kcmicons - en to km translation catalogue (56 entries)

en: Use of Icon
km: ការ​ប្រើ​រូប​តំណាង​

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
km: លំនាំ​ដើម​

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
km: សកម្ម

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Size:
km: ទំហំ ៖

en: Animate icons
km: ធ្វើ​ឲ្យ​រូប​តំណាង​មាន​ចលនា

en: Set Effect...
km: កំណត់​បែបផែន...

en: Desktop
km: ផ្ទៃតុ

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ​

en: Small Icons
km: រូប​តំណាង​តូច

en: Panel
km: បន្ទះ

en: Dialogs
km: ប្រអប់

en: All Icons
km: រូប​តំណាង​ទាំងអស់

en: Setup Default Icon Effect
km: ដំឡើង​បែបផែន​រូប​តំណាង​លំនាំ​ដើម

en: Setup Active Icon Effect
km: ដំឡើង​បែបផែន​រូប​តំណាង​សកម្ម

en: Setup Disabled Icon Effect
km: ដំឡើង​បែបផែន​រូបតំណាង​ដែល​មិនបាន​អនុញ្ញាត

en: &Effect:
km: បែបផែន ៖

en: No Effect
km: គ្មាន​បែបផែន

en: To Gray
km: ទៅ​ជា​ប្រផេះ

en: Colorize
km: ផាត់​ពណ៌

en: Gamma
km: ហ្គាម៉ា

en: Desaturate
km: មិន​ជោគជាំ

en: To Monochrome
km: ទៅ​ជា​មួយ​ពណ៌

en: &Semi-transparent
km: ថ្លា​ពាក់​កណ្ដាល

en: Preview
km: មើល​ជាមុន

en: Effect Parameters
km: ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ​បែបផែន

en: &Amount:
km: ចំនួន ៖

en: Co&lor:
km: ពណ៌ ៖

en: &Second color:
km: ពណ៌​ទីពីរ ៖

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពណ៌នាំ

en: Install Theme File...
km: ដំឡើង​ឯកសារ​ស្បែក...

en: Install a theme archive file you already have locally
km: ដំឡើង​ឯកសារ​ប័ណ្ណសារ​ស្បែក ដែល​អ្នក​មាន​ជាមូលដ្ឋាន​រួច

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
km: ប្រសិន​បើ​អ្នក​មាន​បណ្ណសារ​ស្បែក​ជាមូលដ្ឋាន​រួចហើយ ប៊ូតុង​នេះ​នឹង​ស្រង់វា​ចេញ ហើយ​ធ្វើឲ្យ​វា​មាន​សម្រាប់​កម្មវិធី KDE

en: Get New Themes...
km: យក​ស្បែកថ្មី...

en: Get new themes from the Internet
km: យក​ស្បែកថ្មី​ពី​អ៊ីនធឺណិត

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
km: អ្នក​ត្រូវ​តភ្ជាប់​ទៅ​អ៊ីនធឺណិត​សិន ដើម្បី​ប្រើ​អំពើ​នេះ ។ ប្រអប់​នឹង​បង្ហាញ​បញ្ជី​ស្បែក​ពី​តំបន់បណ្ដាញ http://www.kde.org website ។ ចុច​ប៊ូតុង​ដំឡើង​ដែល​មាន​នៅ​ជាប់​នឹង​ស្បែក ដើម្បី​ដំឡើង​ស្បែក​នោះ ។

en: Remove Theme
km: យក​ស្បែក​ចេញ

en: Remove the selected theme from your disk
km: យក​ស្បែក​ដែលបាន​ជ្រើស​ចេញ​ពី​ថាស​របស់​អ្នក

en: This will remove the selected theme from your disk.
km: វា​នឹង​យក​ស្បែក​ដែលបាន​ជ្រើស​ចេញ​ពី​ថាស​របស់​អ្នក ។

en: Select the icon theme you want to use:
km: ជ្រើស​ស្បែក​រូប​តំណាង​ដែល​អ្នក​ចង់​ប្រើ ៖

en: Drag or Type Theme URL
km: អូស ឬ​វាយ URL របស់​ស្បែក

en: Unable to find the icon theme archive %1.
km: មិន​អាច​រក​ឃើញ​ប័ណ្ណសារ​ស្បែក​រូប​តំណាង %1 ។

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
km: មិន​អាច​ទាញ​យក​ប័ណ្ណសារ​ស្បែក​រូប​តំណាង​
    សូម​ពិនិត្យ​មើល​ថា​អាសយដ្ឋាន %1 គឺ​ត្រឹមត្រូវ ។

en: The file is not a valid icon theme archive.
km: ឯកសារ​មិន​មែន​ជា​ប័ណ្ណសារ​ស្បែក​រូប​តំណាង​ត្រឹមត្រូវ ។

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
km: បញ្ហា​មួយ​បាន​កើត​ឡើង កំឡុង​ពេល​ដំណើរការ​ដំឡើង ។ ទោះ​យ៉ាងណា ​ស្បែក​ភាគ​ច្រើន​ក្នុង​ប័ណ្ណសារ​ត្រូវ​បាន​ដំឡើង

en: Installing icon themes
km: កំពុង​ដំឡើង​ស្បែក​រូប​តំណាង

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
km: <qt>កំពុង​ដំឡើង​ស្បែក <strong>%1</strong></qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
km: <qt>តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​យក​ស្បែក​រូបតំណាង <strong>%1</strong> ចេញ​ឬ?<br /><br />វា​នឹង​លុប​ឯកសារ​ដែល​បាន​ដំឡើង​ដោយ​ស្បែក​នេះ ។</qt>

en: Confirmation
km: ការ​អះអាង

en: &Theme
km: ស្បែក

en: Ad&vanced
km: កម្រិត​ខ្ពស់

en: Icons
km: រូប​តំណាង

en: Icons Control Panel Module
km: ម៉ូឌុល​បន្ទះ​ត្រួត​ពិនិត្យ​រូប​តំណាង

en: (c) 2000-2003 Geert Jansen
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០២-២០០៣ ដោយ Geert Jansen
