kglobalaccel - en to km translation catalogue (6 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
km: ផ្លូវ​កាត់​សកល​សម្រាប់ %1 ត្រូវ​បាន​ចេញ​ផ្សាយ ។

en: The application %1 has registered a new global shortcut
km: កម្មវិធី %1 បាន​ចុះឈ្មោះ​ផ្លូវកាត់​ថ្មី

en: Open Global Shortcuts Editor
km: បើក​កម្មវិធីនិពន្ធ​ផ្លូវកាត់​សកល

en: KDE Global Shortcuts Service
km: សេវា​ផ្លូវកាត់​សកល​របស់ KDE

en: (C) 2007-2009  Andreas Hartmetz, Michael Jansen
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៧-២០០៩ ដោយ  Andreas Hartmetz, Michael Jansen

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ
