imagerename_plugin - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
lt: Jūs norite perrašyti kairįjį paveikslėlį dešiniuoju.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
lt: Paveikslėlis nėra įrašytas
    vietiniame mazge.
    Norėdami jį įkelti, spragtelėkite etiketę.

en: Unable to load image
lt: Nepavyksta įkelti paveikslėlio

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
lt: Gylis: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
lt: Išmatavimai: %1x%2
