kdebugdialog - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Debug Settings
lt: Derinimo nustatymai

en: File
lt: Failas

en: Message Box
lt: Pranešimo dėžutė

en: Shell
lt: Apvalkalas

en: Syslog
lt: Sisteminis žurnalas (syslog)

en: None
lt: Nieko

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
lt: Informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
lt: Išvesti į:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
lt: Klaida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
lt: Išeiti įvykus kritinei klaidai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
lt: Išjungti bet kokią išriktavimo išvestį

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
lt: Dėmesio

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
lt: Kritinė klaida

en: &Select All
lt: &Pažymėti viską

en: &Deselect All
lt: &Nieko nebežymėti

en: A dialog box for setting preferences for debug output
lt: Dialogo dėžutė skirta derinimo išvedimo pasirinkimų nustatymui

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
lt: Rodyti visą dialogą vietoj standartinio sąrašo dialogo

en: Turn area on
lt: Įjungti zoną

en: Turn area off
lt: Išjungti zoną
