timezones4 - en to km translation catalogue (594 entries)

en: Africa/Abidjan
km: អាហ្វ្រិក/អាបីដហ្សង់

en: Africa/Accra
km: អាហ្វ្រិក/អាក់ក្រា

en: Africa/Addis_Ababa
km: អាហ្វ្រិក/អាដដីសអាបាបា

en: Africa/Algiers
km: អាហ្វ្រិក/អាល់ហ្សេ

en: Africa/Asmara
km: អាហ្វ្រិក/អាសម៉ារ៉ា

en: Africa/Asmera
km: អាហ្វ្រិក/អាសមេរា

en: Africa/Bamako
km: អាហ្វ្រិក/បាមាកុ

en: Africa/Bangui
km: អាហ្វ្រិក/បង់គ្វី

en: Africa/Banjul
km: អាហ្វ្រិក/បង់ហ្សុល

en: Africa/Bissau
km: អាហ្វ្រិក/បីសសូ

en: Africa/Blantyre
km: អាហ្វ្រិក/ប្លង់តៀរ

en: Africa/Brazzaville
km: អាហ្វ្រិក/ប្រាហ្សាវីល

en: Africa/Bujumbura
km: អាហ្វ្រិក/ប៊ុយហ្សំប៊ុយរ៉ា

en: Africa/Cairo
km: អាហ្វ្រិក/គែរ

en: Africa/Casablanca
km: អាហ្វ្រិក/កាសាប្លង់កា

en: Africa/Ceuta
km: អាហ្វ្រិក/សឺតា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ceuta & Melilla
km: ស៊ូតា និង​មេលីឡា

en: Africa/Conakry
km: អាហ្វ្រិក/កូណាគ្រី

en: Africa/Dakar
km: អាហ្វ្រិក/ដាការ

en: Africa/Dar_es_Salaam
km: អាហ្វ្រិក/ដាអេសសាឡាម

en: Africa/Djibouti
km: អាហ្វ្រិក/ឌ្យីប៊ូទី

en: Africa/Douala
km: អាហ្វ្រិក/ដូអាឡា

en: Africa/El_Aaiun
km: អាហ្វ្រិក/អែលអាយអុន

en: Africa/Freetown
km: អាហ្វ្រិក/ហ្វ្រីថោន

en: Africa/Gaborone
km: អាហ្វ្រិក/ហ្គាបូរូន

en: Africa/Harare
km: អាហ្វ្រិក/ហារារេ

en: Africa/Johannesburg
km: អាហ្វ្រិក/យ៉ូហាន់ណេស្បឺក

en: Africa/Juba
km: អាហ្វ្រិក/សឺតា

en: Africa/Kampala
km: អាហ្វ្រិក/កាំប៉ាឡា

en: Africa/Khartoum
km: អាហ្វ្រិក/ខារទូម

en: Africa/Kigali
km: អាហ្វ្រិក/កីហ្គាលី

en: Africa/Kinshasa
km: អាហ្វ្រិក/គីនសាសា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Dem. Rep. of Congo
km: ឌីម​ខាង​លិខ សាធារណៈរដ្ឋ​កុងហ្គោ

en: Africa/Lagos
km: អាហ្វ្រិក/ឡាហ្គូស

en: Africa/Libreville
km: អាហ្វ្រិក/ឡីប្រេវីល

en: Africa/Lome
km: អាហ្វ្រិក/ឡូម

en: Africa/Luanda
km: អាហ្វ្រិក/លូអានដា

en: Africa/Lubumbashi
km: អាហ្វ្រិក/លូប៊ុមបាស៊ី

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Dem. Rep. of Congo
km: ឌីម​ខាង​កើត សាធារណៈរដ្ឋ​កុងហ្គោ

en: Africa/Lusaka
km: អាហ្វ្រិក/ឡូសាកា

en: Africa/Malabo
km: អាហ្វ្រិក/ម៉ាឡាបូ

en: Africa/Maputo
km: អាហ្វ្រិក/ម៉ាពុតូ

en: Africa/Maseru
km: អាហ្វ្រិក/ម៉ាសេរុ

en: Africa/Mbabane
km: អាហ្វ្រិក/អេមបាបាន

en: Africa/Mogadishu
km: អាហ្វ្រិក/ម៉ូហ្គាដីស៊ូ

en: Africa/Monrovia
km: អាហ្វ្រិក/ម៉ុងរ៉ូវៀ

en: Africa/Nairobi
km: អាហ្វ្រិក/ណៃរុប៊ី

en: Africa/Ndjamena
km: អាហ្វ្រិក/អេនយ៉ាមេណា

en: Africa/Niamey
km: អាហ្វ្រិក/នីអាម៉ី

en: Africa/Nouakchott
km: អាហ្វ្រិក/នូអាឆុត

en: Africa/Ouagadougou
km: អាហ្វ្រិក/ហ្គ័រហ្គាដូហ្គោ

en: Africa/Porto-Novo
km: អាហ្វ្រិក/ព័រតូនូវ៉ូ

en: Africa/Pretoria
km: អាហ្វ្រិក/ព្រីតូរៀ

en: Africa/Sao_Tome
km: អាហ្វ្រិក/សៅតូម

en: Africa/Timbuktu
km: អាហ្វ្រិក/ទីមប៊ុកទូ

en: Africa/Tripoli
km: អាហ្វ្រិក/ទ្រីប៉ូលី

en: Africa/Tunis
km: អាហ្វ្រិក/ទុយនីស

en: Africa/Windhoek
km: អាហ្វ្រិក/វីនហូក

en: America/Adak
km: អាមេរិក/អាដាក

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aleutian Islands
km: កោះ​អាលឺតៀន

en: America/Anchorage
km: អាមេរិក/អង់ចូរាស

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time
km: ពេលវេលា​អាឡាស្កា

en: America/Anguilla
km: អាមេរិក/អង់ហ្គីលឡា

en: America/Antigua
km: អាមេរិក/អង់ទីកា

en: America/Araguaina
km: អាមេរិក/អារ៉ាហ្គាអ៊ីណា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tocantins
km: តូខានតីន

en: America/Argentina/Buenos_Aires
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/ប័រណេអូស

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Buenos Aires (BA, CF)
km: ប៊ឺណូស អារីស (BA, CF)

en: America/Argentina/Catamarca
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/កាតាម៉ារកា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Catamarca (CT), Chubut (CH)
km: កាតាម៉ាកា (CT) ជូបុទ (CH)

en: America/Argentina/ComodRivadavia
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/កូមុដរីវាដាវៀ

en: America/Argentina/Cordoba
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/កូរដូបា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
km: ទីតាំង​ជា​ច្រើន (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
km: ទីតាំង​ជា​ច្រើន (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: America/Argentina/Jujuy
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/យូយូអ៊ី

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Jujuy (JY)
km: ជូរុយ (JY)

en: America/Argentina/La_Rioja
km: អាមេរិកា/អាហ្សង់ទីន/ឡារីយ៉ូយ៉ា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: La Rioja (LR)
km: ឡា រ៉យ៉ា (LR)

en: America/Argentina/Mendoza
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/ម៉ង់ដូហ្សា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mendoza (MZ)
km: មែនដូហ្សា (MZ)

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/រីយ៉ូហ្គាឡេហ្គូស

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Santa Cruz (SC)
km: សាន់តាគ្រូស (SC)

en: America/Argentina/Salta
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/សាលតា

en: America/Argentina/San_Juan
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/សានហ្សូអាន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: San Juan (SJ)
km: សាន ហ្សាន (SJ)

en: America/Argentina/San_Luis
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/សានលូ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: San Luis (SL)
km: សាន ឡូស (SL)

en: America/Argentina/Tucuman
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/ទុយគុយម៉ង់

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tucuman (TM)
km: តូឃូមែន (TM)

en: America/Argentina/Ushuaia
km: អាមេរិក/អាហ្សង់ទីន/អូស្វាយអា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tierra del Fuego (TF)
km: តែរ៉ា ដែល ហ្វៅហ្គោ (TF)

en: America/Aruba
km: អាមេរិក/អារុយបា

en: America/Asuncion
km: អាមេរិក/អាស៊ុនស៊ីយ៉ុន

en: America/Atikokan
km: អាមេរិក/អាទីកូកាន

en: America/Atka
km: អាមេរិក/អាកា

en: America/Bahia
km: អាមេរិក/បាហ៊ីយ៉ា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bahia
km: បាហៀ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Bahia de Banderas
km: ពេលវេលា​នៅ​ភាគ​កណ្ដាល​ម៉ិចស៊ីកូ  បាហៃ ដេ បានដេរ៉ាស

en: America/Barbados
km: អាមេរិក/បារបាដូស

en: America/Belem
km: អាមេរិក/បេឡេម

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amapa, E Para
km: អាម៉ាប៉ា អ៊ី​ប៉ារ៉ា

en: America/Belize
km: អាមេរិក/បេលីហ្ស

en: America/Blanc-Sablon
km: អាមេរិក/ប្លង់សាប្លុង

en: America/Boa_Vista
km: អាមេរិក/បូអាវីសតា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Roraima
km: រ៉ូរៃម៉ា

en: America/Bogota
km: អាមេរិក/ប៊ូហ្គូតា

en: America/Boise
km: អាមេរិក/ប័ស

en: America/Buenos_Aires
km: អាមេរិក/ប័រណេអូស

en: America/Calgary
km: អាមេរិក/កាលហ្គារី

en: America/Cambridge_Bay
km: អាមេរិក/ខមប្រីជបេ

en: America/Campo_Grande
km: អាមេរិក/កាំប៉ូក្រង់

en: America/Cancun
km: អាមេរិក/កាន់គូន

en: America/Caracas
km: អាមេរិក/ការាកាស

en: America/Catamarca
km: អាមេរិក/កាតាម៉ារកា

en: America/Cayenne
km: អាមេរិក/ខៃយ៉ង់

en: America/Cayman
km: អាមេរិក/ខៃមែន

en: America/Chicago
km: អាមេរិកា/ឈីកាហ្គោ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time
km: ពេលវេលា​នៅ​ភាគ​កណ្ដាល

en: America/Chihuahua
km: អាមេរិក/ឈីហួហួ

en: America/Coral_Harbour
km: អាមេរិក/គូរ៉ល-ហាប៊ើត

en: America/Cordoba
km: អាមេរិក/កូដូបា

en: America/Costa_Rica
km: អាមេរិក/កូស្តារីកា

en: America/Creston
km: អាមេរិក/ហ្វ្រីដឺរីកតុន​​

en: America/Cuiaba
km: អាមេរិក/គ្វីអាបា

en: America/Curacao
km: អាមេរិក/គុរ៉ាកាវ

en: America/Danmarkshavn
km: អាមេរិក/ដាន់ម៉ាកសាន

en: America/Dawson
km: អាមេរិក/ដសុន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - north Yukon
km: ពេលវេលា​ប៉ាស៊ីហ្វិក - យូកុន​ខាង​ជើង

en: America/Dawson_Creek
km: អាមេរិក/ដសុនក្រិក

en: America/Denver
km: អាមេរិក/ដេនវ៉ឺ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time
km: ពេលវេលា​ម៉ោនធីន

en: America/Detroit
km: អាមេរិក/ដឺត្រយ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Michigan - most locations
km: Eastern Time - Michigan - ទីតាំង​ជា​ច្រើន

en: America/Dominica
km: អាមេរិក/ដូមីនីកា

en: America/Edmonton
km: អាមេរិក/អេដម៉ុនតុន

en: America/Eirunepe
km: អាមេរិក/អេរុនេប៉េ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Amazonas
km: អាម៉ាហ្សូនាស

en: America/El_Salvador
km: អាមេរិក/អែលសាលវ៉ាឌ័រ

en: America/Ensenada
km: អាមេរិក/អ៊ិនសែនណាដា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time
km: ពេលវេលា​​ប៉ាស៊ីហ្វិក

en: America/Fort_Wayne
km: អាមេរិក/ហ្វត_វ៉ន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - most locations
km: Eastern Time - Indiana - ទីតាំង​ជា​ច្រើន

en: America/Fortaleza
km: អាមេរិក/ហ្វតេឡេហ្សា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
km: ប្រេស៊ីល NE (MA, PI, CE, RN, PB)

en: America/Fredericton
km: អាមេរិក/ហ្វ្រីដឺរីកតុន​

en: America/Glace_Bay
km: អាមេរិក/ក្លាសបេ

en: America/Godthab
km: អាមេរិក/ហ្គូដថាប

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations
km: ទីតាំង​ជា​ច្រើន

en: America/Goose_Bay
km: អាមេរិក/ហ្គូសបេ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Labrador - most locations
km: ពេលវេលា​អាត្លង់ទិក - ឡាប្រាឌ័រ - ទៅតាំង​ជា​ច្រើន

en: America/Grand_Turk
km: អាមេរិក/ហ្គ្រង់ធឹក

en: America/Grenada
km: អាមេរិក/ហ្គ្រេណាដា

en: America/Guadeloupe
km: អាមេរិក/ហ្គាដេលូប៉េ

en: America/Guatemala
km: អាមេរិក/ហ្គាតេម៉ាឡា

en: America/Guayaquil
km: អាមេរិក/ហ្គាយ៉ាគីល

note: i18n: comment to the previous timezone
en: mainland
km: មីនឡែន

en: America/Guyana
km: អាមេរិក/ហ្គុយ៉ាណា

en: America/Halifax
km: អាមេរិក/ហាលីហ្វាក់

en: America/Havana
km: អាមេរិក/ហាវ៉ាណា

en: America/Hermosillo
km: អាមេរិក/ហឺម៉ូសីឡូ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Sonora
km: ពេលវេលា​ស្តង់ដារ​ម៉ោនធីន - សូណូរ៉ា

en: America/Indiana/Indianapolis
km: អាមេរិក/ឥណ្ឌា/អ៊ីនយ៉ាណាប៉ូលីស

en: America/Indiana/Knox
km: អាមេរិក/អ៊ីនយ៉ាណា/ក្នក់

en: America/Indiana/Marengo
km: អាមេរិក/អ៊ីនយ៉ាណា/ម៉ារេនហ្គោ

en: America/Indiana/Petersburg
km: អាមេរិក/ឥណ្ឌា/ភីទ័រប៊័រគ

en: America/Indiana/Tell_City
km: អាមេរិក/ឥណ្ឌា/ធែល​ស៊ីធី

en: America/Indiana/Vevay
km: អាមេរិក/អ៊ីនយ៉ាណា/វិវេ

en: America/Indiana/Vincennes
km: អាមេរិក/អ៊ិនយ៉ាណា/វីនណេស

en: America/Indiana/Winamac
km: អាមេរិក/អ៊ីនយ៉ាណា/វីណាមេក

en: America/Indianapolis
km: អាមេរិក/អ៊ីនយ៉ាណាប៉ូលីស

en: America/Inuvik
km: អាមេរិក/អ៊ីនូវីក

en: America/Iqaluit
km: អាមេរិក/អ៊ីហ្កាល្វីត

en: America/Jamaica
km: អាមេរិក/ហ្សាម៉ាអ៊ិគ

en: America/Jujuy
km: អាមេរិក/យូយួអ៊ី

en: America/Juneau
km: អាមេរិក/យូណូ

en: America/Kentucky/Louisville
km: អាមេរិក/កិនទុគី/លូវីសវីល

en: America/Kentucky/Monticello
km: អាមេរិក/ខេនទុគី/ម៉ុងទីសេឡូ

en: America/Kralendijk
km: អាមេរិក/ហ្គ្រេណាដា

en: America/La_Paz
km: អាមេរិក/ឡាប៉ាស

en: America/Lima
km: អាមេរិក/លីម៉ា

en: America/Los_Angeles
km: អាមេរិក/ឡូសអង់ចេឡេស

en: America/Louisville
km: អាមេរិក/ឡូអ៊ីសវីល

en: America/Lower_Princes
km: អាមេរិក/ព័រអូព្រីន

en: America/Maceio
km: អាមេរិក/ម៉ាសេអូ

en: America/Managua
km: អាមេរិក/ម៉ាណាហ្គា

en: America/Manaus
km: អាមេរិក/​ម៉ាណូស

en: America/Marigot
km: អាមេរិក/ម៉ារីហ្គូត

en: America/Martinique
km: អាមេរិក/ម៉ាទីណីគ

en: America/Matamoros
km: អាមេរិក/​ម៉ាណូស

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas near US border
km: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas

en: America/Mazatlan
km: អាមេរិក/ម៉ាហ្សាត្លង់

en: America/Mendoza
km: អាមេរិក/ម៉ុងដូហ្សា

en: America/Menominee
km: អាមេរិក/មេណូមីនី

en: America/Merida
km: អាមេរិក/មិរីដា

en: America/Metlakatla
km: អាមេរិក/ម៉ាហ្សាត្លង់

en: America/Mexico_City
km: អាមេរិក/ម៉ិចស៊ិចកូ​ស៊ីធី

en: America/Miquelon
km: អាមេរិក/មីគេឡុង

en: America/Moncton
km: អាមេរិក/ម៉ុងតុន

en: America/Monterrey
km: អាមេរិក/ម៉ុងតេរី

en: America/Montevideo
km: អាមេរិក/ម៉ុងតេវីដេអូ

en: America/Montreal
km: អាមេរិក/ម៉ុងត្រេអាល់

en: America/Montserrat
km: អាមេរិក/ម៉ុងសេរ៉ាត់

en: America/Nassau
km: អាមេរិក/ណាសូ

en: America/New_York
km: អាមេរិក/ញូវយ៉ក

en: America/Nipigon
km: អាមេរិក/នីពីហ្គុង

en: America/Nome
km: អាមេរិក/នូមេ

en: America/Noronha
km: អាមេរិក/ណរុនហា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic islands
km: កោះ​អាត្លង់ទីក

en: America/North_Dakota/Center
km: អាមេរិក/ដាកូតា​ជើង/កណ្តាល

en: America/North_Dakota/New_Salem
km: អាមេរិក/ដាកូតា​ខាងជើង/ញូវ​សាឡេម

en: America/Ojinaga
km: អាមេរិក/ម៉ាណាហ្គា

en: America/Ontario
km: អាមេរិក/អូតារៀ

en: America/Panama
km: អាមេរិក/ប៉ាណាម៉ា

en: America/Pangnirtung
km: អាមេរិក/ប៉ុងណឺតុង

en: America/Paramaribo
km: អាមេរិក/ប៉ារាម៉ារីបុ

en: America/Phoenix
km: អាមេរិក/ហ្វូនីក

en: America/Port-au-Prince
km: អាមេរិក/ព័រអូព្រីន

en: America/Port_of_Spain
km: អាមេរិក/ព័រអហ្វស្ពែន

en: America/Porto_Acre
km: អាមេរិក/ព័រតូអ៊ែរ

en: America/Porto_Velho
km: អាមេរិក/ព័រតូវេឡូ

en: America/Puerto_Rico
km: អាមេរិក/ព័រតូរីកូ

en: America/Rainy_River
km: អាមេរិក/រេនីរីវ័រ

en: America/Rankin_Inlet
km: អាមេរិក/រ៉ុងគីនអ៊ិនឡេត

en: America/Recife
km: អាមេរិក/រេស៊ីហ្វ

en: America/Regina
km: អាមេរិក/រេហ្គីណា

en: America/Resolute
km: អាមេរិក/រិសូលូត

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Resolute, Nunavut
km: Eastern Time - Resolute, Nunavut

en: America/Rio_Branco
km: អាមេរិក/រីយ៉ូប្រុងកូ

en: America/Rosario
km: អាមេរិក/រូសារីយ៉ូ

en: America/Santa_Isabel
km: អាមេរិក/សាន់តារ៉ែម

en: America/Santarem
km: អាមេរិក/សាន់តារ៉ែម

en: America/Santiago
km: អាមេរិក/សាន់ទីអាហ្គោ

en: America/Santo_Domingo
km: អាមេរិក/សុងតូដូមីនហ្គោ

en: America/Sao_Paulo
km: អាមេរិក/សៅប៉ូឡូ

en: America/Saskatoon
km: អាមេរិក/សាកាតុន

en: America/Scoresbysund
km: អាមេរិក/ស្ករប៊ីសុន

en: America/Shiprock
km: អាមេរិក/ស៊ីបរុក

en: America/Sitka
km: អាមេរិក/អាកា

en: America/St_Barthelemy
km: អាមេរិក/បាធឺលីមី

en: America/St_Johns
km: អាមេរិក/អេសធី_យ៉ន

en: America/St_Kitts
km: អាមេរិក/អេសធី_ឃីត

en: America/St_Lucia
km: អាមេរិក/អេធី_ឡូស្យា

en: America/St_Thomas
km: អាមេរិក/អេសធី_ថូម៉ាស់

en: America/St_Vincent
km: អាមេរិក/អេសធី_វិនសុង

en: America/Swift_Current
km: អាមេរិក/ស្វីវ_ខឺរេន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
km: ពេលវេលា​ស្តង់ដារ​នៅ​ភាគ​កណ្ដាល Saskatchewan - midwest

en: America/Tegucigalpa
km: អាមេរិក/តេហ្គុស៊ីហ្គាល់ប៉ា

en: America/Thule
km: អាមេរិក/ធូល

en: America/Thunder_Bay
km: អាមេរិក/សាន់ឌឺរបេ

en: America/Tijuana
km: អាមេរិក/ទីយូអាណា

en: America/Toronto
km: អាមេរិក/តូរ៉ុនតូ

en: America/Tortola
km: អាមេរិក/ទតតូឡា

en: America/Vancouver
km: អាមេរិក/វេនខូវ័រ

en: America/Virgin
km: អាមេរិក/វើជីន

en: America/Whitehorse
km: អាមេរិក/វ៉ាយហស់

en: America/Winnipeg
km: អាមេរិក/វីននីផេក

en: America/Yakutat
km: អាមេរិកា/យ៉ាកុតា

en: America/Yellowknife
km: អាមេរិកា/យេឡូណាយ

en: Antarctica/Casey
km: អង់តាក់ទិក/ខេស៊ី

en: Antarctica/Davis
km: អង់តាក់ទិក/ដាវីស

en: Antarctica/DumontDUrville
km: អង់តាក់ទិក/ឌុយម៉ង់ឌុយវីល

en: Antarctica/Macquarie
km: អង់តាក់ទិក/ម៉ាក់មឺដូ

en: Antarctica/Mawson
km: អង់តាក់ទិក/ម៉សុន

en: Antarctica/McMurdo
km: អង់តាក់ទិក/ម៉ាក់មឺដូ

en: Antarctica/Palmer
km: អង់តាក់ទិក/ប៉ាល់ម៉េ

en: Antarctica/Rothera
km: អង់តាក់ទិក/រុថេរ៉ា

en: Antarctica/South_Pole
km: អង់តាក់ទិក/ប៉ូលខាងត្បូង

en: Antarctica/Syowa
km: អង់តាក់ទិក/ស៊ីយ៉ូវ៉ា

en: Antarctica/Vostok
km: អង់តាក់ទិក/វ៉ូស្តុក

en: Arctic/Longyearbyen
km: អាក់ទីក/ឡងយាប៊ីយែន

en: Asia/Aden
km: អាស៊ី/អាដែន

en: Asia/Almaty
km: អាស៊ី/អាល់ម៉ាទី

en: Asia/Amman
km: អាស៊ី/អាមម៉ុង

en: Asia/Anadyr
km: អាស៊ី/អាណាឌៀ

en: Asia/Aqtau
km: អាស៊ី/អាក់តូ

en: Asia/Aqtobe
km: អាស៊ី/អាក់តូបេ

en: Asia/Ashgabat
km: អាស៊ី/អាស់ហ្គាបាត

en: Asia/Ashkhabad
km: អាស៊ី/អាខាបាដ

en: Asia/Baghdad
km: អាស៊ី/បាដាដ

en: Asia/Bahrain
km: អាស៊ី/បារ៉ែន

en: Asia/Baku
km: អាស៊ី/បាគូ

en: Asia/Bangkok
km: អាស៊ី/បាងកក

en: Asia/Beijing
km: អាស៊ី/ប៉េកាំង

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Standard Time
km: ពេលវេលា​ស្តង់ដារ​នៅ​ចិន​

en: Asia/Beirut
km: អាស៊ី/បៃរុត

en: Asia/Bishkek
km: អាស៊ី/ប៊ីសកេក

en: Asia/Brunei
km: អាស៊ី/ប្រ៊ុយណេ

en: Asia/Calcutta
km: អាស៊ី/កាល់គូតា

en: Asia/Choibalsan
km: អាស៊ី/ឆូអ៊ីបាល់សាន

en: Asia/Chongqing
km: អាស៊ី/ចុងគឹង

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China mountains
km: ម៉ោនធីនចិន

en: Asia/Chungking
km: អាស៊ី/ចុងគីង

en: Asia/Colombo
km: អាស៊ី/កូឡំបូ

en: Asia/Dacca
km: អាស៊ី/ដាកា

en: Asia/Damascus
km: អាស៊ី/ដាម៉ាស់

en: Asia/Dhaka
km: អាស៊ី/ដាកា

en: Asia/Dili
km: អាស៊ី/ឌីលី

en: Asia/Dubai
km: អាស៊ី/ដុយបៃ

en: Asia/Dushanbe
km: អាស៊ី/ឌូស្សង់ប៊ី

en: Asia/Gaza
km: អាស៊ី/ហ្គាហ្សា

en: Asia/Harbin
km: អាស៊ី/ហារបីន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China north
km: ចិន​ខាង​ជើង

en: Asia/Hebron
km: អាស៊ី/ហារបីន

en: Asia/Ho_Chi_Minh
km: អាស៊ី/ហូជីមីង

en: Asia/Hong_Kong
km: អាស៊ី/ហុងកុង

en: Asia/Hovd
km: អាស៊ី/ហូដ

en: Asia/Irkutsk
km: អាស៊ី/អៀរឃឺត

en: Asia/Jakarta
km: អាស៊ី/ហ្សាកាតា

en: Asia/Jayapura
km: អាស៊ី/យ៉ាយ៉ាពូរ៉ា

en: Asia/Jerusalem
km: អាស៊ី/ហ្សេរុយសាឡឹម

en: Asia/Kabul
km: អាស៊ី/កាប៊ុល

en: Asia/Kamchatka
km: អាស៊ី/កាំចាត់កា

en: Asia/Karachi
km: អាស៊ី/ការាឈី

en: Asia/Kashgar
km: អាស៊ី/កាសហ្គា

en: Asia/Kathmandu
km: អាស៊ី/កាត់ម៉ាន់ឌូ​

en: Asia/Katmandu
km: អាស៊ី/កាត់ម៉ាន់ឌូ

en: Asia/Kolkata
km: អាស៊ី/កូលកាតា

en: Asia/Krasnoyarsk
km: អាស៊ី/ក្រាសណូយា

en: Asia/Kuala_Lumpur
km: អាស៊ី/កូឡាឡាំពួរ

en: Asia/Kuching
km: អាស៊ី/គូចីង

en: Asia/Kuwait
km: អាស៊ី/គុយវ៉ែត

en: Asia/Macao
km: អាស៊ី/ម៉ាកាវ

en: Asia/Macau
km: អាស៊ី/ម៉ាកាវ

en: Asia/Magadan
km: អាស៊ី/ម៉ាហ្គាដាន

en: Asia/Makassar
km: អាស៊ី/ម៉ាកាសារ

en: Asia/Manila
km: អាស៊ី/ម៉ានីល

en: Asia/Muscat
km: អាស៊ី/មូស្កាត

en: Asia/Nicosia
km: អាស៊ី/នីកូស៊ី

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novokuznetsk
km: ម៉ូស្កូវ+០៣ - ណូវ៉ូស៊ីប៊ើត​

en: Asia/Novosibirsk
km: អាស៊ី/ណូវ៉ូស៊ីបឺក

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novosibirsk
km: ម៉ូស្កូវ+០៣ - ណូវ៉ូស៊ីប៊ើត

en: Asia/Omsk
km: អាស៊ី/អូម

en: Asia/Oral
km: អាស៊ី/អូរ៉ាល់

en: Asia/Phnom_Penh
km: អាស៊ី/ភ្នំពេញ

en: Asia/Pontianak
km: អាស៊ី/ពុនត្យាណាក

en: Asia/Pyongyang
km: អាស៊ី/ព្យុងយ៉ាង

en: Asia/Qatar
km: អាស៊ី/កាតារ

en: Asia/Qyzylorda
km: អាស៊ី/គីហ្សីឡដា

en: Asia/Rangoon
km: អាស៊ី/រ៉ង់ហ្គូន

en: Asia/Riyadh
km: អាស៊ី/រីយ៉ាដ

en: Asia/Saigon
km: អាស៊ី/សៃហ្គន

en: Asia/Sakhalin
km: អាស៊ី/សាក់ហាឡីន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Sakhalin Island
km: ម៉ូស្គូវ+០៧ - កោះ​សាខាលីន

en: Asia/Samarkand
km: អាស៊ី/សាមារខាន់

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Uzbekistan
km: អ៊ុយបេសគីស្តង់​ខាង​លិច

en: Asia/Seoul
km: អាស៊ី/សេអ៊ូល

en: Asia/Shanghai
km: អាស៊ី/សៀងហៃ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China east
km: ចិន​ខាងកើត

en: Asia/Singapore
km: អាស៊ី/សាំងហ្គាពួរ

en: Asia/Taipei
km: អាស៊ី/តៃប៉ិ

en: Asia/Tashkent
km: អាស៊ី/តាសខិន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Uzbekistan
km: អ៊ុយបេសគីស្តង់​ខាង​កើត

en: Asia/Tbilisi
km: អាស៊ី/ប៊ីលីស៊ី

en: Asia/Tehran
km: អាស៊ី/តេអេរ៉ង់

en: Asia/Tel_Aviv
km: អាស៊ី/តែលអាវីស

en: Asia/Thimbu
km: អាស៊ី/ធីមប៊ូ

en: Asia/Thimphu
km: អាស៊ី/ធីមហ្វូ

en: Asia/Tokyo
km: អាស៊ី/តូក្យូ

en: Asia/Ujung_Pandang
km: អាស៊ី/អ៊ូយ៉ុងប៉ានដុង

en: Asia/Ulaanbaatar
km: អាស៊ី/អ៊ូឡានប៉ាតា

en: Asia/Ulan_Bator
km: អាស៊ី/អ៊ូឡានប៉ាតា

en: Asia/Urumqi
km: អាស៊ី/អ៊ូរុមគី

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most of Tibet & Xinjiang
km: តៃប៉ិ និង​ហ្សីនហ្សាង

en: Asia/Vientiane
km: អាស៊ី/វៀងចន្ទន៍

en: Asia/Vladivostok
km: អាស៊ី/វ្ល៉ាឌីវ៉ូស្តុក

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Amur River
km: ម៉ូស្គូវ+០៧ - ទន្លៃ​អាម័រ

en: Asia/Yakutsk
km: អាស៊ី/យ៉ាខឺត

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+06 - Lena River
km: ម៉ូស្គូវ+០៦ - ទន្លេ​ណេណា

en: Asia/Yekaterinburg
km: អាស៊ី/យេកាតេរីងបឺក

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+02 - Urals
km: ម៉ូស្គូវ+០២ - អ៊ុយរ៉ាល់

en: Asia/Yerevan
km: អាស៊ី/យេរេវ៉ាន

en: Atlantic/Azores
km: អាត្លង់ទីក/អាហ្សូរេស

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Azores
km: អាហ្ស៊ូ

en: Atlantic/Bermuda
km: អាត្លង់ទីក/បឺមុយដា

en: Atlantic/Canary
km: អាត្លង់ទីក/កាណារី

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Canary Islands
km: កោះ​ខេណារី

en: Atlantic/Cape_Verde
km: អាត្លង់ទីក/កាបវែរ

en: Atlantic/Faeroe
km: អាត្លង់ទីក/ហ្វាអេរ៉ូ

en: Atlantic/Faroe
km: អាត្លង់ទីក/ហ្វារ៉ូអេ

en: Atlantic/Jan_Mayen
km: អាត្លង់ទីក/យ៉ានម៉ាយែន

en: Atlantic/Madeira
km: អាត្លង់ទីក/ម៉ាដេរា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Madeira Islands
km: កោះ​ម៉ាឌីរ៉ា

en: Atlantic/Reykjavik
km: អាត្លង់ទីក/រេក្យាវីក

en: Atlantic/South_Georgia
km: អាត្លង់ទីក/ហ្សកហ្ស៊ី​ត្បូង

en: Atlantic/St_Helena
km: អាត្លង់ទីក/អេសធីហេឡេណា

en: Atlantic/Stanley
km: អាត្លង់ទីក/ស្តែនលី

en: Australia/ACT
km: អូស្ត្រាលី/ACT

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - most locations
km: វ៉ាល​ខាង​ត្បូង​ថ្មី - ទីតាំង​ជា​ច្រើន

en: Australia/Adelaide
km: អូស្ត្រាលី/អាឌឺឡេដ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: South Australia
km: អូស្ត្រាលី​ខាង​ត្បូង

en: Australia/Brisbane
km: អូស្ត្រាលី/ប្រីសបាន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - most locations
km: ឃ្វីនឡែន - ទីតាំង​ជា​ច្រើន

en: Australia/Broken_Hill
km: អូស្ត្រាលី/ប្រូខិនហ៊ីល

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - Yancowinna
km: វ៉ាល​ខាងត្បូង​ថ្មី - យ៉ាខូវីនណា

en: Australia/Canberra
km: អូស្ត្រាលី/ខេន​ប៊ើរ៉ា

en: Australia/Currie
km: អូស្ត្រាលី/ឃ័ររី

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - King Island
km: តាសម៉ានៀ - កោះឃីង

en: Australia/Darwin
km: អូស្ត្រាលី/ដាវីន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Northern Territory
km: អាណាចក្រ​ភាគ​ខាង​ជើង

en: Australia/Eucla
km: អូស្ត្រាលី/អេអ៊ូក្លា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - Eucla area
km: អូស្ត្រាលី​ខាងលិច - តំបន់​អ៊ុយក្លា

en: Australia/Hobart
km: អូស្ត្រាលី/ហូបាត

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - most locations
km: តាសម៉ានៀ - ទីតាំង​ជាច្រើន

en: Australia/LHI
km: អូស្ត្រាលី/LHI

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Lord Howe Island
km: កោះ​ឡតហូ

en: Australia/Lindeman
km: អូស្ត្រាលី/លីនដឺម៉ង់

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - Holiday Islands
km: ឃ្វីនឡែន - កោះ​ហូលីដេ

en: Australia/Lord_Howe
km: អូស្ត្រាលី/ឡដហូវេ

en: Australia/Melbourne
km: អូស្ត្រាលី/ម៉ែលប៊ន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Victoria
km: វ៉ិចតូរៀ

en: Australia/NSW
km: អូស្ត្រាលី/NSW

en: Australia/North
km: អូស្ត្រាលី/ខាង​ជើង

en: Australia/Perth
km: អូស្ត្រាលី/ភឺស

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - most locations
km: អូស្ត្រាលី​ខាង​លិច - ទីតាំង​ច្រើន​បំផុត

en: Australia/Queensland
km: អូស្ត្រាលី/ឃ្វីនឡែន

en: Australia/South
km: អូស្ត្រាលី/ខាងត្បូង

en: Australia/Sydney
km: អូស្ត្រាលី/ស៊ីដនី

en: Australia/Tasmania
km: អូស្ត្រាលី/តាម៉ានៀ

en: Australia/Victoria
km: អូស្ត្រាលី/វ៉ិចតូរៀ

en: Australia/West
km: អូស្ត្រាលី/វែស

en: Australia/Yancowinna
km: អូស្ត្រាលី/យានខូវីណា

en: Brazil/Acre
km: ប្រេស៊ីល/អាក

en: Brazil/DeNoronha
km: ប្រេស៊ីល/ដេណូរ៉ូហា

en: Brazil/East
km: ប្រេស៊ីល/អ៊ីស

en: Brazil/West
km: ប្រេស៊ីល/វ៉េស

en: Canada/Atlantic
km: កាណាដា/អាត្លង់ទិក

en: Canada/Central
km: កាណាដា/សង់ត្រាល់

en: Canada/East-Saskatchewan
km: កាដាណា/អ៊ីស-សាស្កា​ជីវ៉ន

en: Canada/Eastern
km: កាណាដា/អ៊ីស្ទើន

en: Canada/Mountain
km: កាណាដា/ម៉ោនធីន

en: Canada/Newfoundland
km: កាណាដា/ញូហ្វិនឡែន

en: Canada/Pacific
km: កាណាដា/ប៉ាស៊ីហ្វិក

en: Canada/Saskatchewan
km: កាណាដា/សាស្កា​ឆីវ៉ន

en: Canada/Yukon
km: កាណាដា/យ៉ូគុន

en: Chile/Continental
km: ឆាល/កុងទីណង់តាល់

en: Chile/EasterIsland
km: ឆាល/កោះ​ខាង​កើត

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Easter Island & Sala y Gomez
km: កោះ​ខាងកើត និង​សាឡាអ៊ីហ្គូម

en: Cuba
km: គុយបា

en: Egypt
km: អេហ្វីប

en: Europe/Amsterdam
km: អឺរ៉ុប/អាំស្តឺដាម

en: Europe/Andorra
km: អឺរ៉ុប/អង់ដូរា

en: Europe/Athens
km: អឺរ៉ុប/អាតែន

en: Europe/Belfast
km: អឺរ៉ុប/បែលហ្វាស់

en: Europe/Belgrade
km: អឹរ៉ុប/បែលហ្ក្រាដ

en: Europe/Berlin
km: អឹរ៉ុប/ប៊ែរឡាំង

en: Europe/Bratislava
km: អឺរ៉ុប/ប្រាទីសឡាវ៉ា

en: Europe/Brussels
km: អឺរ៉ុប/ប្រុសសែល

en: Europe/Bucharest
km: អឺរ៉ុប/ប៊ូឆារ៉េស

en: Europe/Budapest
km: អឺរ៉ុប/ប៊ូដាប៉េស្ត

en: Europe/Chisinau
km: អឺរ៉ុប/ឈីស៊ីណូ

en: Europe/Copenhagen
km: អឺរ៉ុប/កូប៉ិននហាហ្គេន

en: Europe/Dublin
km: អឺរ៉ុប/ដាប់ប្ល៊ីង

en: Europe/Gibraltar
km: អឺរ៉ុប/ហ្គីប្រាល់តា

en: Europe/Guernsey
km: អឺរ៉ុប/ហ្គឺនសេ

en: Europe/Helsinki
km: ហេលស៊ីនគី

en: Europe/Isle_of_Man
km: អឺរ៉ុប/អ៊ីស្លេ អហ្វ មែន

en: Europe/Istanbul
km: អឺរ៉ុប/អ៊ីស្តាន់ប៊ុល

en: Europe/Jersey
km: អឺរ៉ុប/ជេស៊ី

en: Europe/Kaliningrad
km: អឺរ៉ុប/លីនីនក្រាត

en: Europe/Kiev
km: អឺរ៉ុប/គៀវ

en: Europe/Lisbon
km: អឺរ៉ុប/លីសបូន

en: Europe/Ljubljana
km: អឺរ៉ុប/ល្យូបល្យាណា

en: Europe/London
km: អឺរ៉ុប/ឡុងដុង

en: Europe/Luxembourg
km: អឺរ៉ុប/លុចសំបួរ

en: Europe/Madrid
km: អឺរ៉ុប/ម៉ាឌ្រីដ

en: Europe/Malta
km: អឺរ៉ុប/ម៉ាល់តា

en: Europe/Mariehamn
km: អឺរ៉ុប/ម៉ារៀហាម

en: Europe/Minsk
km: អឺរ៉ុប/មីន

en: Europe/Monaco
km: អឹរ៉ុប/ម៉ូណាកូ

en: Europe/Moscow
km: អឺរ៉ុប/មូស្គូ

en: Europe/Oslo
km: អឺរ៉ុប/អូស្លូ

en: Europe/Paris
km: អឺរ៉ុប/ប៉ារីស

en: Europe/Podgorica
km: អឺរ៉ុប/ផត់ហ្គោរីកា

en: Europe/Prague
km: អឺរ៉ុប/ប្រាក

en: Europe/Riga
km: អឺរ៉ុប/រីហ្គា

en: Europe/Rome
km: អឺរ៉ុប/រ៉ូម

en: Europe/Samara
km: អឺរ៉ុប/សាម៉ារា

en: Europe/San_Marino
km: អឺរ៉ុប/សង់ម៉ារីណូ

en: Europe/Sarajevo
km: អឺរ៉ុប/សារ៉ាយេវ៉ូ

en: Europe/Simferopol
km: អឺរ៉ុប/ស៊ីមហ្វេរុពុល

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central Crimea
km: សង់ត្រាល់​គ្រីមៀ

en: Europe/Skopje
km: អឺរ៉ុប/ស្កុបជី

en: Europe/Sofia
km: អឺរ៉ុប/សូហ្វីយ៉ា

en: Europe/Stockholm
km: អឺរ៉ុប/ស្តុកហម

en: Europe/Tallinn
km: អឺរ៉ុប/តាឡីន

en: Europe/Tirane
km: អឺរ៉ុប/ទីរ៉ាន

en: Europe/Tiraspol
km: អឺរ៉ុប/ទីរ៉ាប៉ូល

en: Europe/Uzhgorod
km: អឺរ៉ុប/អុហ្សហ្គូរូដ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ruthenia
km: រ៉ូធីនៀ

en: Europe/Vaduz
km: អឺរ៉ុប/វ៉ាឌូហ្ស

en: Europe/Vatican
km: អឺរ៉ុប/វ៉ាទីកង់

en: Europe/Vienna
km: អឺរ៉ុប/វីយែន

en: Europe/Vilnius
km: អឺរ៉ុប/វីលនីស

en: Europe/Volgograd
km: អឹរ៉ុប/វ៉ូលហ្គោហ្ក្រាដ

en: Europe/Warsaw
km: អឺរ៉ុប/វ៉ាសាវ

en: Europe/Zagreb
km: អឺរ៉ុប/ហ្សាហ្គ្រេប

en: Europe/Zaporozhye
km: អឺរ៉ុប/ហ្សាប៉ូរ៉ូហ្ស៊ី

en: Europe/Zurich
km: អឺរ៉ុប/ហ្សូរីច

en: Hongkong
km: ហុងកុង

en: Iceland
km: អ៊ីឡង់

en: Indian/Antananarivo
km: ឥណ្ឌា/អង់តាណាណារីវ៉ូ

en: Indian/Chagos
km: ឥណ្ឌា/ចាហ្គូស

en: Indian/Christmas
km: ឥណ្ឌា/គ្រីសម៉ាស

en: Indian/Cocos
km: ឥណ្ឌា/កូកូស

en: Indian/Comoro
km: ឥណ្ឌា/កូម៉ូរ៉ូ

en: Indian/Kerguelen
km: ឥណ្ឌា/​កឺហ្គូអេឡែន

en: Indian/Mahe
km: ឥណ្ឌា/ម៉ាហិ

en: Indian/Maldives
km: ឥណ្ឌា/ម៉ាល់ឌីវ

en: Indian/Mauritius
km: ឥណ្ឌា/ម៉ៅរីទីស

en: Indian/Mayotte
km: ឥណ្ឌា/ម៉ាយុត

en: Indian/Reunion
km: ឥណ្ឌា/រេអុយញ៉ុង

en: Iran
km: អ៊ីរ៉ង់

en: Israel
km: អ៊ីស្រាអែល

en: Jamaica
km: ហ្សាម៉ាកា

en: Japan
km: ជប៉ុន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Kwajalein
km: ខ្វាយ៉ាឡេន

en: Libya
km: លីបយ៉ា

en: Mexico/BajaNorte
km: ម៉ិចស៊ីកូ/ប៉ាយ៉ាណ័រ

en: Mexico/BajaSur
km: ម៉ិចស៊ីកូ/ប៉ាយ៉ាសួរ

en: Mexico/General
km: ម៉ិចស៊ីកូ/ទូទៅ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chatham Islands
km: កោះ​ខាធំ

en: Navajo
km: ណាវ៉ាយ៉ូ

en: Pacific/Apia
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/អាពៀ

en: Pacific/Auckland
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/អកលែន

en: Pacific/Chatham
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ចាតហាម

en: Pacific/Chuuk
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ទ្រូក​

en: Pacific/Easter
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/អ៊ីស្តឺរ

en: Pacific/Efate
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/អេហ្វាត

en: Pacific/Enderbury
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/អង់ដេបុយរី

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Phoenix Islands
km: កោះ​ហ្វូនីក

en: Pacific/Fakaofo
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ហ្វាកាវហ្វូ

en: Pacific/Fiji
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ហ្វីជី

en: Pacific/Funafuti
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ហ្វឺណាហ្វឺទី

en: Pacific/Galapagos
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ហ្គាឡាប៉ាហ្គោស

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Galapagos Islands
km: កោះ​ហ្គាឡាប៉ាហ្គូស

en: Pacific/Gambier
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ហ្គាមប៊ីយ៉េ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gambier Islands
km: កោះ​ហ្គាំប៊ើ

en: Pacific/Guadalcanal
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ហ្គាដាលកាណាល់

en: Pacific/Guam
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ហ្គាម

en: Pacific/Honolulu
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ហូណូលូលូ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Hawaii
km: ហាវ៉ៃ

en: Pacific/Johnston
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/យ៉នស្តុន

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Johnston Atoll
km: ចនស្តុន​អាតុល

en: Pacific/Kiritimati
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/គីរីទីម៉ាទី

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Line Islands
km: កោះ​ឡាញ

en: Pacific/Kosrae
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/កូស្រាអ៉េ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Kosrae
km: កូស្រាអ៉េ

en: Pacific/Kwajalein
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ខ្វាយ៉ាឡេន

en: Pacific/Majuro
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ម៉ាយូរុ

en: Pacific/Marquesas
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ម៉ាគេសាស

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Marquesas Islands
km: កោះ​ម៉ាហ្គីសាក

en: Pacific/Midway
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/មីដវ៉េ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Midway Islands
km: កោះមីតវ៉េ

en: Pacific/Nauru
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ណូរុ

en: Pacific/Niue
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/នីអូអេ

en: Pacific/Norfolk
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ណរហ្វក

en: Pacific/Noumea
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/នូមេរា

en: Pacific/Pago_Pago
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ប៉ាហ្គោប៉ាហ្គោ

en: Pacific/Palau
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ប៉ាលូ

en: Pacific/Pitcairn
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ពីតខាយរិន

en: Pacific/Pohnpei
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ប៉ូណាប៉េ​

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pohnpei (Ponape)
km: ប៉ូណេប (ប៉ូណេពី)​

en: Pacific/Ponape
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ប៉ូណាប៉េ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ponape (Pohnpei)
km: ប៉ូណេប (ប៉ូណេពី)

en: Pacific/Port_Moresby
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ព័រម៉ូរេសប៊ី

en: Pacific/Rarotonga
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/រ៉ារូតុងហ្គា

en: Pacific/Saipan
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/សាយប៉ាន

en: Pacific/Samoa
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/សាម៉ៅ

en: Pacific/Tahiti
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/តាហីទី

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Society Islands
km: កោះ​សូសាយអេធី

en: Pacific/Tarawa
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/តារ៉ាវ៉ា

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gilbert Islands
km: កោះ​ហ្គីលប៊ើត

en: Pacific/Tongatapu
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/តុងហ្គាតាពុយ

en: Pacific/Truk
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/ទ្រូក

en: Pacific/Wake
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/វេក

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Wake Island
km: កោះវេក

en: Pacific/Wallis
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/វលឡីស

en: Pacific/Yap
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក/យ៉ាប

en: Poland
km: ប៉ូឡូញ

en: Portugal
km: ព័រទុយហ្គាល់

en: Singapore
km: សាំងហ្គាពួរ

en: Turkey
km: ទួគី

en: US/Alaska
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/អាឡាស្កា

en: US/Aleutian
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/អាឡឺតៀង

en: US/Arizona
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/អារីហ្សូណា

en: US/Central
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/សង់ត្រាល់

en: US/East-Indiana
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/​អ៊ីស-អ៊ិនឌីណា

en: US/Eastern
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/អ៊ីស្ទើន

en: US/Hawaii
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/ហាវៃ

en: US/Indiana-Starke
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/អ៊ិនឌីណា-ស្ទើក

en: US/Michigan
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/មីឈីហ្គាន់

en: US/Mountain
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/ម៉ោនធីន

en: US/Pacific
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/ប៉ាស៊ីហ្វិក

en: US/Samoa
km: សហរដ្ឋអាមេរិក/សាម៉ៅ
