kio_man - en to km translation catalogue (24 entries)

en: No man page matching to %1 found.<br /><br />Check that you have not mistyped the name of the page that you want.<br />Check that you have typed the name using the correct upper and lower case characters.<br />If everything looks correct, then you may need to improve the search path for man pages; either using the environment variable MANPATH or using a matching file in the /etc directory.
km: រក​មិន​ឃើញ​ទំព័រ man ដែល​​ផ្គូផ្គង​នឹង​ %1 ឡើយ ។<br/><br/>សូម​ពិនិត្យ​មើល​ថា អ្នក​មិន​បាន​វាយ​ខុស​ឈ្មោះ​របស់​ទំព័រ​ដែល​អ្នក​ចង់​រក​ទេ ។<br/>ពិនិត្យ​មើលថា អ្នក​បាន​វាយ​ឈ្មោះ​ដោយប្រើ​តួអក្សរ​ធំតូច​ត្រឹមត្រូវ ។ <br/> បើ​​អ្វីៗ​ត្រឹម​ត្រូវ​ហើយ នោះ​ប្រហែល​ជា​អ្នក​ត្រូវ​ជម្រុញ​ផ្លូវ​ស្វែង​រក​ដ៏​ប្រសើរ​ជាង​មួយ​សម្រាប់​ទំព័រ​​សៀវភៅ​ដៃ ។ កំណត់​វា​ដោយ​ប្រើ​អថេរ​បរិស្ថាន MANPATH ឬ​ឯកសារ​ដែល​ដូច​ក្នុង​ថត /etc ។

en: Open of %1 failed.
km: ការ​បើក %1 បាន​បរាជ័យ ។

en: Man output
km: លទ្ធផល Man

en: <h1>KDE Man Viewer Error</h1>
km: <h1>កំហុស​ឧបករណ៍​មើល​របស់ KDE Man</h1>

en: There is more than one matching man page.
km: មាន​ទំព័រ​របស់​សៀវភៅ​ដៃ​ច្រើន​ជាង​មួយ ដែល​ផ្គូផ្គង​នឹង​ទំព័រ man ។

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
km: ចំណាំ ៖ បើអ្នក​អាន​ទំព័រ man ជា​ភាសា​របស់​អ្នក សូម​ជ្រាប​ថា វា​អាច​មាន​កំហុស​មួយ​ចំនួន ឬ​ហួស​សម័យ ក្នុង​ករណី​មាន​ចម្ងល់ អ្នក​គួរ​តែ​មើល​កំណែ​ជា​ភាសា​អង់គ្លេស ។

en: User Commands
km: ពាក្យ​បញ្ជា​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: System Calls
km: ការ​ហៅ​ប្រព័ន្ធ

en: Subroutines
km: ទម្រង់ការ​រង

en: Perl Modules
km: ម៉ូឌុល Perl

en: Network Functions
km: មុខងារ​បណ្ដាញ

en: Devices
km: ឧបករណ៍

en: File Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​ឯកសារ

en: Games
km: ល្បែង

en: Miscellaneous
km: ផ្សេងៗ

en: System Administration
km: ការ​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ

en: Kernel
km: ខឺណែល

en: Local Documentation
km: ឯកសារ​មូលដ្ឋាន

en: New
km: ថ្មី

en: UNIX Manual Index
km: លិបិក្រម​សៀវភៅ​ដៃ​របស់​យូនីក

en: Section %1
km: ភាគ %1

en: Index for Section %1: %2
km: លិបិក្រម​សម្រាប់​ភាគ %1 ៖ %2

en: Generating Index
km: កំពុង​បង្កើត​លិបិក្រម

en: Could not find the sgml2roff program on your system. Please install it, if necessary, and extend the search path by adjusting the environment variable PATH before starting KDE.
km: មិន​អាច​រក​ឃើញ​កម្មវិធី sgml2roff នៅ​ក្នុង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ។ សូម​ដំឡើង​វា បើ​ចាំបាច់ និង​ពង្រីក​ផ្លូវ​ស្វែង​រក ដោយ​លៃ​តម្រូវ PATH អថេរ​បរិស្ថាន មុន​ពេល​ចាប់​ផ្ដើម KDE ។
