kcmhtmlsearch - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine. You can get ht://dig at the
lt: Pilno teksto paieškos savybė naudoja ht://dig HTML paieškos variklį. Galite gauti ht://dig iš

en: Information about where to get the ht://dig package.
lt: Informacija, iš kur gauti ht://dig paketą.

en: ht://dig home page
lt: ht://dig svetainė

en: Program Locations
lt: Programos vietos

en: Enter the path to your htdig program here, e.g. /usr/local/bin/htdig
lt: Čia įrašykite savo htdig programos kelią, pvz,. /usr/local/bin/htdig

en: Enter the path to your htsearch program here, e.g. /usr/local/bin/htsearch
lt: Čia įrašykite savo htsearch programos kelią, pvz., /usr/local/bin/htsearch

en: Enter the path to your htmerge program here, e.g. /usr/local/bin/htmerge
lt: Čia įrašykite savo htmerge programos kelią, pvz., /usr/local/bin/htmerge

en: Scope
lt: Sritis

en: Here you can select which parts of the documentation should be included in the fulltext search index. Available options are the KDE Help pages, the installed man pages, and the installed info pages. You can select any number of these.
lt: Čia galite nurodyti kurios dokumentacijos dalys turi būti įtrauktos į pilną teksto paieškos rodyklę. Prieinamos parinktys yra KDE pagalbos puslapiai, įdiegti man ir info puslapiai. Galite pažymėti bet kuriuos iš jų.

en: &KDE help
lt: &KDE pagalba

en: &Man pages
lt: &Man puslapiai

en: &Info pages
lt: &Info puslapiai

en: Additional Search Paths
lt: Papildomi paieškos keliai

en: Here you can add additional paths to search for documentation. To add a path, click on the <em>Add...</em> button and select the folder from where additional documentation should be searched. You can remove folders by clicking on the <em>Delete</em> button.
lt: Čia Jūs galite įrašyti papildomus dokumentacijos paieškos kelius. Norėdami nurodyti  kelią, spauskite mygtuką <em>Įdėti...</em> ir pažymėkite aplanką, kuriame papildomos dokumentacijos turi būti ieškoma. Galite pašalinti aplankus, paspausdami mygtuką <em>Pašalinti</em>.

en: Add...
lt: Įdėti...

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language Settings
lt: Kalbos nustatymai

en: Here you can select the language you want to create the index for.
lt: Čia galite nurodyti kalbą, kuriai norite sudaryti rodyklę.

en: &Language
lt: Ka&lba

en: Generate Index...
lt: Generuoti rodyklę...

en: Click this button to generate the index for the fulltext search.
lt: Sugeneruoti pilno teksto paieškos rodyklę, spauskite šitą mygtuką.

en: without name
lt: be pavadinimo

en: <h1>Help Index</h1> This configuration module lets you configure the ht://dig engine which can be used for fulltext search in the KDE documentation as well as other system documentation like man and info pages.
lt: <h1>Pagalbos rodyklė</h1> Su šituo konfigūravimo moduliu galima suderinti ht://dig variklį, kuriuo galima pasinaudoti teksto paieškai KDE dokumentacijoje, o taip pat kitokioje, pavyzdžiui, man ir info puslapiai, sistemos dokumentacijoje.
