kdebugdialog - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Debug Settings
km: ការ​កំណត់​បំបាត់​កំហុស

en: File
km: ឯកសារ​

en: Message Box
km: ប្រអប់​សារ

en: Shell
km: សែល

en: Syslog
km: កំណត់​ហេតុ​ប្រព័ន្ធ

en: None
km: គ្មាន

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
km: ព័ត៌មាន​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
km: បញ្ចេញ​លទ្ធផល​ទៅ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
km: កំហុស​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
km: បោះបង់​កំហុស​ធ្ងន់ធ្ងរ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
km: បិទ​លទ្ធផល​បំបាត់កំហុស​ទាំងអស់

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
km: ការ​ព្រមាន​

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
km: កំហុស​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: &Select All
km: ជ្រើស​ទាំង​អស់

en: &Deselect All
km: មិន​ជ្រើស​ទាំងអស់

en: A dialog box for setting preferences for debug output
km: ប្រអប់​ដែល​ប្រើ​សម្រាប់​កំណត់​ចំណូល​ចិត្ត ទៅ​ឲ្យ​លទ្ធផល​បំបាត់​កំហុស

en: Copyright 1999-2009, David Faure <email>faure@kde.org</email>
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ១៩៩៩-២០០៩ ដោយ David Faure <email>faure@kde.org</email>

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
km: បង្ហាញ​ប្រអប់​ដែល​ផ្ដល់​ពេញលេញ ជំនួស​ឲ្យ​ប្រអប់​បញ្ជី​លំនាំ​ដើម

en: Turn area on
km: បើក​តំបន់​

en: Turn area off
km: បិទ​តំបន់​
