kppplogview - en to km translation catalogue (48 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
km: ​នាំចេញ​ទៅកាន់​ឯកសារ​អត្ថបទ​មួយ ការប្រើ​សញ្ញា​ចំណុច​ក្បៀសជា​អ្នកបំបែក ។<p></p>អាច​ត្រូវបាន​ប្រើ​សម្រាប់​កម្មវិធី​សៀវភៅ​បញ្ជី​ដូចជា <i>KSpread</i> ។

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
km: នាំចេញ​ទៅកាន់​ទំព័រ​ HTML​មួយ ។<p></p>អាច​ត្រូវបាន​ប្រើ​​ដើម្បី​ឲ្យ​ងាយស្រួល​ផ្លាស់ប្តូរ​នៅលើ <i>អ៊ីនធឺណិត</i> ។

en: Export Wizard for kPPP Logs
km: នាំចេញ​អ្នក​ជំនួយការ​សម្រាប់​កំណត់ហេតុ​ kPPP

en: List with possible output formats
km: បញ្ជី​ជាមួយ​ទ្រង់ទ្រាយ​លទ្ធផល​អាច​ធ្វើទៅបាន

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
km: <qt><b>សូម​ជ្រើស​​ទ្រង់ទ្រាយ​លទ្ធផល​នៅ​ជ្រុង​ខាងឆ្វេង ។​​</b></qt>

en: Selection of Filetype
km: ជម្រើស​​នៃ​ប្រភេទ​ឯកសារ

en: Filename:
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ ៖

en: [No file selected]
km: [គ្មាន​ឯកសារ​បាន​ជ្រើស]

en: &Select File...
km: ជ្រើស​ឯកសារ...

en: Select the filename of the exported output file
km: ជ្រើស​ឈ្មោះ​ឯកសារ​នៃ​លទ្ធផល​ឯកសារ​ដែលបាន​នាំចេញ​

en: Selection of Filename
km: ជម្រើស​នៃ​ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: File Format
km: ទ្រង់ទ្រាយ​ឯកសារ

en: Please Choose File
km: សូម​ជ្រើស​ឯកសារ

en: Connection log for %1
km: ការ​តភ្ជាប់​កំណត់ហេតុ​សម្រាប់ %1

en: Loading log files
km: កំពុង​ផ្ទុក​ឯកសារ​កំណត់ហេតុ

en: KPPP log viewer
km: KPPP កម្មវិធី​មើល​កំណត់ហេតុ

en: KPPP Log Viewer
km: KPPP​ កម្មវិធី​មើល​កំណត់ហេតុ

en: Monthly Log
km: កំណត់ហេតុ​រាល់​ខែ

en: &File
km: ឯកសារ

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
km: រក្សាសិទ្ធិឆ្នាំ​១៩៩៩-២០០២,​ ដោយ​អ្នក​អភិវឌ្ឍ KPPP

en: Run in KPPP mode
km: រត់​ក្នុង​របៀប KPPP

en: %1 KiB
km: %1 គីឡូបៃ

en: %1 MiB
km: %1 មេកាបៃ

en: Connection
km: ការ​តភ្ជាប់

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: From
km: ពី

en: Until
km: រហូតដល់

en: Duration
km: ថិរវេលា

en: Costs
km: តម្លៃ

en: Bytes In
km: បៃ​ក្នុង

en: Bytes Out
km: បៃ​ក្រៅ

en: All Connections
km: ការ​តភ្ជាប់​ទាំងអស់

en: &Prev Month
km: ខែ​មុន

en: &Next Month
km: ខែ​បន្ទាប់

en: C&urrent Month
km: ខែ​បច្ចុប្បន្ន

en: &Export...
km: នាំចេញ...

en: Statistics:
km: ស្ថិតិ ៖

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
km[0]: ការ​ជ្រើស (%1 ការ​តភ្ជាប់)

en: %1 connection | %1 connections
km[0]: %1 ការ​តភ្ជាប់

en: Monthly estimates
km: វាយ​តម្លៃ​រាល់​ខែ

en: Connection log for %1 %2
km: ការ​តភ្ជាប់​កំណត់ហេតុ​សម្រាប់ %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
km: ​​មិនមាន​ការ​តភ្ជាប់​កំណត់ហេតុ​សម្រាប់ %1 %2

en: A document with this name already exists.
km: ឯកសារ​មួយ​ជាមួយ​ឈ្មោះ​នេះ​មាន​រួចហើយ ។

en: Overwrite file?
km: តើ​សរសេរ​ជាន់​លើ​ឯកសារ​ទេ ?

en: An error occurred while trying to open this file
km: កំហុស​មួយ​បាន​កើតឡើង​នៅពេល​កំពុង​ព្យាយាម​បើក​ឯកសារ​នេះ​

en: Sorry
km: សូម​អភ័យ​ទោស

en: Monthly estimates (%1)
km: វាយ​តម្លៃ​រាល់ខែ (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
km: កំហុស​មួយ​បាន​កើតឡើង​នៅពេល​កំពុង​ព្យាយាម​សរសេរ​ឯកសារ​នេះ​ ។
