kdeqt - en to km translation catalogue (88 entries)

[ctx: QXml]
en: no error occurred
km: គ្មាន​កំហុស​កើត​ឡើង

[ctx: QXml]
en: error triggered by consumer
km: កំហុស​ដែល​បង្ក​ឡើង​ដោយ​អ្នក​ប្រើប្រាស់

[ctx: QXml]
en: unexpected end of file
km: ចុង​ឯកសារ​ដែល​មិន​រំពឹង

[ctx: QXml]
en: more than one document type definition
km: និយមន័យ​ប្រភេទ​ឯកសារ​ច្រើន​ជាង​មួយ

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing element
km: កំហុស​បាន​កើតឡើង ខណៈពេល​​កំពុង​​​ញែកធាតុ

[ctx: QXml]
en: tag mismatch
km: ស្លាក​មិន​ដូច​គ្នា

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing content
km: កំហុស​បាន​កើតឡើង ខណៈពេល​កំពុង​​ញែកមាតិកា

[ctx: QXml]
en: unexpected character
km: តួ​អក្សរ​ដែល​មិន​រំពឹង

[ctx: QXml]
en: invalid name for processing instruction
km: ឈ្មោះ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​សម្រាប់​ដំណើរការ​សេចក្តី​ណែនាំ

[ctx: QXml]
en: version expected while reading the XML declaration
km: កំណែ​ត្រូវ​បាន​រំពឹង ខណៈពេល​កំពុង​អានការប្រកាស XML

[ctx: QXml]
en: wrong value for standalone declaration
km: តម្លៃ​មិនត្រឹមត្រូវ ចំពោះ​ការ​​ប្រកាស​​ឈរ​តែ​ឯង

[ctx: QXml]
en: encoding declaration or standalone declaration expected while reading the XML declaration
km: ​ការប្រកាស​សំណុំ​តួអក្សរ ឬ ការប្រកាស​ឈរ​តែ​ឯងត្រូវ​បាន​រំពឹង ខណៈពេល​កំពុង​អានការប្រកាស XML

[ctx: QXml]
en: standalone declaration expected while reading the XML declaration
km: ការប្រកាស​ដែល​ឈរ​តែ​ឯងត្រូវ​បាន​រំពឹង ខណៈពេល​កំពុង​អានការប្រកាស XML

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing document type definition
km: កំហុស​បាន​កើតឡើង ខណៈពេល​កំពុង​ញែក​និយមន័យ​ប្រភេទ​ឯកសារ

[ctx: QXml]
en: letter is expected
km: រំពឹង​សំបុត្រ

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing comment
km: កំហុស​បាន​កើតឡើង ខណៈពេល​កំពុង​​ញែក​សេចក្តី​អធិប្បាយ

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing reference
km: កំហុស​បាន​កើតឡើង ខណៈពេល​កំពុង​​ញែក​សេចក្តី​យោង

[ctx: QXml]
en: internal general entity reference not allowed in DTD
km: សេចក្តីយោង​អង្គភាព​ទូទៅ​ខាងក្នុង មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង DTD

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in attribute value
km: ការយោង​អង្គធាតុ​ទូទៅ​ដែល​​ញែក​ខាងក្រៅ មិន​បាន​អនុញ្ញាត​ឡើយ​ក្នុង​តម្លៃ​គុណលក្ខណៈ

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in DTD
km: ការយោង​អង្គធាតុ​ទូទៅដែល​ញែក​ខាងក្រៅ មិន​អនុញ្ញាត​ក្នុង DTD

[ctx: QXml]
en: unparsed entity reference in wrong context
km: ការយោង​អង្គធាតុ​ដែល​មិន​បានញែក ជា​បរិបទ​ខុស

[ctx: QXml]
en: recursive entities
km: អង្គភាព​ហៅ​ខ្លួន​ឯង

[ctx: QXml]
en: error in the text declaration of an external entity
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ប្រកាស​អត្ថបទ​នៃ​អង្គភាព​ខាងក្រៅ

en: < &Back
km: < ថយ​ក្រោយ

en: &Next >
km: បន្ទាប់ >

en: &Finish
km: បញ្ចប់

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Help
km: ជំនួយ

en: &Help
km: ជំនួយ

en: About Qt
km: អំពី Qt

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Size
km: ទំហំ

en: What's This?
km: នេះ​ជា​អ្វី ?

en: Select Font
km: ជ្រើស​ពុម្ពអក្សរ

en: &Font
km: ពុម្ពអក្សរ

en: Font st&yle
km: រចនាប័ទ្ម​ពុម្ព​អក្សរ

en: &Size
km: ទំហំ

en: Effects
km: បែបផែន

en: Stri&keout
km: លុបចោល

en: &Underline
km: គូស​បន្ទាត់​ក្រោម

en: Sample
km: គំរូ

en: <empty>
km: <ទទេ>

en: False
km: ខុស

en: True
km: ត្រូវ

en: Minimize
km: បង្រួម​អប្បបរមា

en: Maximize
km: ពង្រីក​អតិបរមា

en: Restore Down
km: ស្តារ​មិន​បាន

en: Close
km: បិទ

en: &Restore
km: ស្តារ

en: &Move
km: ផ្លាស់ទី

en: Mi&nimize
km: បង្រួម​អប្បបរមា

en: Ma&ximize
km: ពង្រីក​អតិបរមា

en: Stay on &Top
km: នៅ​លើ​គេ

en: &Close
km: បិទ

en: am
km: ព្រឹក

en: pm
km: ល្ងាច

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: &Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ​

en: &Redo
km: ធ្វើ​វិញ

en: Cu&t
km: កាត់

en: &Copy
km: ចម្លង

en: &Paste
km: បិទភ្ជាប់

en: Delete
km: លុប

en: Select All
km: ជ្រើស​ទាំងអស់

en: Sh&ade
km: ស្រមោល

en: &Unshade
km: ដោះ​ស្រមោល

en: Ctrl
km: បញ្ជា

en: Shift
km: ប្តូរ

en: Alt
km: ជំនួស

en: Meta
km: មេតា

en: Unknown error
km: មិន​ស្គាល់​កំហុស

en: Line up
km: រៀប​ជា​ជួរ​

en: Position
km: ទីតាំង

en: Open
km: បើក

en: Execute
km: ប្រតិបត្តិ

en: Apply
km: អនុវត្ត

en: Defaults
km: លំនាំដើម

en: &Cancel
km: បោះបង់

en: Insert
km: បញ្ចូល

en: Update
km: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព

[ctx: QSql]
en: Update
km: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព

en: More...
km: បន្ថែម​ទៀត...

en: Customize...
km: ប្តូរ​តាម​បំណង...

en: Operation stopped by the user
km: ប្រតិបត្តិការ​ត្រូវ​បាន​បញ្ឈប់​ដោយ​អ្នក​ប្រើ

en: Clear
km: ជម្រះ

en: %1, %2 not defined
km: ​%1, %2 មិន​បាន​បញ្ជាក់
