kio_help4 - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Output file
km: ឯកសារ​លទ្ធផល

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
km: បង្កើត​អង្គភាព DocBook សម្រាប់​ផ្លូវកាត់​គ្រាប់ចុច​នៃ​អំពើ​ស្តង់ដារ

en: There is no documentation available for %1.
km: មិនមាន​ឯកសារ​សម្រាប់ %1 ទេ ។

en: Looking up correct file
km: កំពុង​ស្វែង​រក​ឯកសារ​ត្រឹមត្រូវ

en: Preparing document
km: កំពុង​រៀបចំ​ឯកសារ

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
km: មិន​អាច​ញែក​ឯកសារ​ជំនួយ​ដែល​បាន​ស្នើ ៖ <br />%1

en: Saving to cache
km: រក្សាទុក​ទៅ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Using cached version
km: ប្រើ​កំណែ​ដែល​មាន​ក្នុង​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Looking up section
km: ស្វែង​រក​ភាគ

en: Could not find filename %1 in %2.
km: មិន​អាច​រក​ឈ្មោះ​ឯកសារ %1 ក្នុង %2 បានទេ ។

en: Stylesheet to use
km: សន្លឹក​រចនា​ប័ទ្ម​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ

en: Output whole document to stdout
km: បញ្ចេញ​ឯកសារ​ទាំងមូល​ទៅកាន់ stdout

en: Output whole document to file
km: បញ្ចេញ​ឯកសា​រទាំងមូល​ទៅ​កាន់​ឯកសារ

en: Create a ht://dig compatible index
km: បង្កើត​លិបិក្រម​ដែល​ឆប ht://dig

en: Check the document for validity
km: ពិនិត្យ​មើល​សុពលភាព​របស់​ឯកសារ

en: Create a cache file for the document
km: បង្កើត​ឯកសារ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​មួយ​សម្រាប់​ឯកសារ

en: Set the srcdir, for kdelibs
km: កំណត់ srcdir សម្រាប់ kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
km: ប៉ារ៉ាមែត្រ​ដែល​ត្រូវ​បញ្ជូន​ទៅ​កាន់​សន្លឹក​រចនាប័ទ្ម

en: The file to transform
km: ឯកសារ​ដែល​ត្រូវបម្លែង

en: XML-Translator
km: XML-អ្នក​បកប្រែ

en: KDE Translator for XML
km: អ្នក​បកប្រែ KDE សម្រាប់ XML

en: Could not write to cache file %1.
km: មិន​អាច​សរសេរ​ទៅ​កាន់​ឯកសារ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់ %1 បានទេ ។

en: Parsing stylesheet
km: ញែក​សន្លឹក​រចនាប័ទ្ម

en: Parsing document
km: ញែក​ឯកសារ

en: Applying stylesheet
km: អនុវត្ត​សន្លឹក​រចនាប័ទ្ម

en: Writing document
km: សរសេរ​ឯកសារ
