kcmnotify - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
lt: <h1>Sistemos pranešimai</h1> KDE suteikia jums daug galimybių kontroliuoti kaip jums bus pranešta atsitikus tam tikriems įvykiams. Galimi keli pranešimų variantai:<ul> <li>Taip kaip programa nuspręs.</li><li>Pyptelėjimu ar kitu garsu.</li><li>Pasirodančiu dialogo langu su papildoma informacija.</li><li>Įrašant įvykį į žurnalą be jokio papildomo vaizdinio ar garsinio signalo.</li></ul>

en: Event source:
lt: Įvykio šaltinis:

en: &Applications
lt: &Programos

en: &Player Settings
lt: &Grotuvo nustatymai

en: System Notification Control Panel Module
lt: Sistemos pranešimų valdymo pulto modulis

en: (c) 2002-2006 KDE Team
lt: (c) 2002-2006 KDE komanda

en: Original implementation
lt: Originalus įgyvendinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
lt: Naudoti &KDE garso sistemą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
lt: Naudoti išorinį &grotuvą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
lt: &Grotuvas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
lt: &Nėra audio įvedimo/išvedimo
