kcmkded - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: KDE Service Manager
lt: KDE tarnybų tvarkyklė

en: <h1>Service Manager</h1><p>This module allows you to have an overview of all plugins of the KDE Daemon, also referred to as KDE Services. Generally, there are two types of service:</p><ul><li>Services invoked at startup</li><li>Services called on demand</li></ul><p>The latter are only listed for convenience. The startup services can be started and stopped. In Administrator mode, you can also define whether services should be loaded at startup.</p><p><b> Use this with care: some services are vital for KDE; do not deactivate services if you do not know what you are doing.</b></p>
lt: <h1>KDE Tarnybos</h1><p>Šis modulis leidžia jums matyti visus KDE tarnybos priedus, taip pat vadinamus KDE tarnybomis. Paprastai išskiriami du tarnybų tipai:</p><ul><li>Tarnybos, paleidžiamos įkrovos metu</li><li>Tarnybos, iškviečiamos esant poreikiui</li></ul><p>Pastarosios pateiktos tik dėl patogumo. Įkrovos metu paleidžiamos tarnybos gali būti paleistos ir sustabdytos. Turėdami administratoriaus teises taip pat galite nurodyti, ar tarnybos turėtų būti įkeltos paleidimo metu.</p><p><b> Naudokite tai atsargiai. kai kurios tarnybos yra būtinos KDE. Neišjunginėkite tarnybų, jei nežinote, ką darote!</b></p>

en: Running
lt: Veikia

en: Not running
lt: Neveikia

en: Load-on-Demand Services
lt: Tarnybos, įkeliamos esant poreikiui

en: This is a list of available KDE services which will be started on demand. They are only listed for convenience, as you cannot manipulate these services.
lt: Čia yra sąrašas prieinamų KDE tarnybų, kurios bus paleistos esant poreikiui.  Jos išvardintos tik dėl patogumo, kadangi Jūs negalite manipuliuoti šiomis tarnybomis.

en: Service
lt: Tarnyba

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Startup Services
lt: Įkrovos metu paleidžiamos tarnybos

en: This shows all KDE services that can be loaded on KDE startup. Checked services will be invoked on next startup. Be careful with deactivation of unknown services.
lt: Tai rodo visas KDE tarnybas, kurios gali būti įkeltos KDE paleidimo metu. Pažymėtos tarnybos bus iškviestos kito paleidimo metu. Būkite atsargūs išjungdami jums nežinomas tarnybas.

en: Use
lt: Naudojimas

en: Start
lt: Paleisti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Unable to contact KDED.
lt: Nepavyksta susisiekti su KDED.

en: Unable to start server <em>%1</em>.
lt: Nepavyksta paleisti serverio <em>%1</em>.

en: Unable to start service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
lt: Nepavyksta paleisti tarnybos <em>%1</em>.<br /><br /><i>Klaida: %2</i>

en: Unable to stop server <em>%1</em>.
lt: Nepavyksta sustabdyti serverio <em>%1</em>.

en: Unable to stop service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
lt: Nepavyksta sustabdyti tarnybos <em>%1</em>.<br /><br /><i>Klaida: %2</i>
