kquitapp - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Command-line application quitter
km: កម្មវិធី​បិទ​កម្មវិធី​បន្ទាត់​ពាក្យ​បញ្ជា

en: Quit a D-Bus enabled application easily
km: ចេញ​ពី​កម្មវិធី​ដែល​បាន​បើក​ដោយ D-Bus យ៉ាងងាយស្រួល

en: (c) 2006, Aaron Seigo
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៦ ដោយ Aaron Seigo

en: Current maintainer
km: អ្នក​ថែទាំបច្ចុប្បន្ន

en: Full service name, overrides application name provided
km: ឈ្មោះ​សេវា​ពេញលេញ បដិសេធ​ឈ្មោះ​កម្មវិធី​ដែលបាន​ផ្ដល់

en: Path in the D-Bus interface to use
km: ផ្លូវ​នៅក្នុង​ចំណុចប្រទាក់ D-Bus ដែលត្រូវប្រើ

en: The name of the application to quit
km: ឈ្មោះ​កម្មវិធី​ដែលត្រូវ​ចេញ

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
km: កម្មវិធី %1 មិនអាច​រក​ឃើញ​ ដោយ​ប្រើ​សេវា %2 និង​ផ្លូវ %3 ។

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​ចេញ​ពី​កម្មវិធី %1 ។ កំហុស​បាន​រាយការណ៍​គឺ ៖
    
         %2 : %3
