kcm_phonon - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Playback (%1)
lt: Grojimas (%1)

en: Recording (%1)
lt: Įrašymas (%1)

en: Independent Devices
lt: Nepriklausomi įrenginiai

en: KDE Audio Hardware Setup
lt: KDE garso aparatinės įrangos nustatymas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, hardwareGroupBox)
en: Hardware
lt: Aparatinė įranga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
lt: Profilis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
lt: Garso plokštė

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
lt: Įrenginio konfigūracija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Connector
lt: Jungtis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
lt: Garso įrenginys

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
lt: Garsiakalbio talpinimas ir tikrinimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
lt: Įėjimo lygiai

[ctx: @info User changed Phonon backend]
en: To apply the backend change you will have to log out and back in again.
lt: Kad pritaikyti galinės sąsajos pakeitimus, jūs turėsite atsijungti ir prisijungti vėl.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_select) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_select)
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
lt: Sąrašas Phonon galinių sąsajų rastų sistemoje. Eiliškumas nurodo tvarką kokia jie bus naudojami Phonon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_up) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, preferButton)
en: Prefer
lt: Teikti pirmenybę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_down) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, deferButton)
en: Defer
lt: Neteikti pirmenybės

en: Audio Playback
lt: Garso grojimas

en: Audio Recording
lt: Garso įrašymas

en: Video Recording
lt: Vaizdo įrašymas

en: Invalid
lt: Neteisingas

en: Test the selected device
lt: Patikrinti parinktą įrenginį

en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
lt: Nustato numatytą tvarką įrenginių, kuri gali būti pakeista individualių kategorijų.

en: Default Audio Playback Device Preference
lt: Numatyta garso grojimo įrenginių pirmenybė

en: Default Audio Recording Device Preference
lt: Numatyta garso įrašymo įrenginių pirmenybė

en: Default Video Recording Device Preference
lt: Numatyta vaizdo įrašymo įrenginių pirmenybė

en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
lt: Garso grojimo įrenginių pirmenybė kategorijoje „%1“

en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
lt: Garso įrašymo įrenginių pirmenybė kategorijoje „%1“

en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
lt: Vaizdo įrašymo įrenginių pirmenybė kategorijoje „%1“

en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
lt: Pritaikyti dabar rodomą įrenginių pirmenybės sąrašą šioms kitoms garso išvedimo kategorijoms:

en: Default/Unspecified Category
lt: Numatyta/nenurodyta kategorija

en: Failed to set the selected audio output device
lt: Nepavyko nustatyti garso išvesties įrenginio

en: Your backend may not support audio recording
lt: Jūsų parinktas variklis nepalaiko garso įrašymo

en: Your backend may not support video recording
lt: Jūsų parinktas variklis nepalaiko vaizdo įrašymo

en: Testing %1
lt: Bandomas %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, categoryTree) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, categoryTree)
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
lt: Įvairios išvedimo kategorijos skirtingiems panaudojimams. Kiekvienai kategorijai jūs galite pasirinkti įrenginį, kuris turėtų būti naudojamas Phonon programose.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAdvancedDevicesCheckBox)
en: Show advanced devices
lt: Rodyti sudėtingesnius įrenginius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, applyPreferencesButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Use the currently shown device list for more categories.
lt: Naudoti dabar rodomą įrenginių sąrašą kitoms kategorijoms.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Apply Device List To...
lt: Pritaikyti įrenginių sąrašą...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, deviceList)
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
lt: Jūsų sistemoje rasti įrenginiai, tinkami parinktai kategorijai. Pasirinkite įrenginį kuris turėtų būti naudojamas programose.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, deviceList)
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
lt: Tvarka nulems įrenginių pirmenybę. Jei dėl kokių nors priežasčių neveiks pirmas įrenginys, Phonon bandys antrą ir t.t.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testPlaybackButton)
en: Test
lt: Testuoti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, preferButton)
en: prefer the selected device
lt: teikti pirmenybę pasirinktam įrenginiui

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deferButton)
en: no preference for the selected device
lt: neteikti pirmenybės pasirinktam įrenginiui

en: Phonon Configuration Module
lt: Phonon konfigūracijos modulis

en: Copyright 2006 Matthias Kretz
lt: Autorinės teisės 2006 Matthias Kretz

en: Device Preference
lt: Įrenginių pasirinkimai

en: Backend
lt: Galinė sąsaja

en: Audio Hardware Setup
lt: Garso aparatinės įrangos nustatymas

en: Front Left
lt: Priekinis kairysis

en: Front Left of Center
lt: Priekinis centro kairysis

en: Front Center
lt: Priekinis centrinis

en: Front Right of Center
lt: Priekinis centro dešinysis

en: Front Right
lt: Priekinis dešinysis

en: Side Left
lt: Šono kairysis

en: Side Right
lt: Šono dešinysis

en: Rear Left
lt: Galinis kairysis

en: Rear Center
lt: Galinis centrinis

en: Rear Right
lt: Galinis dešinysis

en: Subwoofer
lt: Žemų dažnių generatorius

en: Unknown Channel
lt: Nežinomas kanalas
