kolf - en to km translation catalogue (134 entries)

en: No configuration options
km: គ្មាន​ជម្រើស​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ទេ

en: Add object:
km: បន្ថែម​វត្ថុ ៖

en: Course name:
km: ឈ្មោះ​ទីលាន​ប្រកួត៖

en: Course author:
km: អ្នក​បង្កើត​ទីលាន​ប្រកួត

en: Par:
km: កម្រិត​ចំនួន​​ត្រូវ​វាយ​ចូល​រន្ធ​នីមួយ​ៗ ៖

en: Maximum:
km: អតិបរមា ​៖

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
km: ចំនួន​វាយ​អតិបរមា​ដែល​អ្នក​លេង​អាច​វាយ​បញ្ចូល​រន្ធ​នេះ​បាន​ ។

en: Maximum number of strokes
km: ចំនួន​វាយ​អតិបរមា

en: Unlimited
km: មិនកំណត់

en: Show border walls
km: បង្ហាញ​ជញ្ជាំង​ព្រំដែន

en: Course Author
km: អ្នកនិពន្ធ​ទីលាន​ប្រកួត

en: Course Name
km: ឈ្មោះ​ទីលាន​ប្រកួត

en: Drop Outside of Hazard
km: ធ្លាក់​ទៅ​ក្រៅ​កន្លែង​គ្រោះថ្នាក់

en: Rehit From Last Location
km: វាយ​សារ​ជា​ថ្មី​ពី​ទីតាំង​ចាស់

en: What would you like to do for your next shot?
km: តើ​អ្នក​នឹង​ធ្វើ​អ្វី​សម្រាប់​ការ​វាយ​បន្ទាប់

en: %1 is in a Hazard
km: %1 នៅ​ក្នុង​កន្លែង​គ្រោះថ្នាក់

en: %1 will start off.
km: %1 នឹង​ចាប់ផ្ដើម

en: New Hole
km: រន្ធ​ថ្មី

en: Course name: %1
km: ឈ្មោះ​ទីលាន​ប្រកួត៖ %1

en: Created by %1
km: បង្កើត​ដោយ %1

en: %1 holes
km: %1 រន្ធ

en: Course Information
km: ព័ត៌មាន​ទីលាន​ប្រកួត

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
km: រន្ធ​នេះ​ប្រើ​កម្មវិធី​បន្ថែម​ដូច​ខាងក្រោម តើ​កម្មវិធី​មួយ​ណា​ដែល​អ្នក​មិនបា​ន​ដំឡើង

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
km: មាន​ការ​ផ្លាស់​ប្ដូរ​ដែល​មិន​បាន​រក្សា​ទុក​ចំពោះ​រន្ធ​បច្ចុប្បន្ន រក្សា​ទុក​ពួក​វា​ទេ ?

en: Unsaved Changes
km: ការ​ផ្លាស់​ប្ដូរ​ដែល​មិន​បាន​រក្សាទុក

en: Save &Later
km: រក្សា​ទុក​នៅ​ពេល​ក្រោយ

en: Pick Kolf Course to Save To
km: រើស​ទីលាន​ប្រកួត Kolf ដើម្បី​រក្សា​ទុក​ទៅ​កាន់

en: &Do not ask again
km: កុំ​សួរ​ម្ដង​ទៀត

en: Slope
km: ទី​ជម្រាល

en: Puddle
km: គ្រលុក

en: Wall
km: ជញ្ជាំង

en: Cup
km: រន្ធ

en: Sand
km: ខ្សាច់

en: Windmill
km: កង្ហារ​ខ្យល់

en: Black Hole
km: រន្ធ​ពណ៌​ខ្មៅ

en: Floater
km: ទម្រ

en: Bridge
km: ស្ពាន

en: Sign
km: សញ្ញា

en: Bumper
km: របាំង

en: Save &Course
km: រក្សា​ទុក​ទីលាន​ប្រកួត

en: Save &Course As...
km: រក្សា​ទុក​ទីលាន​ប្រកួត​ជា​...

en: &Save Game
km: រក្សា​ល្បែង​ទុក

en: &Save Game As...
km: រក្សាល្បែង​ទុក​ជា

en: &Edit
km: កែសម្រួល

en: &New
km: ថ្មី

en: &Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: &Undo Shot
km: មិន​ធ្វើ​កាវាយវិ​ញ

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
km: ផ្លាស់​ទៅ​កាន់រន្ធ

en: &Next Hole
km: រន្ធ​បន្ទាប់

en: &Previous Hole
km: រន្ធ​មុន

en: &First Hole
km: រន្ធ​ទីមួយ

en: &Last Hole
km: រន្ធ​ចុង​ក្រោយ

en: &Random Hole
km: រន្ធ​ចៃដន្យ

en: Enable &Mouse for Moving Putter
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ប្រើ​​​កណ្ដុរ ​ដើម្បី​ផ្លាស់​ទី​ឈើ​វាយ​កូន​ហ្គោល

en: Enable &Advanced Putting
km: អនុញ្ញាត​ការ​វាយ​ចូល​រន្ធ​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Show &Info
km: បង្ហាញ​ព័ត៌មាន

en: Show Putter &Guideline
km: បង្ហាញ​ឈើ​វាយ​កូន​ហ្គោល​ និង​គោល​ការ​ណែនាំ

en: Enable All Dialog Boxes
km: អនុញ្ញាត​​ប្រអប់​ទាំងអស់

en: Play &Sounds
km: ចាក់​សំឡេង

en: &About Course
km: អំពី​ទីលាន​ប្រកួត

en: &Tutorial
km: បង្រៀន

en: Par
km: កម្រិត​ចំនួន​ត្រូវ​វាយ​ចូល​រន្ធ​នីមួយ​ៗ

en:  and
km: និង

en: %1 tied
km: %1 ស្មើ​គ្នា

en: %1 won!
km: %1 ឈ្នះ

en: High Scores for %1
km: ពិន្ទុ​ខ្ពស់​សម្រាប់ %1

en: Pick Saved Game to Save To
km: រើស​ល្បែង​ដែល​បាន​រក្សា​ទុក​ដើម្បី​រក្សា​ទុក​ទៅ​កាន់

en: Pick Kolf Saved Game
km: រើស​ល្បែង​ដែល​រក្សា​ Kolf ទុក

en: %1's turn
km: វេន​របស់ ​%1

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
km: ពិន្ទុ​របស់ %1 បាន​ដល់​អតិបរមា​សម្រាប់​រន្ធ​នេះ

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
km: រន្ធ

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
km: ទៅ

en: Enable show/hide
km: បើក បង្ហាញ​/​លាក់

en: Slow
km: យឺត

en: Fast
km: លឿន

en: Vertical
km: បញ្ឈរ

en: Horizontal
km: ផ្ដេក

en: Diagonal
km: អង្កត់​ទ្រូង​

en: Opposite Diagonal
km: អង្កត់​ទ្រូង​ឈមគ្នា​

en: Elliptic
km: ជា​​​​​រាង​ពង​ក្រពើ

en: Reverse direction
km: បញ្ច្រាស​ទិសដៅ

en: Unmovable
km: មិន​អាច​ផ្លាស់​ទី​បាន

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
km: ថា​តើ​​ទី​ជម្រាល​នេះ​អាច​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់​ទី​ដោយ​វត្ថុ​ផ្សេង​ទៀត​ ដូច​ជា​ទម្រ​ដែរ​​​ឬ​ទេ​ ។

en: Grade:
km: កម្រិត

en: KDE Minigolf Game
km: ល្បែង​ហ្គោល​ខ្នាត​តូច​របស់​ KDE

en: (c) 2002-2010, Kolf developers
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ​ ២​០​០​២-២​០​១​០​ ដោយ​អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍​ Kolf

en: Current maintainer
km: អ្នក​ថែ​ទាំ​បច្ចុប្បន្ន

en: Former main author
km: អ្នក​និពន្ធ​​​សំខាន់​មុន​

en: Advanced putting mode
km: របៀប​វាយ​បញ្ចូល​រន្ធ​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Border around course
km: ស៊ុម​ជុំវិញ​ទីលាន​ប្រកួត

en: Some good sound effects
km: បែបផែន​សំឡេង​​ល្អ​ខ្លះ

en: Wall-bouncing help
km: ជំនួយ​ជញ្ជាំង​លោត

en: Suggestions, bug reports
km: ការ​ផ្ដល់​យោបល់​ និង​​របាយ​ការណ៍​កំហុស

en: Developer of Box2D physics engine
km: អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍​ម៉ាស៊ីន​រូប​វិទ្យា​ Box2D

en: Vector class (Kolf 1)
km: ថ្នាក់​វ៉ិចទ័រ​ (Kolf ១)

en: Working wall-bouncing algorithm (Kolf 1)
km: ក្បួន​ដោះ​ស្រាយ​ជញ្ជាំង​លោត​ដែល​សកម្ម​ (Kolf ១)

en: File
km: ឯកសារ

en: Print course information and exit
km: បោះពុម្ព​ព័ត៌មាន​ទីលាន​ប្រកួត ហើយ​ចាក​ចេញ

en: By %1
km: ត្រឹម​ %1

en: par %1
km: កម្រិត​ចំនួន​វាយ​ចូល​រន្ធ​នីមួយ​ៗ​ %1

en: Course %1 does not exist.
km: មិន​មាន​ទី​លាន​ប្រកួត​ %1 ទេ ។

en: New Game
km: ល្បែង​ថ្មី

en: Players
km: អ្នកលេង

en: &New Player
km: អ្នកលេង​ថ្មី

en: Choose Course to Play
km: ជ្រើស​ទីលាន​ប្រកួត​សម្រាប់​លេង

en: Course
km: ទីលាន​ប្រកួត

en: Create New
km: បង្កើត​ថ្មី

en: You
km: អ្នក

en: Highscores
km: ពិន្ទុ​ខ្ពស់

en: Add...
km: បន្ថែម...

en: Remove
km: យក​ចេញ

en: Game Options
km: ជម្រើស​ល្បែង

en: Options
km: ជម្រើស​

en: &Strict mode
km: របៀប​តឹងរ៉ឹង

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
km: ចំពោះ​​របៀប​តឹង​រ៉ឹង​​ មិន​ធ្វើ​វិញ​  ការ​កែ​សម្រួល​ ការ​ប្ដូរ​រន្ធ​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ទេ​ ។ ជា​ទូ​ទៅ​សម្រាប់​ តែ​ក្នុង​ការ​ប្រកួត​ប៉ុណ្ណោះ​ ។ ពិន្ទុ​ខ្ពស់​រក្សា​ទុក​បាន​តែ​នៅ​ក្នុង​របៀប​តឹង​រ៉ឹង​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Par %1
km: ចំនួន​កម្រិត​វាយ​ចូល​រន្ធ​នីមួយ​ៗ​ %1

en: %1 Holes
km: %1 រន្ធ

en: Pick Kolf Course
km: រើស​ទីលាន​ប្រកួត Kolf

en: Chosen course is already on course list.
km: ទីលាន​ប្រកួត​ដែល​ជ្រើសរើស​មាន​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី​ទី​លាន​ប្រកួត​រួច​ហើយ ។

en: Player %1
km: អ្នក​លេង %1

en:  degree |  degrees
km[0]:  ដឺក្រេ

en: Exiting ball angle:
km: មុំ​បាល់​ដែល​បាន​ចេញ​​ ៖

en: Minimum exit speed:
km: ល្បឿន​ចេញ​អប្បបរមា ៖

en: Maximum exit speed:
km: ល្បឿន​ចេញ​អតិបរមា ៖

en: &Top
km: កំពូល

en: &Left
km: ឆ្វេង

en: &Right
km: ស្ដាំ

en: &Bottom
km: បាត

en: Walls on:
km: ជញ្ជាំង​បើក ៖

en: Sign HTML:
km: សញ្ញា HTML ៖

en: Windmill on top
km: កង្ហារ​ខ្យល់​នៅ​ខាង​លើ​

en: Moving speed
km: ល្បឿន​ផ្លាស់​ទី

en: New Text
km: អត្ថបទ​ថ្មី

en: Total
km: សរុប
