knotify4 - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
km: ការ​ជូន​ដំណឹង​ឧបករណ៍

en: Could not mount the following device: %1
km: មិនអាច​ម៉ោន​ឧបករណ៍​ដូច​ខាងក្រោម​បាន​ទេ ៖ %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
km: មិន​អាច​អាន់ម៉ោន​ឧបករណ៍​ដូច​ខាង​ក្រោម​បាន​ទេ ៖ %1
    ឯកសារ​មួយ ឬ​ច្រើន​នៅ​លើ​ឧបករណ៍​នេះ​ត្រូវបាន​បើក​នៅ​ក្នុង​កម្មវិធី

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
km: ឧបករណ៍​ដូច​ខាងក្រោម​ឥឡូវ​អាច​យកចេញ​ដោយ​សុវត្ថិភាព ​៖ %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
km: មិនអាច​ច្រាន​ឧបករណ៍​ដូច​ខាងក្រោម​ចេញ​បាន​ទេ ៖ %1
    ឯកសារ​មួយ ឬច្រើន​នៅ​លើ​ឧបករណ៍​ត្រូវ​បានបើក​ក្នុង​កម្មវិធី

en: The following device can now be safely removed: %1
km: ឧបករណ៍​ដូច​ខាងក្រោម​​ឥឡូវ​​អាច​យក​ចេញ​ដោយ​សុវត្ថិភាព​ ៖ %1

en: KDE Notification Daemon
km: ដេមិន​ជូន​ដំណឹង KDE

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ១៩៩៧-២០០៨ ដោយ​អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍​ KDE

en: Current Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ​បច្ចុប្បន្ន

en: Previous Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ​មុន

en: Sound support
km: ការ​គាំទ្រ​សំឡេង

en: Porting to KDE 4
km: បង្កើត​កំណែ​ថ្មី​សម្រាប់ KDE ៤

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​ចាប់ផ្ដើម​សេវា​អត្ថបទ​ត្រូវ​និយាយ​របស់ Jovie
