kio_trash - en to km translation catalogue (25 entries)

en:  day |  days
km[0]: ថ្ងៃ

en: Delete files older than:
km: លុប​ឯកសារ​ចាស់​ជាង ៖

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
km: <para>ពិនិត្យ​ប្រអប់​នេះ​ដើម្បី​អនុញ្ញាត <b>ការ​លុប​ឯកសារ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ</b> ចាស់ជាង​តម្លៃ​ដែលបានបញ្ជាក់ ។ បិទវា <b>មិន</b> មិន​លុប​ធាតុ​ណាមួយ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​បន្ទាប់​ពី​ត្រាពេលវេលា​ពិតប្រាកដ</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
km: <para>កំណត់​ចំនួន​ថ្ងៃ​ដែល​ឯកសារ​អាច​នៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម ។ ឯកសារ​ចាស់ជាង​នេះ​នឹង​ត្រូ​វបាន​លុប​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ។</para>

en: Limit to maximum size
km: កំណត់​ទៅ​ទំហំ​អតិបរមា

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
km: <para>គូស​ធីក​ប្រអប់​នេះ ដើម្បី​កំណត់​ដែន​របស់​ធុងសំរាម​ទៅ​​ទំហំ​ថាស​សរុប ដែល​អ្នក​បញ្ជាក់​ខាង​ក្រោម ។ បើ​មិន​ដូច្នេះទេ វា​នឹង​មិន​ត្រូ​វបាន​កំណត់​ទេ ។</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
km: <para>នេះ​ជា​ទំហំ​ថាស​គិត​ជា​ភាគរយ​អតិបរមា​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បានប្រើ​សម្រាប់​ធុង​សំរាម ។</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
km: <para>នេះ​ជា​ទំហំ​ថាស​សរុប​ដែល​បានគណនា ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​សម្រាប់​ធុង​សំរាម​អតិបរមា ។</para>

en: Maximum size:
km: ទំហំ​អតិបរមា ៖

en: When limit reached:
km: នៅពេលដល់​ដែល​កំណត់ ៖

en: Warn Me
km: ព្រមាន​ខ្ញុំ

en: Delete Oldest Files From Trash
km: លុប​ឯកសារ​ចាស់ៗ​ពី​ធុងសំរាម

en: Delete Biggest Files From Trash
km: លុប​ឯកសារ​ធំបំផុត​ពី​ធុង​សំរាម

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
km: <para>នៅពេល​ដល់​ដែន​កំណត់ វា​នឹង​លុប​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​បានបញ្ជាក់​មុន ។ ប្រសិន​បើ​វា​ត្រូ​វបាន​កំណត់​ឲ្យ​ព្រមាន​អ្នក វា​នឹង​ធ្វើ​ដូច្នេះ​ជំនួស​ឲ្យ​ការ​លុប​ឯកសារ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ។</para>

en: Malformed URL %1
km: URL %1 មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
km: ថត %1 លែង​មាន​តទៅ​ទៀត​ហើយ ដូច្នេះ​វា​មិន​អាច​ស្តារ​ធាតុ​នេះ​​ទៅ​ទីតាំង​ដើម​របស់​វា​ឡើយ ។ អ្នក​អាច​បង្កើត​ថត​នោះ​ឡើង​វិញ និង​ប្រើ​ប្រតិបត្តិការ​ស្តារ​ឡើង​វិញ​ម្តង​ទៀត ឬ​អូស​ធាតុ​ទៅ​កន្លែង​ផ្សេង ដើម្បី​ស្ដារ​វា​ឡើង​វិញ ។

en: This file is already in the trash bin.
km: ឯកសារ​នេះ​មាន​នៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម​រួច​ហើយ ។

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
km: កំហុស​ខាង​ក្នុង​នៅ​ក្នុង copyOrMove មិនគួរ​កើត​ឡើង​ទេ

en: not supported
km: មិន​បានគាំទ្រ

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
km: កម្មវិធី​ជំនួយ​ក្នុង​ការ​គ្រប់គ្រង​ធុង​សំរាម​របស់ KDE
    ចំណាំ ៖ ដើម្បី​ផ្លាស់ទី​ឯកសារ​ទៅ​ធុង​សំរាម សូម​កុំប្រើ ktrash ប៉ុន្ដែ​ប្រើ "kfmclient move 'url' trash:/"

en: Empty the contents of the trash
km: សម្អាត​មាតិកា​របស់​ធុង​សំរាម

en: Restore a trashed file to its original location
km: ស្ដារ​ឯកសារ​ដែល​មាន​ក្នុង​ធុង​សំរាម ទៅ​ទីតាំង​ដើម​របស់​វា

en: Ignored
km: មិន​អើពើ

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
km: ធុង​សំរាម​បានដល់​ទំហំ​អតិបរមា​របស់​វា​ហើយ !
    ជម្រះ​ធុង​សំរាម​ដោយ​ដៃ ។

en: The file is too large to be trashed.
km: ឯកសារ​ធំពេក​មិន​អាច​ដាក់​ក្នុង​ធុងសំរាម ។
