filetypes - en to lt translation catalogue (67 entries)

en: Left Click Action (only for Konqueror file manager)
lt: Kairiojo spragtelėjimo veiksmas (tik Konqueror failų tvarkyklei)

en: Show file in embedded viewer
lt: Rodyti failą įdėtu žiūrikliu

en: Show file in separate viewer
lt: Rodyti failą papildomu žiūrikliu

en: Here you can configure what the Konqueror file manager will do when you click on a file belonging to this group. Konqueror can display the file in an embedded viewer or start up a separate application. You can change this setting for a specific file type in the 'Embedding' tab of the file type configuration. Dolphin  shows files always in a separate viewer
lt: Čia galite konfigūruoti kaip Konqueror failų tvarkyklė elgsis kai spragtelėsite failą, esantį šioje grupėje. Konqueror gali parodyti failą su įdėtu žiūrikliu, arba paleisti atskirą programą. Specifiniam failo tipui galite pakeisti šią parinktį failo tipo konfigūracijos „Įdėjimai“ kortelėje. Dolphin failus visada rodo atskiru žiūrikliu.

en: This button displays the icon associated with the selected file type. Click on it to choose a different icon.
lt: Šis mygtukas parodys ženkliuką, susietą su nurodyto tipo failais. Spauskite jį norėdami pasirinkti kitokį ženkliuką.

en: This is the icon associated with the selected file type. Choosing a different icon requires shared-mime-info to be at least version 0.40.
lt: Tai ženkliukas, susietas su nurodyto tipo failais. Norėdami parinkti kitą ženkliuką privalote turėti ne senesnės nei 0.40 versijos shared-mime-info.

en: Filename Patterns
lt: Failo pavadinimo šablonai

en: This box contains a list of patterns that can be used to identify files of the selected type. For example, the pattern *.txt is associated with the file type 'text/plain'; all files ending in '.txt' are recognized as plain text files.
lt: Šiame lange yra šablonų, naudojamų identifikuoti nurodyto tipo failams, sąrašas. Pavyzdžiui, šablonas *.txt yra susietas su 'text/plain' failų tipu. Visi failai, pasibaigiantys „.txt“, yra atpažįstamos kaip paprasto teksto failai.

en: Add...
lt: Įdėti...

en: Add a new pattern for the selected file type.
lt: Įdėti naują šabloną nurodytam failo tipui.

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove the selected filename pattern.
lt: Pašalinti nurodytą failo pavadinimo šabloną.

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: You can enter a short description for files of the selected file type (e.g. 'HTML Page'). This description will be used by applications like Konqueror to display directory content.
lt: Galite įdėti trumpą nurodyto tipo failų aprašymą (pvz,. „HTML puslapis“). Aprašymu naudosis tokios programos kaip Konqueror, rodydamos aplanko turinį.

en: Left Click Action in Konqueror
lt: Kairiojo spragtelėjimo veiksmas Konqueror programoje

en: Ask whether to save to disk instead (only for Konqueror browser)
lt: Paklausti, ar vietoj to išsaugoti į diską (tik Konqueror naršyklei)

en: Here you can configure what the Konqueror file manager will do when you click on a file of this type. Konqueror can either display the file in an embedded viewer, or start up a separate application. If set to 'Use settings for G group', the file manager will behave according to the settings of the group G to which this type belongs; for instance, 'image' if the current file type is image/png. Dolphin always shows files in a separate viewer.
lt: Čia galite konfigūruoti kaip Konqueror failų tvarkytuvė elgsis kai spragtelėsite šio tipo failą. Konqueror gali parodyti failą su įdėtu žiūrikliu, arba paleisti atskirą programą. Jeigu nustatysite „Naudoti parinktis G grupei“, Konqueror elgsis sutinkamai su grupei G priskirto tipo nustatymais, pavyzdžiui, „paveikslas“, jeigu dabartinis failas yra image/png. Dolphin failus visada rodo atskiroje programoje.

en: &General
lt: &Bendros

en: &Embedding
lt: Į&dėjimai

en: Add New Extension
lt: Įdėti naują priesagą

en: Extension:
lt: Priesaga:

en: File type %1
lt: Failo tipas %1

en: Use settings for '%1' group
lt: Naudoti parinktis '%1' grupei

en: <p><h1>File Associations</h1> This module allows you to choose which applications are associated with a given type of file. File types are also referred to as MIME types (MIME is an acronym which stands for "Multipurpose Internet Mail Extensions").</p><p> A file association consists of the following: <ul><li>Rules for determining the MIME-type of a file, for example the filename pattern *.png, which means 'all files with names that end in .png', is associated with the MIME type "image/png";</li> <li>A short description of the MIME-type, for example the description of the MIME type "image/png" is simply 'PNG image';</li> <li>An icon to be used for displaying files of the given MIME-type, so that you can easily identify the type of file in a file manager or file-selection dialog (at least for the types you use often);</li> <li>A list of the applications which can be used to open files of the given MIME-type -- if more than one application can be used then the list is ordered by priority.</li></ul> You may be surprised to find that some MIME types have no associated filename patterns; in these cases, KDE is able to determine the MIME-type by directly examining the contents of the file.</p>
lt: <p><h1>Failų sąsajos</h1> Šiame modulyje galėsite priskirti programas tam tikram failo tipui. Failų tipai taip pat siejasi su MIME tipais (MIME yra „Multipurpose Internet Mail Extensions“ akronimas.) </p><p> Failo susiejimas susideda iš: <ul><li>Failo MIME tipo nustatymo taisyklių, pavyzdžiui, failas su plėtiniu *.kwd, reiškia „visi failai, kurių pavadinimai baigiasi .kwd“, yra priskirti MIME tipui „x-kword“.</li> <li>Trumpo MIME tipo aprašymo. Pavyzdžiui, MIME tipas „x-kword“ paprasčiausiai reiškia „KWord dokumentas“.)</li> <li>Tam tikram MIME tipui pavaizduoti yra naudojamo ženkliuko, dėl kurio nesunkiai galite identifikuoti failų tipus, pvz., Konqueror rodyme (bent jau dažniausiai naudojamiems failams!)</li> <li>Programų, skirtų atidaryti tam tikro MIME tipo failams, sąrašo. Jeigu gali būti panaudota daugiau nei viena programa, programos sąraše išdėstomos pagal svarbą.</li></ul> Galite nustebti pastebėję, kad kad kai kuriems MIME tipams nėra priskirto failo pavadinimo šablono; tokiu atveju Konqueror gali nustatyti MIME tipą tiesiogiai išnagrinėdamas failo turinį.</p>

en: Find file type or filename pattern
lt: Rasti failo tipą arba failo pavadinimo šabloną

en: Enter a part of a filename pattern, and only file types with a matching file pattern will appear in the list. Alternatively, enter a part of a file type name as it appears in the list.
lt: Įrašykite failo pavadinimo šablono dalį. Sąraše bus parodyti tik tie failų tipai, kurie atitinka failo šabloną. Taipogi galite įvesti failo tipo dalį taip, kaip ji matoma sąraše.

en: Known Types
lt: Žinomi tipai

en: Here you can see a hierarchical list of the file types which are known on your system. Click on the '+' sign to expand a category, or the '-' sign to collapse it. Select a file type (e.g. text/html for HTML files) to view/edit the information for that file type using the controls on the right.
lt: Čia galite pasižiūrėti sistemai žinomų failų tipų hierarchinį sąrašą. Išplėsti kategorijos sąrašui spauskite „+“ ženklą, o jį sutraukti „-“.Pasižiūrėti arba pakeisti failo tipo informacijai, pažymėkite failo tipą (pvz., HTML failams text/html) ir naudokite įrankius dešinėje.

en: Click here to add a new file type.
lt: Norėdami pridėti naują failo tipą spauskite čia.

en: &Remove
lt: &Pašalinti

en: Select a file type by name or by extension
lt: Pasirinkite failo tipą pagal pavadinimą arba priesagą

en: &Revert
lt: &Atstatyti

en: Revert this file type to its initial system-wide definition
lt: Atstatyti pradinius šio failo tipo sisteminius nustatymus

en: Click here to revert this file type to its initial system-wide definition, which undoes any changes made to the file type. Note that system-wide file types cannot be deleted. You can however empty their pattern list, to minimize the chances of them being used (but the file type determination from file contents can still end up using them).
lt: Spauskite čia, jei norite atstatyti pradinius sistemos nustatymus šiam failų tipui. Tai panaikins visus jūsų pakeitimus, padarytus šiam failų tipui. Pastebėtina, kad ištrinti sisteminių failų tipų negalima. Galima nebent išvalyti jų šablonų sąrašą, taip minimizuojant tikimybę, kad tie tipai bus panaudoti (failo tipo nustatymas pagal failo turinį visgi gali nustatyti šitą tipą).

en: Delete this file type definition completely
lt: Galutinai ištrinti šito failo tipo apibrėžimą

en: Click here to delete this file type definition completely. This is only possible for user-defined file types. System-wide file types cannot be deleted. You can however empty their pattern list, to minimize the chances of them being used (but the file type determination from file contents can still end up using them).
lt: Spauskite čia, jei norite galutinai ištrinti failo tipo apibrėžimą. Tai galima padaryti tik su naudotojų apibrėžtais failų tipais. Sisteminių failų tipų ištrinti negalima. Galima nebent išvalyti jų šablonų sąrašą, taip minimizuojant tikimybę, kad tie tipai bus panaudoti (failo tipo nustatymas pagal failo turinį visgi gali nustatyti šitą tipą).

en: KDE file type editor - simplified version for editing a single file type
lt: KDE failo tipo rengyklė - supaprastinta vieno failo tipo redagavimo versija

en: (c) 2000, KDE developers
lt: (c) 2000, KDE programuotojai

en: Makes the dialog transient for the window specified by winid
lt: Padaro dialogą permatomą langui, nurodytam „winid“

en: File type to edit (e.g. text/html)
lt: Redaguojamas failo tipas (pvz., text/html)

en: %1 File
lt: %1 failas

en: Edit File Type %1
lt: Keisti failo tipą %1

en: Create New File Type %1
lt: Sukurti naują failo tipą %1

en: Application Preference Order
lt: Programos prioritetų tvarka

en: Services Preference Order
lt: Tarnybų prioritetų tvarka

en: This is a list of applications associated with files of the selected file type. This list is shown in Konqueror's context menus when you select "Open With...". If more than one application is associated with this file type, then the list is ordered by priority with the uppermost item taking precedence over the others.
lt: Tai programų, priskirtų nurodyto tipo failams, sąrašas. Šis sąrašas yra rodomas Konqueror kontekstiniame meniu, kai pasirenkate „Atverti su...“ parinktį. Jeigu su šiuo failo tipu yra susieta daugiau nei viena programa, sąrašas bus sutvarkytas taip, kad dažniausiai naudojamos programos būtų aukščiau.

en: This is a list of services associated with files of the selected file type. This list is shown in Konqueror's context menus when you select a "Preview with..." option. If more than one service is associated with this file type, then the list is ordered by priority with the uppermost item taking precedence over the others.
lt: Tai tarnybų, priskirtų nurodyto tipo failams, sąrašas. Šis sąrašas yra parodomas Konqueror kontekstiniame meniu, kai jūs pasirenkate „Žiūrėti su...“ parinktį. Jeigu su šiuo failo tipu yra susieta daugiau nei viena programa, sąrašas bus sutvarkytas pagal prioritetą taip, kad dažniausiai naudojamos programos būtų aukščiau.

en: Move &Up
lt: A&ukštyn

en: Assigns a higher priority to the selected
    application, moving it up in the list. Note:  This
    only affects the selected application if the file type is
    associated with more than one application.
lt: Nurodytai programai priskirs aukštesnį
    prioritetą, perkeliant ją sąraše aukštyn. Atminkite:
    Tai įtakos tik nurodytą programą, nors failo tipas
    būtų priskirtas ir kelioms programoms.

en: Assigns a higher priority to the selected
    service, moving it up in the list.
lt: Nurodytai tarnybai priskirs aukštesnį
    prioritetą, perkeliant ją sąraše aukštyn.

en: Move &Down
lt: Že&myn

en: Assigns a lower priority to the selected
    application, moving it down in the list. Note: This 
    only affects the selected application if the file type is
    associated with more than one application.
lt: Nurodytai programai priskirs žemesnį
    prioritetą, perkeliant ją sąraše žemyn. Atminkite:
    Tai įtakos tik nurodytą programą, nors failo tipas
    būtų priskirtas ir kelioms programoms.

en: Assigns a lower priority to the selected
    service, moving it down in the list.
lt: Nurodytai tarnybai priskirs žemesnį
    prioritetą, perkeliant ją sąraše žemyn.

en: Add a new application for this file type.
lt: Pridėti šiam failo tipui naują programą.

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Edit command line of the selected application.
lt: Keisti nurodytos programos komandų eilutę.

en: Remove the selected application from the list.
lt: Pašalinti nurodytą programą iš sąrašo.

[ctx: No applications associated with this file type]
en: None
lt: Nėra

[ctx: No components associated with this file type]
en: None
lt: Nėra

en: You are not authorized to remove this service.
lt: Jūs nesate įgaliotas pašalinti šios tarnybos.

en: Add Service
lt: Pridėti tarnybą

en: Select service:
lt: Pažymėti tarnybą:

en: Create New File Type
lt: Sukurti naują failo tipą

en: Group:
lt: Grupė:

en: Select the category under which the new file type should be added.
lt: Nurodykite kategoriją, kuriai bus pridėtas naujas failo tipas.

en: Type name:
lt: Tipo pavadinimas:

en: Type the name of the file type. For instance, if you selected 'image' as category and you type 'custom' here, the file type 'image/custom' will be created.
lt: Įrašykite failo tipo pavadinimą. Pvz., pasirinkus „image“ kaip kategoriją ir įrašius „savadarbis“ šiame laukelyje, sukursite failo tipą „image/savadarbis“.
