kcmcrypto - en to km translation catalogue (174 entries)

en: X509 Certificate Export
km: ការ​នាំចេញ​វិញ្ញាបនបត្រ X509

en: Format
km: ទ្រង់ទ្រាយ

en: &PEM
km: PEM

en: &Netscape
km: Netscape

en: &DER/ASN1
km: DER/ASN1

en: &Text
km: អត្ថបទ

en: Filename:
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ ៖

en: &Export
km: នាំចេញ

en: &Cancel
km: បោះបង់

en: Internal error. Please report to kfm-devel@kde.org.
km: កំហុស​ខាង​ក្នុង ។ សូម​រាយការណ៍​ទៅកាន់ kfm-devel@kde.org ។

en: Error converting the certificate into the requested format.
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​បម្លែង​វិញ្ញាបនបត្រ​ទៅ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ​ដែល​បាន​ស្នើ ។

en: Error opening file for output.
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​បើក​ឯកសារ​សម្រាប់​ការ​បង្ហាញ ។

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, D_GenCert)
en: Certificate Creation Wizard
km: អ្នក​ជំនួយការ​បង្កើត​វិញ្ញាបនបត្រ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, T_CertType)
en: Certificate type:
km: ប្រភេទ​វិញ្ញាបនបត្រ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Passphrase:
km: ឃ្លា​សម្ងាត់ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Passphrase (verify):
km: ឃ្លា​សម្ងាត់ (ផ្ទៀងផ្ទាត់) ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Country code:
km: លេខ​កូដ​ប្រទេស ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: State or province (in full):
km: រដ្ឋ ឬ​ខេត្ត (សរសេរ​ពេញ) ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: City:
km: ទីក្រុង ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Organization name:
km: ឈ្មោះ​អង្គការ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Organizational unit/group:
km: ក្រុម​/​ឯកតា​នៃ​អង្គការ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Full hostname of the server:
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​ពេញ​របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: Email address:
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10)
en: Days valid:
km: ថ្ងៃ​មាន​សុពលភាព ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox1)
en: Self sign
km: ចុះហត្ថលេខា​ផ្ទាល់ខ្លួន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11)
en: Digest:
km: Digest ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12)
en: Alias:
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox2)
en: Use DSA instead of RSA
km: ប្រើ DSA ជំនួស RSA

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Bit strength:
km: ក្រិត​ប៊ីត ៖

en: %1 (%2 of %3 bits)
km: %1 (%2 នៃ %3 ប៊ីត)

en: <h1>Crypto</h1> This module allows you to configure SSL for use with most KDE applications, as well as manage your personal certificates and the known certificate authorities.
km: <h1>Crypto</h1> ម៉ូឌុល​នេះ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ SSL សម្រាប់​ប្រើ​ជាមួយ​កម្មវិធី KDE ភាគច្រើន ព្រមទាំង​គ្រប់គ្រង​វិញ្ញាបនបត្រ​ផ្ទាល់ខ្លួន​របស់​អ្នក និង​​អាជ្ញាធរ​វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​ស្គាល់ ។

en: KDE Crypto Control Module
km: ម៉ូឌុលត្រួត​ពិនិត្យ Crypto របស់ KDE

en: (c) 2000 - 2001 George Staikos
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០០ - ២០០១ ដោយ George Staikos

en: SSL Ciphers to Use
km: SSL Ciphers ដែលត្រូវប្រើ

en: Select the ciphers you wish to enable when using the SSL protocol. The actual protocol used will be negotiated with the server at connection time.
km: ជ្រើស ciphers ដែលអ្នក​ចង់​អនុញ្ញាត​នៅពេល​ដែល​ប្រើ​ពិធីការ SSL ។ ពិធីការ​ពិត​ដែលបាន​ប្រើ នឹង​ត្រូវបាន​ទាក់ទង​ជាមួយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នៅពេល​តភ្ជាប់ ។

en: Cipher Wizard
km: អ្នកជំនួយការ Cipher

en: Strong Ciphers Only
km: តែ Ciphers ខ្លាំង​តែប៉ុណ្ណោះ

en: Export Ciphers Only
km: នាំចេញ​តែ Ciphers ប៉ុណ្ណោះ

en: Enable All
km: អនុញ្ញាត​ទាំងអស់

en: <qt>Use these preconfigurations to more easily configure the SSL encryption settings. You can choose among the following modes:<ul><li><b>Strong Ciphers Only:</b> Select only the strong (&gt;= 128 bit) encryption ciphers.</li><li><b>Export Ciphers Only:</b> Select only the weak ciphers (&lt;= 56 bit).</li><li><b>Enable All:</b> Select all SSL ciphers and methods.</li></ul></qt>
km: <qt>ប្រើ​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ជាមុន ដើម្បី​ឲ្យ​ងាយស្រួល​ក្នុង​ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​​ការកំណត់​អ៊ិនគ្រីប SSL ។ អ្នក​អាចជ្រើស​ក្នុង​ចំណោម​របៀប​ខាងក្រោម​បាន ៖<ul><li><b>តែ Ciphers ខ្លាំង​ប៉ុណ្ណោះ ៖</b> ជ្រើស​តែ ciphers ការ​អ៊ិនគ្រីប​ខ្លាំង (&gt;= 128 ប៊ីត) ប៉ុណ្ណោះ ។</li><li><b>នាំចេញ​តែ Ciphers ប៉ណ្ណោះ ៖</b> ជ្រើស​តែ ciphers​ ខ្សោយ (&lt;= 56 ប៊ីត) ប៉ុណ្ណោះ ។</li><li><b>អនុញ្ញាត​ទាំងអស់ ៖</b> ជ្រើស ciphers SSL និង​វិធីសាស្ដ្រ​ទាំងអស់ ។</li></ul></qt>

en: Warn on &entering SSL mode
km: ព្រមាន​អំពី​ការ​ចូល​របៀប SSL

en: If selected, you will be notified when entering an SSL enabled site
km: ប្រសិនបើ​បាន​ជ្រើស អ្នក​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជូន​ដំណឹង នៅពេល​បញ្ចូល​តំបន់ SSL ដែល​បាន​បើក

en: Warn on &leaving SSL mode
km: ព្រមាន​អំពី​ការ​ចាក​ចេញ​ពី​របៀប SSL

en: If selected, you will be notified when leaving an SSL based site.
km: ប្រសិន​បើបាន​ជ្រើស អ្នក​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជូន​ដំណឹង នៅពេល​ដែល​ចាក​ចេញ​ពីតំបន់​ដែល​មាន​មូលដ្ឋាន​លើ SSL

en: Warn on sending &unencrypted data
km: ព្រមាន​អំពី​ការ​ផ្ញើ​ទិន្នន័យ​ដែល​មិន​បាន​អ៊ិនគ្រីប

en: If selected, you will be notified before sending unencrypted data via a web browser.
km: ប្រសិនបើ​បាន​ជ្រើស អ្នក​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជូនដំណឹង មុន​ពេល​ផ្ញើ​ទិន្នន័យ​ដែល​មិន​បាន​អ៊ិនគ្រីប​តាម​រយៈ​កម្មវិធី​រុករក​បណ្តាញ ។

en: Warn on &mixed SSL/non-SSL pages
km: ព្រមាន​អំពី​ទំព័រ SSL/មិន​មែន SSL ដែល​បាន​លាយ​គ្នា

en: If selected, you will be notified if you view a page that has both encrypted and non-encrypted parts.
km: ប្រសិនបើ​បាន​ជ្រើស អ្នក​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជូនដំណឹង នៅពេល​អ្នក​មើល​ទំព័រ​មួយ​ដែល​មាន​ទាំង​ផ្នែក​ដែល​បាន​អ៊ិនគ្រីប និង​មិនបាន​អ៊ិនគ្រីប ។

en: Path to OpenSSL Shared Libraries
km: ផ្លូវ​ទៅ​បណ្ណាល័យ​ដែល​បានចែក​រំលែក OpenSSL

en: &Test
km: សាកល្បង

en: Use EGD
km: ប្រើ EGD

en: Use entropy file
km: ប្រើ​ឯកសារ entropy​

en: Path to EGD:
km: ផ្លូវ​ទៅ​កាន់ EGD ៖

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the entropy gathering daemon (EGD) for initializing the pseudo-random number generator.
km: ប្រសិនបើ​បាន​ជ្រើស នោះ OpenSSL នឹង​ត្រូវ​បាន​ស្នើ​ឲ្យ​ប្រើ entropy gathering daemon (EGD) ដើម្បីចាប់ផ្តើម​កម្មវិធី​បង្កើត​ចំនួន pseudo-random ។

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the given file as entropy for initializing the pseudo-random number generator.
km: ប្រសិន​បើ​បាន​ជ្រើស OpenSSL នឹង​ត្រូវ​បាន​ស្នើឲ្យ​ប្រើ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្តល់​ជា entropy ដើម្បី​ចាប់ផ្តើម​កម្មវិធី​បង្កើត​ចំនួន pseudo-random ។

en: Enter the path to the socket created by the entropy gathering daemon (or the entropy file) here.
km: បញ្ចូល​ផ្លូវទៅកាន់​រន្ធ​ដែល​បាន​បង្កើត​ដោយ​ដេមិន​ប្រមូល entropy (ឬ​ឯកសារ entropy) នៅ​ទីនេះ ។

en: Click here to browse for the EGD socket file.
km: ចុច​ទីនេះ​ដើម្បី​រក​មើល​ឯកសារ​រន្ធ EGD ។

en: This list box shows which certificates of yours KDE knows about. You can easily manage them from here.
km: ប្រអប់​បញ្ជី​នេះ​បង្ហាញ​ពី​វិញ្ញាបនបត្រ​របស់​អ្នក​ដែល KDE ដឹង​ ។ អ្នក​អាច​គ្រប់គ្រង​​វា​ដោយ​ងាយស្រួល​នៅ​ទីនេះ ។

en: Common Name
km: ឈ្មោះ​ទូទៅ

en: Email Address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: I&mport...
km: នាំចូល...

en: &Export...
km: នាំចេញ...

en: Remo&ve
km: យកចេញ

en: &Unlock
km: ដោះសោ

en: Verif&y
km: ផ្ទៀងផ្ទាត់

en: Chan&ge Password...
km: ផ្លាស់ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់...

en: This is the information known about the owner of the certificate.
km: នេះ​ជា​ព័ត៌មាន​ដែល​ដឹង​អំពី​ម្ចាស់​វិញ្ញាបនបត្រ ។

en: This is the information known about the issuer of the certificate.
km: នេះ​ជា​ព័ត៌មាន​ដែល​ដឹង​អំពី​អ្នកចេញ​វិញ្ញាបនបត្រ ។

en: Valid from:
km: មានសុពលភាព​ពី ៖

en: Valid until:
km: មានសុពលភាព​ដល់ ៖

en: The certificate is valid starting at this date.
km: វិញ្ញាបនបត្រ​មាន​សុពលភាព​ចាប់​ពី​កាលបរិច្ឆេទ​នេះ ។

en: The certificate is valid until this date.
km: វិញ្ញាបនបត្រ​មាន​សុពលភាព​រហូត​ដល់កាលបរិច្ឆេទ​នេះ ។

en: MD5 digest:
km: MD5 digest ៖

en: A hash of the certificate used to identify it quickly.
km: hash របស់​វិញ្ញាបនបត្រ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ដើម្បី​បញ្ជាក់​វា​ឲ្យ​បាន​លឿន ។

en: On SSL Connection...
km: លើ​ការ​តភ្ជាប់ SSL...

en: &Use default certificate
km: ប្រើ​វិញ្ញាបនបត្រ​លំនាំដើម

en: &List upon connection
km: រាយ​​លើ​ការ​តភ្ជាប់

en: &Do not use certificates
km: កុំ​ប្រើ​វិញ្ញាបនបត្រ

en: SSL certificates cannot be managed because this module was not linked with OpenSSL.
km: មិន​អាច​គ្រប់គ្រង​វិញ្ញាបនបត្រ SSL បានទេ ព្រោះ​ម៉ូឌុល​នេះ​មិន​ត្រូវបាន​តភ្ជាប់​ជាមួយនឹង OpenSSL បាន​ឡើយ ។

note: i18n("Default Authentication Certificate"), tabAuth), 0, 0, 0, 3 );
en: Default Action
km: អំពើលំនាំដើម

en: &Send
km: ផ្ញើ

en: &Prompt
km: ប្រអប់បញ្ចូល

en: Do &not send
km: កុំ​ផ្ញើ

en: Default certificate:
km: វិញ្ញាបនបត្រ​លំនាំដើម ៖

en: Host authentication:
km: ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​ម៉ាស៊ីន ៖

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Certificate
km: វិញ្ញាបនបត្រ

en: Policy
km: គោលការណ៍

en: Host:
km: ម៉ាស៊ីន ៖

en: Certificate:
km: វិញ្ញាបនបត្រ ៖

en: Action
km: អំពើ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Prompt
km: ប្រអប់បញ្ចូល

en: Do not send
km: កុំ​ផ្ញើ

en: Ne&w
km: ថ្មី

en: This list box shows which site and person certificates KDE knows about. You can easily manage them from here.
km: ប្រអប់​បញ្ជី​នេះ​បង្ហាញ​វិញ្ញាបនបត្រ​តំបន់ និង​បុគ្គល​ណាមួយ​ដែល KDE ស្គាល់ ។ អ្នក​អាច​គ្រប់គ្រង​ពួកវា​ដោយ​ងាយស្រួល​ពី​ទីនេះ ។

en: Organization
km: ការ​រៀបចំ

en: This button allows you to export the selected certificate to a file of various formats.
km: ប៊ូតុង​នេះ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​នាំចេញ​វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​បាន​ជ្រើស ទៅ​កាន់​ឯកសារដែល​មាន​ទ្រង់ទ្រាយ​ផ្សេងគ្នា ។

en: &Remove
km: យកចេញ

en: This button removes the selected certificate from the certificate cache.
km: ប៊ូតុង​នេះយក​វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​បាន​ជ្រើស​ចេញ​​ពី​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​វិញ្ញាបនបត្រ ។

en: &Verify
km: ផ្ទៀងផ្ទាត់

en: This button tests the selected certificate for validity.
km: ប៊ូតុង​នេះ​សាកល្បង​វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​បាន​ជ្រើស​សម្រាប់​សុពលភាព ។

en: Cache
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Permanentl&y
km: អចិន្ត្រៃយ៍

en: &Until
km: រហូតដល់

en: Select here to make the cache entry permanent.
km: ជ្រើស​ទីនេះ ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​ធាតុ​របស់​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​មាន​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍ ។

en: Select here to make the cache entry temporary.
km: ជ្រើស​ទីនេះ ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​ធាតុរបស់​ឃ្លាំងសម្ងាត់មាន​ជា​បណ្ណោះ​អាសន្ន ។

en: The date and time until the certificate cache entry should expire.
km: កាលបរិច្ឆេទ និង​ពេលវេលា រហូត​ដល់​ធាតុ​របស់​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​វិញ្ញាបនបត្រ​ផុត​កំណត់ ។

en: Accep&t
km: ព្រមទទួល

en: Re&ject
km: ច្រាន​ចោល

en: Select this to always accept this certificate.
km: ជ្រើស​ទីនេះ ដើម្បី​ទទួលយក​វិញ្ញាបនបត្រ​នេះ​ជានិច្ច ។

en: Select this to always reject this certificate.
km: ជ្រើស​វា ដើម្បី​ច្រានចោល​វិញ្ញាបនបត្រ​នេះ​ជានិច្ច ។

en: Select this if you wish to be prompted for action when receiving this certificate.
km: ជ្រើស​វា ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​ឲ្យ​មាន​ការសួរ​រក​អំពើ ពេល​ទទួល​វិញ្ញាបនបត្រ​នេះ ។

en: This list box shows which certificate authorities KDE knows about. You can easily manage them from here.
km: ប្រអប់​បញ្ជី​នេះ​បង្ហាញ​អាជ្ញាធរ​វិញ្ញាបនបត្រណាមួយ​ដែល KDE ស្គាល់ ។ អ្នក​អាច​គ្រប់គ្រង​វា​ដោយ​ងាយស្រួល​ពី​ទីនេះ ។

en: Organizational Unit
km: ឯកតា​ការ​រៀបចំ

en: Res&tore
km: ស្តារ

en: Accept for site signing
km: ព្រម​ទទួល​សម្រាប់​ការ​ចុះ​ហត្ថលេខាតំបន់​បណ្ដាញ

en: Accept for email signing
km: ព្រម​ទទួល​សម្រាប់​ការ​ចុះ​ហត្ថលេខាអ៊ីមែល

en: Accept for code signing
km: ព្រម​ទទួល​សម្រាប់​ការ​ចុះ​ហត្ថលេខាកូដ

en: Warn on &self-signed certificates or unknown CA's
km: ព្រមាន​អំពី​វិញ្ញាបនបត្រ​ដែលបានចុះ​ហត្ថលេខា​ដោយ​ខ្លួន​ឯង ឬ​​វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​មិន​ស្គាល់

en: Warn on &expired certificates
km: ព្រមាន​អំពី​វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​បាន​ផុត​កំណត់

en: Warn on re&voked certificates
km: ព្រមាន​អំពី​វិញ្ញាបនបត្រ​ដែលបាន​ដក​ហូត

en: This list box shows which sites you have decided to accept a certificate from even though the certificate might fail the validation procedure.
km: ប្រអប់​បញ្ជី​នេះ​បង្ហាញ​តំបន់​ណា​ដែល​អ្នក​សម្រេច​ទទួល​យក​វិញ្ញាបនបត្រ ទោះបីជា​វិញ្ញាបនបត្រ​បរាជ័យ​ក្នុង​បែបបទ​សុពល​កម្ម​ក៏ដោយ ។

en: &Add
km: បន្ថែម

en: These options are not configurable because this module was not linked with OpenSSL.
km: ជម្រើស​ទាំងនេះ​មិន​អាច​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​បាន​ទេ ពីព្រោះ​ម៉ូឌុល​នេះ​មិន​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ OpenSSL ។

en: Your Certificates
km: វិញ្ញាបនបត្រ​របស់​អ្នក

en: Authentication
km: ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Peer SSL Certificates
km: វិញ្ញាបនបត្រ Peer SSL

en: SSL Signers
km: អ្នក​ចុះ​ហត្ថលេខា SSL

en: Validation Options
km: ជម្រើស​សុពលភាព

en: If you do not select at least one cipher, SSL will not work.
km: ប្រសិន​បើ​អ្នក​មិន​ជ្រើស cipher យ៉ាង​ហោចណាស់​មួយ​ទេ នោះ SSL នឹង​មិន​ដំណើរការ​ទេ ។

en: Could not open the certificate.
km: មិន​អាច​បើក​វិញ្ញាបនបត្រ​បាន​ឡើយ ។

en: Error obtaining the certificate.
km: មាន​កំហុសក្នុង​ការ​យក​វិញ្ញាបនបត្រ ។

en: This certificate passed the verification tests successfully.
km: វិញ្ញាបនបត្រ​នេះ​បាន​ឆ្លងកាត់​ការ​សាកល្បង​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: This certificate has failed the tests and should be considered invalid.
km: វិញ្ញាបនបត្រ​នេះ​បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​ពិសោធន៍ និង​គួរ​ត្រូវ​បាន​ចាត់ទុកថា​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Certificate Password
km: ពាក្យសម្ងាត់​វិញ្ញាបនបត្រ

en: Certificate password
km: ពាក្យសម្ងាត់​វិញ្ញាបនបត្រ

en: The certificate file could not be loaded. Try a different password?
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ឯកសារ​វិញ្ញាបនបត្រ​បាន​ឡើយ ។ សាកល្បង​ពាក្យ​សម្ងាត់​ផ្សេង​ឬ ?

en: Try
km: សាកល្បង

en: Do Not Try
km: កុំ​សាកល្បង

en: A certificate with that name already exists. Are you sure that you wish to replace it?
km: មាន​វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​មាន​ឈ្មោះ​នោះ​រួច​ហើយ ។ តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​ជំនួស​វា​ឬ ?

en: Replace
km: ជំនួស

en: Enter the certificate password:
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​វិញ្ញាបនបត្រ ៖

en: Password For '%1'
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់ '%1'

en: Decoding failed. Please try again:
km: ការ​ឌិកូដ​បាន​បរាជ័យ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្តងទៀត ៖

en: Export failed.
km: ការ​នាំចេញ​បាន​បរាជ័យ ។

en: Enter the OLD password for the certificate:
km: បញ្ចូល​ពាក្យសម្ងាត់​ចាស់​សម្រាប់​វិញ្ញាបនបត្រ ៖

en: Enter the new certificate password
km: បញ្ចូល​ពាក្យសម្ងាត់​វិញ្ញាបនបត្រថ្មី

en: This is not a signer certificate.
km: នេះ​មិន​មែន​ជា​វិញ្ញាបនបត្រ​អ្នក​ចុះ​ហត្ថលេខាទេ ។

en: You already have this signer certificate installed.
km: អ្នក​បាន​ដំឡើង​វិញ្ញាបនបត្រ​អ្នក​ចុះហត្ថលេខា​រួចហើយ ។

en: The certificate file could not be loaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ឯកសារ​វិញ្ញាបនបត្រ​បាន​ឡើយ ។

en: Do you want to make this certificate available to KMail as well?
km: តើ​អ្នក​ចង់​ធ្វើ​ឲ្យ​វិញ្ញាបនបត្រ​នេះ​មាន​ចំពោះ KMail ដែរ​ឬ ?

en: Make Available
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាន

en: Do Not Make Available
km: កុំ​ធ្វើ​ឲ្យ​មាន

en: Could not execute Kleopatra. You might have to install or update the kdepim package.
km: មិន​អាច​ប្រតិបត្តិ Kleopatra បានឡើយ ។ អ្នក​ត្រូវ​ដំឡើង ឬ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​​កញ្ចប់​កម្មវិធី kdepim ។

en: This will revert your certificate signers database to the KDE default.
    This operation cannot be undone.
    Are you sure you wish to continue?
km: វា​នេះ​នឹង​ត្រឡប់​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​អ្នកចុះហត្ថលេខា​វិញ្ញាបនបត្រ​របស់​អ្នក​ទៅ KDE លំនាំដើម ។
    ប្រតិបត្តិការ​នេះ​មិន​អាច​មិន​ធ្វើ​វិញ​បាន​ទេ ។
    តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បន្ត​ឬ ?

en: Revert
km: ត្រឡប់

en: Failed to load OpenSSL.
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក OpenSSL ។

en: libssl was not found or successfully loaded.
km: រកមិន​ឃើញ libssl ឬ​បាន​ផ្ទុក​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: libcrypto was not found or successfully loaded.
km: រកមិន​ឃើញ libcrypto ឬ​បាន​ផ្ទុក​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: OpenSSL was successfully loaded.
km: បាន​ផ្ទុក OpenSSL ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Path to entropy file:
km: ផ្លូវ​ទៅ​កាន់​ឯកសារ entropy ៖

en: Personal SSL
km: SSL ឯកជន

en: Server SSL
km: SSL ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: SSL Personal Request
km: សំណើ​ផ្ទាល់ខ្លួន SSL

en: SSL Server Request
km: សំណើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ SSL

[ctx: Server certificate authority]
en: Server CA
km: CA ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

[ctx: Personal certificate authority]
en: Personal CA
km: CA ឯកជន

[ctx: No Certificates on List]
en: None
km: គ្មាន

en: Don't Send
km: កុំ​ផ្ញើ

[ctx: Select Time and Date]
en: Date & Time Selector
km: ឧបករណ៍​ជ្រើស​កាល​បរិច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

[ctx: Set Hours of Time]
en: Hour:
km: ម៉ោង ៖

[ctx: Set Minutes of Time]
en: Minute:
km: នាទី ៖

[ctx: Set Seconds of Time]
en: Second:
km: វិនាទី ៖
