knetattach - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ឲ្យ <i>ថត​បណ្ដាញ</i> នេះ ព្រម​ទាំង​អាសយដ្ឋាន​របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ច្រក និង​ផ្លូវ​របស់​ថត​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ និង​ចុច​ប៊ូតុង <b>រក្សា​ទុក & ត​ភ្ជាប់</b> ។

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ឲ្យ <i>ការ​ត​ភ្ជាប់​សែល​សុវត្ថិភាព</i> នេះ ព្រមទាំង​អាសយដ្ឋាន​របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ច្រក និង​ផ្លូវ​របស់​ថត​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ និង​ចុច​ប៊ូតុង <b>រក្សា​ទុក & ត​ភ្ជាប់</b> ។

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ឲ្យ <i>ការ​ត​ភ្ជាប់​ពិធីការ​ផ្ទេរ​ឯកសារ</i> នេះ ព្រមទាំង​អាសយដ្ឋាន​របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ និង​ផ្លូវ​របស់​ថត​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ និង​ចុច​ប៊ូតុង <b>រក្សា​ទុក & ត​ភ្ជាប់</b> ។

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ឲ្យ <i>ដ្រាយ​បណ្ដាញ​ម៉ៃក្រូសូហ្វ​វីនដូ</i> នេះ ព្រមទាំង​អសយដ្ឋាន​របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ និង​ផ្លូវ​របស់​ថត​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ និង​ចុច​ប៊ូតុង <b>រក្សា​ទុក & ត​ភ្ជាប់</b> ។

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
km: មិន​អាច​ត​ភ្ជាប់​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ។ សូម​ពិនិត្យ​មើល​ការ​កំណត់​របស់​អ្នក និង​​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត ។

en: Save && C&onnect
km: រក្សា​ទុក && ត​ភ្ជាប់

en: C&onnect
km: តភ្ជាប់

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
km: អ្នក​ជំនួយ​ការ​ថត​បណ្ដាញ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
km: បន្ថែម​ថត​បណ្ដាញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
km: ជ្រើស​ប្រភេទ​នៃ​ថត​បណ្ដាញ ដែល​អ្នក​ចង់​តភ្ជាប់​ទៅ និង​ចុច​ប៊ូតុង បន្ទាប់ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
km: ការ​តភ្ជាប់​ថ្មីៗ​នេះ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
km: ថត​បណ្ដាញ (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
km: សែល​សុវត្ថិភាព (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _ftp)
en: FT&P
km: FTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
km: ដ្រាយ​បណ្ដាញ &Microsoft® Windows®

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
km: ព័ត៌មាន​របស់​ថត​បណ្ដាញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ឲ្យ <i>%1</i> នេះ ព្រមទាំង​អាសយដ្ឋាន​របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ច្រក និង​ផ្លូវ​របស់​ថត​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ និង​ចុច​ប៊ូតុង បន្ទាប់ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
km: ឈ្មោះ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
km: អ្នក​ប្រើ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
km: ច្រក ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
km: ពិធីការ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
km: ថត ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
km: ការ​អ៊ិនកូដ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
km: បង្កើត​រូប​តំណាង​សម្រាប់​ថត​ពី​ឆ្ងាយ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
km: ប្រើ​ការ​អ៊ីនគ្រីប

en: KDE Network Wizard
km: អ្នក​ជំនួយ​ការ​បណ្ដាញ KDE

en: (c) 2004 George Staikos
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៤ ដោយ George Staikos

en: Primary author and maintainer
km: អ្នក​និពន្ធ​ដំបូង និង អ្នក​ថែទាំ
