imagerename_plugin - en to km translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
km: អ្នក​ចង់​សរសេរ​ជាន់​លើ​រូបភាព​នៅ​ខាង​​ឆ្វេង​​ដោយ​រូបភាព​មួយ​នៅ​ខាង​ស្តាំ ។

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
km: រូបភាព​នេះ​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​​ទុក
    នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​មូលដ្ឋាន​ទេ ។
    ចុច​លើ​ស្លាក​នេះ​​ដើម្បី​ផ្ទុក​វា ។

en: Unable to load image
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​រូបភាព​បាន​ទេ

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
km: ជម្រៅ ៖ %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
km: វិមាត្រ ៖ %1x%2
