kdesu - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
lt: Paleidžia programą su padidintomis privilegijomis.

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Specifies the command to run as separate arguments
lt: Nurodo komandą, kurią reikia paleisti kaip papildomus argumentus

en: Specifies the command to run as one string
lt: Nurodo komandą, kurią reikia paleisti kaip vieną eilutę

en: Run command under target uid if <file> is not writable
lt: Paleisti komandą naudojant nurodytą uid jei nėra leidimų rašyti į <file>

en: Specifies the target uid
lt: Nurodo norimą naudoti uid

en: Do not keep password
lt: Neišsaugoti slaptažodžio

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
lt: Sustabdyti tarnybą (pamirštami visi slaptažodžiai)

en: Enable terminal output (no password keeping)
lt: Įjungti išvedimą į terminalą (neišsaugomi slaptažodžiai)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
lt: Nustatyti prioriteto reikšmę: 0 <= prio <= 100, 0 žemiausias

en: Use realtime scheduling
lt: Naudoti realaus laiko tvarkaraštį

en: Do not display ignore button
lt: Nerodyti ignoravimo mygtuko

en: Specify icon to use in the password dialog
lt: Nurodykite ženkliuką, kuris bus naudojamas slaptažodžio dialoge

en: Do not show the command to be run in the dialog
lt: Dialoge nerodyti paleidžiamos komandos

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
lt: Padaro dialogą priklausomą nuo X programos, nurodytos winid

en: Cannot execute command '%1'.
lt: Negalima vykdyti komandos '%1'.

en: Illegal priority: %1
lt: Neleistinas prioritetas: %1

en: No command specified.
lt: Komanda nenurodyta.

en: Su returned with an error.
lt: „Su“ grįžo su klaida!

en: Command:
lt: Komanda:

en: realtime:
lt: realus laikas:

en: Priority:
lt: Prioritetas:

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Run as %1
lt: Leisti kaip %1

en: Please enter your password below.
lt: Prašome įrašyti savo slaptažodį žemiau.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
lt: Jūsų prašomam veiksmui įvykdyti reikia <b>root privilegijų</b>.  Prašome įvesti žemiau root slaptažodį arba paspauskite Ignoruoti norėdami tęsti su esamomis Jūsų privilegijomis.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
lt: Jūsų prašomam veiksmui įvykdyti reikia <b>root privilegijų</b>.  Prašome įvesti žemiau root slaptažodį.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
lt: Jūsų prašomam veiksmui įvykdyti reikia papildomų privilegijų.  Prašome įvesti žemiau <b>%1</b> naudotojo slaptažodį arba paspauskite Ignoruoti norėdami tęsti su esamomis Jūsų privilegijomis.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
lt: Jūsų prašomam veiksmui įvykdyti reikia papildomų privilegijų.  Prašome įvesti žemiau <b>%1</b> naudotojo slaptažodį.

en: &Ignore
lt: &Ignoruoti

en: Conversation with su failed.
lt: Paleisti „su“ nepavyko.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
lt: Programa „su“ nerasta!<br />Įsitikinkite, kad Jūsų PATH kintamasis teisingas.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
lt: Neturite teisių.<br />Gali būti, kad suvedėte neteisingą slaptažodį. Bandykite dar kartą.<br />Kai kuriose sistemose jūs turite priklausyti specialiai grupei (paprastai: „wheel“), kad galėtumete naudoti šią programą.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
lt: Vidinė klaida: neteisingas grįžimas iš SuProcess::checkInstall()
