solid_qt - en to km translation catalogue (170 entries)

en: Network Shares
km: ការ​ចែករំលែក​តាម​បណ្ដាញ

en: NFS and SMB shares declared in your system
km: កា​រចែក​រំលែក​តាម​រយៈ NFS និង SMB បាន​ប្រកាស​ក្នុង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក

en: %1 TiB
km: %1 តេរ៉ាបៃ

en: %1 GiB
km: %1 ជីកាបៃ

en: %1 MiB
km: %1 មេកាបៃ

en: %1 KiB
km: %1 គីឡូបៃ

en: %1 B
km: %1 បៃ

en: 0 B
km: ០ បៃ

en: WLAN Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់ WLAN

en: Networking Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​បណ្ដាញ

[ctx: First item of %1%2 Drive sentence]
en: CD-ROM
km: ស៊ីឌី​រ៉ូម

[ctx: First item of %1%2 Drive sentence]
en: CD-R
km: ស៊ីឌី-អាន

[ctx: First item of %1%2 Drive sentence]
en: CD-RW
km: ស៊ីឌី-អាន/សរសេរ

[ctx: Second item of %1%2 Drive sentence]
en: /DVD-ROM
km: /ឌីវីឌី​រ៉ូម

[ctx: Second item of %1%2 Drive sentence]
en: /DVD+R
km: /ឌីវីឌី+អាន

[ctx: Second item of %1%2 Drive sentence]
en: /DVD+RW
km: /ឌីវីឌី+អានសរសេរ

[ctx: Second item of %1%2 Drive sentence]
en: /DVD-R
km: /ឌីវីឌី-អាន

[ctx: Second item of %1%2 Drive sentence]
en: /DVD-RW
km: /ឌីវីឌី-អានសរសេរ

[ctx: Second item of %1%2 Drive sentence]
en: /DVD-RAM
km: /ឌីវីឌី-RAM

[ctx: Second item of %1%2 Drive sentence]
en: /DVD±R DL
km: /ឌីវីឌី±អាន ពីរ​ស្រទាប់

[ctx: Second item of %1%2 Drive sentence]
en: /DVD±R
km: /ឌីវីឌី±អាន

[ctx: Second item of %1%2 Drive sentence]
en: /DVD±RW DL
km: /ឌីវីឌី±អាន សរសេរ​ពីរ​ស្រទា​ប់

[ctx: Second item of %1%2 Drive sentence]
en: /DVD±RW
km: /ឌីវីឌី±អានសរសេរ

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: External %1%2 Drive
km: ដ្រាយ %1%2 ខាង​ក្រៅ​

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: %1%2 Drive
km: ដ្រាយ %1%2​

en: External Floppy Drive
km: ដ្រាយ​ថាសទន់​ខាង​ក្រៅ

en: Floppy Drive
km: ដ្រាយ​ថាស​ទន់

[ctx: %1 is the size]
en: %1 External Hard Drive
km: ដ្រាយ​ថាស​រឹង​ខាង​ក្រៅ %1

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Hard Drive
km: ដ្រាយ​ថាស​រឹង %1

en: External Hard Drive
km: ដ្រាយ​ថាស​រឹង​ខាង​ក្រៅ

en: Hard Drive
km: ដ្រាយ​ថាស​រឹង

en: Drive
km: ដ្រាយ

en: CD-ROM
km: ស៊ីឌី​រ៉ូម

en: Blank CD-R
km: ស៊ីឌី​-អាន​ទទេ

en: CD-R
km: ស៊ីឌី-អាន

en: Blank CD-RW
km: ស៊ីឌី​-អាន​សរសេរ​ទទេ

en: CD-RW
km: ស៊ីឌី-អានសរសេរ

en: DVD-ROM
km: ឌីវីឌី​រ៉ូម

en: Blank DVD-RAM
km: ឌីវីឌី-RAM ទទេ

en: DVD-RAM
km: ឌីវីឌី-RAM

en: Blank DVD-R
km: ឌីវីឌី-អាន​ទទេ

en: DVD-R
km: ឌីវីឌី​-អាន

en: Blank DVD+R Dual-Layer
km: ឌីវីឌី+អាន​ទទេ​ពីរ​ស្រទាប់

en: DVD+R Dual-Layer
km: ឌីវីឌី​+អាន​ពីរ​ស្រទាប់

en: Blank DVD-RW
km: ឌីវីឌី-អានសរសេរ​ទទេ

en: DVD-RW
km: ឌីវីឌី​-អានសរសេរ

en: Blank DVD+R
km: ឌីវីឌី+អាន​ទទេ

en: DVD+R
km: ឌីវីឌី+អាន

en: Blank DVD+RW
km: ឌីវីឌី​+អានសរសេរ​ទទេ

en: DVD+RW
km: ឌីវីឌី+អានសរសេរ

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
km: ឌីវីឌី+អាន-សរសេរ​​ទទេ​ពីរ​ស្រទាប់

en: DVD+RW Dual-Layer
km: ឌីវីឌី​+អាន-សរសេរ​​ពីរ​ស្រទាប់

en: Blank BD-R
km: BD-R ទទេ

en: Blank BD-RE
km: BD-RE ទទេ

en: Blank HD DVD-R
km: HD DVD-R ទទេ

en: Blank HD DVD-RW
km: HD ឌីវីឌី-អាន​សរសេរ​ទទេ

en: HD DVD-RW
km: HD ឌីវីឌី​-អាន​សរសេរ

en: Audio CD
km: ស៊ីឌី​អូឌីយ៉ូ

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Container
km: ឧបករណ៍​​ផ្ទុក​​ដែល​បានអ៊ិនគ្រីប %1

en: Encrypted Container
km: ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ដែល​បានអ៊ិនគ្រីប

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Removable Media
km: មេឌៀ​ចល័ត %1

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Media
km: មេឌៀ %1

en: UPnP Internet Gateway Device
km: ឧបករណ៍​ច្រកចេញ​ចូល​អ៊ីនធឺណិត UPnP

en: UPnP devices
km: ឧបករណ៍ UPnP

en: UPnP Media Server v1
km: ម៉ាស៊ីនបម្រើ​មេឌៀ UPnP កំណែ ១

en: UPnP Media Server v2
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើមេឌៀ UPnP កំណែ ២

en: UPnP Media Server v3
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​មេឌៀ UPnP កំណែ ៣

en: Computer
km: កុំព្យូទ័រ

en: Processor
km: ប្រព័ន្ធ​ដំណើរការ

en: Portable Media Player
km: កម្មវិធី​ចាក់​មេឌៀ​ចល័ត

en: Camera
km: ម៉ាស៊ីន​ថត

en: Devices
km: ឧបករណ៍

en: Devices declared in your system
km: ឧបករណ៍​បាន​ប្រកាស​ក្នុង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក

en: You are not authorized to perform this operation.
km: អ្នក​មិន​មាន​សេចក្ដី​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ធ្វើ​ប្រតិបត្តិការ​នេះ​ទេ ។​

en: The device is currently busy.
km: បច្ចុប្បន្ន​ឧបករណ៍​ជាប់រវល់ ។

en: The requested operation has failed.
km: បាន​បរាជ័យ​​ការ​ប្រតិបត្តិការ​ដែល​បាន​ស្នើ ។

en: The requested operation has been canceled.
km: បាន​បោះបង់​ប្រតិបត្តិការ​ដែល​បាន​ស្នើ ។

en: An invalid or malformed option has been given.
km: បាន​ផ្ដល់​ជម្រើស​ដែល​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។​

en: The kernel driver for this filesystem type is not available.
km: ឧបករណ៍​ខឺណែល​​សម្រាប់​ប្រភេទ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។​

en: An unspecified error has occurred.
km: កំហុស​ដែល​មិន​បាន​បញ្ជាក់​​​ត្រូវ​បាន​កើត​ឡើយ ។​

en: Storage
km: ការ​ផ្ទុក

en: Storage devices
km: ឧបករណ៍​ផ្ទុក

en: %1 TiB
km: %1 តេរ៉ាបៃ

en: %1 GiB
km: %1 ជីកាបៃ

en: %1 MiB
km: %1 មេកាបៃ

en: %1 KiB
km: %1 គីឡូបៃ

en: %1 B
km: %1 បៃ

en: 0 B
km: ០ បៃ

en: Loop Device
km: ឧបករណ៍​បង្វិល

en: Swap Space
km: ដូរ​ទំហំ

en: External Floppy Drive
km: ដ្រាយ​ថាសទន់​ខាង​ក្រៅ

en: Floppy Drive
km: ដ្រាយ​ថាស​ទន់

en: External Hard Drive
km: ដ្រាយ​ថាស​រឹង​ខាង​ក្រៅ

en: Hard Drive
km: ដ្រាយ​ថាស​រឹង

en: Drive
km: ដ្រាយ

en: CD-ROM
km: ស៊ីឌី​រ៉ូម

en: Blank CD-R
km: ស៊ីឌី​-អាន​ទទេ

en: CD-R
km: ស៊ីឌី-អាន

en: Blank CD-RW
km: ស៊ីឌី​-អាន​សរសេរ​ទទេ

en: CD-RW
km: ស៊ីឌី-អាន​សរសេរ

en: DVD-ROM
km: ឌីវីឌី​រ៉ូម

en: Blank DVD-RAM
km: ឌីវីឌី-RAM ទទេ

en: DVD-RAM
km: ឌីវីឌី-RAM

en: Blank DVD-R
km: ឌីវីឌី-អាន​ទទេ

en: DVD-R
km: ឌីវីឌី​-អាន

en: Blank DVD+R Dual-Layer
km: ឌីវីឌី+អាន​ទទេ​ពីរ​ស្រទាប់

en: DVD+R Dual-Layer
km: ឌីវីឌី​+អាន​ពីរ​ស្រទាប់

en: Blank DVD-RW
km: ឌីវីឌី-អាន​សរសេរ​ទទេ

en: DVD-RW
km: ឌីវីឌី​-អាន​សរសេរ

en: Blank DVD+R
km: ឌីវីឌី+អាន​ទទេ

en: DVD+R
km: ឌីវីឌី+អាន

en: Blank DVD+RW
km: ឌីវីឌី​+អាន​សរសេរ​ទទេ

en: DVD+RW
km: ឌីវីឌី+អាន​សរសេរ

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
km: ឌីវីឌី+អាន-សរសេរ​​ទទេ​ពីរ​ស្រទាប់

en: DVD+RW Dual-Layer
km: ឌីវីឌី​+អាន-សរសេរ​​ពីរ​ស្រទាប់

en: Blank BD-R
km: BD-R ទទេ

en: BD-R
km: BD-R​​

en: Blank BD-RE
km: BD-RE ទទេ

en: HD DVD-ROM
km: HD DVD-ROM​

en: Blank HD DVD-R
km: HD DVD-R ទទេ

en: HD DVD-R
km: HD DVD-R​

en: Blank HD DVD-RW
km: HD ឌីវីឌី-អាន​សរសេរ​ទទេ

en: HD DVD-RW
km: HD ឌីវីឌី​-អាន​សរសេរ

en: Audio CD
km: ស៊ីឌី​អូឌីយ៉ូ

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Drive
km: ដ្រាយ​​​ដែល​បាន​អ៊ិនគ្រីប %1

en: Encrypted Drive
km: ដ្រាយ​​ដែល​បាន​អ៊ិនគ្រីប

en: You are not authorized to perform this operation
km: អ្នក​មិន​មាន​សេចក្ដី​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ធ្វើ​ប្រតិបត្តិការ​នេះ​ទេ ។

en: The device is currently busy
km: បច្ចុប្បន្ន​ឧបករណ៍​ជាប់រវល់ ។

en: The requested operation has failed
km: បាន​បរាជ័យ​​ការ​ប្រតិបត្តិការ​ដែល​បាន​ស្នើ ។

en: The requested operation has been canceled
km: បាន​បោះបង់​ប្រតិបត្តិការ​ដែល​បាន​ស្នើ ។

en: An invalid or malformed option has been given
km: បាន​ផ្ដល់​ជម្រើស​ដែល​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។​

en: The kernel driver for this filesystem type is not available
km: ឧបករណ៍​ខឺណែល​​សម្រាប់​ប្រភេទ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។​

en: The device is already mounted
km: ឧបករណ៍​ត្រូវ​បាន​ម៉ោន​រួច​ហើយ

en: The device is not mounted
km: ឧបករណ៍​​មិន​ត្រូវ​បាន​ម៉ោន​ឡើយ

en: The device is mounted by another user
km: ឧបករណ៍​ត្រូវ​បាន​ម៉ោន​ដោយ​​អ្នក​ប្រើ​​ផ្សេង​ទៀត

en: The device is already unmounting
km: ឧបករណ៍​ត្រូវ​បាន​អាន់ម៉ោន​រួច​​ហើយ

en: The operation timed out
km: ប្រតិបត្តិការ​អស់​ពេល

en: The operation has already been canceled
km: បាន​បោះបង់​ប្រតិបត្តិការ​​រួច​ហើយ ។

en: An unspecified error has occurred
km: កំហុស​ដែល​មិន​បាន​បញ្ជាក់​​​ត្រូវ​បាន​កើត​ឡើយ ។​

en: Storage
km: ការ​ផ្ទុក

en: Storage devices
km: ឧបករណ៍​ផ្ទុក

en: UPnP Devices
km: ឧបករណ៍ UPnP

en: UPnP devices detected on your network
km: ឧបករណ៍ UPnP រកឃើញ​នៅ​លើ​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក

en: A/C Adapter
km: អាដាប់ទ័រ A/C

[ctx: %1 is battery technology]
en: %1 Battery
km: ថ្ម %1

[ctx: battery technology]
en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Power Management
km: ការ​គ្រប់គ្រង​ថាមពល

en: Batteries and other sources of power
km: ថ្ម និង​ប្រភព​ថាមពល​ផ្សេងៗ​ទៀត

[ctx: Unknown device type]
en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

[ctx: Generic Interface device type]
en: Generic Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​ទូទៅ

[ctx: Processor device type]
en: Processor
km: ប្រព័ន្ធ​ដំណើរការ

[ctx: Block device type]
en: Block
km: ទប់​ស្កាត់

[ctx: Storage Access device type]
en: Storage Access
km: ចូលដំណើរការ​ការ​ផ្ទុក

[ctx: Storage Drive device type]
en: Storage Drive
km: ដ្រាយ​ផ្ទុក

[ctx: Optical Drive device type]
en: Optical Drive
km: ដ្រាយ​អុបទិក

[ctx: Storage Volume device type]
en: Storage Volume
km: ភាគ​ផ្ទុក

[ctx: Optical Disc device type]
en: Optical Disc
km: ដាស​អុបទិក

[ctx: Camera device type]
en: Camera
km: ម៉ាស៊ីន​ថត

[ctx: Portable Media Player device type]
en: Portable Media Player
km: កម្មវិធី​ចាក់​មេឌៀ​ចល័ត

[ctx: Network Interface device type]
en: Network Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​បណ្ដាញ

[ctx: Ac Adapter device type]
en: Ac Adapter
km: អាដាប់ទ័រ Ac

[ctx: Battery device type]
en: Battery
km: ថ្ម

[ctx: Button device type]
en: Button
km: ប៊ូតុង

[ctx: Audio Interface device type]
en: Audio Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អូឌីយ៉ូ

[ctx: Dvb Interface device type]
en: Dvb Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់ Dvb

[ctx: Video device type]
en: Video
km: វីដេអូ

[ctx: Serial Interface device type]
en: Serial Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​សៀរៀល

[ctx: Smart Card Reader device type]
en: Smart Card Reader
km: កម្មវិធី​អាន​កាត Smart

[ctx: Internet Gateway device type]
en: Internet Gateway Device
km: ឧបករណ៍​ច្រកចេញ​ចូល​អ៊ីនធឺណិត

[ctx: Network Share device type]
en: Network Share
km: ការ​ចែករំលែក​តាម​បណ្ដាញ​
