plasmapkg - en to km translation catalogue (47 entries)

en: Install, list, remove Plasma packages
km: ដំឡើង បញ្ជី យក​កញ្ចប់​ប្លាស្មា​ចេញ

en: Addon Name
km: ឈ្មោះ​ឧបករណ៍​បន្ថែម

en: Service Type
km: ប្រភេទ​សេវា​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Package types that are installable with this tool:
km: ប្រភេទ​កញ្ចប់​ដែល​​អាច​ដំឡើង​បាន​ជា​មួយ​ឧបករណ៍​នេះ ៖

en: Built in:
km: ជាប់ ៖

en: DataEngine
km: ម៉ាស៊ីន​ទិន្នន័យ​

en: Layout Template
km: ពុម្ព​ប្លង់​

en: Plasmoid
km: ប្លាស្មយ​

en: Runner
km: កម្មវិធី​រត់​

en: Theme
km: ស្បែក​

en: Wallpaper Images
km: ផ្ទាំង​រូបភាព​

en: Wallpaper Plugin
km: កម្មវិធី​ជំនួយ​ផ្ទាំង​រូបភាព​

en: KWin Effect
km: បែបផែន KWin

en: KWin Window Switcher
km: កម្មវិធី​ប្ដូរ​បង្អួច KWin

en: KWin Script
km: ស្គ្រីប KWin

en: Provided by plugins:
km: បាន​ផ្ដល់​ដោយ​កម្មវិធី​ជំនួយ ៖

en: Provided by .desktop files:
km: បាន​ផ្ដល់​ដោយ​​ឯកសារ .desktop ៖

en: Plasma Package Manager
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​កញ្ចប់​ប្លាស្មា

en: (C) 2008, Aaron Seigo
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៨ ដោយ Aaron Seigo

en: Original author
km: អ្នកនិពន្ធ​ដើម

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
km: បង្កើត​ SHA1 hash សម្រាប់​កញ្ចប់​នៅ <path>

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
km: សម្រាប់​ការ​ដំឡើង ឬ​យកចេញ ប្រតិបត្តិការ​នៅ​លើ​កញ្ចប់​ដែល​បាន​ដំឡើង​សម្រាប់​អ្នកប្រើ​ទាំង​អស់ ។

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, e.g. theme, wallpaper, plasmoid, dataengine, runner, layout-template, etc.
km: ប្រភេទ​កញ្ចប់ ឧ. ស្បែក ផ្ទាំង​រូបភាព plasmoid  ម៉ាស៊ីន​ទិន្នន័យ កម្មវិធី​រត់ ពុម្ព​ប្លង់​ ។ល។

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
km: ដំឡើង​កញ្ចប់​នៅ <path>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
km: ធ្វើ​ឲ្យ​កញ្ចប់​ប្រសើរ​ឡើង​នៅ <path>

en: List installed packages
km: រាយ​កញ្ចប់​ដែល​បាន​ដំឡើង

en: lists all known Package types that can be installed
km: រាយក​ប្រភេទ​កញ្ចប់​ដែល​ស្គាល់​ទាំងអស់​ដែល​អាច​ត្រូវ​បាន​ដំឡើង

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
km: យក​កញ្ចប់​ដែល​មានឈ្មោះ <name> ចេញ

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
km: ផ្លូវ​ពេញលេញ​ទៅកញ្ចប់ root ។ ប្រសិនបើ​មិន​បានផ្ដល់​ទេ បន្ទាប់​មក​ថត​ទិន្នន័យ​ស្តង់ដារ​សម្រាប់​សម័យ​របស់ KDE នឹង​ត្រូវ​បាន​ស្វែងរក​ជំនួស​វិញ ។

en: Failed to generate a Package hash for %1
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងកា​របង្កើត​កញ្ចប់ hash សម្រាប់ %1

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
km: SHA1 hash សម្រាប់​កញ្ចប់​នៅ %1: '%2'

[ctx: package type]
en: wallpaper
km: ផ្ទាំង​រូបភាព

[ctx: package type]
en: plasmoid
km: ប្លាស្មយ

[ctx: package type]
en: theme
km: ស្បែក

[ctx: package type]
en: dataengine
km: ម៉ាស៊ីនទិន្នន័យ

[ctx: package type]
en: runner
km: កម្មវិធី​រត់

[ctx: package type]
en: wallpaperplugin
km: កម្មវិធី​ជំនួយ​ផ្ទាំង​រូបភាព

[ctx: package type]
en: layout-template
km: ពុម្ព​ប្លង់

en: Could not find a suitable installer for package of type %1
km: មិនអាច​រក​កម្មវិធី​ដំឡើង​ដែល​សមរម្យ​សម្រាប់​កញ្ចប់​ប្រភេទ %1 បានទេ

en: Could not load installer for package of type %1. Error reported was: %2
km: មិនអាច​ផ្ទុក​កម្មវិធី​ដំឡើង​សម្រាប់​កញ្ចប់​នៃ %1 បានទេ ។ កំហុស​ដែល​បានរាយការណ៍​គឺ ៖ %2

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict each other, please select only one.
km: ជម្រើស packageroot និង​សកល​ប៉ះទង្គិច​គ្នា សូម​ជ្រើស​តែ​មួយ​បាន​ហើយ ។

en: Successfully removed %1
km: បាន​យក %1 ចេញ​ដោយ​ជោគជ័យ

en: Removal of %1 failed.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​យក %1 ចេញ ។

en: Successfully installed %1
km: បាន​ដំឡើង %1 ដោយ​ជោគជ័យ

en: Installation of %1 failed.
km: បានបរាជ័យ​ក្នុងការ​ដំឡើង %1 ។

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
km: មួយ​ក្នុងចំណោម​នៃ​ការដំឡើង យកចេញ ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ​ឡើង ឬ​បញ្ជី​ដែល​ត្រូវការ ។ required.
