libphonon - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
kk: <html>Дыбысты орындау <b>%1</b> құрылғысы істемейді.<br/><b>%2</b> дегенге ауысты.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
kk: <html>Қол жеткізер болған және артықшылығы жоғарырақ <b>%1</b><br/>дыбысты орындау құрылғысына ауысу.</html>

en: Revert back to device '%1'
kk: '%1' құрылғысына қайту

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
kk: <html>Артықшылығы бар не осындай лек түріне әдейі бапталған<br/> <b>%1</b> аудио ойнату құрылғысына ауысу.</html>

en: Restart Application
kk: Қолданбаны қайта жегу

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
kk: Phonon мультимедиа жүйесінің тетігі өзгертілді.
    
    Өзгерісті іске қосу үшін '%1' дегенді жаңадан жегу керек.

en: Main Menu
kk: Негізгі мәзір

en: Title Menu
kk: Атау мәзірі

en: Audio Menu
kk: Аудио мәзірі

en: Subtitle Menu
kk: Субтитр мәзірі

en: Chapter Menu
kk: Тарау мәзірі

en: Angle Menu
kk: Бұрыш мәзірі

en: %0 by %1
kk: %0 %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
kk: Құлақтандырулар

[ctx: Phonon::]
en: Music
kk: Музыка

[ctx: Phonon::]
en: Video
kk: Бейне

[ctx: Phonon::]
en: Communication
kk: Байланыс

[ctx: Phonon::]
en: Games
kk: Ойындар

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
kk: Арнайы мүмкіндік

[ctx: Phonon::]
en: Recording
kk: Жазып алу

[ctx: Phonon::]
en: Control
kk: Басқару

en: PulseAudio Sound Server
kk: PulseAudio дыбыс сервері

en: Volume: %1%
kk: Үнділігі: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
kk: Дыбыстын қаттылығын басқаратын жүгірткі. Сол жақ шеті 0%, оң жақ шеті %1%

en: Muted
kk: Үні өшірілген
