kcm_emoticons - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
lt: Įveskite jaustuko frazę. Jei norite kelių frazių - atskirkite jas tarpais.

en: Emoticons
lt: Jaustukai

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
lt: Nuvilkite arba įveskite jaustukų temos adresą

en: Emoticon themes must be installed from local files.
lt: Jaustukų temos turi būti įdiegtos iš vietinių failų.

en: Could Not Install Emoticon Theme
lt: Nepavyko įdiegti jaustukų temos

en: Do you want to remove %1 too?
lt: Ar taip pat norite ištrinti ir %1?

en: Delete emoticon
lt: Pašalinti jaustuką

en: Add Emoticon
lt: Pridėti jaustuką

en: Edit Emoticon
lt: Keisti jaustuką

en: New Emoticon Theme
lt: Nauja jaustukų tema

en: Enter the name of the new emoticon theme:
lt: Įveskite naujos jaustukų temos pavadinimą:

en: %1 theme already exists
lt: %1 tema jau egzistuoja

en: Choose the type of emoticon theme to create
lt: Pasirinkite kuriamos jaustukų temos tipą

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
lt: Jaustukų tvarkyklė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
lt: Sukurti naują jaustuką

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
lt: Sukurti naują jaustuką, susiejant su ženkliuku ir tekstu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
lt: Pridėti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
lt: Keisti jaustuko ženkliuką ar tekstą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
lt: Keisti pasirinktą jaustuką, redaguojant jo ženkliuką arba tekstą

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
lt: Redaguoti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
lt: Pašalinti jaustuką

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
lt: Pašalinti pažymėtą jaustuką iš disko

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
lt: Reikalauti tarpų apie jaustukus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
lt: Sukurti naują jaustukų temą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
lt: Pradėkite naują temą duodami jai pavadinimą. Tada spauskite Pridėti mygtuką dešinėje, kad pridėtumėte jaustukų į šią temą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
lt: Nauja tema...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
lt: Gauti naujų temų iš interneto

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
lt: Jūs turite būti prisijungę prie interneto, norėdami naudoti šią funkciją. Dialogo langas parodys jaustukų temų sąrašą iš http://www.kde-look.org puslapio. Paspausdę mygtuką Įdiegti, įdiegsite temą į kompiuterį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
lt: Gauti naujų ženkliukų temų...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
lt: Įdiegti temą iš archyvo, kurį turite kompiuteryje

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
lt: Jei jūs turite jaustukų temos archyvą kompiuteryje, šis mygtukas išpakuos ją ir padarys prieinamą KDE programoms

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
lt: Įdiegti temos failą...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
lt: Pašalinti pažymėtą temą iš disko

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
lt: Tai pašalins pažymėtą temą iš disko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
lt: Pašalinti temą
