audiorename_plugin - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
lt: Senesnis failas pavadinimu „%1“ jau yra.

en: A similar file named '%1' already exists.
lt: Panašus failas pavadinimu „%1“ jau yra.

en: A newer file named '%1' already exists.
lt: Naujesnis failas pavadinimu „%1“ jau yra.

en: Source File
lt: Šaltinio failas

en: Existing File
lt: Esantis failas

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
lt: Ar norite pakeisti esantį failą failu, esančiu dešinėje?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
lt: Audio failas nėra saugomas
    vietiniame mazge.
    Paspauskite šią antraštę norėdami jį įkelti.

en: Unable to load audio file
lt: Nepavyksta įkelti audio failo

en: Artist: %1
lt: Atlikėjas: %1

en: Title: %1
lt: Pavadinimas: %1

en: Comment: %1
lt: Komentaras: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
lt: Bitų dažnis: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
lt: Taktavimo dažnis: %1 %2

en: Length:
lt: Ilgis:
