kcmlocale - en to lt translation catalogue (141 entries)

en: Country Selector
lt: Šalies parinkimas

en: without name
lt: be vardo

[ctx: @item:inlistbox Country]
en: Not set (Generic English)
lt: Nenustatyta (Bendroji anglų)

en: Localization options for KDE applications
lt: KDE programų lokalizavimo parinktys

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: You have the language with code '%1' in your list of languages to use for translation but the localization files for it could not be found. The language has been removed from your configuration. If you want to add it again please install the localization files for it and add the language again.
lt: Jūs vertimo kalbų sąraše nurodėte kalbą su kodu „%1“, tačiau šios kalbos failų rasti nepavyko. Kalba buvo pašalinta iš jūsų konfigūracijos. Jei norite vėl ją pridėti, įdiekite trūkstamus lokalizacijos failus ir tada iš naujo pridėkite kalbą.

en: Changed language settings apply only to newly started applications.
    To change the language of all programs, you will have to logout first.
lt: Pakeisti kalbos nustatymai bus pritaikytos tik naujai paleidžiamoms
    programoms. Visų programų kalba bus pakeista tik iš naujo prisijungus.

en: Applying Language Settings
lt: Pritaikau kalbos nustatymus

en: <h1>Country/Region & Language</h1>
    <p>Here you can set your localization settings such as language, numeric formats, date and time formats, etc.  Choosing a country will load a set of default formats which you can then change to your personal preferences.  These personal preferences will remain set even if you change the country.  The reset buttons allow you to easily see where you have personal settings and to restore those items to the country's default value.</p>
lt: <h1>Šalis, regionas ir kalba</h1>
    <p>Čia galite nurodyti savo lokalizacijos parinktis, tokias kaip kalbą, skaičių, datos ir laiko formatą. Parinkus šalį, automatiškai bus parinkti tai šaliai būdingi formatai, kuriuos galėsite pakeisti savo nuožiūra. Šie pakeitimai išliks, net jei pakeisite šalį. Atstatymo mygtukai leidžia nesunkiai rasti, kur yra pakeistos nuostatos ir atstatyti šaliai numatytas reikšmes.</p>

en: Reset item to its default value
lt: Gražinti elemento numatytąją reikšmę

[ctx: No separator symbol]
en: None
lt: Nėra

[ctx: Space separator symbol]
en: Single Space
lt: Vienas tarpas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabLocation)
en: Country
lt: Šalis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabTranslations)
en: Languages
lt: Kalbos

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabNumbers)
en: Numbers
lt: Skaičiai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabMoney)
en: Money
lt: Valiuta

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabCalendar)
en: Calendar
lt: Kalendorius

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabDateTime)
en: Date && Time
lt: Data ir Laikas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabOther)
en: Other
lt: Kita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelNumbersSample)
en: Numbers:
lt: Skaičiai:

en: This is how positive numbers will be displayed.
lt: Taip bus rodomi teigiami skaičiai.

en: This is how negative numbers will be displayed.
lt: Taip bus rodomi neigiami skaičiai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMoneySample)
en: Money:
lt: Valiuta:

en: This is how positive monetary values will be displayed.
lt: Taip bus rodomos teigiamos piniginės sumos.

en: This is how negative monetary values will be displayed.
lt: Taip bus rodomos neigiamos piniginės sumos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDateSample)
en: Date:
lt: Data:

en: This is how long dates will be displayed.
lt: Taip bus rodoma ilga data.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelShortDateSample)
en: Short date:
lt: Trumpa data:

en: This is how short dates will be displayed.
lt: Taip bus rodoma trumpa data.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelTimeSample)
en: Time:
lt: Laikas:

en: This is how time will be displayed.
lt: Taip bus rodomas laikas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelCountry)
en: Country:
lt: Šalis:

en: <p>This is the country where you live.  The KDE Workspace will use the settings for this country or region.</p>
lt: <p>Tai šalis, kurioje gyvenate. KDE darbo vieta panaudos numatytuosius nustatymus šiai šaliai ar regionui.</p>

[ctx: %1 is the system country name]
en: System Country (%1)
lt: Sistemos šalis (%1)

en: No Country (Default Settings)
lt: Nėra šalies (numatytosios nuostatos)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelCountryDivision)
en: Subdivision:
lt: Poskyris:

en: <p>This is the country subdivision where you live, e.g. your state or province.  The KDE Workspace will use this setting for local information services such as holidays.</p>
lt: <p>Tai jūsų šalies poskyris, kuriame gyvenate (pavyzdžiui valstija ar provincija). KDE darbo erdvė naudos šią nuostatą vietinėms paslaugoms, tokioms kaip šventės.</p>

note: i18n: ectx: property (availableLabel), widget (KActionSelector, m_selectTranslations)
en: Available Languages:
lt: Galimos kalbos:

en: <p>This is the list of installed KDE Workspace language translations not currently being used.  To use a language translation move it to the 'Preferred Languages' list in the order of preference.  If no suitable languages are listed, then you may need to install more language packages using your usual installation method.</p>
lt: <p>Tai sąrašas įdiegtų KDE darbo erdvės kalbų vertimų, kurie šiuo metu nėra naudojami. Jei norite naudoti kalbos vertimus, perkelkite ją į „pageidaujamų kalbų“ sąrašą jūsų prioritetų tvarka. Jei tinkamų kalbų nėra sąraše, jums gali reikėti įdiegti daugiau kalbų paketų, naudojant standartinį įdiegimo metodą.</p>don„

note: i18n: ectx: property (selectedLabel), widget (KActionSelector, m_selectTranslations)
en: Preferred Languages:
lt: Pageidautinos kalbos:

en: <p>This is the list of installed KDE Workspace language translations currently being used, listed in order of preference.  If a translation is not available for the first language in the list, the next language will be used.  If no other translations are available then US English will be used.</p>
lt: <p>Tai sąrašas įdiegtų ir šiuo metu naudojamų KDE darbo erdvės kalbos vertimų, vardinant juos prioriteto tvarka. Jei nėra vertimo pirmai kalbai sąraše, bus naudojama sekanti kalba. Jei daugiau nėra jokių vertimų, bus naudojama JAV anglų kalba.</p>

[ctx: %1 = default language name]
en: %1 (Default)
lt: %1 (Numatyta)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_buttonTranslationsInstall)
en: Install more languages
lt: Įdiegti daugiau kalbų

en: <p>Click here to install more languages</p>
lt: <p>Spauskite čia, jei norite įdiegti daugiau kalbų</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelNumericDigitGrouping) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryDigitGrouping)
en: Digit grouping:
lt: Skaitmenų grupavimas:

en: <p>Here you can define the digit grouping used to display numbers.</p><p>Note that the digit grouping used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
lt: <p>Čia galima nustatyti skaitmenų grupavimą, naudojamą rodant skaičius. </p><p>Atminkite, kad skaitmenų grupavimą, naudojamą piniginiuose vienetuose, reikia nustatyti atskirai (žr. kortelėje „Pinigai“).</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelThousandsSeparator) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryThousandsSeparator)
en: Group separator:
lt: Grupių skirtukas:

en: <p>Here you can define the digit group separator used to display numbers.</p><p>Note that the digit group separator used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
lt: <p>Čia galima nustatyti tūkstančių skirtuką skaičiuose. </p><p>Atminkite, kad tūkstančių skirtukas, naudojamas piniginiuose vienetuose, turi būti nustatomas atskirai (žr. kortelėje „Pinigai“).</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDecimalSymbol) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryDecimalSymbol)
en: Decimal separator:
lt: Dešimtainis skirtukas:

en: <p>Here you can define the decimal separator used to display numbers (i.e. a dot or a comma in most countries).</p><p>Note that the decimal separator used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
lt: <p>Čia galima nustatyti dešimtainių trupmenų skirtuką skaičiams (daugelyje šalių naudojamas taškas arba kablelis).</p><p>Atminkite, kad dešimtainis skirtukas, naudojamas rašant piniginius vienetus, turi būti nustatomas atskirai (žr. kortelėje „Pinigai“).</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDecimalPlaces) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryDecimalPlaces)
en: Decimal places:
lt: Skaitmenų po kablelio:

en: <p>Here you can set the number of decimal places displayed for numeric values, i.e. the number of digits <em>after</em> the decimal separator.</p><p>Note that the decimal places used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
lt: <p>Čia galite nustatyti, kiek skaitmenų reikia rodyti <em>po</em> kablelio.</p><p>Atminkite, kad skaitmenų skaičių po kablelio, naudojamą piniginiams vienetams rodyti, turite nurodyti atskirai (žiūrėkite kortelėje „Skaičiai“).</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelPositiveFormat)
en: Positive sign:
lt: Teigiamo ženklo simbolis:

en: <p>Here you can specify text used to prefix positive numbers. Most locales leave this blank.</p><p>Note that the positive sign used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
lt: <p>Čia galima nustatyti, kokį tekstą reikia rodyti prieš teigiamus skaičius. Daugumoje lokalių ši nuostata paliekama tuščia.</p><p>Atminkite, kad tekstas, naudojamas prieš teigiamus piniginius vienetus, turi būti nustatomas atskirai (žr. kortelėje „Pinigai“).</p>

[ctx: No positive symbol]
en: None
lt: Nenustatyta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelNegativeFormat)
en: Negative sign:
lt: Neigiamo ženklo simbolis:

en: <p>Here you can specify text used to prefix negative numbers. This should not be empty, so you can distinguish positive and negative numbers. It is normally set to minus (-).</p><p>Note that the negative sign used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
lt: <p>Čia galite nustatyti tekstą, rašomą prieš neigiamus skaičius. Negalima palikti tuščios vietos, kadangi teigiami ir neigiami skaičiai turi būti skiriami. Paprastai, tai yra minusas (-).</p><p>Atkreipkite dėmesį, kad neigiamiems piniginiams vienetams naudojamą tekstą reikia nurodyti atskirai (žiūrėkite kortelę „Pinigai“).</p>t

[ctx: No negative symbol]
en: None
lt: Nenustatyta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDigitSet) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryDigitSet) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDateTimeDigitSet)
en: Digit set:
lt: Skaitmenų aibė:

en: <p>Here you can define the set of digits used to display numbers. If digits other than Arabic are selected, they will appear only if used in the language of the application or the piece of text where the number is shown.</p> <p>Note that the set of digits used to display monetary values has to be set separately (see the 'Money' tab).</p>
lt: <p>Čia galima nustatyti aibę skaitmenų, naudojamų skaičiams vaizduoti. Jei pasirinkti ne arabiški skaičiai, jie atsiras tik tada, jeigu naudojami programos kalboje arba tekste, kur rodomas skaičius.</p><p>Atminkite, kad pinigų kiekio skaičiams vaizduoti naudojamų skaitmenų aibė turi būti nustatoma atskirai (žr. kortelėje „Pinigai“).</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelCurrencyCode)
en: Currency:
lt: Valiuta:

en: <p>Here you can choose the currency to be used when displaying monetary values, e.g. United States Dollar or Pound Sterling.</p>
lt: <p>Čia galite parinkti valiutą, kuria vaizduojami piniginiai vienetai, pavyzdžiui Lietuvos litas arba Europos Sąjungos euras.</p>oaa gal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelCurrencySymbol)
en: Currency symbol:
lt: Valiutos simbolis:

en: <p>Here you can choose the symbol to be used when displaying monetary values, e.g. $, US$ or USD.</p>
lt: <p>Čia galite parinkti simbolį, vaizduojantį piniginį vienetą, pavyzdžiui Lt ar €.</p>

en: <p>Here you can define the digit grouping used to display monetary values.</p><p>Note that the digit grouping used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
lt: <p>Čia galite nustatyti skaitmenų grupavimą, naudojamą rodant pinigus.</p><p>Atminkite, kad skaitmenų grupavimą, naudojamą rodant paprastus skaičius, reikia nustatyti atskirai (žiūrėti kortelėje „Skaičiai“).</p>

en: <p>Here you can define the group separator used to display monetary values.</p><p>Note that the thousands separator used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
lt: <p>Čia galite nustatyti tūkstančių skirtuką, naudojamą rodant pinigus.</p><p>Atminkite, kad tūkstančių skirtukas, naudojamas rodant paprastus skaičius, yra nustatomas atskirai (žiūrėti kortelėje „Skaičiai“).</p>

en: <p>Here you can define the decimal separator used to display monetary values.</p><p>Note that the decimal separator used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
lt: <p>Čia galite nustatyti trupmeninės dalies skirtuką, naudojamą rodant pinigus.</p><p>Atminkite, kad trupmeninės dalies skirtukas, naudojamas rodant paprastus skaičius, yra nustatomas atskirai (žiūrėti kortelėje „Skaičiai“).</p>

en: <p>Here you can set the number of decimal places displayed for monetary values, i.e. the number of digits <em>after</em> the decimal separator.</p><p>Note that the decimal places used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
lt: <p>Čia galite nustatyti, kiek skaitmenų <em>po</em> kablelio yra rodoma piniginiuose vienetuose.</p><p>Atminkite, kad dešimtainis skirtukas, naudojamas rodant paprastus skaičius, yra nustatomas atskirai (žiūrėti kortelėje „Skaičiai“).</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryPositiveFormat)
en: Positive format:
lt: Teigiamų skaičių formatas:

en: <p>Here you can set the format of positive monetary values.</p><p>Note that the positive sign used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
lt: <p>Čia galite nustatyti teigiamų skaičių formatą, naudojamą rodant pinigus.</p><p>Atminkite, kad teigiamų skaičių ženklas, naudojamas rodant paprastus skaičius, yra nustatomas atskirai (žiūrėti kortelėje „Skaičiai“).</p>

en: Sign position:
lt: Simbolio vieta:

en: Parentheses Around
lt: Skliaustai apie

en: Before Quantity Money
lt: Prieš pinigų kiekį

en: After Quantity Money
lt: Po pinigų kiekio

en: Before Money
lt: Prieš valiutą

en: After Money
lt: Po valiutos

en: Here you can select how a positive sign will be positioned. This only affects monetary values.
lt: Čia galima pasirinkti kur bus rašomas teigiamas ženklas. Tai darys įtaką tik piniginei išraiškai.

en: Prefix currency symbol
lt: Valiutos simbolio vieta:

en: If this option is checked, the currency sign will be prefixed (i.e. to the left of the value) for all positive monetary values. If not, it will be postfixed (i.e. to the right).
lt: Jeigu bus pažymėta ši parinktis, valiutos simbolis bus prieš teigiamą piniginę išraišką (t.y. kairėje). Jei ne, tai jis bus už pinigų skaičiaus (t.y. dešinėje).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonetaryNegativeFormat)
en: Negative format:
lt: Neigiamų skaičių formatas:

en: <p>Here you can set the format of negative monetary values.</p><p>Note that the negative sign used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
lt: <p>Čia galite nustatyti neigiamų skaičių formatą, naudojamą rodant pinigus.</p><p>Atminkite, kad neigiamų skaičių ženklas, naudojamas rodant paprastus skaičius, yra nustatomas atskirai (žiūrėti kortelėje „Skaičiai“).</p>

en: Here you can select how a negative sign will be positioned. This only affects monetary values.
lt: Čia galima pasirinkti kur bus rašomas neigiamas ženklas. Tai darys įtaką tik piniginei išraiškai.

en: If this option is checked, the currency sign will be prefixed (i.e. to the left of the value) for all negative monetary values. If not, it will be postfixed (i.e. to the right).
lt: Jeigu bus pažymėta ši parinktis, valiutos simbolis bus prieš neigiamą piniginę išraišką (t.y. kairėje). Jei ne, tai jis bus už pinigų skaičiaus (t.y. dešinėje).

en: <p>Here you can define the set of digits used to display monetary values. If digits other than Arabic are selected, they will appear only if used in the language of the application or the piece of text where the number is shown.</p><p>Note that the set of digits used to display other numbers has to be defined separately (see the 'Numbers' tab).</p>
lt: <p>Čia galite nustatyti dešimtainį skirtuką, naudojamą rodant piniginius vienetus. Jei pasirinkti ne arabiški skaičiai, jie atsiras tik tada, jeigu naudojami programos kalboje arba tekste, kur rodomas skaičius.</p> <p>Atminkite, kad dešimtainis skirtukas, naudojamas rodant paprastus skaičius, yra nustatomas atskirai (žiūrėti kortelėje „Skaičiai“).</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelCalendarSystem)
en: Calendar system:
lt: Kalendoriaus sistema:

en: <p>Here you can set the Calendar System to use to display dates.</p>
lt: <p>Čia galite nurodyti datoms rodyti naudojamą kalendoriaus sistemą.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkCalendarGregorianUseCommonEra)
en: Use Common Era
lt: Naudoti bendrą erą

en: <p>This option determines if the Common Era (CE/BCE) should be used instead of the Christian Era (AD/BC).</p>
lt: <p>Šita parinktis nustato, ar naudojama bendra era (m.e./pr.m.e.) vietoje krikščioniškosios eros (pr.kr./p.kr.).</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelShortYearWindow)
en: Short year window:
lt: Truptų metų langas:

[ctx: label between two year inputs, i.e. 1930 to 2029]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelShortYearWindowTo)
en: to
lt: iki

en: <p>This option determines what year range a two digit date is interpreted as, for example with a range of 1950 to 2049 the value 10 is interpreted as 2010.  This range is only applied when reading the Short Year (YY) date format.</p>
lt: <p>Čia nurodoma, kaip suprantami dviejų skaitmenų metai. Pavyzdžiui, jei šis intervalas yra nuo 1950 iki 2049, tai reikšmė 10 bus suprantama kaip 2010. Šis intervalas naudojamas tik tada, kai interpretuojama trumpa metų (YY) reikšmė.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelWeekNumberSystem)
en: Week number system:
lt: Savaičių numeravimo sistema:

en: <p>This option determines how the Week Number will be calculated. There are four options available:</p> <ul><li><b>ISO Week</b> Use the ISO standard Week Number. This will always use Monday as the first day of the ISO week. This is the most commonly used system.</li><li><b>Full First Week</b> The first week of the year starts on the first occurrence of the <i>First day of the week</i>, and lasts for seven days.  Any days before Week 1 are considered part of the last week of the previous year. This system is most commonly used in the USA.</li><li><b>Partial First Week</b> The first week starts on the first day of the year. The second week of the year starts on the first occurrence of the <i>First day of the week</i>, and lasts for seven days. The first week may not contain seven days.</li><li><b>Simple Week</b> The first week starts on the first day of the year and lasts seven days, with all new weeks starting on the same weekday as the first day of the year.</li></ul>
lt: <p>Ši parinktis nurodo, kaip bus skaičiuojamas savaitės numeris. Galimi keturi variantai:</p> <ul><li><b>ISO savaitės</b> Naudoja ISO standarto numeraciją. Šis variantas pirmadienį visada laikys pirma ISO savaitės diena. Tai dažniausiai naudojama sistema.</li><li><b>Pirma pilna savaitė</b> Pirma metų savaitė prasideda <i>pirmą savaitės dieną</i> ir trunka septynias dienas.  Visos dienos prieš pirmą savaitę laikomos paskutinės ankstesnių metų savaitės dienomis. Ši sistema dažniausiai naudojama JAV.</li><li><b>Nepilna pirma savaitė</b> Pirma savaitė prasideda pirmąją metų dieną. Antra savaitė prasideda <i>pirmą savaitės dieną</i> ir trunka septynias dienas. Pirma savaitė gali trukti mažiau nei septynias dienas.</li><li><b>Paprasta savaitė</b> – pirma savaitė prasideda pirmą metų dieną ir trunka septynias dienas. Visos naujos savaitės prasidės ta pačia diena, kaip ir pirmoje metų diena.</li></ul>

en: ISO Week
lt: ISO savaitė

en: Full First Week
lt: Pirma pilna savaitė

en: Partial First Week
lt: Dalinė pirma savaitė

en: Simple Week
lt: Paprasta savaitė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelWeekStartDay)
en: First day of week:
lt: Pirma savaitės diena:

en: <p>This option determines which day will be considered as the first one of the week.  This value may affect the Week Number System.</p>
lt: <p>Šita parinktis nustato kuri diena turi būti naudojama kaip pirmoji savaitės diena.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelWorkingWeekStartDay)
en: First working day of week:
lt: Pirma savaitės darbo diena:

en: <p>This option determines which day will be considered as the first working day of the week.</p>
lt: <p>Šita parinktis nustato kuri diena turi būti naudojama kaip pirmoji darbo savaitės diena.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelWorkingWeekEndDay)
en: Last working day of week:
lt: Paskutinė savaitės darbo diena:

en: <p>This option determines which day will be considered as the last working day of the week.</p>
lt: <p>Šita parinktis nustato kuri diena turi būti naudojama kaip paskutinioji darbo savaitės diena.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelWeekDayOfPray)
en: Week day for special religious observance:
lt: Religinės reikšmės savaitės diena:

en: <p>This option determines which day if any will be considered as the day of the week for special religious observance.</p>
lt: <p>Šita parinktis nustato, kuri diena laikytina religinės reikšmės savaitės diena.</p>

[ctx: Day name list, option for no special day of religious observance]
en: None / None in particular
lt: Nėra arba nėra konkrečios

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelTimeFormat)
en: Time format:
lt: Laiko formatas:

en: <p>The text in this textbox will be used to format time strings. The sequences below will be replaced:</p><table><tr><td><b>HH</b></td><td>The hour as a decimal number using a 24-hour clock (00-23).</td></tr><tr><td><b>hH</b></td><td>The hour (24-hour clock) as a decimal number (0-23).</td></tr><tr><td><b>PH</b></td><td>The hour as a decimal number using a 12-hour clock (01-12).</td></tr><tr><td><b>pH</b></td><td>The hour (12-hour clock) as a decimal number (1-12).</td></tr><tr><td><b>MM</b></td><td>The minutes as a decimal number (00-59).</td></tr><tr><td><b>SS</b></td><td>The seconds as a decimal number (00-59).</td></tr><tr><td><b>AMPM</b></td><td>Either 'AM' or 'PM' according to the given time value. Noon is treated as 'PM' and midnight as 'AM'.</td></tr></table>
lt: <p>Šis tekstas langelyje bus naudojamas suformuoti laiko eilutes. Žemiau nurodytos sekos bus pakeistos:</p><table><tr><td><b>HH</b></td><td>valanda, kaip dešimtainis skaičius naudojant 24 val. laikrodį (00-23).</td></tr><tr><td><b>hH</b></td><td>Valanda (24 val. laikrodyje), kaip dešimtainis skaičius (0-23).</td></tr><tr><td><b>PH</b></td><td>Valanda kaip dešimtainis skaičius, naudojant 12 val. laikrodį (01-12).</td></tr><tr><td><b>pH</b></td><td>Valanda (12 val. laikrodyje) kaip dešimtainis skaičius (1-12).</td></tr><tr><td><b>MM</b></td><td>Minutės kaip dešimtainis skaičius (00-59).</td></tr><tr><td><b>SS</b></td><td>Sekundės kaip dešimtainis skaičius (00-59).</td></tr><tr><td><b>AMPM</b></td><td>Arba „am“ arba „pm“, priklausomai nuo gautos laiko reikšmės. Vidurdienis traktuojamas kaip „pm“, o vidurnaktis kaip „am“.</td></tr></table>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelAmSymbol)
en: AM symbol:
lt: Simbolis iki pietų:

en: <p>Here you can set the text to be displayed for AM.</p>
lt: <p>Čia galite įvesti tekstą, rodomą laikui iki pietų.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelPmSymbol)
en: PM symbol:
lt: Simbolis po pietų:

en: <p>Here you can set the text to be displayed for PM.</p>
lt: <p>Čia galite nurodyti tekstą, rodant laiką po pietų.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelDateFormat)
en: Long date format:
lt: Ilgas datos formatas:

en: <p>The text in this textbox will be used to format long dates. The sequences below will be replaced:</p><table><tr><td><b>YYYY</b></td><td>The year with century as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>YY</b></td><td>The year without century as a decimal number (00-99).</td></tr><tr><td><b>MM</b></td><td>The month as a decimal number (01-12).</td></tr><tr><td><b>mM</b></td><td>The month as a decimal number (1-12).</td></tr><tr><td><b>SHORTMONTH</b></td><td>The first three characters of the month name.</td></tr><tr><td><b>MONTH</b></td><td>The full month name.</td></tr><tr><td><b>DD</b></td><td>The day of month as a decimal number (01-31).</td></tr><tr><td><b>dD</b></td><td>The day of month as a decimal number (1-31).</td></tr><tr><td><b>SHORTWEEKDAY</b></td><td>The first three characters of the weekday name.</td></tr><tr><td><b>WEEKDAY</b></td><td>The full weekday name.</td></tr><tr><td><b>ERAYEAR</b></td><td>The Era Year in local format (e.g. 2000 AD).</td></tr><tr><td><b>SHORTERANAME</b></td><td>The short Era Name.</td></tr><tr><td><b>YEARINERA</b></td><td>The Year in Era as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>DAYOFYEAR</b></td><td>The Day of Year as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>ISOWEEK</b></td><td>The ISO Week as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>DAYOFISOWEEK</b></td><td>The Day of the ISO Week as a decimal number.</td></tr></table>
lt: <p>Tekstas šiame langelyje bus naudojamas suformuoti ilgas datos eilutes. Žemiau nurodytos sekos bus pakeistos:</p><table><tr><td><b>YYYY</b></td><td>Metai su šimtmečiu kaip dešimtainis skaičius.</td></tr><tr><td><b>YY</b></td><td>Metai be šimtmečio kaip dešimtainis skaičius (00-99).</td></tr><tr><td><b>MM</b></td><td>Mėnuo kaip dešimtainis skaičius (01-12).</td></tr><tr><td><b>mM</b></td><td>Mėnuo kaip dešimtainis skaičius (1-12).</td></tr><tr><td><b>SHORTMONTH</b></td><td>Pirmos trys mėnesio vardo raidės.</td></tr><tr><td><b>MONTH</b></td><td>Pilnas mėnesio vardas.</td></tr><tr><td><b>DD</b></td><td>Mėnesio diena kaip dešimtainis skaičius (01-31).</td></tr><tr><td><b>dD</b></td><td>Mėnesio diena kaip dešimtainis skaičius (1-31).</td></tr><tr><td><b>SHORTWEEKDAY</b></td><td>Pirmos trys savaitės dienos raidės.</td></tr><tr><td><b>WEEKDAY</b></td><td>Pilnas savaitės dienos vardas.</td></tr><tr><td><b>ERAYEAR</b></td><td>Eros metai vietiniu formatu (pavyzdžiui 2000 m.e.).</td></tr><tr><td><b>SHORTERANAME</b></td><td>Trumpas eros pavadinimas.</td></tr><tr><td><b>YEARINERA</b></td><td>Metai eroje, kaip dešimtainis skaičius.</td></tr><tr><td><b>DAYOFYEAR</b></td><td>Metų diena, kaip dešimtainis skaičius.</td></tr><tr><td><b>ISOWEEK</b></td><td>ISO savaitė, kaip dešimtainis skaičius.</td></tr><tr><td><b>DAYOFISOWEEK</b></td><td>ISO savaitės diena, kaip dešimtainis skaičius.</td></tr></table>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelShortDateFormat)
en: Short date format:
lt: Trumpa data:

en: <p>The text in this textbox will be used to format short dates. For instance, this is used when listing files. The sequences below will be replaced:</p><table><tr><td><b>YYYY</b></td><td>The year with century as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>YY</b></td><td>The year without century as a decimal number (00-99).</td></tr><tr><td><b>MM</b></td><td>The month as a decimal number (01-12).</td></tr><tr><td><b>mM</b></td><td>The month as a decimal number (1-12).</td></tr><tr><td><b>SHORTMONTH</b></td><td>The first three characters of the month name.</td></tr><tr><td><b>MONTH</b></td><td>The full month name.</td></tr><tr><td><b>DD</b></td><td>The day of month as a decimal number (01-31).</td></tr><tr><td><b>dD</b></td><td>The day of month as a decimal number (1-31).</td></tr><tr><td><b>SHORTWEEKDAY</b></td><td>The first three characters of the weekday name.</td></tr><tr><td><b>WEEKDAY</b></td><td>The full weekday name.</td></tr><tr><td><b>ERAYEAR</b></td><td>The Era Year in local format (e.g. 2000 AD).</td></tr><tr><td><b>SHORTERANAME</b></td><td>The short Era Name.</td></tr><tr><td><b>YEARINERA</b></td><td>The Year in Era as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>DAYOFYEAR</b></td><td>The Day of Year as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>ISOWEEK</b></td><td>The ISO Week as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>DAYOFISOWEEK</b></td><td>The Day of the ISO Week as a decimal number.</td></tr></table>
lt: <p>Tekstas šiame langelyje bus naudojamas suformuoti trumpas datos eilutes. Žemiau nurodytos sekos bus pakeistos:</p><table><tr><td><b>YYYY</b></td><td>Metai su šimtmečiu kaip dešimtainis skaičius.</td></tr><tr><td><b>YY</b></td><td>Metai be šimtmečio kaip dešimtainis skaičius (00-99).</td></tr><tr><td><b>MM</b></td><td>Mėnuo kaip dešimtainis skaičius (01-12).</td></tr><tr><td><b>mM</b></td><td>Mėnuo kaip dešimtainis skaičius (1-12).</td></tr><tr><td><b>SHORTMONTH</b></td><td>Pirmos trys mėnesio vardo raidės. </td></tr><tr><td><b>MONTH</b></td><td>Pilnas mėnesio vardas.</td></tr><tr><td><b>DD</b></td><td>Mėnesio diena kaip dešimtainis skaičius (01-31).</td></tr><tr><td><b>dD</b></td><td>Mėnesio diena kaip dešimtainis skaičius (1-31).</td></tr><tr><td><b>SHORTWEEKDAY</b></td><td>Pirmos trys savaitės dienos raidės.</td></tr><tr><td><b>WEEKDAY</b></td><td>Pilnas savaitės dienos vardas.</td></tr><tr><td><b>ERAYEAR</b></td><td>The Era Year in local format (e.g. 2000 AD).</td></tr><tr><td><b>SHORTERANAME</b></td><td>The short Era Name.</td></tr><tr><td><b>YEARINERA</b></td><td>The Year in Era as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>DAYOFYEAR</b></td><td>The Day of Year as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>ISOWEEK</b></td><td>The ISO Week as a decimal number.</td></tr><tr><td><b>DAYOFISOWEEK</b></td><td>The Day of the ISO Week as a decimal number.</td></tr></table>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMonthNamePossessive)
en: Possessive month names:
lt: Savybiniai mėnesių vardai:

en: <p>This option determines whether possessive form of month names should be used in dates.</p>
lt: <p>Šita parinktis nustato kokia mėnesio vardų forma turi būti naudojama datose.</p>

en: <p>Here you can define the set of digits used to display dates and times.  If digits other than Arabic are selected, they will appear only if used in the language of the application or the piece of text where the date or time is shown.</p><p>Note that the set of digits used to display numeric and monetary values have to be set separately (see the 'Numbers' or 'Money' tabs).</p>
lt: <p>Čia galima nustatyti aibę skaitmenų, naudojamų rodant datą ir laiką. Jei pasirinkti ne arabiški skaičiai, jie atsiras tik tada, jeigu naudojami programos kalboje arba tekste, kur rodoma data ar laikas.</p><p>Atminkite, kad aibė skaitmenų, naudojama piniginiuose vienetuose, turi būti nustatoma atskirai (žr. kortelėje „Pinigai“).</p>

en: Page size:
lt: Puslapio dydis:

en: <p>Here you can define the default page size to be used in new documents.</p><p>Note that this setting has no effect on printer paper size.</p>
lt: <p>Čia galite nurodyti numatytąjį naujų dokumentų puslapių dydį.</p><p>Atkreipkite dėmesį, kad šis nustatymas neįtakoja popierinio puslapio dydžio.</p>,/u

[ctx: Page size]
en: US Letter
lt: JAV laiškas

[ctx: Page size]
en: C5 Envelope
lt: C5 vokas

[ctx: Page size]
en: US Common 10 Envelope
lt: US #10 vokas

[ctx: Page size]
en: DLE Envelope
lt: DLE vokas

[ctx: Page size]
en: Folio
lt: Pusiau sulenktas lapas

[ctx: Page size]
en: Tabloid
lt: Tabloidas

[ctx: Page size]
en: Custom
lt: Pasirinktas

en: Measurement system:
lt: Matų sistema:

en: <p>Here you can define the measurement system to use.</p>
lt: <p>Čia galite pasirinkti naudojamą matų sistemą.</p>

en: Metric System
lt: Metrinė sistema

en: Imperial System
lt: Imperinė sistema

en: Byte size units:
lt: Baitų dydžio vienetai:

en: <p>This changes the units used by most KDE programs to display numbers counted in bytes. Traditionally "kilobytes" meant units of 1024, instead of the metric 1000, for most (but not all) byte sizes.<ul><li>To reduce confusion you can use the recently standardized IEC units which are always in multiples of 1024.</li><li>You can also select metric, which is always in units of 1000.</li><li>Selecting JEDEC restores the older-style units used in KDE 3.5 and some other operating systems.</li></ul></p>
lt: <p>Čia keičiami vienetai, naudojami daugumos KDE programų, rodant baitų skaičius. Tradiciškai „kilobaitas“ reiškia 1024, o ne metrinį 1000, daugumai (bet ne visiems) baitų dydžiams.<ul><li>Kad sumažintumėte nesusipratimų skaičių, galite naudoti neseniai standartizuotus IEC matus, kurie visada dalinasi iš 1024.</li><li>Taipogi galite pasirinkti metrinius, kurie visada dalinasi iš 1000.</li><li>Parinkus JEDEC atstatoma sena matų sistema, naudota KDE 3.5 laikais ir kai kuriose kitose operacinėse sistemose.</li></ul></p>

[ctx: Unit of binary measurement]
en: IEC Units (KiB, MiB, etc)
lt: IEC vienetai (KiB, MiB ir t.t.)

[ctx: Unit of binary measurement]
en: JEDEC Units (KB, MB, etc)
lt: JEDEC vienetai (KB, MB ir t.t.)

[ctx: Unit of binary measurement]
en: Metric Units (kB, MB, etc)
lt: Metriniai vienetai (kB, MB ir t.t.)

[ctx: Example test for binary unit dialect]
en: Example: 2000 bytes equals %1
lt: Pavyzdys: 2000 baitų yra %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelPageSize)
en: Page size
lt: Puslapio dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelMeasureSystem)
en: Measurement system
lt: Matų sistema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelBinaryUnitDialect)
en: Byte size units
lt: Baitų dydžio vienetai
