khelpcenter - en to lt translation catalogue (123 entries)

en: KDE Help Center
lt: KDE pagalbos centras

en: The KDE Help Center
lt: KDE pagalbos centras

en: Original Author
lt: Pradinis autorius

en: Info page support
lt: Info puslapių palaikymas

en: URL to display
lt: Parodyti URL

en: Top-Level Documentation
lt: Aukščiausio lygio dokumentacija

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
lt: Anglų

en: Font Configuration
lt: Šriftų konfigūravimas

en: Sizes
lt: Dydžiai

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
lt: Minima&lus šrifto dydis:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
lt: Vi&dutinis šrifto dydis:

en: Fonts
lt: Šriftai

en: S&tandard font:
lt: S&tandartinis šriftas:

en: F&ixed font:
lt: F&iksuoto pločio šriftas:

en: S&erif font:
lt: S&erif šriftas:

en: S&ans serif font:
lt: S&ans serif šriftas:

en: &Italic font:
lt: Šriftas &kursyvu:

en: &Fantasy font:
lt: &Prašmatnus šriftas:

en: Encoding
lt: Koduotė

en: &Default encoding:
lt: Numatyta ko&duotė:

en: Use Language Encoding
lt: Naudoti nurodytą kalbai koduotę

en: &Font size adjustment:
lt: Šri&fto dydžio korekcija:

en: By Topic
lt: Pagal temą

en: Alphabetically
lt: Abėcėlės tvarka

en: Rebuilding glossary cache...
lt: Atnaujinama terminų atmintinė...

en: Rebuilding cache... done.
lt: Atnaujinama laikinoji atmintinė... atlikta.

en: Error
lt: Klaida

en: Unable to show selected glossary entry: unable to open file 'glossary.html.in'!
lt: Nepavyko parodyti pažymėto žodžių sąrašo įrašo: nepavyko atverti failo „glossary.html.in“!

en: See also:
lt: Žiūrėkite taip pat:

en: KDE Glossary
lt: KDE specialių terminų žodynas

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine.
lt: Paieškos visuose tekstuose savybė naudoja ht://dig HTML paieškos variklį.

en: Information about where to get the ht://dig package.
lt: Informacija apie tai, kur gauti ht://dig paketą.

en: You can get ht://dig at the ht://dig home page
lt: ht://dig galite atsisiųsti iš ht://dig namų puslapio

en: Program Locations
lt: Programos vietos

en: Enter the URL of the htsearch CGI program.
lt: Įveskite htsearch CGI programos URL.

en: Enter the path to your htdig indexer program here.
lt: Įveskite htdig rodyklių kūrimo programos kelvardį.

en: htdig database:
lt: htdig duombazė:

en: Enter the path to the htdig database folder.
lt: Įveskite htdig duombazės aplanko kelią.

en: By Category
lt: Pagal kategoriją

en: Change Index Folder
lt: Pakeisti rodyklės aplanką

en: Index folder:
lt: Rodyklės aplankas:

en: Build Search Indices
lt: Sukurti paieškos rodykles

en: Index creation log:
lt: Rodyklės sukūrimo žurnalas:

[ctx: Label for button to close search index progress dialog after successful completion]
en: Close
lt: Užverti

en: Index creation finished.
lt: Rodyklės kūrimas baigtas.

[ctx: Label for stopping search index generation before completion]
en: Stop
lt: Stabdyti

en: Details &lt;&lt;
lt: Detalės &lt;&lt;

en: Details &gt;&gt;
lt: Detalės &gt;&gt;

en: Build Search Index
lt: Sukurti paieškos rodyklę

en: Build Index
lt: Sukurti rodyklę

en: To be able to search a document, a search
    index needs to exist. The status column of the list below shows whether an index
    for a document exists.
lt: Norint atlikti paiešką dokumente reikia sukurti paieškos rodyklę.
    Būsenos stulpelis apačioje esančiame sąraše rodo, ar rodyklė
    dokumentui yra sukurta.

en: To create an index, check the box in the list and press the
    "Build Index" button.
lt: Norėdami sukurti rodyklę, pažymėkite laukelį sąraše ir 
    mygtuką „Sukurti rodyklę“.

en: Search Scope
lt: Paieškos sritis

en: Status
lt: Būvis

en: Change...
lt: Pakeisti...

en: <qt>The folder <b>%1</b> does not exist; unable to create index.</qt>
lt: <qt>Aplanko <b>%1</b> nėra; rodyklės sukurti nepavyko.</qt>

[ctx: Describes the status of a documentation index that is present]
en: OK
lt: Gerai

[ctx: Describes the status of a documentation index that is missing]
en: Missing
lt: Trūksta

[ctx: Generic prefix label for error messages when creating documentation index, first arg is the document's identifier, second is the document's name]
en: Document '%1' (%2):
lt: Dokumentas „%1“ (%2):

en: No document type.
lt: Nėra dokumento tipo.

en: No search handler available for document type '%1'.
lt: Paieškos doroklio dokumento tipui „%1“ nėra.

en: No indexing command specified for document type '%1'.
lt: Dokumento tipui „%1“ nenurodyta paieškos komanda.

en: Failed to build index.
lt: Nepavyko sudaryti rodyklės.

en: Error executing indexing build command:
    %1
lt: Klaida vykdant rodyklės sudarymo komandą:
    %1

en: Unable to start command '%1'.
lt: Nepavyksta įvykdyti komandos „%1“.

en: KHelpCenter Index Builder
lt: KHelpCenter rodyklės sudarymo priemonė

en: (c) 2003, The KHelpCenter developers
lt: © 2003, KHelpCenter programuotojai

en: Document to be indexed
lt: Dokumentas, kurio rodyklė sudaroma

en: Index directory
lt: Rodyklės aplankas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
lt: Kelias į rodyklės aplanką.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
lt: Kelias iki aplanko, turinčio paieškos rodykles.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
lt: Šiuo metu matoma navigavimo kortelė

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lt: &Eiti

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Search Error Log
lt: Paieškos klaidų žurnalas

en: Preparing Index
lt: Paruošiu rodyklę

en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: Previous Page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Moves to the previous page of the document
lt: Pereina į ankstesnį dokumento puslapį

en: Next Page
lt: Kitas puslapis

en: Moves to the next page of the document
lt: Pereina į tolimesnį dokumento puslapį

en: Table of &Contents
lt: &Turinys

en: Table of contents
lt: Turinys

en: Go back to the table of contents
lt: Grįžti atgal į turinį

en: &Last Search Result
lt: &Ankstesnės paieškos rezultatas

en: Configure Fonts...
lt: Konfigūruoti šriftus...

en: Increase Font Sizes
lt: Padidinti šriftų dydžius

en: Decrease Font Sizes
lt: Sumažinti šriftų dydžius

en: &Search
lt: &Ieškoti

en: &Contents
lt: &Turinys

en: Search Options
lt: Paieškos parinktys

en: G&lossary
lt: &Specialių terminų žodynas

en: Start Page
lt: Pradinis puslapis

en: Unable to run search program.
lt: Nepavyksta paleisti paieškos programos.

en: A search index does not yet exist. Do you want to create the index now?
lt: Paieškos rodyklės dar nėra.  Ar Jūs norite sukurti rodyklę dabar?

en: Create
lt: Sukurti

en: Do Not Create
lt: Nesukurti

en: Error: No document type specified.
lt: Klaida: Nenurodytas dokumento tipas.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
lt: Klaida: nėra paieškos doroklio dokumento tipui „%1“.

en: Unable to initialize SearchHandler from file '%1'.
lt: Nepavyko inicijuoti paieškos doroklio failui „%1“.

en: No valid search handler found.
lt: Paieškos doroklio nerasta.

en: Search Results for '%1':
lt: Paieškos rezultatai paieškai „%1“:

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Error executing search command '%1'.
lt: Klaida vykdant paieškos komandą „%1“.

en: Error: %1
lt: Klaida: %1

en: '%1' not found, check your installation
lt: „%1“ nerasta, patikrinkite, ar ji yra įdiegta

en: '%1' not found, install the package containing it
lt: „%1“ nerasta, įdiekite paketą su šia programa

en: No search command or URL specified.
lt: Nenurodyta paieškos komanda arba URL.

en: and
lt: ir

en: or
lt: arba

en: &Method:
lt: &Metodas:

en: Max. &results:
lt: &Daugiausia rezultatų:

en: &Scope selection:
lt: &Srities pasirinkimas:

en: Scope
lt: Sritis

en: Build Search &Index...
lt: Sukurti paieškos rod&yklę...

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
lt: Pasirinkta

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
lt: Numatyta

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
lt: Viskas

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
lt: Nieko

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
lt: nežinoma

en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą
