kdelibs_colors4 - en to km translation catalogue (453 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
km: ផ្ទៃ​មេឃ​​ស្រាល

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
km: ប័រសឺឡែន​ស្រាល

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
km: ប័រសឺឡែន​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
km: ប័រសឺឡែន​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
km: ប័រសឺឡែន​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
km: ប័រសឺឡែន​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
km: ពង​មាន់

[ctx: color]
en: BlueViolet
km: ខៀវ​ស្វាយ​ស្លេក

[ctx: color]
en: CadetBlue
km: ខៀវ​បៃតង​ចាស់

[ctx: color]
en: CadetBlue1
km: ខៀវ​បៃតង​ចាស់ ១

[ctx: color]
en: CadetBlue2
km: ខៀវ​បៃតង​ចាស់ ២

[ctx: color]
en: CadetBlue3
km: ខៀវ​បៃតង​ចាស់ ៣

[ctx: color]
en: CadetBlue4
km: ខៀវ​បៃតង​ចាស់ ៤

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
km: ខៀវ​ស្រាល

[ctx: color]
en: DarkBlue
km: ខៀវ​ក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DarkCyan
km: ទឹក​សមុទ្រ​ចាស់

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
km: មាស​ចាស់

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
km: មាស​ចាស់ ១

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
km: មាស​ចាស់ ២

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
km: មាស​ចាស់ ៣

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
km: មាស​ចាស់ ៤

[ctx: color]
en: DarkGray
km: ប្រផេះក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DarkGreen
km: បៃតង​ក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DarkGrey
km: ប្រផេះ​ក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DarkKhaki
km: គគី​ក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DarkMagenta
km: ស្វាយ​ក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
km: បៃតង​អូលីវ​ក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
km: បៃតង​អូលីវ​ក្រម៉ៅ ១

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
km: បៃតង​អូលីវ​ក្រម៉ៅ ២

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
km: បៃតង​អូលីវ​ក្រម៉ៅ ៣

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
km: បៃតង​អូលីវ​ក្រម៉ៅ ៤

[ctx: color]
en: DarkOrange
km: លឿងទុំ​ចាស់

[ctx: color]
en: DarkOrange1
km: លឿងទុំ​ចាស់ ១

[ctx: color]
en: DarkOrange2
km: លឿងទុំ​ចាស់ ២

[ctx: color]
en: DarkOrange3
km: លឿងទុំ​ចាស់ ៣

[ctx: color]
en: DarkOrange4
km: លឿងទុំ​ចាស់ ៤

[ctx: color]
en: DarkOrchid
km: អ័រគីដេ​ក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
km: អ័រគីដេ​ក្រម៉ៅ ១

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
km: អ័រគីដេ​ក្រម៉ៅ ២

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
km: អ័រគីដេ​ក្រម៉ៅ ៣

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
km: អ័រគីដេ​ក្រម៉ៅ ៤

[ctx: color]
en: DarkRed
km: ឈាមជ្រូក

[ctx: color]
en: DarkSalmon
km: ស្លាទុំ​ចាស់

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
km: បៃតង​ផ្ទៃមេឃ​ចាស់

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
km: បៃតង​ផ្ទៃមេឃ​ចាស់ ១

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
km: បៃតង​ផ្ទៃមេឃ​ចាស់ ២

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
km: បៃតង​ផ្ទៃមេឃ​ចាស់ ៣

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
km: បៃតង​ផ្ទៃមេឃ​ចាស់ ៤

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
km: ខៀវ​បណ្ដូលចេក​ក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក​ក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក​ក្រម៉ៅ ១

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក​ក្រម៉ៅ ២

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក​ក្រម៉ៅ ៣

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក​ក្រម៉ៅ ៤

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក​ក្រម៉ៅ ៥

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
km: ខៀវ​បៃតង​ចាស់

[ctx: color]
en: DarkViolet
km: ស្វាយ​ក្រម៉ៅ

[ctx: color]
en: DeepPink
km: ផ្កាំឈូក​ស្រស់

[ctx: color]
en: DeepPink1
km: ផ្កាំឈូក​ស្រស់ ១

[ctx: color]
en: DeepPink2
km: ផ្កាំឈូក​ស្រស់ ២

[ctx: color]
en: DeepPink3
km: ផ្កាំឈូក​ស្រស់ ៣

[ctx: color]
en: DeepPink4
km: ផ្កាំឈូក​ស្រស់ ៤

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
km: ខៀវ​ផ្ទៃមេឃ​ភ្លឺ

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
km: ខៀវ​ផ្ទៃមេឃ​ភ្លឺ ១

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
km: ខៀវ​ផ្ទៃមេឃ​ភ្លឺ ២

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
km: ខៀវ​ផ្ទៃមេឃ​ភ្លឺ ៣

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
km: ខៀវ​ផ្ទៃមេឃ​ភ្លឺ ៤

[ctx: color]
en: DimGray
km: ប្រផេះ​ងងឹត

[ctx: color]
en: DimGrey
km: ប្រផេះ​ងងឹត

[ctx: color]
en: DodgerBlue
km: ខៀវ​ផ្ទៃមេឃ​ចាស់

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
km: ខៀវ​ផ្ទៃមេឃ​ចាស់ ១

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
km: ខៀវ​ផ្ទៃមេឃ​ចាស់ ២

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
km: ខៀវ​ផ្ទៃមេឃ​ចាស់ ៣

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
km: ខៀវ​ផ្ទៃមេឃ​ចាស់ ៤

[ctx: color]
en: FloralWhite
km: ទឹក​ដោះ​គោ

[ctx: color]
en: ForestGreen
km: ស្លឹកឈើ

[ctx: color]
en: GhostWhite
km: ស​ស្រអាប់

[ctx: color]
en: GreenYellow
km: ត្រួយចេក​ខ្ចី

[ctx: color]
en: HotPink
km: ផ្កា​ឈូក​ចាស់

[ctx: color]
en: HotPink1
km: ផ្កា​ឈូក​ចាស់ ១

[ctx: color]
en: HotPink2
km: ផ្កា​ឈូក​ចាស់ ២

[ctx: color]
en: HotPink3
km: ផ្កា​ឈូក​ចាស់ ៣

[ctx: color]
en: HotPink4
km: ផ្កា​ឈូក​ចាស់ ៤

[ctx: color]
en: IndianRed
km: ក្រហម​ស្រអាប់

[ctx: color]
en: IndianRed1
km: ក្រហម​ស្រអាប់ ១

[ctx: color]
en: IndianRed2
km: ក្រហម​ស្រអាប់ ២

[ctx: color]
en: IndianRed3
km: ក្រហម​ស្រអាប់ ៣

[ctx: color]
en: IndianRed4
km: ក្រហម​ស្រអាប់ ៤

[ctx: color]
en: LavenderBlush
km: ផ្កា​ឡាវេនឌឺ​ស្រាល

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
km: ផ្កា​ឡាវេនឌឺ​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
km: ផ្កា​ឡាវេនឌឺ​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
km: ផ្កា​ឡាវេនឌឺ​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
km: ផ្កា​ឡាវេនឌឺ​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: LawnGreen
km: ពណ៌​ស្មៅ

[ctx: color]
en: LemonChiffon
km: ក្រូចឆ្មា​ស្រាល

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
km: ក្រូចឆ្មា​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
km: ក្រូចឆ្មា​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
km: ក្រូចឆ្មា​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
km: ក្រូចឆ្មា​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: LightBlue
km: ខៀវ​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightBlue1
km: ខៀវ​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: LightBlue2
km: ខៀវ​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: LightBlue3
km: ខៀវ​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: LightBlue4
km: ខៀវ​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: LightCoral
km: ផ្កាថ្ម​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightCyan
km: ទឹក​សមុទ្រ​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightCyan1
km: ទឹក​សមុទ្រ​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: LightCyan2
km: ទឹក​សមុទ្រ​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: LightCyan3
km: ទឹក​សមុទ្រ​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: LightCyan4
km: ទឹក​សមុទ្រ​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
km: មាស​ភ្លឺ

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
km: មាស​ភ្លឺ ១

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
km: មាស​ភ្លឺ ២

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
km: មាស​ភ្លឺ ៣

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
km: មាស​ភ្លឺ ៤

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
km: លឿង​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightGray
km: ប្រផេះ​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightGreen
km: បៃតង​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightGrey
km: ប្រផេះស្រាល

[ctx: color]
en: LightPink
km: ផ្កាឈូក​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightPink1
km: ផ្កា​ឈូក​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: LightPink2
km: ផ្កា​ឈូក​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: LightPink3
km: ផ្កា​ឈូក​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: LightPink4
km: ផ្កាឈូក​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: LightSalmon
km: ស្លាទុំ​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightSalmon1
km: ស្លាទុំ​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: LightSalmon2
km: ស្លាទុំ​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: LightSalmon3
km: ស្លាទុំ​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: LightSalmon4
km: ស្លាទុំ​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
km: បៃតង​ទឹកសមុទ្រ​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
km: ផ្ទៃមេឃ​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
km: ផ្ទៃមេឃ​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
km: ផ្ទៃមេឃ​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
km: ផ្ទៃមេឃ​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
km: ផ្ទៃមេឃ​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
km: ខៀវ​បណ្ដូលចេក​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightSlateGray
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
km: ខៀវ​ដែកថែប​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
km: ខៀវ​ដែកថែប​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
km: ខៀវ​ដែកថែប​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
km: ខៀវ​ដែកថែប​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
km: ខៀវ​ដែកថែប​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: LightYellow
km: លឿង​ស្រាល

[ctx: color]
en: LightYellow1
km: លឿង​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: LightYellow2
km: លឿង​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: LightYellow3
km: លឿង​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: LightYellow4
km: លឿង​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: LimeGreen
km: សំបក​ក្រូចឆ្មា​ខ្ចី

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
km: ទឹកសមុទ្រ​ល្មម

[ctx: color]
en: MediumBlue
km: ខៀវ​ល្មម

[ctx: color]
en: MediumOrchid
km: អ័រគីដេ​ល្មម

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
km: អ័រគីដេ​ល្មម ១

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
km: អ័រគីដេ​ល្មម ២

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
km: អ័រគីដេ​ល្មម ៣

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
km: អ័រគីដេ​ល្មម ៤

[ctx: color]
en: MediumPurple
km: ស្វាយ​ល្មម

[ctx: color]
en: MediumPurple1
km: ស្វាយ​ល្មម ១

[ctx: color]
en: MediumPurple2
km: ស្វាយ​ល្មម ២

[ctx: color]
en: MediumPurple3
km: ស្វាយ​ល្មម ៣

[ctx: color]
en: MediumPurple4
km: ស្វាយ​ល្មម ៤

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
km: បៃតង​ទឹកសមុទ្រ​ល្មម

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
km: ខៀវ​បណ្ដូល​ចេក​ល្មម

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
km: បៃតង​ស្រាល​ល្មម

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
km: ខៀវ​បៃតង​ល្មម

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
km: ក្រហម​ស្វាយ​ល្មម

[ctx: color]
en: MidnightBlue
km: ខៀវ​ងងឹត

[ctx: color]
en: MintCream
km: ត្រាវ

[ctx: color]
en: MistyRose
km: កុលាប​ស្រអាប់

[ctx: color]
en: MistyRose1
km: កុលាប​ស្រអាប់ ១

[ctx: color]
en: MistyRose2
km: កុលាប​ស្រអាប់ ២

[ctx: color]
en: MistyRose3
km: កុលាប​ស្រអាប់ ៣

[ctx: color]
en: MistyRose4
km: កុលាប​ស្រអាប់ ៣

[ctx: color]
en: NavajoWhite
km: ស្ករ

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
km: ស្ករ ១

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
km: ស្ករ ២

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
km: ស្ករ ៣

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
km: ស្ករ ៤

[ctx: color]
en: NavyBlue
km: ខៀវ​ចាស់

[ctx: color]
en: OldLace
km: សាច់

[ctx: color]
en: OliveDrab
km: បៃតង​ភ្លាវ

[ctx: color]
en: OliveDrab1
km: បៃតង​ភ្លាវ ១

[ctx: color]
en: OliveDrab2
km: បៃតង​ភ្លាវ ២

[ctx: color]
en: OliveDrab3
km: បៃតង​ភ្លាវ ៣

[ctx: color]
en: OliveDrab4
km: បៃតង​ភ្លាវ ៤

[ctx: color]
en: OrangeRed
km: ក្រហម​លឿងទុំ

[ctx: color]
en: OrangeRed1
km: ក្រហម​លឿងទុំ ១

[ctx: color]
en: OrangeRed2
km: ក្រហម​លឿងទុំ ២

[ctx: color]
en: OrangeRed3
km: ក្រហម​លឿងទុំ ៣

[ctx: color]
en: OrangeRed4
km: ក្រហម​លឿងទុំ ៤

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
km: មាស​ស្រអាប់

[ctx: color]
en: PaleGreen
km: បៃតង​ស្រអាប់

[ctx: color]
en: PaleGreen1
km: បៃតង​ស្រអាប់ ១

[ctx: color]
en: PaleGreen2
km: បៃតង​ស្រអាប់ ២

[ctx: color]
en: PaleGreen3
km: បៃតង​ស្រអាប់ ៣

[ctx: color]
en: PaleGreen4
km: បៃតង​ស្រអាប់ ៤

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
km: ខៀវ​បៃតង​ស្រអាប់

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
km: ខៀវ​បៃតង​ស្រអាប់ ១

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
km: ខៀវ​បៃតង​ស្រអាប់ ២

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
km: ខៀវ​បៃតង​ស្រអាប់ ៣

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
km: ខៀវ​បៃតង​ស្រអាប់ ៤

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
km: ក្រហម​ស្វាយ​ស្រអាប់

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
km: ក្រហម​ស្វាយ​ស្រអាប់ ១

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
km: ក្រហម​ស្វាយ​ស្រអាប់ ២

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
km: ក្រហម​ស្វាយ​ស្រអាប់ ៣

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
km: ក្រហម​ស្វាយ​ស្រអាប់ ៤

[ctx: color]
en: PapayaWhip
km: ផ្លែ​ល្ហុង​ទំ

[ctx: color]
en: PeachPuff
km: ផ្លែ​ប៉ែស

[ctx: color]
en: PeachPuff1
km: ផ្លែ​ប៉ែស ១

[ctx: color]
en: PeachPuff2
km: ផ្លែ​ប៉ែស ២

[ctx: color]
en: PeachPuff3
km: ផ្លែ​ប៉ែស ៣

[ctx: color]
en: PeachPuff4
km: ផ្លែ​ប៉ែស ៤

[ctx: color]
en: PowderBlue
km: ខៀវ​ស្រាល​ម៉ដ្ឋ

[ctx: color]
en: RosyBrown
km: ត្នោត​ក្រហម​ព្រឿងៗ

[ctx: color]
en: RosyBrown1
km: ត្នោត​ក្រហម​ព្រឿងៗ ១

[ctx: color]
en: RosyBrown2
km: ត្នោត​ក្រហម​ព្រឿងៗ ២

[ctx: color]
en: RosyBrown3
km: ត្នោត​ក្រហម​ព្រឿងៗ ៣

[ctx: color]
en: RosyBrown4
km: ត្នោត​ក្រហម​ព្រឿងៗ ៤

[ctx: color]
en: RoyalBlue
km: ខៀវ

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
km: ខៀវ ១

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
km: ខៀវ ២

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
km: ខៀវ ៣

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
km: ខៀវ 4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
km: ត្នោត​ជាំ

[ctx: color]
en: SandyBrown
km: ខ្សាច់

[ctx: color]
en: SeaGreen
km: បៃតង​ទឹក​សមុទ្រ

[ctx: color]
en: SeaGreen1
km: បៃតង​ទឹក​សមុទ្រ ១

[ctx: color]
en: SeaGreen2
km: បៃតង​ទឹក​សមុទ្រ ២

[ctx: color]
en: SeaGreen3
km: បៃតង​ទឹក​សមុទ្រ ៣

[ctx: color]
en: SeaGreen4
km: បៃតង​ទឹក​សមុទ្រ ៤

[ctx: color]
en: SkyBlue
km: ផ្ទៃមេឃ

[ctx: color]
en: SkyBlue1
km: ផ្ទៃមេឃ ១

[ctx: color]
en: SkyBlue2
km: ផ្ទៃមេឃ ២

[ctx: color]
en: SkyBlue3
km: ផ្ទៃមេឃ ៣

[ctx: color]
en: SkyBlue4
km: ផ្ទៃមេឃ ៤

[ctx: color]
en: SlateBlue
km: ខៀវ​បណ្ដូល​ចេក

[ctx: color]
en: SlateBlue1
km: ខៀវ​បណ្ដូល​ចេក ១

[ctx: color]
en: SlateBlue2
km: ខៀវ​បណ្ដូល​ចេក ២

[ctx: color]
en: SlateBlue3
km: ខៀវ​បណ្ដូល​ចេក ៣

[ctx: color]
en: SlateBlue4
km: ខៀវ​បណ្ដូល​ចេក ៤

[ctx: color]
en: SlateGray
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក

[ctx: color]
en: SlateGray1
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក ១

[ctx: color]
en: SlateGray2
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក ២

[ctx: color]
en: SlateGray3
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក ៣

[ctx: color]
en: SlateGray4
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក ៤

[ctx: color]
en: SlateGrey
km: ប្រផេះ​បណ្ដូលចេក

[ctx: color]
en: SpringGreen
km: បៃតង​ស្រាល

[ctx: color]
en: SpringGreen1
km: បៃតង​ស្រាល ១

[ctx: color]
en: SpringGreen2
km: បៃតង​ស្រាល ២

[ctx: color]
en: SpringGreen3
km: បៃតង​ស្រាល ៣

[ctx: color]
en: SpringGreen4
km: បៃតង​ស្រាល ៤

[ctx: color]
en: SteelBlue
km: ខៀវ​ដែក​ថែប

[ctx: color]
en: SteelBlue1
km: ខៀវ​ដែក​ថែប ១

[ctx: color]
en: SteelBlue2
km: ខៀវ​ដែក​ថែប ២

[ctx: color]
en: SteelBlue3
km: ខៀវ​ដែក​ថែប ៣

[ctx: color]
en: SteelBlue4
km: ខៀវ​ដែក​ថែប ៤

[ctx: color]
en: VioletRed
km: ក្រហម​ស្វាយ

[ctx: color]
en: VioletRed1
km: ក្រហម​ស្វាយ ១

[ctx: color]
en: VioletRed2
km: ក្រហម​ស្វាយ ២

[ctx: color]
en: VioletRed3
km: ក្រហម​ស្វាយ ៣

[ctx: color]
en: VioletRed4
km: ក្រហម​ស្វាយ ៤

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
km: ផ្សែង​បារី

[ctx: color]
en: YellowGreen
km: បៃតង​លឿង

[ctx: color]
en: aquamarine
km: ទឹក​សមុទ្រ

[ctx: color]
en: aquamarine1
km: ទឹក​សមុទ្រ ១

[ctx: color]
en: aquamarine2
km: ទឹក​សមុទ្រ ២

[ctx: color]
en: aquamarine3
km: ទឹក​សមុទ្រ ៣

[ctx: color]
en: aquamarine4
km: ទឹក​សមុទ្រ ៤

[ctx: color]
en: azure
km: ផ្ទៃមេឃ​ខ្ចី

[ctx: color]
en: azure1
km: ផ្ទៃមេឃ​ខ្ចី ១

[ctx: color]
en: azure2
km: ផ្ទៃមេឃ​ខ្ចី ២

[ctx: color]
en: azure3
km: ផ្ទៃមេឃ​ខ្ចី ៣

[ctx: color]
en: azure4
km: ផ្ទៃមេឃ​ខ្ចី ៤

[ctx: color]
en: beige
km: ទង់ដែង

[ctx: color]
en: bisque
km: ប័រសឺឡែន

[ctx: color]
en: bisque1
km: ប័រសឺឡែន ១

[ctx: color]
en: bisque2
km: ប័រសឺឡែន ២

[ctx: color]
en: bisque3
km: ប័រសឺឡែន ៣

[ctx: color]
en: bisque4
km: ប័រសឺឡែន ៤

[ctx: color]
en: black
km: ខ្មៅ

[ctx: color]
en: blue
km: ខៀវ

[ctx: color]
en: blue1
km: ខៀវ ១

[ctx: color]
en: blue2
km: ខៀវ ២

[ctx: color]
en: blue3
km: ខៀវ ៣

[ctx: color]
en: blue4
km: ខៀវ ៤

[ctx: color]
en: brown
km: ត្នោត

[ctx: color]
en: brown1
km: ត្នោត ១

[ctx: color]
en: brown2
km: ត្នោត ២

[ctx: color]
en: brown3
km: ត្នោត ៣

[ctx: color]
en: brown4
km: ត្នោត ៤

[ctx: color]
en: burlywood
km: ឈឺខ្លឹម

[ctx: color]
en: burlywood1
km: ឈឺខ្លឹម ១

[ctx: color]
en: burlywood2
km: ឈឺខ្លឹម ២

[ctx: color]
en: burlywood3
km: ឈឺខ្លឹម ៣

[ctx: color]
en: burlywood4
km: ឈឺខ្លឹម ៤

[ctx: color]
en: chartreuse
km: បណ្ដូល​ចេក

[ctx: color]
en: chartreuse1
km: បណ្ដូល​ចេក ១

[ctx: color]
en: chartreuse2
km: បណ្ដូល​ចេក ២

[ctx: color]
en: chartreuse3
km: បណ្ដូល​ចេក ៣

[ctx: color]
en: chartreuse4
km: បណ្ដូល​ចេក ៤

[ctx: color]
en: chocolate
km: សូកូឡា

[ctx: color]
en: chocolate1
km: សូកូឡា ១

[ctx: color]
en: chocolate2
km: សូកូឡា ២

[ctx: color]
en: chocolate3
km: សូកូឡា ៣

[ctx: color]
en: chocolate4
km: សូកូឡា ៤

[ctx: color]
en: coral
km: ផ្កាថ្ម

[ctx: color]
en: coral1
km: ផ្កាថ្ម ១

[ctx: color]
en: coral2
km: ផ្កាថ្ម ២

[ctx: color]
en: coral3
km: ផ្កាថ្ម ៣

[ctx: color]
en: coral4
km: ផ្កាថ្ម ៤

[ctx: color]
en: cornsilk
km: សក់ពោត

[ctx: color]
en: cornsilk1
km: សក់ពោត ១

[ctx: color]
en: cornsilk2
km: សក់ពោត ២

[ctx: color]
en: cornsilk3
km: សក់ពោត ៣

[ctx: color]
en: cornsilk4
km: សក់ពោត ៤

[ctx: color]
en: cyan
km: ទឹក​សមុទ្រ

[ctx: color]
en: cyan1
km: ទឹក​សមុទ្រ ១

[ctx: color]
en: cyan2
km: ទឹក​សមុទ្រ ២

[ctx: color]
en: cyan3
km: ទឹក​សមុទ្រ ៣

[ctx: color]
en: cyan4
km: ទឹក​សមុទ្រ ៤

[ctx: color]
en: firebrick
km: ឥដ្ឋ​ឆ្អិន

[ctx: color]
en: firebrick1
km: ឥដ្ឋ​ឆ្អិន ១

[ctx: color]
en: firebrick2
km: ឥដ្ឋ​ឆ្អិន ២

[ctx: color]
en: firebrick3
km: ឥដ្ឋ​ឆ្អិន ៣

[ctx: color]
en: firebrick4
km: ឥដ្ឋ​ឆ្អិន ៤

[ctx: color]
en: gainsboro
km: ប្រផេះ​ភ្លឺ

[ctx: color]
en: gold
km: មាស

[ctx: color]
en: gold1
km: មាស ១

[ctx: color]
en: gold2
km: មាស ២

[ctx: color]
en: gold3
km: មាស ៣

[ctx: color]
en: gold4
km: មាស ៤

[ctx: color]
en: goldenrod
km: មាស​ចាស់

[ctx: color]
en: goldenrod1
km: មាស​ចាស់ ១

[ctx: color]
en: goldenrod2
km: មាស​ចាស់ ២

[ctx: color]
en: goldenrod3
km: មាស​ចាស់ ៣

[ctx: color]
en: goldenrod4
km: មាស​ចាស់ ៤

[ctx: color]
en: green
km: បៃតង

[ctx: color]
en: green1
km: បៃតង ១

[ctx: color]
en: green2
km: បៃតង ២

[ctx: color]
en: green3
km: បៃតង ៣

[ctx: color]
en: green4
km: បៃតង ៤

[ctx: color]
en: honeydew
km: ទឹក​ស្លឹកឈើ

[ctx: color]
en: honeydew1
km: ទឹក​ស្លឹកឈើ ១

[ctx: color]
en: honeydew2
km: ទឹក​ស្លឹកឈើ ២

[ctx: color]
en: honeydew3
km: ទឹក​ស្លឹកឈើ ៣

[ctx: color]
en: honeydew4
km: ទឹក​ស្លឹកឈើ ៤

[ctx: color]
en: ivory
km: ភ្លុក

[ctx: color]
en: ivory1
km: ភ្លុក ១

[ctx: color]
en: ivory2
km: ភ្លុក ២

[ctx: color]
en: ivory3
km: ភ្លុក ៣

[ctx: color]
en: ivory4
km: ភ្លុក ៤

[ctx: color]
en: khaki
km: គគី

[ctx: color]
en: khaki1
km: គគី ១

[ctx: color]
en: khaki2
km: គគី ២

[ctx: color]
en: khaki3
km: គគី ៣

[ctx: color]
en: khaki4
km: គគី

[ctx: color]
en: lavender
km: ឡាវេនឌឺ

[ctx: color]
en: linen
km: លិនីន

[ctx: color]
en: magenta
km: ស្វាយ​ខ្ចី

[ctx: color]
en: magenta1
km: ស្វាយ​ខ្ចី ១

[ctx: color]
en: magenta2
km: ស្វាយ​ខ្ចី ២

[ctx: color]
en: magenta3
km: ស្វាយ​ខ្ចី ៣

[ctx: color]
en: magenta4
km: ស្វាយ​ខ្ចី ៤

[ctx: color]
en: maroon
km: ត្នោត​ចាស់

[ctx: color]
en: maroon1
km: ត្នោត​ចាស់ ១

[ctx: color]
en: maroon2
km: ត្នោត​ចាស់ ២

[ctx: color]
en: maroon3
km: ត្នោត​ចាស់ ៣

[ctx: color]
en: maroon4
km: ត្នោត​ចាស់ ៤

[ctx: color]
en: moccasin
km: ស្ករ

[ctx: color]
en: navy
km: ខៀវ​ចាស់

[ctx: color]
en: orange
km: លឿង​ទុំ

[ctx: color]
en: orange1
km: លឿង​ទុំ ១

[ctx: color]
en: orange2
km: លឿង​ទុំ ២

[ctx: color]
en: orange3
km: លឿង​ទុំ ៣

[ctx: color]
en: orange4
km: លឿង​ទុំ ៤

[ctx: color]
en: orchid
km: អ័រគីដេ

[ctx: color]
en: orchid1
km: អ័រគីដេ ១

[ctx: color]
en: orchid2
km: អ័រគីដេ ២

[ctx: color]
en: orchid3
km: អ័រគីដេ ៣

[ctx: color]
en: orchid4
km: អ័រគីដេ ៤

[ctx: color]
en: peru
km: ប៉េរូ

[ctx: color]
en: pink
km: ផ្កាឈូក

[ctx: color]
en: pink1
km: ផ្កាឈូក ១

[ctx: color]
en: pink2
km: ផ្កាឈូក ២

[ctx: color]
en: pink3
km: ផ្កាឈូក ៣

[ctx: color]
en: pink4
km: ផ្កាឈូក ៤

[ctx: color]
en: plum
km: ផ្លែ​ព្រូន

[ctx: color]
en: plum1
km: ផ្លែ​ព្រូន ១

[ctx: color]
en: plum2
km: ផ្លែ​ព្រូន ២

[ctx: color]
en: plum3
km: ផ្លែ​ព្រូន ៣

[ctx: color]
en: plum4
km: ផ្លែ​ព្រូន ៤

[ctx: color]
en: purple
km: ស្វាយ

[ctx: color]
en: purple1
km: ស្វាយ ១

[ctx: color]
en: purple2
km: ស្វាយ ២

[ctx: color]
en: purple3
km: ស្វាយ ៣

[ctx: color]
en: purple4
km: ស្វាយ ៤

[ctx: color]
en: red
km: ក្រហម

[ctx: color]
en: red1
km: ក្រហម ១

[ctx: color]
en: red2
km: ក្រហម ២

[ctx: color]
en: red3
km: ក្រហម ៣

[ctx: color]
en: red4
km: ក្រហម ៤

[ctx: color]
en: salmon
km: ស្លាទុំ

[ctx: color]
en: salmon1
km: ស្លាទុំ ១

[ctx: color]
en: salmon2
km: ស្លាទុំ ២

[ctx: color]
en: salmon3
km: ស្លាទុំ ៣

[ctx: color]
en: salmon4
km: ស្លាទុំ ៤

[ctx: color]
en: seashell
km: សំបក​ខ្យង

[ctx: color]
en: seashell1
km: សំបក​ខ្យង ១

[ctx: color]
en: seashell2
km: សំបក​ខ្យង ២

[ctx: color]
en: seashell3
km: សំបក​ខ្យង ៣

[ctx: color]
en: seashell4
km: សំបក​ខ្យង ៤

[ctx: color]
en: sienna
km: ក្រហម​ឆេះ

[ctx: color]
en: sienna1
km: ក្រហម​ឆេះ ១

[ctx: color]
en: sienna2
km: ក្រហម​ឆេះ ២

[ctx: color]
en: sienna3
km: ក្រហម​ឆេះ ៣

[ctx: color]
en: sienna4
km: ក្រហម​ឆេះ ៤

[ctx: color]
en: snow
km: ព្រិល

[ctx: color]
en: snow1
km: ព្រិល ១

[ctx: color]
en: snow2
km: ព្រិល ២

[ctx: color]
en: snow3
km: ព្រិល ៣

[ctx: color]
en: snow4
km: ព្រិល ៤

[ctx: color]
en: tan
km: ដាំដែង

[ctx: color]
en: tan1
km: ដាំដែង ១

[ctx: color]
en: tan2
km: ដាំដែង ២

[ctx: color]
en: tan3
km: ដាំដែង ៣

[ctx: color]
en: tan4
km: ដាំដែង ៤

[ctx: color]
en: thistle
km: ស្វាយ​ភ្លឺ

[ctx: color]
en: thistle1
km: ស្វាយ​ភ្លឺ ១

[ctx: color]
en: thistle2
km: ស្វាយ​ភ្លឺ ២

[ctx: color]
en: thistle3
km: ស្វាយ​ភ្លឺ ៣

[ctx: color]
en: thistle4
km: ស្វាយ​ភ្លឺ ៤

[ctx: color]
en: tomato
km: ប៉េងប៉ោះ

[ctx: color]
en: tomato1
km: ប៉េងប៉ោះ ១

[ctx: color]
en: tomato2
km: ប៉េងប៉ោះ ២

[ctx: color]
en: tomato3
km: ប៉េងប៉ោះ ៣

[ctx: color]
en: tomato4
km: ប៉េងប៉ោះ ៤

[ctx: color]
en: turquoise
km: ខៀវ​បៃតង

[ctx: color]
en: turquoise1
km: ខៀវ​បៃតង ១

[ctx: color]
en: turquoise2
km: ខៀវ​បៃតង ២

[ctx: color]
en: turquoise3
km: ខៀវ​បៃតង ៣

[ctx: color]
en: turquoise4
km: ខៀវ​បៃតង ៤

[ctx: color]
en: violet
km: ស្វាយ

[ctx: color]
en: wheat
km: ស្រូវ​សាឡី

[ctx: color]
en: wheat1
km: ស្រូវ​សាឡី ១

[ctx: color]
en: wheat2
km: ស្រូវ​សាឡី ២

[ctx: color]
en: wheat3
km: ស្រូវ​សាឡី ៣

[ctx: color]
en: wheat4
km: ស្រូវ​សាឡី ៤

[ctx: color]
en: white
km: ស

[ctx: color]
en: yellow
km: លឿង

[ctx: color]
en: yellow1
km: លឿង ១

[ctx: color]
en: yellow2
km: លឿង ២

[ctx: color]
en: yellow3
km: លឿង ៣

[ctx: color]
en: yellow4
km: លឿង ៤
