kde-menu - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Menu item '%1' could not be highlighted.
lt: Neišėjo pažymėti meniu įrašo '%1'.

en: KDE Menu query tool.
    This tool can be used to find in which menu a specific application is shown.
    The --highlight option can be used to visually indicate to the user where
    in the KDE menu a specific application is located.
lt: KDE meniu užklausų įrankis.
    Šis įrankis gali būti naudojamas rasti, kuriame meniu nurodoma konkreti taikomoji programa.
    Parinktis --highlight gali būti naudojamavizualiai parodyti naudotojui, kur
    KDE meniu yra konkreti taikomoji programa.

en: kde-menu
lt: kde-meniu

en: Author
lt: Autorius

en: Output data in UTF-8 instead of local encoding
lt: Pateikti duomenis UTF-8, o ne vietine koduote

en: Print menu-id of the menu that contains
    the application
lt: Išspausdinti meniu-id to meniu, kuriame
    įrašyta taikomoji programa

en: Print menu name (caption) of the menu that
    contains the application
lt: Išspausdinti meniu pavadinimą to meniu, kuriame
    įrašyta taikomoji programa

en: Highlight the entry in the menu
lt: Pažymėti meniu įrašą

en: Do not check if sycoca database is up to date
lt: Netikrinti jei sycoca duomenų bazė yra nepasenusi

en: The id of the menu entry to locate
lt: Meniu įrašo id į lokalę

en: You must specify an application-id such as 'kde4-konsole.desktop'
lt: Turite nurodyti programos id, pvz., „kde4-konsole.desktop“

en: You must specify at least one of --print-menu-id, --print-menu-name or --highlight
lt: Turite nurodyti bent vieną iš šių parinkčių:  --print-menu-id, --print-menu-name arba --highlight

en: No menu item '%1'.
lt: Meniu įrašo „%1“ nėra.

en: Menu item '%1' not found in menu.
lt: Meniu įrašo „%1“ nerasta šiame meniu.
