kcm_emoticons - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
km: បញ្ចូល​ខ្សែអក្សរ​សម្រាប់​សញ្ញាណ​អារម្មណ៍ ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​បាន​ខ្សែអក្សរ​ជាច្រើន ដែលបានបំបែក​ដោយ​ចន្លោះ ។

en: Emoticons
km: សញ្ញា​អារម្មណ៍

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
km: អូស ឬ​វាយ​ URL របស់​ស្បែក​សញ្ញា​អារម្មណ៍

en: Emoticon themes must be installed from local files.
km: ស្បែក​សញ្ញា​អារម្មណ៍​ត្រូវ​តែ​បាន​ដំឡើង​ពី​​ឯកសារ​មូលដ្ឋាន ។

en: Could Not Install Emoticon Theme
km: មិនអាច​ដំឡើង​ស្បែក​សញ្ញា​អារម្មណ៍​បានទេ

en: Do you want to remove %1 too?
km: តើ​អ្នក​ចង់​យក %1 ចេញ​ដែរ​មែនទេ ?

en: Delete emoticon
km: លុប​សញ្ញា​អារម្មណ៍

en: Add Emoticon
km: បន្ថែម​សញ្ញា​អារម្មណ៍

en: Edit Emoticon
km: កែសម្រួល​សញ្ញា​អារម្មណ៍

en: New Emoticon Theme
km: ស្បែក​សញ្ញាអារម្មណ៍​ថ្មី

en: Enter the name of the new emoticon theme:
km: បញ្ចូលឈ្មោះ​របស់​ស្បែក​សញ្ញា​អារម្មណ៍​ថ្មី ៖

en: %1 theme already exists
km: មាន​ស្បែក​សញ្ញាអារម្មណ៍ %1 រួចហើយ

en: Choose the type of emoticon theme to create
km: ជ្រើស​ប្រភេទ​ស្បែក​សញ្ញាអារម្មណ៍​ត្រូវ​បង្កើត

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​សញ្ញា​អារម្មណ៍

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
km: បង្កើត​សញ្ញាអារម្មណ៍​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
km: បង្កើត​សញ្ញា​អារម្មណ៍​ ដោយ​ផ្ដល់​វា​នូវ​រូបតំណាង និង​អត្ថបទ​មួយ​ចំនួន

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
km: បន្ថែម...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
km: កែប្រែ​រូបតំណាង ឬ​អត្ថបទ​សញ្ញាអារម្មណ៍​ដែល​បានជ្រើស

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
km: កែសម្រួល​សញ្ញាអារម្មណ៍​ដែល​បានជ្រើស​ដើម្បី​ផ្លាស់ប្ដូរ​រូបតំណាង ឬ​អត្ថបទ​របស់វា

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
km: កែសម្រួល...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
km: យក​សញ្ញាអារម្មណ៍​ដែល​បាន​ជ្រើសចេញ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
km: យក​សញ្ញាអារម្មណ៍​ដែល​បានជ្រើស​ចេញ​ពី​ថាស​របស់​អ្នក

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
km: យក​ចេញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
km: ត្រូវការ​ទំហំ​ជុំវិញ​សញ្ញាអារម្មណ៍

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
km: រចនា​ស្បែក​សញ្ញា​អារម្មណ៍ថ្មី

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
km: ចាប់ផ្ដើម​ស្បែក​ថ្មី​ ដោយ​ផ្ដល់​ឈ្មោះ ។ បន្ទាប់​មក​ប្រើ​ប៊ូតុង​បន្ថែម​នៅ​ខាង​ស្ដាំ ដើម្បី​បន្ថែម​សញ្ញាអារម្មណ៍​ទៅ​ស្បែក​នេះ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
km: ស្បែក​ថ្មី...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
km: យក​​ស្បែក​រូប​តំណាង​ថ្មី​ពី​អ៊ីនធឺណិត

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
km: អ្នក​​តម្រូវ​ឲ្យ​តភ្ជាប់​ទៅ​កាន់​អ៊ីនធឺណិត​ ដើម្បី​ប្រើ​សកម្មភាព​នេះ ។ ប្រអប់​នឹង​បង្ហាញ​បញ្ជី​ស្បែក​សញ្ញាអារម្មណ៍​ពី​តំបន់​បណ្ដាញ http://www.kde.org ។ចុចលើ​ប៊ូតុង​ដំឡើង ដែលនៅ​ជាប់​នឹង​ស្បែក​នឹង​ដំឡើង​ស្បែក​នេះ​ក្នុង​មូលដ្ឋាន ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
km: យក​ស្បែក​រូបតំណាង​ថ្មី...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
km: ដំឡើង​​ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ​ស្បែក​ដែល​មាន​​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​រួចហើយ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​មាន​ប័ណ្ណសារ​​ស្បែក​សញ្ញាអារម្មណ៍​​មូលដ្ឋាន​រួច​ហើយ ប៊ូតុង​នេះ​នឹង​ពន្លា​វា ហើយ​អាច​ប្រើ​បាន​សម្រាប់​កម្មវិធី​របស់ KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
km: ដំឡើង​ឯកសារ​ស្បែក...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
km: យក​ស្បែក​ដែល​បានជ្រើស​ចេញ​ពី​ថាស​របស់​អ្នក

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
km: វា​នឹង​យក​ស្បែក​ដែលបានជ្រើស​ចេញ​ពិ​ថាស

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
km: យក​ស្បែក​ចេញ
