекундтары бүкілі 0 емес;

en: Time %1:%2:%3.%4 is invalid.
kk: %1:%2:%3.%4 деген уақыт дұрыс емес.

en: Overflow: Date can't be represented.
kk: Толып кетті: Күні келтірілмеді.

en: At least one component must be present.
kk: Кемінде бірі болу тиіс.

en: At least one time component must appear after the %1-delimiter.
kk: %1-бөлгіштен кейін кемінде бір компоненті болу тиіс.

en: Effective Boolean Value cannot be calculated for a sequence containing two or more atomic values.
kk: Нәтижелі логикалық мән екі не одан да көп элементарлы мәндер тізбегінен есептелмейді.

en: A value of type %1 cannot have an Effective Boolean Value.
kk: %1 түрдегі мән нәтижелі логикалық мән бола алмайды.

en: Integer division (%1) by zero (%2) is undefined.
kk: Нөлге (%2) бүтін бөлуі (%1) неғайбыл.

en: Division (%1) by zero (%2) is undefined.
kk: Нөлге (%2) бөлуі (%1) неғайбыл.

en: Modulus division (%1) by zero (%2) is undefined.
kk: Нөлге (%2) бөлуінің (%1) модулі неғайбыл.

en: Dividing a value of type %1 by %2 (not-a-number) is not allowed.
kk: %1 түрдегі мәнді %2 дегенге (сан емеске) бөлуге болмайды.

en: Dividing a value of type %1 by %2 or %3 (plus or minus zero) is not allowed.
kk: %1 түрдегі мәнді %2 не %3 дегенге (плюс не минус нөлге) бөлуге болмайды.

en: Multiplication of a value of type %1 by %2 or %3 (plus or minus infinity) is not allowed.
kk: %1 түрдегі мәнді %2 не %3 дегенге (плюс не минус ақырсыздыққа) көбейтуге болмайды.

en: No operand in an integer division, %1, can be %2.
kk: Бүтін бөлу үшін операнды жетіспейді, %1, %2 болу мүмкін.

en: The first operand in an integer division, %1, cannot be infinity (%2).
kk: Бүтін бөлуінің бірінші операнды, %1, ақырсыздық бола алмайды (%2).

en: The second operand in a division, %1, cannot be zero (%2).
kk: Бүтін бөлуінің екінші операнды, %1, нөл бола алмайды (%2).

en: A value of type %1 must contain an even number of digits. The value %2 does not.
kk: %1 түрдегі мән жұп цифрден тұруға тиіс. Ал %2 ондай емес.

en: %1 is not valid as a value of type %2.
kk: %1 деген дұрыс %2 түрдегі мән емес.

en: It's not possible to add attributes after any other kind of node.
kk: Түйіннің басқа түрінен кейін атрибуттарды қосуға болмайды.

en: An attribute by name %1 has already been created.
kk: %1 деп аталған бұрын құрылған атрибуты бар екен.

en: %1 is an unsupported encoding.
kk: %1 деген танымайтын кодтама.

en: %1 contains octets which are disallowed in the requested encoding %2.
kk: %1 дегенде сегіздік мәндер бар, ондай сұралған %2 кодтамасында болмайды.

en: The codepoint %1, occurring in %2 using encoding %3, is an invalid XML character.
kk: %2 дегендегі %3 кодтамадағы %1 код нүктесі жарамсыз XML символы деп табылмақ.

en: An %1-attribute with value %2 has already been declared.
kk: Мәні %2 %1 деген атрибуты бұрын мәлімделген екен.

en: An %1-attribute must have a valid %2 as value, which %3 isn't.
kk: %1 атрибутының дұрыс мәні %2 болуы тиіс, бірақ %3 ондай емес.

en: Network timeout.
kk: Желі күту уақыты өтті.

en: Warning in %1, at line %2, column %3: %4
kk: Ескерту %1 дегеннің, %2-жолы, %3-бағанында: %4

en: Warning in %1: %2
kk: Ескерту %1 дегенде: %2

en: Unknown location
kk: Беймәлім орын

en: Error %1 in %2, at line %3, column %4: %5
kk: %2 дегенде %3-жолда, %4-бағанда %1 қатесі: %5

en: Error %1 in %2: %3
kk: %2 дегенде %1 қатесі: %3

en: Element %1 can't be serialized because it appears outside the document element.
kk: %1 элементі тізбектелмейді, өйткені ол құжаттың сыртқы элементі.

en: Attribute %1 can't be serialized because it appears at the top level.
kk: %1 атрибуты тізбектелмейді, өйткені ол жоғарғы деңгейлі атрибут.

en: No namespace binding exists for the prefix %1
kk: Атау кеңістікте %1 префиксті  ештеңе жоқ

en: The data of a processing instruction cannot contain the string %1
kk: Өңдеу нұсқауының дерегінде %1 мәтін жолы болмау тиіс.

en: The last step in a path must contain either nodes or atomic values. It cannot be a mixture between the two.
kk: Жолдың соңында немесе түйін немесе элементарлы мән болу керек. Олардың араласы емес.

en: A library module cannot be evaluated directly. It must be imported from a main module.
kk: Жиын файл модулі тікелей қосылмайды, ол негізгі модулінен импортталуы тиіс.

en: No template by name %1 exists.
kk: %1 деп аталған үлгісі жоқ.

en: A comment cannot contain %1
kk: Түсініктемеде %1 болмау тиіс

en: A comment cannot end with a %1.
kk: Түсініктеме %1 деп аяқталмау тиіс.

en: The namespace URI in the name for a computed attribute cannot be %1.
kk: Есептейтін атрибуттын атауының URI атау кеңістігі %1 бола алмайды.

en: The name for a computed attribute cannot have the namespace URI %1 with the local name %2.
kk: Есептейтін атрибуттын атауының атау кеңістігінде URI, жергілікті атауы %2 боғанда, %1 бола алмайды.

en: In a namespace constructor, the value for a namespace cannot be an empty string.
kk: Атау кеңістігінің конструкторында атау кеңістігінің мәні бос мәтінжолы болмау тиіс.

en: The prefix must be a valid %1, which %2 is not.
kk: Префиксі дұрыс %1 болу керек, бірақ %2 ондай емес.

en: The prefix %1 cannot be bound.
kk: %1 префиксі шақ келмеді.

en: Only the prefix %1 can be bound to %2 and vice versa.
kk: %2 дегенге тек қана %1 префиксі келеді және бұғанға сол ғана келеді.

en: Type error in cast, expected %1, received %2.
kk: Түрлерін келтіру қатесі, күткені - %1, болғаны - %2.

en: When casting to %1 or types derived from it, the source value must be of the same type, or it must be a string literal. Type %2 is not allowed.
kk: %1 түріне не оның туынды түрлеріне келтірігенде, көз мәні сол түрінде немесе мәтінжол түрінде болу тиіс. %2 түрі рұқсат етілмеген.

en: A value of type %1 cannot be a predicate. A predicate must have either a numeric type or an Effective Boolean Value type.
kk: %1 түрдегі мән предикат бола алмайды. Предикаттың түрі немесе сан немесе нәтижелі логикалық мән болу керек.

en: A positional predicate must evaluate to a single numeric value.
kk: Позициялық предикат жалғыз санды мәнді қабылдайды.

en: No comparisons can be done involving the type %1.
kk: %1 түрдегі мәнімен ештеңені салыстыруға болмайды.

en: Operator %1 is not available between atomic values of type %2 and %3.
kk: %2 және %3 түрдегі мәндерінің арасында %1 операторын қолдануға болмайды.

en: Ambiguous rule match.
kk: Бірмағыналы емес.ереже сәйкестігі.

en: An attribute node cannot be a child of a document node. Therefore, the attribute %1 is out of place.
kk: Атрибут құжаттың туынды саласы бола алмайды. Сондықтан %1 атрибуты орнында емес.

en: No casting is possible with %1 as the target type.
kk: Мақсатты түрі %1 болса, оған келтіру мүмкін емес.

en: It is not possible to cast from %1 to %2.
kk: %1 түрінен %2 түріне келтіру мүмкін емес.

en: Casting to %1 is not possible because it is an abstract type, and can therefore never be instantiated.
kk: %1 түріне келтіруге болмайды, өйткені бұл абстрактты, данасын құруға болмайтын түр.

en: It's not possible to cast the value %1 of type %2 to %3
kk: %2 түрдегі %1 мәнді %3 дегенге келтіруге болмайды.

en: Failure when casting from %1 to %2: %3
kk: %1 дегенді %2 дегенге келтіргендегі жаңылыс: %3

en: Operator %1 cannot be used on type %2.
kk: %1 операторын %2 турдегі мәнімен қолдануға болмайды.

en: Operator %1 cannot be used on atomic values of type %2 and %3.
kk: %1 операторын %2 және %3 турдегі элементарлы мәндерімен қолдануға болмайды.

en: Circularity detected
kk: Тұйқтық табылды

en: The parameter %1 is passed, but no corresponding %2 exists.
kk: %1 параметрі тапсырылды, бірақ оған сәйкесті %2 жоқ.

en: The parameter %1 is required, but no corresponding %2 is supplied.
kk: %1 параметрі керек, бірақ оған сәйкесті %2 келтірілмеген.
