kcmnotify - en to km translation catalogue (13 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
km: <h1>ការ​ជូន​ដំណឹង​របស់​ប្រព័ន្ធ​</h1>អនុញ្ញាត​ឲ្យ​មាន​ដំណោះ​ស្រាយ​ដ៏​មាន​ច្រើន​នៃ​ការ​ត្រួតត្រា​លើ​កម្មវិធី​ដែល​អ្នក​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជូន​ដំណឹង នៅ​ពេល​ព្រឹត្តិការណ៍​ពិត​ប្រាកដ​កើត​ឡើង ។ មាន​ជ្រើស​ជាច្រើន​ដូច​ជា​វិធី​ដែល​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ជូន​ដំណឹង​ ៖<ul><li>ដូចជា​កម្មវិធី​ដែ​ល​ត្រូវ​បាន​រចនា​ដើមមួយ​ ។ </li><li>ដេល​មាន​សំឡេង​ប៊ីប សំឡេង​ផ្សេង​ទៀត ។</li><li>តាមរយៈ​ប្រអប់​លេច​ឡើង​ជាមួយ​ព័ត៌មាន​បន្ថែម ។</li><li>តាម​ការ​កត់ត្រា​ព្រឹត្តិការណ៍​នៅ​ក្នុង​ឯកសារ​កំណត់​ហេតុ​ដោយ​មិន​បាន​បន្ថែម​តម្លៃ ឬ​សំឡេង​ណា​មួយ​ឡើយ ។</li></ul>

en: Event source:
km: ប្រភព​ព្រឹត្តិការណ៍ ៖

en: &Applications
km: កម្មវិធី​

en: &Player Settings
km: ការ​កំណត់​ឧបករណ៍​ចាក់

en: System Notification Control Panel Module
km: ម៉ូឌុល​បន្ទះ​ត្រួត​ពិនិត្យ​ការ​ជូន​ដំណឹង​របស់​ប្រព័ន្ធ

en: (c) 2002-2006 KDE Team
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០២-២០០៦ ដោយ​ក្រុម​អ្នក​បង្កើត​ KDE

en: Original implementation
km: ការ​ប្រតិបត្តិ​ដើម

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
km: ប្រើ​ប្រព័ន្ធ​សំឡេង​របស់ KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: 100%
km: ១០០%

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: 0%
km: ០%

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
km: ប្រើ​កម្មវិធី​ចាក់​ខាង​ក្រៅ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
km: កម្មវិធី​ចាក់ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
km: គ្មាន​លទ្ធផល​អូឌីយ៉ូ​
