htmlsearch - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: KHtmlIndex
lt: KHtmlrodyklė

en: KDE Index generator for help files.
lt: KDE rodyklės generatorius pagalbos failams.

en: The language to index
lt: Rodyklės kalba

en: Generating Index
lt: Generuoju rodyklę

en: Scanning for files
lt: Ieškoma failų

en: Extracting search terms
lt: Išskiriamos paieškos sąlygos

en: Generating index...
lt: Generuoju sąrašą...

en: Files processed: %1
lt: Dirbama su failais: %1
