kcmshell - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: KDE Control Module
lt: KDE valdymo modulis

en: A tool to start single KDE control modules
lt: Įrankis paleisti atskiriems KDE valdymo moduliams

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
lt: (c) 1999-2004, KDE programuotojai

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: List all possible modules
lt: Visų galimų modulių sąrašas

en: Configuration module to open
lt: Atverti konfigūravimo modulį

en: Specify a particular language
lt: Nurodykite kalbą

en: Do not display main window
lt: Nerodyti pagrindinio lango

en: Arguments for the module
lt: Modulio parametrai

en: The following modules are available:
lt: Naudoti galima šiuos modulius:

en: No description available
lt: Nėra aprašymo

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
lt: Nerastas modulis '%1'. Pilną modulių sąrašą galite gauti įvykdę kcmshell4 --list.
