kscd - en to km translation catalogue (61 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EjectOnFinish)
en: Eject CD when finished playing
km: ច្រានចេញ​ស៊ីឌី​នៅពេល​បញ្ចប់​កា​រចាក់

en: loop track
km: តាមដាន​រង្វិលជុំ

en: loop disc
km: ថាស​រង្វិលជុំ

[ctx: This action allow the user to listen a random track]
en: random
km: ចៃដន្យ

en: WELCOME!
km: សូមស្វាគមន៍ !

en: eject CD
km: ច្រាន​ស៊ីឌី​ចេញ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, trackListDlgUI)
en: KsCD - TrackList
km: KsCD - បញ្ជី​បទ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:12pt; font-weight:600;">Album</span></p></body></html>
km: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:12pt; font-weight:600;">អាល់ប៊ុម</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Year</span></p></body></html>
km: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">ឆ្នាំ</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Track
km: បទ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Title
km: ចំណង​ជើង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Length
km: ប្រវែង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text font:
km: ពុម្ពអក្សរ​អត្ថបទ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Text color:
km: ពណ៌​អត្ថបទ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: URL:
km: URL ៖

en: KDE CD player
km: កម្មវិធី​​ចាក់​ស៊ីឌី​​របស់ KDE

en: Configure Shortcuts...
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ផ្លូវកាត់...

en: Configure...
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ...

en: Download Info
km: ទាញយក​ព័ត៌មាន

en: Upload Info
km: ផ្ទុក​ព័ត៌មាន​ឡើង

en: Play/Pause
km: ចាក់​/ផ្អាក

en: Stop
km: បញ្ឈប់

[ctx: This action allow user to pass to the following track]
en: Next
km: បន្ទាប់

[ctx: This action allow the user to pass to the preceding track]
en: Previous
km: មុន

[ctx: This action allow to eject the inserted disc]
en: Eject
km: ច្រានចេញ

en: Volume Up
km: បង្កើន​កម្រិត​សំឡេង

en: Volume Down
km: បន្ថយ​កម្រិត​សំឡេង

[ctx: This action allow the user to listen a random track list]
en: Random
km: ចៃដន្យ

en: Repeat Track
km: ធ្វើ​បទ​ម្ដង​ទៀត

en: Repeat Album
km: ធ្វើ​អាល់ប៊ុម​ម្ដង​ទៀត

en: Show Tracklist
km: បង្ហាញ​បញ្ជី​បទ

en: Mute/Unmute
km: ស្ងាត់/លឺ

en: Minimize
km: អប្បបរមា

en: No disc
km: គ្មាន​ថាស

en: Invalid disc
km: ថាស​មិន​ត្រឹមត្រូវ

[ctx: General option in the configuration dialog]
en: General
km: ទូទៅ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Appearance
km: រូបរាង

en: (c) 2001, Dirk Försterling
    (c) 2003, Aaron J. Seigo
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០១ ដោយ Dirk Försterling
    រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៣ ដោយ Aaron J. Seigo

en: Current maintainer, Solid/Phonon Upgrade, QDBus connection
km: អ្នក​ថែទាំ​បច្ចុប្បន្ន ភាព​ទាន់សម័យ Solid/Phonon ការ​តភ្ជាប់ QDBus

en: Previous maintainer
km: អ្នក​ថែ​ទាំ​​ពី​មុន

en: Workman library update, CDTEXT, CDDA
km: បច្ចុប្បន្នភាព​របស់​​បណ្ណាល័យ Workman, CDTEXT, CDDA

en: Workman library, previous maintainer
km: បណ្ណាល័យ Workman និង​អតីត​អ្នក​ថែទាំ

en: Workman library
km: បណ្ណាល័យ Workman

en: UI Work
km: ការងារចំណុច​ប្រទាក់​អ្នកប្រើ

en: Special thanks to freedb.org for providing a free CDDB-like CD database
km: អរគុណ​ជា​ពិសេស​ចំពោះ​ freedb.org សម្រាប់​ការ​ផ្ដល់​​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ដោយ​ឥត​​គិត​ថ្លៃ​ដូច​ជា CDDB

en: Start playing
km: ចាប់​ផ្តើម​ចាក់

note: i18n: ectx: label, entry (Autoplay), group (General)
en: Start playing when a CD is inserted.
km: ចាប់​ផ្ដើម​ចាក់ នៅ​ពេល​បញ្ចូល​ស៊ីឌី ។

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Autoplay), group (General)
en: When this option is selected the CD will start playing automatically upon being inserted into the CD-ROM.
km: នៅ​ពេល​ជម្រើស​នេះ​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ស៊ីឌី​នឹង​ចាប់​ផ្ដើម​ចាក់​​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ នៅ​ពេល​បញ្ចូល​វា​ទៅ​ក្នុង​ស៊ីឌី​រ៉ូម ។

note: i18n: ectx: label, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: Eject CD when playing is finished.
km: ច្រានចេញ​ស៊ីឌី នៅ​ពេល​ចាក់​ចប់ ។

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: When this option is selected the CD will automatically eject when it is finished.
km: នៅ​ពេល​ជម្រើស​នេះ​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស ស៊ីឌី​នឹង​ច្រាន​ចេញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​នៅ​ពេល​ចប់ ។

note: i18n: ectx: label, entry (TextColor), group (Appearance)
en: The text color that will be used in the panel.
km: ពណ៌​អត្ថបទ​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បានប្រើ​នៅ​ក្នុង​បន្ទះ ។

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextColor), group (Appearance)
en: Change the color of the text in the panel
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ពណ៌​របស់​អត្ថបទ​នៅ​ក្នុ​ងបន្ទះ

note: i18n: ectx: label, entry (TextFont), group (Appearance)
en: The font that will be used for the panel.
km: ពុម្ពអក្សរ​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​បន្ទះ ។

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextFont), group (Appearance)
en: Change the font of the text in the panel
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ពុម្ពអក្សរ​របស់​អត្ថបទ​នៅ​ក្នុង​បន្ទះ

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Appearance)
en: The skin that will be use for the application
km: ស្បែក​ដែល​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​កម្មវិធី

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (url), group (Appearance)
en: Change the skin of the application
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ស្បែក​របស់​កម្មវិធី

en: Unknown album
km: មិនស្គាល់​អាល់ប៊ុម

en: Unknown artist
km: មិនស្គាល់​សិល្បករ

en: Unknown title
km: មិនស្គាល់​ចំណង​ជើង

en: No Disc
km: គ្មាន​ថាស
