kreadconfig - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
km: អាន​ធាតុ​បញ្ចូល KConfig - សម្រាប់​ប្រើ​ក្នុង​ស្គ្រីប​សែល

en: (c) 2001 Red Hat, Inc.
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០១ ដោយ Red Hat, Inc.

en: Use <file> instead of global config
km: ប្រើ <file> ជំនួស​ឲ្យ​ការ​កំណត់​ជា​សកល

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
km: ក្រុម​ត្រូវ​មើល ។ ប្រើ​ដដែល​ៗ​សម្រាប់​ក្រុម​ខាង​ក្នុង ។

en: Key to look for
km: ពាក្យ​គន្លឹះ​ដែល​ត្រូវ​ស្វែងរក

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំ​ដើម

en: Type of variable
km: ប្រភេទ​អថេរ
