kcm_platform - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Platform
lt: Platforma

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlatformThing)
en: Platform Specific Configuration Module
lt: Specifinis platformos konfigūravimo modulis

[ctx: 'Windows' means the OS]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shellChooser)
en: Windows Desktop Shell
lt: Windows darbastalio terpė

note: i18n: tooltip for option in switching Windows Desktop shells i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, optNative)
en: Native Windows Explorer shell
lt: Vietinė Windows Explorer terpė

note: i18n: whatsThis for option in switching Windows Desktop shells i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, optNative)
en: This is the standard Windows Desktop shell. Choose this if you want to return your system to the default desktop.
lt: Tai yra standartinė Windows darbastalio terpė. Pasirinkite ją jei norite grąžinti savo sistemai numatytąjį darbastalį.

note: i18n: radio button to choose Windows Desktop shell i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optNative)
en: Native desktop shell
lt: Vietinė darbastalio terpė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descrNative)
en: System's default desktop shell
lt: Sistemos numatytoji darbastalio terpė

note: i18n: tooltip for option in switching Windows Desktop shells i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, optPlasma)
en: Use the KDE desktop shell, as it is seen on Linux.
lt: Naudoti KDE darbastalio terpę, tokią, kokia naudojama Linux sistemoje.

note: i18n: whatsThis for option in switching Windows Desktop shells i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, optPlasma)
en: Choose this option if you would like to use the Plasma desktop shell for your Windows system.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite savo Windows sistemoje naudoti plasma darbastalio apvalkalą.

note: i18n: radio button to choose Windows Desktop shell i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optPlasma)
en: Plasma desktop shell
lt: Plasma darbastalio apvalkalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descrPlasma)
en: KDE4 Plasma desktop shell
lt: KDE4 Plasma darbastalio apvalkalas

note: i18n: tooltip for option in switching Windows Desktop shells i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, optCustom)
en: Your custom desktop shell
lt: Jūsų adaptuotas darbastalio apvalkalas

note: i18n: whatsThis for option in switching Windows Desktop shells i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, optCustom)
en: Choose this and press the <i>"Setup..."</i> button to configure you custom desktop shell. Not recommended for the average user.
lt: Įjunkite šią parinktį ir spauskite <i>„Nustatyti...“</i>, kad nustatytumėte savo adaptuotą apvalkalą. Nerekomenduojama vidutiniam naudotojui.

note: i18n: radio button to chose Windows Desktop shell i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, optCustom)
en: Custom desktop shell
lt: Adaptuotas darbastalio apvalkalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descrCustom)
en: This shell is reserved for the user's custom shell. Press the "Setup" button to setup your favorite shell.
lt: Šis apvalkalas rezervuotas naudotojo adaptuotam apvalkalui. Spauskite mygtuką „Nustatyti“, kad nustatytumėte savo  mėgstamiausią apvalkalą.

note: i18n: tooltip for button to setup custom Desktop shell i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnShellSetup)
en: Press to setup your custom desktop shell
lt: Spauskite, kad nustatytumėte savo darbastalio apvalkalą.

note: i18n: whatsThis for button to setup custom Desktop shells i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnShellSetup)
en: Press this and a configuration dialog will appear to allow you to configure your custom desktop shell.
lt: Spauskite ir tada bus parodytas dialogas, kuriame galėsute nustatyti savo adaptuotą darbastalio apvalkalą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnShellSetup)
en: Setup...
lt: Nustatyti...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, systemIntegration)
en: System Integration
lt: Sistemos integracija

note: i18n: tooltip for checkbox i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkDisableMenuGen)
en: This will enable automatic regeneration of Windows' Start menu entries for KDE applications
lt: Tai įjungs automatinį windows pradėjimo meniu elementų pergeneravimą KDE programoms

note: i18n: whatsThis tooltip i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkDisableMenuGen)
en: This option defines if Windows' Start menu entries should be regenerated or not. By default start menu entries are regenerated automatically, but you may wish to disable it if you have issues with that.
lt: Ši parinktis nurodo, ar Windows pradėjimo meniu įrašai turi būti perkuriami ar ne. Paprastai ši parinktis būna įjungta, bet jūs galite šią funkciją išjungti, jei su ja patiriate problemų.

note: i18n: checkbox caption in System Integration options i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDisableMenuGen)
en: Enable automatic regeneration of start menu entries
lt: Įjungti automatinį pradėjimo meniu elementų perkūrimą

note: i18n: tooltip for checkbox i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseNativeDialogs)
en: Use native Windows file dialogs instead of KDE ones
lt: Naudoti savus Windows failų operacijų dialogus vietoje KDE

note: i18n: whatsThis tooltip i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkUseNativeDialogs)
en: Choose this option to make KDE applications use the standard Windows Open/Save file dialogs, instead of those normally used in KDE.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite, kad KDE programos naudotų standartinius Windows failų atidarymo/įrašymo dialogus, o ne šiems tikslams sukurtus KDE dialogus.

note: i18n: checkbox caption in System Integration options i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseNativeDialogs)
en: Use native system file dialogs
lt: Naudoti sisteminius failų operacijų dialogus

note: i18n: tooltip for checkbox i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkInstallCPl)
en: Install System Settings into the Windows Control Panel.
lt: Įdiegti sistemos nustatymus į windows kontrolės panelę

note: i18n: whatsThis tooltip i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkInstallCPl)
en: This will install the KDE 'System Settings' as an element in the Windows Control Panel.<br><b>Caution: This option tweaks your Windows registry.</b>
lt: Ši parinktis įdiegs KDE „Sistemos nustatymus“, kaip elementą windows kontrolės panelėje.<br><b>Įspėjimas: Ši parinktis redaguoja jūsų Windows registrus.</b>

note: i18n: checkbox caption in System Integration options i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInstallCPl)
en: Install as control panel element
lt: Įdiegti kaip kontrolės panelės elementą

note: i18n: tooltip for checkbox i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkInstallCursors)
en: Install Oxygen cursors as Windows cursor schemes
lt: Įdiegti Oxygen kursorius, kaip Windows kursorių schemas

note: i18n: whatsThis tooltip i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkInstallCursors)
en: This will install the Oxygen cursors into your system and combine them as a cursor theme.<br><b>Caution: This option tweaks your Windows registry.</b>
lt: Ši parinktis įdiegs Oxygen kursorius į jūsų sistemą ir sujungs juos kaip kursorių temą.<br><b>Įspėjimas: ši parinktis keičia jūsų windows registrus.</b>

note: i18n: checkbox caption in System Integration options i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInstallCursors)
en: Install Oxygen cursor schemes
lt: Įdiegti Oxygen kursorių temas

note: i18n: tooltip for checkbox i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkInstallWallpapers)
en: This option installs KDE wallpapers into your "My Pictures" directory
lt: Ši parinktis įdiegia KDE apmušalus į jūsų aplanką „Mano paveikslai“

note: i18n: whatsThis tooltip i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkInstallWallpapers)
en: This will install KDE wallpapers into the <i>"My Pictures"</i> directory so they can be used as your Windows wallpaper. If the checkbox is set to half-checked then it means that there are new wallpapers available to update.<br> The wallpaper aspect ratio will be selected according to your current screen resolution.
lt: Ši parinktis įdiegs KDE apmušalus į aplanką <i>„Mano paveikslai“</i>, taigi juos bus galima naudoti kaip windows apmušalus. Jei parinktis pusiau įjungta, reiškia yra naujų apmušalių, kuriuos galima atnaujinti.<br>Apmušalų proporcijos bus parinktos priklausomai nuo jūsų dabartinės ekrano skiriamosios gebos.

note: i18n: checkbox caption in System Integration options i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInstallWallpapers)
en: Install Oxygen wallpapers
lt: Įdiegti Oxygen apmušalus

note: i18n: tooltip for checkbox i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkStartAtLogin)
en: This will make essential KDE processes run at user login
lt: Įjungus šią parinktį pagrindiniai KDE procesai bus paleisti iš karto po naudotojo prisiregistravimo

note: i18n: whatsThis tooltip i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkStartAtLogin)
en: Enabling this option will start essential KDE processes at user login. Normally these processes are started when you first start a KDE application, thereby delaying the actual application launch.<br>It is recommended to enable this option to make your applications launch faster for the first time.<br><b>Caution: This option tweaks your Windows registry.</b>
lt: Įjungus šią parinktį, pagrindiniai KDE procesai bus paleisti naudotojui prisiregistravus. Paprastai šie procesai paleidžiami, kai paleidžiate pirmą KDE programą, todėl programa pasileidžia lėčiau.<br>Rekomenduotina įjungti šią parinktį, kad jūsų programos ir pirmą kartą pasileistų greičiau.<br><b>Įspėjimas: ši parinktis keičia jūsų windows registrus.</b>

note: i18n: checkbox caption in System Integration options i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStartAtLogin)
en: Load KDE at user login
lt: Įkrauti KDE naudotojui prisijungus

en: KDE System Settings
lt: KDE sistemos nustatymai

en: All KDE settings in one place
lt: Visi KDE nustatymai vienoje vietoje

en: This shell is reserved for user's custom shell. Press "Setup" button to setup your favourite shell.
lt: Šis apvalkalas rezervuotas naudotojo adaptuotam apvalkalui. Spauskite mygtuką „Nustatyti“, kad nustatytumėte savo mėgstamiausią apvalkalą.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ShellEditDlg)
en: Setup Custom Shell
lt: Nustatyti adaptuotą apvalkalą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Command:
lt: Komanda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Description:
lt: Aprašymas:
