kde-menu - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Menu item '%1' could not be highlighted.
km: មិន​អាច​បន្លិច​ធាតុ​ម៉ឺនុយ '%1' បានទេ ។

en: KDE Menu query tool.
    This tool can be used to find in which menu a specific application is shown.
    The --highlight option can be used to visually indicate to the user where
    in the KDE menu a specific application is located.
km: ឧបករណ៍​សំណួរ​​ម៉ឺនុយ KDE  ។
    ឧបករណ៍​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ក្នុង​ការ​ស្វែង​រក​ម៉ឺនុយ​ដែល​កម្មវិធី​ស្ថិត​នៅ​ក្នុង ។​
    ជម្រើស --highlight អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ដើម្បី​បង្ហាញ​ទៅ​អ្នក​ប្រើ​ដោយ​ផ្ទាល់​អំពី​ទីតាំង​ដែល​កម្មវិធី​មួយ​ស្ថិត​នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ ។

en: kde-menu
km: ម៉ឺនុយ kde

en: (c) 2003 Waldo Bastian
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៣ ដោយ Waldo Bastian

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Output data in UTF-8 instead of local encoding
km: បង្កើត​​ទិន្នន័យ​ជា UTF-8 ជំនួស​ឲ្យការ​អ៊ិនកូដ​​មូលដ្ឋាន

en: Print menu-id of the menu that contains
    the application
km: បោះពុម្ព​លេខ​សម្គាល់​ម៉ឺនុយ​របស់​ម៉ឺនុយ​ដែល​មាន
    កម្មវិធី

en: Print menu name (caption) of the menu that
    contains the application
km: បោះពុម្ព​ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ (ចំណងជើង) របស់​ម៉ឺនុយ​ដែល
    មាន​កម្មវិធី

en: Highlight the entry in the menu
km: បន្លិច​ធាតុ​បញ្ចូល​ក្នុង​ម៉ឺនុយ

en: Do not check if sycoca database is up to date
km: កុំ​ពិនិត្យមើល​​ប្រសិនបើ​​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ sycoca ទាន់សម័យ

en: The id of the menu entry to locate
km: លេខ​សម្គាល់​របស់​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ដែល​ត្រូវ​ផ្ទុក

en: You must specify an application-id such as 'kde4-konsole.desktop'
km: អ្នកត្រូវតែ​បញ្ជាក់​លេខសម្គាល់​កម្មវិធី ដូចជា 'kde4-konsole.desktop'

en: You must specify at least one of --print-menu-id, --print-menu-name or --highlight
km: អ្នក​ត្រូវ​បញ្ជាក់​លម្អិត​យ៉ាងហោច​ណាស់​មួយ​នៃ--print-menu-id, --print-menu-name ឬ --highlight

en: No menu item '%1'.
km: គ្មាន​ធាតុ​ម៉ឺនុយ '%1' ។

en: Menu item '%1' not found in menu.
km: រក​មិន​ឃើញ​ធាតុ​ម៉ឺនុយ '%1' ក្នុង​ម៉ឺនុយ ។
