libphonon - en to km translation catalogue (12 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
km: <html>ឧបករណ៍​ចាក់​អូឌីយ៉ូ​ម្ដង​ទៀត <b>%1</b> មិន​ដំណើរការ ។ <br/>ត្រឡប់ទៅ <b>%2</b>។</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
km: <html>ប្ដូរ​ទៅ​ឧបករណ៍​ចាក់​អូឌីយ៉ូ​ម្ដង​ទៀត <b>%1</b><br/>ដែល​ទើបតែ​អាច​ប្រើ​បាន និង​មាន​ការ​អនុវត្ត​ខ្ពស់ ។</html>

en: Revert back to device '%1'
km: ត្រឡប់​ទៅ​ឧបករណ៍ '%1' វិញ

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
km: ការ​ជូន​ដំណឹង​

[ctx: Phonon::]
en: Music
km: តន្ត្រី

[ctx: Phonon::]
en: Video
km: វីដេអូ

[ctx: Phonon::]
en: Communication
km: ទំនាក់​ទំនង

[ctx: Phonon::]
en: Games
km: ល្បែង

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
km: ភាព​អាច​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Volume: %1%
km: កម្រិត​សំឡេង ៖ %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
km: ប្រើ​គ្រាប់​រំកិល​នេះ​ដើម្បី​លៃតម្រូវ​កម្រិត​សំឡេង ។ ទីតាំង​ខាង​ឆ្វេង​បំផុត​គឺ 0% ខាង​ស្ដាំ​បំផុត​គឺ %1%

en: Muted
km: ស្ងាត់
